ZENGİN KÜBA

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.796 €
Henüz Amerikalılar gelmeden Dünyanın geri kalanından daha bakir Kübaya yolculuğumuz başlıyor. Bu muhteşem tecrübeye hepimiz hazırız Buyrun yolculuğumuz başlasın.

Eşsiz Deneyimler
-Havana,Capitolia Binası, Plaza de la Catedral,Plaza de San Francisco de Asis, Vilanes Vadisi ve Cueva del Indioyu
-Trinidad, Cntero Sayı Müzesi,Santısma Katedrali,Santa Clara
-Varadero,Cayo Blanco

19.09.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Paris - Havana

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak Air France Havayollarının seferi ile Paris'e hareket ediyoruz ve bağlantılı uçuş ile Havana'ya devam ediyoruz ve akşam saatlerinde varıyoruz. Havalimanında karşılanıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
2. Gün

Havana

Bugün hem bin bir rengi hem de derin bir melankoliyi iç içe yaşatan, tüm güzelliklerini sokaklarında barındıran başkent Havana'yı yakından tanıyacağımız panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Art deko ve modern mimari ile karışık Vedado ve Miramar Bölgesi, dünyaca ünlü Devrim Meydanı, Capitolio Binası, Central Park, Opera Binası, Obispo Caddesi, Eski Havana'nın koloniyel tarzı meydanları, Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco de Asis gezilerimizi yapıyoruz. Eski sokakları gezerken çamaşırlar asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlıların selamını alıyor, tam manası ile zamanda bir yolculuğa çıkıyoruz. Turumuzun sonunda otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur “Tropicana Show”u izleyebilirler. Bu dünyaca ünlü kabare şovunda bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacaklar. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Havana

Otelimizde alacagımız kahvaltının ardından Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turumuza başlıyoruz. 1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği vadide tam gün sürecek turumuzda, tütün tarlalarını gezecek ve doğuşundan itibaren bir Puronun hikâyesini dinleyeceksiniz. Tütünün nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirileceğiz. Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yaşadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indioyu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkışında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak. “Los Jazmines” Tepesindeki seyir terasından Vinales Vadisi manzarasını seyrettikten sonra Ressam Leovigildo Gonzalesa ait olan ve kayalara yapılmış dünyanın en büyük duvar resmini gördükten sonra Havana daki otelimize geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecegi Casa de la Musicalarının en iyisi olan Miramar ı izleme fırsatı bulabilirler. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Havana

Kahvaltı sonrası “Ernest Hemingway Müze Turu”muz baslıyor. Kübaya gidip Ernest Hemingwayin izlerini takip etmemek olmaz. “Çanlar Kimin İçin Çalıyor” romanını yazdığı Ambos Mundos Otelinin 511 numaralı odası; Havana dışında bugün müze olan evi La Vigia Çiftliği, “Yaşlı Adam ve Deniz”i yazarken esinlendiği Cojimar balıkçı köyügörülüp küba günlük hayatının küçük bir balıkçı köyünde yansımalarını izleme imkanı.sonrasında otele dönüyoruz. Bu akşam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyelerinin de sahneye çıktığı Taberna Restaurant a gidebilirler.Geceleme otelimizde.
5. Gün

Havana - Trinidad

Kahvaltı sonrası Matanzas şeker kamışı tarlalarından geçerek, 1819 senesinde Fransız yerleşimciler tarafından kurulmuş olan Cienfuegosa gidiyoruz.Aynı isimli eyaletin başkenti olan bu şehir, iyi korunmuş tarihi bir merkeze ve Karaip Denizindeki en güzel kumsallardan birine sahip bir liman şehridir. Koloni Dönemi nde verilen “Güneyin İncisi” ismini de bu kumsalı sayesinde almıştır. İspanyol mimarisinin birbirinden güzel örneklerini görebileceğimiz, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan şehir merkezinde yürüyerek geziyor ve sonrasında zamanın durduğu şehir Trinidad a hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
6. Gün

Trinidad- Varadero

Bugün UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Trinidadı daha yakından tanıyacağımız şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Mimarisi ve dekorasyonu ile ünlü eski Küba evleri, Cantero Sarayı Müzesi, Plaza Mayor, Santisima Katedrali, La Canchanchara Taberna duraklarımız arasında yer alacaklar. Küba Devriminin beşiklerinden, aynı zamanda Ernesto Che Gueveranın mezarının bulunduğu ve Che için yazılan “Hasta Siempre” şarkısının bestelendiği Santa Clarayı ziyaret ediyoruz. Burada Chenin mezarını ve Küba Devrimi sırasında Fulgencio Batista nın askerlerini taşıyan ve Che komutasındaki askerler tarafından raydan çıkartılan ve devrime giden yolu açan Zırhlı Tren, Che Gueveranın Anıt Mezarı gezilerimizi yaparak Varadero ya devam ediyor ve varışımız ile birlikte otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
7. Gün

Varadero

Bugün Varaderoda serbest zaman ayırıyor ve bembeyaz kumsalların, masmavi denizin keyfini çıkarıyoruz. Mevsim şartları uygun olması halinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Cayo Blanco Turuna katılabilirler. Cayo Blanco, inanılmaz saf, bozulmamış bir güzelliğe sahip... Mercan kayalıklarının oluşturduğu beyaz doku sayesinde bembeyaz kumlara sahip olan ve Kübanın en güzel sahil şeridinden biri olan Cayo Blancoda yapabileceğiniz birçok aktivite var. Varadero dan yarım saat uzaklıkta olan bu adada, katamaran gezilerine katılabilir, şnorkelle dalış yapabilir ve böylelikle mercan kayalıklarının açıklarındaki sualtı tünellerini görebilir, ayrıca mükemmel yunus şovlarını izleyebilirsiniz. Yunuslarla yan yana yüzmeniz mümkün. Canlı Küba müzikleri eşliğinde harika deniz ürünlerinden oluşan öğlen yemeği ve gün boyunca sınırsız içki de cabası!. Geceleme otelimizde.
8. Gün

Varadero - Havana - Paris

Unutulmaz anlar ve anılar biriktirdiğinizi umduğumuz seyahatimizin son gününde otelden ayrılarak Havana'ya hareket ediyoruz. Air France Hava Yollarının seferi ile akşam saatlerinde Paris e hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
9. Gün

İstanbul

Öğle saatlerinde Paris'e varıyor ve akşam saatlerinde Air France Havayollarının uçuşu ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul a varıyor ve seyahatimizin sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Harun A.
  Rehberimiz Mehmet Bey süper bir rehber. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • Zafir S.
  Rehber mükemmel; bilgi, beceri vs... Her şey iyi; transferler, bekleme süresi özellikle vurgulanabilir. Mehmet Aydın mükemmel bir rehber. Onun liderlik yapacağı turları düşünebilirim.
 • ALİ DOĞAN A.
  Tura tur ekibine yöneticilerine teşekkür eşimle beraber 11.1.2017'de firmanız aracılığıyla çıkmış olduğumuz Küba turunda başta rezervasyon aşamasında ılgi alakasından dolayı selın hanıma daha sonra tur boyunca bizimle beraber olan Nehrun hanıma özellikle teşekkür ederim.Nehrun hanımın Küba'yla ilgili gezdiğimiz üç şehir ve CHE,FIDEL,MARTIN ,daha ismini sayamadağım, HEMİNGWAY'le ilgili müthiş belgelendirme sunumları otobüste giderken gittiğimiz şehre göre seker kamışı veya puro yapımı üreticiyle beraber bizi buluşturması müthişti Küba devriminin liderlerini anlatırken otobüste çıt yok sanki tekrar yaşarmışçasına anlatması bizi çok mutlu etti ayrıca Küba'daki tur görevlisininde sempatik hoş tavırlarında bu güzelliğin içine katmak lazım özellikle üç gün kaldığımız Varedero'da otel acuan müthişti teşekkürler Tura Turizm bir dahaki turda görüşmek üzere...
 • Burcu Ü.
  Rehber çok çok iyi, bilgili, kültürlü, eğlenceli. Bize Küba'yı yaşattı...
 • Atilla B.
  Bir ekonomist yazar olarak Fidel & Che efsanesinin oluşturduğu düzeni görmeyi çok istiyordum , Bu egzotik ülkeyi çok beğendim. Gündüz doktor olan birini gece taksicilik yaparken görünce , Küba ya taile gelmekle hata yapmadığımı anladım ; Değişik kültürleri görmek farklı deneyimler kazandırıyor. Kapı önlerindeki daha önce hiç görmediğim güzellikte çieklerden , toplaşıP bangır bangır şarkı söyleyen gençlerden ,burada kendini belli eden müthiş bir yaşama sevincine şahit oluyorsunuz. Bu vesile ile Tura Turizme tekrar teşekkür ederim.
 • Ali V.
  Tropicana, Ernest Hemingway mutlaka görülmeli! BV Social Club keyifliydi. Vinales değişik bir tecrübe... Varadero konaklaması 2 gün olabilir
 • Serap A. G.
  Rehberimiz Birdal beyin insan ilişkileri, disiplin anlayışı, saygısı ve bilgisi için teşekkür ediyorum.
 • Ebru V.
  Birdal Bey'e gönülden teşekkür ederim. Bilgisi, yardımseverliği, güleryüzü, paylaşımı ile çok iyi bir rehber. Bir dahaki sefere de kendi ile tura katılmak bizim için mutluluk olacaktır. Ernest Hemingway, Social Club harika bir gezi. Tropicana güzel bir dans gösterisi.. Vinales harika...
 • Güler G.
  Güzel, zevkli bir turdu...
 • Emel P.
  Çok memnun kaldığım bir turdu. Özellikle rehberimiz Birdal Bey her zaman, her durumda yardımcı ve çok sabırlıydı. Tura Turizm ile Birdal Bey rehberliğinde tekrar seyahat etmek isterim.
 • Funda Ş.
  Rehberimiz Birdal Oymak Bey, süper bir rehber. İlgili, güleryüzlü ve işini severek yapan biri. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
 • Yasemin Ş.
  Rehberimiz Birdal Oymak çok iyi bir rehber..
 • Nilgün T.
  Ali İhsan bey çok ilgili ve sorun çözücü. İyi ki var!
 • Zehra Nermin E.
  Turatur olarak gayet iyi. Daha evvel de Turatur'dan hizmet aldık. Fakat Küba turundan çok memnun kaldık. Ali Bey (Alibaba) harika bir insan ve rehber. Bilgisi mükemmel, her konuda bizi memnun etti. Detayları bile düşündü.
 • Meltem T.
  Küba turumuz rehberimiz Ali İhsan Yalçın sayesinde süper geçti. Ali İhsan beyden çok ama çok memnun kaldım. Casablanca iyi geçti, Tropicana güzel geçti, Vinales Vadisi çok güzel geçti.
 • Kadriye Ç.
  Turumuz rehberimiz Ali Bey ile oldukça keyifliydi. Ali Bey her koşulda yanımızda ve arkamızdaydı. Onun sayesinde bir sıkıntı yaşamadık.
 • M. Ali & Derya K.
