GÜNEY AFRİKA SON 4 KİŞİ!

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.996 €
Eşsiz Deneyimler:
- Tabiat anayla başbaşa vahşi yaşamı gözlemleme,
- Afrika kültürünü tanıma,
- Büyük 5 ile gözgöze gelme şansı,
- Güney Afrika'nın en önemli kentlerini görme imkanı,
- Ya Balinalar, Afrika Penguenleri ve Fok Balıkları...
HEPSİ BU GEZİDE...

26.12.2017 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimiz ve yetkilimiz ile buluşarak başlıyoruz.
2. Gün

İstanbul – Johannesburg

Türk Hava Yolları’nın gece uçuşu ile Johannesburg’a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz. Johannesburg'a varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve Johannesburg'ta panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Güney Afrika Cumhuriyeti'nin en önemli kültür, sanayi ve ticaret merkezi olan Johannesburg, "igoli" yani altın kenti olarak da anılıyor. Altın ve elmas ticareti ile gelişen şehir, 1886 senesinde altın madeni kasabası olarak kuruluyor. Şehrin zenginliği büyük ölçekli altın ve elmas madenlerine dayanıyor. En lüks semti Sandton olarak Johannesburg'un finans merkezi olduğunu düşünürsek Sandton bu merkezin en yüksek tabakasını oluşturuyor diyebiliriz. Dünyanın ortalama ağaç miktarının en yüksek olduğu şehirlerden birisi olan Johannesburg, altın ve elmas bakımından zengin yer altı kaynaklarına sahip bir profil çiziyor. Şehir turumuz sırasında sayısız ödül, hafızalara kazınan özlü sözler ve tüm dünya liderlerine ilham kaynağı olan “Nelson Mandela” adına ithaf edilen meydanı ziyaret ediyoruz. Ardından De Beers Binası, Ghandi Meydanı, Rissik postanesi, Rosebank ve Melrose Arch panaromik olarak görüyor ve dinlenmek üzere otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Johannesburg – Aslan Parkı – Sun City

Kahvaltı sonrası Sun City'ye doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve Güney Afrika aslanlarını çok yakından tanıyabileceğimiz Aslan Parkı turuna katılabilirler. Güney Afrika'da unutulmaz anlar yaşayacağınız parkta nadir bulunan beyaz aslanları görebilir, dünyada en çok ilgi çeken 100 yerden bir tanesi olan bu eşsiz parkta 4x4 araçlarla aslanların arasında gezebilir, yavru küçük aslanlarla interaktif bir ilişkide olup dokunup sevebiliriz. Aynı zamanda zürafaları da görebilir, dokunup kendilerini besleyebiliriz. Turumuzun ardından Sun City'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Burası tıpkı Las Vegas gibi sadece turizm odaklı kurulan lüks bir tatil bölgesidir. Palmiye ağaçları, suni gölleri ve denizleri ve plajlarıyla beraber kumarhane, lüks oteller, golf şampiyonası merkezi ve dünyanın ikinci Las Vegas’ı olarak bilinen Sun City inanılması çok güç şartlar altında Kıta Afrika’sında muazzam paralar harcanarak yoktan var edilmiş, dünyanın heryerinden turistlerin akın ettiği mükemmel bir suni şehirdir. Sun City ziyaretçilerine bir çok seçenek sunar; The Lost City’i keşfedebilir, Su Dünya’sında yapay dalgalar içinde yüzebilir, Alışveriş ve eğlence merkezine gidebilir, Casino’da şansınızı deneyebilir veya timsah çiftliğine gidebilirsiniz. Ayrıca golf ve tenis gibi spor imkânlarını da değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Sun City – Pilanesberg

Sabah Güney Afrika'nın en büyük milli parklarından birisi olan Pilanesberg'e doğru yola çıkıyoruz. Pilanesberg Sun City'ye yakınlığı ile bilinen, dünyada sadece 3 bölgeden bir tanesi olan, 1.300 milyon yıl önce sönmüş olan alkalin krater üzerine kurulu bir milli parktır. Ayrıca bu park oldukça güzel manzarası ve bir o kadar etkileyici atmosferi ile de isminden fazlası ile söz ettiriyor. Pilanesberg, Afrika vahşi yaşamının en tehlikeli memeli hayvanlarını bünyesinde barındırıyor. Özellikle "Big Five" ismi ile genelledikleri beş en tehlikeli ay hayvanını da içinde barındırıyor. Burada yaşayan hayvanlar arasında aslanlar, filler, siyah-beyaz gergedanlar, Afrika mandaları, leoparlar, zebralar, sırtlanlar, zürafalar, su aygırları ve timsahlar ön sıralarda yer alıyorlar. Bunların yanında parkta 365 kuş türünün de bulunduğu biliniyor. Bu kuşların bir kısmı sürekli bu bölgede yaşarken, bir kısmı ise göçmen kuşlardır.
5. Gün

Pilanesberg

Sabahın ilk saatlerinde henüz güneş doğmadan uyanan doğayı keşfetme şansına sahip olmak için safari gezisine çıkıyoruz. Doğal ortamlarında izleyeceğimiz 5 Büyük’ü bu kez avlanmak için gezerken görüyoruz. Safari esnasında Güney Afrika’nın Beş Büyüğü olarak tabir edilen aslan, bufalo, fil, leopar ve gergedanı bulmaya çalışıyoruz. Ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkânına da sahip oluyoruz. Safari sonrası kampımıza dönerek kahvaltımızı yapıyoruz. Gün içinde kampta zaman geçiriyor ve doğal ortamı kendi gözümüz ile keşfe çıkma fırsatına sahip oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz akşam yemeği öncesi ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Safarisi Turuna katılabilir ve önceki gece göremediğimiz vahşi yaşamı keşif imkânı bulabilirler. Akşam yemeği ve geceleme safari kampımızda.
6. Gün

Pilanesberg – Lesedi Köyü – Johannesburg – Cape Town

Kahvaltı sonrası safari kampımızdan ayrılarak Johannesburg Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lesedi Kültür Köyü turuna katılabilirler. Lesedi, Köyü Güney Afrika'da yaşayan siyah ırkın kabile yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Gezinin başlangıcındaki video sunumu ile yerli kültürlerin tarihi anlatılıyor ve daha sonra Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev ve günlük yaşamlarını sergileyen alanlara giriliyor. Bu gezimizin en hareketli bölümü olan kültürel Afrika dansları hoş bir alternatif olmakla beraber danslara iştirak etme şansınız da bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi Lesedi Köyü'nde açık büfe olarak geleneksel Afrika Mutfağı ile alıyoruz. Tur bitiminde havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Yaklaşık 2 saat sürecek uçak yolculuk sonrası yüksek dağlarla çevrili bir yarımadada kurulu, Afrika Kıtası'nın en güneyindeki şehir Cape Town’a varıyoruz. Otele transferimiz öncesi panoramik olarak yapacağımız şehir gezisinde, Parlamento Binası, Belediye Binası, Ümit Kalesi ile Bo-Kaap bölgesini göreceğiz. Geceleme otelimizde.
7. Gün

Cape Town (Ümit Burnu Yarımadası)

Kahvaltı sonrası Cape Town şehrini kendi gözümüz ile keşfe çıkmak için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ümit Burnu Yarımadası turuna katılabilirler. Turumuz, Camps Bay Koyu’ndan Ümit Burnu’na geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varışımızla başlıyor. Buradan tekne ile açılarak Duiker Adasındaki fok balıklarını görüyoruz. Daha sonra Chapmans Peak’den geçerek, Simons Town yakınındaki Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki balık restoranında öğle yemeğimizi yedikten sonra Afrika’nın en güneybatı köşesinde, Bartholemeos Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu’na gidiyoruz. Bu turda ayrıca, Cape Point’teki dünyanın en büyük deniz fenerini görme şansı buluyoruz. Turumuzun sonunda, farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
8. Gün

Cape Town (Masa Dağı & Stellenbosch & Şarap Bağları)

Kahvaltı sonrası serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Masa Dağı, Stellenbosch ve Şarap Bağları Turumuza katılarak, Afrika’nın bilinmeyen yönlerini keşfe başlayabilirler. Bu turumuza KWV üzüm bağlarını ziyaret ederek başlıyoruz. 45 dakika süren bir yolculuk sonrasında mahzenler gezilip, şarap tadımı yapıyoruz. Dünyanın en iyi şarap üreticilerinden olan Güney Afrika Cumhuriyeti’nin şarap bağları bölgesinden çok ucuza kaliteli şaraplar satın alabilirsiniz. Daha sonra 1679’da kurulmuş olan Stellenbosch kasabasına geçerek şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Öğle yemeğimizi Stellenbosch’da Spice Route isimli restoranda aldıktan sonra Masa Dağı’nın 1087 m. yükseklikteki tepesinde sonlanacak gezimizde doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. (Teleferiğin çalışması hava şartlarına bağlıdır) Geri dönüş yolculuğunun ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
9. Gün

Cape Town – İstanbul (uçakta)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ayırıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer edilerek Türk Hava Yolları'nın uçuşu ile İstanbul'a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
10. Gün

İstanbul

Sabah erken saatlerde İstanbul'a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • ZEYNEP A.
  Gayet güzel bir tur geçirdik.Rehberimiz çok iyi ve tecrübeli biriydi.Organizasyon çok güzel düzenlenmişti.Bu tura katıldığım için çok mutluyum.
 • RANA B.
  Tur rehberimizin tavırları ve tutumları gayet güzeldi.Oteller kaliteli ve temizdi.Bu tura katıldığım için çok mutlu ve keyifliyim..
 • SUER S.
  Tur çok iyi organize edilmiş herşey son derece profesyonelce ve iyi geçti.Teşekkürler
 • BERNA S.
  Rehberimiz Ayşegül Hanım gayet profesyonel ve tecrübeli bir hanımefendi idi.Çok güzel bir organizasyon yapılmış ve hizmetler son derece güzeldi.
 • IŞIL B.
  Rehberimiz sayesinde çok bilgi sahibi olduk.Şahsım adına güzel bir gezi oldu.Diğer turlarda da sizinle birlikte olmak dileğiyle
 • süleyman akça
  çok güzel gezi harikaydı
 • Tuba Ünlü
  Güney Afrika seyahatımızı başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Daha önce ailemiz Nehrun hanımla Kuba seyahatine gıtmıştı ve onun tavsiyesi ve aılemızın fikriyle bizde bu seyahate katıldık. Çok farklı ve güzel bir deneyim oldu. Nehrun hanım gerek Afrika tarihi kültürü gerek yaban hayatı konusunda çok detaylı ve kaliteli bilgiye sahip. zaten aılemızın Kuba deneyimi de kendisiyle aynı şekilde sonuçlanmış. kendisine ve size tekrar teşekkürler.
 • Evrim İyiuyarlar
  bu sabah düzenlemiş oldugunuz Güney Afrika seyahatinden döndük. grup ayrıca zaten kendileri de belirtecektir ancak ben yine de yazmak istedim. çok keyifli bir programdı. rehberimiz sayesinde kaynaştık ve güzel günler geçirdik. sizlere ve herseyden önce Nehrun hanıma tekrar teşekkürler. Bölge ile ilgili guzel anlatımları dısında Afrika'da başımıza gelebilecek her şeyi onceden öngörerek önlem almasıyla çok huzurlu günler geçirdik. gorusmek uzere
 • Kostandof Ailesi
  16 Eylul Guney Afrika turunda biz sadece 4 kisi oldugumuz halde turu iptal etmeyip bizi magdur etmeyen ve harika bir seyahat yasamamizi saglayan Outgoing Director Asli Ugras'a, Satis Sefi Dunya Goren'e, Yusuf Ozdede'ye, Muhtesem Temuroglu'na ve lokal rehberlerimiz Jama ve Wayne'e cok tesekkur ederiz.

GÜNEY AFRİKA SON 4 KİŞİ!

