BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS


03.11.2019
7 Gece 8 Gün

499 €


3.044 ₺
Satın Al
10.11.2019 - 17.11.2019
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller
499 €
SEÇ
27.10.2019 - 03.11.2019
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller
549 €
SEÇ
22.06.2019 - 29.06.2019
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller
559 €
SEÇ
11.05.2019 - 18.05.2019
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller
569 €
SEÇ
24.08.2019 - 31.08.2019
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller
579 €
SEÇ
01.06.2019 - 08.06.2019
7 Gece - 8 Gün
4* Oteller
589 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 499 €
İlave Yatak 499 €
Tek Kişi 659 €
0 - 2 Yaş 190 €
3 - 12 Yaş 469 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Pegasus Havayolları ile ekonomi sınıfı uçuş bileti.

  • Ohridte 1 gece Hotel Sileks 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama.

  • Uskupte 1 gece Hotel BW Karpos 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama

  • Belgradta 2 gece Hotel Astoria 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama

  • Saraybosnada 1 gece Hotel Hollywood 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama

  • Trebinjede 1 gece Hotel Leotar 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama

  • İşkodra da 1 gece Hotel Colesseo 4* veya benzeri otelde yarım pansiyon konaklama

  • Programda belirtilen tüm transferler

  • Türkçe rehberlik hizmeti
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  • Otel extraları

  • Dubrovnik turuna katılacak misafirler için ulaşım bedeli kişibaşı € 30.

  (Tur sırasında rehber tarafından toplanacaktır)

  Dubrovnik turuna katılacak misafirlerden yeşil pasaportlu olanlara vize gerekmemektedir, normal pasaportu olanlara geçerli schengen vizesi yeterlidir.

  Hırvatistan vizesi isteyen misafirler için ise bizimle irtibata geçebilirsiniz. €75

  • Çıkış harcı

  • Seyahat sağlık sigortası

  • Uçaklarda 20 kg ı aşan bagaj ucreti

  • Müze ve ören yerleri girişleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

03.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Tiran - Ohrid
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj v...
2. Gün
Ohrid - Resne - Manastır - Üsküp
Uyandırma ve kahvaltının ardından, Resne - Manastır (Bitola) turunun ilk durağı olan iki göl arası...
3. Gün
Üsküp - Belgrad
Kahvaltının ardından adeta biraçıkhava müzesi şehriolarak anılan Makedonyanın başkenti Üsküpte panor...
4. Gün
belgrad
Kahvaltının ardından Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği şehirde, panoramik Belgrad turumuza başlıy...
5. Gün
Belgrad - Saraybosna
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından pek çok kültürün izini birden taşıyan Saray...
6. Gün
Saraybosna - Mostar - Trebinje
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından odaların boşaltılması ile beraber otelimizden ayrılar...
7. Gün
Trebinje - Kotor - Budva- İşkodra
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından, Dünyanın en genç devletlerinden Karadağa g...
8. Gün
İşkodra- Tiran- İstanbul
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından, Arnavutlukun başkenti Tirana varıyor ve h...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
Tur rehberi program içeriği aynı kalmak şartıyla gelişen şartlara göre programda değişiklik yapabilir.

• Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

• Tura Turizm Travel, kategorileri aynı kalmak şartı ile otelleri değiştirebilir.

• Gezi hareketinden 2 gün önce gezinin buluşma yeri , buluşma ve kalkış saati ve kesin otel isimleri bildirilecektir.

• Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

• Tura Turizm Travel,havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

03.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Tiran - Ohrid
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus Havayollarına ait sefer sayılı uçakla Tirana hareket ve varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle birlikte Balkanların en güzel şehirlerden biri ve Makedonyanın incisi, ünlü göl şehri Ohride hareket. Varış ile birlikte yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turumuzda, Bizans döneminin Ohriddeki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalma amfi tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, 4. yüzyıl kiliseleri Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Ohrid Halveti Tekkesi ni ziyaret ediyoruz ve şehir turunun ardından otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
2. Gün
Ohrid - Resne - Manastır - Üsküp
Uyandırma ve kahvaltının ardından, Resne - Manastır (Bitola) turunun ilk durağı olan iki göl arasına sıkışmış güzel kasaba Resneye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakkinin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resneli Niyazinin Sarayını görüyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesteni, İshak Camiini, Yeni Camiyi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürkün mezun olduğu Askeri İdadiyi ve Atatürk Müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküpe hareket. Üsküp e varış, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
3. Gün
Üsküp - Belgrad
Kahvaltının ardından adeta biraçıkhava müzesi şehriolarak anılan Makedonyanın başkenti Üsküpte panoramik şehir turu. Turumuz esnasında, tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Türk Çarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, Hükümet binası, meclis, 17. yy.dan kalma St. Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı, Rahibe Teresanın Evi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ilebeyaz şehirolarak da bilinen Belgrad a hareket. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
4. Gün
belgrad
Kahvaltının ardından Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği şehirde, panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte serbest zaman. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
5. Gün
Belgrad - Saraybosna
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından pek çok kültürün izini birden taşıyan Saraybosnaya hareket. Varışımızla beraber panoramik şehir turumuza Avrupanın en müstesna çarşısı Başçarşı ile başlıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesini geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleymanın akrabası Hüsrev Bey Camiini geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosnada Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogunu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşının çıktığı Latin Köprüsünü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmetin şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Hana atfedilen Fatih Camii ni ziyaret ettikten sonra otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve aksam yemeği otelimizde.
6. Gün
Saraybosna - Mostar - Trebinje
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından odaların boşaltılması ile beraber otelimizden ayrılarak Bosnanın nehir kıyısındaki romantik şehri Mostar`a hareket ediyoruz. Mostar`da yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsünü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camiini görüyoruz. Turumuzun bitişi ile otantik şehir olan Tribinje`deki otelimize transfer ardından yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından organize edilecek olan Dubrovnik akşam turuna katılma imkanı bulacaklar.* Bu tura katılabilmek için misafirlerin yeşil pasaport sahibi veya geçerli Schengen vizesi ya da Hırvatistan vizesi olması gerekmektedir.)(€ 30) Turumuz sırasında ortaçağdan kalma tarihi eserleriyle ünlü Dubrovnik Şehrini akşam panoramik olarak keşfetmeye başlıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesine alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy. dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.
7. Gün
Trebinje - Kotor - Budva- İşkodra
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından, Dünyanın en genç devletlerinden Karadağa geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ile turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor. StariGradda (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Daha sonra muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden Budvayı görecegiz. Son durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multi milyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St Stefanı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında İşkodra ya hareket. Geceleme ve aksam yemeği otelimizde.
8. Gün
İşkodra- Tiran- İstanbul
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından, Arnavutlukun başkenti Tirana varıyor ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yollarının uçuşu ile İstanbula hareket. İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
3-4* Oteller
23.03.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS
3-4* Oteller
31.03.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
4* Oteller
06.04.2019 559 € 719 € 190 € 459 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
14.04.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
3-4* Oteller
20.04.2019 579 € 739 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
28.04.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
4* Oteller
04.05.2019 559 € 719 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS
3-4* Oteller
11.05.2019 569 € 729 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
19.05.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
26.05.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
4* Oteller
01.06.2019 589 € 749 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
09.06.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
16.06.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
3-4* Oteller
22.06.2019 559 € 719 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
30.06.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS
4* Oteller
06.07.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
14.07.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS
3-4* Oteller
20.07.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
28.07.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
4* Oteller
04.08.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
18.08.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
3-4* Oteller
24.08.2019 579 € 739 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS
4* Oteller
01.09.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
07.09.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
15.09.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
3-4* Oteller
21.09.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
29.09.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR TK ÜSKÜP GİDİS
4* Oteller
05.10.2019 549 € 709 € 190 € 499 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
13.10.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
19.10.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
27.10.2019 549 € 709 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
4* Oteller
03.11.2019 499 € 659 € 190 € 469 € Satın al
BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS
3-4* Oteller
10.11.2019 499 € 659 € 190 € 469 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
Tur rehberi program içeriği aynı kalmak şartıyla gelişen şartlara göre programda değişiklik yapabilir.

• Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

• Tura Turizm Travel, kategorileri aynı kalmak şartı ile otelleri değiştirebilir.

• Gezi hareketinden 2 gün önce gezinin buluşma yeri , buluşma ve kalkış saati ve kesin otel isimleri bildirilecektir.

• Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

• Tura Turizm Travel,havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu Kurban Bayramı

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3 Garni Contact Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 4 Theater Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3 Garni Contact Otel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Holiday Inn Express Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Theater Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan Turu THY 4 Oteller - Kurban Bayramı

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna Turu THY Vizesiz - 4 Dubai Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek Turu THY 4 Oteller - Ramazan Bayramı

239 € 'dan itibaren
09/02/19

Üsküp Turu PGS 4 Continental Hotel

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu Kurban Bayramı

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 3 Garni Contact Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Kış Dönemi - 2 Gece 3 Gün / 4 Theater Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 3 Garni Contact Otel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Holiday Inn Express Hotel vb.

249 € 'dan itibaren
01/03/19

Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün - 4 Theater Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan Turu THY 4 Oteller - Kurban Bayramı

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR PGS TIRAN GİDİS

499 € 'dan itibaren
03/11/19

BÜYÜK BALKANLAR TK BELGRAD GİDİS

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna Turu THY Vizesiz - 4 Dubai Hotel vb.

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek Turu THY 4 Oteller - Ramazan Bayramı

239 € 'dan itibaren
09/02/19

Üsküp Turu PGS 4 Continental Hotel