LAS VEGAS LOS ANGELES

2 Kişilik Odada Kişi Başı 4.800 ₺
Günahların başkentinden, meleklerin başkentine baş döndürücü bir yolculuğa hazır mısınız? Amerikan sinemasına kuşkusuz en çok ev sahipliği yapan ve bu nedenle en çok tanınan iki şehir Las Vegas - Los Angeles. Eşsiz Deneyimler Dünyanın Eğlence Merkezi, Günah Şehri ya da İkinci Şansların Başkenti olarak anılan Las Vegas, Mojave çölünün ortasına kurulmuş, kumar ve teknolojinin kalbi olarak kabul ediliyor. Melekler Şehri lakaplı Los Angeles denince ilk akla gelen ise Universal Studios, Hollywood Bulvarı, Dolby Theater ve Beverly Hills.

20.03.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Los Angeles - Las Vegas

Gezimizin ilk günü, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm Deski önünde saat 10:30da rehberimizle buluşma ile başlıyor. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından, Türk Hava Yollarının TK-09 nolu uçuşu ile saat 13:40ta Amerikanın en büyük şehirlerinden biri olan Los Angelesa hareket. Saat 16:50de Los Angelesa varışımızın ardından iç hatlar terminaline geçerek Las vegasa yerel havayolu ile uçuyoruz. 55 dakiaklık uçuşun ardından Baş döndürücü şehir Las Vegas a varıyor ve otele yerleşiyoruz. Dinlenmek veya gece hayatını keşfetmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2. Gün

Las Vegas (CANYONUN DA OUTLETİ VAR- ALIŞVERİŞİNDE)

Güzel bir Las Vegas gününe uyanıyoruz (Kahvaltı servisini otellerin sunması gerek bütçesel yüksekliği gerekse doyuruculuğu bakımından zayıf olması nedeni ile serbest bırakmayı uygun gördük - ancak rehberimiz otelin içinde ve/veya hemen yanıbasında bulunan 7 - 8 usd arası zengin bir kahvaltı imkanı sunan corner breaksast houselara yönlendiricektir. Otel kahvaltıları maalesef yerine göre değişmekle birlikte bazı yerlerde oda fiyatınından daha fazla ya gelmekte ve misafirimizi de memnun edecek düzeyde olmamaktadır. ) Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Premium Outlet alışveriş & Red Canyon turuna katılabilirler. Bu turumuzda Grand Canyonu andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumu ikiyüz elli milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyonubüyüleyici yüksek Nevada çölü keşfetmek ve Red Rock Canyon Milli Parklar doğal güzelliklerini Büyük Kaktüs Oasis ziyaret ediyor, devamında Blue Diamond kasabasına gidip altın ve elmas avcılarının hayatına ve madenlere tanıklık ediyoruz tüm çölün çokluk içinde çok yönlü flora ve fauna nasıl yaşam bulduğunu öğreniyor ve RED CANYON u büyük çukurun önünde hatıra fotoğrafı çektiriyoruz - Dünyanın en büyük çukurlarından birini görme şansını kaçırmak yazık olur. Kanyondan ayrıldıktan sonra bölgenin hatta Amerikanın en meşhur Outlett Malluna giderek alışveriş için vakit ayıracağız. Amerikadaki TANGER & PREMIUM gibi outlerlerin en büyük özelliği casual dan lükse tüm markaların kendı outlet dükkanlarının sırlaı oluşu ve hepsinin ortalama %70 daha avantajlı ürün satıyor olduklarıdır. Örnek olarak Schetcher - Guess - Nike gibi markaların kendi mağazalarında son derece cazip fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Otelimize döndükten sonra, serbest zamanınızda Las Vegas Strip te yürüyüş yapabilir ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Las Vegas- (RED CANYON OLMAZ BEN GRAND OLANI İSTERİM )

