YERDEN GÖĞE MOĞOLİSTAN

2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.496 €
Ne vakit desem “doğduğum el, vatanım, yerim”,
Yazmaz kalemim, sağanak tutar şiirim…
- Aktan Babıyuli -

Çölün ve gökyüzünün birbirini en güzel şekilde sardığı, dünyanın kaderini değiştiren başlangıçlara şahitlik yapmış bir coğrafya. Cengiz Han efsanesinden Orhun Abidelerine, dünyanın en güzel gökyüzünü ağırlayan dağlarından bozkırlarına kadar kendine hayran bırakan ve tabiatın tüm cömertliği ile kendini evlatlarına açtığı bir dünya… Misafirlerini tüm maviliği ile kucakladığı özgür atların ülkesi Moğolistan…

21.05.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul – Ulan Batur

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ve rehberimiz ile buluşarak başlıyor ve Türk Hava Yolları’nın akşam uçuşu ile Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
2. Gün

Ulan Batur

Sabah saatlerinde Ulan Batur’a varıyor ve havalimanında karşılanıyor ve yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Olabildiğine sakin ve bir o kadar da uzak ve geniş bozkırların üzerine kurulmuş olan Ulan Batur, Moğolistan’in gerek politik, gerek ekonomik, gerekse kültürel anlamda başkentidir. Tuul Irmağı’nın kıyısında bulunan şehrin ismi “Kızıl Kahraman” anlamına geliyor. 1990’larda Sovyetler Birliği rejim değişimi sonrasında Moğolistan’da komünizm sona eriyor geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan ülkeye olan ilgi bu tarihten sonra git gide büyümeye başlıyor. Nüfusu 1 milyonun üzerinde olan Ulan Batur, hızla gelişen bir modern yaşamın gelenekler ile birbirine geçtiği bir mozaiği yansıtıyor. Şehir, olabildiğine izole ve dış dünyadan uzak bir yerde olmasına rağmen şaşırtıcı şekilde batı kültürüne de gülümsüyor. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
3. Gün

Ulan Batur

Kahvaltı sonrası Ulan Batur’u daha yakından tanıyacağımız şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Binlerce senedir tarih sahnesinde yer alan Ulan Batur’da gezimize Moğolistan’ın en büyük tapınağı olan Gandan Manastırı ile başlıyoruz. 1937 senesindeki rejim ve Stalin’in de etkisi ile Moğolistan’da ciddi bir dini temizlik (bir diğer adı ile kıyım) yaşanıyor ve bunun sonucunda da pek çok tapınak ortadan kaldırılıyor. Gandan Manastırı ise böylesine bir kültürel ve dini yıkımdan kurtulmayı başaran sayılı yerlerden birisi olarak bizleri karşılıyor. İsmini “Huzurun Yüce Yeri”nden alan Gandan Manastırı, 1835 senesinde Moğolistan’ın en üst dereceden laması olan Beşinci Jebtsundamba tarafından kuruluyor ve Budist eğitimin ülkedeki ana merkezi haline getiriliyor. Stalin döneminde yıkımdan kurtulsa da kapanmaktan kurtulamayan manastır yıllar boyunca göstermelik olarak ziyarete açık bırakılıyor lakin sonunda 1990’larda Moğolistan’da dini etkinliklere getirilmiş yasakların kalkması sonucunda tekrar ibadete açılıyor. Bu ziyaretimiz sonrasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyor ve sonrasında Moğolistan’ın son kralı ve 8. Yaşayan Buda’nın 20 senesini geçirdiği ahşaptan yapılmış olan kışlık sarayını da geziyoruz. 1893 senesinde inşaatına başlanan ve tam 10 senede tamamlanan bu saray, Yazlık Saray’ın Sovyetler Birliği döneminde yıkılmasına rağmen bilinmeyen bir nedenle korunuyor ve müze haline getiriliyor. Sarayın içinde 6 adet Budist tapınağı bulunuyor. Sağ tarafında bulunan tapınak aynı zamanda sarayın girişidir. Günümüzde sarayda yabancı hükümdarlar tarafından gönderilen değerli hediyeler sergileniyor. Ayrıca Moğolistan Bağımsızlık Bildirgesi'ni de burada görüyoruz. Bugünkü gezimizin en önemli duraklarından birisi olan Ulan Batur Ulusal Tarih Müzesi’ne gidiyoruz. Neolitik dönemden günümüze kadar uzanan tarihi eserlere ev sahipliği yapan müzenin ilk katında taş devri yapılarından mağara resimleri ve taş oymaları sergileniyor. Aynı zamanda Hun ve Uygur dönemlerine ait mezar alanları bulunuyor. İkinci kat ise yerli giysileri, takıları ve müzik aletleri sergileniyor. Üçüncü kat ise 12. yüzyıl Moğol ordusunun silah ve heykel örneklerini barındırıyor. Taş devrinden komünist rejime kadar tarihin her noktasına ev sahipliği yapan bu şehir, resmen tarihini bu müzeye sığdırıyor. Bu gezimiz sonrasında otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
4. Gün

