SINGAPUR (2) & BALI (4) 4* OTELLER (SQ SIN DPS)


23.02.2020
8 Gece 9 Gün

6.819 ₺Bu fırsat kaçtı ...23.02.2020 - 02.03.2020
8 Gece - 9 Gün
Oteller
6818 ₺
SEÇ
26.01.2020 - 03.02.2020
8 Gece - 9 Gün
Oteller
8118 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.049 ₺
İlave Yatak 1.049 ₺
Tek Kişi 1.399 ₺
0 - 2 Yaş 490 ₺
3 - 12 Yaş 1.039 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Singapur Hava Yolları ile İstanbul - Singapur - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Singapur Hava Yolları ile Singapur - Bali - Singapur ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 4 otellerde 6 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirlerarası transferler

  · Panoramik Singapur şehir turu

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  · Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

23.02.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - SİNGAPUR 23.02.20
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirle...
2. Gün
SİNGAPUR 24.02.20
Saat 05:45te Singapura varış. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Tur...
3. Gün
SİNGAPUR 25.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği...
4. Gün
SINGAPUR - BALİ 26.02.20
Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Singapur Havalimanına transfer. Singapur Hava Yollarının SQ 1...
5. Gün
BALI 27.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & T...
6. Gün
BALI 28.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Tegenungan Şelalesi & Besakih T...
7. Gün
BALI 29.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahi...
8. Gün
BALI - SINGAPUR 01.03.20
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş veya denize girmek için serbest zaman (otelden check - out iş...
9. Gün
BALI - SINGAPUR 02.03.20
Yerel saat ile 00:20de varış.Ardından yine Singapur Hava Yollarının SQ 392 sefer sayılı tarifeli uça...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
Singapur, 4* Furama River Front Hotel vb.

Bali, 4* Kuta Sea View Hotel vb.· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizmvize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizmsorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizmmisafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizmprogramda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizmiptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Travel Zone, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Travel Zone, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizmsorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZMSATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Dilek Ergün & Erhan Ergün
  ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

YORUM YAZ

23.02.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - SİNGAPUR 23.02.20
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.30da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 14.25te Singapur a hareket.
2. Gün
SİNGAPUR 24.02.20
Saat 05:45te Singapura varış. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Garden By the Bay & Marina Sand Bay turuna katılabilirler (75 USD). Dünyanın her köşesinden gelmiş binlerce bitkinin özel bir yapının içinde kendi doğal ortamları oluşturularak gösterildiği, görebileceğiniz en büyük ve muhteşem bahçe ve bir gemi seklindeki gazinosu, ilginç yapısıyla ünlü Marina Sand Bay otelini gezme ve fotoğraf çekme imkânı. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Singapur by Night turuna katılabilirler. (55USD) (Ulaşım + Tekne + Işık Gösterisi + Rehberlik). Uzakdoğunun Champs Elysees Caddesi kabul edilen ışıklı Orchard Roadta serbest zaman. Singapurun tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay de turumuz son bulur. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
3. Gün
SİNGAPUR 25.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studios turuna (90 USD) veya Sentosa Adası turuna (80 USD) katılabilirler. Universal Studios turumuzda sinema dünyasına adım atıyor ve kendimizi bir anda gerçek bir Hollywood stüdyosunda buluyoruz. Gişe rekorları kıran, aralarında Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformersın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Sentosa Adası turumuzda ise teleferikle ulaşacağımız adada Singapur un sembolü olan merlionu görecek ve sonrasında Sea Aquarium ziyaret edilecek. Tur sonunda otelimize dönüş.
4. Gün
SINGAPUR - BALİ 26.02.20
Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Singapur Havalimanına transfer. Singapur Hava Yollarının SQ 176 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 07:00Baliye uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 09:35te Baliye varışımızın ardından otele transfer (check - in işlemleri saat 14 ten sonra yapılmaktadır). Otele varışımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Tanah Lot Temple turuna katılabilirler (45 USD). Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından otele transfer ve geceleme otelimizde.
5. Gün
BALI 27.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası turuna katılabilirler (90 USD). Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubudda alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizminin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalanga hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkanlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.
6. Gün
BALI 28.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı turuna katılabilirler (85 USD). Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesini ziyaret ediyoruz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağına yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağına giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Balinin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce siz de yıkanmadan duramayacaksınız. Turumuzun ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
7. Gün
BALI 29.02.20
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili turuna katılabilirler (85 USD). Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.
8. Gün
BALI - SINGAPUR 01.03.20
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş veya denize girmek için serbest zaman (otelden check - out işlemleri saat 12de yapılacaktır). Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarının SQ 947 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 21:45te Singapur a hareket.
9. Gün
BALI - SINGAPUR 02.03.20
Yerel saat ile 00:20de varış.Ardından yine Singapur Hava Yollarının SQ 392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 01:50de İstanbula hareket. Yerel saat ile 08:25te İstanbul a varış ve turumuzun sonu

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Dilek Ergün & Erhan Ergün
  ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
SINGAPUR (2) & BALI (4) 4* OTELLER (SQ SIN DPS)
Oteller
26.01.2020 8.118 ₺ 10.393 ₺ 3.185 ₺ 8.053 ₺ Satın al
SINGAPUR (2) & BALI (4) 4* OTELLER (SQ SIN DPS)
Oteller
23.02.2020 6.818 ₺ 9.093 ₺ 3.185 ₺ 6.753 ₺
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
Singapur, 4* Furama River Front Hotel vb.

Bali, 4* Kuta Sea View Hotel vb.· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizmvize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizmsorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizmmisafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizmprogramda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizmiptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Travel Zone, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Travel Zone, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizmsorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZMSATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Dilek Ergün & Erhan Ergün
  ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

9.743 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

4.868 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

5.843 ₺ 'dan itibaren
21/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

3.893 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Bangkok Pattaya

9.093 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

5.843 ₺ 'dan itibaren
21/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

2.796 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal -SON 2 KİŞİ

2.796 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

GİZEMLİ NEPAL

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

4.900 ₺ 'dan itibaren
20/04/20

PHUKET SİNGAPUR

4.296 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/02/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

5.900 ₺ 'dan itibaren
09/04/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

5.900 ₺ 'dan itibaren
09/04/20

Egzotik Bali THY - VIZESIZ - Mercure Hotel Nusa Dua

12.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon KAPALI GRUP

6.168 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

7.793 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

1.546 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
18/01/20

Hindistan Altın Üçgen TÜM TURLAR DAHİL

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

6.168 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.296 € 'dan itibaren
04/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

3.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

2.396 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/02/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

BENZER TURLARIMIZ

9.743 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

4.868 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

5.843 ₺ 'dan itibaren
21/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

3.893 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Bangkok Pattaya

9.093 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

5.843 ₺ 'dan itibaren
21/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

2.796 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal -SON 2 KİŞİ

2.796 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

GİZEMLİ NEPAL

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

4.900 ₺ 'dan itibaren
20/04/20

PHUKET SİNGAPUR

4.296 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/02/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

5.900 ₺ 'dan itibaren
09/04/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

5.900 ₺ 'dan itibaren
09/04/20

Egzotik Bali THY - VIZESIZ - Mercure Hotel Nusa Dua

12.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon KAPALI GRUP

6.168 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

7.793 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

1.546 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
18/01/20

Hindistan Altın Üçgen TÜM TURLAR DAHİL

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

5.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

6.168 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.296 € 'dan itibaren
04/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

3.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

2.396 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/02/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM