SRI LANKA & MALDIVLER

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.896 €
Hindistan'dan bir gözyaşı damlası gibi ayrılan ve Arapların 'Beklenmedik şeyler ülkesi' dediği Sri Lanka; yemyeşil ormanları, geneline yayılan huzurlu havası ve doğasıyla saklı bir vaha gibi... Hint Okyanusunun İncisi Maldivler bir yeryüzü cenneti beyaz kumları, turkuvaz denizi, tropikal iklimi, lüks otelleri ve eşsiz lezzetler...

Eşsiz Deneyimler:

SRI LANKA
- Toplamda 153 Buda heykelinin bulunduğu ve Budistler için de 2200 senedir kutsal bir hac mekânı olarak kabul gören Dambulla Kaya Tapınağı
- Aslan Kayası olarak da bilinen, Budizm'in ülkedeki en önemli merkezlerinden biri olan Sigiriya
- Etrafı dağlarla çevrili olan Sri Lanka'nın kutsal şehri olarak sayılan bir dünya mirası Kandy
- Sri Lanka'nın en büyük şehri ve ticari merkezi olan başkent Kolombo
- Doğası, tarihi, kültürü ve birbirinden farklı kareleri ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir yolculuk

MALDIVLER
-1.200 adadan oluşan bir devlet
-1100 balık, 5 deniz kaplumbağası, 21 balina ve yunus, 187 mercan, 145 yengeç ve 48 karides türlerine ev sahipliği yapmasıyla dünya üzerinde sualtı biyoçeşitliliğin en zengin olduğu nokta
-Akşam saatlerinde dalgalarla beraber kıyıya vuran planktonların sahilde yarattığı büyüleyici yakamoz şöleni

16.05.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Colombo

Turumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak başlıyoruz. Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile saat 01:50'de Maldiv aktarmalı olarak Sri lanka'nın baskentı Colombo'ya hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
2. Gün

Colombo-Dambulla

Antik dönemden kalma tapınakları,gökkuşağı renginde balıkçı kayıkları, palmiyelerle çevrili kumsalları ve huzur veren yağmur ormanlarıyla bir doğa harikası Sri Lanka'ya Hoşgeldiniz! Colombo'ya varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve Dambulla'ya doğru yola çıkıyoruz. Adanın merkezine doğru yapacağımız yaklaşık 4 saatlik otobüs yolculuğu sonrası Dambulla'ya varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
3. Gün

Dambulla - Sigiriya - Kandy

Kahvaltı sonrası Kral Kashyapa dönemine ait kalıntıların bulunduğu "Aslan Kaya" olarak bilinen Sigiriya Tepesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Düz bir arazide birden 200 metre yükselen görkemli volkanik kaya üzerinde öz babasını öldürdükten sonra üvey kardeşinin korkusuyla başkent Anuradapura'yı terk ederek ordusu ile bölgeye kaçan Kral Kashyapa'nın etkileyici saray kalıntıları bulunmaktadır. Tepeden aslında mükemmel bir vizyona sahip Kral Kashyapa'nın kaya çevresine inşa ettirdiği şehrin kalıntıları, kanallar ve bahçeler net bir şekilde görülmektedir. Tırmanış 2 kademeli ve biraz yorucu görünebilir fakat sizi bekleyen enfes manzaraya değer. Ardından Sri Lanka'nın krallıkla yönetildiği dönemlerde en son başkenti olan ve görkem, ihtişam anlamına gelen Kandy'ye hareket ediyoruz. 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından varışımız ile beraber Kandy şehir merkezini, romantik gölü ve yerli safirleri ile ünlü mücevhercileri geziyoruz. Ülkenin kendine has el yapımı ürünleri arasında gümüş,kemik,seramik,ahşap,terakota ve pirinç kullanarak hazırladıkları nadide ürünler aynı zamanda orjinal hediyeler olacaktır. Ayrıca kamıştan hazırladıkları kaplar ve hasır şapkalarda oldukça popülerdir. Sri Lanka'da çok fazla yerel hediyelik ürün bulunmaktadır bunlardan biri de festivallerinde de çokça kullandıkları maskelerdir. Ayrıca batik,pamuk ve ipekten yapılma el işleri de oldukça yaygın bulunmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
4. Gün

Kandy

Bugün Sri Lanka'nın krallıkla yönetildiği dönemlerde en son başkenti olan, görkem ve ihtişam anlamına gelen Kandy'de turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Buda'ya ait olduğu inanılan bir azı dişine ev sahipliği yapan ve bu sebeple "Diş Mabedi" adını da taşıyan Kandy Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Sri Lanka efsanelerine göre; Buda vefat ettiğinde, vücudu Hindistan, Kusinagara'da sandalağacı kullanılarak yakıldı. Bu sırada sol köpek dişi odunların arasında Arhat Khema tarafından alındı. Daha sonra hürmet gösterilmesi için Kral Brahmadatte'ye verildi ve Brahmadatte'nin topraklarında kraliyet emtiasına dahil edildi. Dişe her kim sahip olursa toprakların hükmüne de o sahip olacağı yönünde bir inanç hüküm sürmeye başladı. Emaneti ele geçirmek için savaşlar düzenlendi. Kutsal Diş Emaneti, Buda'nın yaşamını sembolik olarak temsil eder olmuş ve bu bağlamda çeşitli adaklar adanmış, ayinler ve törenler düzenlenmiştir. Tapınağın görev dağılımında rolü olan görevlilerde ve yetkililerinde bir hiyerarşi söz konusudur. Bu turumuz sonrası Kandy'i keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
5. Gün

Kandy - Pinnawale - Negombo

Kahvaltı sonrası Negombo'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolda içinde 88 filin barındığı dünyanın en büyük fil yetimhanesi olan Pinnawale Fil Yetimhanesi'ni ziyaret ediyoruz. Burası dünyada filler için olan tek yetimhane olup, ufak yaşta ormanda kaybolmuş olan yavru fillerin bakımı üstlenmiştir. 67 yaşındaki ülkedeki en yaşlı fil de bu yetimhanede hayatını sürdürmekte olup, gözleri görmediği için etrafına zarar vermemesi için bir direğe zincirlenmiş bir şekilde hayatına devam etmektedir. Bu turumuz sonrasında yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk ile Negombo'ya varıyor ve altın kumsalların tadını çıkarıyoruz. Istakoz ve deniz ürünleri ile ünlü olan bu bölge oldukça kozmopolit ve ayrıca Sri Lanka'da yaşayan Hıristiyan nüfusun en yoğun olarak yaşandığı yer olma özelliğini taşıyor.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
6. Gün

Negombo - Colombo - Maldiv

Kahvaltı sonrası Colombo'ya doğru yola çıkıyoruz. Negombo'dan yaldızlı kıyılara sahip Colombo'ya yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuz sonrası şehre varıyoruz. Sri Lanka'nın en büyük şehri ve ticari merkezi olan başkent Colombo'da Eski Parlamento Binası, Cargill gibi koloniyel dönemden kalan binalar, eski deniz feneri yanında Dünya Ticaret Merkezi kuleleri ve yeni Nelum Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ediliyoruz. Yerel Havayolları ile Maldivlerin başkenti Male'ye hareket ediyoruz. Sürat motoru ile otelimize transfer oluyoruz. Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.
7. Gün

Maldiv

Otelimizde alacağınız kahvaltının ardından serbest zamanlı adayı daha yakından tanıyabilir farklı deniz sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Adalar neredeyse su sporlarının her dalı için müsait. Tesisler şnorkelle dalış, tüplü dalış, sörf, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü, deniz paraşütü gibi birçok su sporunu deneyimlemek için imkan sunuyor. "Coconut Guru"ların ağaçtan, sizin yanınızda kopardığı tazecik hindistan cevizi ile hem ferahlayıp hem de yepyeni bir lezzet ile tanışabilirsiniz. "Coconut Guru" diye adlandırılan insanlar hindistan cevizi konusunda adından da anlaşılacağı üzere uzman ve bilge insanlar. Muazzam deniz ürünlerinin yanısıra oteller dünya mutfaklarına da yer veriyor, ama tabi ki bizim önerimiz deniz ürünlerinden yana. Adalarda karşılaşacağınız karayolu araçları sadece golf arabaları ve bisikletler, bu bile adaları sevmemiz için başlı başına bir neden. Maldivler de gürültüyü bastırmak için müziğe veya kulaklığa ihtiyacınız yok. Okyanusun turkuaz mavisi sularına karşı hamağa yatın ve kendinizi doğanın sesine bırakın. Öğle & Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.
8. Gün

