LONDRA TURU 3* OTELLER // TK


23.05.2020
3 Gece 4 Gün

3.244 ₺

Satın Al
23.05.2020 - 26.05.2020
3 Gece - 4 Gün
Oteller
3243 ₺
SEÇ
11.07.2020 - 13.07.2020
2 Gece - 3 Gün
Oteller
5193 ₺
SEÇ
11.07.2020 - 13.07.2020
2 Gece - 3 Gün
Oteller
5843 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 499 ₺
İlave Yatak 499 ₺
Tek Kişi 669 ₺
0 - 2 Yaş 390 ₺
3 - 12 Yaş 489 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   · Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) - Londra (LGW) - İstanbul (SAW) arası uçak bileti,

   · Havalimanı Vergileri,

   · Alan - otel - alan transferleri,

   · Seçilecek kategori otelde 3 Gece - 4 Gün oda - kahvaltı Konaklama,

   · Panaromik Şehir Turu,

   Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  23.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - LONDRA
  Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.00da buluşma...
  2. Gün
  LONDRA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek...
  3. Gün
  LONDRA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek London Eye...
  4. Gün
  LONDRA - ISTANBUL (SAW)
  Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasa...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  · Vize Ücreti (150 Euro)

  · Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

  · Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

  · Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

  · Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri

  · İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,· Ekstra olarak satılan Windsor Kalesi giriş bileti fiyata dâhil değildir. Turun ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

  · Ekstra olarak satılan London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

  · Ekstra olarak satılan Akşam yemekli Royal Banquet Show turu ulaşımı Metro ile yapılır ve fiyata dâhil değildir.Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.

  TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM un sorumluluğunda değildir.

  Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

  Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

  TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

  3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.  Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • Hilal Abacıoğlu
   Tuğba hanım merhaba, Bildiğiniz gibi uzun süredir ben ve kardesim ve de arkadaş grubumuz Tura Tur ile seyahat etmektedir.Bu seyahatlerimiz sırasına bize yardımlarınız,nezaketiniz ve sabrınız için ben ve arkadaşlarım size teşekkür etmek istedik.Bu kadar çok seyahat etmemiz tamamen sizin sayenizde olmuştur inşallah önümüzdeki seyahatlerı de birlikte planlama fırsatımız olur...Bu mailimi bir üst makama da iletmenizi rica eder 2019 da herseyin gönlünüzce olmasını dilerim.. Sevgilerimle, Hilal Abacıoğlu
  • Tamer Celkan
   Sayın Tura Turizm Yönetimi Yarımyüzyıla iki kala yaşadığım profosyonellik yaşamımda ; imrenerek , heyecan duyarak , hatta hatta , kıskanarak rastladığım , kurumunuzda görev alan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma ; görüşmelerimizde ; gösterdikleri titiz , saygın , çalıştıkları kurumun marka değerine , şahsi entellektüel sermayelerini kullanarak , kesin satışa yönlendirmelerini , kutluyor ve duruş biçimlerini,n bende uyandırdığı heyecanımı sizlerle paylaşmak istiyorum . Profoyonellik yaşamımda ,görevim gereği , Turizm Acenta ve Turizm Taşımacılık firmaları ile , devamlı görüşmeler yaptım . Her sektörde olduğu gibi , Turizm Sektörümüzün'de , yürürlükteki Ticari e Siyasi gelişmelerden , en fazla bire bir etkilenen sektörlerin başında gelmektedir . Bu olumsuzlukları aşmanın , v/veya minimum düzeyde etkilenmeninen gerçek yolu , müşterilerimizle 1/1 görüşme yapan operatörlerimizin , kurumsal marka değerlerini korumak v/veya müşterilerimizin sağlamaktır . Şahsımda bu güveni sağlayan , beni TURA TURİZM mudayimi v/veya Sadık Müşterisi yapan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma , şahsınızda teşekkürler ederim . Saygılarımla M.Tamer CELKAN

