SİCİLYA


01.05.2020
4 Gece 5 Gün

3.153 ₺Bu fırsat kaçtı ...01.05.2020 - 05.05.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3152 ₺
SEÇ
13.03.2020 - 17.03.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3477 ₺
SEÇ
20.05.2020 - 24.05.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3802 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 485 ₺
İlave Yatak 485 ₺
Tek Kişi 605 ₺
0 - 2 Yaş 376 ₺
3 - 12 Yaş 475 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Katanya - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* otel kategorisinde 4 gece kahvaltı dahil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı ve şehirlerarası transferler

  · Panoramik Katanya ve Palermo şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  · Şehir vergileri

  · Zorunlu seyahat sigortası· Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  01.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:...
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Tur...
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden mis...
  EKSTRA TURLAR

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  UYARILAR VE NOTLAR
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  01.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 06:45'te Katanya'ya uçuş. Yerel saat ile 08:10'da varış. Varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Katanya şehir turu için hareket. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell'Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler (45 Euro). Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız turumuzda göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Siracusa Katedrali, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı ve Altın Kale bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Etna & Taormina & Savoca turuna katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Avrupa'nın tek faal yanardağı olan Etna Yanardağı'nın görülmesinin ardından Sicilya'nın en güzel kıyı kentlerinden olan Taormina'ya geçilecektir. Tauro Dağı'nın eteklerinde bulunan bu kentte Roma-Yunan tarzı tiyatro'nun görülmesinin ardından alışveriş için serbest zaman fırsatı bulabileceksiniz. Serbest zamanımız sonrasında Savoca'ya hareket ediyoruz. Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi film üçlemelerinden biri olarak gösterilen The Godfather (Baba) filminin çekildiği bu şehirde, Al Pacino'nun kahve içtiği kafede kahve içip, filmin çekildiği sokaklarda serbest zamanızı geçirebilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Turumuzda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Normanni Sarayı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Erice & Monreale & Castellammare del Golfo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda surları, avlulu taş evleri ve sokaklarıyla tipik bir ortaçağ şehri olan Erice'de yapacağımız gezi sonrası Sicilia'nın en önemli kilisesinin bulunduğu Monreale şehrine hareket ediyoruz. Monreale şehir turumuzda alışveriş caddesi, Vittorio Emmanuel meydanı ve Monreale kilisesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında uğrayacağımız Castellammare del Golfo ise küçük bir balıkçı kasabası olmasına rağmen adanın ünlü kasabalarından biri haline gelmiştir. Burada gerçekleştireceğimiz şehir turunda Aragonese kalesi ve sahil şeridini gördükten sonra halk plajında serbest zaman vereceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Cefalu turuna katılabilirler (35 Euro). Gezimizde Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu'da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Katanya Havalimanı'na devam ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1396 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.45'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22.55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  13.03.2020 3.477 ₺ 4.257 ₺ 2.444 ₺ 3.412 ₺ Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  01.05.2020 3.152 ₺ 3.932 ₺ 2.444 ₺ 3.087 ₺
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  20.05.2020 3.802 ₺ 4.582 ₺ 2.444 ₺ 3.737 ₺ Satın al
  7+

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya Turu

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Amalfi Tatili

  796 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Avrupa Masalı

  796 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Bavyera Alsace

  596 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland SON 2 KİŞİ!

  1.346 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  12/04/20

  Costa Brava Tatili

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Benelux Paris

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Budapeşte Viyana Prag

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.047 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  5.102 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 4 Oteller

  4.452 ₺ 'dan itibaren
  04/05/20

  Malta Sicilya

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  13.169 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  3.395 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  06/02/20

  Espresso Italia 3

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.752 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Fas Endülüs

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  GUZEL ITALYA

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  KLASİK İTALYA 3

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  KUZEY ALMANYA

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Lyon Tatili

  596 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Münih Salzburg Turu

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Porto Lizbon

  2.047 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  Prag

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.464 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  3.152 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BENELUX

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.957 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.022 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Nice Marsilya

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  RİMİNİ TATİLİ

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Sardinya Adası Tatili

  2.100 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Sicilya

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  696 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Toskana Vadisi

  1.096 € 'dan itibaren
  22/03/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  796 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

  396 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

  1.196 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Viyana

  3.672 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.152 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya

  BENZER TURLARIMIZ

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya Turu

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Amalfi Tatili

  796 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Avrupa Masalı

  796 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Bavyera Alsace

  596 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  Beyaz Bir Kış Masalı Lapland SON 2 KİŞİ!

  1.346 € 'dan itibaren
  20/03/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  12/04/20

  Costa Brava Tatili

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Benelux Paris

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Budapeşte Viyana Prag

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  535 € 'dan itibaren
  30/11/19

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.047 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  5.102 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 4 Oteller

  4.452 ₺ 'dan itibaren
  04/05/20

  Malta Sicilya

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.477 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  1.096 € 'dan itibaren
  20/03/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  13.169 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  3.395 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  06/02/20

  Espresso Italia 3

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.752 ₺ 'dan itibaren
  22/02/20

  Fas Endülüs

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  GUZEL ITALYA

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  KLASİK İTALYA 3

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  KUZEY ALMANYA

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Lyon Tatili

  596 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Münih Salzburg Turu

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.802 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.424 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Porto Lizbon

  2.047 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  Prag

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.464 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  3.152 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.784 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.104 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BENELUX

  2.827 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.957 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.656 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.022 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Nice Marsilya

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  RİMİNİ TATİLİ

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Sardinya Adası Tatili

  2.100 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Sicilya

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  696 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Toskana Vadisi

  1.096 € 'dan itibaren
  22/03/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  796 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

  396 € 'dan itibaren
  28/12/19

  Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

  1.196 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

  496 € 'dan itibaren
  29/12/19

  Yılbaşında Viyana

  3.672 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.152 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya