KARSILASTIRIN - KIYASLAYIN - FARKIMIZI ANLATALIM

HİNDİSTAN & NEPAL TURUNDA
TÜRKİYE'DE TURA TURİZM BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYOR
4 SUPERIOR & 5 YILDIZ OTELLER
TAM PANSİYON KONAKLAMA
TÜRK HAVAYOLLARI İLE DİREKT UÇUŞ
KATHMANDU TURU, SWYAMBHUNATH TAPINAK TURU, POKHARA TURU, SARANGKOT TURU, GUPTSHOWR MAĞARASI ve DAVIS ŞELALE TURU, CHITWAN MİLLİ PARKI TURU, PATAN DURBAR MEYDANI TURU, PASHUPATINATH TAPINAK TURU, BOUHANATH TAPINAK TURU DAHİL


Nepal'de bulunan, Chitwan Milli Parkı size vahşi yaşam deneyimi sunuyor. Hindistan ve Nepal'de bulunan bu tür vahşi doğa alanları Afrika'nın uçsuz bucaksız düzlüklerinin aksine çok şık ve derin bir orman florası ile kaplı ve buradaki vahşi yaşam misafirlerimizi fazlasıyla etkiliyor.

Chitwan Milli Parkında yapılan safariler, safari ve doğa sevenler için unutulmaz bir deneyim imkanı sunuyor. Milli Park içerisinde '' Fillerle Orman Safarisi'' yapmak inanılmaz bir deneyim! Ayrıca yine jeeplerle orman içerisindeki safari de mutlaka denenmesi gereken bir aktivite. Milli Parkın en önemli özelliği, nesli tükenmekte olan Bengal Kaplanlarının burada bulunuyor olması. Daha da fazlası var elbette! Yine burada, nehirde kanolarla timsahları gözlemleme keyfine erişebilirsiniz.

Nepal; Budist tapınakları, doğası, sokaklarındaki heykelleri, mimari yapısıyla görülmesi gereken Asya ülkelerinden biridir. Everest tepesi ve Himalayalar da ülkenin önemini artırmaktadır.

Dünyanın en yüksek noktası Everest tepesi Nepal sınırları içinde yer almaktadır.

Tarihi yerler açısından çok zengin olan başkent Katmandu, UNESCO tarafından koruma altına alınmış bir şehirdir.

Aynı zamanda Pokhara, ülkenin en büyük turistik noktalarından biridir. Himalayalara giden yolları ve İngilliz Gurkha askerierine ev sahipliği yapması sayesinde ülkenin en pahalı şehri olarak bilinir.


GİZEMLİ NEPAL


20.07.2020
6 Gece 7 Gün

5.900 ₺

Satın Al
20.08.2020 - 26.08.2020
6 Gece - 7 Gün
5900 ₺
SEÇ
20.12.2020 - 26.12.2020
6 Gece - 7 Gün
6900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 5.900 ₺
İlave Yatak 5.900 ₺
Tek Kişi 8.400 ₺
0 - 2 Yaş 2.000 ₺
3 - 12 Yaş 5.880 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - İstanbul / Kathmandu / İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

  - Programda dahil olduğu belirtilen transferler

  - 4* veya 5* otellerde 5 gece tam pansiyon esasına göre konaklama

  - Programda yazan tüm çevre gezileri ve şehir turları

  - Kathmandu Turu

  - Swyambhunath Turu

  - Pokhara Turu

  - Saranggkot Turu

  - Guptshowr Mağara Turu

  - Davis Şelale Turu

  - Chitwan Milli Park Turu

  - Patan Durbar Meydanı Turu

  - Pashupatinath Tapınak Turu

  - Bouhanath Tapınak Turu

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Nepal vizesi ve havalimanı vergisi (Kişi Başı 30 USD olup, bu vergi Katmandu Havalimanı na varışınız ile beraber rehberimiz tarafından sizlerden toplanacaktır. Buna ek olarak misafirlerimizin yanlarında vize için iki adet vesikalık fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir)

  - Programda belirtilmeyen turlar

  - Yurt dışı çıkış harcı (50 TL)

  - Yemeklerde alınacak içeçekler
Otel Detayları
Radisson Hotel Kathmandu
POKHARA GRANDE
Radisson Hotel Kathmandu
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

