JAPONYA & KORE

2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.996 €
Asırlara yayılmış olan eşsiz bir geleneğin medeniyetler tarihi ile günümüz dünyasına uzandığı, her köşesinde bugünü ve dünü aynı portrede seyredebileceğimiz, müziğin ve sanatın bütün tarihi mirası ile akıllara durgunluk verecek bir uyum içerisinde nefes aldığı Japonya'ya ve son yüzyıldaki tüm siyasi çalkantılar ve savaş acılarını bir kenara bırakarak kelimenin tam anlamı ile küllerinden doğmuş olan Kore'ye doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.

Eşsiz Deneyimler
- 36 milyon nüfusu ile dünyanın en kalabalık ve en pahalı şehri ünvanını elinde bulunduran, "Yükselen Güneş Ülkesi"nin başkenti Tokyo Tokyo
- İçine kapalı olan imparatorluğu Batı'ya açan İmparator Meiji ve eşine adanan Meiji Tapınağı
- Tokyo'nun en eski Budist tapınağı olan, ayrıca en eski Geyşa semtinde yer alan Sensoji Tapınağı
- Japon Halkı'nın kutsal kabul ederek taptığı, Japonya'nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji Dağı
- Altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı
- Zen inancına göre inşa edilen ve tamamen altından yapılan Kinkakuji Tapınağı
- 300 yıla yakın bir süre boyunca Japonya'nın başkentliğini yapmış, bu özelliği sebebi ile de "Başkentlerin Başkenti" olarak da isimlenen ve bu tarihi derinliği sebebi ile sayısız kültür mirasını içinde barındıran Kyoto
- Yenilik ve gelenekselliği mükemmel bir uyum içerisinde buluşturan, deniz, doğa ve medeniyetin ürünü olarak görebileceğimiz Osaka
- Kore Savaşı'ndan bugüne kadar birbirimize tarihsel ve dramatik bir bağ ile bağlandığımız, tarihi ve kültürel mirası ile ziyaretçilerine en misafirperver şekilde kapılarını açan Seul

28.03.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyoruz.
2. Gün

İstanbul - Tokyo

Gece yarısından sonra Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile Tokyo’ya hareket ediyor ve akşam Tokyo Narita Havalimanı'na varıyoruz. Havalimanında karşılanma sonrası otelimize transfer ediliyoruz. Japonya’yı bir kılıcın yarattığına inanılır. Eski tanrıların, bir mercan kılıcı okyanusa batırdıklarını ve çıkardıklarında dört mükemmel damlanın denize düştüğünü, bu damlaların Japonya’nın adaları olduğu hikâyesi nesilden nesile kadar ulaşır ve en güzel hikâyelere dönüşür. "Yükselen güneş ülkesi”nin başkenti Tokyo ise, bu efsaneler ülkesinin en önemli şehirlerinden birisidir. Kültürel yapısı, sahip olduğu tapınakları, müzeleri ve büyük parkları Doğu Asya’nın incilerinden bir tanesidir Tokyo. Tarihi kökenleri 12. yüzyıla dayanan şehir, "Büyük Japon Restorasyonu" sonucu İmparator tarafından "Doğunun Başkenti" ilan edilmiş ve bugünkü Tokyo ismini almıştır. Şehir yıllar içerisinde çok sayıda tarihi olaya tanıklık etmiş olup, en acı örneklerinden bir tanesi 1923 senesinde gerçekleşen Büyük Tokyo Depremidir. Büyük bölümü yıkılan şehrin yeniden inşasına başlansa da 2. Dünya Savaşı ile beraber Tokyo tekrar yıkım ve yoksulluğa mahkûm edilmiştir. Ancak savaşı kaybeden ve şehirleri atom bombaları ile yok edilen Japonlar, savaş bitiminin ardından kendilerine tarihi bir hedef edinerek 1950’li yıllarla beraber ekonomik büyüme sürecine girmiş ve bugünkü güçlerini elde etmek için tabir-i caiz ise küllerinden tekrar doğmuşlardır. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Tokyo

Kahvaltı sonrası 30 milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan Tokyo'da şehir turumuzu yapıyoruz. Tokyo'nun en önemli tapınaklarından olan Meiji Tapınağı ilk durağımız oluyor. Japon tarihi kaynaklarına göre 19. ve 20. yüzyıllarda Japonya’yı modernize ettiği bilinen İmparator Meiji ve İmparatoriçe Shoken’e adanan tapınak, 1912 yılında imparatorun ölümünden sonra onun hala yaşadığını göstermektedir. Sonrasında Metropolitan Binası'nı görüyoruz. Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası, iki gökdelen ile Metropol Meclisi olmak üzere üç binadan oluşmaktadır. En yüksek gökdelen 242 metre yüksekliğinde olup 48 katlıdır ve 33. kattan itibaren iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Diğer gökdelen ise 163 metre yüksekliğinde olup 34 katlıdır. Gezimize Japon İmparatoru'nun resmi ikametgâhı olan ihtişamlı İmparatorluk Sarayı'nı görüyor, sonrasında Tokyo'nun gece ve gündüz en kalabalık bölgesi olan restoranların, alışveriş merkezlerinin ve barların bulunduğu Ginza Bölgesi, yeni yeni bir yerleşim birimi olan ve deniz doldurularak, muhteşem bir bölge haline gelen Odaiba, elektronik cenneti Akihabara Bölgesi gezilerimizi yapıyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Tokyo

Bugün Tokyo'yu kendi frekansımız ile keşfedebilmek için için tam gün serbest zaman ayırıyoruz. Giza ve Shinjuku caddelerinde zaman geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5. Gün

Tokyo - Fuji Dağı - Hakone - Kyoto

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyor ve 2 saat sürecek keyifli bir yolculukla, eski çağlardan beri Japon Halkı'nın kutsal kabul ederek taptığı, 3776 metre yüksekliği ile Japonya'nın en yüksek dağı olan Fuji Dağı'nı görüyoruz. Japonya'nın en yüksek dağı olan fuji Dağı'nin yüksekliği 3776 metredir. Fuji volkanik bir dağ olup tüm dünyada, Japonya'nın sembolü olarak kabul edilir. Eski çağlardan beri bu dağ hakkında sayısız şiirler yazılmış, resimler yapılmıştır. Günün degişik saatlerinde, güneşin ve bulutlarıın hareketiyle, Fuji Dağı'nın verdiği eşşiz manzaraları seyretmenin keyfine doyum olmayacak anlar yaşamamızı sağlıyor. Fuji Dağı'nın ilk adı Hushi No Yama, yani sonsuzluk, ebediyet, olumsuzluk dağıdır. Kamaruka döneminde (1185-1333) Fujiyama adını almıştır. Fujiyama, "Zengin Samuray Dağı" demektir. Shinto inanışına göre, bazı Japonlar Fuji Dağı'nın tanrılardan biri olduğuna inanır. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya ulaştıktan sonra 1.5 saat uzaklıktaki Hakone şehrini geziyoruz. Sırada Ashi Gölü'nde bir tekne gezisi ve 3000 sene önce Hakone Dağı'nın son püskürmesinde oluşan ve şu anda kükürtlü dumanı, kaplıcaları ve sıcak nehirleri ile ünlüdür. Bu doğa harikası coğrafyada fotoğraf ve dinlenme için serbest zamanın ardından Odawara'ya geçiyor ve Kyoto'ya gitmek için hızlı trene biniyoruz. İki saat sürecek olan tren yolculuğumuzun sonrasında Kyoto'ya varıyor ve otele geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
6. Gün

Kyoto - Nara - Osaka

Bugün Japonya'nın geleneklerine en bağlı olduğu, geleneksel kıyafetler ile sokaklarda gezenlerin halen bulunduğu ve ruhani eski başkenti Kyoto'yu keşfe çıkıyoruz. Kyoto, Japonyayı ve Japon kültürünü daha iyi tanıyabilmek için en doğru duraklardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise geçmişte 300 yıla yakın bir süre boyunca Japonya nın başkentliğini yapmış, bu özelliği sebebi ile de "Başkentlerin Başkenti" olarak da isimlenen ve bu tarihi derinliği sebebi ile sayısız kültür mirasını içinde barındıran bir şehirdir. Altından akkan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı, iç içe geçmiş bir kale, saray ve etrafını saran muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçelerini içeren Nijo Kalesi Kompleksi, Zen inancına göre inşa edilmiş, altından yapılan Kinkakuji Tapınağı göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Burada dolaşırken alışveriş yapma imkânı da buluyoruz. Japonya'nın eski başkentlerinden olan ve aynı zamanda tarihte Japon sanatlarının, el sanatlarının, edebiyatın, kültürün ve sanayinin beşiği olan ve bir saat mesafedeki Nara'ya giderek Nara Büyük Buda'sının bulunduğu Todaiji Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Todaji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük Buda heykeli olan ve Japoncada "Daibutsu" denen heykeli de bünyesinde barındırmaktadır. Tapınak aynı zamanda, bir Budist okulu olan, Kegon'un da ana merkezidir. Naka şehrindeki yedi tarihi tapınak ve mekâna ek olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Nara Park gezimiz sonrasında Osaka'ya hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
7. Gün

