MİAMİ & ORLANDO

2 Kişilik Odada Kişi Başı 5.200 ₺
Eşsiz Deneyimler
-Miami: South Beaech, Little Havana, Key-West, Isla Morada, Ernest Hemingway in evi
-Orlando: Sea World, Universal Studios

27.12.2017 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul-Miami

Atatürk Havalimanı Tura Turizm kontuarı önünde saat 03.00' da buluşuyoruz. Check-in , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Air France Havayollarının AF1391 nolu seferi ile saat 06:15de Miami'ye Haraket ediyoruz. Yerel saat ile 08.55'de Paris'e varışımızın ardından Air France Havayollarının AF090 sefer nolu uçuşu ile Miami'ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.20'de varışımızın ardından havalimanında sizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2. Gün

Miami

Sabah kahvaltısından sonra serbest vakit veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami Şehir ve Yıldızlar Adası turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyork ve bölge hakkında bilgi alacağız. Bayside'da vereceğimiz vakitten sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Miami

Sabah kahvaltımızın hemen ardından rehberimizin belirleyeceği saatte alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba'ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD'nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West 'e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami'den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolumuz üzerinde Isla Morada'da mola verip, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyeceksiniz. Key West'e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway'in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman'ın kışlık evi, Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Tur bitiminde Miami'ye geri dönüş. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Miami-Orlando

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile Orlando'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Orlando'da otelmize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Premium Outletler zincirinin bir üyesi olan Orlanda Premium Outlet ve Disney Downtown turuna katilabilirler.
5. Gün

Orlando

Kahvaltı sonrası tüm gün dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Park turlarına katılabilirler. Bu günkü turumuzda Disneyworld Magic Kingdom yapıyoruz. Magic Kingdom'da Walt Disney'in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
6. Gün

Orlando

Sabah kahvaltımızın ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman veriyoruz. Bugün içinde misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studios Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Universal Stüdyolarının çekmiş olduğu filmlerin canlandırıldığı stüdyoları ve park içindeki eğlence sistemlerini gezeceğiz. Tur sonrası dinlenmek icin serbest zaman. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
7. Gün

Orlando-Miami

Sabah odalarımızı boşaltıp, Miami Havalimanına transferimiz olacak. Bu gün uçağımız geç saatte olduğundan gününüzü değerlendirmek için size ekstra olarak Winter Park & Saw Grass Alışveriş turunu öneriyoruz. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell gollerini geziyoruz. Doğu Amerikadaki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dükkânlarıyla unlu Park Avenue'yü görüp Saw Grass Mall'a gidiyoruz. Son alışverişler için serbest vakit. Akşamüstü Miami havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 19.35'de Air France Hava Yollarının AF099 nolu seferi ile Paris'e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
8. Gün

İstanbul

Yerel saat ile 10.30'da Paris'e varışımızın ardından14.30'da İstanbul'a hareket ediyoruz. 19.10'da İstanbul'a varışımızın ardından turumuzun sonu.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • İslam K.
  Güzel geçti
 • Numan G.
  Güzel bir gezi oldu. Rehber ilgili ve gayretliydi. Geziden memnunuz. Bağdat Cd. satış temsilcisi Selin hanıma da ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

MİAMİ & ORLANDO

27.12.2017
7 Gece 8 Gün

5.200 ₺' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 5.200 ₺
İlave Yatak 5.200 ₺
Tek Kişi 6.700 ₺
0 - 2 Yaş 2.800 ₺
3 - 12 Yaş 5.100 ₺


Tura Dahil Olan Hizmetler
  -Air France Hava Yolları ile İstanbul - Miami - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

  -Holiday Inn Port of Miami - Downtown vb. 3 gece Oda & Kahvaltı konaklama,

  -Orlandoda Radisson Blu Celebration Hotel vb.de 3 gece Oda & Kahvaltı konaklama

  -Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler,

  -Walt Disney World transfer hizmeti,

  -Türkçe yerel rehberlik hizmeti,

  -Zorunlu seyahat sigortası-Türk Hava Yolları ile İstanbul - Miami - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

  -Miamide Holiday Inn Airport Miami vb.de 3 gece Oda & Kahvaltı konaklama,

  -Orlandoda Florida Mall Hotel vb.de 3 gece Oda & Kahvaltı konaklama

  -Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler,

  -Türkçe yerel rehberlik hizmeti,

  -Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  -Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Ücreti 225 USD)

  -Her türlü kişisel harcamalar

  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  -Müze ve Ören Girişleri

  -Yurtdışı çıkış harcı

  -Kişi başı 35 USD tesis ücreti ve şehir vergileri

  -Bahşişler (Kişi Başı $25-30 civarında)-Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Ücreti 225 USD)

  -Her türlü kişisel harcamalar

  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  -Müze ve Ören Girişleri

  -Yurtdışı çıkış harcı

  -Bahşiş ( Günlük Kişibaşı 5-10 Usd )
Otel Detayları
HİLTON FORT LAUDERDALE MARINA (ve benzeri otel)
RADISSON BLU CELEBRATION (ve benzeri otel)
Uçuş Detayları
TK - 77 ISTANBUL - MIAMI
15:35 - 20:35
TK - 78 MIAMI - ISTANBUL
22:45 - 17:45

Miami Şehir Turu: 40 Usd
Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.
Star Island Tekne Turu: 50 USD
Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.
Key West Turu : 160 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin.
Disneyworld - Magic Kingdom: Kişi başı 180 USD
Dünyanın en ünlü eğlence parkı! Hepimizin hayatında yeri olan Disney Kahramanları ile beraber yürüyüş yapmak, Magic Kingdom'un ana caddesinde ya da Emporium'da alışveriş yapmak, gün boyu durmaksızın devam eden birbirinden farklı aktivitelere katılmak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız saatler geçirmek için çok güzel bir yer. Unutmayın ki bu park kesinlikle sadece çocuklar için kurulmamıştır. Büyükler içinde bir çok aktivite bulunmaktadır.
Sawgrass Mills Alışveriş Turu: 70 Usd
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami'ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
Orlando Premium Outlet Turu:50 Usd
Özel otobüsümüzle düzenlediğimiz Orlando'nun en büyük outlet alışveriş merkezinde dünyaca ünlü tüm markaları uygun fiyatlarla bulma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Star Island Tekne Turu: 50 USD
Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.
Key West Turu : 160 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin.
Sea World Turu: Kişi başı 170 USD
Sea World Dünyanın en büyük okyanus parklarında biridir. Çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilmek için en ideal yer Sea World'dür. Foklardan balinalara, kutup ayılarından flamingolara değişen hayvanlar ve bu hayvanların yaptığı sayısız şov ile günün nasıl bittiğinin farkına varamayacaksınız.
Sawgrass Mills Alışveriş Turu: 70 Usd
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami'ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
Universal Stüdyoları Turu: 170 Usd
Disneyworld'un en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg'in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios - Florida'nın neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok rahatlıkla göreceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40 ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.17 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları

-Promosyonlu turlarda iptal yoktur.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.17 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları

-Promosyonlu turlarda iptal yoktur.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • İslam K.
  Güzel geçti
 • Numan G.
  Güzel bir gezi oldu. Rehber ilgili ve gayretliydi. Geziden memnunuz. Bağdat Cd. satış temsilcisi Selin hanıma da ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Miami & Orlando TK Turu Dolmuştur!
31.08.2017 1.496 ₺ 1.989 ₺ 1.496 ₺ 696 ₺ 1.476 ₺
Miami & Orlando
AF
05.10.2017 3.800 ₺ 4.800 ₺ 3.800 ₺ 2.800 ₺ 3.700 ₺
7+
Miami & Orlando
THY
25.10.2017 4.200 ₺ 5.200 ₺ 4.200 ₺ 2.800 ₺ 4.100 ₺
7+
Miami & Orlando
AF
07.11.2017 3.800 ₺ 4.800 ₺ 3.800 ₺ 2.800 ₺ 3.700 ₺
7+
Miami & Orlando
THY
11.11.2017 4.200 ₺ 5.200 ₺ 4.200 ₺ 2.800 ₺ 4.100 ₺
7+
Miami & Orlando
AF
08.12.2017 3.800 ₺ 4.800 ₺ 3.800 ₺ 2.706 ₺ 3.700 ₺
7+
Miami & Orlando
AF
19.12.2017 3.800 ₺ 4.800 ₺ 3.800 ₺ 2.800 ₺ 3.700 ₺
7+
Miami & Orlando
THY
27.12.2017 5.200 ₺ 6.700 ₺ 5.200 ₺ 2.800 ₺ 5.100 ₺
7+

BENZER TURLARIMIZ

2.996 € 'dan itibaren
20/11/17

Meksika Cancun Küba

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba Turu Dolmuştur!

3.596 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

2.090 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Kuba Şok Turumuz Dolmuştur!

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

1.390 € 'dan itibaren
28/09/17

KUBA TURU THY

4.200 ₺ 'dan itibaren
24/08/17

Las Vegas Los Angeles

1.790 € 'dan itibaren
20/10/17

Meksika Cancun Kuba Şok

1.496 € 'dan itibaren
01/09/17

AMERIKA KUBA

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları

2.596 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika Turu Dolmuştur!

1.996 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

3.900 ₺ 'dan itibaren
06/10/17

NEW YORK TURU

5.400 ₺ 'dan itibaren
23/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles

5.400 ₺ 'dan itibaren
01/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles TL DOLMUŞTUR!!

BENZER TURLARIMIZ

2.996 € 'dan itibaren
20/11/17

Meksika Cancun Küba

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba Turu Dolmuştur!

3.596 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

2.090 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Kuba Şok Turumuz Dolmuştur!

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

1.390 € 'dan itibaren
28/09/17

KUBA TURU THY

4.200 ₺ 'dan itibaren
24/08/17

Las Vegas Los Angeles

1.790 € 'dan itibaren
20/10/17

Meksika Cancun Kuba Şok

1.496 € 'dan itibaren
01/09/17

AMERIKA KUBA

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları

2.596 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika Turu Dolmuştur!

1.996 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

3.900 ₺ 'dan itibaren
06/10/17

NEW YORK TURU

5.400 ₺ 'dan itibaren
23/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles

5.400 ₺ 'dan itibaren
01/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles TL DOLMUŞTUR!!