Bir önceki turumuzu yeterli bulmayan misafirlerimiz için arzu edenler ister Las Vegasta serbest zaman geçirip ünlü casinolarda şanslarını deneyebilir diğer Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Grand Canyon turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah otelimizden özel aracımız ile Las Vegastan Nevada - Arizona Eyalet sınırında bulunan Hoover Barajına hareket ediyoruz. 1930larda yapılan Colorado Nehrinde yer alan bu önemli barajın üzerinde yürüyor ve Mead Gölünün maviliğini seyrediyoruz. Sonrasında yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyona varıyoruz. Varışımızı takiben bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. İlk olarak Hualapai Kızılderililerinin çiftliğini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Eagle Pointte (Kartal Noktası) Canyonun muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderililerin çadırlarının örneklerini görüyoruz. Buradan tekrar otobüse binerek Guana Pointe gidiyoruz. Burada yine başka bir muhteşem Grand Canyon manzarasına tanık oluyoruz. Daha sonra aracımıza binerek Las Vegasa geri dönüyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünyanın 7 Doğal Harikasından biri olan bu muhteşem Canyon un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Las Vegas - Los Angeles (MELEKLER ŞEHRİ VE ROMANTIK SANTA MONICA )

Sabah erken saatlerde otelden ayrılıyor VE LAS Vegas havalimanına doğru yola çıkıyoruz . Sabah saatlerinde Los Angeles a varışımızla birlikte arzu eden misafirlerimiz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve bu güzel şehri tanıtan Los Angeles şehir turu & Santa Monica Turuna katılabilirler. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galaların yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hillse geçiyoruz. Burada Los Angelesin zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hillsin meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonraPretty Womanfilminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Driveda kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drivedan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtowna gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera Caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5. Gün

Los Angeles - (ÇOCUKLAR & ÇOCUK RUHUNU KAYBETMEYENLER)

İsminin anlamı “Melekler Şehri” olan, Amerikan film sektörünün doğduğu şehir Los Angelesı kendi zevklerimize göre keşfe çıkmak için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Universal Stüdyoları Turu na katılabilir ve bu stüdyoların neden dünyanın bir numaraları stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu daha iyi anlayabilirler. Universal Stüdyoları dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüz seneye varan deneyiminin en önemli ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Kırkın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde olduğunuz hissini yaratacaktır. Geceleme otelimizde.
6. Gün

Los Angeles - SAN DIEGO LATIN ESINTISI

Los Angelesta serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San Diego Turuna katılabilirler. Yıllardır Amerikanın en güzel şehri seçilen San Diegoda ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jollada doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. La Jolladan ayrılıp ikinci durağımız olan Old Towna gidiyoruz. Californianın doğum yeri olan Old Townda kendinizi adeta Meksikada hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında; Seaport Village, USS Midway Uçak Gemisi, II. Dünya Savaşının simgesel görseli olan Unconditional Surrender Statue heykelini göreceğiz. Amerikan Deniz Kuvvetlerinin üssünün bulunduğu, Amerikanın en büyük ahşap binası olup ve Marilyn Monroenun “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado ya ev sahipliği yapan Coronado Adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turdan sonra otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
7. Gün

Los Angeles- İstanbul

Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra olan Sahil Kentleri Turuna katılabilirler. Bu programda Amerikanın en yoğun ikinci limanı olan Long Beachde, ünlü Queen Mary gemisini, Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Newport Beach, Seal Beach, Huntington Beach, Laguna Beach görülecek diğer yerler arasındadır. Akşam Los Angeles Havalimanına transfer ve Türk Hava Yollarının TK-10 uçuşu ile saat 18:00de İstanbul a hareket. Geceleme uçakta.
8. Gün

İstanbul

Akşam saat 18:35te İstanbul Atatürk Havalimanı na varış ve turumuzun sonu. - Önemli Not: Tur programı ilk üç gece Las Vegas sonraki üç gece Los Angeles olarak düzenlenmiş olup , söz konusu şehirlerde gerçekleşebilecek etkinliklere bağlı olarak konaklama destinasyonları değişiklik gösterebilir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Duygu O.
  Teşekkür ederim, keyifli bir turdu. Rehberimiz Seda Hnm. sayesinde mutlu anılarla tamamladık turumuzu. Tekrar bir Tura Turizm turuna katılırsam Seda Hanım ile gitmek isterim.
 • Hanife O.
  Rehberimizden çok memnun kaldık. Sorumluluk sahibi ve pozitif kişiliği ile hem verimli hem keyifli bir tur geçirmemizi sağladı.
 • Sedat T.
  Rehberimiz Seda Hanım canla başla sorunlarımıza ve sorularımıza cevap verdi. Kendisi ilgili ve cana yakın.
 • Buket D.
  Rehber Fatih Dikmen kibar, ilgili ve 10 numara. Yerler güzeldi. Memnun kaldık.
 • Mircan G.
  Rehberimizden çok memnun kaldık. Oteller ve kahvaltı iyiydi. Turlar çok rahat ve güzeldi.
 • Nuray A.
  Tura Turizm ve Fatih Dikmen Beye teşekkür ederim.
 • Asuman V.
  Bu turu fiyatından dolayı hiç aklımızda olmamasına rağmen tercih ettik. Genelde memnun kaldım.
 • Halime D.
  Rehberimiz Fatih Dikmen'den çok memnun kaldık. İlgisi, samimiyeti, bilgilendirmesi mükemmeldi. Her alanda yardımcı oldu. Seyahatlerde onunla olmak isteriz. Dört dörtlüktü 10 numara * * * * *
 • Nesrin D.
  Rehberimiz Fatih bey çok bilgili ve ilgiliydi. Katılacağım turlarda da Fatih beyle seyahat etmeyi çok isterim.
 • Muhterem Ü.
  Genelde memnunum. Fatih Dikmen çok iyiydi, 10 numara. Çok ilgili. Tura Turizm tercihlerimizin başında geliyor.
 • Taner & Sonay & İsmail B. & Eda Ş. & Nihal Ş.
  Güzel bir tur organizasyonu idi. Fatih Bey çok başarılı idi. Fatih Beyin rehberliğinde bütün turlara katılırız.
 • Leyla Ç.
  Güzel bir turdu!
 • Bahar A.
  Her şey çok güzelll.. Rehberimiz Fatih Bey çok nazik, ılımlı ve olumlu bir rehber. Tarih ve Coğrafya bilgisi mükemmel.
 • Çimen Ö.
  Excellent! Fatih beyle uygun fiyat portföyü ile yaptığımız bu TUR harikaydı. Oteller - Hizmet * * * * *
 • Armağan B.
  Genel olarak memnun kaldık. Daha önce Tura Tur'la Güney Afrika turuna katılmıştık. Memnun kalmıştık. Ondan dolayı Tura Turizm'i tercih ettik.
 • Nurettin T.
  Rehber süper (İlhan)
 • Şükran S. O.
  Rehberimiz İlhan Bey'den çok memnun kaldık. Oldukça donanımlı.
 • Fahreddin U.
  Rehber arkadaşlar çok iyi. Özellikle İlhan Bey mükemmeldi.
 • M.HALIT A.
  Tur rehberimizin çok iyi yönetimiz eşim ve beni çok mutlu etti.
 • AYSE ULKU Ö.
  Çok beğendim,çok teşekkür ediyorum
 • GÜZİN İ.
  İlk kez Tura Turizm'le mükemmel bir gezi yaptım
 • Nadide Gül D.
  Rehberimiz Seda Uğurlu'nun başta güleryüzülüğü ve ilgisi bizleri çok mutlu etti. Mükemmel bir insan. Başarılarının devamını diliyorum.
 • Yaşar O.
  Rehberimiz Seda Hanıma çok teşekkür ederiz. Son derece yapıcı, yardımcı ve ilgili idi. Turlarda görmek istediğimiz rehber. Bravo...
 • Ayşe G.
  Rehber Seda Uğurlu'ya teşekkürler. Tura Turizm'in fiyat politikalarını bozmamasını dileriz.
 • Saliha & Ali İbrahim B.
  Yorucu bir yolculuğun ardından, memnun kaldığımız bir tur oldu. Rehberimiz ve grubumuz özellikle mükemmeldi.
 • Sevinç Y.
  Thank you... I love you Tura tour... Hayatımda Seda Uğurlu kalitesinde; asil, naif, kültürlü ışık saçan bir dostum olduğunu düşünerek çok gururluyum. Engin Uzakdoğu kültüründen de faydalanmalıyım
 • Alp G.
  Rehber Seda hanıma ve Tura Tur'a teşekkür ederiz.
 • Semih B.
  Programdaki hemen hemen tüm turlara katıldık. Memnun kaldık. Fiyat/beklenti dengesi iyiydi. Satış temsilcisi ve rehber çok iyi niyetli ve candandılar. Katılımcıların profili dengeliydi.
 • Soner U.
  Dopdolu geçen geçen harika bir turdu. Değerli Tura Turizm yetkilileri ; turumuzdaki rehberleriniz harikaydı. Tura fiyatının bu kadar uygun olmasından dolayı çekincelerimiz vardı,açıkçası bu kadar güzel bir tur beklemiyorduk . Gösterilen özel ilgiden çok memnun kaldık .Turdan döner dönmez sizinle yeni tura katılmak için bu teşekkürü yazmayı uygun buldum . Görüşmek üzere ....
 • Ayhan B.
  Amerika benim hayalim idi ; bu hayalim Tura Turizm in uygun fiyatlı hayal turu ile gerçek oldu , Görmek istediğim bir çok yeri bu sayede doya doya gezdim . Seneye gene mutlaka sizinle buluşmak istiyorum . Bu sefer arkadaş grubumuzla ortak hayalimiz olan bir yer olacak . Seyahat temsizcinizden , rehberinize kadar tüm Tura Turizm çalışanlarına bu eşsiz anıyı bize yaşamaya yardımcı oldukları için sonsuz teşekkürler.
 • Süleyman Y.
  Güzel bir tur yaptık.
 • Latife Ş.
  Her şey çok güzeldi.
 • Özgür K.
  Gezilmesi görülmesi gereken bir yer.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
LAS VEGAS LOS ANGELES
20.03.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
13.04.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
20.04.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
Satın al
LOS ANGELES LAS VEGAS
21.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.480 ₺
4.480 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
26.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.580 ₺
4.580 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
29.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.580 ₺
4.580 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
12.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.671 ₺
2.671 ₺
5.700 ₺
4.700 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
13.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
4.671 ₺
3.671 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
16.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.471 ₺
2.471 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
21.07.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
7.080 ₺
6.080 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
28.07.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
6.900 ₺
5.900 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
20.08.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
6.900 ₺
5.900 ₺
4.771 ₺
3.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
15.09.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
4.771 ₺
3.771 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+

