VİETNAM KAMBOÇYA LAOS SQ


19.03.2020
10 Gece 11 Gün

3.196 €


21.126 ₺Satın Al
19/03/20 -
10 Gece - 11 Gün
1 TAM 1 YARIM
3196 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 3.196 €
İlave Yatak 3.196 €
Tek Kişi 5.002 €
0 - 2 Yaş 1.396 €
3 - 12 Yaş 3.176 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Singapur Havayolları ile İstanbul – Ho Chi Minh / Siem Reap – İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

  - Yerel havayolları şirketleri ile Ho Chi Minh - Hanoi arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Yerel havayolları şirketleri ile Hanoi – Siem Reap arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Ho Chi Minh’de 4* veya 5* kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Hanoi’de 4* veya 5* kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Siem Reap’te 4* veya 5* kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Laos’da 4* veya 5* kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

  - Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler

  - Öğle ve Akşam yemekleri

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acenteniz size 55 Usd karşılığında karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 25-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir.

  - Kamboçya vize ücreti (Kişi Başı 30 USD olup, Siem Reap Havalimanı’nda nakit olarak ödenmektedir. Yanınızda 2 adet 3x4 veya 4x6 ebatlarında vesikalık bulundurmanız gerekmektedir)

  - Her türlü kişisel harcamalar

  - Öğle ve akşam yemekleri sırasında alınacak ekstralar ve içecekler

  - Yurt dışı çıkış harcı (50 TL)

  - Rehber ve kaptan bahşişleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

19.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Singapur
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz.Singapur Havayolları seferi ile Singapur a h...
2. Gün
Singapur - Ho Chi Minh
Yerel saat ile sabah 05:45de Singapura varışımızın ardından yine Singapur Havayolları seferi ile Say...
3. Gün
Ho Chi Minh - Cu Chi Tünelleri - Ho Chi Minh
Sabah kahvaltımızın ardından meşhur Cu Chi Tunnels (Cu Chi Tünellerini) geziyoruz. Toplam uzunluğu 2...
4. Gün
Ho Chi Minh - Hanoi
Öğleden sonra havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Hanoiye hareket ediyoruz. Hano...
5. Gün
Hanoi - Halong Körfezi
Erken saatlerde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılarak 4 saat sürecek bir yolculukla Halong K...
6. Gün
Halong Körfezi - Hanoi - Laos (Luang Prabang)
Gemi yolculuğumuz sabahın ilk ışıkları ile birlikte devam ediyor. Sıcak çay ve kahvelerimizi yudumla...
7. Gün
Laos (Luang Prabang)
Kahvaltinin ardından sehrin en eski tapinağı Wat Seme ve çatı yapıları ile klasik Laos mimarisinin e...
8. Gün
Laos (Luang Prabang) - Siem Reap
Kahvaltının ardından safran rengi elbiseli, budist rahiplerin halkın sunduklarını aldıkları törenler...
9. Gün
Siem Reap - Angkor
Sabah kahvaltısının ardından bir dünya harikası olan Angkor Watı ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz....
10. Gün
Siem Reap - Phnom Penh - Singapur
Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılıyor ve Phno...
11. Gün
Singapur - İstanbul
Singapur Hava Yolları seferi ile İstanbula doğru yola çıkacağız. Sabah saatlerinde İstanbul a varışı...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

19.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Singapur
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz.Singapur Havayolları seferi ile Singapur a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
2. Gün
Singapur - Ho Chi Minh
Yerel saat ile sabah 05:45de Singapura varışımızın ardından yine Singapur Havayolları seferi ile Saygona hareket ediyoruz. Ho Chi Minh Cityye yani bildiğimiz adıyla Saygon a varışımızın ardından otelimize yerleşeceğiz. Akşam yemeğinde Vietnam mutfağının egzotik lezzetleri sizlere yol yorgunluğunuzu unutturacak! Konaklama otelimizde.
3. Gün
Ho Chi Minh - Cu Chi Tünelleri - Ho Chi Minh
Sabah kahvaltımızın ardından meşhur Cu Chi Tunnels (Cu Chi Tünellerini) geziyoruz. Toplam uzunluğu 250 kmyi bulan ve bir mühendislik harikası olan bu Gerilla tünelleri, belgesellere konu olmuştur. Zamanında içerisinde hastaneler, mühimmat depoları, banyolar ve meşhur savaşçılara ev sahipliği yapan odalar bulunan bu yapıya şaşırmaya hazır olun! Gezimizin ardından öğle yemeğimizi yerel bir restoranda yedikten sonra Saygona geri dönüyoruz. Öğleden sonra, Saigonu gezeceğiz. Fransız sömürge döneminde yapılmış Tarihi Postane ve Notre Dame Katedrali, Hotel De Ville, Reunification Palace, Ben Than Pazarı göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu kalabalık şehirde sizlere en farklı gelecek olan şey, binlerce hatta yüz binlerce motosiklet görmek olacaktır. Vietnam hızla gelişen bir ülke, halk da henüz turistlere çok alışmamış. Kendilerine benzemeyen yabancıları görünce yakın ilgi gösteriyor ve sizlerle birlikte fotoğraf çektirmek istiyorlar! Turumuz sonrası akşam yemeği için yerel bir restorana gideceğiz ve ardından geceleme için otelimize döneceğiz. Bugün o kadar da yorulmadık diyorsanız şehri bir de gece ışıklarında gezmenizi tavsiye ederiz. Vietnamın İstanbul u diyebileceğimiz Saygon diğer şehirlerden çok daha modern, gece hayatı çok daha renkli ve kumarhaneler her yerde.
4. Gün
Ho Chi Minh - Hanoi
Öğleden sonra havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Hanoiye hareket ediyoruz. Hanoiye varışımızı takiben panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Vietnamın en büyük ikinci şehri ve başkenti olan Hanoi, bir sokakta yürürken Uzak Doğu kültüründen bir pagoda veya tapınak ile hemen yakınındaki başka bir sokakta ise Fransız stili villa tipi evler ile karşılaşabileceğiniz bir şehirdir. M.Ö. 3000 yılından bu yana var olduğu bilinen Hanoide yaşam, öncelikle C? Loa Kalesi etrafında gelişmiştir. M.S. 1010 yılından Çinlilerin işgalinin gerçekleştiği 1408 yılına kadar Ly Hükümdarlığı tarafından yönetilen Hanoi, ardından Dong Quan ismini alarak Çinliler tarafından yönetilmeye başlamıştır. Daha sonra Le Hükümdarlığı bölgeyi ele geçirmiştir. Hanoi, 1802 yılında Nguyen Hükümdarlığının ve 1873 yılında Fransızların eline geçmiştir. Fransa kurduğu Hindiçin bölgesinin başkenti olarak Hanoiyi seçtiğinden burada Fransız mimari ve şehir planlamasından pek çok örneğe rastlanır. 1940 yılında Japonların eline geçen Hanoi, 1945 yılında serbestleştirilmiş; 9 yıl süren Fransız savaşları sonrasında 1954 yılında Kuzey Vietnamın başkenti olmuştur. Vietnam Savaşı sonrasında ise 1976 yılında Hanoi, Kuzey ve Güney Vietnamın birleşmesiyle Vietnamın başkenti olmuştur. Hanoide dolaşmak; tarih, kültür, mimari, yeşil alanlar ve göllerin doyasıya tadına varmak anlamına gelir. Vietnam devriminin mimarı ve Sosyalist Vietnam Cumhuriyetinin kurucusu Ho Chi Minhin mumyasının bulunduğu Ho Chi Minh Anıt Mezarı, kendisinin hayatının son 10 senesini geçirdiği başkanlık sarayı ve bahçesinde yer alan kazıklar üzerine inşa edilmiş otantik evi, lotus çiçekli bir havuzun ortasında yükselen zerafet örneği olan Tek Sütunlu Pagoda, Vietnam ın ilk üniversitesi olarak kabul edilen Edebiyat Tapınağı gezilerimizi yapıyoruz. Öğleden sonra ise Hoan Kiem Gölü ve Eski Şehir etrafında tuk tuk bisikletler ile otantik bir tur gerçekleştiriyoruz. Yerel restoranlarda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.
5. Gün
Hanoi - Halong Körfezi
Erken saatlerde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılarak 4 saat sürecek bir yolculukla Halong Körfezine varıyoruz. Tabiatın kendini tüm cömertliği ile sunduğu, ortalama 1600 adacığı içine alan ve UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan bir cennet köşesi Halong Körfezinde saat 12:30da teknemize binerek hoş geldin kokteyli eşliğinde büyüleyici manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Kabinlerimize yerleştikten sonra ise Halong Körfezindeki turumuza başlıyor, köyleri, yüzen evlerde yaşayan insanları görüyoruz. Ha Long Körfezi efsanesine göre, Çinlilerle yapılan bir savaşta zor durumda kalan Vietnamlılara tanrılar bir ejderha gönderir. Bu ejder, ağzından yeşim ve mücevherler saçarak, Halong Körfezindeki kireçtaşından adacıkları oluşturur ve bu set sayesinde Çinliler burayı ele geçiremezler. Daha sonra bu ejder yeryüzünde yerleşmek için buraya konduğu zaman körfez Ha Long Körfezi adını alır. Ha Long "İnen Ejder" anlamına gelmektedir. Peri masallarındaki dekorlara benzeyen bu körfezde yeşilliklerle kaplı üç binden fazla adacık bulunmaktadır. Kayaların bazılarının iç kısımları ve tepelerinde tapınaklar yer alır ve kayalıkların arasında ve suyun üzerinde balıkçı köylerinde yerel halk halen yaşamlarını sürdürmektedir. Aynı körfezde sayıları 366 yı bulan bir takımadalar grubu bulunmaktadır. Halong Körfezi, suyu ve adaları ile birlikte 1.500 kilometrekarelik bir alanı kapsamakta olup, bu cennet köşesi bir dünya mirası olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Geceleme gemimizde.
6. Gün
Halong Körfezi - Hanoi - Laos (Luang Prabang)
Gemi yolculuğumuz sabahın ilk ışıkları ile birlikte devam ediyor. Sıcak çay ve kahvelerimizi yudumlarken eşsiz körfezlerden geçiyoruz. Güzel bir kahvaltıyı takiben köyleri, yüzen evlerde yaşayan köylüleri göreceğiz. Doğal güzellikler arasındaki unutulmaz yolculuğumuz alacağımız brunch ardından öğle saatlerinde limana varışımızla tamamlanıyor. Limanda bizi bekleyen özel aracımızla, Hanoi Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolları ile uçuşu ile Laosun tapınakları ile ünlü şehri Luang Prabang a uçuyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyor ve akşam yemeği yiyoruz. Geceleme otelimizde.
7. Gün
Laos (Luang Prabang)
Kahvaltinin ardından sehrin en eski tapinağı Wat Seme ve çatı yapıları ile klasik Laos mimarisinin en önemli eserlerinden olan Wat Xiengthongu ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Mekong Nehrinde yapacağımız tekne turunda kırsal yaşamı panoramik olarak göreceğiz. İçinde binlerce altın rengi Buda heykeli olan Pak Ou Mağaraları gezeceğimiz yerler arasında. Nehir gezisi sonunda Khouangsi Şelalesine gidiyoruz. Turkuaz renkli sularda yüzebilir yada kıyısında yürüyüş yapabilirsiniz. Günün sonunda Phousi Tepesi ne çıkıp tapınağı ziyaret ediyor ve gün batışını seyrediyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
8. Gün
Laos (Luang Prabang) - Siem Reap
Kahvaltının ardından safran rengi elbiseli, budist rahiplerin halkın sunduklarını aldıkları törenleri seyredeceğiz. Kısa bir dinlenmenin ardından Kraliyet Sarayı Müzesi ve Sanat Etnoloji Merkezi göreceğimiz yerler arasında. Ögle yemeğinin ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları uçuşu ile Kamboçyada Angkor Watın bulunduğu Siem Reap e uçuyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyor ve akşam yemeği yiyoruz. Geceleme otelimizde.
9. Gün
Siem Reap - Angkor
Sabah kahvaltısının ardından bir dünya harikası olan Angkor Watı ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Tapınak kompleksi Pekindeki İmparatorluk Sarayından bile daha büyük olan 81 hektarlık bir araziye kurulmuştur. Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Kimmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu başyapıttaki kuleler mitolojik Meru Dağının 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder. Bölgedeki en önemli ikinci tapınak olan Bayon tapınağıda göreceğimiz yerler arasında. Öğle yemeği molasının ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohmu geziyoruz. Angelina Jolienin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, bu sebeple ayrıca bir cazibe merkezi. Bu gizemli tapınak, içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi dans gösterisi eşliğinde yerel bir restoranda alacağız. Ardından Barlar Sokağı nda zaman geçirmek için serbest zaman.
10. Gün
Siem Reap - Phnom Penh - Singapur
Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılıyor ve Phnom Penh Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel Hava Yolları seferi ile saat 18:25de hareket. Yerel saat ile 21:15de Singapur a varış.
11. Gün
Singapur - İstanbul
Singapur Hava Yolları seferi ile İstanbula doğru yola çıkacağız. Sabah saatlerinde İstanbul a varışımızla turumuz sona eriyor.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Vietnam Kamboçya Laos SQ-
1 TAM 1 YARIM
19/03/20 3.196 € 5.002 € 3.196 € 1.396 € 3.176 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
12/04/20

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

1.396 € 'dan itibaren
20/03/20

Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
27/09/20

Brezilya Arjantin Paraguay 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

4.596 € 'dan itibaren
21/05/20

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.096 € 'dan itibaren
22/04/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

3.696 € 'dan itibaren
09/03/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/02/20

MEKSIKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/02/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

3.996 € 'dan itibaren
22/03/20

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
22/03/20

Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/03/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/03/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.396 € 'dan itibaren
14/02/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

3.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
04/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

BENZER TURLARIMIZ

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/03/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
12/04/20

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

1.396 € 'dan itibaren
20/03/20

Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
27/09/20

Brezilya Arjantin Paraguay 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

4.596 € 'dan itibaren
21/05/20

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.096 € 'dan itibaren
22/04/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

3.696 € 'dan itibaren
09/03/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/02/20

MEKSIKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/02/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

3.996 € 'dan itibaren
22/03/20

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

1.196 € 'dan itibaren
22/03/20

Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/03/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
15/03/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.396 € 'dan itibaren
14/02/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

3.796 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
04/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM