HİNDİSTAN & SRİ LANKA

2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.496 €
Güney Hindistan'ın kadim mirasına ev sahipliği yapmış olan şehirler ile birlikte yüzlerce yıl boyunca nice medeniyetin ve krallığın gözdesi olmuş miras niteliğindeki destinasyonlara doğru Hindistan ve Sri Lanka'da unutulmaz bir yolculuğa çıkıyoruz.

Eşsiz Deneyimler:
- 20 milyonluk nüfusu ile dünyanın en kalabalık 3. şehri olan, Hindistan'ın finans, ticaret, kültür başkenti olan ve tabi ki Bollywood film endüstrisinin kalbi sayılan Mumbai
- Hindistan'ın en kadim şehirlerinden birisi olan ve kanalları ile bizleri büyüsüne ortak eden Alleppey'de tekne konaklaması
- Bilinen 3000 yıllık tarihi ile Hindistan'ın güney kıyılarının güler yüzlü komşusu Sri Lanka
- Yüzyıllar boyunca nice krallıkların ve medeniyetlerin gözdesi olmuş şehirler
- Toplamda 153 Buda heykelinin bulunduğu ve Budistler için de 2200 senedir kutsal bir hac mekânı olarak kabul gören Dambulla Kaya Tapınağı
- Aslan Kayası olarak da bilinen, Budizm'in ülkedeki en önemli merkezlerinden biri olan Sigiriya
- Etrafı dağlarla çevrili olan Sri Lanka'nın kutsal şehri olarak sayılan bir dünya mirası Kandy
- Sri Lanka'nın en büyük şehri ve ticari merkezi olan başkent Kolombo
- Doğası, tarihi, kültürü ve birbirinden farklı kareleri ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir yolculuk

20.11.2017 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Mumbai

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Türk Hava Yolları'nın akşam uçuşu ile Hindistan'ın en önemli şehirlerinden Mumbai'ye hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
2. Gün

Mumbai

Sabah Mumbai'ye varıyor ve havalimanında karşılanmanın ardından otele transfer ediliyoruz. Otelde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman ayırıyoruz. Mumbai veya Türkçede bilinen adıyla Bombay, Hindistan'ın Maharaştra eyâletinin başkenti, Hindistan'ın en büyük ve Dünya'nın 3. büyük şehri. Salsette adası üzerine kurulmuş olup metropol bölgesinde 20 milyon insan yaşar ve bu, dünya'nın en kalabalık üçüncü yerleşim yerini oluşturur. Şehir, Hindistan'ın ticaret, finans, ve kültür başkentidir. Bollywood olarak bilinen Hint Sinema endüstrisi burada yer almaktadır. Bu sebeplerden dolayı şehir Hindistan'ın diğer bölümlerinden yoğun bir göç almaktadır ve içinde birçok farklı dili ve kültürü barındırır. Belirlenenen saatte rehberimiz ile buluşarak Hindistan'ın ticaret, finans ve kültür başkenti olan, Bollywood filmlerinin merkez noktası Mumbai'yi daha yakından tanıyacağımız şehir turumuza çıkıyoruz. Crawford Pazarı ve mücevhercileri ile ünlü Zaveri Pazarı, Hint-İslam mimarisinin İngiliz Victoria dönemi mimarisi ile harmanlandığı Mumbai Üniversitesi, Rajabi Saat Kulesi, Chhatrapati Shivaji Tren İstasyonu bugünkü duraklarımız arasında yer alıyorlar. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
3. Gün

Mumbai

Kahvaltı sonrası Mumbai gezimize devam ediyoruz. İsmini kıyıya gemiler ile yanaşan insanların Mumbai'de ilk ayak bastıkları yer olmasından alan Hindistan Kapısı'nı ziyaret ediyor ve tekne ile UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Fil Adası'na geçiyoruz. Çok dik olmayan ve bizleri oyalamak istercesine yolumuzun her iki yanına sıralanmış pazarcıların, seyyar satıcıların eşlik edeceği 100 basamakla ulaşılan mağara tapınaklarında Hindu ve Budist inançlarının binlerce yıl önceki yansımalarını görüyoruz. Tekne ile Mumbai'ye dönüyor ve şehir turumuza Dhobi Ghat, Mani Bhavan ve Gandhi Müzesi ile devam ediyoruz. Bugünkü şehir turumuzu ise panoramik manzaralı Nehru Parkı ile Galler Prensi Müzesi'nde bitiriyor ve otele geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Mumbai - Cochin - Alleppey

Kahvaltı sonrası Mumbai Havalimanı'na transfer ediliyor ve yerel havayolu ile Cochin'e hareket ediyoruz. Varışımızı takiben havalimanında karşılanarak Alleppey'e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Allappey'e varıyor ve otele yerleşiyoruz. Sonrasında Allepey’e özgü geleneksel tekneler ile bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne gezimiz sırasında verdiğimiz mola yerlerinde Alleppey kanallarının büyüsüne kapılıyoruz. Alappuzha olarak da bilinen Allepey, Hindistan'da bulunan oldukça eski ve güzel yerleşim yerlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Kanalları, durgun suları ve plajları ile ülkenin turistik destinasyonlarından biri olarak sayılmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
5. Gün

Alleppey - Cochin

Kahvaltı sonrası Cochin'e doğru yola çıkıyor ve varışımız ile birlikte Arap Denizi kıyısındaki önemli bir ticaret merkezi olması sebebi ile kozmopolit bir yapıya sahip olan Cochin'i daha yakından tanıyacağımız şehir turumuzu yapıyoruz. Hindistan'ın güney ucundaki Cochin şehri yüzyıllar boyunca ticaret yapanların ve gezenlerin bölgede en sık uğradığı destinasyonlardan bir tanesi konumunda yer almaktadır. Bunun bir sebebi coğrafi konumu, diğeri ise hoş bir şehir olması olarak açıklanabilir. Cochin Hindistan'ın en güneyinde karışık bir adalar ve kanallar bölgesinin girişinde yer almaktadır. Kötü deniz koşullarından etkilenmeden ticaret yapmak isteyenleri çeken limanları sayesinde yüzyıllar boyunca yabancıları ağırlamıştır. Portekizliler tarafından yapılan Mattancherry Sarayı, Cochin'in sembolü haline gelmiş ünlü Çin balık ağları, ilginç hikâyesi ile Sinagog, Saint Francis Kilisesi ve Vasco de Gama Meydanı bugünkü duraklarımı arasında yer alıyorlar. Akşam geleneksel Kerala danslarının sergilendiği Kathakali Dans Gösterisi'ni hep beraber izliyor ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
6. Gün

Cochin - Colombo - Dambulla

Kahvaltı sonrası Zümrüt Ada olarak bilinen Sri Lanka'ya geçmek üzere Cochin Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Yerel bir havayolu ile Sri Lanka'nın başkenti Colombo'ya hareket ediyor ve varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve Dambulla'ya gidiyoruz. Adanın merkezine doğru yapacağımız yaklaşık 4 saatlik otobüs yolculuğu sonrası Dambulla'ya varıyoruz. Milattan sonra ilk yüzyılarda yapılan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Dambulla Kaya Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Toplamda 153 Buda heykelinin bulunduğu tapınaklar ayrıca Buda'nın hayatını anlatan duvar ve tavan resimleri ile dikkat çekiyor. Dambulla kaya tapınakları, Sri Lanka'nın en iyi korunmuş mağara tapınakları olup, Budistler için tam 2200 senedir kutsal bir hac merkezi olarak bilinmektedir. Bu tapınakların yol hizasındaki kısmına "Golden Temple", Golden Temple'dan 150 metre kadar yüksekteki 5 mağaradan oluşan kısmına ise "Rock Temple" ismi verilmektedir. Dambulla bölgesinde yaşayan rahipler tarafından 14 yıl boyunca düşmanlarına karşı korunan Anuradapura krallarından Walagamba, savaşı kazandıktan sonra gönül borcunu ödemek için bu görkemli ve enteresan mağara tapınaklarını yaptırmıştır. İlk oyuğun içinde 14 metre uzunluğunda Buda'nın yatay taş heykeli bulunmaktadır. Gezimiz sonrası otelimize geçiyor ve dinlenmek için zaman ayırıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
7. Gün

Dambulla - Sigiriya - Kandy

Kahvaltı sonrası Kral Kashyapa dönemine ait kalıntıların bulunduğu "Aslan Kaya" olarak bilinen Sigiriya Tepesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Düz bir arazide birden 200 metre yükselen görkemli volkanik kaya üzerinde öz babasını öldürdükten sonra üvey kardeşinin korkusuyla başkent Anuradapura'yı terk ederek ordusu ile bölgeye kaçan Kral Kashyapa'nın etkileyici saray kalıntıları bulunmaktadır. Tepeden aslında mükemmel bir vizyona sahip Kral Kashyapa'nın kaya çevresine inşa ettirdiği şehrin kalıntıları, kanallar ve bahçeler net bir şekilde görülmektedir. Tırmanış 2 kademeli ve biraz yorucu görünebilir fakat sizi bekleyen enfes manzaraya değer. Ardından Sri Lanka'nın krallıkla yönetildiği dönemlerde en son başkenti olan ve görkem, ihtişam anlamına gelen Kandy'ye hareket ediyoruz. 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından varışımız ile beraber Kandy şehir merkezini, romantik gölü ve yerli safirleri ile ünlü mücevhercileri geziyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
8. Gün

Kandy

Bugün Sri Lanka'nın krallıkla yönetildiği dönemlerde en son başkenti olan, görkem ve ihtişam anlamına gelen Kandy'de turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Buda'ya ait olduğu inanılan bir azı dişine ev sahipliği yapan ve bu sebeple "Diş Mabedi" adını da taşıyan Kandy Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Sri Lanka efsanelerine göre; Buda vefat ettiğinde, vücudu Hindistan, Kusinagara'da sandalağacı kullanılarak yakıldı. Bu sırada sol köpek dişi odunların arasında Arhat Khema tarafından alındı. Daha sonra hürmet gösterilmesi için Kral Brahmadatte'ye verildi ve Brahmadatte'nin topraklarında kraliyet emtiasına dahil edildi. Dişe her kim sahip olursa toprakların hükmüne de o sahip olacağı yönünde bir inanç hüküm sürmeye başladı. Emaneti ele geçirmek için savaşlar düzenlendi. Kutsal Diş Emaneti, Buda'nın yaşamını sembolik olarak temsil eder olmuş ve bu bağlamda çeşitli adaklar adanmış, ayinler ve törenler düzenlenmiştir. Tapınağın görev dağılımında rolü olan görevlilerde ve yetkililerinde bir hiyerarşi söz konusudur. Bu turumuz sonrası Kandy'i keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
9. Gün

Kandy - Pinnawale - Negombo

Kahvaltı sonrası Negombo'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolda içinde 88 filin barındığı dünyanın en büyük fil yetimhanesi olan Pinnawale Fil Yetimhanesi'ni ziyaret ediyoruz. Burası dünyada filler için olan tek yetimhane olup, ufak yaşta ormanda kaybolmuş olan yavru fillerin bakımı üstlenmiştir. 67 yaşındaki ülkedeki en yaşlı fil de bu yetimhanede hayatını sürdürmekte olup, gözleri görmediği için etrafına zarar vermemesi için bir direğe zincirlenmiş bir şekilde hayatına devam etmektedir. Bu turumuz sonrasında yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk ile Negombo'ya varıyor ve altın kumsalların tadını çıkarıyoruz. Istakoz ve deniz ürünleri ile ünlü olan bu bölge oldukça kozmopolit ve ayrıca Sri Lanka'da yaşayan Hıristiyan nüfusun en yoğun olarak yaşandığı yer olma özelliğini taşıyor. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
10. Gün

Negombo

Bugün güneşin ve altın renkli kumsalların tadını çıkarmak için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimize günün bir kısmını dinlendirici ve şifalı Ayurvedic masajına ayırmalarını tavsiye ederiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
11. Gün

Negombo - Colombo - İstanbul

Kahvaltı sonrası Colombo'ya doğru yola çıkıyoruz. Negombo'dan yaldızlı kıyılara sahip Colombo'ya yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuz sonrası şehre varıyoruz. Sri Lanka'nın en büyük şehri ve ticari merkezi olan başkent Colombo'da Eski Parlamento Binası, Cargill gibi koloniyel dönemden kalan binalar, eski deniz feneri yanında Dünya Ticaret Merkezi kuleleri ve yeni Nelum Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyoruz. Türk Hava Yolları'nın akşam uçuşu ile İstanbul'a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
12. Gün