LAS VEGAS LOS ANGELES

20.03.2018
7 Gece 8 Gün

4.800 ₺' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.800 ₺
İlave Yatak 4.800 ₺
Tek Kişi 6.300 ₺
0 - 2 Yaş 2.771 ₺
3 - 12 Yaş 4.780 ₺
Satın Al

Web Yardım Hattı

444 4 380

Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Havayolları ile İstanbul - Los Angeles - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  - Yerel havayolları ile Los Angeles - Las Vegas - Los Angeles arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Los Angelesda Holiday Inn LAX veya benzeri otelde 3 gece oda bazında konaklama

  - Las Vegas da Golden Nugget veya benzeri otelde 3 gece oda bazında konaklama

  - Programda dâhil olduğu belirtilen tüm transferler

  - Havalimanı ve güvenlik vergisi

  - Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Kahvaltılar

  - Vize ücreti ve servis bedeli (225 USD)

  - Kişisel harcamalar

  - Programda dâhil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

  - Amerika içi uçuşlarda valiz ücretleri (1.valiz 25 USD, 2. Valiz 35 USD)

  - Rehber kaptan bahşişleri

  Önerdiğimiz Ekstra Turlar
Otel Detayları
HOLIDAY INN LAX AIRPORT
GOLDEN NUGGET LAS VEGAS
Special
Uçuş Detayları
TK - 9 ISTANBUL - LOS ANGELES
13:40 - 17:50
AA - 1173 LOS ANGELES - LAS VEGAS
21:30 - 22:48
VX - 1469 LAS VEGAS - LOS ANGELES
06:35 - 08:05
TK - 10 LOS ANGELES - ISTANBUL
18:30 - 17:40

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
LAS VEGAS LOS ANGELES
20.03.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
13.04.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
20.04.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
Satın al
LOS ANGELES LAS VEGAS
21.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.480 ₺
4.480 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
26.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.580 ₺
4.580 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
29.05.2018
5.600 ₺
4.600 ₺
7.100 ₺
6.100 ₺
5.600 ₺
4.600 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
5.580 ₺
4.580 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
12.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.671 ₺
2.671 ₺
5.700 ₺
4.700 ₺
Satın al
7+
LAS VEGAS LOS ANGELES
13.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
4.671 ₺
3.671 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
16.06.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
3.471 ₺
2.471 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
21.07.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
7.080 ₺
6.080 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
28.07.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
6.900 ₺
5.900 ₺
3.771 ₺
2.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
20.08.2018
6.900 ₺
5.900 ₺
8.400 ₺
7.400 ₺
6.900 ₺
5.900 ₺
4.771 ₺
3.771 ₺
6.880 ₺
5.880 ₺
Satın al
7+
LOS ANGELES LAS VEGAS
15.09.2018
5.800 ₺
4.800 ₺
7.300 ₺
6.300 ₺
5.800 ₺
4.800 ₺
4.771 ₺
3.771 ₺
5.780 ₺
4.780 ₺
Satın al
7+