Osaka

Kahvaltı sonrası Japonya'nın ikinci büyük şehri olan Osaka'yı daha yakından tanıyoruz. Osaka, köklü bir tarihe sahip, tarihi yapılarını korumuş ancak modern hayatın gereği gökdelenleri de yapmaktan geri kalmamış olmasına rağmen Japon kültürünün şaheser niteliğindeki ruhunu en iyi yansıtan şehirlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Osakaya geleneksel olarak "Milletin Mutfağı" veya Japonyanın gurme yiyecekler başkenti gözüyle bakılmaktadır. Osaka sade anlamıyla "Büyük Tepe" ya da "Büyük Bayır" anlamına gelir. Osaka'da yapacağımız şehir turumuza başlıyor ve öncelikle 16. yüzyılda inşa edilen ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden birisi olan Osaka Kalesi ile başlıyoruz. Kale, 1585-1598 seneleri arasında Japonyaya hükmeden ulusal birliği sağlayan "Toyotomi Hideyoshi" tarafından inşa ettirilmiş olup, kalenin inşasında da ortalama 100.000 işçinin çalıştığı bilinmektedir. Osaka Kalesi sonrası Japonya'nın en eski tapınaklarından birisi olan Shitennoji Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Shitennoji, Japonya nın en eski tapınaklarından birisi olup, 593 senesinde Japon Prensi Shotoku tarafından inşa ettirilmiştir. Bu ziyaretlerimiz sonrasında Osaka'nın çarşılarında serbest zaman ayırıyor, alışveriş ve yeme içme cenneti sayılabilecek bu şehrin lezzet duraklarını keşfetme şansına sahip oluyoruz. Geceleme otelimizde.
8. Gün

Osaka - Seul

Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel bir havayolu ile Seul'e hareket ediyoruz. Varışımızı takiben havalimanında karşılanıyor ve Seul'de şehir turumuza başlıyoruz. Seul tarihi ve kültürel birçok eseri içinde barındıran bir şehirdir. Kore Savaşı'ndan beri kendimizi hep yakın hissetmişizdir bu uzak diyardaki insanlara. Savaşta verdiğimiz desteği hiç unutmayan Güney Koreliler de bize karşı minnet ve benzer bir sempati duyuyor. Ortak geçmişimiz ve aradaki onca kilometreye rağmen büyük benzerlikler taşıyan yaşam biçimimiz yüzünden, oraya gittiğinizde 2. vatanınızdaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Öncelikle şehrin Namsan Bölgesi'nde bulunan 7934 metrekare büyüklüğünde, Hanok Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu Namsangol Hanok Köyü'nü geziyoruz. Sonrasında Büyük Güney Kapısı diye adlandırılan, üzerinde 26 adet büyük alışveriş merkezi, 30.000 adet küçük mağaza ve 50.000 civarında irili ufaklı imalathanenin bulunduğu Namdaemun Pazarı'nı ziyaret ediyoruz. Alışveriş için ayıracağımız serbest zaman sonrasında gün batımına doğru 262 metrelik Namsan Tepesi'ne çıkıyor ve buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Geceleme otelimizde.
9. Gün

Seul

Kahvaltı sonrası dünyanın en büyük 7. şehri olan, yaşama sevincinin sokaklarda hissedildiği hareketli ve enerji dolu Seul'u keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Baş döndürücü kentler, misafirperver halkı, mistik ve güzel kırsal kesimi ile Güney Kore harika bir seyahat için her şeyi sunuyor. Geceleme otelimizde.
10. Gün

Seul - İstanbul

Bugün Seul’de alışveriş ve kişisel aktivitelerimiz için serbest zaman ayırıyor ve akşam rehberimizin belirlediği saatte buluşarak havalimanına transfer ediliyoruz. Türk Hava Yolları’nın gece uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
11. Gün

İstanbul

İstanbul'a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • DENİZ İ.
  Sevgili TURA Turizm yöneticileri, Sizlerle geçtiğimiz 19 -31 Mayıs 2017 tarihlerinde ikinci seyahatimi yaptım. Geçtiğimiz yıl Nisan 2016’da Fuzuli Bulut beyin rehberliğinde çok memnun kaldığım bir Japonya-Kore yapmış, memnuniyetimi, seyahat dönüşü o zaman benimle irtibatta olan Erkan Müldür beye ve Fuzuli beye yine bir mail mesajı ile ifade etmiştim. Bu defa değerli rehberiniz, çalışma arkadaşınız Ali İhsan Yalçın ile son derece dolu programlı bir Çin Yangtze turu yaptık. Tur öncesi vize operasyon departmanınızın yakın ilgisi ile vizem Nisan ayındaki başka bir seyahatimi mümkün kılacak şekilde alındı. Başta Yusuf beye çok teşekkür ederim. Çin turumuzun programı, ulaşımlarımız, otellerimizin kalite ve konumlarını çok beğendiğimi ifade edeyim. Teşekkürler. Katılan misafirlerin kalitesi, grubun oldukça yorucu olan programı uyum ile tamamlamasında etken olmuştur. Hepsini tanıdığıma memnun oldum. Bütün bunların ötesinde, değerli rehberiniz, çalışma arkadaşınız Ali İhsan Yalçın beyin insani ve mesleki niteliklerini hayranlıkla müşahade ettim. Uzun yıllardır, çokça seyahat eden, çeşitli seyahat acentalar ve rehberlerle muhatap olmuş birisi olarak, kendisinin fedakarlığa varan hizmet anlayışı, hem çok saygılı, hem içten, hem de düzeyli bir espri anlayışını kendine has bir uyumla yansıtması 27 kişilik kalabalık grubumuzu fazlasıyla etkiledi, mutlu etti. Kendisine şahsen ifade ettiğimiz şükranlarımızı ve takdirlerimizi bir kere sizlerin nezdinde özel olarak belirtmek isterim. Umarım başka rotalarda sizinle ve Ali İhsan bey ile yeniden seyahat etmek fırsatım olur. Tekrar TURA Turizm’e, siz yöneticilere ve bilhassa Ali İhsan Yalçın beye teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. 50. yıla erişmek kolay iş değildir, TURA Turizmi ve onun hizmet kalitesini temin eden değerli çalışanlarını kutlar, başarılarınızın ve yüksek hizmet kalitenizin devamını dilerim. Saygı ve sevgilerimle,

JAPONYA & KORE

28.03.2018
10 Gece 11 Gün

2.996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 2.996 €
İlave Yatak 2.996 €
Tek Kişi 3.796 €
0 - 2 Yaş 796 €
3 - 12 Yaş 2.976 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul - Tokyo / Seul - İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

  - Asiana Hava Yolları ile Osaka - Seul arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Tokyo - Kyoto arası Shinkansen hızlı tren bileti

  - Tokyo'da Metropolitan veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Kyoto'da Kyoto Tokyu Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Osaka'da T-Mark Grand Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Seul'de Glad Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Her türlü kişisel harcamalar

  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Yurt dışı çıkış harcı

  - Yerel rehber ve kaptan bahşişleri (Kişi Başı 25 EUR)