  YORUM YAZ

  23.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - LONDRA
  Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.00da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1963 sefer sayılı uçuşu ile 08.40da Londra Gatwick havalimanına hareket. Yerel saat ile 10.50de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir turu esnasında Hyde Park, Buckingham Sarayı, Big Ben Saat Kulesi, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Parlemento Binası, , Westminister Köprüsü ve Manastırı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri ni görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Serbest zaman ve geceleme otelde.
  2. Gün
  LONDRA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Kalesi & Oxford & Bicester Outlet Turuna katılabilirler. (85 Pound) Londraya 45 km mesafede bulunan Windsor Kalesi, dünyanın hususi ikametgâha tahsis edilmiş ve tarihin en uzun süreli ikamet halinde bulunan sarayıdır. Kraliyet ailesinin resmi evi olarak da bilinen Windsor kalesi 11. yüzyılda yapılmıştır. Muhteşem mimarisi ve devlet dairelerindeki ihtişam görülmeye değerdir. Günümüzde kale hala kullanımda olup Kraliçe II. Elizabeth yılın birçok hafta sonunu Windsor Sarayında geçirir. Turumuzun ardından İngilterenin güneydoğusunda bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Oxforda gidiyoruz. Dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin varlığıyla oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan bu şehir, mimarisi ve kültürel geçmişiyle turistler için de bir cazibe merkezidir. Bu turu muzunda ardından yüzlerce markayı içinde barındıran ve dünyanın popüler alış veriş merkezlerinden biri olan Bicester Outlette serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.
  3. Gün
  LONDRA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turuna katılabilirler. (105 Pound) Yerden 135 mt yüksekliği ile Avrupanın en yüksek dönme dolabı olma özelliğini taşıyan London Eye, yılda üç milyona yakın turist ile Birleşik Krallıkta en popüler turistik mekân olma yolunda. Turumuzun ardından Dünyanın birçok yerinde olan Balmumu heykelleri ile Madame Tussauds müzesinde balmumu heykelleri arasında keyifli zaman geçireceksiniz. Madame Tussauds müzesi gezimizin ardından Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra yı farklı bir açıdan görme imkânı yakalayacaksınız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Royal Banquet & Show turuna katılabilirler. (65 Pound) Orta Çağ konseptinde birbirinden güzel ve eğlenceli Showlara tanıklık edecek, gecenizi güzel bir akşam yemeği ile taçlandıracaksınız. Yemekten sonra otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
  4. Gün
  LONDRA - ISTANBUL (SAW)
  Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1964 sefer sayılı uçuşu ile 11.50de İstanbul Sabiha Gökçene hareket. Yerel saat 17.40 da varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Hilal Abacıoğlu
   Tuğba hanım merhaba, Bildiğiniz gibi uzun süredir ben ve kardesim ve de arkadaş grubumuz Tura Tur ile seyahat etmektedir.Bu seyahatlerimiz sırasına bize yardımlarınız,nezaketiniz ve sabrınız için ben ve arkadaşlarım size teşekkür etmek istedik.Bu kadar çok seyahat etmemiz tamamen sizin sayenizde olmuştur inşallah önümüzdeki seyahatlerı de birlikte planlama fırsatımız olur...Bu mailimi bir üst makama da iletmenizi rica eder 2019 da herseyin gönlünüzce olmasını dilerim.. Sevgilerimle, Hilal Abacıoğlu
  • Tamer Celkan
   Sayın Tura Turizm Yönetimi Yarımyüzyıla iki kala yaşadığım profosyonellik yaşamımda ; imrenerek , heyecan duyarak , hatta hatta , kıskanarak rastladığım , kurumunuzda görev alan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma ; görüşmelerimizde ; gösterdikleri titiz , saygın , çalıştıkları kurumun marka değerine , şahsi entellektüel sermayelerini kullanarak , kesin satışa yönlendirmelerini , kutluyor ve duruş biçimlerini,n bende uyandırdığı heyecanımı sizlerle paylaşmak istiyorum . Profoyonellik yaşamımda ,görevim gereği , Turizm Acenta ve Turizm Taşımacılık firmaları ile , devamlı görüşmeler yaptım . Her sektörde olduğu gibi , Turizm Sektörümüzün'de , yürürlükteki Ticari e Siyasi gelişmelerden , en fazla bire bir etkilenen sektörlerin başında gelmektedir . Bu olumsuzlukları aşmanın , v/veya minimum düzeyde etkilenmeninen gerçek yolu , müşterilerimizle 1/1 görüşme yapan operatörlerimizin , kurumsal marka değerlerini korumak v/veya müşterilerimizin sağlamaktır . Şahsımda bu güveni sağlayan , beni TURA TURİZM mudayimi v/veya Sadık Müşterisi yapan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma , şahsınızda teşekkürler ederim . Saygılarımla M.Tamer CELKAN

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Londra Turu 3* Oteller // TK
  Oteller
  23.05.2020 3.243 ₺ 4.348 ₺ 2.535 ₺ 3.178 ₺ Satın al
  7+
  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3* Oteller
  Oteller
  11.07.2020 5.193 ₺ 7.468 ₺ 2.535 ₺ 5.128 ₺ Satın al
  7+
  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4* Oteller
  Oteller
  11.07.2020 5.843 ₺ 8.118 ₺ 2.535 ₺ 5.778 ₺ Satın al
  7+
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  · Vize Ücreti (150 Euro)

  · Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

  · Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

  · Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

  · Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri

  · İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,· Ekstra olarak satılan Windsor Kalesi giriş bileti fiyata dâhil değildir. Turun ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

  · Ekstra olarak satılan London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

  · Ekstra olarak satılan Akşam yemekli Royal Banquet Show turu ulaşımı Metro ile yapılır ve fiyata dâhil değildir.Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.

  TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM un sorumluluğunda değildir.

  Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

  Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

  TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

  3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.  Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Hilal Abacıoğlu
   Tuğba hanım merhaba, Bildiğiniz gibi uzun süredir ben ve kardesim ve de arkadaş grubumuz Tura Tur ile seyahat etmektedir.Bu seyahatlerimiz sırasına bize yardımlarınız,nezaketiniz ve sabrınız için ben ve arkadaşlarım size teşekkür etmek istedik.Bu kadar çok seyahat etmemiz tamamen sizin sayenizde olmuştur inşallah önümüzdeki seyahatlerı de birlikte planlama fırsatımız olur...Bu mailimi bir üst makama da iletmenizi rica eder 2019 da herseyin gönlünüzce olmasını dilerim.. Sevgilerimle, Hilal Abacıoğlu
  • Tamer Celkan
   Sayın Tura Turizm Yönetimi Yarımyüzyıla iki kala yaşadığım profosyonellik yaşamımda ; imrenerek , heyecan duyarak , hatta hatta , kıskanarak rastladığım , kurumunuzda görev alan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma ; görüşmelerimizde ; gösterdikleri titiz , saygın , çalıştıkları kurumun marka değerine , şahsi entellektüel sermayelerini kullanarak , kesin satışa yönlendirmelerini , kutluyor ve duruş biçimlerini,n bende uyandırdığı heyecanımı sizlerle paylaşmak istiyorum . Profoyonellik yaşamımda ,görevim gereği , Turizm Acenta ve Turizm Taşımacılık firmaları ile , devamlı görüşmeler yaptım . Her sektörde olduğu gibi , Turizm Sektörümüzün'de , yürürlükteki Ticari e Siyasi gelişmelerden , en fazla bire bir etkilenen sektörlerin başında gelmektedir . Bu olumsuzlukları aşmanın , v/veya minimum düzeyde etkilenmeninen gerçek yolu , müşterilerimizle 1/1 görüşme yapan operatörlerimizin , kurumsal marka değerlerini korumak v/veya müşterilerimizin sağlamaktır . Şahsımda bu güveni sağlayan , beni TURA TURİZM mudayimi v/veya Sadık Müşterisi yapan , Sn.Murat ELMAS ve Sn.Fatoş Hanıma , şahsınızda teşekkürler ederim . Saygılarımla M.Tamer CELKAN

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Almanya Polonya Turu

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Amalfi Tatili

  696 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Avrupa Masalı

  646 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Bavyera Alsace

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  1.196 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  12/04/20

  Costa Brava Tatili

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  KUZEY ALMANYA

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Lyon Tatili

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Münih Salzburg Turu

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Nice Marsilya

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  RİMİNİ TATİLİ

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Sardinya Adası Tatili

  1.600 ₺ 'dan itibaren
  20/02/20

  Sicilya

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  596 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Toskana Vadisi

  996 € 'dan itibaren
  22/03/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.196 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  06/03/20

  Almanya Polonya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  BENELUX

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  Barcelona

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris // 3

  3.503 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  399 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.105 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.193 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Güzel İtalya 3

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  KLASIK ITALYA MILANO YILBASI (TI BGY BGY)

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  KLASİK İTALYA 3

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // Ankara Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Klasik İtalya 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 5 Oteller Freebird Havayollları ile

  4.153 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  Malta Sicilya

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  1.553 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  1.553 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  1.913 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  01/05/20

  Sicilya

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  Büyülü Dünya İzlanda

  BENZER TURLARIMIZ

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Almanya Polonya Turu

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Amalfi Tatili

  696 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Avrupa Masalı

  646 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Bavyera Alsace

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  1.196 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  12/04/20

  Costa Brava Tatili

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  996 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  KUZEY ALMANYA

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Lyon Tatili

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Münih Salzburg Turu

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Nice Marsilya

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  RİMİNİ TATİLİ

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Sardinya Adası Tatili

  1.600 ₺ 'dan itibaren
  20/02/20

  Sicilya

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  596 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Toskana Vadisi

  996 € 'dan itibaren
  22/03/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.196 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  06/03/20

  Almanya Polonya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  BENELUX

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  Barcelona

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris // 3

  3.503 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  399 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.105 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.193 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  03/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Güzel İtalya 3

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  KLASIK ITALYA MILANO YILBASI (TI BGY BGY)

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  KLASİK İTALYA 3

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // Ankara Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  1.813 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Klasik İtalya 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.293 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Lviv Turu // 5 Oteller Freebird Havayollları ile

  4.153 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  Malta Sicilya

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  1.553 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  1.553 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.233 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  1.913 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  01/05/20

  Sicilya

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  2.553 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.268 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  Büyülü Dünya İzlanda