Maldiv

Maldivler de rüya uyurken değil uyandığınızda başlıyor. "Over Water Villalar"da gözlerinizi okyanusun sonsuz maviliğine açıyorsunuz. Okyanus suyunun sıcaklığı yıl boyunca 25 derece civarında olduğu için üşümeden rahatlıkla girebiliyorsunuz. Daha serin su isteyen konuklar havuz seçeneğini tercih edebiliyor. Kumsalında da çıplak ayak ile rahatlıkla ayaklarınız yanmadan yürüyebiliyorsunuz çünkü beyaz kum gibi görünen kumsal aslında zaman ile çözünmüş mercanlardan oluşuyor. Maldivler'de görebileceğimiz en ilginç deniz canlısı ile tanışmak içinse akşam saat 21.00'den sonra mutlaka deniz kıyısına inmelisiniz. Çünkü eğer şanslıysanız; orada sizi büyük bir sürpriz bekliyor. Dalgalarla beraber kıyıya vuran planktonların sahilde yarattığı yakamoz şöleninin sizi büyüleyeceğine emin olabilirsiniz. Sanki gökyüzündeki tüm yıldızlar, kıyıya vuran dalgalarla beraber kuma serpiliyor. Öğle & Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
9. Gün

Male-İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Eşsiz sahilin ve Güneş'in keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz. Belirleyeceğimiz saatte havalimanına transfer ve Türk Havayolları uçuşu ile saat 22:45 de İstanbul'a hareket ediyoruz.
10. Gün

İstanbul

Sabah İstanbul'a varışımız ile birlikte seyahatimizin sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Zeynep Ö.
  İyi bir rehber , keyifli bir seyahat ,aksamayan yer hizmetleri , iyi düşünülmüş bir zaman aralığı …
 • Mustafa Ç.
  Rehberimiz Kadriye Hanım Çok ilgili ve bilgili bir rehber .Bu tura katıldığım için çok mutluyum .
 • MUSTAFA T.
  Rehberimiz Kadriye Hanım fevkalade başarılı,aklı başında ve görevinin bilincinde bir bayan olup,Sektörün bu tarz elemanlara sahip olması çok değerli.
 • FAIK A.
  Kadriye Hanım çok ilgili idi.Turdaki bilgilendirme zamanında oldu.Konaklama konforlu ve temizdi.Teşekkürler.
 • FÜSUN İ.
  Rota olarak bizi belki zorlayabilir diye düşünmüştüm ama tur ve en önemlisi rehberimiz Kadriye Hanım sayesinde çok güzel,sorunsuz ve çok bilgilendiğiniz bir tur oldu.Çok teşekkürler.
 • ŞAHİN İ.
  Çok bilgili bir rehber olan Kadriye Hanım sayesinde hiç sıkılmadan turu tamamladık.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • EMİNE T.
  Himalaya eteklerinde yaptığımız köy turu çok etkileyiciydi.Bir rehberde olabilecek tüm özelliklerinde üstünde bir rehber.
 • NADİR Ö.
  Turun genelinden çok memnun kaldık.
 • NAFİA NİHAL Ö.
  Turumuzdan çok memnun kaldık.Rehberimiz çok bilgili ve pozitif enerji doluydu.Dolayısıyla bu da bizi çok mutlu etti.Teşekkürler Tura Turizm.
 • ÖZEN A.
  Herşeyiyle çok güzel geçen keyifli bir tur oldu.Teşekkürler
 • HİKMET A.
  Tura Turizm her zaman tercih ettiğimiz bir şirket.Her zamanki gibi çok güzel bir seyahat oldu.Özellikle rehberimiz Kadriye Hanım’a teşekkürler.
 • GÜLŞEN Y.
  Tura Turizm’i her zaman tercih ediyoruz.Rehberimiz oldukça bilgili ve deneyimli.Kendisine teşekkür ederiz.
 • HÜLYA Y.
  Gerçek anlamda yaptığım ilk turistik gezi oldu. Bu gezi benim için çok özel ve güzeldi.Bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkürler.
 • SEMRA S.
  Otellerin konforu ve tur hizmetleri gayet iyiydi.Teşekkürler.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
SRI LANKA & MALDIVLER
FUN ISLAND
16.05.2018
1.996 €
1.896 €
2.246 €
2.146 €
1.996 €
1.896 €
796 €
696 €
1.976 €
1.876 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
14.09.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
12.10.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
16.11.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
14.12.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+

SRI LANKA & MALDIVLER

16.05.2018
9 Gece 10 Gün

1.896 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.896 €
İlave Yatak 1.896 €
Tek Kişi 2.146 €
0 - 2 Yaş 696 €
3 - 12 Yaş 1.876 €
Satın Al

Web Yardım Hattı

444 4 380

Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul-Male-Colombo/ Male İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

  - Yerel havayolu şirketleri ile Colombo-Male arası ekonomi sınıf uçak bileti

  - Sri Lanka'da 4 gece 5* kategoride otellerde yarım pansiyon

  - Maldivlerde 3 gece Fun Island otelde tam pansiyon konaklama

  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler

  - Maldivlerde sürat motoru ile otele transfer

  - Colombo panaromik şehir turu

  - Dambulla panaromik şehir tutu

  - Sigiria Tepesi turu

  - Kandy Tapınakları turu

  - Pinnawale Fil Yetimhanesi turu

  - Negombo panaromik şehir turu

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (Sri Lanka bölümü)

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Sri Lanka vize ücreti (Kişi Başı 35 EUR)

  - Yurtdışı çıkış harcı

  - Sri Lanka'da Öğle yemekleri

  - Yemekler sırasında alınacak içecekler

  - Rehber ve kaptan bahşişleri
Otel Detayları
JETWING LAKE DAMBULLA
MAHAWELI REACH HOTEL
JETWING BLUE HOTEL
FUN ISLAND RESORT BEACH ROOM
Uçuş Detayları

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
SRI LANKA & MALDIVLER
FUN ISLAND
16.05.2018
1.996 €
1.896 €
2.246 €
2.146 €
1.996 €
1.896 €
796 €
696 €
1.976 €
1.876 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
14.09.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
12.10.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
16.11.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
SRI LANKA & MALDIVLER
14.12.2018
2.096 €
1.996 €
2.346 €
2.246 €
2.096 €
1.996 €
796 €
696 €
2.076 €
1.976 €
Satın al
7+
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
 • Zeynep Ö.
  İyi bir rehber , keyifli bir seyahat ,aksamayan yer hizmetleri , iyi düşünülmüş bir zaman aralığı …
 • Mustafa Ç.
  Rehberimiz Kadriye Hanım Çok ilgili ve bilgili bir rehber .Bu tura katıldığım için çok mutluyum .
 • MUSTAFA T.
  Rehberimiz Kadriye Hanım fevkalade başarılı,aklı başında ve görevinin bilincinde bir bayan olup,Sektörün bu tarz elemanlara sahip olması çok değerli.
 • FAIK A.
  Kadriye Hanım çok ilgili idi.Turdaki bilgilendirme zamanında oldu.Konaklama konforlu ve temizdi.Teşekkürler.
 • FÜSUN İ.
  Rota olarak bizi belki zorlayabilir diye düşünmüştüm ama tur ve en önemlisi rehberimiz Kadriye Hanım sayesinde çok güzel,sorunsuz ve çok bilgilendiğiniz bir tur oldu.Çok teşekkürler.
 • ŞAHİN İ.
  Çok bilgili bir rehber olan Kadriye Hanım sayesinde hiç sıkılmadan turu tamamladık.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • EMİNE T.
  Himalaya eteklerinde yaptığımız köy turu çok etkileyiciydi.Bir rehberde olabilecek tüm özelliklerinde üstünde bir rehber.
 • NADİR Ö.
  Turun genelinden çok memnun kaldık.
 • NAFİA NİHAL Ö.
  Turumuzdan çok memnun kaldık.Rehberimiz çok bilgili ve pozitif enerji doluydu.Dolayısıyla bu da bizi çok mutlu etti.Teşekkürler Tura Turizm.
 • ÖZEN A.
  Herşeyiyle çok güzel geçen keyifli bir tur oldu.Teşekkürler
 • HİKMET A.
  Tura Turizm her zaman tercih ettiğimiz bir şirket.Her zamanki gibi çok güzel bir seyahat oldu.Özellikle rehberimiz Kadriye Hanım’a teşekkürler.
 • GÜLŞEN Y.
  Tura Turizm’i her zaman tercih ediyoruz.Rehberimiz oldukça bilgili ve deneyimli.Kendisine teşekkür ederiz.
 • HÜLYA Y.
  Gerçek anlamda yaptığım ilk turistik gezi oldu. Bu gezi benim için çok özel ve güzeldi.Bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkürler.
 • SEMRA S.
  Otellerin konforu ve tur hizmetleri gayet iyiydi.Teşekkürler.