  Rehberin esprili ve işine hakim olması çok iyi idi. Varadero'daki otel çok uygun ve güzeldi.
 • Emine T.
  Satış temsilcimiz Erkan Beyin mükemmel yaklaşımı çok rahatlattı. Rehberimiz Ali İhsan beyi ayrıca bir mail atarak memnuniyetimizi bildirmek istiyorum.
 • Metin K.
  Muhteşemdi. Ali İhsan Beyi her yönüyle çok memnun kaldığımız bir rehber olarak hatırlayacağız.
 • Dina K.
  Muhteşemdi herkese tavsiye edeceğim. Çok başarılıydı. Rehberimiz Ali İhsan Yalçın'dan tüm tur boyunca çooook memnun kaldık. Profesyonel, kibar, bilgili, çok çalışkan. Artık onun olduğu turlara iştirak etmek isteriz.
 • Ecemnur D.
  Tur rehberimiz Ali İhsan Bey'i çok sevdik. Çok keyifli geçti tatilimiz. Birçok yeni bilgi edindik. Her şey için teşekkürler... Pinar Del Rio çok keyifliydi. Bueno Vista görülmesi gereken bir müzik grubuydu.
 • O. Kayhan A.
  Rehberimiz çok iyiydi. Hemingway ve Pinar Del Rio çok iyiydi.
 • Gülnur & Ahmet D.
  Tur rehberimiz Ali İhsan Bey'le birlikte çok keyifli bir tatil geçirdik.
 • Nilgün Y.
  Oluşan bir karışıklık Ali İhsan Bey'in ilgisi ile giderildi. Yerel ve tur rehberimizden çok çok memnun kaldık.
 • Leyla B.
  Rehberimiz Ali İhsan Bey'in ilgisi, bilgisi ve yönlendirmesi ile hiç sorunsuz harika bir tatil geçirdim. Teşekkürler
 • Serap A.
  Oteller iyiydi. Tur rehberimiz Ali İhsan Bey olduğu için çok şanslı bir gezi oldu bizim için Küba.
 • Burcu A.
  Rehberimiz çok bilgiliydi ve oldukça yardım etti. Çok memnun kaldık.
 • Mehmet Hikmet T.
  Tur rehberi Ali İhsan beyin yaklaşımı, bilgisi ve alakası çok iyi. Yardımsever ve elinden gelenin fazlasını verdi. Her zaman tavsiye edeceğim.
 • Ayhan Ü.
  Rehberimiz Ali İhsan Yalçın fevkaladeydi, çok iyi idi.
 • Engin Ü.
  Ali İhsan Yalçın rehberimiz çok iyi, olumlu idi. Çok keyifli bir tur yaşattı.
 • KENAN-FÜSUN A.
  Tur rehberimiz Nehrun Hnm sayesinde son derece bilgilendirildiğimiz güzel bir tur geçirdik.
 • SEÇİL S.
  Harika bir turdu.Teşekkür ederiz.
 • NİL A.
  Turun programı çok güzel,rehberimiz çok iyiydi.Kalabalık olan tura hakimiyeti mükemmeldi.
 • AYŞE Ş.
  Tur çok özenli derlenmiş.Rehber çok bilgili,Küba tarihini özümsedik,duygulandık
 • Nil A.
  Turun programı çok güzel, rehberimiz çok iyi. 45 kişinin katıldığı tura hakimiyeti mükemmel.
 • Seçil T. S.
  Harika bir turdu. Teşekkür ederiz
 • Kenan & Füsun A.
  Süper. Tur rehberimiz Nehrun Hanımın bilgisi mükemmel. Bizleri son derece güzel bilgilendirdi.
 • Billur K.
  Rehberimiz hayatımda katıldığım en bilgili ve hikayeleri sanat, politika, edebiyat ve toplum bilimini harmanlayarak anlatan bir kişiydi.
 • Ferda Asuman K.
  Nehrun Hanımın rehberlik yaptığı tüm gezilerden haberdar olmak istiyorum...
 • Emel Ö.
  Genel olarak memnunum.
 • Berrak E.
  Küba çok güzel. Rehberimiz ve bilgilendirme çok iyi. Onun rehber olduğu turları tercih ederim.
 • Elif E. - Nimet K.
  Nehrun Hanım çok birikimli ve bilgili. Memnun kaldık.
 • Ayşe Aylin C.
  Tur rehberimizin genel bilgi düzeyi çok yüksekti. Dolayısı ile tur beklentimiz üzeri olumlu geçti.
 • Gülay K. - Mehtap Ç.
  Rehber tecrübeli ve iyi kontrol altında tuttu. Rehberden memnunuz
 • Nilgün O.
  Nehrun Hn. son derece iyi bilgilere sahip bir rehber.
 • Ayşe Ş. - Zekeriya Kenan G.
  Tur çok özenli derlenmiş. Rehber çok bilgili. Küba tarihini özümsedik, duygulandık.
 • Medine E.
  Çok güzel bir turdu. Her şey için teşekkürler.
 • Sema T.
  Çok iyi...
 • Oya & Nahit Ö.
  iyi bir turdu. Teşekkür ederiz.
 • Fatoş S.
  Her şey için teşekkürler.
 • Özden Ö.
  keyifli
 • Ali Serkan K.
  Memnun kaldık..
 • Ayşe Zerrin K.
  Tur her şekilde çok güzeldi. Rehberler de çok iyiydi.
 • M. Bahadır U.
  Tur rehberi iyi niyetli ve gayreti ile grubun sempatisini kazandı. Sorun çözme odaklı çalışan olumlu enerjisi bulunan başarılı bir personeldir. Teşekkürlerimizle...
 • Aliye G. - Mehmet Okan A.
  Rehberimiz, yerel rehber ve şoförümüz çok iyiydiler.

ZENGİN KÜBA

19.09.2018
8 Gece 9 Gün

1.796 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.796 €
İlave Yatak 1.796 €
Tek Kişi 2.499 €
0 - 2 Yaş 496 €
3 - 12 Yaş 1.776 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Air France KLM Havayolları ile İstanbul - Paris - Havana / Havana - Paris- İstanbul arası ekonomik sınıf uçak biletleri

  - Havana Four Points Sheraton veya Memories Miramar veya H10 Panaroma Hotel vb. 4 gece "Oda Kahvalti" Konaklama

  - Trinidad Del Mar Hotel vb.1 gece "Herşey Dahil" Konaklama

  - Varadero 5* Dlx Ocean Azul Vista vb. 2 gece "Herşey Dahil" Konaklama

  - Programda dahil oldugu belirtilen tüm transferler ve turlar

  - VINALES & PINAR DEL RIO TURU

  - HEMINGWAY MUZESI TURU

  - SANTA CLARA TURU

  - CHE GUEVARA ANITI ZIYARETI

  - TRINIDAD TURU

  - HAVANA SEHIR TURU

  - Programda dahil oldugu belirtilen tüm yemekler

  - Panoramik sehir turlari

  - Zorunlu seyahat sigortasi

  - Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Küba Vize Ücreti (55 EUR)

  - Dahil olduğu belirtilemeyen ekstra yemek ve alışveriş harcamaları

  - Yemekler sırasında alınacak içecekler,

  - Ekstra olduğu belirtilen tüm gezilerimiz

  - Küba Havalimanı giriş ücreti (25 EUR)

  - Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

  - Otel ekstralarınız ve bahşişler
Otel Detayları
H10 Panaroma
Trinidad Del Mar
OCEAN VISTA AZUL
Uçuş Detayları

