SİCİLYA


13.03.2020
4 Gece 5 Gün

2.993 ₺
Satın Al
13.03.2020 - 17.03.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
2992.5 ₺
SEÇ
19.06.2020 - 23.06.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3742.5 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 399 ₺
İlave Yatak 399 ₺
Tek Kişi 519 ₺
0 - 2 Yaş 290 ₺
3 - 12 Yaş 389 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Katanya - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* otel kategorisinde 4 gece kahvaltı dahil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı ve şehirlerarası transferler

  · Panoramik Katanya ve Palermo şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  · Şehir vergileri

  · Zorunlu seyahat sigortası· Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  13.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:...
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz...
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Katanya Havalimanı'na hareket ediyoru...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  13.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 07:40'ta Katanya'ya uçuş. Yerel saat ile 08:20'de varış. Varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Katanya şehir turu için hareket. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell'Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler (45 Euro). Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız turumuzda göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Siracusa Katedrali, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı ve Altın Kale bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Etna & Taormina & Savoca turuna katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Avrupa'nın tek faal yanardağı olan Etna Yanardağı'nın görülmesinin ardından Sicilya'nın en güzel kıyı kentlerinden olan Taormina'ya geçilecektir. Tauro Dağı'nın eteklerinde bulunan bu kentte Roma-Yunan tarzı tiyatro'nun görülmesinin ardından alışveriş için serbest zaman fırsatı bulabileceksiniz. Serbest zamanımız sonrasında Savoca'ya hareket ediyoruz. Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi film üçlemelerinden biri olarak gösterilen The Godfather (Baba) filminin çekildiği bu şehirde, Al Pacino'nun kahve içtiği kafede kahve içip, filmin çekildiği sokaklarda serbest zamanızı geçirebilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Cefalu turuna katılabilirler (35 Euro). Gezimizde Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu'da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Palermo'ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Turumuzda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Normanni Sarayı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Erice &Monreale turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda surları, avlulu taş evleri ve sokaklarıyla tipik bir ortaçağ şehri olan Erice'de yapacağımız gezi sonrası Sicilia'nın en önemli kilisesinin bulunduğu Monreale şehrine hareket ediyoruz. Monreale şehir turumuzda alışveriş caddesi, Vittorio Emmanuel meydanı ve Monreale kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1396 sayılı tarifeli seferi ile saat 15.50'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 20.10'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 3. Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  13.03.2020 2.993 ₺ 3.893 ₺ 2.993 ₺ 2.175 ₺ 2.918 ₺ Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  20.05.2020 3.743 ₺ 4.643 ₺ 3.743 ₺ 2.175 ₺ 3.668 ₺ Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  19.06.2020 3.743 ₺ 4.643 ₺ 3.743 ₺ 2.175 ₺ 3.668 ₺ Satın al
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  1.196 € 'dan itibaren
  21/04/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Almanya Polonya Turu

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  Amalfi Tatili

  796 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Avrupa Masalı

  796 € 'dan itibaren
  31/07/20

  Bavyera Alsace

  1.396 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  8.900 € 'dan itibaren
  29/10/20

  Büyülü Dünya İzlanda

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Costa Brava Tatili

  1.196 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.196 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  7.900 € 'dan itibaren
  30/07/20

  KUZEY ALMANYA

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Lyon Tatili

  946 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Münih Salzburg Turu

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Nice Marsilya

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  RİMİNİ TATİLİ

  5.400 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Sardinya Adası Tatili

  3.700 ₺ 'dan itibaren
  20/07/20

  Sicilya

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  696 € 'dan itibaren
  31/07/20

  Toskana Vadisi

  1.196 € 'dan itibaren
  22/04/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.967 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  19/10/20

  Almanya Polonya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX

  503 € 'dan itibaren
  17/02/20

  BENELUX PARİS 3

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.492 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  26/04/20

  Bangkok Pattaya

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY HKT

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Bangkok Phuket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Barcelona

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Belarus Ukrayna

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris // 3

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris TK

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  Budapeşte Viyana Prag

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Budva Turu

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük Ispanya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa 3

  4.192 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya

  3.442 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Espresso Italia 3

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.518 ₺ 'dan itibaren
  18/04/20

  Fas Endülüs

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney Italya Sicilya

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Güzel İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.867 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  08/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  5.219 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Portekiz Endülüs

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  Porto Lizbon

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  Prag

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Roma

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  08/06/20

  Ukrayna Polonya 3

  6.818 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  İskandinavya 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  25/08/20

  GÜZEL VE ASİL RUSYA

  BENZER TURLARIMIZ

  1.196 € 'dan itibaren
  21/04/20

  4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Almanya Polonya Turu

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  Amalfi Tatili

  796 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Avrupa Masalı

  796 € 'dan itibaren
  31/07/20

  Bavyera Alsace

  1.396 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

  8.900 € 'dan itibaren
  29/10/20

  Büyülü Dünya İzlanda

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Costa Brava Tatili

  1.196 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  1.196 € 'dan itibaren
  20/04/20

  Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  7.900 € 'dan itibaren
  30/07/20

  KUZEY ALMANYA

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Lyon Tatili

  946 € 'dan itibaren
  30/07/20

  Münih Salzburg Turu

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  14/03/20

  Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Nice Marsilya

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  RİMİNİ TATİLİ

  5.400 € 'dan itibaren
  20/06/20

  Sardinya Adası Tatili

  3.700 ₺ 'dan itibaren
  20/07/20

  Sicilya

  4.400 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Strasbourg Colmar

  696 € 'dan itibaren
  31/07/20

  Toskana Vadisi

  1.196 € 'dan itibaren
  22/04/20

  Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.967 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  19/10/20

  Almanya Polonya

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX

  503 € 'dan itibaren
  17/02/20

  BENELUX PARİS 3

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.492 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  26/04/20

  Bangkok Pattaya

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY HKT

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Bangkok Phuket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Barcelona

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Belarus Ukrayna

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris // 3

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris TK

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  Budapeşte Viyana Prag

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Budva Turu

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük Ispanya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa 3

  4.192 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya

  3.442 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Espresso Italia 3

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.518 ₺ 'dan itibaren
  18/04/20

  Fas Endülüs

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney Italya Sicilya

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Güzel İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  4.342 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.867 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  08/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  5.219 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Portekiz Endülüs

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  Porto Lizbon

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  Prag

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Roma

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  08/06/20

  Ukrayna Polonya 3

  6.818 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  İskandinavya 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  25/08/20

  GÜZEL VE ASİL RUSYA