Covid-19 ile ilgili güncel duyurularımız ve iade politikamız için tıklayınız

!

Yoğunluk nedeniyle duyuru!

COVID-19 virüs salgını nedeniyle çağrı merkezimiz yoğun çalışmaktadır. Lütfen şayet seyahatiniz ileri bir tarihteyse daha yakın tarihli müşterilerimiz ile ilgilenebilmemiz için bize mail yoluyla ulaşın. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Korona Virüsü (COVID-19) Küresel Salgını Hakkında Bilgilendirme
Güncel Duyurular

Sayın Misafirlerimiz

Koronovirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de sosyo-ekonomik koşulları ve turizm sektörünü etkilemiştir. Ancak tüm zorluklara karşın personelimiz çözüm odaklı çalışmaya devam etmektedir. İade/iptal ve erteleme talepleri titizlikle incelenmekte ve her misafirimize hızlıca ulaşılmaya gayret gösterilmektedir. 26 yıldır siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlı tur paketlerini sunabilmek adına, tüm hava yolları, oteller, yerel servis sağlayıcısı olan otobüs, ulaşım ve transfer firmaları ile yaklaşık 1 yıl önceden anlaşmalar ve ön ödemeler yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz. Ülkemizde ve dünyada yaşanan COVID-19 virüs salgınına bağlı ilan edilen Pandemisi nedeniyle Hava Yolları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ve Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği’nde düzenlemeler yapılarak Resmi Gazete’de yayımlanmıştır. İlgili maddeler doğrultusunda uçuş yasağı olan tüm destinasyonlar için yolculara biletlerinin açığa alınması veya geri ödeme koşullarına açıklık getirilmiş ve geri ödemelerin uçuş yasakları kalktıktan sonraki altmışıncı günü izleyen on dört gün içerisinde yapılabileceği belirtilmiştir. Aynı şekilde sürmekte olan Pandemi sebebi ile oteller ve servis sağlayıcılar ön ödemelerimizi açığa almıştır. Ekibimiz sizlere yardımcı olabilmek adına var gücü ile çalışmakta ve siz değerli misafirlerimizin yanında olmaya devam etmektedir.

Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mevcut Rezervasyonlara Sahip Misafirlerimiz İçin Bilgilendirme Yaşadığımız olağanüstü yoğunluk nedeniyle siz değerli misafirlerimize geri bildirimde bulunmada gecikmeler söz konusu olabilir, bunun için sizlerden özür diliyor ve anlayışınızı rica ediyoruz. Bu süreci hep birlikte minimum etkilenerek atlatmak amacıyla bizlere bazı konularda destek olmanızı ve anlayışınızı bekliyoruz.

Bu hususta işbirliğinizi önemle rica ediyoruz.

Seyahat planlarınızı değiştirmek veya rezervasyonu iptal etmek isterseniz, müşteri hizmetleri ekibimiz hizmetinizdedir.


Biz Sizi Arayalımbilgi@turaturizm.com.tr


444 88 72