YILBAŞINDA ST. PETERSBURG & MOSKOVA

2 Kişilik Odada Kişi Başı 996 €

28.12.2017 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - St. Petersburg

Gezimize, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde rehberimizle buluşma ile başlıyoruz. Türk Havayollarının sabah seferi ile St. Petersburga hareket ediyoruz. Varışın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme fırsatını elde edeceğiz. Dünyaca ünlü Nevsky Prospect, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petronun Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve Avrora Zırhlısı görebileceğiniz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Rus Gecesi ne katılabilirler. Geceleme otelimizde
2. Gün

St. Petersburg

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleneceği Hermitaj Turu, Kanal gezisi ve Peter&Paul Turu turuna katılabilirler. Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barındıran, Dünyanın ve Rusyanın en büyük müzelerinden Hermitaj Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabına da girmiştir. Ardından Kanal gezisi turu gerçekleştirilecektir. Kanal turu esnasında St. Petersburgu kanallardan görerek, Neva Nehrine kadar uzanıyoruz. Son olarak Peter & Paul turumuzu gerçekleştiriyoruz. Petro tarafından 1700lü yıllarda St. Petersburgda inşa ettirilen ilk yapı görülmeye değer bir ihtişama sahip. Neva Nehri üzerinde kurulan kaledeki katedral ve içerisinde bulunan Romanov Hanedanlarının mezarları birçok turistin odak noktası. Şehrin en yüksek binası olan katedralin üstündeki melek, şehrin bir anlamda simgesi haline gelmiş durumda. Dostoyevski, Troçki ve Leninin kardeşi Aleksandre ın da kaldığı ünlü kale zindanları yıllar içinde daha birçok ünlüyü ağırlamış. Turun ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün

St. Petersburg - Moskova

Otelde alacağımız kahvaltının ardından tren istasyonuna transferimiz gerçekleşiyor. Hızlı tren ile Moskovaya hareket ediyoruz. Varışın ardından panoramik Moskova şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik Moskova şehir turu esnasında görülebilecek yerler arasında Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, burada yer alan soğan şeklindeki çok renkli kubbesi ile ilginç St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı, Novadieviçe Manastrı, Kuğu Gölü, Luzniki Stadyumu, Lenin Tepesi ve son olarak Moskova Üniversitesi yer alıyor. Turun ardından otelimize hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmetin Mezarı turumuza katılabilirler. Stalin tarafından 1931de başlatılan Moskova Metrosu, günümüzde büyüklük bakımından New York, Paris veya Londra metroları ile karşılaştırılsa da iç mimari ve dekorasyon bakımından dünyanın en güzel metrosu olarak kabul edilmektedir. Moskovanın ortasından geçen Arbat Sokağı, bu şehre yolu düşen herkesin en azından bir kere uğradığı, bir ucundan diğer ucuna kadar zevkle yürüdüğü, trafiğe kapalı bir yoldur. Burada mağazaların rengarenk vitrinlerini gezebilir, Rus ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabilir, Paris i aratmayan şık kafelerde oturabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Moskova

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kremlin Turuna katılabilirler. Rusya devlet başkanı Vladimir Putinin de çalışma ofisinin bulunduğu Kremlin, 14. Yüzyıldan beri Moskovanın en önemli kilisesi olarak kabul edilen Meryem Ananın Göğe Yükselişi Katedralini ve dünyanın en büyük çanını da içinde barındırmakta. Turumuzun ardından serbest zamanınızda Moskova yı keşfedebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5. Gün

Moskova - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zamanınızı kişisel ihtiyaçlarınızı gidermek veya alış veriş yapmak için değerlendirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Türk Hava Yollarının uçuşu ile İstanbul a hareket ediyoruz. Varışın ardından turumuz sona eriyor.

YILBAŞINDA ST. PETERSBURG & MOSKOVA

28.12.2017
4 Gece 5 Gün

996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 996 €
İlave Yatak 996 €
Tek Kişi 1.246 €
0 - 2 Yaş 296 €
3 - 12 Yaş 976 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul - St. Petersburg / Moskova - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti.

  -Sapsan hızlı Tren ile St. Petersburg - Moskova gidiş bileti

  - St.Petersburgda 2 Gece oda - kahvaltı konaklama

  - Moskova da 2 Gece oda - kahvaltı konaklama

  - Programda dâhil olduğu belirtilen St.Petersburg panoramik şehir turu & Moskova panaromik şehir turu

  - Havalimanı ve güvenlik vergisi

  - Türkçe rehberlik hizmeti.

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Rusya Vizesi (€125)

  - Her türlü kişisel harcamalar

  - Programda dâhil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Ören ve Müze Girişleri

  - Yurtdışı çıkış harcı (15TL)

  - Şehir Vergisi

  - Rehber ve şoför bahşişleri
Otel Detayları
PARK INN PRIBALTIYSKAYA
HOLIDAY INN MOSCOW TAGANSKY
Uçuş Detayları
TK - 401 ISTANBUL - SAINT PETERSBURG
11:55 - 15:20
TK - 418 MOSCOW - ISTANBUL
15:40 - 18:55

Rus Gecesi 50 Euro
St.Petersburgun en güzel restoranlarından biri olan Troika Restoranda akşam yemeği ve muhteşem dans şovları izleme fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Hermitaj Müzesi & Kanal Turu, Peter & Paul Turu 150 Euro
Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barındıran, Dünyanın ve Rusyanın en büyük müzelerinden Hermitaj Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabına da girmiştir. Kanal turu esnasında St. Petersburgu kanallardan görerek, Neva Nehrine kadar uzanıyoruz. Petro tarafından 1700lü yıllarda St. Petersburgda inşa ettirilen ilk yapı görülmeye değer bir ihtişama sahip. Neva Nehri üzerinde kurulan kaledeki katedral ve içerisinde bulunan Romanov Hanedanlarının mezarları birçok turistin odak noktası. Şehrin en yüksek binası olan katedralin üstündeki melek, şehrin bir anlamda simgesi haline gelmiş durumda. Dostoyevski, Troçki ve Leninin kardeşi Aleksandreın da kaldığı ünlü kale zindanları yıllar içinde daha birçok ünlüyü ağırlamış.

Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmetin Mezarı Turu - 80 Euro
Stalin tarafından 1931de başlatılan Moskova Metrosu, günümüzde büyüklük bakımından New York, Paris veya Londra metroları ile karşılaştırılsa da iç mimari ve dekorasyon bakımından dünyanın en güzel metrosu olarak kabul edilmektedir. Moskovanın ortasından geçen Arbat Sokağı, bu şehre yolu düşen herkesin en azından bir kere uğradığı, bir ucundan diğer ucuna kadar zevkle yürüdüğü, trafiğe kapalı bir yoldur. Burada mağazaların rengarenk vitrinlerini gezebilir, Rus ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabilir, Parisi aratmayan şık kafelerde oturabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Kremlin Turu 50 Euro
Rusya devlet başkanı Vladimir Putinin de çalışma ofisinin bulunduğu Kremlin, 14. Yüzyıldan beri Moskovanın en önemli kilisesi olarak kabul edilen Meryem Ananın Göğe Yükselişi Katedralini ve dünyanın en büyük çanını da içinde barındırmakta.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.17 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
Bu tur için henüz bir yorum yapılmamış.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Yılbaşında St. Petersburg & Moskova
28/12/17 996 € 1.246 € 996 € 296 € 976 €

BENZER TURLARIMIZ

896 € 'dan itibaren
20/03/18

4 Göl 5 Köy Turu

896 € 'dan itibaren
19/03/18

Amalfi Kıyıları Capri

896 € 'dan itibaren
23/01/18

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland (Sömestr)

1.196 € 'dan itibaren
20/03/18

Biscay Körfezi Hazineleri

1.046 € 'dan itibaren
20/03/18

Heidinin Köyleri Turlar Dahil

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Lizbon Porto Turu

1.396 € 'dan itibaren
13/06/18

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

1.196 € 'dan itibaren
22/04/18

Polonya

996 € 'dan itibaren
20/03/18

Van Goghun Avrupa Köyleri

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Avrupa Masalı Turunda Son 3 Kişi!

796 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Berlin Turumuz DOLMUŞTUR!

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Lizbon Porto Turunda Son 2 Kişi!

1.096 € 'dan itibaren
29/12/17

Yılbaşında Strasbourg Colmar Turunda Son 3 Kişi!

2.896 € 'dan itibaren
14/06/18

İzlanda Turu

349 € 'dan itibaren
30/12/17

Almanya Polonya Turu

499 € 'dan itibaren
29/04/18

Balkanlar Turu

449 € 'dan itibaren
28/01/18

Basklar Güney Fransa

549 € 'dan itibaren
28/12/17

Benelüx Paris Turu

349 € 'dan itibaren
17/02/18

Benelüx Paris Turu Atlas

349 € 'dan itibaren
17/02/18

Benelüx Paris Turu Atlas Hy

499 € 'dan itibaren
20/01/18

Benelüx Paris Turu THY

399 € 'dan itibaren
24/03/18

Bir Başka İtalya Turu

399 € 'dan itibaren
29/01/18

Büyük İspanya Turu

349 € 'dan itibaren
20/01/18

Büyük İtalya Turu

399 € 'dan itibaren
25/01/18

Endülüs Turu

299 € 'dan itibaren
31/12/17

Espresso İtalya

399 € 'dan itibaren
21/03/18

Güney İtalya Turu

449 € 'dan itibaren
23/04/18

Güney İtalya Sicilya Turu

399 € 'dan itibaren
26/12/17

Klasik İspanya Turu

299 € 'dan itibaren
16/12/17

Klasik İtalya Turu

299 € 'dan itibaren
29/12/17

Marsilya Nice Milano Turu

299 € 'dan itibaren
26/01/18

Milano Nice Marsilya Turu

309 € 'dan itibaren
24/02/18

Orta Avrupa Turu

449 € 'dan itibaren
22/01/18

Paris Disneyland Turu

499 € 'dan itibaren
19/01/18

Portekiz Endülüs Turu

399 € 'dan itibaren
25/01/18

Porto Lizbon Turu

299 € 'dan itibaren
22/01/18

Roma Turu

399 € 'dan itibaren
16/03/18

Sicilya Turu

479 € 'dan itibaren
05/04/18

Slovenya Hırvatistan

699 € 'dan itibaren
18/03/18

İskandinavya Turu Atlas Hy

309 € 'dan itibaren
30/04/18

Sicilya Malta turu

BENZER TURLARIMIZ

896 € 'dan itibaren
20/03/18

4 Göl 5 Köy Turu

896 € 'dan itibaren
19/03/18

Amalfi Kıyıları Capri

896 € 'dan itibaren
23/01/18

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland (Sömestr)

1.196 € 'dan itibaren
20/03/18

Biscay Körfezi Hazineleri

1.046 € 'dan itibaren
20/03/18

Heidinin Köyleri Turlar Dahil

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Lizbon Porto Turu

1.396 € 'dan itibaren
13/06/18

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

1.196 € 'dan itibaren
22/04/18

Polonya

996 € 'dan itibaren
20/03/18

Van Goghun Avrupa Köyleri

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Avrupa Masalı Turunda Son 3 Kişi!

796 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Berlin Turumuz DOLMUŞTUR!

996 € 'dan itibaren
28/12/17

Yılbaşında Lizbon Porto Turunda Son 2 Kişi!

1.096 € 'dan itibaren
29/12/17

Yılbaşında Strasbourg Colmar Turunda Son 3 Kişi!

2.896 € 'dan itibaren
14/06/18

İzlanda Turu

349 € 'dan itibaren
30/12/17

Almanya Polonya Turu

499 € 'dan itibaren
29/04/18

Balkanlar Turu

449 € 'dan itibaren
28/01/18

Basklar Güney Fransa

549 € 'dan itibaren
28/12/17

Benelüx Paris Turu

349 € 'dan itibaren
17/02/18

Benelüx Paris Turu Atlas

349 € 'dan itibaren
17/02/18

Benelüx Paris Turu Atlas Hy

499 € 'dan itibaren
20/01/18

Benelüx Paris Turu THY

399 € 'dan itibaren
24/03/18

Bir Başka İtalya Turu

399 € 'dan itibaren
29/01/18

Büyük İspanya Turu

349 € 'dan itibaren
20/01/18

Büyük İtalya Turu

399 € 'dan itibaren
25/01/18

Endülüs Turu

299 € 'dan itibaren
31/12/17

Espresso İtalya

399 € 'dan itibaren
21/03/18

Güney İtalya Turu

449 € 'dan itibaren
23/04/18

Güney İtalya Sicilya Turu

399 € 'dan itibaren
26/12/17

Klasik İspanya Turu

299 € 'dan itibaren
16/12/17

Klasik İtalya Turu

299 € 'dan itibaren
29/12/17

Marsilya Nice Milano Turu

299 € 'dan itibaren
26/01/18

Milano Nice Marsilya Turu

309 € 'dan itibaren
24/02/18

Orta Avrupa Turu

449 € 'dan itibaren
22/01/18

Paris Disneyland Turu

499 € 'dan itibaren
19/01/18

Portekiz Endülüs Turu

399 € 'dan itibaren
25/01/18

Porto Lizbon Turu

299 € 'dan itibaren
22/01/18

Roma Turu

399 € 'dan itibaren
16/03/18

Sicilya Turu

479 € 'dan itibaren
05/04/18

Slovenya Hırvatistan

699 € 'dan itibaren
18/03/18

İskandinavya Turu Atlas Hy

309 € 'dan itibaren
30/04/18

Sicilya Malta turu