PULLMAN HORİZON İLE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ


08.12.2018
8 Gece 9 Gün

5.900 ₺Bu fırsatta son 2 kişi kaldı


Satın Al
01.03.2019 - 10.03.2019
9 Gece - 10 Gün
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım İÇ KABİN
5900 ₺
SEÇ
01.03.2019 - 10.03.2019
9 Gece - 10 Gün
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım DIŞ KABİN
6900 ₺
SEÇ
29.12.2018 - 07.01.2019
9 Gece - 10 Gün
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım DIŞ KABİN
7900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 5.900 ₺
İlave Yatak 4.125 ₺
Tek Kişi 9.300 ₺
0 - 2 Yaş 2.500 ₺
3 - 12 Yaş 3.825 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen/Dubai/İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri

  Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

  *Pullmantur Horizon gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece HER ŞEY DAHİL konaklama

  *Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme v.b.)

  *Gemi servis ücreti ( 77 € kişi başı olarak rezervasyon esnasında ödenmelidir.)

  *Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

  *Vize bedeli 100 EURO (çift girişli Cruise için geçerli dubai vizesi)

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Olası yakıt harcı

  *Seyahat ve iptal sigortası (65 yaşa altı)(sadece türk pasaportlu misafirler için),(65 yaş ve üzeri misafirlerimize 100% sürprim uygulanır).
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 758 SABIHA GOKCEN - DUBAI
22:25 - 03:50
TK - 759 DUBAI - SABIHA GOKCEN
05:20 - 09:30
TUR PROGRAMI

08.12.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ve rehberim...
2. Gün
İstanbul-Dubai ( Sabiha Gökçen)
Türk havayolları ile Dubaiye hareket ediyoruz.Dubaiye varışımıza istinaden havalimanında bizi bekle...
3. Gün
Khasab, Umman
Gemimiz sabah saat 07.00 de Khasab limanına yanaşacaktır. Khasab, Umman’ın kuzey ucunda Musandam yar...
4. Gün
Muscat,Umman
Gemimiz sabah saat 09.00 da limana yanaşacaktır. Maskat, Antik Roma’dan beri dünyanın en büyük liman...
5. Gün
Fujairah , Birleşik Arap Emirlikleri
Gemimiz sabah saat 09.00 da limana yanaşacaktır. Khor al Fakkan, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yed...
6. Gün
Denizde
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
7. Gün
Abu Dabi,Birleşik Arap Emirlikleri
Gemimiz sabah saat 07.30 da limana yanaşacaktır. Abu Dhabi ihtişamlı ve kozmopolit bir şehirdir, muh...
8. Gün
Dubai
Gemimiz sabah saat 09.00 da Dubai limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardınd...
9. Gün
Dubai-İstanbul
Sabaha karşı rehberimizin belirleyeceği buluşma noktasından hareket ederek İstanbul uçuşumuz için Du...
EKSTRA TURLAR

Dubai Turu (4 Saat )
Dubai, Yedi Emirlik'in ikinci büyük şehridir ve köklü ticaret tarihine sahip olduğu için “Tüccarların Şehri” olarak bilinir. Doğu cazibesi ve Batı modernliğinin büyüleyici bir karışımı olan Doğu ve Batı'nın eşsiz karışımı ile şaşırtmaktadır. Tur, dışarıdan inanılmaz fotoğraflar çekebileceğiniz, ünlü 5 yıldızlı Burj al Arab'ın yakınındaki bir noktaya transfer ile başlayacaktır. Ardından Şeyh Zayed Yolu üzerinden, 18. Yüzyıldan kalan ve Fort El Fahidi de bulunan, Dubai Müzesi'ne gideceksiniz. Müzede, şehrin tarihi ticaret bağlarının ve incilerin toplanmasıyla ilgili büyüleyici bir manzara sunan çeşitli sahneleri temsil eden bazı görseller bulacaksınız. Müzeyi gezdikten sonra, aromatik baharatların bulunduğu geniş altın çarşısını (souq) ziyaret edip, dünyanın her yerinden daha uygun fiyatlarla mükemmel altın mücevherler satın alabilirsiniz. Bunu kaçırmak ister misiniz?
Tur Ücreti : 44 € / Çocuk 23 €

Khasab Turu (3,5 Saat )
Bu turda Musandam Yarımadası ve başkenti Khasab'ın sembolik yerlerini göreceksiniz. İskelede sizleri bekleyen otobüs tarafından alınacak ve Hürmüz boğazında bulunan, 17. Yüzyılda deniz ticaretine hükmeden Portekizlilere ait olan kaleye gideceksiniz. Kale, fotoğraf çekmeye değer sahil manzarası sunmaktadır. Daha sonra Ras al Khaima emirliğinin sınırı olan Bukha'ya doğru yola çıkacaksınız. Yolculuk esnasında bölgenin muhteşem manzaralarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Zıtlıkların harika bir uyum içerisinde bulunduğu manzaraya sahip olan Bukha'ya varacaksınız. Limana varmadan önce Ulu Camii de ziyaret edeceksiniz.
Tur Ücreti : 70 € / Çocuk 40 €

Muscat Turu ( 4,5 Saat )
Dünyanın en büyük camilerinden biri olan ve güzelliğiyle büyüleyen, Muscat Ulu Camiyi ziyaret ediyoruz. Daha sonra, 1914 yılında en olarak inşa edilen ve sonrasında Bait Zubair müzesi olarak düzenlenmiştir. Muscat'ın eski kasabasını gezerken geçmişe doğru seyahat edebilirsiniz. Sonrasında, Umman kraliyetlerinin özelliklerini sergilemek için kullanılan Mirani ve Jalali kalelerine doğru yürüyeceksiniz. Ayrıca Al Alam Sarayı'nı görüp, Umman'daki en eski çarşıyı da gezebileceksiniz. Muttrah kasabası, antik bir çarşı ve 18. Yüzyıla ait ticaret evinin karışımıdır. Limana dönmeden önce çarşıda alışveriş yapmanın tadını çıkarabileceksiniz. * Ulu Camii ziyaret ederken omuz ve dizler kapalı olmalıdır. (Şort, kolsuz tşört, sandalet ve parmak arası terliklere izin verilmemektedir) Üzerinizdeki kıyafetler kurallara uygun değil ise, kadınlar geleneksel tunik (abaya) ve bir başörtüsü (shayla) kiralayabilirler. * Kapanış programından dolayı, 05 Aralık 2018'de Büyük Camii'nin iç mekânını ziyaret etmek mümkün olmayacaktır. Dışarıdan fotoğraf çekimi yapılacaktır.
Tur Ücreti :53 € / Çocuk 27 €

Fujairah Turu ( 4,5 Saat )
Bu turla Birleşik Arap Emirlikleri'nin doğu sahillerinin coşkulu manzarasının tadını çıkaracaksınız. İkonik Fuijarah kalesi'ne vardığınızda, otobüs ile 300 yıl öncesine zaman yolculuğu yapmış olacaksınız. Ardından Bithna çölünü gezeceksiniz. Turunuza, bölgenin el yapımı hediyelik eşyalarını satın alabileceğiniz renkli Cuma Pazarını gezerek devam edeceksiniz. Daha sonra, unutulmaz manzaraların tadını çıkarmak için Masafi Pass dağına çıkacaksınız. Bu panoramik rotayı, Hacjar Dağı eteklerindeki Fujairah sahilinde devam edeceksiniz. Rotanız, Birleşik Arap Emirliklerinin en eski durağı olan Bidiya'da bulunan camii'de son bulacak. Limana dönmeden önce dışarıdan fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.
Tur Ücreti :64 € / Çocuk 36 €

Abudhabi Turu ( 4 Saat )
Bu tur, Birleşik Arap Emirliklerinin kurucusunun adını alan, Sheikh Zayed Camii olarak da bilinen Ulu Camii ile başlayan Abu Dhabi emirliklerinin, panoramik görüntüsünü sunmaktadır. Dünyanın en büyük camilerinden biri olan ve 40.000'den fazla ibadetçiyi bünyesinde barındıran caminin güzelliği ile hayrete düşebilirsiniz. Daha sonra, şehre giderken, Dünyanın en büyük otellerinden biri olan Emirates Palace Hotel'i göreceksiniz. Limana dönmeden önce sahil yolunda fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. * Dini yapıları ziyaret ederken omuz ve dizler kapalı olmalıdır. (Şort, kolsuz t-şört, sandalet ve parmak arası terliklere izin verilmemektedir)
Tur Ücreti :59 € / Çocuk 35 €

Dubai Safari Turu (4 Saat)
Sabah saatlerinde, tepelerin arasında maceranın tadını çıkaracak ve çölün güzelliğinin tadını çıkaracaksınız. Daha sonra çölde deve gezintisi, geleneksel nargile içebileceğiniz ve sörf tahtası üzerinde kumlarda sörf yapabileceğiniz bir kampa geleceksiniz. Öğle yemeği için gemiye geri döneceksiniz.
Tur Ücreti :80 € / Çocuk 40€

Dubai Geceleri (4,5 Saat )
Geleneksel bir çarşı ve Dubai'deki mevcut alışveriş merkezlerini karşılaştırabileceğiniz bir tur. Dubai'de iki farklı alışveriş alternatifini deneyimleyebileceksiniz. İlk önce çeşitli mağaza ve restoranların bulunduğu, Souk Madinat Jumeirah'da alışveriş yapabilmeniz için boş zamanınız olacak. Sonrasında, Dünyanın en büyük koreografisine sahip ve Burj Khalifa gölünün üzerine kurulu olan, Dubai Çeşmesini göreceksiniz. Ardından bünyesinde 1200'den fazla mağaza bulunduran Dubai Mall'da alışveriş yapmanın tadına varacaksınız. Eğlenceli alışveriş gününüzü tamamladıktan sonra otobüs ile limana döneceksiniz.
Tur Ücreti :50 € / Çocuk 30 €

ÖNEMLİ NOTLAR
- Turlarımız özel araç, rehber eşliğinde Türkçe anlatımlı olup geminin turlarına göre daha kapsamlıdır.
- Turlar için rahat ayakkabı giymenizi ve hava şartlarına göre şapka, güneş kremi ve gözlüğü veya yağmurluk, şemsiye almanızı tavsiye ederiz.
- Turlarda özellikle belirtilen yerler dışında müze, cami, kilise,ören yerleri giriş ücretleri misafirlerimize aittir.
- Turlarımız minimum 20 kişi katılımı ile gerçekleşecektir. Daha az katılımlarda fiyat ayarlamasını rehberiniz yapıp sizleri bilgilendirecektir.
- Dini ibadet/resmi ziyaret gibi bazı sebeplerden dolayı kapalı olan müze/cami ve kiliseler dışarıdan gezilebilecektir.
- Otobüs sayıları ilk gün yapılacak satışlara göre belirlenecektir. Sonraki günlerde tur satın almak isteyen misafirlerimize otobüsteki müsaitlik veya ek otobüs alma durumuna göre satış gerçekleşebilecektir.
- Tur başlama ve bitiş saatlerinde gerekli görüldüğü taktirde değişiklik yapılabilir.
- Özellikle Arap ülkelerinde cami ziyaretleri için uygun kıyafetler seçilmelidir. Erkekler için şort yerine pantolon (diz altı olsa bile şort ile girişe izin verilmiyor), bayanların vücudu tam saran kıyafetler yerine biraz bol kıyafetler giymesinde ve yanlarında camiye girerken kullanılmak üzere bir eşarp bulunmasında fayda vardır. Bayanların kısa kollu giymemesi, mutlaka çorap giymesi (transparan çoraba izin verilmiyor) ve pantolon yada eteklerin mutlaka ayak bileğine kadar uzun olması isteniliyor.
- Çöl safari turunda çölde gün batımından sonra soğuk olabilmektedir. Bu nedenden dolayı yanınızda ince bir hırka / mont bulunmasında ve kapalı ayakkabı giyilmesinde fayda vardır.

UYARILAR VE NOTLAR


Gemi İptal Şartları

77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
76 - 60 gün kala % 25,
59 - 45 gün kala % 40,
44 - 31 gün kala % 60,
30 - 21 gün kala % 80,
20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır.

*** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Banu Vardar
  Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
 • Neriman Büyük
  Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
 • Murat Demir
  Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
 • ZARİFE GÜNEŞ
  Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
 • Hasan Tunçbilek
  Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.

YORUM YAZ

08.12.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ve rehberimiz ile buluşuyoruz.
2. Gün
İstanbul-Dubai ( Sabiha Gökçen)
Türk havayolları ile Dubaiye hareket ediyoruz.Dubaiye varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen aracımız ile gemimize transfer oluyoruz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubai Şehir turuna katılabilirler. Checkin işlemleri ardından kabinlere yerleşme gemiyi keşif için serbest zaman alıyoruz.Gemimiz akşam saat 22.00 de limandan ayrılacaktır.
3. Gün
Khasab, Umman
Gemimiz sabah saat 07.00 de Khasab limanına yanaşacaktır. Khasab, Umman’ın kuzey ucunda Musandam yarım adasında yer alır, Hürmüz Boğazı’ndan çıkıntı yapar. Yılan şeklinde kıyısı sayesinde “Arabistan’ın Norveç’i” olarak tanınır, yarımada eşsiz bir güzelliğe sahiptir, fiyort şeklinde karanın içine giren ve çıkan yapılar bulunur. Krembeyazı kireçtaşı uçurumları sakin ve turkuaz rengi denizden romantik bir şekilde yukarı yükselir. 17.yüzyıldan kalma Khasab kalesi, Bukha kasabası ve muhteşem manzaralarıyla Bukha kalesi, 2097 metre yükseklikteki Jebel Harim (Kadınların Dağı) görülebilecek yerlerden bazılarıdır. Dileyen misafirlerimizin rehberimizin organize edeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz gece saat 03.00 te limandan ayrılacaktır.
4. Gün
Muscat,Umman
Gemimiz sabah saat 09.00 da limana yanaşacaktır. Maskat, Antik Roma’dan beri dünyanın en büyük limanlarından biri olarak tanınmıştır. Zamanda yolculuk yaparak nefes kesici Al Jalali ve Al Mirani kalelerini, kalabalık Arap pazarlarını, Sultan Kabus Cami’sini ve Beyit Al Zübair müzesini ziyaret edin. Seçkin Amouage parfümerisinde doğal ve cezbedici kokular keşfedin. 5 adet minareye sahip olan Büyük Cami, Nakhl kalesi, doğal kaynaklar içeren Al Thowara Vahası, 17.yüzyıldan kalma Nizwa ve Jabrin Kaleleri, Al Alam yani Sultan Sarayı, doğal güzellikleri ve deniziyle Wadi Arbayeen, su bendiyle Wadi Dayqah sizleri bekliyor olacak. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 19.00 da limandan ayrılacaktır.
5. Gün
Fujairah , Birleşik Arap Emirlikleri
Gemimiz sabah saat 09.00 da limana yanaşacaktır. Khor al Fakkan, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yedi şehirden biridir, Umman körfezinde yer alır, etrafında verimli bitki örtüsüne sahip Fujairah yer alır. Burada ziyaret edilebilecek yerlerden bazıları : şehrin caddelerinde bir yürüyüş, canlı Arap pazarı, arkeolojik siteler, Wurrayah şelalesi, Wurrayah Wadi ve kristalleriyle birlikte ilginç Rifaisa su bendi, muhteşem manzaralarıyla Masafi Dağları, Wadi Shawkah vahası, 80 milyon yıllık fosiller içeren Fosil Kayası, deve şeklinde olan Deve Kayası, 300 yıllık tarihe sahip Fujairah Kalesi ve eski zamanlarda yaşamış insanların kalıntılarının bulunduğu Khor Fakkan Köyü’nü ziyaret edebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam saat 07.00 de limandan ayrılacaktır.
6. Gün
Denizde
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
7. Gün
Abu Dabi,Birleşik Arap Emirlikleri
Gemimiz sabah saat 07.30 da limana yanaşacaktır. Abu Dhabi ihtişamlı ve kozmopolit bir şehirdir, muhteşem Şeyh Zayit Büyük Cami, 800 adet kubbesi ve 1000 adet kolonuyla dünyadaki en büyük camilerden biridir. Miras Kasabası, Emirlik Sarayı ve Saray Müzesiyle birlikte Al Ain arkeolojik sitesi görülebilecek ve ziyaret edilebilecek yerlerden bazılarıdır. Kum tepelerinin üzerinde lunapark treniyle heyecan yaşayabilir, dünyadaki en iyi markaların bulunduğu avm’lerde alışveriş yapabilirsiniz. Araba tutkunuysanız, kısa bir mesafede bulunan “Ferrari World Theme Park” ziyareti ilginizi çekebilir. Burada dünyanın en hızlı lunapark trenlerinden birini deneyebilirsiniz. 74 katlı Etihad Kulesini ve muhteşem manzarasını da görmenizi tavsiye ederiz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği tura katılabilirler.Gemimiz akşam saat 10.00 da limandan ayrılacaktır.
8. Gün
Dubai
Gemimiz sabah saat 09.00 da Dubai limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler.Dubai, dünyadaki tek 7-yıldızlı Otel olan Burj Al Arab Oteli’ne ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca yine palmiye şeklinde ve insan yapımı takım adası Palm Jumeirah’ta burada bulunmaktadır. Muhteşem Atlantis Oteli, dünyadaki en büyük insan yapımı marina olan Dubai Marina, Burj Gölü, 828 metre uzunlukla dünyanın en uzun binası olan Burj Al Khalifa, geleneksel Arap pazarı olan “Souk Al Bahar”, Şeyh Zayit Caddesi, The Springs ve Emirates Hills mahalleleri ve devasa alışveriş merkezleriyle Dubai sizi tam anlamıyla büyüleyecektir. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz . Gemimiz bu gece Dubai limanındadır.
9. Gün
Dubai-İstanbul
Sabaha karşı rehberimizin belirleyeceği buluşma noktasından hareket ederek İstanbul uçuşumuz için Dubai havalimanına transfer oluyoruz.Pasaport ve check in işlemlerimizin ardından İstanbula uçuş,varış ve turumuzun sonu...

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Banu Vardar
  Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
 • Neriman Büyük
  Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
 • Murat Demir
  Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
 • ZARİFE GÜNEŞ
  Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
 • Hasan Tunçbilek
  Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin-1 Tam 1 Yarım
08.12.2018 5.900 ₺ 9.300 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
08.12.2018 6.900 ₺ 11.300 ₺ 2.500 ₺ 5.415 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
15.12.2018 5.900 ₺ 9.300 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
15.12.2018 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.275 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
22.12.2018 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
22.12.2018 7.900 ₺ 10.600 ₺ 2.500 ₺ 5.200 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
29.12.2018 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
29.12.2018 7.900 ₺ 10.600 ₺ 2.500 ₺ 5.325 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
05.01.2019 5.900 ₺ 9.300 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
05.01.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
12.01.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
12.01.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
19.01.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
19.01.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
26.01.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
26.01.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
02.02.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
02.02.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
09.02.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
09.02.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
16.02.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
16.02.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
23.02.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
23.02.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
iç Kabin 1 Tam 1 Yarım
01.03.2019 5.900 ₺ 7.600 ₺ 2.500 ₺ 3.825 ₺ Satın al
7+
Pullman Horizon ile Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai
Dış Kabin 1 Tam 1 Yarım
01.03.2019 6.900 ₺ 9.100 ₺ 2.500 ₺ 4.575 ₺ Satın al

Dubai Turu (4 Saat )
Dubai, Yedi Emirlik'in ikinci büyük şehridir ve köklü ticaret tarihine sahip olduğu için “Tüccarların Şehri” olarak bilinir. Doğu cazibesi ve Batı modernliğinin büyüleyici bir karışımı olan Doğu ve Batı'nın eşsiz karışımı ile şaşırtmaktadır. Tur, dışarıdan inanılmaz fotoğraflar çekebileceğiniz, ünlü 5 yıldızlı Burj al Arab'ın yakınındaki bir noktaya transfer ile başlayacaktır. Ardından Şeyh Zayed Yolu üzerinden, 18. Yüzyıldan kalan ve Fort El Fahidi de bulunan, Dubai Müzesi'ne gideceksiniz. Müzede, şehrin tarihi ticaret bağlarının ve incilerin toplanmasıyla ilgili büyüleyici bir manzara sunan çeşitli sahneleri temsil eden bazı görseller bulacaksınız. Müzeyi gezdikten sonra, aromatik baharatların bulunduğu geniş altın çarşısını (souq) ziyaret edip, dünyanın her yerinden daha uygun fiyatlarla mükemmel altın mücevherler satın alabilirsiniz. Bunu kaçırmak ister misiniz?
Tur Ücreti : 44 € / Çocuk 23 €

Khasab Turu (3,5 Saat )
Bu turda Musandam Yarımadası ve başkenti Khasab'ın sembolik yerlerini göreceksiniz. İskelede sizleri bekleyen otobüs tarafından alınacak ve Hürmüz boğazında bulunan, 17. Yüzyılda deniz ticaretine hükmeden Portekizlilere ait olan kaleye gideceksiniz. Kale, fotoğraf çekmeye değer sahil manzarası sunmaktadır. Daha sonra Ras al Khaima emirliğinin sınırı olan Bukha'ya doğru yola çıkacaksınız. Yolculuk esnasında bölgenin muhteşem manzaralarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Zıtlıkların harika bir uyum içerisinde bulunduğu manzaraya sahip olan Bukha'ya varacaksınız. Limana varmadan önce Ulu Camii de ziyaret edeceksiniz.
Tur Ücreti : 70 € / Çocuk 40 €

Muscat Turu ( 4,5 Saat )
Dünyanın en büyük camilerinden biri olan ve güzelliğiyle büyüleyen, Muscat Ulu Camiyi ziyaret ediyoruz. Daha sonra, 1914 yılında en olarak inşa edilen ve sonrasında Bait Zubair müzesi olarak düzenlenmiştir. Muscat'ın eski kasabasını gezerken geçmişe doğru seyahat edebilirsiniz. Sonrasında, Umman kraliyetlerinin özelliklerini sergilemek için kullanılan Mirani ve Jalali kalelerine doğru yürüyeceksiniz. Ayrıca Al Alam Sarayı'nı görüp, Umman'daki en eski çarşıyı da gezebileceksiniz. Muttrah kasabası, antik bir çarşı ve 18. Yüzyıla ait ticaret evinin karışımıdır. Limana dönmeden önce çarşıda alışveriş yapmanın tadını çıkarabileceksiniz. * Ulu Camii ziyaret ederken omuz ve dizler kapalı olmalıdır. (Şort, kolsuz tşört, sandalet ve parmak arası terliklere izin verilmemektedir) Üzerinizdeki kıyafetler kurallara uygun değil ise, kadınlar geleneksel tunik (abaya) ve bir başörtüsü (shayla) kiralayabilirler. * Kapanış programından dolayı, 05 Aralık 2018'de Büyük Camii'nin iç mekânını ziyaret etmek mümkün olmayacaktır. Dışarıdan fotoğraf çekimi yapılacaktır.
Tur Ücreti :53 € / Çocuk 27 €

Fujairah Turu ( 4,5 Saat )
Bu turla Birleşik Arap Emirlikleri'nin doğu sahillerinin coşkulu manzarasının tadını çıkaracaksınız. İkonik Fuijarah kalesi'ne vardığınızda, otobüs ile 300 yıl öncesine zaman yolculuğu yapmış olacaksınız. Ardından Bithna çölünü gezeceksiniz. Turunuza, bölgenin el yapımı hediyelik eşyalarını satın alabileceğiniz renkli Cuma Pazarını gezerek devam edeceksiniz. Daha sonra, unutulmaz manzaraların tadını çıkarmak için Masafi Pass dağına çıkacaksınız. Bu panoramik rotayı, Hacjar Dağı eteklerindeki Fujairah sahilinde devam edeceksiniz. Rotanız, Birleşik Arap Emirliklerinin en eski durağı olan Bidiya'da bulunan camii'de son bulacak. Limana dönmeden önce dışarıdan fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.
Tur Ücreti :64 € / Çocuk 36 €

Abudhabi Turu ( 4 Saat )
Bu tur, Birleşik Arap Emirliklerinin kurucusunun adını alan, Sheikh Zayed Camii olarak da bilinen Ulu Camii ile başlayan Abu Dhabi emirliklerinin, panoramik görüntüsünü sunmaktadır. Dünyanın en büyük camilerinden biri olan ve 40.000'den fazla ibadetçiyi bünyesinde barındıran caminin güzelliği ile hayrete düşebilirsiniz. Daha sonra, şehre giderken, Dünyanın en büyük otellerinden biri olan Emirates Palace Hotel'i göreceksiniz. Limana dönmeden önce sahil yolunda fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. * Dini yapıları ziyaret ederken omuz ve dizler kapalı olmalıdır. (Şort, kolsuz t-şört, sandalet ve parmak arası terliklere izin verilmemektedir)
Tur Ücreti :59 € / Çocuk 35 €

Dubai Safari Turu (4 Saat)
Sabah saatlerinde, tepelerin arasında maceranın tadını çıkaracak ve çölün güzelliğinin tadını çıkaracaksınız. Daha sonra çölde deve gezintisi, geleneksel nargile içebileceğiniz ve sörf tahtası üzerinde kumlarda sörf yapabileceğiniz bir kampa geleceksiniz. Öğle yemeği için gemiye geri döneceksiniz.
Tur Ücreti :80 € / Çocuk 40€

Dubai Geceleri (4,5 Saat )
Geleneksel bir çarşı ve Dubai'deki mevcut alışveriş merkezlerini karşılaştırabileceğiniz bir tur. Dubai'de iki farklı alışveriş alternatifini deneyimleyebileceksiniz. İlk önce çeşitli mağaza ve restoranların bulunduğu, Souk Madinat Jumeirah'da alışveriş yapabilmeniz için boş zamanınız olacak. Sonrasında, Dünyanın en büyük koreografisine sahip ve Burj Khalifa gölünün üzerine kurulu olan, Dubai Çeşmesini göreceksiniz. Ardından bünyesinde 1200'den fazla mağaza bulunduran Dubai Mall'da alışveriş yapmanın tadına varacaksınız. Eğlenceli alışveriş gününüzü tamamladıktan sonra otobüs ile limana döneceksiniz.
Tur Ücreti :50 € / Çocuk 30 €

ÖNEMLİ NOTLAR
- Turlarımız özel araç, rehber eşliğinde Türkçe anlatımlı olup geminin turlarına göre daha kapsamlıdır.
- Turlar için rahat ayakkabı giymenizi ve hava şartlarına göre şapka, güneş kremi ve gözlüğü veya yağmurluk, şemsiye almanızı tavsiye ederiz.
- Turlarda özellikle belirtilen yerler dışında müze, cami, kilise,ören yerleri giriş ücretleri misafirlerimize aittir.
- Turlarımız minimum 20 kişi katılımı ile gerçekleşecektir. Daha az katılımlarda fiyat ayarlamasını rehberiniz yapıp sizleri bilgilendirecektir.
- Dini ibadet/resmi ziyaret gibi bazı sebeplerden dolayı kapalı olan müze/cami ve kiliseler dışarıdan gezilebilecektir.
- Otobüs sayıları ilk gün yapılacak satışlara göre belirlenecektir. Sonraki günlerde tur satın almak isteyen misafirlerimize otobüsteki müsaitlik veya ek otobüs alma durumuna göre satış gerçekleşebilecektir.
- Tur başlama ve bitiş saatlerinde gerekli görüldüğü taktirde değişiklik yapılabilir.
- Özellikle Arap ülkelerinde cami ziyaretleri için uygun kıyafetler seçilmelidir. Erkekler için şort yerine pantolon (diz altı olsa bile şort ile girişe izin verilmiyor), bayanların vücudu tam saran kıyafetler yerine biraz bol kıyafetler giymesinde ve yanlarında camiye girerken kullanılmak üzere bir eşarp bulunmasında fayda vardır. Bayanların kısa kollu giymemesi, mutlaka çorap giymesi (transparan çoraba izin verilmiyor) ve pantolon yada eteklerin mutlaka ayak bileğine kadar uzun olması isteniliyor.
- Çöl safari turunda çölde gün batımından sonra soğuk olabilmektedir. Bu nedenden dolayı yanınızda ince bir hırka / mont bulunmasında ve kapalı ayakkabı giyilmesinde fayda vardır.Gemi İptal Şartları

77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
76 - 60 gün kala % 25,
59 - 45 gün kala % 40,
44 - 31 gün kala % 60,
30 - 21 gün kala % 80,
20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır.

*** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Banu Vardar
  Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
 • Neriman Büyük
  Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
 • Murat Demir
  Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
 • ZARİFE GÜNEŞ
  Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
 • Hasan Tunçbilek
  Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

1.149 € 'dan itibaren
11/12/18

Msc Lirica ile Birleşik Arap Emirlikleri

939 € 'dan itibaren
30/11/18

Msc Lirica ile Birleşik Arap Emirlikleri Bahreyn

1.149 € 'dan itibaren
11/12/18

Msc Lirica ile Birleşik arap Emirlikleri

1.499 € 'dan itibaren
22/12/18

Msc Lirica ile Hindistan Birleşik Arap Emirlikleri

1.499 € 'dan itibaren
22/12/18

Msc Lirica ile Hindistan Birleşik arap Emirlikleri

BENZER TURLARIMIZ

1.149 € 'dan itibaren
11/12/18

Msc Lirica ile Birleşik Arap Emirlikleri

939 € 'dan itibaren
30/11/18

Msc Lirica ile Birleşik Arap Emirlikleri Bahreyn

1.149 € 'dan itibaren
11/12/18

Msc Lirica ile Birleşik arap Emirlikleri

1.499 € 'dan itibaren
22/12/18

Msc Lirica ile Hindistan Birleşik Arap Emirlikleri

1.499 € 'dan itibaren
22/12/18

Msc Lirica ile Hindistan Birleşik arap Emirlikleri