20.07.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Kathmandu
Istanbul Yeni havalimanında dış hatlar gidiş terminalinde Tura Turizm havalimanı görevlisi ve rehber...
2. Gün
Katmandu (DURBAR MEYDANI ve SWYAMBHUNATH TAPINAK TURU DAHİL)
Katmandu havalimanına varışımızın ardından Katmandu panaromik şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere t...
3. Gün
Kathmandu - Pokhara (POKHARA ŞEHİR TURU DAHİL)
Otelemizde alacağımız kahvaltı sonrasında, rehberimizin belirleyeceği saatte Pokhara ya transfer ed...
4. Gün
Pokhara - Sarangkot - Pokhara (GUPTSHOWR MAĞARA ve DAVIS ŞELALE TURU DAHİL)
Sabah erken saatlerde Sarangkot transferimizi gerçekleştiriyoruz. Görkemli Himalayalar'ın Annapurna...
5. Gün
Pokhara (CHITWAN MİLLİ PARKI TURU DAHİL)
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Chitwan Milli Park'a transferimizi gerçekleşt...
6. Gün
Chitwan - Kathmandu (PASHUPATINATH ve BOUHANATH TAPINAK TURU DAHİL)
Erken saatte alınacak kahvaltının ardından Swayambhunath gezimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor...
7. Gün
Kathmandu
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyoruz. İstanbul a ...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal KoşullarıPROMOSYON VE TÜRK LİRASI (TL) İLE YAPILAN SATIŞLARDA İPTAL - İADE YOKTUR.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

20.07.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Kathmandu
Istanbul Yeni havalimanında dış hatlar gidiş terminalinde Tura Turizm havalimanı görevlisi ve rehberimizle buluşarak turumuza başlıyoruz. Türk Hava Yollarının akşam uçuşu ile Kathmandu ya hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
2. Gün
Katmandu (DURBAR MEYDANI ve SWYAMBHUNATH TAPINAK TURU DAHİL)
Katmandu havalimanına varışımızın ardından Katmandu panaromik şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere transfer otobüsümüze biniyoruz. Katmandu panoramik şehir turumuz esnasında ilk durağımız Saray Meydanı olarak bilinen Durbar Meydanı. Bu meydanda UNESCO tarafından Dünya Mirası ilan edilmiş bir çok bina ve tapınağı göre imkanına sahip olacak ve mimarisine hayranlık duyacağız. Ardından Maymun Tapınağı da olarak bilinen, Budistlere ait Swyambhunath Tapınağını ziyaret edeceğiz. İçinde yüzlerce maymun bulunan tapınaktan şehrin panoramik manzarasını da görebileceğiz. Daha sonra Saray Meydanı olan Patan “Güzel Sanatlar Şehri” olarak anılan meydanı geziyoruz. Katmandunun tarihi ve turistik noktalarını gezdikten sonra otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizin restaurantında alıyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Kathmandu - Pokhara (POKHARA ŞEHİR TURU DAHİL)
Otelemizde alacağımız kahvaltı sonrasında, rehberimizin belirleyeceği saatte Pokhara ya transfer ediliyoruz. 415.000 nüfusu ile Nepal'in ikinci en büyük, 464 kilometrekarelik yüz ölçümü ile de en geniş şehri Pokhara, yoga, meditasyon, dağcılık ve trekking aktivitelerinin de başkenti. Sakin ve huzur dolu yapısıyla da Nepal'deki diğer şehirlerden çok daha farklı. Deniz seviyesinden 700 metre yükseklikteki Pokhara'ya gidince oradan ayrılmak istemeyebilirsiniz. Yerel restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından misafirlerimize serbest zaman tanıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
4. Gün
Pokhara - Sarangkot - Pokhara (GUPTSHOWR MAĞARA ve DAVIS ŞELALE TURU DAHİL)
Sabah erken saatlerde Sarangkot transferimizi gerçekleştiriyoruz. Görkemli Himalayalar'ın Annapurna Dağları bölgesini panoramik olarak görebileceğiniz, aynı zamanda Pokhara şehrini de yukarıdan seyredebileceğiniz bir tepe Sarangkot. Gün doğumunu seyretmek için hava henüz karanlıkken gitmeniz gerekiyor. Hava serin olacağı için yanınıza kalın giyecekler almanızda fayda var. Eşsiz gün doğumuna şahit olduktan sonra kahvaltı için otelimize dönüyoruz. Kahvaltının ardından, Pokhara bölgesinde bulunan Guptshowr Mağarası ve Davis şelalesini ziyaret ediyoruz. İçerisinde Bindabasini tapınağı bulunan Guptshwor mağarasından ziyade merdivenlerle inilen girişindeki oymalar, freskler ve heykellere hayran kalacaksınız. Gupteshwor Mağarası'ndan çıktıktan sonra caddede 200 metre kadar ilerleyip yolun karşısına geçerek Davis Şelalesi'ne ulaşabilirsiniz. Tüm şiddetiyle şelaleden dökülen sular bir yeraltı tüneline giriyor. Bu tünelden devam ederek Gupteshwor Mahadev Mağarası'nın altından geçtiği söyleniyor. Şelaleyi görüp, suyun döküldüğü yeri görememeniz ise burayı etkileyici kılan özelliklerinden biri. Otelimize dönüşümüz ile birlikte misafirlerimize serbest zaman tanıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
5. Gün
Pokhara (CHITWAN MİLLİ PARKI TURU DAHİL)
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Chitwan Milli Park'a transferimizi gerçekleştiriyoruz. Nepal'in başkenti Katmandu ile ikinci büyük kenti olan Pokhara arasındaki Teari bölgesinde bulunan Chitwan Milli Parkı ziyaretçilerine muhteşem bir doğal yaşam sunuyor. Ülkenin en ünlü ve büyük doğal yaşam alanı olan 932 km2'lik Chitwan Milli Parkı içerisinde çok çeşitli bir vahşi yaşam mevcut. Afrika'nın uçsuz bucaksız düzlüklerinin aksine çok sık ve derin bir orman florasına sahip bu milli parktaki vahşi yaşam ziyaretçilerini fazlasıyla etkiliyor. Varışımızın ardından eşsiz bir deneyim olan 'Fillerle Orman Safari'sini gerçekleştireceğiz. Safarinin ardından yine milli parkından yakınında bulunan otelimize transferimiz gerkçekleşiyor. Öğle ve akşam yemeği yerel bir restoranda veya otelimizde alınacak. Geceleme otelimizde.
6. Gün
Chitwan - Kathmandu (PASHUPATINATH ve BOUHANATH TAPINAK TURU DAHİL)
Erken saatte alınacak kahvaltının ardından Swayambhunath gezimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Swayambhunath, Katmandu şehrinin batısındaki Katmandu Vadisinde bir tepenin üzerinde bulunan eski bir dini mimaridir, tepede bulunan birçok ağaç çeşidi içinYüce Ağaçlaranlamına gelir. Sonrasında, Nepaldeki Lalitpur şehrinin merkezinde yer alan Patan Durbar Meydanı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Her biri UNESCO Dünya Mirası Alanları olan Katmandu Vadisindeki üç Durbar Meydanından biridir. Cazibe merkezlerinden biri olan Lalitpurun Malla Krallarının yaşadığı antik kraliyet sarayıdır. Durbar Meydanı, Newar mimarisinin bir harikasıdır. Gezimize Pashupatinath Tapınağı ziyareti ile devam ediyoruz. Bu tapınak bir Hinduizm tapınağıdır. Nepalin başkenti Katmanduda bulunmaktadır. Tapınak Hinduizm tanrısı Şivanın tapınağı olarak kabul edilmektedir. Tapınak UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunmaktadır. Son olarak Bouhanath tapınağı gezimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimizi Thamel bölgesinde alıyoruz. Bu bölge Nepalin başkenti Katmanduda bulunan ticari bir semttir. Thamel, birçok sanatçının Nepale geldiği ve Thamelde haftalarını harcadığı hippi günlerinden başlayarak, Katmandu da turizm endüstrisinin merkezidir. Katmandu vadisinde turizmin en sıcak noktasıdır. Gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan sonra otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
7. Gün
Kathmandu
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyoruz. İstanbul a varışımız ile birlikte turumuzun sonuna geliyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
GİZEMLİ NEPAL
19.01.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.02.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.03.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.05.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.07.2020 5.900 ₺ 8.400 ₺ 2.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.08.2020 5.900 ₺ 8.400 ₺ 2.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.09.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
GİZEMLİ NEPAL
20.12.2020 6.900 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
7+
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal KoşullarıPROMOSYON VE TÜRK LİRASI (TL) İLE YAPILAN SATIŞLARDA İPTAL - İADE YOKTUR.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.399 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

2.396 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/04/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

2.496 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

2.296 € 'dan itibaren
09/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

4.199 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

2.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

5.174 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

10.049 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. /

2.496 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

7.900 ₺ 'dan itibaren
23/03/20

Baştan Başa Vietnam

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/04/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

1.396 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

3.596 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

9.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

4.900 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
30/07/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
30/07/20

Hindistan Nepal TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

3.800 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO

BENZER TURLARIMIZ

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.399 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

2.396 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/04/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

2.496 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

2.296 € 'dan itibaren
09/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

4.199 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

2.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

5.174 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

10.049 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. /

2.496 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

4.000 ₺ 'dan itibaren
09/06/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

7.900 ₺ 'dan itibaren
23/03/20

Baştan Başa Vietnam

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/04/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

1.396 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

3.596 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

9.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

4.900 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
30/07/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
30/07/20

Hindistan Nepal TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

3.800 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO