MSC SEAVİEW İLE AKDENİZ TURU


06.07.2019
7 Gece 8 Gün

8.000 ₺Bu fırsat kaçtı ...06.07.2019 - 13.07.2019
7 Gece - 8 Gün
İç Bella Kabin İç Kabin
8000 ₺
SEÇ
06.07.2019 - 13.07.2019
7 Gece - 8 Gün
Dış Bella Kabin Dış Kabin
9000 ₺
SEÇ
06.07.2019 - 13.07.2019
7 Gece - 8 Gün
Balkonlu Bella Kabin Balkonlu Kabin
11000 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 8.000 ₺
İlave Yatak 8.000 ₺
Tek Kişi 9.750 ₺
0 - 2 Yaş 2.500 ₺
3 - 17 Yaş 8.000 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul(Saw)-Barselona/Barselona-İstanbul (Saw) Havalimanı uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri(2500 TL)

  *Havalimanı-Liman-Havalimanı transferleri

  *MSC Seaview gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece Tam Pansiyon konaklama

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

  *Gemi servis ücreti (Günlük 10 € kişi başı )

  *Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

  *Programda belirtilen ve gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir)

  *Vize bedeli (120 €)

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat sağlık sigortası ( 65 yaş ve üstü için sür prim uygulanır )

  *Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 1835 SABIHA GOKCEN - BARCELONA
09:30 - 12:20
TK - 1836 BARCELONA - SABIHA GOKCEN
13:15 - 17:40
TUR PROGRAMI

06.07.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Barcelona, İspanya
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Tura Turizm kontuarında belirlenen yetk...
2. Gün
Ajaccio, Fransa
Gemimiz saat 12.00 de Ajaccio, France limanına yanaşacaktır. Fransa’ nın Korsika Bolgesinin Başkenti...
3. Gün
Cenova-Portofino(İtalya )
Gemimiz saat 07.00 de Cenova limanına yanaşıyor kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirler...
4. Gün
La Spezia, Italya
Gemimiz sabah saat 07.00 de La Spezia limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin eks...
5. Gün
Civitavecchia,Roma Italya
Gemimiz sabah saat 07.00 de Civitavecchia limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ...
6. Gün
Cannes, Fransa
Gemimiz sabah saat 08.30 da Cannes limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenle...
7. Gün
Palma de Mallorca, İspanya
Gemimiz sabah saat 13.00 de Palma De Mallorca limanına yanaşıyor. Palma De Mallorca; Yaz-kış çiçekli...
8. Gün
Barcelona, İspanya-İstanbul
Gemimiz sabah saat 07:00 da Barselona limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizin ardından Istanbul uçu...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