İstanbul

Sabah İstanbul'a varışımız ile birlikte seyahatimizin sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Zeynep Ö.
  İyi bir rehber , keyifli bir seyahat ,aksamayan yer hizmetleri , iyi düşünülmüş bir zaman aralığı …
 • Mustafa Ç.
  Rehberimiz Kadriye Hanım Çok ilgili ve bilgili bir rehber .Bu tura katıldığım için çok mutluyum .
 • MUSTAFA T.
  Rehberimiz Kadriye Hanım fevkalade başarılı,aklı başında ve görevinin bilincinde bir bayan olup,Sektörün bu tarz elemanlara sahip olması çok değerli.
 • FAIK A.
  Kadriye Hanım çok ilgili idi.Turdaki bilgilendirme zamanında oldu.Konaklama konforlu ve temizdi.Teşekkürler.
 • FÜSUN İ.
  Rota olarak bizi belki zorlayabilir diye düşünmüştüm ama tur ve en önemlisi rehberimiz Kadriye Hanım sayesinde çok güzel,sorunsuz ve çok bilgilendiğiniz bir tur oldu.Çok teşekkürler.
 • ŞAHİN İ.
  Çok bilgili bir rehber olan Kadriye Hanım sayesinde hiç sıkılmadan turu tamamladık.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • EMİNE T.
  Himalaya eteklerinde yaptığımız köy turu çok etkileyiciydi.Bir rehberde olabilecek tüm özelliklerinde üstünde bir rehber.
 • NADİR Ö.
  Turun genelinden çok memnun kaldık.
 • NAFİA NİHAL Ö.
  Turumuzdan çok memnun kaldık.Rehberimiz çok bilgili ve pozitif enerji doluydu.Dolayısıyla bu da bizi çok mutlu etti.Teşekkürler Tura Turizm.
 • ÖZEN A.
  Herşeyiyle çok güzel geçen keyifli bir tur oldu.Teşekkürler
 • HİKMET A.
  Tura Turizm her zaman tercih ettiğimiz bir şirket.Her zamanki gibi çok güzel bir seyahat oldu.Özellikle rehberimiz Kadriye Hanım’a teşekkürler.
 • GÜLŞEN Y.
  Tura Turizm’i her zaman tercih ediyoruz.Rehberimiz oldukça bilgili ve deneyimli.Kendisine teşekkür ederiz.
 • HÜLYA Y.
  Gerçek anlamda yaptığım ilk turistik gezi oldu. Bu gezi benim için çok özel ve güzeldi.Bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkürler.
 • SEMRA S.
  Otellerin konforu ve tur hizmetleri gayet iyiydi.Teşekkürler.

HİNDİSTAN & SRİ LANKA

20.11.2017
11 Gece 12 Gün

2.496 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 2.496 €
İlave Yatak 2.496 €
Tek Kişi 3.146 €
0 - 2 Yaş 596 €
3 - 12 Yaş 2.476 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul - Mumbai / Colombo - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

  - Yerel havayolu şirketleri ile Mumbai - Cochin / Cochin - Colombo arası ekonomi sınıf uçak bileti

  - Mumbai'de Holiday Inn veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Alleppey'de Ramada Hotel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Cochin'de Dream Hotel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Dambulla'da Amaya Lake Hotel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Kandy'de Cinnamon Citadel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Negombo'da Jetwing Sea Hotel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Hindistan vize ücreti ve servis bedeli (Kişi Başı 140 USD olup, fiyat artışı olması halinde tarafınıza bildirilecektir)

  - Sri Lanka vize ücreti (Kişi Başı 30 EUR)

  - Yurtdışı çıkış harcı

  - Öğle yemekleri ve yemekler sırasında alınacak içecekler

  - Bahşişler (Kişi Başı 30 EUR olup, zorunlu olarak rehberimiz tarafından toplanacaktır)
Otel Detayları
THE LALIT MUMBAI
ALLEPEY HOUSEBOAT
HOTEL CASINO COCHIN
AMAYA LAKE KANDALAMA
CINNAMON CITADEL KANDY
JETWING BEACH HOTEL
Uçuş Detayları
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • Zeynep Ö.
  İyi bir rehber , keyifli bir seyahat ,aksamayan yer hizmetleri , iyi düşünülmüş bir zaman aralığı …
 • Mustafa Ç.
  Rehberimiz Kadriye Hanım Çok ilgili ve bilgili bir rehber .Bu tura katıldığım için çok mutluyum .
 • MUSTAFA T.
  Rehberimiz Kadriye Hanım fevkalade başarılı,aklı başında ve görevinin bilincinde bir bayan olup,Sektörün bu tarz elemanlara sahip olması çok değerli.
 • FAIK A.
  Kadriye Hanım çok ilgili idi.Turdaki bilgilendirme zamanında oldu.Konaklama konforlu ve temizdi.Teşekkürler.
 • FÜSUN İ.
  Rota olarak bizi belki zorlayabilir diye düşünmüştüm ama tur ve en önemlisi rehberimiz Kadriye Hanım sayesinde çok güzel,sorunsuz ve çok bilgilendiğiniz bir tur oldu.Çok teşekkürler.
 • ŞAHİN İ.
  Çok bilgili bir rehber olan Kadriye Hanım sayesinde hiç sıkılmadan turu tamamladık.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • EMİNE T.
  Himalaya eteklerinde yaptığımız köy turu çok etkileyiciydi.Bir rehberde olabilecek tüm özelliklerinde üstünde bir rehber.
 • NADİR Ö.
  Turun genelinden çok memnun kaldık.
 • NAFİA NİHAL Ö.
  Turumuzdan çok memnun kaldık.Rehberimiz çok bilgili ve pozitif enerji doluydu.Dolayısıyla bu da bizi çok mutlu etti.Teşekkürler Tura Turizm.
 • ÖZEN A.
  Herşeyiyle çok güzel geçen keyifli bir tur oldu.Teşekkürler
 • HİKMET A.
  Tura Turizm her zaman tercih ettiğimiz bir şirket.Her zamanki gibi çok güzel bir seyahat oldu.Özellikle rehberimiz Kadriye Hanım’a teşekkürler.
 • GÜLŞEN Y.
  Tura Turizm’i her zaman tercih ediyoruz.Rehberimiz oldukça bilgili ve deneyimli.Kendisine teşekkür ederiz.
 • HÜLYA Y.
  Gerçek anlamda yaptığım ilk turistik gezi oldu. Bu gezi benim için çok özel ve güzeldi.Bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkürler.
 • SEMRA S.
  Otellerin konforu ve tur hizmetleri gayet iyiydi.Teşekkürler.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Hindistan & Sri Lanka
20/11/17 2.496 € 3.146 € 2.496 € 596 € 2.476 €

BENZER TURLARIMIZ

2.396 € 'dan itibaren
12/11/17

Adalar Ülkesi Filipinler

1.496 € 'dan itibaren
20/01/18

Dinler Tarihinin Kalbi: İsrail ve Kutsal Kudüs

1.796 € 'dan itibaren
16/10/17

Hindistan Nepal

2.796 € 'dan itibaren
20/10/17

Japonya Kore

2.396 € 'dan itibaren
19/10/17

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

1.996 € 'dan itibaren
11/05/18

Sınırların Ötesinde Gürcistan Ermenistan

2.296 € 'dan itibaren
19/09/17

Vietnam Kamboçya

1.996 € 'dan itibaren
17/01/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.496 € 'dan itibaren
19/10/17

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

1.996 € 'dan itibaren
18/11/17

İsrail ve Ürdün

549 € 'dan itibaren
13/10/17

Bangkok Pattaya Turu

799 € 'dan itibaren
02/10/17

Bangkok Phuket Turu

549 € 'dan itibaren
05/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
02/11/17

Büyük Uzakdoğu Turu

899 € 'dan itibaren
23/09/17

Egzotik Uzakdoğu Turu

1.349 € 'dan itibaren
12/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.249 € 'dan itibaren
10/11/17

Singapur Malezya Tayland Turu

BENZER TURLARIMIZ

2.396 € 'dan itibaren
12/11/17

Adalar Ülkesi Filipinler

1.496 € 'dan itibaren
20/01/18

Dinler Tarihinin Kalbi: İsrail ve Kutsal Kudüs

1.796 € 'dan itibaren
16/10/17

Hindistan Nepal

2.796 € 'dan itibaren
20/10/17

Japonya Kore

2.396 € 'dan itibaren
19/10/17

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

1.996 € 'dan itibaren
11/05/18

Sınırların Ötesinde Gürcistan Ermenistan

2.296 € 'dan itibaren
19/09/17

Vietnam Kamboçya

1.996 € 'dan itibaren
17/01/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.496 € 'dan itibaren
19/10/17

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

1.996 € 'dan itibaren
18/11/17

İsrail ve Ürdün

549 € 'dan itibaren
13/10/17

Bangkok Pattaya Turu

799 € 'dan itibaren
02/10/17

Bangkok Phuket Turu

549 € 'dan itibaren
05/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
02/11/17

Büyük Uzakdoğu Turu

899 € 'dan itibaren
23/09/17

Egzotik Uzakdoğu Turu

1.349 € 'dan itibaren
12/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.249 € 'dan itibaren
10/11/17

Singapur Malezya Tayland Turu