BELGRAD TURU


01.03.2019
2 Gece 3 Gün

249 €


1.519 ₺


Bu fırsatta son 5 kişi kaldıSatın Al
15.03.2019 - 17.03.2019
2 Gece - 3 Gün
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3* Garni Contact Hotel vb. Garni Contact Otel
249 €
SEÇ
15.03.2019 - 17.03.2019
2 Gece - 3 Gün
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 4* Theater Hotel vb. Theater Hotel vb.
279 €
SEÇ
04.10.2019 - 07.10.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb. Garni Contact Otel
299 €
SEÇ
30.08.2019 - 02.09.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb. Garni Contact Otel
329 €
SEÇ
04.10.2019 - 07.10.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb. Theater Hotel vb.
339 €
SEÇ
30.08.2019 - 02.09.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb. Theater Hotel vb.
349 €
SEÇ
04.10.2019 - 07.10.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb. Holiday Inn Express
379 €
SEÇ
12.07.2019 - 15.07.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb. Garni Contact Otel
399 €
SEÇ
12.07.2019 - 15.07.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb. Theater Hotel vb.
439 €
SEÇ
12.07.2019 - 15.07.2019
3 Gece - 4 Gün
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb. Holiday Inn Express
479 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 249 €
İlave Yatak 249 €
Tek Kişi 329 €
0 - 2 Yaş 190 €
3 - 12 Yaş 229 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

  Havalimanı vergileri

  Belgrad da seçilen otelde 2 gece konaklamalar

  Sabah kahvaltıları

  Özel araçlarla Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

  Panoramik Belgrad şehir turu

  Türkçe rehberlik hizmeti
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Seyahat sağlık sigortası

  Kişisel harcamalar

  Ekstra turlar
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

01.03.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul (Sabiha Gökçen) - Belgrad
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 09:00da...
2. Gün
Belgrad
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyec...
3. Gün
Belgrad - İstanbul (Sabiha Gökçen)
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transf...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
BLACK FRIDAY KAMPANYA KOŞULLARI- Bu hediye çeki “01 Ocak - 20 Mayıs 2019” ve “01 Eylül - 15 Aralık 2019” tarihleri arasında geçerlidir.

- Pazar - Çarşamba günleri arasında “Kıbrıs ta 5* otelde 2 gece 3 gün konaklama” bu paketin içindedir.

- Hediye turunuzu satın aldığınız keşif turunuzu gerçekleştirdikten sonra kullanabilirsiniz.

- Hediye çeki elinize ulaştıktan 15 gün sonra uygun olan tarihler tarafınıza bildirilecektir.

- En geç 30 gün içerisinde gitmek istediğiniz tarihi geri bildirmeniz gerekmektedir.

Genel şartlarTur Broşürünün veTur Kayıt Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.· Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

· Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TURA Tur misafirleri TURA Tur sorumluluğundadır.

· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

· Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

· Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

· Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı TURA Turin yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

· geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acentenin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

· Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, TURA Turin yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

· TURA Tur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

· 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

· Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

· Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA Tur sorumlu tutulamaz.

· Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

· Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

· Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için TC vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

