Covid-19 ile ilgili güncel duyurularımız ve iade politikamız için tıklayınızHAKKIMIZDA

TURA TURIZM

1966 yılında İstanbul’da kurulan Tura Turizm, yılların kazandırdığı deneyim ve gelişmekte olan turizm dünyasını takip eden yenilikçi yapısıyla hizmet veren bir turizm şirketidir. Tura Turizm, acente ve seyahat hizmetleri ağlarıyla birlikte çalışan, Incoming, Outgoing ve M.I.C.E. hizmetleri sunan bir yapıya sahiptir.

ABD, İngiltere, Almanya, İspanya, Belçika, Yunanistan, Romanya, Malezya, Endonezya, Rusya, Slovenya ve Çin başta olmak üzere dünyanın turizm sektöründe önde gelen 30'dan fazla ülkesinden gelen misafirleri Türkiye'de ağırlayarak ülkesindeki Incoming trafiğinin önemli bir bölümünü yürütmektedir.

Outgoing hizmetleriyle, her yıl binlerce misafirini Türkiye’den yurtdışına göndermektedir. Özellikle Ege Adaları, Akdeniz, Uzakdoğu, Karayipler, Fiyordlar, Çin, Güney Amerika yoğun ilgi gören programlarıdır.

Kruvaziyer turizmi, şirketin ana faaliyet alanlarındandır ve 48 yıldır bu konuda uzmanlaşılmıştır. Bu tecrübe, firmanın başarısındaki en temel özelliktir. Turizm piyasasında bir çok alanında faaliyette bulunan Tura Turizm, özellikle gemi turları konusunda ülkemizde öncüdür. Çok sayıda gemi turu düzenleyen yabancı tur operatörlerinin tercih ettiği bir acentedir.

Son yılların en hızlı gelişen turizm alanlarından biri olarak M.I.C.E., Tura turizm bünyesinde de karşılığını bulmuş ve kısa süre içerisinde çok sayıda uluslararası Kongre ve Organizasyon operasyonları gerçekleştirilmiştir ve her yıl yeni organizasyonlar eklenerek büyümesini sürdürmektedir.

Şirketin başarısının temeli, kuruluşundan bu yana milyonlarca ziyaretçiye tur hizmeti sunmuş olmasından kaynaklanan bilgi birikimidir. Kalıplaşmış tur ve servislerin dışına çıkarak, yeni ürünler ortaya koyan şirket, bu yeniliklerle kendini geliştirmenin yanı sıra ülke turizmine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sektöründe sağlanabilecek maksimum hizmet çeşitliliği ile misafirlerine sunduğu seçeneklerin çokluğu, hizmet kalitesinin tartışılmazlığı ile yaşattığı kalite ve konfor, tatil için arayış içinde bulunan misafirlerini yeni tatil planları yapmaya davet etmektedir.