26.12.2017
9 Gece 10 Gün

1.996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.996 €
İlave Yatak 1.996 €
Tek Kişi 2.524 €
0 - 2 Yaş 496 €
3 - 12 Yaş 1.976 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul – Johannesburg / Cape Town – İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

  - Yerel havayolları ile Johannesburg – Cape Town arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Johannesburg’da Radisson Blu Sandton veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Pilannesberg’de Bakubung Bush Lodge veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Sun City’de Sun City Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Cape Town’da Park Inn By Radisson veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Johannesburg şehir turu, Cape Town şehir turu, Pilanesberg Milli Parkı’nda sabah safarisi

  - Tura Turizm Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

  - Öğle ve akşam yemekleri

  - Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  - Bahşişler

  - Şehir vergileri

  - Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)
Otel Detayları
RADISSON BLU SANDTON
SUN CITY HOTEL
BAKUBUNG LODGE PILANESBERG
PARK INN BY RADISSON CAPE TOWN FORESHORE
Uçuş Detayları
TK - 38 ISTANBUL - JOHANNESBURG
02:25 - 11:20
TK - 45 CAPE TOWN - ISTANBUL
17:50 - 05:50

Aslan Parkı | Kişi Başı : 80 EUR
Güney Afrika'da unutulmaz anlar yaşayacağınız parkta nadir bulunan beyaz aslanları görebilir, dünyada en çok ilgi çeken 100 yerden bir tanesi olan bu eşsiz parkta 4x4 araçlarla aslanların arasında gezebilir, yavru küçük aslanlarla interaktif bir ilişkide olup dokunup sevebiliriz. Aynı zamanda zürafaları da görebilir, dokunup kendilerini besleyebiliriz.

Lesedi Kültür Köyü Turu | Kişi Başı : 55 EUR
Lesedi Köyü, Güney Afrika'da yaşayan siyah ırkın kabile yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Gezinin başlangıcındaki video sunumu ile yerli kültürlerin tarihi anlatılıyor ve daha sonra Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev ve günlük yaşamlarını sergileyen alanlara giriliyor. Bu gezimizin en hareketli bölümü olan kültürel Afrika dansları hoş bir alternatif olmakla beraber danslara iştirak etme şansınız da bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi Lesedi Köyü'nde açık büfe olarak geleneksel Afrika Mutfağı ile alıyoruz.

Pilanesberg Akşam Safarisi | Kişi Başı : 75 EUR
Safari esnasında Güney Afrika'nın Beş Büyüğü olarak tabir edilen aslan, bufalo, fil, leopar ve gergedanı bulmaya çalışacağız. Ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkânı yakalıyorsunuz.

Ümit Burnu Yarımadası Turu | Kişi Başı : 135 EUR
Turumuz, Camps Bay Koyu'ndan Ümit Burnu'geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay'a varışımızla başlıyor. Buradan tekne ile açılarak Duiker Adasındaki fok balıklarını görüyoruz. Daha sonra Chapmans Peak'den geçerek, Simons Town yakınındaki Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki balık restoranında öğle yemeğimizi yedikten sonra Afrika'nın en güneybatı köşesinde , Bartholemeos Diaz'ın keşfettiği Ümit Burn'una gidiyoruz. Bu turda ayrıca, Cape Point'teki dünyanın en büyük deniz fenerini görme şansı buluyoruz. Turumuzun sonunda, farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town'a dönüyoruz.

Masa Dağı, Stellenbosch ve Şarap Bağları Turu | Kişi Başı : 135 EUR
Bu turumuza KWV üzüm bağlarını ziyaret ederek başlıyoruz. 45 dakika süren bir yolculuk sonrasında mahzenler gezilip, şarap tadımı yapıyoruz. Dünyanın en iyi şarap üreticilerinden olan Güney Afrika Cumhuriyeti'nin şarap bağları bölgesinden çok ucuza kaliteli şaraplar satın alabilirsiniz. Daha sonra 1679'da kurulmuş olan Stellenbosch kasabasına geçerek şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Öğle yemeğimizi Stellenbosch'da Spice Route isimli restoranda aldıktan sonra Masa Dağı'nın 1087 m. yükseklikteki tepesinde sonlanacak gezimizde doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. (Teleferiğin çalışması hava şartlarına bağlıdır).

- 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren Güney Afrika Cumhuriyeti ne seyahat edecek olan 18 yaş altı çocuklar için, Güney Afrika Cumhuriyeti makamları ülkeye girişte ve ülkeden çıkışta pasaporta ek olarak Doğum Sertifikası (Unabridged Birth Certificate) talep edecektir.

- Ayrıca 18 yaş altı çocukların anne ve baba ile beraber seyahat etmesi gerekmektedir.

- Ebeveynlerden birinin seyahatte bulunmaması durumunda seyahate katılmayan anne ve babanın mutlaka çocuğun seyahatine ilişkin yazılı muvafakatname vermesi gerekmektedir.

- Anne ve babanın boşanması durumunda, boşanmaya ilişkin mahkeme kararı, anne veya babanın ölümü durumunda ise ölüm belgesinin bulundurulmasını zorunlu tutmaktadır.

- Türkiye de doğum sertifikası uygulaması olmadığı için, Nüfus Müdürlüklerinden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrikada mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • ZEYNEP A.
  Gayet güzel bir tur geçirdik.Rehberimiz çok iyi ve tecrübeli biriydi.Organizasyon çok güzel düzenlenmişti.Bu tura katıldığım için çok mutluyum.
 • RANA B.
  Tur rehberimizin tavırları ve tutumları gayet güzeldi.Oteller kaliteli ve temizdi.Bu tura katıldığım için çok mutlu ve keyifliyim..
 • SUER S.
  Tur çok iyi organize edilmiş herşey son derece profesyonelce ve iyi geçti.Teşekkürler
 • BERNA S.
  Rehberimiz Ayşegül Hanım gayet profesyonel ve tecrübeli bir hanımefendi idi.Çok güzel bir organizasyon yapılmış ve hizmetler son derece güzeldi.
 • IŞIL B.
  Rehberimiz sayesinde çok bilgi sahibi olduk.Şahsım adına güzel bir gezi oldu.Diğer turlarda da sizinle birlikte olmak dileğiyle
 • süleyman akça
  çok güzel gezi harikaydı
 • Tuba Ünlü
  Güney Afrika seyahatımızı başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Daha önce ailemiz Nehrun hanımla Kuba seyahatine gıtmıştı ve onun tavsiyesi ve aılemızın fikriyle bizde bu seyahate katıldık. Çok farklı ve güzel bir deneyim oldu. Nehrun hanım gerek Afrika tarihi kültürü gerek yaban hayatı konusunda çok detaylı ve kaliteli bilgiye sahip. zaten aılemızın Kuba deneyimi de kendisiyle aynı şekilde sonuçlanmış. kendisine ve size tekrar teşekkürler.
 • Evrim İyiuyarlar
  bu sabah düzenlemiş oldugunuz Güney Afrika seyahatinden döndük. grup ayrıca zaten kendileri de belirtecektir ancak ben yine de yazmak istedim. çok keyifli bir programdı. rehberimiz sayesinde kaynaştık ve güzel günler geçirdik. sizlere ve herseyden önce Nehrun hanıma tekrar teşekkürler. Bölge ile ilgili guzel anlatımları dısında Afrika'da başımıza gelebilecek her şeyi onceden öngörerek önlem almasıyla çok huzurlu günler geçirdik. gorusmek uzere
 • Kostandof Ailesi
  16 Eylul Guney Afrika turunda biz sadece 4 kisi oldugumuz halde turu iptal etmeyip bizi magdur etmeyen ve harika bir seyahat yasamamizi saglayan Outgoing Director Asli Ugras'a, Satis Sefi Dunya Goren'e, Yusuf Ozdede'ye, Muhtesem Temuroglu'na ve lokal rehberlerimiz Jama ve Wayne'e cok tesekkur ederiz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Güney Afrika Son 4 Kişi!
Yılbaşı
26.12.2017
2.196 €
1.996 €
2.724 €
2.524 €
2.196 €
1.996 €
696 €
496 €
2.176 €
1.976 €
7+
Güney Afrika
21.01.2018 2.196 € 2.724 € 2.196 € 696 € 2.176 €
7+
Güney Afrika
13.06.2018
2.196 €
1.996 €
2.724 €
2.524 €
2.196 €
1.996 €
696 €
496 €
2.176 €
1.976 €
7+
Güney Afrika
18.08.2018
2.196 €
1.996 €
2.724 €
2.524 €
2.196 €
1.996 €
696 €
496 €
2.176 €
1.976 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

1.896 € 'dan itibaren
27/01/18

Antik Mısır

3.196 € 'dan itibaren
17/08/18

Kayıp Cennet Madagaskar

BENZER TURLARIMIZ

1.896 € 'dan itibaren
27/01/18

Antik Mısır

3.196 € 'dan itibaren
17/08/18

Kayıp Cennet Madagaskar