JAPONYA & KORE


19.10.2018
10 Gece 11 Gün

2.796 €


20.215 ₺31.05.2019 - 10.06.2019
10 Gece - 11 Gün
1 TAM 1 YARIM
2796 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 2.796 €
İlave Yatak 2.796 €
Tek Kişi 3.796 €
0 - 2 Yaş 846 €
3 - 12 Yaş 2.776 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul - Tokyo / Seul - İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

  - Asiana Hava Yolları ile Osaka - Seul arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Tokyo - Osaka arası Shinkansen hızlı tren bileti

  - Tokyoda 3*Otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Osakada 3*Otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Seul de 3*Otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Programda dahil olduğu belirtilen transferler

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  -Her türlü kişisel harcamalar

  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Yurt dışı çıkış harcı

  - Şehir vergileri

  - Fazla bagaj ücreti

  - Rehber ve kaptan bahşişleri
Otel Detayları
HOTEL METROPOLITAN TOKYO IKEBUKURO
GRAND PRINCE HOTEL
NEW OTANI OSAKA
TMARK GRAND HOTEL MYEONG-DONG
Uçuş Detayları
TK - 52 ATATURK - NARITA
01:40 - 19:10
OZ - 111 KANSAI INTL - INCHEON INTERNATIONAL
10:50 - 13:10
TK - 89 INCHEON INTERNATIONAL - ATATURK
23:20 - 05:35
TUR PROGRAMI

19.10.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul
Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimiz ve yetk...
2. Gün
İstanbul-Tokyo
Gece yarısından sonra Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile Tokyo’ya hareket ediyor ve akşam Tokyo Narita ...
3. Gün
Tokyo
Kahvaltı sonrası 30 milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan To...
4. Gün
Tokyo
Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düze...
5. Gün
Tokyo
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra...
6. Gün
Tokyo-Osaka
Kahvaltı sonrasında rehberimizin belirleceği saatte Hızlı tren ile Osaka ya hareket,varışımızı takib...
7. Gün
Osaka
Kahvaltı sonrası Japonyanın ikinci büyük şehri olan Osakayı daha yakından tanıyoruz. Osaka, köklü bi...
8. Gün
Osaka-Seul
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel bir havayolu ile Seule hareket ediyoruz. Va...
9. Gün
Seul
Kahvaltı sonrası dünyanın en büyük 7. şehri olan, yaşama sevincinin sokaklarda hissedildiği hareketl...
10. Gün
Seul-İstanbul
Bugün Seul’de alışveriş ve kişisel aktivitelerimiz için serbest zaman ayırıyor ve akşam rehberimizin...
11. Gün
İstanbul
İstanbul a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.
EKSTRA TURLAR

Fuji & Hakone Turu:

Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz uygun noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye varıyoruz. Ashi Gölü’nde yapacağımız tekne gezisinde doğa harikası coğrafyada keyifli vakit geçirip, fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz.

Ekstra: Fuji & Hakone Turu 160 Euro (Kişi başı)

Nikko Turu:

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz.

Ekstra: Nikko Turu (Öğle yemekli) 170 Euro (Kişi Başı)