Ulan Batur – Hugnu Khan Dağı Doğal Rezervi

Kahvaltı sonrası eşsiz florası ve vahşi yaşamı ile Hugnu Khan Doğal Rezervi’ne doğru yola çıkıyoruz. Gerek ekosistemi ile gerekse bitki örtüsü ile karakteristik bir yapı çizen bu Hugnu Khan Dağı Doğal Rezervi, Khögno Khan’ın granit formasyonlarına ev sahipliği yapıyor ve eşsiz manzarası ile bizleri kucaklıyor. 1997 senesinde oluşturulan doğal rezerv 2003 senesinde milli park statüsüne kavuşuyor ve gerek doğal, gerek kültürel ve gerekse de tarihi anlamda bir değere sahip oluyor. Dağları, ormanları, bozkırları, Gobi çölü tarzındaki çöl ortamı ve doğal su kaynakları ile tek bir alanda birbirinden eşsiz tâbi güzelliği bir yerde görme şansına sahip oluyoruz. Hugnu Khan Dağı Doğal Rezervi içerisinde 17. yüzyılda ünlü bir heykeltraş ve Budizm’in Moğolistan’da önemli bir temsilcisi sayılan Aziz Zanabazar tarafından yapılan Uvgun Monastırı’nı da ziyaret ediyoruz. Orta Çağ’da Doğu ve Batı Moğollar ihtilaflar ve çatışmalar sırasında Dzungarian lideri Galdan Boshigt Khogno Khan Dağı’nın tepesindeki altın çatılı tapınakları farkediyor ve partizan sayılan rahiplerin katlini emrediyor. 1990 senesindeki demokratik devrim sonrası öldürülen rahiplerin torunları tarafından bazı manastırlar tekrar restore ediliyor. Bugün ise bu dağlar ulusal seremonilere ev sahipliği yapıyor. Ziyaret eden yerel halk dağın kutsiyetine dilekler atfediyor. Akşam yemeği ve geceleme kampımızda.
5. Gün

Hugnu Khan Dağı Doğal Rezervi – Bayan Gobi – Karkorin

Kahvaltı sonrası kadim tarihinin en vefalı yoldaşı olan Gobi Çölü’ne doğru yolculuğumuz başlıyor. Orta Asya Kıtası'nda Çin ve Moğolistan sınırları içerisinde yer alan Gobi, sadece tarihi değil manevi anlamda da ciddi bir değeri içinde barındırıyor. Uçsuz bucaksız bozkırları ve çölü deneyimleme şansına sahip oluyor ve kampımıza giriş yapıyoruz. “Zengin Gobi” anlamına gelen Bayan Gobi, Gobi Çölü’nün vahşi yaşam ve bitki örtüsü açısından en zengin bölümlerinden biri olarak biliniyor. Ortalama 3 saat sürecek olan yolculuğumuz sonrasında Bayan Gobi’de öğle yemeğimiz sonrasında yerel bir aile ile tanışıyor ve göçebe yaşam tarzını en güzel tarafları ile tanıma şansına sahip oluyoruz. Sonrasında ise Gobi’nin büyüleyici atmosferinde bu gizemler ile dolu çölde develer ile bir gezintiye çıkıyoruz. Turumuzun devamında 13.yüzyılda Moğol başkenti olan Karakurum’un yerine kurulmuş olan Karkorin’e hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte Kharakorum Müzesi ve sonrasında Erdene Zuu Manastırı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. 1586 senesinde Moğolistan’da inşa edilen ilk Budist tapınağı olan Erdene Zuu Manastırı, Moğol Hükümdarı Abtai Sain Han’ın Tibet Budizmi’nin Moğolistan’ın resmi dini olduğunu ilan etmesinden sonra 1585 senesinde inşa ettiriliyor. Manastırın inşasında Karakurum’daki antik şehrin taşları kullanılıyor. Tapınağı çevreleyen büyük duvarların üstünde 102 adet stupa yer alıyor. Aslında Budizm’in kutsal sayısı olan 108 stupanın olması gerektiği düşünülse de 6 tanesi hiç bulunamamış durumda kalıyor. Manastır 1688 senesinde savaşta büyük zarar görüyor. Vakti ile 62 tapınağın olduğu bu yerde komünist rejim zamanındaki dini yıkım sonucu çok ciddi zarar gören Erdene Zuu Manastırı’nda ibadet de o dönemde yasaklanıyor. Akşam yemeği ve geceleme kampımızda.
6. Gün