  - Şehir vergileri

  - Fazla bagaj ücreti
Otel Detayları
HOTEL METROPOLITAN TOKYO IKEBUKURO
GRAND PRINCE HOTEL
NEW OTANI OSAKA
TMARK GRAND HOTEL MYEONG-DONG
Uçuş Detayları
TK - 52 ISTANBUL - TOKYO
01:40 - 19:30
OZ - 001 OSAKA - SEOUL
10:30 - 11:30
TK - 89 SEOUL - ISTANBUL
22:25 - 04:30
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • DENİZ İ.
  Sevgili TURA Turizm yöneticileri, Sizlerle geçtiğimiz 19 -31 Mayıs 2017 tarihlerinde ikinci seyahatimi yaptım. Geçtiğimiz yıl Nisan 2016’da Fuzuli Bulut beyin rehberliğinde çok memnun kaldığım bir Japonya-Kore yapmış, memnuniyetimi, seyahat dönüşü o zaman benimle irtibatta olan Erkan Müldür beye ve Fuzuli beye yine bir mail mesajı ile ifade etmiştim. Bu defa değerli rehberiniz, çalışma arkadaşınız Ali İhsan Yalçın ile son derece dolu programlı bir Çin Yangtze turu yaptık. Tur öncesi vize operasyon departmanınızın yakın ilgisi ile vizem Nisan ayındaki başka bir seyahatimi mümkün kılacak şekilde alındı. Başta Yusuf beye çok teşekkür ederim. Çin turumuzun programı, ulaşımlarımız, otellerimizin kalite ve konumlarını çok beğendiğimi ifade edeyim. Teşekkürler. Katılan misafirlerin kalitesi, grubun oldukça yorucu olan programı uyum ile tamamlamasında etken olmuştur. Hepsini tanıdığıma memnun oldum. Bütün bunların ötesinde, değerli rehberiniz, çalışma arkadaşınız Ali İhsan Yalçın beyin insani ve mesleki niteliklerini hayranlıkla müşahade ettim. Uzun yıllardır, çokça seyahat eden, çeşitli seyahat acentalar ve rehberlerle muhatap olmuş birisi olarak, kendisinin fedakarlığa varan hizmet anlayışı, hem çok saygılı, hem içten, hem de düzeyli bir espri anlayışını kendine has bir uyumla yansıtması 27 kişilik kalabalık grubumuzu fazlasıyla etkiledi, mutlu etti. Kendisine şahsen ifade ettiğimiz şükranlarımızı ve takdirlerimizi bir kere sizlerin nezdinde özel olarak belirtmek isterim. Umarım başka rotalarda sizinle ve Ali İhsan bey ile yeniden seyahat etmek fırsatım olur. Tekrar TURA Turizm’e, siz yöneticilere ve bilhassa Ali İhsan Yalçın beye teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. 50. yıla erişmek kolay iş değildir, TURA Turizmi ve onun hizmet kalitesini temin eden değerli çalışanlarını kutlar, başarılarınızın ve yüksek hizmet kalitenizin devamını dilerim. Saygı ve sevgilerimle,

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Japonya & Kore
28.03.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
Japonya & Kore
29.03.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
Japonya & Kore
16.04.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
7+
Japonya & Kore
17.05.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
7+
Japonya & Kore
11.06.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
7+
Japonya & Kore
18.08.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
7+
Japonya & Kore
29.09.2018
3.046 €
2.896 €
3.846 €
3.696 €
3.046 €
2.896 €
846 €
696 €
3.026 €
2.876 €
7+
Japonya & Kore
19.10.2018
3.046 €
2.996 €
3.846 €
3.796 €
3.046 €
2.996 €
846 €
796 €
3.026 €
2.976 €
7+
Japonya & Kore
24.12.2018
3.046 €
2.896 €
3.846 €
3.696 €
3.046 €
2.896 €
846 €
696 €
3.026 €
2.876 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyük Uzakdoğu Turu

1.099 € 'dan itibaren
23/02/18

Egzotik Uzakdoğu Turu

1.349 € 'dan itibaren
19/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.249 € 'dan itibaren
15/12/17

Singapur Malezya Tayland Turu

2.596 € 'dan itibaren
20/01/18

Adalar Ülkesi Filipinler

1.896 € 'dan itibaren
28/12/17

Hindistan Nepal

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.396 € 'dan itibaren
23/12/17

Vietnam Kamboçya

2.196 € 'dan itibaren
14/02/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.596 € 'dan itibaren
18/03/18

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

3.996 € 'dan itibaren
28/12/17

Avustralya Yeni Zelanda

3.996 € 'dan itibaren
28/12/17

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı)

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya Turu

799 € 'dan itibaren
21/01/18

Bangkok Phuket Turu

BENZER TURLARIMIZ

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyük Uzakdoğu Turu

1.099 € 'dan itibaren
23/02/18

Egzotik Uzakdoğu Turu

1.349 € 'dan itibaren
19/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.249 € 'dan itibaren
15/12/17

Singapur Malezya Tayland Turu

2.596 € 'dan itibaren
20/01/18

Adalar Ülkesi Filipinler

1.896 € 'dan itibaren
28/12/17

Hindistan Nepal

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.396 € 'dan itibaren
23/12/17

Vietnam Kamboçya

2.196 € 'dan itibaren
14/02/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.596 € 'dan itibaren
18/03/18

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

3.996 € 'dan itibaren
28/12/17

Avustralya Yeni Zelanda

3.996 € 'dan itibaren
28/12/17

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı)

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya Turu

799 € 'dan itibaren
21/01/18

Bangkok Phuket Turu