06.07.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Barcelona, İspanya
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Tura Turizm kontuarında belirlenen yetkililer ve rehberimiz ile buluşuyoruz. TK seferi ile Barselonaya hareket ediyoruz. Barselona ya varışımızın ardından Barselona Limanına doğru yola çıkıyoruz . Yaklaşık 30 dk sürecek olan kara yolculuğumuz sonrası Barselona Limanına varıyoruz. Gemiye biniş işlemlerinin bitişi ile rehberinizin gemiyi tanımanız için yapacağı kısa turun ardından Gemimizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.Gemimiz 18.00 de Barselona limanından ayrılacaktır.(Barselona Turu 55 € ) ( Rehberimiz müsaitliğe göre planlayacaktır)
2. Gün
Ajaccio, Fransa
Gemimiz saat 12.00 de Ajaccio, France limanına yanaşacaktır. Fransa’ nın Korsika Bolgesinin Başkenti olan Ajaccio bolgesinde yaklaşık 65.000 kişi yaşamaktadir. Fransız devlet adamıNapoleon Bonaparte, 1769’da burada doğmuştur. Ayrıca 1967-1973 ve 2002-2006 arasında Ligue 1 (Fransız 1. Ligi)’da yer alan ve şu anda Ligue 2’da oynayan AC Ajaccio takımına ev sahipliği yapar. Ajaccio Katedrali, Napolyon Evi, Bandera Muzesi, Capitellu Muzesi, La Masion Bonaparte Ulusal Muzesi, Fesch Sarayı gorulmeye değer yerlerdir.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 19.00 da ayrılacaktır.
3. Gün
Cenova-Portofino(İtalya )
Gemimiz saat 07.00 de Cenova limanına yanaşıyor kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak organize edeceği Portofino turuna katılabilirler yine rehberimizin belirleyeceği saatte gemiden iniyoruz ve limanda bizi bekleyen aracımız ile Portofino turumuz için yola çıkıyoruz."I found my love in Portofino" şarkısı ile ünlenmiş, Kristof Kolombun doğum yeri, eşsiz doğa güzelliğine sahip Portofino yu gezeceğiz. Portofino, İtalyanlardan önce İngilizler tarafından keşfedilmiş, doğal yapısı dolayısıyla oldukça korunaklı bir liman. Kültürel dokusunu kaybetmeden turistik özelliklerini muhafaza eden bu küçük köy, San Fruttuoso keşişleri tarafından kurulmuş ve kalkındırılmış. 1950 li yıllarda ise elit bir yaşam tarzına sahip insanlar tarafından tercih edilmiş. Bu yüzden Portofino ismi uzun yıllardır lüks ve gösterişle yan yana anılır olmuş. Buraya zenginler ve ünlüler mekanı denmesi bu yüzden… Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam 18:00 de Cenova limanından ayrılacaktır.(Portofino Turu 70 € )
4. Gün
La Spezia, Italya
Gemimiz sabah saat 07.00 de La Spezia limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiz La Spezia turuna katılabilirler.La Spezia Napolyon doneminde silah uretimine başlamış olan bir şehirdir. Bu yuzden limanın hemen yanında bir silah fabrikası ve savaş gemileri ureten bir tersane bulunur. La Spezia Limanında Ronesansın babalarından biri olarak bilinen Michelangelo’nun yaşadığı şehir olan Floransa’ya gidebilirsiniz. Burada muhteşem Floransa Katedralini (Doumo) yu, Can Kulesini, mukemmel kabartmalı kapılarıyla unlu vaftizhaneyi, Sinyorlar Meydanını ve bu meydanda bulunun eşsiz heykelleri gorebilirsiniz. Sonrasında Vecchio Sarayını, Vecchio koprusunu, ve Santa Croce Bazilikasını ziyaret edebilirsiniz. Floransa aynı zamanda “İlahi Komedya” nın yazarı Dante’ nin de yaşadığı şehir olduğundan devasa buyuklukte Dante Heykelini Santa Croce Meydanında gorebilirsiniz. Bunların dışında Cinque Terre olarak bilinen beş koyleri ziyaret etmeniz mumkundur. Ya da Pisa’ya gidip Mucizeler Meydanı’ nında bulunan unlu Pisa Kulesini ve Katedralini gormeniz mumkundur.Gemimiz limandan 19.00 da ayrılacaktır.
5. Gün
Civitavecchia,Roma Italya
Gemimiz sabah saat 07.00 de Civitavecchia limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Roma turuna katılabilirler.Civitavecchia Limanı, "Sonsuzluğun Şehri" Romaya açılan kapıdır. İstanbul gibi 7 tepe üzerine kurulu olan Roma şehri, tarihi ve mimarisi ile Avrupanın en önemli kentlerinden biridir. Bugünkü ekstra turumuzda Civitavecchia limanından grubumuza özel aracımızla hareketimizden yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra Roma şehrine varıp turumuza başlıyoruz. Antik çağda gladyatör oyunlarının düzenlendiği ünlü Colosseumu fotoğraflamak için aracımızdan iniyoruz. (Colosseum dışarıdan fotoğraflanıyor). Constantinus Takını da fotoğrafladıktan sonra tekrar aracımıza binip panoramik Roma turumuzu gerçekleştiriyoruz. Circo Massimo olarak adlandırılan Antik Dünya nın en ünlü hippodromu, Herkül Tapınağı, Vesta Rahibeleri Tapınağı, tiyatro Marcellus Tiyatrosu, Boca Della Verita (Gerçeğin ağzı Taşı), Piazza Veneziadaki beyaz mermerden yapılmış ünlü Vittorio Emanuele sarayı araçla yapacağımız panoromik turda göreceğimiz eserlerden bazıları. Ardından Traforo köprüsünün altında araçımızdan inip turumuza yürüyerek devam ediyoruz. Ünlü Aşk Çeşmesi olarak bilinen Trevi çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri gezildikten sonra verilecek serbest zamanın ardından belirlenen yer olan Popolo meydanında buluşup aracımıza biniyor ve gemimize geri dönüyoruz. Tur esnasında rehberiniz tarafından Roma nın en ünlü tiramisu dükkanından ve en eski dondurmacısından meşhur Roma dondurmasını tatmadan dönmemenizi öneririz. J ( Roma Turu 90 €)
6. Gün
Cannes, Fransa
Gemimiz sabah saat 08.30 da Cannes limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Cannes turuna katılabilirler.Uluslararası film festivaline ev sahipliği yapan Cannes, uzun ve eşsiz sahil şeridiyle görülmeye değerbir başka noktadır. Her sene Mayıs ayında yapılan film festivaline ve bunun yanında konferans, turnuva ve ticaret şovlarına ev sahipliğini yapan Palais des Festivals’i görebilirsiniz. Halka açık pek çok plajı bulunan Cannes’da denizin keyfini çıkarabilir, Promenade de la Croisette’de gezintiye çıkabilirsiniz. Adını üzerinde bulunduğu yamaçtan alan eski şehir Le Suquet, Cannes koyuna muhteşem bir panaromik bakış imkanı sunmaktadır. Burada yamacın tepesindeki 12. Yüzyıldan kalan Ste-Anne şapelini ve 11. Yüzyılda keşişlerin yaşadığı manastırı ziyaret edebilirsiniz. 11. yüzyıl manastırı esintileri taşıyan Musée de la Castre’da muazzam bir enstruman koleksiyonunu görebilir, arkeoloji ve etnoloji bölümünde fotoğraf ve resimlerle eski Cannes’ı inceleyebilirsiniz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 17.30 da limandan ayrılacaktır.
7. Gün
Palma de Mallorca, İspanya
Gemimiz sabah saat 13.00 de Palma De Mallorca limanına yanaşıyor. Palma De Mallorca; Yaz-kış çiçekli doğası, gizemli mağaraları, keskin uçurumları, masal dünyasını andıran sokaklarla ayrılmış farklı köy evleri ve Akdeniz`in zümrüt sularına açılan plajlarıyla Mallorca, Balear Adalarının kraliçesidir. İspanya`nın en büyük adasıdır ve doğu kıyılarında bulunur. Adanın ünü sahillerinden ve küçük mağralarından gelir. Şehrin devasa gotik katedralini ziyaret etmeli ve yerel halk tarafından La Seo adı verilen gül bahçesini görmelisiniz. Palacio Almudaina, Bellver Castle ve Drach Mağrası`nı ziyaret edebilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 22.30 da ayrılacaktır.
8. Gün
Barcelona, İspanya-İstanbul
Gemimiz sabah saat 07:00 da Barselona limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizin ardından Istanbul uçuşumuza istinaden havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Check-in işlemlerinin ardından İstanbula doğru yola çıkıyoruz. Yerel saat ile İstanbul a varış. Turumuzun sonu

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Msc Seaview İle Akdeniz Turu
İç Bella Kabin
06.07.2019 8.000 ₺ 9.750 ₺ 2.500 ₺ 8.000 ₺
Msc Seaview İle Akdeniz Turu
Dış Bella Kabin
06.07.2019 9.000 ₺ 11.250 ₺ 2.500 ₺ 9.000 ₺
Msc Seaview İle Akdeniz Turu
Balkonlu Bella Kabin
06.07.2019 11.000 ₺ 14.250 ₺ 2.500 ₺ 11.000 ₺
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.296 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

1.069 € 'dan itibaren
14/09/19

COSTA FORTUNA ile BATI AKDENİZ II

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

6.404 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Pullman Horizon ile Casablanca Egzotik Kıyılar

6.500 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

5.734 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz İspanya

6.900 ₺ 'dan itibaren
10/11/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
02/04/20

Costa Pacifica İle İtalya İspanya Balear Adaları Malta Turu

6.400 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Diadema İle Akdeniz

8.400 ₺ 'dan itibaren
29/05/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

1.000 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz

BENZER TURLARIMIZ

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.296 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

1.069 € 'dan itibaren
14/09/19

COSTA FORTUNA ile BATI AKDENİZ II

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

6.404 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Pullman Horizon ile Casablanca Egzotik Kıyılar

6.500 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

5.734 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz İspanya

6.900 ₺ 'dan itibaren
10/11/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
02/04/20

Costa Pacifica İle İtalya İspanya Balear Adaları Malta Turu

6.400 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Diadema İle Akdeniz

8.400 ₺ 'dan itibaren
29/05/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

1.000 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz