COSTA FAVOLOSA İLE AKDENİZ&PORTEKİZ

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.396 €

11.04.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Barselona

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve Tura Turizm yetkilisi ile buluşuyoruz. Check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1901 sefer numaralı uçağı ile saat 09:30 da Barselonaya uçuyoruz. Varışımızın ardından pasaport kontrollerinden geçiyor ve valizlerimizi aldıktan sonra bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Barselonadaki otelimize transfer oluyoruz. Odalalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Barselona şehir turuna katılabilirler.
2. Gün

Barsolona Varış: - Hareket: 13.00

Kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden ayrılarak bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Barselona limanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Gemiye varışımızın ardından gemiye biniş işlemlerini gerçekleştiriyor ve kabinlerimize yerleşiyoruz. Gemimiz saat 13:00 te hareket edecektir.
3. Gün

Savona, varış 09:00 - Hareket 16:30

Gemimiz sabah saat 09.00 de Savona limanında yanaşacaktır. Bugün dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz ekstra tur ile "I found my love in Portofino" şarkısı ile ünlenmiş, eşsiz doğa güzelliğine sahip Portofinoyu gezeceğiz. Portofino, İtalyanlardan önce İngilizler tarafından keşfedilmiş, doğal yapısı dolayısıyla oldukça korunaklı bir liman. Kültürel dokusunu kaybetmeden turistik özelliklerini muhafaza eden bu küçük köy, San Fruttuoso keşişleri tarafından kurulmuş ve kalkındırılmış. 1950 li yıllarda ise elit bir yaşam tarzına sahip insanlar tarafından tercih edilmiş. Bu yüzden Portofino ismi uzun yıllardır lüks ve gösterişle yan yana anılır olmuş. Buraya zenginler ve ünlüler mekanı denmesi bu yüzden… Turumuzun ardından gemimize transfer . Gemimiz akşam 16.30 Savona limanından ayrılacaktır.
4. Gün

Marsilya, varış 09:00 - Hareket 17:00

Gemi sabah 09:00 da Marsilya’ya yanaşacak olup, arzu eden misafirler rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marsilya&Provence gezisinde (75.-Euro), keyifli yürüyüş rotamızda ünlü ressam Paul Cezanne şehri diye de bilinen, Romalılar’ın kurduğu, üniversite ve kaplıcalar kenti Aix en Provence’da Cours Mirabeau(Bulvar), Cafe Cezanne(Deux Garçones), Adliye Sarayı, Rotonda(Çeşme), St.Saviour Katedrali, Belediye Sarayı görülecek yerler arasında yer almaktadır.Şehirde yürüyüş sonrası serbest zamanda, bu elit şehrin cafeleri ya da butik alışverişini lavanta kokuları ile yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra Marsilya’ya dönüş ve devamında yer ala panoramik turumuzda, Notre Dame du Gard Kilisesi, Eski-Marsilya ve Antik Limanı, Kordon ve civarı ziyaret edilecek, bitiminde ise gemiye transfer ve gemi, 17:00 de, seyir gününe demir alacaktır.
5. Gün

Denizde Seyir

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
6. Gün

Malaga, Varış 09:00 - Hareket 19:00

Sabah 09:00 da İspanya’nın Costa del Sol(Güneş Sahilleri’ne) iniş ve arzu eden misafirlerimiz ile yapılacak ekstra gezide Marbella-Puerto Banus-Mijas ve Malaga (65.-Euro) ziyaret edilecek,önce Marbella’da eski şehirde yürüyüş, ardından dünya sosyetesinin yat merkezi olan Puerto Banus’da serbest zaman, tepelerin üzerine kurulmuş, tipik bir Endülüs köyü olan Mijas turumuzu takiben, son olarak gemiye geçmeden, ünlü ressam Picasso’nun da evinin görüleceği Malaga ile programımız son bulacaktır. Gemi, 19:00 da, İspanya’nın Cadiz şehrine doğru demir alacaktır.
7. Gün

Cadiz, Varış 08:00 - Hareket 18:00

Cadiz, İspanya’nın güneybatısında, Endülüs otonom bölgesinde yer alan bir şehirdir. Endülüs’ün 8 ilinden biri olan Cádiz iline bağlı 44 belediyeden biridir. Seramik ve tuğladan yapılmış olan bu pavyonda İspanya’nın 54 şehrinin yer aldığı seramik panoları görme imkanımız olacaktır. Sevilla’nın bir mahallesi olan ve içinde birçok kafelerin, restoranların ve çeşitli hediyelik eşyalar satan dükkanların bulunduğu ve labirent gibi dar sokaklarıyla ünlü Santa Cruz’da yapacağımız kısa yürüyüş turundan sonra, yemek ve alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Dönüşte Cadiz şehri panoramik olarak görülerek limana varılacaktır. Turumuz gemiye dönüşle son bulacaktır. Bugün sabah 08:00 de Cadiz Limanı’na yanaştıktan sonra, arzu eden misafirlerimiz ile yapılacak ekstra Seville gezisinde (65.-Euro), Endülüs(Andalucia-Andaluz)’ün en büyük yerleşimini, ülkenin 3.büyük nehri olan Guadalquivir(Büyük Su) kıyısından başlayıp, Torre del Oro, 1929 Ibero-American Fuarı’nın ülke pavyonlarının bulunduğu Maria Luisa Parkı, Plaza de Espagna, Alcazar, Giralda Kulesi ile Katderal’e kadar uzanıp, Santa Cruz Mahallesi’nde serbest zaman ile tanıyacağız…Dönüşte panoramik kısa bir Cadiz gezintisi ile gemiye geçeceğiz. Gemi, 18:00 de Lizbon’a doğru demir alacaktır.
8. Gün

Lizbon, Varış 09:00 -

Lizbon eskiden Uzakdoğu ile olan ticaretin bir merkeziydi ve Yeni Batı’dan, Lizbon’un sandıklarına altın akıyordu. Yıkıcı depremler ve imparatorluğun ortadan kalkması kenti harap bıraksa da, 21. yüzyıl ticareti ve kontrolü ele alarak Euro 2004 için kenti elden geçirdi. Bu müsabakalar sırasında Portekiz finalistlerden biriydi; şampiyon olamasa da Lizbon bu yarıştan kesinlikle galip ayrıldı. Izgara modeline sahip kent merkezi Baixa, 1755’deki yıkıcı bir depremden sonra tasarlandı ve UNESCO Dünya Mirası’nın listesine girmeye hazırlanıyor.Sabah 09:00 da limana demirledikten sonra arzu eden misafirlerimiz ile yapılacak olan ekstra Lizbon gezisinde (55.-Euro) Rossio, Barrio Alto, Praço do Commercio, Belem Kulesi ve Kaşifler Anıtı, Jeronimo Manastırı, (katedral girişi yoktur…Bu katedral ve Vasco de Gama’nın keşfe çıkmadan önce dua ederek geçirdiği küçük kilise 1. Kral D.Manolo hükümdarlığı sırasında inşa edilmiştir. Keşiflerden dönen en zengin denizciler bu anıtların yapım ücretini ödüyorlarmış.) ve Marques de Pompal Heykeli yer almaktadır. Akşam dileyen misafirlerimiz yemekli ekstra Fado Gecesi’ne katılabilirler.(75.-Euro)
9. Gün

Lizbon, Hareket 14:00

Sabah arzu edenler ile yapılacak olan ekstra Cascais, Sintra, Cabo do Roca turunda (65.-Euro),Lizbon’un sınırlarını aşıp, balıkçı yerleşimi,casino uğrak noktası olan Cascais ve Estoril görüldükten sonra, Sintra’ya geçip, Ulusal Saray’ın da bulunduğu, 19.yy ihtişamının yaşandığı küçük yerleşimini, Lizbon’a dönmeden önce de Avrupa’nın en batı noktası olan Cabo do Roca’yı ziyaret ediyoruz. Gemi, 14:30 da seyir gününe demir alacaktır.
10. Gün

Denizde Seyir

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
11. Gün

Valencia, Varış 13:00 - Hareket 19:00

Öğle saatlerinde portakal, paella ve tabii ki ünlü mimar Calatrava ile dikkat çeken, ülkenin 3.büyük şehri, aslında son 10 yıla kadar İspanyanın uyuyan güzeli idi. Son 10 yıl içerisinde inşa edilen cesurve sıradışı cesur modern mimari projeler ile birlikte bir anda dünyanın gözlerini üzerine çeken Valencia’ya varış, arzu eden misafirlerimiz ile yapılacak ekstra (50.-Euro) Valencia şehir turunda,La Lonja, Plaza de la Virgen, Central Market, Katedral, Basilica, Sanat ve Bilim Müzesi ve yürüyüşümüzde bölge eşsiz tatlarından Horcateria ziyaret edilecektir. Gemi, 19:00 da Barcelona’ya doğru demir alacaktır.skent aslında İspanya nın 3. en büyük kenti. Bugün düzenlenecek ekstra şehir turunda ilk durağımız son 10 yıla damgasını vurmuş olan muazzam mimar Santiago Calatrava’nın yaratmış olduğu Sanat ve Bilim şehrine gideceğiz. Kurumuş nehir yatağı üzerine kurulmuş olan ve modern müzelerin, tiyatro ve opera binalarının bulunduğu park alanı görülecektir. Daha sonra otobüs ile yapacağımız tur sırasında La Lonja, El Cid, Katedral, Micalet ve Bakire Meydanı ziyaret edilecek.Ardından Şehir merkezinde yapacağımız yürüyüş turu ve serbest zaman ardından gemiye geri dönüş.
12. Gün

Barselona - İstanbul

Gemimiz saat 08.00 de Barselona limanına yanaşıyor. Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte gemiden iniyoruz ve İstanbul a dönüş için bizi bekleyen aracımızla Barselona havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımız ardından Türk havayollarının uçuşu ile İstanbul a uçuyoruz. İstanbul a varışımızın ardından bir sonraki turda buluşma dilekleri ile birbirimize veda ediyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 17 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
İç Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.396 € 2.302 € 1.396 € 490 € 1.246 € Satın al
7+
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
Dış Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.496 € 2.502 € 1.496 € 490 € 1.346 € Satın al
7+
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
Balkonlu Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.696 € 2.902 € 1.696 € 490 € 1.546 € Satın al

COSTA FAVOLOSA İLE AKDENİZ&PORTEKİZ

11.04.2018
11 Gece 12 Gün

1.396 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.396 €
İlave Yatak 1.396 €
Tek Kişi 2.302 €
0 - 2 Yaş 490 €
3 - 17 Yaş 1.246 €
Satın Al

Web Yardım Hattı

444 4 380

Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (Sabiha Gökçen)/Barcelona-Barcelona/İstanbul (Sabiha Gökçen)uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri

  *Barcelona da 1 gece 4* otelde oda kahvaltı konaklaması

  *Havalimanı-Liman-Havalimanı transferleri

  *Costa Favolosa gemisinde tercih etmiş olduğunuz

  kategorideki kabinde 10 gece Tam Pansiyon konaklama

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

  *Gemi servis ücreti (Günlük 10 € gemide ödenir )

  *Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ( Yemekte alınan içecekler ücretlidir.)

  *Programda belirtilen ve gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir)

  *Vize bedeli (120 €)

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL, 65 yaş ve üstü için sür prim uygulanır)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat sağlık sigortası
Otel Detayları
Uçuş Detayları

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 17 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
İç Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.396 € 2.302 € 1.396 € 490 € 1.246 € Satın al
7+
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
Dış Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.496 € 2.502 € 1.496 € 490 € 1.346 € Satın al
7+
Costa Favolosa İle Akdeniz&Portekiz
Balkonlu Kabin-1TAM 1YARIM
11.04.2018 1.696 € 2.902 € 1.696 € 490 € 1.546 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.Hem konforlu hem güvenli...

Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri " Cruise Lines İnternational Association " tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.Dde bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemine bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.Aktiviteler

Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Gemideki tüm aktiviteleri ve gemi dışındaki gezileri her gün için özetleyen ( Bülten ) programlar, her akşam kabinlere dağıtılmaktadır. Gündüz havuzda güneşin tadını çıkarabilir ve sportif aktivitelerden (buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol ve golf sahaları, fitness, aerobik...) * faydalanabilirsiniz. Sessiz bir ortamda bulunmak isterseniz güvertede bir yürüyüş yapıp tertemiz havayı içinize çekebilir, wellness centerların (güzellik salonları**, masajlar**, Aqua ya da Thalasso terapiler**) sınırsız olanaklarından yararlanabilir ya da oturma salonları ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bütün bunlara ilaveten her seyahatte sunulan farklı manzaraların, koyların ve rotanızda bulunan liman şehirlerinin mutlaka tadını çıkarmanızı öneririz. * Sunulan sportif faaliyetler, gemiden gemiye farklılık göstermektedir. **Güzellik salonu,masaj ya da terapiler ayrıca ücrete tabidirGemide Yemekler