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

19.10.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul
Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyoruz.
2. Gün
İstanbul-Tokyo
Gece yarısından sonra Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile Tokyo’ya hareket ediyor ve akşam Tokyo Narita Havalimanı na varıyoruz. Havalimanında karşılanma sonrası otelimize transfer ediliyoruz. Japonya’yı bir kılıcın yarattığına inanılır. Eski tanrıların, bir mercan kılıcı okyanusa batırdıklarını ve çıkardıklarında dört mükemmel damlanın denize düştüğünü, bu damlaların Japonya’nın adaları olduğu hikâyesi nesilden nesile kadar ulaşır ve en güzel hikâyelere dönüşür. "Yükselen güneş ülkesi”nin başkenti Tokyo ise, bu efsaneler ülkesinin en önemli şehirlerinden birisidir. Kültürel yapısı, sahip olduğu tapınakları, müzeleri ve büyük parkları Doğu Asya’nın incilerinden bir tanesidir Tokyo. Tarihi kökenleri 12. yüzyıla dayanan şehir, "Büyük Japon Restorasyonu" sonucu İmparator tarafından "Doğunun Başkenti" ilan edilmiş ve bugünkü Tokyo ismini almıştır. Şehir yıllar içerisinde çok sayıda tarihi olaya tanıklık etmiş olup, en acı örneklerinden bir tanesi 1923 senesinde gerçekleşen Büyük Tokyo Depremidir. Büyük bölümü yıkılan şehrin yeniden inşasına başlansa da 2. Dünya Savaşı ile beraber Tokyo tekrar yıkım ve yoksulluğa mahkûm edilmiştir. Ancak savaşı kaybeden ve şehirleri atom bombaları ile yok edilen Japonlar, savaş bitiminin ardından kendilerine tarihi bir hedef edinerek 1950’li yıllarla beraber ekonomik büyüme sürecine girmiş ve bugünkü güçlerini elde etmek için tabir-i caiz ise küllerinden tekrar doğmuşlardır. Geceleme otelimizde
3. Gün
Tokyo
Kahvaltı sonrası 30 milyonun üzerindeki nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan Tokyoda panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Tokyonun en önemli tapınaklarından olan Meiji Tapınağı ilk durağımız oluyor. Japon tarihi kaynaklarına göre 19. ve 20. yüzyıllarda Japonya’yı modernize ettiği bilinen İmparator Meiji ve İmparatoriçe Shoken’e adanan tapınak, 1912 yılında imparatorun ölümünden sonra onun hala yaşadığını göstermektedir. Sonrasında Metropolitan Binasını görüyoruz. Tokyo Metropolü Hükûmeti Binası, iki gökdelen ile Metropol Meclisi olmak üzere üç binadan oluşmaktadır. En yüksek gökdelen 242 metre yüksekliğinde olup 48 katlıdır ve 33. kattan itibaren iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Diğer gökdelen ise 163 metre yüksekliğinde olup 34 katlıdır. Gezimize Japon İmparatorunun resmi ikametgâhı olan ihtişamlı İmparatorluk Sarayını görüyor, sonrasında Tokyo nun gece ve gündüz en kalabalık bölgesi olan restoranların, alışveriş merkezlerinin ve barların bulunduğu Ginza Bölgesi, yeni yeni bir yerleşim birimi olan ve deniz doldurularak, muhteşem bir bölge haline gelen Odaiba, elektronik cenneti Akihabara Bölgesi gezilerimizi yapıyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Tokyo
Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Nikko Turu’na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
5. Gün
Tokyo
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği, Fuji & Hakone turuna katılabilirler. Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz uygun noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye varıyoruz. Ashi Gölü’nde yapacağımız tekne gezisinde doğa harikası coğrafyada keyifli vakit geçirip, fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz. Tur sonrası Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
6. Gün
Tokyo-Osaka
Kahvaltı sonrasında rehberimizin belirleceği saatte Hızlı tren ile Osaka ya hareket,varışımızı takiben otelimizde transfer ve Geceleme otelimizde.
7. Gün
Osaka
Kahvaltı sonrası Japonyanın ikinci büyük şehri olan Osakayı daha yakından tanıyoruz. Osaka, köklü bir tarihe sahip, tarihi yapılarını korumuş ancak modern hayatın gereği gökdelenleri de yapmaktan geri kalmamış olmasına rağmen Japon kültürünün şaheser niteliğindeki ruhunu en iyi yansıtan şehirlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Osakaya geleneksel olarak "Milletin Mutfağı" veya Japonyanın gurme yiyecekler başkenti gözüyle bakılmaktadır. Osaka sade anlamıyla "Büyük Tepe" ya da "Büyük Bayır" anlamına gelir. Osakada yapacağımız şehir turumuza başlıyor ve öncelikle 16. yüzyılda inşa edilen ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden birisi olan Osaka Kalesi ile başlıyoruz. Kale, 1585-1598 seneleri arasında Japonyaya hükmeden ulusal birliği sağlayan "Toyotomi Hideyoshi" tarafından inşa ettirilmiş olup, kalenin inşasında da ortalama 100.000 işçinin çalıştığı bilinmektedir. Osaka Kalesi sonrası Japonyanın en eski tapınaklarından birisi olan Shitennoji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Shitennoji, Japonya nın en eski tapınaklarından birisi olup, 593 senesinde Japon Prensi Shotoku tarafından inşa ettirilmiştir. Bu ziyaretlerimiz sonrasında Osaka nın çarşılarında serbest zaman ayırıyor, alışveriş ve yeme içme cenneti sayılabilecek bu şehrin lezzet duraklarını keşfetme şansına sahip oluyoruz. Geceleme otelimizde.
8. Gün
Osaka-Seul
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyor ve yerel bir havayolu ile Seule hareket ediyoruz. Varışımızı takiben havalimanında karşılanıyor ve Seulde panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Seul tarihi ve kültürel birçok eseri içinde barındıran bir şehirdir. Kore Savaşından beri kendimizi hep yakın hissetmişizdir bu uzak diyardaki insanlara. Savaşta verdiğimiz desteği hiç unutmayan Güney Koreliler de bize karşı minnet ve benzer bir sempati duyuyor. Ortak geçmişimiz ve aradaki onca kilometreye rağmen büyük benzerlikler taşıyan yaşam biçimimiz yüzünden, oraya gittiğinizde 2. vatanınızdaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Öncelikle şehrin Namsan Bölgesinde bulunan 7934 metrekare büyüklüğünde, Hanok Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu Namsangol Hanok Köyünü geziyoruz. Sonrasında Büyük Güney Kapısı diye adlandırılan, üzerinde 26 adet büyük alışveriş merkezi, 30.000 adet küçük mağaza ve 50.000 civarında irili ufaklı imalathanenin bulunduğu Namdaemun Pazarını ziyaret ediyoruz. Alışveriş için ayıracağımız serbest zaman sonrasında gün batımına doğru 262 metrelik Namsan Tepesi ne çıkıyor ve buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Geceleme otelimizde.
9. Gün
Seul
Kahvaltı sonrası dünyanın en büyük 7. şehri olan, yaşama sevincinin sokaklarda hissedildiği hareketli ve enerji dolu Seul u keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Baş döndürücü kentler, misafirperver halkı, mistik ve güzel kırsal kesimi ile Güney Kore harika bir seyahat için her şeyi sunuyor. Geceleme otelimizde.
10. Gün
Seul-İstanbul
Bugün Seul’de alışveriş ve kişisel aktivitelerimiz için serbest zaman ayırıyor ve akşam rehberimizin belirlediği saatte buluşarak havalimanına transfer ediliyoruz. Türk Hava Yolları’nın gece uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
11. Gün
İstanbul
İstanbul a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Japonya & Kore - PROMOSYON
19.10.2018 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 €
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
20.11.2018
2.996 €
2.796 €
3.996 €
3.796 €
2.996 €
2.796 €
846 €
646 €
2.976 €
2.776 €
Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
24.12.2018 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
18.01.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
08.02.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
08.03.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
26.03.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
12.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
15.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
16.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
17.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
18.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
22.04.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore Promosyon
1 TAM 1 YARIM
17.05.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+
Japonya & Kore
1 TAM 1 YARIM
31.05.2019 2.796 € 3.796 € 2.796 € 846 € 2.776 € Satın al
7+

Fuji & Hakone Turu:

Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz uygun noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye varıyoruz. Ashi Gölü’nde yapacağımız tekne gezisinde doğa harikası coğrafyada keyifli vakit geçirip, fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz.

Ekstra: Fuji & Hakone Turu 160 Euro (Kişi başı)

Nikko Turu:

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz.

Ekstra: Nikko Turu (Öğle yemekli) 170 Euro (Kişi Başı)

- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

2.696 € 'dan itibaren
10/01/19

Adalar Ülkesi Filipinler

2.546 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU 1 TAM 1 YARIM

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.396 € 'dan itibaren
07/10/18

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM PROMO

1.396 € 'dan itibaren
07/10/18

Hindistan Altın Üçgen 1TAM 1 YARIM PROMO

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/10/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.296 € 'dan itibaren
04/11/18

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
04/11/18

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM PROMO

2.496 € 'dan itibaren
21/11/18

Vietnam Kamboçya Singapur 1 TAM 1 YARIM PROMO

2.496 € 'dan itibaren
07/04/19

Çin Yangtze

499 € 'dan itibaren
25/11/18

Bangkok Pattaya

499 € 'dan itibaren
25/11/18

Bangkok Pattaya Singapur Hava Yolları

749 € 'dan itibaren
05/10/18

Bangkok Phuket

749 € 'dan itibaren
05/10/18

Bangkok Phuket SAW CIKIS

1.249 € 'dan itibaren
10/11/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

699 € 'dan itibaren
12/10/18

Egzotik Uzakdoğu Singapur Havayolları

1.399 € 'dan itibaren
13/11/18

Yeni Uzakdoğu 4-5 Oteller

1.399 € 'dan itibaren
13/11/18

Yeni Uzakdoğu 4-5 Oteller SAW CIKISLI

BENZER TURLARIMIZ

2.696 € 'dan itibaren
10/01/19

Adalar Ülkesi Filipinler

2.546 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU 1 TAM 1 YARIM

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.996 € 'dan itibaren
21/01/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.396 € 'dan itibaren
07/10/18

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM PROMO

1.396 € 'dan itibaren
07/10/18

Hindistan Altın Üçgen 1TAM 1 YARIM PROMO

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.796 € 'dan itibaren
19/10/18

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/10/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.296 € 'dan itibaren
04/11/18

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
04/11/18

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM PROMO

2.496 € 'dan itibaren
21/11/18

Vietnam Kamboçya Singapur 1 TAM 1 YARIM PROMO

2.496 € 'dan itibaren
07/04/19

Çin Yangtze

499 € 'dan itibaren
25/11/18

Bangkok Pattaya

499 € 'dan itibaren
25/11/18

Bangkok Pattaya Singapur Hava Yolları

749 € 'dan itibaren
05/10/18

Bangkok Phuket

749 € 'dan itibaren
05/10/18

Bangkok Phuket SAW CIKIS

1.249 € 'dan itibaren
10/11/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

699 € 'dan itibaren
12/10/18

Egzotik Uzakdoğu Singapur Havayolları

1.399 € 'dan itibaren
13/11/18

Yeni Uzakdoğu 4-5 Oteller

1.399 € 'dan itibaren
13/11/18

Yeni Uzakdoğu 4-5 Oteller SAW CIKISLI