BENZER TURLARIMIZ

1.896 € 'dan itibaren
19/04/18

Hindistan Nepal

1.096 € 'dan itibaren
18/03/18

Hindistan Altın Üçgen

2.896 € 'dan itibaren
29/03/18

Japonya Kore

2.896 € 'dan itibaren
29/03/18

Japonya Kore Asiana HY

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan Kurban Bayramı

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan Şeker Bayramı

1.296 € 'dan itibaren
20/03/18

Maldivler

2.396 € 'dan itibaren
20/03/18

Vietnam Kamboçya Singapur SQ

2.396 € 'dan itibaren
20/03/18

Vietnam Kamboçya Singapur THY

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.596 € 'dan itibaren
21/04/18

Çin Yangtze

1.396 € 'dan itibaren
19/04/18

İran

549 € 'dan itibaren
18/03/18

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
16/03/18

Bangkok Phuket

1.499 € 'dan itibaren
18/08/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

1.349 € 'dan itibaren
21/03/18

Büyük Uzakdoğu Turu Kurban Bayramı Emirates 4 ve 5 Oteller

1.379 € 'dan itibaren
16/03/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.549 € 'dan itibaren
15/05/18

Yeni Uzakdoğu Emirates

BENZER TURLARIMIZ

1.896 € 'dan itibaren
19/04/18

Hindistan Nepal

1.096 € 'dan itibaren
18/03/18

Hindistan Altın Üçgen

2.896 € 'dan itibaren
29/03/18

Japonya Kore

2.896 € 'dan itibaren
29/03/18

Japonya Kore Asiana HY

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan Kurban Bayramı

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan Şeker Bayramı

1.296 € 'dan itibaren
20/03/18

Maldivler

2.396 € 'dan itibaren
20/03/18

Vietnam Kamboçya Singapur SQ

2.396 € 'dan itibaren
20/03/18

Vietnam Kamboçya Singapur THY

2.496 € 'dan itibaren
21/05/18

Yerden Göğe Moğolistan

2.596 € 'dan itibaren
21/04/18

Çin Yangtze

1.396 € 'dan itibaren
19/04/18

İran

549 € 'dan itibaren
18/03/18

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
16/03/18

Bangkok Phuket

1.499 € 'dan itibaren
18/08/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

1.349 € 'dan itibaren
21/03/18

Büyük Uzakdoğu Turu Kurban Bayramı Emirates 4 ve 5 Oteller

1.379 € 'dan itibaren
16/03/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

1.549 € 'dan itibaren
15/05/18

Yeni Uzakdoğu Emirates