Los Angeles Şehir Turu & Santa Monica| 90 USD
Los Angelesa vardığımızda şehir turumuza Hollywood Bulvarından başlayacağız. Burada, kaldırımlardaki aktörlerin, sunucuların ve şarkıcıların isimlerinin yazdığı yıldızları, Çin Tiyatrosu ve önündeki ünlü aktörlerin el ve ayak izlerini, Oscar törenlerinin yapıldığı Dolby Tiyatrosunu göreceğiz. Daha sonra aracımızla, Sunset Bulvarına geçerek, Sunset Stripte butikleri, ünlü komedi kulüplerini, bir zamanlar Doors Grubunun da sahnede performans sergiledi Wisky a Go Go barını göreceğiz. Sonra ki durağımız Beverly Hills ve Amerikanın en pahalı caddesi Rodeo Drive. Burada dünyaca ünlü markaların butiklerini, dünyanın en ünlü terzileri arasında yer alan Bijanin dükkanını ve meşhur Bugatti marka arabalarını, çok özel bir kadın ( pretty woman) filminin çekildiği Beverly Whilshire Oteli ve Versacenin de butiğinin bulunduğu şirin sokağı ziyaret edeceğiz. Turumuz, Los Angeles in kurulduğu Olvera caddesi ve Hükümet binalarını gördükten sonra otelimizde bitecek. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monicada bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

San Diego Turu | 100 USD
Yıllardır Amerikanin en güzel şehiri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jollada doğanin ve lüx evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf cekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağimiz olan Old Towna gidiyoruz. Californianin doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika da hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında ;Sea Port Village, Midway uçak gemisi, II Dünya Savasının simgesel gorseli olan Unconditional Surrender Statue heykeli,Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerikanin en büyük ahsap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildigi tarihi Hotel Del Coronadonunda bulundugu Coronado adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turdan sonra Otele donüş ve geceleme otelimizde.

Sahil Kentleri 60 USD
Bu programda Amerikanın en yoğun ikinci limanı olan Long Beachde, ünlü ünlü Queen Mary gemisini, Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Newport Beach, Seal Beach, Huntington Beach, Laguna Beach görülecek diğer yerler arasındadır

Premium Outlet & Red Canyon Turu | 50 USD
Bu turumuzda Grand Canyonu andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumu 250 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyonu panoramik olarak gezeceğiz. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Kanyondan ayrıldıktan sonra bölgenin en meşhur Malluna giderek alışveriş için vakit ayıracağız. Otelimize dönerken Amerikanın en büyük elektronik eşya zinciri olan Best Buya uğrayacağız. Akşam Las Vegas Stripte yürüyüş yapabilir ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Grand Canyon Turu | 200 USD
Arizona ve Utah Eyaletleri arasındaki sınırı belirleyen “Grand Canyon”: Dünya üzerinde görülmesi gereken 50 yer listesi içinde, birinci sırayı almıştır. Her yıl, yaklaşık 5 milyon kişi, burayı ziyaret etmektedir. Gerçekten, tam bir doğa harikasıdır ve benzerinin “Mars” gezegeninde bulunduğu söylenmektedir. Ayrıca: yakın zamanda sinemalarda gösterilen “127 Saat” filminde, kayaların arasında sıkışarak büyük sıkıntılar yaşayan dağcının bulunduğu yer, Grand Canyon bölgesidir. Sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegastan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyona doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyona varıyoruz. Hoover Damda vereceğimiz fotoğraf molası ile birbirinden güzel enstantaneler yakalama şansına sahip oluyoruz. Turumuz esnasında Grand Canyonun üç önemli gözlem noktasını görme imkânına sahip oluyoruz. Kartal Noktası, Skywalk, Guana Point ve Hualapai Ranch ile birlikte hediyelik eşya mağazalarının keyfini çıkarıyoruz. Bu muhteşem doğa harikası kanyon: son 6 milyar yıldır, Colorado nehri tarafından oyularak oluşturulmuştur. Kanyon içindeki fosiller, kalıntılar ve izler sayesinde, Kuzey Amerika bölgesinin jeolojik tarihinin yaklaşık 2 milyar yıllık bölümü aydınlatılmaktadır.

Universal Turu | 180 USD
İsminin anlamı “Melekler Şehri” olan, Amerikan film sektörünün doğduğu şehir Los Angelesı kendi zevklerimize göre keşfe çıkmak için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Universal Stüdyoları Turu na katılabilir ve bu stüdyoların neden dünyanın bir numaraları stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu daha iyi anlayabilirler. Universal Stüdyoları dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüz seneye varan deneyiminin en önemli ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Kırkın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde olduğunuz hissini yaratacaktır.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.- Satın almış olduğunuz tur bir PROMOSYON turudur. Promosyon turlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. TÜRK LİRASI, EURO ve USD ile yapılan promosyon kampanyalarda, tur bedelinin (%100ü) tamamı tahsil edilmek zorundadır.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100 ünü acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • Duygu O.
  Teşekkür ederim, keyifli bir turdu. Rehberimiz Seda Hnm. sayesinde mutlu anılarla tamamladık turumuzu. Tekrar bir Tura Turizm turuna katılırsam Seda Hanım ile gitmek isterim.
 • Hanife O.
  Rehberimizden çok memnun kaldık. Sorumluluk sahibi ve pozitif kişiliği ile hem verimli hem keyifli bir tur geçirmemizi sağladı.
 • Sedat T.
  Rehberimiz Seda Hanım canla başla sorunlarımıza ve sorularımıza cevap verdi. Kendisi ilgili ve cana yakın.
 • Buket D.
  Rehber Fatih Dikmen kibar, ilgili ve 10 numara. Yerler güzeldi. Memnun kaldık.
 • Mircan G.
  Rehberimizden çok memnun kaldık. Oteller ve kahvaltı iyiydi. Turlar çok rahat ve güzeldi.
 • Nuray A.
  Tura Turizm ve Fatih Dikmen Beye teşekkür ederim.
 • Asuman V.
  Bu turu fiyatından dolayı hiç aklımızda olmamasına rağmen tercih ettik. Genelde memnun kaldım.
 • Halime D.
  Rehberimiz Fatih Dikmen'den çok memnun kaldık. İlgisi, samimiyeti, bilgilendirmesi mükemmeldi. Her alanda yardımcı oldu. Seyahatlerde onunla olmak isteriz. Dört dörtlüktü 10 numara * * * * *
 • Nesrin D.
  Rehberimiz Fatih bey çok bilgili ve ilgiliydi. Katılacağım turlarda da Fatih beyle seyahat etmeyi çok isterim.
 • Muhterem Ü.
  Genelde memnunum. Fatih Dikmen çok iyiydi, 10 numara. Çok ilgili. Tura Turizm tercihlerimizin başında geliyor.
 • Taner & Sonay & İsmail B. & Eda Ş. & Nihal Ş.
  Güzel bir tur organizasyonu idi. Fatih Bey çok başarılı idi. Fatih Beyin rehberliğinde bütün turlara katılırız.
 • Leyla Ç.
  Güzel bir turdu!
 • Bahar A.
  Her şey çok güzelll.. Rehberimiz Fatih Bey çok nazik, ılımlı ve olumlu bir rehber. Tarih ve Coğrafya bilgisi mükemmel.
 • Çimen Ö.
  Excellent! Fatih beyle uygun fiyat portföyü ile yaptığımız bu TUR harikaydı. Oteller - Hizmet * * * * *
 • Armağan B.
  Genel olarak memnun kaldık. Daha önce Tura Tur'la Güney Afrika turuna katılmıştık. Memnun kalmıştık. Ondan dolayı Tura Turizm'i tercih ettik.
 • Nurettin T.
  Rehber süper (İlhan)
 • Şükran S. O.
  Rehberimiz İlhan Bey'den çok memnun kaldık. Oldukça donanımlı.
 • Fahreddin U.
  Rehber arkadaşlar çok iyi. Özellikle İlhan Bey mükemmeldi.
 • M.HALIT A.
  Tur rehberimizin çok iyi yönetimiz eşim ve beni çok mutlu etti.
 • AYSE ULKU Ö.
  Çok beğendim,çok teşekkür ediyorum
 • GÜZİN İ.
  İlk kez Tura Turizm'le mükemmel bir gezi yaptım
 • Nadide Gül D.
  Rehberimiz Seda Uğurlu'nun başta güleryüzülüğü ve ilgisi bizleri çok mutlu etti. Mükemmel bir insan. Başarılarının devamını diliyorum.
 • Yaşar O.
  Rehberimiz Seda Hanıma çok teşekkür ederiz. Son derece yapıcı, yardımcı ve ilgili idi. Turlarda görmek istediğimiz rehber. Bravo...
 • Ayşe G.
  Rehber Seda Uğurlu'ya teşekkürler. Tura Turizm'in fiyat politikalarını bozmamasını dileriz.
 • Saliha & Ali İbrahim B.
  Yorucu bir yolculuğun ardından, memnun kaldığımız bir tur oldu. Rehberimiz ve grubumuz özellikle mükemmeldi.
 • Sevinç Y.
  Thank you... I love you Tura tour... Hayatımda Seda Uğurlu kalitesinde; asil, naif, kültürlü ışık saçan bir dostum olduğunu düşünerek çok gururluyum. Engin Uzakdoğu kültüründen de faydalanmalıyım
 • Alp G.
  Rehber Seda hanıma ve Tura Tur'a teşekkür ederiz.
 • Semih B.
  Programdaki hemen hemen tüm turlara katıldık. Memnun kaldık. Fiyat/beklenti dengesi iyiydi. Satış temsilcisi ve rehber çok iyi niyetli ve candandılar. Katılımcıların profili dengeliydi.
 • Soner U.
  Dopdolu geçen geçen harika bir turdu. Değerli Tura Turizm yetkilileri ; turumuzdaki rehberleriniz harikaydı. Tura fiyatının bu kadar uygun olmasından dolayı çekincelerimiz vardı,açıkçası bu kadar güzel bir tur beklemiyorduk . Gösterilen özel ilgiden çok memnun kaldık .Turdan döner dönmez sizinle yeni tura katılmak için bu teşekkürü yazmayı uygun buldum . Görüşmek üzere ....
 • Ayhan B.
  Amerika benim hayalim idi ; bu hayalim Tura Turizm in uygun fiyatlı hayal turu ile gerçek oldu , Görmek istediğim bir çok yeri bu sayede doya doya gezdim . Seneye gene mutlaka sizinle buluşmak istiyorum . Bu sefer arkadaş grubumuzla ortak hayalimiz olan bir yer olacak . Seyahat temsizcinizden , rehberinize kadar tüm Tura Turizm çalışanlarına bu eşsiz anıyı bize yaşamaya yardımcı oldukları için sonsuz teşekkürler.
 • Süleyman Y.
  Güzel bir tur yaptık.
 • Latife Ş.
  Her şey çok güzeldi.
 • Özgür K.
  Gezilmesi görülmesi gereken bir yer.

BENZER TURLARIMIZ

2.496 € 'dan itibaren
18/05/18

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
18/03/18

Brezilya Arjantin

3.896 € 'dan itibaren
16/08/18

Büyük Güney Amerika THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY SON 1 KİŞİ

4.600 ₺ 'dan itibaren
20/03/18

LAS VEGAS LOS ANGELES

1.896 € 'dan itibaren
24/03/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA

1.896 € 'dan itibaren
24/03/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA TURUMUZ DOLMUŞTUR !

4.200 ₺ 'dan itibaren
21/04/18

MIAMI ORLANDO

4.700 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

New York Miami

4.900 ₺ 'dan itibaren
29/04/18

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

1.796 € 'dan itibaren
26/03/18

Zengin Küba Air France

BENZER TURLARIMIZ

2.496 € 'dan itibaren
18/05/18

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
18/03/18

Brezilya Arjantin

3.896 € 'dan itibaren
16/08/18

Büyük Güney Amerika THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
26/02/18

KUBA TURU THY SON 1 KİŞİ

4.600 ₺ 'dan itibaren
20/03/18

LAS VEGAS LOS ANGELES

1.896 € 'dan itibaren
24/03/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA

1.896 € 'dan itibaren
24/03/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA TURUMUZ DOLMUŞTUR !

4.200 ₺ 'dan itibaren
21/04/18

MIAMI ORLANDO

4.700 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

New York Miami

4.900 ₺ 'dan itibaren
29/04/18

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

1.796 € 'dan itibaren
26/03/18

Zengin Küba Air France