COSTA FASCİNOSA İLE İBİZALI AKDENİZ

2 Kişilik Odada Kişi Başı 996 €
PORTOFİNO TURU DAHIL!

27.05.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İSTANBUL-MİLANO-SAVONA

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde Tura Turizm yetkilileri ile buluşma.Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları ile Milano ya hareket ediyoruz. Milano ya varış ve havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Savona limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz akşam 17.30 da Savona limanında ayrılıyor.
2. Gün

NAPOLİ: SORRENTO AMALFI KIYILARI

Gemimiz sabah saat 13.30 da Napoli Limanına yanaşıyor. Sabahın erken saatlerinde Napoli (İtalya) limanına yanaşıyoruz. Lezzetli pizzaları, Muhteşem peynirleri , eski ve tarihi binaları, İtalya`nın en ince kumasallarıyla ünlü kent Tiren denizinin kıyısındayız. Rehberimizin düzenleyeceği turumuzda dileyen misafirlerimizle birlikte Sorrento ya doğru yola çıkıyoruz. İtalya`nın efsanevi Amalfi sahili üzerinde Akdeniz`den çok yüksekte bir uçurumun tepesinde kurulmuş güzel bir kasaba olan Sorrento`nun sunduğu pek çok cazip imkanı beraber keşfedeceğiz. Yunanlıların söylentilerine göre, Sorrento körfezi cazibesini bir zamanlar bu sularda yaşamış olan deniz kızlarından almıştır. Bu körfez önce, kıyılarına en güzel villaları yaptıran eski Romalıları, daha sonra Avrupa seyahatleri sırasında buraya mutlaka uğrayan Goethe, Wagner, Nietzsche gibi önemli şahısları büyülemiştir. Sorrento da varışımız ile geçireceğimiz serbest zaman sonrasında Gemimize geri dönüyoruz.Gemimiz akşam 20.00 de Napoli limanından ayrılıyor.
3. Gün

PALERMO

Gemimiz sabah saat 09.00 da Palermo Limanına yanaşıyor. Akdeniz'in en büyük adası Sicilya'nın başkenti olan Palermo, tarihte pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır. Fenikeliler tarafından kurulan şehre ilk ismi, Antik Yunanlılar tarafından verilmiştir. Roma Cumhuriyeti, Bizans İmparatorluğu ve son olarak Arap hükümdarlığı altına giren şehir, Norman istilasını takiben 1816 yılına kadar Sicilya Krallığı nın başşehri olmuştur. İtalya nın birleşmesiyle günümüzde hala Sicilya otonom bölgesinin başşehri konumundadır. Bir ada ülkesi olan Sicilya mutfağında balık önemli bir yer tutar. Palermo da da aynı durum geçerlidir. Makarnaları ise mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasındadır. Gemimiz akşam 18.00 de Palermo limanından ayrılıyor.
4. Gün

DENIZDE

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
5. Gün

IBIZA

Gemimiz sabah saat 09.00 da ibiza limanına yanaşıyor. İbiza ya da Eivissa; Akdeniz'deki Balear Adaları'nda bulunan ve İspanya yönetiminde olan bir adadır. Katalancada adı Eivissa olarak geçen İbiza,restoranları,butik dükkanları,plajları ve en önemlisi gece hayatıyla Akdenizdeki en meşhur turistik destinasyonlardan biridir. 1986 itibariyle resmi olarak Katalanca da Eivissa ismiyle anılması kararlaştırılan İbiza şehri ,1996 da UNESCO Dünya Mirasları Listesi nde yerini aldı. Hem tarihindeki önemli olaylar hem sahip olduğu zengin ekosistemi sayesinde İbiza Adası korunması gereken bir dünya misarı olarak kabul edilmiştir. Dünyaca ünlü plajları ve eğlence mekanlarıyla tanınan Ibizada, günün 24 saati doludizgin yaşanıyor. Eğlencenin merkezi Ibizaya gidiyorsanız partilere de hazır olmalısınız. Her mekandan dışarıya taşan müzik sesleri, sokaklardaki ve plajlardaki hareketliliğe karışıyor. Ibiza aynı zamanda meşhur plajlarıyla da tanınıyor. Bunlardan en popüleri Bora Bora Plajı. Diğer ünlü Salines Plajında da benzer manzaralar var. Sant Antoni Plajı ise gün batımını seyretmek isteyenlerin uğrak mekanı. Ibiza ya sadece yarım saatlik mesafede bulunan Formentera Adası muhteşem. Her saat kalkan feribotlardan birine binerek gidilebilen Formentera Adası, küçücük olmasına rağmen birbirinden değerli yüzlerce yata ev sahipliği yapıyor. Gemimiz saat 02.00 de ibiza limanından ayrılacaktır.
6. Gün

IBIZA/PALMA DE MALLORCA-ISPANYA

Gemimiz bu gece İbiza limanından ayrılarak Palma De Mallarco limanına varmak üzere hareket ediyor. Saat 02.00 de Palma De Mallorca limanında hareket ediyoruz. Palma De Mallorca; Yaz-kış çiçekli doğası, gizemli mağaraları, keskin uçurumları, masal dünyasını andıran sokaklarla ayrılmış farklı köy evleri ve Akdeniz`in zümrüt sularına açılan plajlarıyla Mallorca, Balear Adalarının kraliçesidir. İspanya`nın en büyük adasıdır ve doğu kıyılarında bulunur. Adanın ünü sahillerinden ve küçük mağralarından gelir. Şehrin devasa gotik katedralini ziyaret etmeli ve yerel halk tarafından La Seo adı verilen gül bahçesini görmelisiniz. Palacio Almudaina, Bellver Castle ve Drach Mağrası`nı ziyaret etmelisiniz.
7. Gün

BARSELONA

Barselona, Avrupa da görülmesi gereken önemli yerlerden biri. Katalanların başkenti olan; göze çarpan mimarisi ve sanat tarzı ile ünlüdür. Yapımı yarım kalan Sagrada Familia Katedrali bu mimari tarzının en güzel örneğidir. Modern binalardan, Gotik mahallesine kadar hayat dolu bu şehir her zevke hitap edecek özellikte. Daracık sokaklarında sokak sanatı, sokakların açıldığı geniş meydanlarda ise heykel sanatı fışkırıyor! Müzeleri, eğlenceli pubları, alışveriş imkanları, futbol takımı, plajları ve kendine özgü yemekleri ile yaşayan bir şehir.Hayat dolu bu şehri rehberimizin düzenleyeceği tur eşliğinde keşfedebilir veya şehirde tapas yiyerek Las Ramblas Meydanı nın keyfini sürebilirsiniz.
8. Gün

SAVONA- PORTOFİNO-SANREMO

Gemimiz saat 08.30 da Savona limanına yanaşıyor kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte gemiden iniyoruz ve limanda bizi bekleyen aracımız ile Portofino turumuz için yola çıkıyoruz. "I found my love in Portofino" şarkısı ile ünlenmiş, Kristof Kolombun doğum yeri, eşsiz doğa güzelliğine sahip Portofino yu gezeceğiz. Portofino, İtalyanlardan önce İngilizler tarafından keşfedilmiş, doğal yapısı dolayısıyla oldukça korunaklı bir liman. Kültürel dokusunu kaybetmeden turistik özelliklerini muhafaza eden bu küçük köy, San Fruttuoso keşişleri tarafından kurulmuş ve kalkındırılmış. 1950'li yıllarda ise elit bir yaşam tarzına sahip insanlar tarafından tercih edilmiş. Bu yüzden Portofino ismi uzun yıllardır lüks ve gösterişle yan yana anılır olmuş. Buraya zenginler ve ünlüler mekanı denmesi bu yüzden… Cenova 'dan Portofino'ya 18 Tünelden geçerek, sahile yaklaştıktan sonra,daracık virajlı yollardan ilerleken yol boyunca denize dik inen dağların arasından karşınıza çıkan minik koylar,lacivert denize eğilmiş ağaçlar,koylarda minik kırmızı,mavi,pembe pilajlar,minik renkli sandallar ,yamaçlarda bahçeler içinde 200 yıllık taş malikaneler,yolun üzerinde sahil ile tepeleri bağlayan minik tarihi taş köprüler sizi karşılıyor. Turumuzun bitiminde konaklama için Sanremo daki otelimizde konaklama.
9. Gün

SANREMO-MILANO-ISTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden ayrılarak Milano havalimanına yola çıkıyoruz. Havalimanına varışımız ardından Türk havayollarının uçuşu ile İstanbul Sabiha Gökçene uçuş. Yerel saat ile İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

COSTA FASCİNOSA İLE İBİZALI AKDENİZ

27.05.2018
8 Gece 9 Gün

996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 996 €
İlave Yatak 946 €
Tek Kişi 1.602 €
0 - 2 Yaş 796 €
3 - 17 Yaş 896 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile

  İstanbul Sabiha Gökçen/Milano-Milano/İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları

  Liman ve havalimanı vergileri (390 Euro)

  1 Gece Sanremo otel konaklaması 4* otel

  Portofino Turu

  Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

  Costa Fascinosa da gemisinde tercih etmiş olduğunuz

  kategorideki kabinde 7 gece Tam Pansiyon konaklama

  TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence,

  animasyon ve şovlar, fitness

  Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

  *Gemi servis ücreti (Günlük 10 Euro)

  Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

  *Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

  *Vize bedeli (120 €)

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat sağlık sigortası
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 1901 ISTANBUL - MILAN
09:40 - 11:45
TK - 1902 MILAN - ISTANBUL
12:45 - 16:30
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz. Gemi İptal Şartları

REZERVASYON TARİHİNDEN İTİBAREN:

180 GÜN VE ÖNCESİ KİŞİ BAŞI 100€
120 - 90 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %20
89 - 60 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %30
59 - 45 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %40
44 - 28 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %60
27 - 14 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %80
13 - 0 GÜN ARASI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN %100

- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.Hem konforlu hem güvenli...

Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri " Cruise Lines İnternational Association " tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.Dde bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemine bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.Aktiviteler

Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Gemideki tüm aktiviteleri ve gemi dışındaki gezileri her gün için özetleyen ( Bülten ) programlar, her akşam kabinlere dağıtılmaktadır. Gündüz havuzda güneşin tadını çıkarabilir ve sportif aktivitelerden (buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol ve golf sahaları, fitness, aerobik...) * faydalanabilirsiniz. Sessiz bir ortamda bulunmak isterseniz güvertede bir yürüyüş yapıp tertemiz havayı içinize çekebilir, wellness centerların (güzellik salonları**, masajlar**, Aqua ya da Thalasso terapiler**) sınırsız olanaklarından yararlanabilir ya da oturma salonları ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bütün bunlara ilaveten her seyahatte sunulan farklı manzaraların, koyların ve rotanızda bulunan liman şehirlerinin mutlaka tadını çıkarmanızı öneririz. * Sunulan sportif faaliyetler, gemiden gemiye farklılık göstermektedir. **Güzellik salonu,masaj ya da terapiler ayrıca ücrete tabidirGemide Yemekler

Geminizde yemekler dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Kahvaltıdan gece büfesine kadar, tüm restoranlarda, her türlü damak zevkine hitap eden ; Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve diğer dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu, her gün ayrı seçenekleri olan menüler ve muhteşem açık büfeler mevcuttur. Genel olarak sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri açık büfe ve akşam yemekleri a la carte olup , bir çok gemide 24 saat kabin servisi vardır. Gemi seyahatlerinde ayrıca farklı bir unsur olarak akşam yemeklerinizde iki oturum ( main 18:30 ve second 20:30 ) seçeneğinize sunulmakta ya da hiçbir kısıtlama olmadan Freestyle Cruising diye adlandırılan seçenek bulunmaktadır.* * Akşam yemeğinin oturumlu ya da serbest olma özelliği gemiden gemiye farklılık göstermektedir.Gemide yanıma ne tür kıyafetler almalıyım -

Herhangi bir tatile giderken yanınıza aldığınız giysileri, gemi seyahati için de götürebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz bölgenin o mevsimdeki iklimi, dışarıda giyeceğiniz giysiler üzerinde belirleyici faktör olacaktır. Gemi içinde gündüz rahat ve spor kıyafetler tercih edilmektedir, Restoranlarda sabah ve öğlen spor kıyafetler, gece ise abiye kıyafetler tavsiye edilmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun gemi içerisinde klimaların yüksek seviyede çalışmasından dolayı ceket, hırka, şal gibi koruyucu giysilerin yanınızda bulunmasında fayda vardır.Kabinler

Kabinler suit, balkonlu kabin, deniz manzaralı kabin ya da iç kabin gibi seçeneklere ayrılmıştır. Günümüz gemilerindeki kabinler en az 4 - 5 yıldızlı lüks otel odalarındaki konfora sahipken ölçü olarak otel odaları kadar büyük değildir.Dil

İngilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Birçok gemide farklı ülkelerden mürettebat vardır. Böylece dil problemi minimum düzeye indirilmiştir. Hatta bazı gemilerin servis personeli arasında Türk barmen ve personele rastlamak mümkündür.Resepsiyon

Resepsiyon, geminin lobby bölümündedir. 24 saat boyunca, sorularınızı ve isteklerinizi cevaplar.Gemiye binerken...

Check-in ; hareket anından 3 saat öncesine kadar yapılmalıdır. Bununla birlikte, gemiye binerken yapmanız gereken bazı formaliteler olacaktır. Bagaj teslimi, bilet ve kredi kartı kayıtları gibi... Check-in zamanlamaları ile ilgili kesin bilgiler, seyahat evraklarınız ile beraber size gönderilecektir.Bagaj

Yanınızda bulunan bagajlara, gemi şirketinin özel bagaj fişleri takılacaktır. Bu fişlerde, " Adınız ve soyadınız, gemi adı, gemi kalkış tarihi ve kabin numarası " gibi bilgiler yer alacaktır. Check-in işlemlerinden sonra, bagajınız bellboylar tarafından kabininize getirilecektir. Bagaj riski, yolcunun kendisine ait olduğu için, ek sigorta yapıp yapmama kararı size bırakılmıştır. ( Sigorta ücretlerinin düşük olduğu göz önüne alınırsa, sigorta yaptırmanızı öneririz. )Elektrik

Gemilerdeki elektrik prizleri, 220 / 110 Volt elektriğe uyumlu aletler için öngörülmüştür. Ancak yanınızda, özel seyahat adaptörü bulundurmanızda da fayda vardır.Gemilerde nakit para geçiyor mu -

Gemilerde nakit para kullanımı yoktur. Tüm formaliteler tamamlandıktan sonra, gemide kullanacağınız, üzerinde isminizin, akşam yemek saatinizin ve masa numaranızın yazılı olduğu bir " Cruise Card " verilecektir.Nasıl bahşiş vereceğim -