Karkorin – Orhun Abideleri – Ugii Gölü

Kahvaltı sonrası bütün yolculuğumuzun en heyecanlı duraklarından birine doğru hareket ediyoruz: Orhun Abideleri… 732 senesinde dikilen ve Bilge Kağan ile Kültegin’in yazıtlarını görüyoruz. Orhun Anıtları, Göktürk İmparatorluğu’nun ünlü hükümdarı Bilge Kağan dönemine ait 6 adet yazılı ve dikili anıtlardır. Bu önemli eserlerden 3 tanesi çok önemlidir. Kül Tigin, Bilge Kağan ve Tonyukuk. Bu eserler Türk dili, edebiyatı, tarihi ve sanatı konusunda birçok bilgiyi bizlere sunuyor. Türkçe adı ilk kez bu eserlerde yer alıyor ve bu anlamda da tarih açısından önemli değerler arasına girmeyi başarıyor. Anıtların olduğu alanlarda yapılan çalışmalar sonucu yalnızca bu eserler değil, heykeller, taşlar, balbal, harabeler ve su kanalları da bulunuyor. 1889 yılında Rus tarihçi Yardintsev tarafından bulunan abideler, 1893 yılında Danimarkalı bilgin Vilhelm Thomsen tarafından çözülmüş ve 38 harfli alfabe ile okunuyor. Bu inanılmaz ziyaretimiz sonrası rotamızı Ugii Gölü’ne çeviriyor ve varışımız ile birlikte kampa yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme kampımızda.
7. Gün

Ugii Gölü – Hustai

Bugün rotamızı Moğolistan’ın başka bir doğa harikalarına şahit olacağımız Hustai Milli Parkı’na doğru çeviriyoruz. Varışımız ile birlikte kampımıza yerleşiyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında doğal yaşamı gözlemlemek için kısa bir gezintiye çıkıyor ve bu gezimiz esnasında Ungut Kompleksi’nde milattan sonra 6 ve 8. Yüzyıllar arası inşa edildiğine inanılan insan figürlü heykelleri, mezarları ve şekillendirilmiş kayaları görüyoruz. Sonrasında yerel bir aile deneyimi yaşıyor ve insanların gündelik hayatlarına tanıklık edebilme şansına sahip oluyoruz. Gezimizin devamında milli parkta yapacağımız yürüyüşle vahşi atları görüyoruz ki bu atlar Hustai Milli Parkı’nın en önemli sembolleri olarak biliniyor. Moğolistan bir diğer özelliği ile de “Özgür Atlar Ülkesi” sayılabilir zira başkent Ulan Batur’dan tutun da diğer şehirlerine kadar atlar özgürce caddeler de dahi gezebiliyorlar. Akşam yemeği Moğol bir aile ile çadırda ve geceleme kampta.
8. Gün

Hustai Milli Parkı – Terelj

Kahvaltı sonrası Gorki Vadisi üzerinde kurulu olan Terelj Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Cengizhan’ın kutsal vadisi olarak bilinen, yüksekliği 2400 metreyi bulan dağlar arasında kilometrelerce uzunluktaki yemyeşil vadilerden oluşan bu alan, Cengiz Han’ın doğumuna ev sahipliği yapıyor. Tepelerde şaman kayaları, gizli Budist tapınakları yer alan vadi, yaz boyunca bir cenneti de beraberinde getiriyor. Varışımız ile birlikte öğle yemeğimizi alıyor ve öğleden sonra Kaplumbağa Kayaları’nı görüyoruz. Akabinde ise Ariyabal Meditasyon Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme kampımızda.
9. Gün

Terelj Milli Parkı – Gun Galuut

Yolculuğumuzun bugününde Gun Galuut Doğal Rezervi’ne hareket ediyor ve Tuul Nehri kıyısında bulunan, tam 40 metre yüksekliğindeki Cengiz Han heykelini ziyaret ediyoruz. İstenirse içerden çıkan asansör ile heykelin kafasına kadar çıkılabilmektedir. Bu ziyaretimiz sonrasında Gun Galuut’a devam ediyor ve varışımız ile birlikte kampımıza yerleşiyor ve öğle yemeğimizi alarak doğal hayatı keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme kampımızda.
10. Gün

Gun Galuut - Ulan Batur

Kahvaltı sonrası Ulan Batur’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Bilge Kağan dönemine kadar başkomutanlık ve vezirlik yapmış olan Tonyukuk tarafından 725 senesinde dikildiği düşünülen Tonyukuk Yazıtları'nı ziyaret ediyoruz. Tonyukuk bu yazıtında ilk 47 satırda İlteriş Kağan ile Kapagan Kağan`ın dönemlerinden bahsetmektedir. Daha sonraki satırlarda ise kendisinden bahsederek Göktürk tarihi hakkında önemli bilgiler vermektedir. Bige Kağan'ın başbakanı olan Tonyukuk bu yazıda başarıları kendi üstlenir ve Türklere asla göçebeliği bırakmamaları tavsiyesinde bulunur. Bu tavsiyenin sebebinin Çinlilerin %1 büyüklüğündeki Türk boylarının yerleşik hayata geçince Çin geleneklerini benimsemeleri olduğu ve Tonyukuk'un Çinlileşmeye karşı önlem olarak göçebeliği savunduğu sanılmaktadır. Birinci yazıtta “Ben Bilge Tonyukukum. Çin ülkesinde doğdum. Türk milleti Çin’de tutsak idi. Türk milleti hanını bulmayınca Çin’den ayrıldı, han sahibi oldu. Hanını bırakıp yine Çin’e tutsak düştü. Tanrı şöyle demiş: Han verdim, hanını bırakıp tutsak düştün. Tutsak düştüğün için Tanrı öldürdü. Türk milleti öldü, bitti, yok oldu. Türk milletinin yerinde boy kalmadı.” yazmaktadır. Varışımız ile birlikte Ulan Batur’un enfes manzarasına panoramik olarak şahit olacağımız Zaisan Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği sonrası Bogd Khaan Tapınağı Müzesi’ni ziyaret ediyor ve burada serbest zaman ayırıyoruz. Akşama doğru ise Moğolistan’ın en ünlü yerel dans ve müzik gruplarından olan Tumen-Ekh Ensemble’nin şovuna katılarak otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
11. Gün

Ulan Batur – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer ediliyoruz. Türk Hava Yolları seferi ile İstanbul'a hareket ediyor ve varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Filiz Dikmen
  Çok keyifli ve harika bir turdan sonra hiç dönmek istemeden geldik. Çadırlarımız ile doğayı içinde yaşamak herkesi mutlu etti. Arkadaşlarımızla çok güzel anlaştık, saygı ve sevgi çerçevesi içinde geçen turumuzdan çok mutlu döndük. Rehberimiz Murat Bey için söyleyecek söz bulamıyorum. Mükemmel bir sorumluluk, mükemmel bir kişilik... Teşekkür ediyorum. Sevgili Tura, bu güzel geziyi bize sunduğunuz için size de kocaman teşekkürlerimi sunuyorum.Tubacığımın bana gösterdiği sıcacık ilgisine teşekkür ediyorum. En kısa sürede geleceğim

YERDEN GÖĞE MOĞOLİSTAN

21.05.2018
10 Gece 11 Gün

2.496 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 2.496 €
İlave Yatak 2.496 €
Tek Kişi 3.092 €
0 - 2 Yaş 596 €
3 - 12 Yaş 2.476 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul – Ulan Batur – İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

  - Ulan Batur’da Chinggis Khaan Hotel veya benzeri kategoride bir otelde yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Hugnu Khan Dağı Doğal Rezervi’nde Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Kharkorin’de Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Ugii Gölü’nde Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Hustai’de Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Terelj’de Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Gun Galuut’ta Moğol tarzı yurtlarda (çadır kamp) yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri

  - Öğle ve akşam yemekleri

  - Tura Turizm Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

  - Bahşişler

  - Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)
Otel Detayları
Uçuş Detayları
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 01.02.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 – 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25’i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 – 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50’si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100’ünü Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

- İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat Iptal Kosulları) Sigortası satın alabilirsiniz.
 • Filiz Dikmen
  Çok keyifli ve harika bir turdan sonra hiç dönmek istemeden geldik. Çadırlarımız ile doğayı içinde yaşamak herkesi mutlu etti. Arkadaşlarımızla çok güzel anlaştık, saygı ve sevgi çerçevesi içinde geçen turumuzdan çok mutlu döndük. Rehberimiz Murat Bey için söyleyecek söz bulamıyorum. Mükemmel bir sorumluluk, mükemmel bir kişilik... Teşekkür ediyorum. Sevgili Tura, bu güzel geziyi bize sunduğunuz için size de kocaman teşekkürlerimi sunuyorum.Tubacığımın bana gösterdiği sıcacık ilgisine teşekkür ediyorum. En kısa sürede geleceğim

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Yerden Göğe Moğolistan
21.05.2018
2.696 €
2.496 €
3.292 €
3.092 €
2.696 €
2.496 €
796 €
596 €
2.676 €
2.476 €
7+
Yerden Göğe Moğolistan
14.06.2018
2.696 €
2.496 €
3.292 €
3.092 €
2.696 €
2.496 €
796 €
596 €
2.676 €
2.476 €
7+
Yerden Göğe Moğolistan
20.08.2018
2.696 €
2.496 €
3.292 €
3.092 €
2.696 €
2.496 €
796 €
596 €
2.676 €
2.476 €
7+
Yerden Göğe Moğolistan
21.09.2018
2.696 €
2.496 €
3.292 €
3.092 €
2.696 €
2.496 €
796 €
596 €
2.676 €
2.476 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

1.349 € 'dan itibaren
19/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

799 € 'dan itibaren
21/01/18

Bangkok Phuket Turu

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyük Uzakdoğu Turu

1.099 € 'dan itibaren
23/02/18

Egzotik Uzakdoğu Turu

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya Turu

2.196 € 'dan itibaren
14/02/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.596 € 'dan itibaren
18/03/18

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

2.596 € 'dan itibaren
20/01/18

Adalar Ülkesi Filipinler

1.896 € 'dan itibaren
28/12/17

Hindistan Nepal

2.896 € 'dan itibaren
28/03/18

Japonya Kore

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.396 € 'dan itibaren
23/12/17

Vietnam Kamboçya

1.249 € 'dan itibaren
15/12/17

Singapur Malezya Tayland Turu

BENZER TURLARIMIZ

1.349 € 'dan itibaren
19/01/18

Hong Kong Bangkok Phuket Kuala Lumpur

799 € 'dan itibaren
21/01/18

Bangkok Phuket Turu

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya

1.249 € 'dan itibaren
22/01/18

Büyük Uzakdoğu Turu

1.099 € 'dan itibaren
23/02/18

Egzotik Uzakdoğu Turu

549 € 'dan itibaren
19/01/18

Bangkok Pattaya Turu

2.196 € 'dan itibaren
14/02/18

Vietnam Kamboçya Singapur

2.596 € 'dan itibaren
18/03/18

Çin Yangtze

1.196 € 'dan itibaren
18/03/18

İran

2.596 € 'dan itibaren
20/01/18

Adalar Ülkesi Filipinler

1.896 € 'dan itibaren
28/12/17

Hindistan Nepal

2.896 € 'dan itibaren
28/03/18

Japonya Kore

2.496 € 'dan itibaren
14/04/18

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

2.396 € 'dan itibaren
23/12/17

Vietnam Kamboçya

1.249 € 'dan itibaren
15/12/17

Singapur Malezya Tayland Turu