Taberna Restaurant Turu : 75 EUR
Bu akşam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyelerinin de sahneye çıktığı, Taberna Restauranta gidebilirler.
Tropicana Show: 120 EUR
Bu dünyaca meşhur Cabaret Show unda kalabalık bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacaklar.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.17 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • Harun A.
  Rehberimiz Mehmet Bey süper bir rehber. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • Zafir S.
  Rehber mükemmel; bilgi, beceri vs... Her şey iyi; transferler, bekleme süresi özellikle vurgulanabilir. Mehmet Aydın mükemmel bir rehber. Onun liderlik yapacağı turları düşünebilirim.
 • ALİ DOĞAN A.
  Tura tur ekibine yöneticilerine teşekkür eşimle beraber 11.1.2017'de firmanız aracılığıyla çıkmış olduğumuz Küba turunda başta rezervasyon aşamasında ılgi alakasından dolayı selın hanıma daha sonra tur boyunca bizimle beraber olan Nehrun hanıma özellikle teşekkür ederim.Nehrun hanımın Küba'yla ilgili gezdiğimiz üç şehir ve CHE,FIDEL,MARTIN ,daha ismini sayamadağım, HEMİNGWAY'le ilgili müthiş belgelendirme sunumları otobüste giderken gittiğimiz şehre göre seker kamışı veya puro yapımı üreticiyle beraber bizi buluşturması müthişti Küba devriminin liderlerini anlatırken otobüste çıt yok sanki tekrar yaşarmışçasına anlatması bizi çok mutlu etti ayrıca Küba'daki tur görevlisininde sempatik hoş tavırlarında bu güzelliğin içine katmak lazım özellikle üç gün kaldığımız Varedero'da otel acuan müthişti teşekkürler Tura Turizm bir dahaki turda görüşmek üzere...
 • Burcu Ü.
  Rehber çok çok iyi, bilgili, kültürlü, eğlenceli. Bize Küba'yı yaşattı...
 • Atilla B.
  Bir ekonomist yazar olarak Fidel & Che efsanesinin oluşturduğu düzeni görmeyi çok istiyordum , Bu egzotik ülkeyi çok beğendim. Gündüz doktor olan birini gece taksicilik yaparken görünce , Küba ya taile gelmekle hata yapmadığımı anladım ; Değişik kültürleri görmek farklı deneyimler kazandırıyor. Kapı önlerindeki daha önce hiç görmediğim güzellikte çieklerden , toplaşıP bangır bangır şarkı söyleyen gençlerden ,burada kendini belli eden müthiş bir yaşama sevincine şahit oluyorsunuz. Bu vesile ile Tura Turizme tekrar teşekkür ederim.
 • Ali V.
  Tropicana, Ernest Hemingway mutlaka görülmeli! BV Social Club keyifliydi. Vinales değişik bir tecrübe... Varadero konaklaması 2 gün olabilir
 • Serap A. G.
  Rehberimiz Birdal beyin insan ilişkileri, disiplin anlayışı, saygısı ve bilgisi için teşekkür ediyorum.
 • Ebru V.
  Birdal Bey'e gönülden teşekkür ederim. Bilgisi, yardımseverliği, güleryüzü, paylaşımı ile çok iyi bir rehber. Bir dahaki sefere de kendi ile tura katılmak bizim için mutluluk olacaktır. Ernest Hemingway, Social Club harika bir gezi. Tropicana güzel bir dans gösterisi.. Vinales harika...
 • Güler G.
  Güzel, zevkli bir turdu...
 • Emel P.
  Çok memnun kaldığım bir turdu. Özellikle rehberimiz Birdal Bey her zaman, her durumda yardımcı ve çok sabırlıydı. Tura Turizm ile Birdal Bey rehberliğinde tekrar seyahat etmek isterim.
 • Funda Ş.
  Rehberimiz Birdal Oymak Bey, süper bir rehber. İlgili, güleryüzlü ve işini severek yapan biri. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
 • Yasemin Ş.
  Rehberimiz Birdal Oymak çok iyi bir rehber..
 • Nilgün T.
  Ali İhsan bey çok ilgili ve sorun çözücü. İyi ki var!
 • Zehra Nermin E.
  Turatur olarak gayet iyi. Daha evvel de Turatur'dan hizmet aldık. Fakat Küba turundan çok memnun kaldık. Ali Bey (Alibaba) harika bir insan ve rehber. Bilgisi mükemmel, her konuda bizi memnun etti. Detayları bile düşündü.
 • Meltem T.
  Küba turumuz rehberimiz Ali İhsan Yalçın sayesinde süper geçti. Ali İhsan beyden çok ama çok memnun kaldım. Casablanca iyi geçti, Tropicana güzel geçti, Vinales Vadisi çok güzel geçti.
 • Kadriye Ç.
  Turumuz rehberimiz Ali Bey ile oldukça keyifliydi. Ali Bey her koşulda yanımızda ve arkamızdaydı. Onun sayesinde bir sıkıntı yaşamadık.
 • M. Ali & Derya K.
  Rehberin esprili ve işine hakim olması çok iyi idi. Varadero'daki otel çok uygun ve güzeldi.
 • Emine T.
  Satış temsilcimiz Erkan Beyin mükemmel yaklaşımı çok rahatlattı. Rehberimiz Ali İhsan beyi ayrıca bir mail atarak memnuniyetimizi bildirmek istiyorum.
 • Metin K.
  Muhteşemdi. Ali İhsan Beyi her yönüyle çok memnun kaldığımız bir rehber olarak hatırlayacağız.
 • Dina K.
  Muhteşemdi herkese tavsiye edeceğim. Çok başarılıydı. Rehberimiz Ali İhsan Yalçın'dan tüm tur boyunca çooook memnun kaldık. Profesyonel, kibar, bilgili, çok çalışkan. Artık onun olduğu turlara iştirak etmek isteriz.
 • Ecemnur D.
  Tur rehberimiz Ali İhsan Bey'i çok sevdik. Çok keyifli geçti tatilimiz. Birçok yeni bilgi edindik. Her şey için teşekkürler... Pinar Del Rio çok keyifliydi. Bueno Vista görülmesi gereken bir müzik grubuydu.
 • O. Kayhan A.
  Rehberimiz çok iyiydi. Hemingway ve Pinar Del Rio çok iyiydi.
 • Gülnur & Ahmet D.
  Tur rehberimiz Ali İhsan Bey'le birlikte çok keyifli bir tatil geçirdik.
 • Nilgün Y.
  Oluşan bir karışıklık Ali İhsan Bey'in ilgisi ile giderildi. Yerel ve tur rehberimizden çok çok memnun kaldık.
 • Leyla B.
  Rehberimiz Ali İhsan Bey'in ilgisi, bilgisi ve yönlendirmesi ile hiç sorunsuz harika bir tatil geçirdim. Teşekkürler
 • Serap A.
  Oteller iyiydi. Tur rehberimiz Ali İhsan Bey olduğu için çok şanslı bir gezi oldu bizim için Küba.
 • Burcu A.
  Rehberimiz çok bilgiliydi ve oldukça yardım etti. Çok memnun kaldık.
 • Mehmet Hikmet T.
  Tur rehberi Ali İhsan beyin yaklaşımı, bilgisi ve alakası çok iyi. Yardımsever ve elinden gelenin fazlasını verdi. Her zaman tavsiye edeceğim.
 • Ayhan Ü.
  Rehberimiz Ali İhsan Yalçın fevkaladeydi, çok iyi idi.
 • Engin Ü.
  Ali İhsan Yalçın rehberimiz çok iyi, olumlu idi. Çok keyifli bir tur yaşattı.
 • KENAN-FÜSUN A.
  Tur rehberimiz Nehrun Hnm sayesinde son derece bilgilendirildiğimiz güzel bir tur geçirdik.
 • SEÇİL S.
  Harika bir turdu.Teşekkür ederiz.
 • NİL A.
  Turun programı çok güzel,rehberimiz çok iyiydi.Kalabalık olan tura hakimiyeti mükemmeldi.
 • AYŞE Ş.
  Tur çok özenli derlenmiş.Rehber çok bilgili,Küba tarihini özümsedik,duygulandık
 • Nil A.
  Turun programı çok güzel, rehberimiz çok iyi. 45 kişinin katıldığı tura hakimiyeti mükemmel.
 • Seçil T. S.
  Harika bir turdu. Teşekkür ederiz
 • Kenan & Füsun A.
  Süper. Tur rehberimiz Nehrun Hanımın bilgisi mükemmel. Bizleri son derece güzel bilgilendirdi.
 • Billur K.
  Rehberimiz hayatımda katıldığım en bilgili ve hikayeleri sanat, politika, edebiyat ve toplum bilimini harmanlayarak anlatan bir kişiydi.
 • Ferda Asuman K.
  Nehrun Hanımın rehberlik yaptığı tüm gezilerden haberdar olmak istiyorum...
 • Emel Ö.
  Genel olarak memnunum.
 • Berrak E.
  Küba çok güzel. Rehberimiz ve bilgilendirme çok iyi. Onun rehber olduğu turları tercih ederim.
 • Elif E. - Nimet K.
  Nehrun Hanım çok birikimli ve bilgili. Memnun kaldık.
 • Ayşe Aylin C.
  Tur rehberimizin genel bilgi düzeyi çok yüksekti. Dolayısı ile tur beklentimiz üzeri olumlu geçti.
 • Gülay K. - Mehtap Ç.
  Rehber tecrübeli ve iyi kontrol altında tuttu. Rehberden memnunuz
 • Nilgün O.
  Nehrun Hn. son derece iyi bilgilere sahip bir rehber.
 • Ayşe Ş. - Zekeriya Kenan G.
  Tur çok özenli derlenmiş. Rehber çok bilgili. Küba tarihini özümsedik, duygulandık.
 • Medine E.
  Çok güzel bir turdu. Her şey için teşekkürler.
 • Sema T.
  Çok iyi...
 • Oya & Nahit Ö.
  iyi bir turdu. Teşekkür ederiz.
 • Fatoş S.
  Her şey için teşekkürler.
 • Özden Ö.
  keyifli
 • Ali Serkan K.
  Memnun kaldık..
 • Ayşe Zerrin K.
  Tur her şekilde çok güzeldi. Rehberler de çok iyiydi.
 • M. Bahadır U.
  Tur rehberi iyi niyetli ve gayreti ile grubun sempatisini kazandı. Sorun çözme odaklı çalışan olumlu enerjisi bulunan başarılı bir personeldir. Teşekkürlerimizle...
 • Aliye G. - Mehmet Okan A.
  Rehberimiz, yerel rehber ve şoförümüz çok iyiydiler.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Mutlu Küba
Thy
21.10.2017
2.396 €
2.196 €
3.182 €
2.982 €
2.396 €
2.196 €
696 €
496 €
2.376 €
2.176 €
Zengin Küba
Air France
25.02.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
19.03.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
26.03.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
26.04.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
09.05.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
16.05.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
14.06.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+
Zengin Küba
Air France
19.09.2018
1.996 €
1.796 €
2.699 €
2.499 €
1.996 €
1.796 €
696 €
496 €
1.976 €
1.776 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

1.996 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.396 € 'dan itibaren
23/01/18

Brezilya Arjantin

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

3.596 € 'dan itibaren
27/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

1.390 € 'dan itibaren
15/11/17

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
04/12/17

KUBA TURU THY TURUMUZ SON 4 KİŞİ

1.390 € 'dan itibaren
28/12/17

KUBA TURU ŞOK

4.500 ₺ 'dan itibaren
19/10/17

Las Vegas Los Angeles

996 € 'dan itibaren
19/11/17

Las Vegas Los Angeles Air France

1.796 € 'dan itibaren
28/01/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA

1.990 € 'dan itibaren
20/12/17

Meksika Cancun Kuba Şok

4.200 ₺ 'dan itibaren
25/10/17

Miami Orlando

2.196 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

896 € 'dan itibaren
04/11/17

NEW YORK TURU

1.196 € 'dan itibaren
04/11/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles

BENZER TURLARIMIZ

1.996 € 'dan itibaren
27/10/17

Bir Başka Amerika

2.396 € 'dan itibaren
20/11/17

Brezilya Arjantin

2.396 € 'dan itibaren
23/01/18

Brezilya Arjantin

3.396 € 'dan itibaren
21/11/17

Büyük Güney Amerika

3.596 € 'dan itibaren
27/01/18

Büyülü Patagonya (Arjantin Şili)

1.390 € 'dan itibaren
15/11/17

KUBA TURU THY

1.390 € 'dan itibaren
04/12/17

KUBA TURU THY TURUMUZ SON 4 KİŞİ

1.390 € 'dan itibaren
28/12/17

KUBA TURU ŞOK

4.500 ₺ 'dan itibaren
19/10/17

Las Vegas Los Angeles

996 € 'dan itibaren
19/11/17

Las Vegas Los Angeles Air France

1.796 € 'dan itibaren
28/01/18

MEKSİKA CANCUN KÜBA

1.990 € 'dan itibaren
20/12/17

Meksika Cancun Kuba Şok

4.200 ₺ 'dan itibaren
25/10/17

Miami Orlando

2.196 $ 'dan itibaren
21/10/17

Mutlu Küba

896 € 'dan itibaren
04/11/17

NEW YORK TURU

1.196 € 'dan itibaren
04/11/17

San Francisco Las Vegas Los Angeles