Servis ve kabin personeline verilen bahşişler, onların gelirlerinin büyük bir bölümüdür. Bahşişler genellikle kabin extrenize yansıtılır ve kredi kartınızla ödersiniz.Seyahatinize başlarken yanınıza almanız gereken evraklar

Gerekli vizenizin olduğu, en az 6 ay eçerli pasaportunuz ve ayrı bir kimliğiniz daha

Uçak biletleri ve seyahat programı

Gemi bileti veya voucher lar ve gemi bagaj etiiketiniz
Bu tur için henüz bir yorum yapılmamış.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 17 Yaş  
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
27.05.2018 996 € 1.602 € 946 € 796 € 896 €
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
27.05.2018 1.096 € 1.802 € 1.046 € 896 € 996 €
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
27.05.2018 1.346 € 2.302 € 1.296 € 1.196 € 1.246 €
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
10.06.2018 1.096 € 1.802 € 1.046 € 896 € 996 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
10.06.2018 1.296 € 2.202 € 1.246 € 1.096 € 1.196 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
10.06.2018 1.496 € 2.602 € 1.446 € 1.296 € 1.396 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
24.06.2018 1.096 € 1.802 € 1.046 € 390 € 996 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
24.06.2018 1.296 € 2.202 € 1.246 € 390 € 1.196 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
24.06.2018 1.496 € 2.602 € 1.446 € 1.296 € 1.396 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
01.07.2018 1.096 € 1.802 € 1.046 € 390 € 996 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
01.07.2018 1.296 € 2.202 € 1.246 € 390 € 1.196 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
01.07.2018 1.496 € 2.602 € 1.446 € 390 € 1.396 €
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
15.07.2018 1.196 € 2.002 € 1.146 € 390 € 1.096 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
15.07.2018 1.396 € 2.402 € 1.346 € 390 € 1.296 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
15.07.2018 1.596 € 2.802 € 1.546 € 1.396 € 1.496 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
29.07.2018 1.196 € 2.002 € 1.146 € 996 € 1.096 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
29.07.2018 1.396 € 2.402 € 1.346 € 1.196 € 1.296 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
29.07.2018 1.696 € 3.002 € 1.646 € 1.496 € 1.596 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
19.08.2018 1.396 € 2.402 € 1.346 € 1.196 € 1.296 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
19.08.2018 1.596 € 2.802 € 1.546 € 1.396 € 1.496 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
19.08.2018 1.796 € 3.202 € 1.746 € 1.596 € 1.696 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
İç Kabin
09.09.2018 1.096 € 1.802 € 1.046 € 896 € 996 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Dış Kabin
09.09.2018 1.296 € 2.202 € 1.246 € 1.096 € 1.196 €
7+
Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz
Balkonlu Kabin
09.09.2018 1.496 € 2.602 € 1.446 € 1.296 € 1.396 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

2.669 € 'dan itibaren
01/05/18

5 Koningsdam ile Büyük Avrupa 6 Ulke

1.799 € 'dan itibaren
04/01/18

5 NCL Spirit İle Kanarya Adaları

1.999 € 'dan itibaren
22/07/18

5 Koningsdam ile Norveç Fiyortları

1.949 € 'dan itibaren
12/05/18

5 Rotterdam ile Norveç Fiyortları

2.009 € 'dan itibaren
30/03/18

5 Ruby Prıncess İle Batı Amerika

3.249 € 'dan itibaren
31/07/18

5 Zuiderdam ile İzlanda İskoçya

2.349 € 'dan itibaren
27/01/18

Allure Of The Seas Batı Karayipler

2.296 € 'dan itibaren
15/05/18

Brilliance Of The Seas ile Büyük Britanya Kıyıları

2.496 € 'dan itibaren
20/08/18

Brilliance Of The Seas İle Büyük Baltık Başkentleri

2.499 € 'dan itibaren
07/03/18

Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

1.549 € 'dan itibaren
22/04/18

Carnival Horizon İle Batı Akdeniz

949 € 'dan itibaren
14/10/18

Celestyal Crystal ile Yunan Adaları Atina IDYLLIC AEGEAN

589 € 'dan itibaren
24/04/18

Celestyal Nefeli ile Yunan Adaları EUPHORIC 4 Gece

469 € 'dan itibaren
03/11/18

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Atina ICONIC AEGEAN

589 € 'dan itibaren
06/11/18

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Atina / ICONIC AEGEAN

1.596 € 'dan itibaren
12/01/18

Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

1.549 € 'dan itibaren
14/09/18

Costa Diadema İle Batı Akdeniz Mallorca Sardunya Adaları

1.496 € 'dan itibaren
21/09/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz

1.396 € 'dan itibaren
09/06/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz(Şeker Bayramı )

1.296 € 'dan itibaren
09/06/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz(Şeker Bayramı)

1.896 € 'dan itibaren
18/08/18

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.650 ₺ 'dan itibaren
23/04/18

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz

5.900 ₺ 'dan itibaren
20/10/18

Costa Luminosa İle Ege ve Akdenizin En Güzel Limanları

1.696 € 'dan itibaren
18/08/18

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

1.199 € 'dan itibaren
02/03/18

Costa Mediterrane ile BAE Arabistan Yarım Adası

3.196 € 'dan itibaren
17/04/18

Costa NeoRomantica ile Büyük Japonya Anlamlı Kore

3.296 € 'dan itibaren
23/05/18

Costa NeoRomantica ile Büyük Japonya Anlamlı Kore BF

1.996 € 'dan itibaren
02/03/18

Costa Neoclassica Maldivler Hindistan Srilanka

1.596 € 'dan itibaren
23/02/18

Costa Neoclassica Maldivler Hindistan Srilanka Pro

1.796 € 'dan itibaren
22/12/17

Costa Neoclassica ile Hindistan Maldivler Dubai Turu

1.499 € 'dan itibaren
19/11/18

Costa Pacifica İle Kanarya Adaları Akdeniz

1.796 € 'dan itibaren
01/02/18

Costa Victoria ile Singapur Tayland Kamboçya

1.649 € 'dan itibaren
08/09/18

Crown Princess İle Akdeniz

2.099 € 'dan itibaren
13/10/18

Crown Princess İle Batı Akdeniz

1.799 € 'dan itibaren
01/09/18

Crown Prıncess ile Akdeniz Yunan Adaları

4.259 € 'dan itibaren
06/03/18

Diamond Princess İle Avusturalya Yeni Zelanda

6.600 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

5.200 ₺ 'dan itibaren
21/04/18

Enchantment of the Seas ile Miami ve Bahamalar

2.899 € 'dan itibaren
26/01/18

Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

1.696 € 'dan itibaren
24/10/18

Jewel of the Seas ile Romantik Akdeniz

1.396 € 'dan itibaren
02/09/18

Jewel of the seas ile Akdeniz İncileri

1.249 € 'dan itibaren
26/10/18

MSC Fantasia İle Akdeniz

1.849 € 'dan itibaren
20/01/18

MSC OPERA ile KÜBA KARAYİPLER

469 € 'dan itibaren
28/04/18

Majesty ile Yunan Adaları Atina ICONIC AEGEAN

2.759 € 'dan itibaren
20/02/18

Msc Armonia İle Küba Karayipler

1.689 € 'dan itibaren
22/09/18

Msc Divina İle Akdeniz

2.419 € 'dan itibaren
09/08/18

Msc Magnifica ile Akdeniz

1.819 € 'dan itibaren
13/09/18

Msc Magnifica ile Batı Akdeniz

1.099 € 'dan itibaren
15/10/18

Msc Magnifica ile Kuzey Avrupa

2.169 € 'dan itibaren
09/07/18

Msc Magnifica İle Norveç Fiyordları

1.199 € 'dan itibaren
18/03/18

Msc Meravıglıa ile Akdeniz

1.509 € 'dan itibaren
10/06/18

Msc Opera İle Akdeniz

1.549 € 'dan itibaren
09/09/18

Msc Opera İle Akdeniz İbiza

1.489 € 'dan itibaren
08/04/18

Msc Orchestra ile Akdeniz

1.629 € 'dan itibaren
12/10/18

Msc Orchestra ile Kanarya Adaları

949 € 'dan itibaren
25/06/18

Msc Seaview ile Akdeniz

1.249 € 'dan itibaren
06/01/18

Msc Splendida ile Birleşik Arap Emirlikleri

3.099 € 'dan itibaren
07/02/18

Ncl Jewel İle Avustralya Sahilleri Tazmanya

1.046 € 'dan itibaren
14/01/18

Pullman Horizon ile Kanarya Adaları

3.200 ₺ 'dan itibaren
23/04/18

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

2.046 € 'dan itibaren
18/08/18

Pullman Zenith ile Baltık Başkentleri

2.496 € 'dan itibaren
07/07/18

Pullman Zenith ile Kuzey Kutup Dairesi

1.846 € 'dan itibaren
01/09/18

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

2.699 € 'dan itibaren
29/08/18

ROYAL PRINCESS ile BÜYÜK BRİTANYA

1.999 € 'dan itibaren
24/03/18

Regal Princess ile Batı Karayipler

1.096 € 'dan itibaren
20/05/18

Rhapsody Of The Seas ile Akdeniz Turu

1.296 € 'dan itibaren
24/06/18

Serenade Of The Seas İle Baltık Başkentleri

1.196 € 'dan itibaren
06/05/18

Serenade Of The Seas İle Norveç Fiyortları

1.896 € 'dan itibaren
11/08/18

Serenade Of The Seas İle Norveç Fiyortları 8 Gece

1.196 € 'dan itibaren
31/03/18

Symphony of The Seas ile Batı Akdeniz Turu 5 Gece

1.996 € 'dan itibaren
14/10/18

Symphony of the Seas ile Batı Akdeniz Turu

2.849 € 'dan itibaren
06/02/18

Veendam ile Kübalı Karayipler

3.699 € 'dan itibaren
19/12/17

Volendam İle Güneydoğu Asyada 5 Ülke

2.149 € 'dan itibaren
06/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle 5 Ülke 3 Nehir REN MAIN TUNA Nehirleri

1.169 € 'dan itibaren
23/05/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Lale Zamanında Hollanda Belçika 7 GECE

1.019 € 'dan itibaren
15/04/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Lale Zamanında Nehirden Hollanda Belçika

819 € 'dan itibaren
14/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Main Tuna Nehri

1.459 € 'dan itibaren
06/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Romantik Ren Main Nehri Ve Romatik Yol

1.169 € 'dan itibaren
30/05/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Romantik Ren Turu Fransa Almanya Hollanda

2.549 € 'dan itibaren
05/07/18

5 DLX Amalyra ile Paris Normandiya Seine Nehri

1.199 € 'dan itibaren
02/04/18

5 DLX SWISS TIARA ile Romantik Ren + Mosel

899 € 'dan itibaren
02/04/18

5 DLX SWISS TIARA ile Romantik Ren Balkonlu Kabin

7.399 $ 'dan itibaren
21/12/18

5 American Queen İle Grand Mississippi Nehir Turu Christmas Ve Yılbaşı

2.199 € 'dan itibaren
16/08/18

5 DLX Amedeus Silver

2.919 € 'dan itibaren
30/04/18

5 MS Douro Cruıser Gemisi İle Douro Nehir Turu

1.399 € 'dan itibaren
28/12/17

5 Oscar Wilde Gemisi İle Ren Mosel Nehri

2.990 € 'dan itibaren
15/09/18

M/S APOLON 5 gemisi ile Dalmaçya Kıyıları

2.090 € 'dan itibaren
15/09/18

M/S BELLEJOUR 4 gemisi ile MAIN TUNA VALSI

1.690 € 'dan itibaren
24/10/18

M/S BELLEJOUR 4 gemisi ile TUNA INCILERI

1.890 € 'dan itibaren
27/12/17

M/S BELLEJOUR Ren Nehrinde Noel Pazarları

1.790 € 'dan itibaren
18/08/18

M/S BELLEJOUR ile Kuzey Avrupa Hollanda Belçika

1.790 € 'dan itibaren
11/08/18

M/S BELLEJOUR ile Romantik Ren Turu ve 3 Ülke

1.299 € 'dan itibaren
18/09/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 10 Gece

1.099 € 'dan itibaren
08/06/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 7 Gece 8 Gün

1.999 € 'dan itibaren
17/08/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 9 Gece 10 Gün

1.690 € 'dan itibaren
27/12/17

M/S FİDELİO 4 gemisi ile Tuna Nehrinde Noel

949 € 'dan itibaren
18/12/17

M/S Johannes Brahms ile Ren Nehri Noel Pazarları

899 € 'dan itibaren
13/12/17

M/S Johannes Brahms ile Ren Nehri Noel Pazarları.

1.599 € 'dan itibaren
20/07/18

M/S Rublev Gemisi ile Volga Volga

1.690 € 'dan itibaren
21/08/18

M/S SHASKOV Gemisi ile Volga Nehri

1.990 € 'dan itibaren
30/06/18

M/S SHASKOV gemisi ile Volga

3.799 $ 'dan itibaren
17/08/18

M/V 5 DLX Paramhamsa Gemisi İle Delhi Ganj Nehri Bombay

3.899 $ 'dan itibaren
15/08/18

M/V 5 DLX Paramhamsa Gemisi

1.879 € 'dan itibaren
09/08/18

MS BELLE DE CADIX GEMİSİ İLE GUADALQİVİR NEHRİ ENDÜLÜS

1.590 € 'dan itibaren
27/12/17

Ms Alemannia ile Ren Turu Yılbaşı

1.790 € 'dan itibaren
18/04/18

Romantik Ren Nehri ve Lale Zamanları

1.790 € 'dan itibaren
01/09/18

Romantik Ren Turu ve 3 Ülke

BENZER TURLARIMIZ

2.669 € 'dan itibaren
01/05/18

5 Koningsdam ile Büyük Avrupa 6 Ulke

1.799 € 'dan itibaren
04/01/18

5 NCL Spirit İle Kanarya Adaları

1.999 € 'dan itibaren
22/07/18

5 Koningsdam ile Norveç Fiyortları

1.949 € 'dan itibaren
12/05/18

5 Rotterdam ile Norveç Fiyortları

2.009 € 'dan itibaren
30/03/18

5 Ruby Prıncess İle Batı Amerika

3.249 € 'dan itibaren
31/07/18

5 Zuiderdam ile İzlanda İskoçya

2.349 € 'dan itibaren
27/01/18

Allure Of The Seas Batı Karayipler

2.296 € 'dan itibaren
15/05/18

Brilliance Of The Seas ile Büyük Britanya Kıyıları

2.496 € 'dan itibaren
20/08/18

Brilliance Of The Seas İle Büyük Baltık Başkentleri

2.499 € 'dan itibaren
07/03/18

Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

1.549 € 'dan itibaren
22/04/18

Carnival Horizon İle Batı Akdeniz

949 € 'dan itibaren
14/10/18

Celestyal Crystal ile Yunan Adaları Atina IDYLLIC AEGEAN

589 € 'dan itibaren
24/04/18

Celestyal Nefeli ile Yunan Adaları EUPHORIC 4 Gece

469 € 'dan itibaren
03/11/18

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Atina ICONIC AEGEAN

589 € 'dan itibaren
06/11/18

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Atina / ICONIC AEGEAN

1.596 € 'dan itibaren
12/01/18

Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

1.549 € 'dan itibaren
14/09/18

Costa Diadema İle Batı Akdeniz Mallorca Sardunya Adaları

1.496 € 'dan itibaren
21/09/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz

1.396 € 'dan itibaren
09/06/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz(Şeker Bayramı )

1.296 € 'dan itibaren
09/06/18

Costa Diadema İle Mallorcarı Akdeniz(Şeker Bayramı)

1.896 € 'dan itibaren
18/08/18

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.650 ₺ 'dan itibaren
23/04/18

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz

5.900 ₺ 'dan itibaren
20/10/18

Costa Luminosa İle Ege ve Akdenizin En Güzel Limanları

1.696 € 'dan itibaren
18/08/18

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

1.199 € 'dan itibaren
02/03/18

Costa Mediterrane ile BAE Arabistan Yarım Adası

3.196 € 'dan itibaren
17/04/18

Costa NeoRomantica ile Büyük Japonya Anlamlı Kore

3.296 € 'dan itibaren
23/05/18

Costa NeoRomantica ile Büyük Japonya Anlamlı Kore BF

1.996 € 'dan itibaren
02/03/18

Costa Neoclassica Maldivler Hindistan Srilanka

1.596 € 'dan itibaren
23/02/18

Costa Neoclassica Maldivler Hindistan Srilanka Pro

1.796 € 'dan itibaren
22/12/17

Costa Neoclassica ile Hindistan Maldivler Dubai Turu

1.499 € 'dan itibaren
19/11/18

Costa Pacifica İle Kanarya Adaları Akdeniz

1.796 € 'dan itibaren
01/02/18

Costa Victoria ile Singapur Tayland Kamboçya

1.649 € 'dan itibaren
08/09/18

Crown Princess İle Akdeniz

2.099 € 'dan itibaren
13/10/18

Crown Princess İle Batı Akdeniz

1.799 € 'dan itibaren
01/09/18

Crown Prıncess ile Akdeniz Yunan Adaları

4.259 € 'dan itibaren
06/03/18

Diamond Princess İle Avusturalya Yeni Zelanda

6.600 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

5.200 ₺ 'dan itibaren
21/04/18

Enchantment of the Seas ile Miami ve Bahamalar

2.899 € 'dan itibaren
26/01/18

Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

1.696 € 'dan itibaren
24/10/18

Jewel of the Seas ile Romantik Akdeniz

1.396 € 'dan itibaren
02/09/18

Jewel of the seas ile Akdeniz İncileri

1.249 € 'dan itibaren
26/10/18

MSC Fantasia İle Akdeniz

1.849 € 'dan itibaren
20/01/18

MSC OPERA ile KÜBA KARAYİPLER

469 € 'dan itibaren
28/04/18

Majesty ile Yunan Adaları Atina ICONIC AEGEAN

2.759 € 'dan itibaren
20/02/18

Msc Armonia İle Küba Karayipler

1.689 € 'dan itibaren
22/09/18

Msc Divina İle Akdeniz

2.419 € 'dan itibaren
09/08/18

Msc Magnifica ile Akdeniz

1.819 € 'dan itibaren
13/09/18

Msc Magnifica ile Batı Akdeniz

1.099 € 'dan itibaren
15/10/18

Msc Magnifica ile Kuzey Avrupa

2.169 € 'dan itibaren
09/07/18

Msc Magnifica İle Norveç Fiyordları

1.199 € 'dan itibaren
18/03/18

Msc Meravıglıa ile Akdeniz

1.509 € 'dan itibaren
10/06/18

Msc Opera İle Akdeniz

1.549 € 'dan itibaren
09/09/18

Msc Opera İle Akdeniz İbiza

1.489 € 'dan itibaren
08/04/18

Msc Orchestra ile Akdeniz

1.629 € 'dan itibaren
12/10/18

Msc Orchestra ile Kanarya Adaları

949 € 'dan itibaren
25/06/18

Msc Seaview ile Akdeniz

1.249 € 'dan itibaren
06/01/18

Msc Splendida ile Birleşik Arap Emirlikleri

3.099 € 'dan itibaren
07/02/18

Ncl Jewel İle Avustralya Sahilleri Tazmanya

1.046 € 'dan itibaren
14/01/18

Pullman Horizon ile Kanarya Adaları

3.200 ₺ 'dan itibaren
23/04/18

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

2.046 € 'dan itibaren
18/08/18

Pullman Zenith ile Baltık Başkentleri

2.496 € 'dan itibaren
07/07/18

Pullman Zenith ile Kuzey Kutup Dairesi

1.846 € 'dan itibaren
01/09/18

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

2.699 € 'dan itibaren
29/08/18

ROYAL PRINCESS ile BÜYÜK BRİTANYA

1.999 € 'dan itibaren
24/03/18

Regal Princess ile Batı Karayipler

1.096 € 'dan itibaren
20/05/18

Rhapsody Of The Seas ile Akdeniz Turu

1.296 € 'dan itibaren
24/06/18

Serenade Of The Seas İle Baltık Başkentleri

1.196 € 'dan itibaren
06/05/18

Serenade Of The Seas İle Norveç Fiyortları

1.896 € 'dan itibaren
11/08/18

Serenade Of The Seas İle Norveç Fiyortları 8 Gece

1.196 € 'dan itibaren
31/03/18

Symphony of The Seas ile Batı Akdeniz Turu 5 Gece

1.996 € 'dan itibaren
14/10/18

Symphony of the Seas ile Batı Akdeniz Turu

2.849 € 'dan itibaren
06/02/18

Veendam ile Kübalı Karayipler

3.699 € 'dan itibaren
19/12/17

Volendam İle Güneydoğu Asyada 5 Ülke

2.149 € 'dan itibaren
06/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle 5 Ülke 3 Nehir REN MAIN TUNA Nehirleri

1.169 € 'dan itibaren
23/05/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Lale Zamanında Hollanda Belçika 7 GECE

1.019 € 'dan itibaren
15/04/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Lale Zamanında Nehirden Hollanda Belçika

819 € 'dan itibaren
14/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Main Tuna Nehri

1.459 € 'dan itibaren
06/06/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Romantik Ren Main Nehri Ve Romatik Yol

1.169 € 'dan itibaren
30/05/18

4 + M/S Serenity Gemisi İle Romantik Ren Turu Fransa Almanya Hollanda

2.549 € 'dan itibaren
05/07/18

5 DLX Amalyra ile Paris Normandiya Seine Nehri

1.199 € 'dan itibaren
02/04/18

5 DLX SWISS TIARA ile Romantik Ren + Mosel

899 € 'dan itibaren
02/04/18

5 DLX SWISS TIARA ile Romantik Ren Balkonlu Kabin

7.399 $ 'dan itibaren
21/12/18

5 American Queen İle Grand Mississippi Nehir Turu Christmas Ve Yılbaşı

2.199 € 'dan itibaren
16/08/18

5 DLX Amedeus Silver

2.919 € 'dan itibaren
30/04/18

5 MS Douro Cruıser Gemisi İle Douro Nehir Turu

1.399 € 'dan itibaren
28/12/17

5 Oscar Wilde Gemisi İle Ren Mosel Nehri

2.990 € 'dan itibaren
15/09/18

M/S APOLON 5 gemisi ile Dalmaçya Kıyıları

2.090 € 'dan itibaren
15/09/18

M/S BELLEJOUR 4 gemisi ile MAIN TUNA VALSI

1.690 € 'dan itibaren
24/10/18

M/S BELLEJOUR 4 gemisi ile TUNA INCILERI

1.890 € 'dan itibaren
27/12/17

M/S BELLEJOUR Ren Nehrinde Noel Pazarları

1.790 € 'dan itibaren
18/08/18

M/S BELLEJOUR ile Kuzey Avrupa Hollanda Belçika

1.790 € 'dan itibaren
11/08/18

M/S BELLEJOUR ile Romantik Ren Turu ve 3 Ülke

1.299 € 'dan itibaren
18/09/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 10 Gece

1.099 € 'dan itibaren
08/06/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 7 Gece 8 Gün

1.999 € 'dan itibaren
17/08/18

M/S Dnieper Princess Gemisi İle 9 Gece 10 Gün

1.690 € 'dan itibaren
27/12/17

M/S FİDELİO 4 gemisi ile Tuna Nehrinde Noel

949 € 'dan itibaren
18/12/17

M/S Johannes Brahms ile Ren Nehri Noel Pazarları

899 € 'dan itibaren
13/12/17

M/S Johannes Brahms ile Ren Nehri Noel Pazarları.

1.599 € 'dan itibaren
20/07/18

M/S Rublev Gemisi ile Volga Volga

1.690 € 'dan itibaren
21/08/18

M/S SHASKOV Gemisi ile Volga Nehri

1.990 € 'dan itibaren
30/06/18

M/S SHASKOV gemisi ile Volga

3.799 $ 'dan itibaren
17/08/18

M/V 5 DLX Paramhamsa Gemisi İle Delhi Ganj Nehri Bombay

3.899 $ 'dan itibaren
15/08/18

M/V 5 DLX Paramhamsa Gemisi

1.879 € 'dan itibaren
09/08/18

MS BELLE DE CADIX GEMİSİ İLE GUADALQİVİR NEHRİ ENDÜLÜS

1.590 € 'dan itibaren
27/12/17

Ms Alemannia ile Ren Turu Yılbaşı

1.790 € 'dan itibaren
18/04/18

Romantik Ren Nehri ve Lale Zamanları

1.790 € 'dan itibaren
01/09/18

Romantik Ren Turu ve 3 Ülke