NEW YORK TURU

2 Kişilik Odada Kişi Başı 4.100 ₺
Eşsiz Deneyimler
- Times Square
- Manhattan
- Brooklyn Köprüsü
- Central Park
- Empire State
- Wall Street

02.12.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

Istanbul-New York

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Türk Hava Yollarının sabah uçuşu ile Newyorka hareket ediyor ve sabah saat 10:00'da varışımız ile birlikte tüm günü kazanıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile Manhattan'a en yakın mesafedeki otelimize yerleşiyoruz. Muhteşem anılar biriktireceğimiz ilk günümüzde Newyorka merhaba diyoruz. Metro ile 10dk, yürüyerek 20dk içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
2. Gün

New York

Binlerce New Yorker gibi kendi tarzını özgürce ortaya koyabilmek için ve dünya ekonomisinin kalbi olan bir “Amerikan Rüyası” olarak ünlenmiş bu rüyalar şehrini yakından tanımak için keşfetmeye başlayabilirsiniz. New York, bir göçmen kentidir. Kentte yaklaşık 170 ayrı dil konuşulmaktadır ve her üç kişiden biri ABD dışında bir ülke doğumludur. İngilizce çeşitli aksanlarla konuşulur. Times Square: Times Square anlatacak fazla söz yok. Gece veya gündüz her zaman kalabalık, gecesi gündüzüne göre daha etkileyici, şehrin kalbi diyebiliriz. Bazen inanılmaz kalabalık oluyor hatta yürümek, ilerlemek mümkün olmuyor ancak yine de ortamın havasını hissedebilmek çok güzel. Her şeye rağmen sonuçta etrafınızda doğal veya tarihi bir güzellik yok ancak eğer inasanların o çoşkusuna sizde katılırsanız mutlaka Times Square de olmaktan zevk alırsınız. Oturmak için yapılmış olan platformun altında Broadway şovları, müzikalleri için bilet gişeleri var. Buradan inidirimleri takip etmenizi tavsiye ederiz. Mutlaka bilet alıp bir şovu görmelisiniz. New York; Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Long Island diye beş ayrı bölgeden oluşur. En turistik ve görülesi bölgesi Manhattan dır Manhattan, Harlem, Birleşmiş Milletler Binası, Central Park, Rockfeller Center, Downtown, Wall Street Binası, Özgürlük Heykeli Adası ile Battery Park mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Geceleme otelimizde.
3. Gün

New York

Bugün her yaş ve zevke hitap eden dünyanın en meşhur metropolü New Yorku kendi gözümüz ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan New York Metro ve Yürüyüş Turu programımıza katılabilir, Dünya Ticaret Merkezi (9/11 Hatıra Alanı) : Broadway caddesinden kuzeye doğru döner ve yürüyüşünüze devam ederseniz Liberty sokağından itibaran herhangi bir sokaktan sol tarafa batı yönüne dönerek Dünya Ticaret Merkezinin olduğu bölgeye gelirsiniz. Broadway Brooklyn Köprüsü; Brooklyn ve Manhattanı birbirine bağlaması için bir köprü inşa edilmesine karar verildiğinde, dünyanın en büyük kablo üretim firmasının sahibi John A. Roebling uzun zamandır hayalini kuruduğu bu proje için hemen çalışmaya başlamış ve yaklaşık 5 yıl emek verdiği köprü projesini kabul ettirmeyi başarmış. Adeta aşkla bağlandığı bu köprünün nereye kurulacağına karar verme aşamasına gelinip tespit çalışmalarına başlandığında, keşfe gittiği bölgelerden birinde talihsiz bir kaza geçirmiş ve tabiri caizse ilk kazma vurulamadan hayatını kaybetmiş. Devamını yaşarak öğreneceksiniz. East Riverı tekne ile geçerken, Manhattanı da nehirden görme şansına sahip olabilirsiniz. Grand Central Station ve Roosevelt Adası Teleferiğinden sonra turumuz 5. Cadde de bitecektir. Geceleme otelimizde.
4. Gün

New York

New Yorkta yapmak ve görmek istediklerinizi bitiremediniz mi? Aklınızda kalanları yapmanız için bir tam gün daha var önünüzde! Rehberinizden bugün içinde yapabilecekleriniz için öneri almayı unutmayın! New Yorkun kalabalık sokaklarına çıkmadan önce Central Parkta bir doğa yürüyüşü yapabilir, hayvanat bahçesini gezebilir, bisiklete binnebilir ve çimlere uzanabilirsiniz. Özgürlük Heykelini görmeden buradan kesinlikle ayrılmayın. Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Adası tekne turuna katılabilirsiniz. Yaşadığınız rüya gibi bir gün sonrası, geceleme otelimizde.
5. Gün

New York-Istanbul

New Yorku istediğiniz gibi keşfe devam edebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği akşam saattlerinde otelden ayrılarak havalimanına transfer ediliyoruz. Akşama doğru JFK Havalimanından Türk Hava Yollarının akşam uçuşu ile İstanbul a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
6. Gün

İstanbul

İstanbul'a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

NEW YORK TURU

02.12.2018
5 Gece 6 Gün

4.100 ₺' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.100 ₺
İlave Yatak 4.100 ₺
Tek Kişi 5.500 ₺
0 - 2 Yaş 2.300 ₺
3 - 12 Yaş 4.080 ₺


Tura Dahil Olan Hizmetler
  -Türk Hava Yolları ile İstanbul - New York - İstanbul ekonomi sınıfı uçuş bileti

  -Country Inn Suites 3* veya Howard Johnson 3* vb otelde konaklama

  -Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler

  -Havalimanı ve güvenlik vergisi

  -Türkçe yerel rehberlik hizmeti

  -Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  -Şehir Turları

  -Otellerde kahvaltı

  -Vize ücreti ve servis bedeli (225 USD)

  -Her türlü kişisel harcamalar

  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm geziler

  -Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  -Bahşişler (Kişi Başı 20 USD civarında)

  -Şehir Vergisi Kişi Başı 20 USD rehberiniz tarafından havalimanında toplanacaktır
Otel Detayları
COUNTRY INN & SUITES BY CARLSON (ve benzeri otel)
Uçuş Detayları

New York Metro ve Yürüyüş Turu :
9/11 Anıtı, Broadway, Brooklyn Köprüsü, Brooklyn Köprüsü Parkı'nı geziyoruz. East River'ı tekne ile geçerken, Manhattan'ı nehirden görme fırsatınız olacak. Grand Central Station ve Roosevelt Adası Teleferiği'nden sonra 5.Cadde'de turumuzun sonuna geliyoruz.
Kişi Başı 50 USD

Özgürlük Anıtı Tekne Turu :
Tekne ile hem Amerika’ya gelen göçmenlerin ilk durağı olan Liberty adasını hem de ülkenin en önemli simgesi olan Özgürlük Anıtını görüp, resimleme imkanı bulacağız. Dönüş yolunda bu sefer New York'u deniz üzerinden görme şansınız olacak.
Kişi Başı : 100 USD

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.17 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
Bu tur için henüz bir yorum yapılmamış.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
NEW YORK TURU
06.10.2017 3.900 ₺ 5.150 ₺ 3.900 ₺ 2.300 ₺ 3.880 ₺
7+
NEW YORK TURU
13.10.2017 3.900 ₺ 5.150 ₺ 3.900 ₺ 2.300 ₺ 3.880 ₺
7+
NEW YORK TURU
04.11.2017 3.900 ₺ 5.150 ₺ 3.900 ₺ 2.300 ₺ 3.880 ₺
7+
NEW YORK TURU
11.11.2017 3.900 ₺ 5.150 ₺ 3.900 ₺ 2.300 ₺ 3.880 ₺
7+
NEW YORK TURU
17.11.2017 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
07.12.2017 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
01.04.2018 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
07.04.2018 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
21.04.2018 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
05.05.2018 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+
NEW YORK TURU
02.12.2018 4.100 ₺ 5.500 ₺ 4.100 ₺ 2.300 ₺ 4.080 ₺
7+

BENZER TURLARIMIZ

2.996 € 'dan itibaren
20/11/17

Meksika Cancun Küba

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba Turu Dolmuştur!

3.596 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

2.090 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Kuba Şok Turumuz Dolmuştur!

3.800 ₺ 'dan itibaren
05/10/17

Miami Orlando

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

1.390 € 'dan itibaren
28/09/17

KUBA TURU THY

4.200 ₺ 'dan itibaren
24/08/17

Las Vegas Los Angeles

1.790 € 'dan itibaren
20/10/17

Meksika Cancun Kuba Şok

1.496 € 'dan itibaren
01/09/17

AMERIKA KUBA

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları

2.596 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika Turu Dolmuştur!

1.996 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

5.400 ₺ 'dan itibaren
23/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles

5.400 ₺ 'dan itibaren
01/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles TL DOLMUŞTUR!!

BENZER TURLARIMIZ

2.996 € 'dan itibaren
20/11/17

Meksika Cancun Küba

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba Turu Dolmuştur!

3.596 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

2.090 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Kuba Şok Turumuz Dolmuştur!

3.800 ₺ 'dan itibaren
05/10/17

Miami Orlando

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

1.390 € 'dan itibaren
28/09/17

KUBA TURU THY

4.200 ₺ 'dan itibaren
24/08/17

Las Vegas Los Angeles

1.790 € 'dan itibaren
20/10/17

Meksika Cancun Kuba Şok

1.496 € 'dan itibaren
01/09/17

AMERIKA KUBA

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları

2.596 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika Turu Dolmuştur!

1.996 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

5.400 ₺ 'dan itibaren
23/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles

5.400 ₺ 'dan itibaren
01/09/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles TL DOLMUŞTUR!!