Geminizde yemekler dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Kahvaltıdan gece büfesine kadar, tüm restoranlarda, her türlü damak zevkine hitap eden ; Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve diğer dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu, her gün ayrı seçenekleri olan menüler ve muhteşem açık büfeler mevcuttur. Genel olarak sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri açık büfe ve akşam yemekleri a la carte olup , bir çok gemide 24 saat kabin servisi vardır. Gemi seyahatlerinde ayrıca farklı bir unsur olarak akşam yemeklerinizde iki oturum ( main 18:30 ve second 20:30 ) seçeneğinize sunulmakta ya da hiçbir kısıtlama olmadan Freestyle Cruising diye adlandırılan seçenek bulunmaktadır.* * Akşam yemeğinin oturumlu ya da serbest olma özelliği gemiden gemiye farklılık göstermektedir.Gemide yanıma ne tür kıyafetler almalıyım -

Herhangi bir tatile giderken yanınıza aldığınız giysileri, gemi seyahati için de götürebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz bölgenin o mevsimdeki iklimi, dışarıda giyeceğiniz giysiler üzerinde belirleyici faktör olacaktır. Gemi içinde gündüz rahat ve spor kıyafetler tercih edilmektedir, Restoranlarda sabah ve öğlen spor kıyafetler, gece ise abiye kıyafetler tavsiye edilmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun gemi içerisinde klimaların yüksek seviyede çalışmasından dolayı ceket, hırka, şal gibi koruyucu giysilerin yanınızda bulunmasında fayda vardır.Kabinler

Kabinler suit, balkonlu kabin, deniz manzaralı kabin ya da iç kabin gibi seçeneklere ayrılmıştır. Günümüz gemilerindeki kabinler en az 4 - 5 yıldızlı lüks otel odalarındaki konfora sahipken ölçü olarak otel odaları kadar büyük değildir.Dil

İngilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Birçok gemide farklı ülkelerden mürettebat vardır. Böylece dil problemi minimum düzeye indirilmiştir. Hatta bazı gemilerin servis personeli arasında Türk barmen ve personele rastlamak mümkündür.Resepsiyon

Resepsiyon, geminin lobby bölümündedir. 24 saat boyunca, sorularınızı ve isteklerinizi cevaplar.Gemiye binerken...

Check-in ; hareket anından 3 saat öncesine kadar yapılmalıdır. Bununla birlikte, gemiye binerken yapmanız gereken bazı formaliteler olacaktır. Bagaj teslimi, bilet ve kredi kartı kayıtları gibi... Check-in zamanlamaları ile ilgili kesin bilgiler, seyahat evraklarınız ile beraber size gönderilecektir.Bagaj

Yanınızda bulunan bagajlara, gemi şirketinin özel bagaj fişleri takılacaktır. Bu fişlerde, " Adınız ve soyadınız, gemi adı, gemi kalkış tarihi ve kabin numarası " gibi bilgiler yer alacaktır. Check-in işlemlerinden sonra, bagajınız bellboylar tarafından kabininize getirilecektir. Bagaj riski, yolcunun kendisine ait olduğu için, ek sigorta yapıp yapmama kararı size bırakılmıştır. ( Sigorta ücretlerinin düşük olduğu göz önüne alınırsa, sigorta yaptırmanızı öneririz. )Elektrik

Gemilerdeki elektrik prizleri, 220 / 110 Volt elektriğe uyumlu aletler için öngörülmüştür. Ancak yanınızda, özel seyahat adaptörü bulundurmanızda da fayda vardır.Gemilerde nakit para geçiyor mu -

Gemilerde nakit para kullanımı yoktur. Tüm formaliteler tamamlandıktan sonra, gemide kullanacağınız, üzerinde isminizin, akşam yemek saatinizin ve masa numaranızın yazılı olduğu bir " Cruise Card " verilecektir.Nasıl bahşiş vereceğim -

Servis ve kabin personeline verilen bahşişler, onların gelirlerinin büyük bir bölümüdür. Bahşişler genellikle kabin extrenize yansıtılır ve kredi kartınızla ödersiniz.Seyahatinize başlarken yanınıza almanız gereken evraklar

Gerekli vizenizin olduğu, en az 6 ay eçerli pasaportunuz ve ayrı bir kimliğiniz daha

Uçak biletleri ve seyahat programı

Gemi bileti veya voucher lar ve gemi bagaj etiiketiniz

Gemi İptal Şartları

REZERVASYON TARİHİNDEN İTİBAREN:

180 GÜN VE ÖNCESİ KİŞİ BAŞI 100€
120 - 90 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %20
89 - 60 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %30
59 - 45 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %40
44 - 28 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %60
27 - 14 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %80
13 - 0 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %100

Bu tur için henüz bir yorum yapılmamış.