ORTA AVRUPA BASKENTLERİ (BUD


14.11.2020
7 Gece 8 Gün

5.600 ₺

Satın Al
14.11.2020 - 21.11.2020
7 Gece - 8 Gün
3 4*Oteller // THY Oteller
5600 ₺
SEÇ
21.11.2020 - 28.11.2020
7 Gece - 8 Gün
3 4*Oteller // THY Oteller
6000 ₺
SEÇ
29.08.2020 - 05.09.2020
7 Gece - 8 Gün
3 4*Oteller // THY Oteller
6200 ₺
SEÇ
08.08.2020 - 15.08.2020
7 Gece - 8 Gün
3 4*Oteller // THY Oteller
6600 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 5.600 ₺
İlave Yatak 5.600 ₺
Tek Kişi 7.000 ₺
0 - 1 Yaş 5.000 ₺
2 - 12 Yaş 5.600 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   * Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Budapeşte gidiş / Prag - İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

   * 3*-4* otellerde Budapeştede 2 gece, Viyanada 2 gece ve Prag da 3 gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama

   * Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

   * Prag - Viyana - Budapeşte panoramik şehir turları

   * Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler

   * Profesyonel rehberlik hizmetleri* Yurtdışı çıkış vergisi, 50 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

   * Tüm kişisel harcamalar

   * Vize ücreti

   * Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

   * Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

   * Öğle yemekleri,

   * Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

   * Şoför Bahşişi

   * Seyahat Sağlık Sigortası
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  14.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - BUDAPESTE
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 09.00da buluşmanın ardından Türk Havayol...
  2. Gün
  BUDAPESTE
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra...
  3. Gün
  BUDAPEŞTE - BRATİSLAVA - VİYANA
  Sabah kahvaltısının ardından Viyana yolculuğumuz başlıyor. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstr...
  4. Gün
  VIYANA
  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Wienerw...
  5. Gün
  VIYANA - CESKY KRUMLOV - PRAG
  Sabah kahvaltımızın ardından Praga doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstr...
  6. Gün
  PRAG - KARLOVY VARY
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenle...
  7. Gün
  PRAG - (TEREZIN & DRESDEN ALMANYA)
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenle...
  8. Gün
  PRAG - İSTANBUL
  Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşm...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  ***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Tura Turizm tarafından bildirilecektir.

  ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Tura Turizm tarafından bildirilecektir.

  ***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km' lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Tura Turizm tarafından bilgi verilecektir.

  *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  ***Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  ***Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  ***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Tura Turizm tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

  ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  *** Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.  GENEL ŞARTLAR

  Genel şartlar 'Tur Broşürü' nün ve 'Tur Kayıt Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.  · Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  · Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  · Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tura Turizm misafirleri Tura Turizm sorumluluğundadır.

  · Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

  · Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  · Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

  · Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  · Tura Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

  · Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  · Tura Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  · Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu tutulamaz.

  · Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  · Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

  · Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için ÇOK GİRİŞLİ SCHENGEN vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize uygulaması yoktur. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  14.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - BUDAPESTE
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 09.00da buluşmanın ardından Türk Havayollarının TK 1033 sefer sayılı 11:55 uçağı ile Budapeşteye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.00de Budapeşteye varıyoruz. Varışımızı takiben Budapeşte şehir turumuz başlıyor. Yapılacak olan şehir turumuzda yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği, Avrupanın incisi Budapeşteyi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları 1 içecek dahil Tuna Nehri turuna katılabilirler (35 Euro). Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme Budapeşte de ki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : - Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Macaristan - Forint / Euro kullanılmaktadır.
  2. Gün
  BUDAPESTE
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli turuna katılabilirler (65 Euro). Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesinin merkezi olan Estergon Bazilikasını geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasinda Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası Szentendere Artistler Köyüne gidiyoruz. Macaristanın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Estergon & Visegrad & Szentendre turunda alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turunda alınacaktır. Para Birimleri : Macaristan - Forint / Euro kullanılmaktadır.
  3. Gün
  BUDAPEŞTE - BRATİSLAVA - VİYANA
  Sabah kahvaltısının ardından Viyana yolculuğumuz başlıyor. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Bratislava turuna katılabilirler (30 Euro). (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava şehir turumuzdan sonra yolumuza devam edip Viyana ya varıyoruz. Varışımızı takiben Viyana şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli ve sınırlı içecekli Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler (50 Euro) Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turunda alınacaktır. Para Birimleri : Avusturya - Euro
  4. Gün
  VIYANA
  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Wienerwald Turuna katılabilirler (55 Euro). Nazi Almanyasının 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupanın en büyük yer altı gölü olan Seegrottede tekne turu yapıyoruz, Viyananın muhteşem ormanlarında geçilecek bir sonraki durağımız, Beethovenin 9. Senfonisini bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak. Schönbrunn Sarayın Bahçesini geziyor ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Klasik müziğin başkenti Viyana da klasik müzik konserlerine katılabilirler (55 Euro). Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Avusturya - Euro
  5. Gün
  VIYANA - CESKY KRUMLOV - PRAG
  Sabah kahvaltımızın ardından Praga doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov Turuna katılabilirler (30 Euro). (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Çek Cumhuriyetinin değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Kısa bir mola ardından Praga hareket ediyoruz. Varışımızda Prag şehir turumuza başlıyoruz. Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği açık büfe akşam yemekli Vltava Nehri tekne turuna katılabilirler (50 Euro). Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Vlatava Tekne turunda alınacaktır. Para Birimleri : Çekya - Koruna / Euro kullanılmaktadır.
  6. Gün
  PRAG - KARLOVY VARY
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş (öğle yemekli + 1 içecekli) turuna katılabilirler (60 Euro). 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Varynin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürkün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petronun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası yerel bir restorantda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Serbest zaman sonrası rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag a transfer gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Ortaçağ Gecesi turuna katılabilirler (65 Euro). Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Karlovy Vary turunda alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Ortaçağ Gecesi turunda alınacaktır. Para Birimleri : Çekya - Koruna / Euro kullanılmaktadır.
  7. Gün
  PRAG - (TEREZIN & DRESDEN ALMANYA)
  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Terezin & Dresden (Almanya) (öğle yemeksiz) turuna katılabilirler (90 Euro). Pragtan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çekyanın en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşında Almanların Çekyaya girişiyle birlikte bu kale toplama kampına ve tüm Terezin şehri de Gettoya dönüştürülmüş. Buradaki Museviler çalışma kampı adı altında tutulmuştur. Terezinden sonra Dresdene devam edeceğiz. Praga 160 km mesafedeki Elbenin Floransası olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanyanın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Çekya - Koruna / Euro kullanılmaktadır.
  8. Gün
  PRAG - İSTANBUL
  Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları nın TK1772 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:40`da İstanbul`a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul`a 18:10`da varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  01.08.2020 6.200 ₺ 7.600 ₺ 5.000 ₺ 6.200 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (PRG - BUD)
  3 4*Oteller // THY
  08.08.2020 6.600 ₺ 8.000 ₺ 5.000 ₺ 6.600 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  15.08.2020 6.200 ₺ 7.600 ₺ 5.000 ₺ 6.200 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (PRG - BUD)
  3 4*Oteller // THY
  22.08.2020 6.200 ₺ 7.600 ₺ 5.000 ₺ 6.200 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  29.08.2020 6.200 ₺ 7.600 ₺ 5.000 ₺ 6.200 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (PRG - BUD)
  3 4*Oteller // THY
  05.09.2020 6.000 ₺ 7.400 ₺ 5.000 ₺ 6.000 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  12.09.2020 6.000 ₺ 7.400 ₺ 5.000 ₺ 6.000 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  26.09.2020 6.000 ₺ 7.400 ₺ 5.000 ₺ 6.000 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  24.10.2020 6.000 ₺ 7.400 ₺ 5.000 ₺ 6.000 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  14.11.2020 5.600 ₺ 7.000 ₺ 5.000 ₺ 5.600 ₺ Satın al
  7+
  Orta Avrupa Baskentleri (BUD - PRG)
  3 4*Oteller // THY
  21.11.2020 6.000 ₺ 7.400 ₺ 5.000 ₺ 6.000 ₺ Satın al
  7+
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  ***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Tura Turizm tarafından bildirilecektir.

  ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Tura Turizm tarafından bildirilecektir.

  ***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km' lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Tura Turizm tarafından bilgi verilecektir.

  *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  ***Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  ***Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  ***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Tura Turizm tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

  ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  *** Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.  GENEL ŞARTLAR

  Genel şartlar 'Tur Broşürü' nün ve 'Tur Kayıt Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.  · Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  · Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  · Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tura Turizm misafirleri Tura Turizm sorumluluğundadır.

  · Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

  · Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  · Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

  · Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  · Tura Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

  · Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  · Tura Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  · Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu tutulamaz.

  · Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  · Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

  · Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için ÇOK GİRİŞLİ SCHENGEN vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize uygulaması yoktur. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  10.350 ₺ 'dan itibaren
  29/12/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  2.094 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  1.794 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.794 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  5.400 € 'dan itibaren
  10/09/20

  Lyon Tatili

  2.900 € 'dan itibaren
  24/05/20

  MASALSI AVRUPA

  4.350 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Strasbourg Colmar

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  15/08/20

  ALMANYA VE GÖLLER BÖLGESİ (TXL-LJU)

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  ALPLERİN GÖLGESİNDE 5 ÜLKE 3-4 OTELLER (PC ZRH ZRH)

  5.516 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  AMSTERDAM 4 OTELLER 3 GECE KONAKLAMA

  3.816 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  AVRUPA KARMASI 3 VE 4 OTELLER (PC ZRH ZRH)

  4.590 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.944 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Almanya Polonya 3 4 Oteller (PC SXF SXF)

  8.151 ₺ 'dan itibaren
  23/08/20

  B.ORTA AVRUPA VE MUHTEŞEM GÖLLER TÜM GÜNDÜZ TURLARI DAHİL TK LJU SZG

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS ALMANYA 3-4 OTELLER (PC CRL CRL)

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS 3-4 OTELLER (PC CRL CRL)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX (TK IST-LUX-IST) 3-4 OTELLER

  8.236 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  BERLİN PRAG SALZBURG (TXL-SZG)

  6.536 ₺ 'dan itibaren
  12/11/20

  BUDAPESTE 3-4 OTELLER PC ( BUD BUD )

  6.590 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  14/08/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  Baltık Başkentleri 3-4 Oteller / TK

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD - MRS)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS - MAD)

  899 € 'dan itibaren
  13/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 - 4 Oteller (PC MRS MAD)

  7.100 € 'dan itibaren
  02/08/20

  Belarus Ukrayna

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx (TK IST-LUX-IST) 3-4 Oteller

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  22/08/20

  Budapeşte Viyana Prag

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA (SZG-BUD)

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3-4 OTELLER (TK BUD HAM)

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3-4 OTELLER TK HAM BUD

  4.576 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya

  7.200 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3 4 Oteller (PC BCN MAD)

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK AGP VLC)

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK VLC AGP )

  899 € 'dan itibaren
  09/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK VLC AGP)

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller ( PC BCN MAD)

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller ( PC MAD BCN)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

  5.992 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Büyük İtalya 3 Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Milano (1) - Venedik (1)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3-4 Oteller (TK MXP NAP)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3-4 Oteller (TK NAP MXP)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  04/08/20

  Dubai

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  16/10/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  13/08/20

  Espresso Italia 3

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

  1.049 € 'dan itibaren
  25/08/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

  8.491 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  10/11/20

  MARSILYA NICE MILANO (PC BGY MRS)

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  10/11/20

  MARSILYA NICE MILANO (PC MRS BGY)

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  MILANO NICE MARSILYA (PC BGY MRS)

  899 € 'dan itibaren
  09/12/20

  NOEL PAZARLARI PC İLE (STR STR) STRASBOURG 2 WÜRZBURG 2

  7.400 ₺ 'dan itibaren
  22/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  5.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  16/08/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3-4 OTELLER PC PRG BUD

  6.451 ₺ 'dan itibaren
  12/08/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  6.451 ₺ 'dan itibaren
  12/08/20

  PRAG 3 OTEL TK PRG

  8.491 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

  999 € 'dan itibaren
  21/08/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 Oteller ( PC ORY ORY)

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

  7.267 ₺ 'dan itibaren
  11/08/20

  ROMANTİK YOL 3

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Roma

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  16/08/20

  SLAVRUPA (TK GRZ-BUD)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  06/08/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  26/08/20

  Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Ukrayna Polonya 3

  7.556 ₺ 'dan itibaren
  02/08/20

  VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3-4 OTELLER (XQ BUD-BUD) İZMİR HAREKET

  8.992 ₺ 'dan itibaren
  19/09/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3-4 Oteller (PC ARN - CPH)

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3-4 Oteller (PC CPH - ARN)

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya Turu 3-4 Oteller (PC ARN - CPH)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı PC BCN MAD

  16.125 ₺ 'dan itibaren
  22/09/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  5.304 ₺ 'dan itibaren
  07/09/20

  Balkanlarda 6 Ülke Turu 4 -5 Oteller (PC SKP TIA )

  5.304 ₺ 'dan itibaren
  07/09/20

  Balkanlarda 6 Ülke Turu 4 -5 Oteller (PC TIA SKP)

  BENZER TURLARIMIZ

  10.350 ₺ 'dan itibaren
  29/12/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  2.094 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  1.794 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.794 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  5.400 € 'dan itibaren
  10/09/20

  Lyon Tatili

  2.900 € 'dan itibaren
  24/05/20

  MASALSI AVRUPA

  4.350 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Strasbourg Colmar

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  15/08/20

  ALMANYA VE GÖLLER BÖLGESİ (TXL-LJU)

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  ALPLERİN GÖLGESİNDE 5 ÜLKE 3-4 OTELLER (PC ZRH ZRH)

  5.516 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  AMSTERDAM 4 OTELLER 3 GECE KONAKLAMA

  3.816 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  AVRUPA KARMASI 3 VE 4 OTELLER (PC ZRH ZRH)

  4.590 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.944 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Almanya Polonya 3 4 Oteller (PC SXF SXF)

  8.151 ₺ 'dan itibaren
  23/08/20

  B.ORTA AVRUPA VE MUHTEŞEM GÖLLER TÜM GÜNDÜZ TURLARI DAHİL TK LJU SZG

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS ALMANYA 3-4 OTELLER (PC CRL CRL)

  6.791 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS 3-4 OTELLER (PC CRL CRL)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX (TK IST-LUX-IST) 3-4 OTELLER

  8.236 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  BERLİN PRAG SALZBURG (TXL-SZG)

  6.536 ₺ 'dan itibaren
  12/11/20

  BUDAPESTE 3-4 OTELLER PC ( BUD BUD )

  6.590 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  14/08/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  Baltık Başkentleri 3-4 Oteller / TK

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD - MRS)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS - MAD)

  899 € 'dan itibaren
  13/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 - 4 Oteller (PC MRS MAD)

  7.100 € 'dan itibaren
  02/08/20

  Belarus Ukrayna

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx (TK IST-LUX-IST) 3-4 Oteller

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  22/08/20

  Budapeşte Viyana Prag

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA (SZG-BUD)

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3-4 OTELLER (TK BUD HAM)

  7.896 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3-4 OTELLER TK HAM BUD

  4.576 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya

  7.200 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3 4 Oteller (PC BCN MAD)

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK AGP VLC)

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK VLC AGP )

  899 € 'dan itibaren
  09/11/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller (TK VLC AGP)

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller ( PC BCN MAD)

  1.049 € 'dan itibaren
  03/08/20

  Büyük İspanya 3-4 Oteller ( PC MAD BCN)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

  5.992 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Büyük İtalya 3 Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Milano (1) - Venedik (1)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3-4 Oteller (TK MXP NAP)

  799 € 'dan itibaren
  06/11/20

  Büyük İtalya 3-4 Oteller (TK NAP MXP)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  04/08/20

  Dubai

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  16/10/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  13/08/20

  Espresso Italia 3

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

  1.049 € 'dan itibaren
  25/08/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

  8.491 ₺ 'dan itibaren
  29/10/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  10/11/20

  MARSILYA NICE MILANO (PC BGY MRS)

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  10/11/20

  MARSILYA NICE MILANO (PC MRS BGY)

  6.366 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  MILANO NICE MARSILYA (PC BGY MRS)

  899 € 'dan itibaren
  09/12/20

  NOEL PAZARLARI PC İLE (STR STR) STRASBOURG 2 WÜRZBURG 2

  7.400 ₺ 'dan itibaren
  22/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  5.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  16/08/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3-4 OTELLER PC PRG BUD

  6.451 ₺ 'dan itibaren
  12/08/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  6.451 ₺ 'dan itibaren
  12/08/20

  PRAG 3 OTEL TK PRG

  8.491 ₺ 'dan itibaren
  07/08/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

  999 € 'dan itibaren
  21/08/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 Oteller ( PC ORY ORY)

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

  7.267 ₺ 'dan itibaren
  11/08/20

  ROMANTİK YOL 3

  6.367 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Roma

  7.641 ₺ 'dan itibaren
  16/08/20

  SLAVRUPA (TK GRZ-BUD)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  06/08/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  26/08/20

  Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Ukrayna Polonya 3

  7.556 ₺ 'dan itibaren
  02/08/20

  VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3-4 OTELLER (XQ BUD-BUD) İZMİR HAREKET

  8.992 ₺ 'dan itibaren
  19/09/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3-4 Oteller (PC ARN - CPH)

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya 3-4 Oteller (PC CPH - ARN)

  10.191 ₺ 'dan itibaren
  21/08/20

  İskandinavya Turu 3-4 Oteller (PC ARN - CPH)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

  7.216 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı PC BCN MAD

  16.125 ₺ 'dan itibaren
  22/09/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  5.304 ₺ 'dan itibaren
  07/09/20

  Balkanlarda 6 Ülke Turu 4 -5 Oteller (PC SKP TIA )

  5.304 ₺ 'dan itibaren
  07/09/20

  Balkanlarda 6 Ülke Turu 4 -5 Oteller (PC TIA SKP)