01.03.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul (Sabiha Gökçen) - Belgrad
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 09:00da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 11:50de Pegasus Havayollarının PC371 sefer sayılı uçağıyla Belgrada hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 11:35de Belgrada varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış ve şehir turu. Avrupanın en eski kentlerinden biri olan ve Beyaz Şehir olarak anılan Belgrad şehir turumuzda Sava Nehrinin Tuna Nehri ile birleştiği noktada Fatih Sultan Mehmedin uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleymana nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden olan Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Taş Meydan, Askeri Müze, Mora fatihi Damat Ali Paşa nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sırp Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Belgrad otelimizde. Sırp Gecesi Turu: 35 Euro
2. Gün
Belgrad
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sada gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesinde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sada varıyoruz. Voyvodina, Sırbistanın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistanın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu 55 Euro
3. Gün
Belgrad - İstanbul (Sabiha Gökçen)
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC372 sefer sayılı uçağı ile saat 12:45de İstanbula hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına saat 16:30 da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Belgrad Turu
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3* Garni Contact Hotel vb.
01.03.2019 249 € 329 € 190 € 229 € Satın al
Belgrad Turu
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 4* Theater Hotel vb.
01.03.2019 279 € 369 € 190 € 259 € Satın al
Belgrad Turu
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3* Garni Contact Hotel vb.
15.03.2019 249 € 329 € 190 € 229 € Satın al
Belgrad Turu
Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 4* Theater Hotel vb.
15.03.2019 279 € 369 € 190 € 259 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
05.04.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
05.04.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
05.04.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
12.04.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
12.04.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
12.04.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
20.04.2019 329 € 409 € 190 € 299 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
20.04.2019 349 € 439 € 190 € 349 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
20.04.2019 379 € 479 € 190 € 379 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
06.06.2019 329 € 409 € 190 € 299 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
06.06.2019 349 € 439 € 190 € 349 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
06.06.2019 379 € 479 € 190 € 379 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
21.06.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
21.06.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
21.06.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
05.07.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
05.07.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
05.07.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
12.07.2019 399 € 579 € 190 € 379 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
12.07.2019 439 € 629 € 190 € 419 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
12.07.2019 479 € 679 € 190 € 459 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
19.07.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
19.07.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
19.07.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
26.07.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
26.07.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
26.07.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
10.08.2019 329 € 409 € 190 € 299 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
10.08.2019 349 € 439 € 190 € 349 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
10.08.2019 379 € 479 € 190 € 379 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
30.08.2019 329 € 409 € 190 € 299 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
30.08.2019 349 € 439 € 190 € 349 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
30.08.2019 379 € 479 € 190 € 379 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3* Garni Contact Otel vb.
04.10.2019 299 € 379 € 190 € 279 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Theater Hotel vb.
04.10.2019 339 € 429 € 190 € 319 € Satın al
Belgrad Turu
Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4* Holiday Inn Express Hotel vb.
04.10.2019 379 € 479 € 190 € 359 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
BLACK FRIDAY KAMPANYA KOŞULLARI- Bu hediye çeki “01 Ocak - 20 Mayıs 2019” ve “01 Eylül - 15 Aralık 2019” tarihleri arasında geçerlidir.

- Pazar - Çarşamba günleri arasında “Kıbrıs ta 5* otelde 2 gece 3 gün konaklama” bu paketin içindedir.

- Hediye turunuzu satın aldığınız keşif turunuzu gerçekleştirdikten sonra kullanabilirsiniz.

- Hediye çeki elinize ulaştıktan 15 gün sonra uygun olan tarihler tarafınıza bildirilecektir.

- En geç 30 gün içerisinde gitmek istediğiniz tarihi geri bildirmeniz gerekmektedir.

Genel şartlarTur Broşürünün veTur Kayıt Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.· Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

· Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TURA Tur misafirleri TURA Tur sorumluluğundadır.

· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

· Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

· Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

· Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı TURA Turin yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

· geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acentenin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

· Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, TURA Turin yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

· TURA Tur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

· 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

· Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

· Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA Tur sorumlu tutulamaz.

· Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

· Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

· Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için TC vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu Kurban Bayramı

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3 Garni Contact Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3 Garni Contact Otel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Holiday Inn Express Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Theater Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan Turu THY 4 Oteller - Kurban Bayramı

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna Turu THY Vizesiz - 4 Dubai Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek Turu THY 4 Oteller - Ramazan Bayramı

239 € 'dan itibaren
09/02/19

Üsküp Turu PGS 4 Continental Hotel

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu Kurban Bayramı

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3 Garni Contact Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3 Garni Contact Otel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Holiday Inn Express Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Theater Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan Turu THY 4 Oteller - Kurban Bayramı

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna Turu THY Vizesiz - 4 Dubai Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek Turu THY 4 Oteller - Ramazan Bayramı

239 € 'dan itibaren
09/02/19

Üsküp Turu PGS 4 Continental Hotel