ALMANYA & AVUSTURYA İMPARATORLUĞUNA İZİNDE


14.03.2020
4 Gece 5 Gün

3.400 ₺

Satın Al
22.04.2020 - 26.04.2020
4 Gece - 5 Gün
3400 ₺
SEÇ
20.09.2020 - 24.09.2020
4 Gece - 5 Gün
4400 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 3.400 ₺
İlave Yatak 3.400 ₺
Tek Kişi 4.900 ₺
0 - 2 Yaş 1.500 ₺
3 - 12 Yaş 3.380 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  -Türk Hava Yolları ile İstanbul - Münih/Salzburg - İstanbul gidiş dönüş ekonomik uçak bileti,

  -Münih'de 4 gece konforlu otellerde vb. otelde oda & kahvaltı konaklama,

  -Programda dâhil olduğu belirtilen tüm transferler,

  -Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar,

  -Havalimanı ve güvenlik vergisi,

  -Türkçe rehberlik hizmeti,

  -Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  -Vize ücreti ve servis bedeli (Kişi Başı 120 € ),

  -Her türlü kişisel harcamalar,

  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler,

  -Yurtdışı çıkış harcı (50 TL),

  -Neuschwanstein Şatosu Turu

  -Salzburg Turu

  -Nürnberg Turu

  -Öğle ve akşam yemekleri,

  -Şehir Vergileri (Gecelik - kişi başı 3- 5 €ur)

  -Müze ve Ören Girişleri
Otel Detayları
H2 MUNCHEN OLYMPIAPARK
Uçuş Detayları
TK - 1381 ISTANBUL YENI HAVALIMANI - WOLFGANG A MOZART
07:45 - 08:25
TK - 1636 FRANZ J STRAUSS - ISTANBUL YENI HAVALIMANI
18:35 - 23:25
TUR PROGRAMI

14.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Münih/Salzburg
Seyahatimiz İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm deski önünde yetkililerimiz ve reh...
2. Gün
Münih - Neuschwanstein Şatosu - Münih
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenle...
3. Gün
Münih - Salzburg - Münih
Kahvaltının ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Salzburg turumuz için yola çıkıyoruz. ...
4. Gün
Münih - Nürnberg - Münih
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin esktra olarak düzenle...
5. Gün
Münih/Salzburg - İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Münih/Salzburg havalimanına doğru yola çıkacağız. Burada...
EKSTRA TURLAR

Neuschwanstein Şatosu Turu - Kişi Başı: 575 TL

Bugün Almanyada ünlü romantik Yol güzergahının başlıca duraklarından birkaçını göreceğiz. İlk durağımız Fussen. Bu kasabanın özelliği büyük, görkemli ve hazin hikayeli Neuschwanstein ve Hohenschwangau Şatoları. Neuschwanstein Şatosu, Disneyland'in simgesi olan meşhur uyuyan güzel şatosuna da ilham kaynağı olmuştur. Kraliyet şatolarının kasabası olarak da tanınan Fussen, İkinci Ludwig ve kardeşi Otto'nun büyüdüğü yerdir. Çok düşkün oldukları annelerinin ölümü üzerine onun anısına Schwansee gölünü direkt gören ihtişamlı Neuschwanstein şatosunu yaptırmışlardır. II. Ludwigin ölümü çok acıklı olup halen gizemini korumaktadır. Ludwig annesinin anısına yaptırdığı şatosundan seyrettiği Schwansee gölünde bir sabaha karşı boğulmuş halde bulunur. Rivayete göre şatoyu yaptırmak için krallığın tüm parasını harcayan ve hazineyi sıfırlayan Ludwig, buna çok kızan halkı tarafından gölde boğdurularak öldürülmüştür. Ne hazindir ki şatonun yapımında harcadığı paralar nedeniyle bizzat halkının öldürttüğü II. Ludwigin şatosu bugün bölgenin en önemli gelir kaynağıdır. Neuschwanstein şatosunun yanındaki büyük şelale ve üzerindeki ince köprünün hikayesini ise gezimize saklıyoruz. Şato gezilerimizden sonra Münih'e hareket ediyoruz.

Salzburg Turu - Kişi Başı: 650 TL

Salzburg, ünlü besteci Mozartın sadece doğduğu şehir değil ayrıca yaşayıp en güzel bestelerini yarattığı yer olmasıyla birlikte tarihi binaları ile de görülmeye değerdir. Turumuza UNESCO tarafından dünya mirası listesine eklenmiş Altstadt (eski şehir) bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz. Yürüyüşümüz sırasında 9. Ve 10. YYlardan kalma binaların halen nasıl dimdik ayakta kaldığına hayret edeceksiniz. Her binanın üzerinde yazan iki tarih göreceksiniz. Bu tarihlerden eski olanı binanın yapılış yılını, yeni olanı ise yenilenme yılını gösterir. Gezimize panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg kalesini ziyaret ederek devam ediyoruz. Turumuzu tarihin en önemli yapıtlarından biri olan başkanlık sarayını dışardan ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Serbest zamanın ardından Münih'e dönüyoruz.

Nürnberg Turu - Kişi Başı: 500 TL

Nürnberg, Pegnitz Nehri ile Ren, Main ve Tuna Kanalı üzerinde kurulmuş. Şehrin etrafında Ortaçağ'da şehri korumak amacıyla yapılan çok kuleli surlar bulunuyor. Surların içinde Kaiserburg isimli kalenin çevresinde gotik tarzda kiliseler, asillerin oturduğu evler, romantik döneme ait binalar, köprüler, tarihi çeşmeler ve çok sayıda müze var. Tarihi surlar içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra serbest zaman vereceğiz. Turumuzun ardından Münih'e dönüyoruz.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

14.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Münih/Salzburg
Seyahatimiz İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm deski önünde yetkililerimiz ve rehberimizle buluşma ile başlıyor. Türk Hava Yolları uçuşu ile Münih/Salzburg'a doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Münih şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuz şehrin merkezi Marienplaz meydanında başlıyor. Meydanda St. Peter kilisesi eski Belediye Sarayını görüyoruz. Saat tam 12'de Rathouse binasının kulesindeki saat şovunu izleyeceğiz. Turumuza tarihi bira merkezini ziyaret ederek devam ediyoruz; Pfizteer Strasseye açılan küçük meydan çeşitli kafeleri ve birahaneleri barındırıyor. En ünlüsü olan Hoffbüfebrauhaus 1589 Baviyera Dükü V. Willham tarafından kurulmuştur. Mekânda bugün aynı anda 4500 kişi bira içebiliyor. Bu son derece turistik mekân birahaneden ziyade müzikli br sohbet evi gibi ortada bir sahne üzerinde kahverengi veya yeşil keçeden yapılmış askılı şortlarıyla yerel Bavyeral kıyafeti giymiş adamların yaptığı Bavyeral müzikleri eşliğinde geniş ahşap masa ve sıralarda insanlar çeşit çeşit bira içiyor ve bağırarak sohbet ediyorlar. Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Münih - Neuschwanstein Şatosu - Münih
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Neuschwanstein Şatosu Turumuza katılabilirler. Bugün Almanyada ünlü romantik Yol güzergahının başlıca duraklarından birkaçını göreceğiz. İlk durağımız Fussen. Bu kasabanın özelliği büyük, görkemli ve hazin hikayeli Neuschwanstein ve Hohenschwangau Şatoları. Neuschwanstein Şatosu, Disneyland'in simgesi olan meşhur uyuyan güzel şatosuna da ilham kaynağı olmuştur. Kraliyet şatolarının kasabası olarak da tanınan Fussen, İkinci Ludwig ve kardeşi Otto'nun büyüdüğü yerdir. Çok düşkün oldukları annelerinin ölümü üzerine onun anısına Schwansee gölünü direkt gören ihtişamlı Neuschwanstein şatosunu yaptırmışlardır. II. Ludwigin ölümü çok acıklı olup halen gizemini korumaktadır. Ludwig annesinin anısına yaptırdığı şatosundan seyrettiği Schwansee gölünde bir sabaha karşı boğulmuş halde bulunur. Rivayete göre şatoyu yaptırmak için krallığın tüm parasını harcayan ve hazineyi sıfırlayan Ludwig, buna çok kızan halkı tarafından gölde boğdurularak öldürülmüştür. Ne hazindir ki şatonun yapımında harcadığı paralar nedeniyle bizzat halkının öldürttüğü II. Ludwigin şatosu bugün bölgenin en önemli gelir kaynağıdır. Neuschwanstein şatosunun yanındaki büyük şelale ve üzerindeki ince köprünün hikayesini ise gezimize saklıyoruz. Şato gezilerimizden sonra Münih'e hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Münih - Salzburg - Münih
Kahvaltının ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Salzburg turumuz için yola çıkıyoruz. Salzburg, ünlü besteci Mozartın sadece doğduğu şehir değil ayrıca yaşayıp en güzel bestelerini yarattığı yer olmasıyla birlikte tarihi binaları ile de görülmeye değerdir. Turumuza UNESCO tarafından dünya mirası listesine eklenmiş Altstadt (eski şehir) bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz. Yürüyüşümüz sırasında 9. Ve 10. YYlardan kalma binaların halen nasıl dimdik ayakta kaldığına hayret edeceksiniz. Her binanın üzerinde yazan iki tarih göreceksiniz. Bu tarihlerden eski olanı binanın yapılış yılını, yeni olanı ise yenilenme yılını gösterir. Gezimize panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg kalesini ziyaret ederek devam ediyoruz. Turumuzu tarihin en önemli yapıtlarından biri olan başkanlık sarayını dışardan ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Serbest zamanın ardından Münih'e dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Münih - Nürnberg - Münih
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin esktra olarak düzenleyeceği Nürnberg Turumuza katılabilirler. Nürnberg, Pegnitz Nehri ile Ren, Main ve Tuna Kanalı üzerinde kurulmuş. Şehrin etrafında Ortaçağ'da şehri korumak amacıyla yapılan çok kuleli surlar bulunuyor. Surların içinde Kaiserburg isimli kalenin çevresinde gotik tarzda kiliseler, asillerin oturduğu evler, romantik döneme ait binalar, köprüler, tarihi çeşmeler ve çok sayıda müze var. Tarihi surlar içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra serbest zaman vereceğiz. Turumuzun ardından Münih'e dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
5. Gün
Münih/Salzburg - İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Münih/Salzburg havalimanına doğru yola çıkacağız. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, Türk Hava Yollarının uçuşu ile İstanbul'a doğru hareket edeceğiz. Turumuza İstanbul'a varışımızla birlikte seyahatimiz sona erecek. Bizimle seyahat etmeyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
14.03.2020 3.400 ₺ 4.900 ₺ 1.500 ₺ 3.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
25.03.2020 3.400 ₺ 4.900 ₺ 1.500 ₺ 3.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
12.04.2020 3.400 ₺ 4.900 ₺ 1.500 ₺ 3.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
22.04.2020 3.400 ₺ 4.900 ₺ 1.500 ₺ 3.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
13.05.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
24.05.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
12.07.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
15.07.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
23.07.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
01.08.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
11.08.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
20.08.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
10.09.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+
Almanya & Avusturya İmparatorluğuna İzinde
20.09.2020 4.400 ₺ 5.900 ₺ 2.500 ₺ 4.380 ₺ Satın al
7+

Neuschwanstein Şatosu Turu - Kişi Başı: 575 TL

Bugün Almanyada ünlü romantik Yol güzergahının başlıca duraklarından birkaçını göreceğiz. İlk durağımız Fussen. Bu kasabanın özelliği büyük, görkemli ve hazin hikayeli Neuschwanstein ve Hohenschwangau Şatoları. Neuschwanstein Şatosu, Disneyland'in simgesi olan meşhur uyuyan güzel şatosuna da ilham kaynağı olmuştur. Kraliyet şatolarının kasabası olarak da tanınan Fussen, İkinci Ludwig ve kardeşi Otto'nun büyüdüğü yerdir. Çok düşkün oldukları annelerinin ölümü üzerine onun anısına Schwansee gölünü direkt gören ihtişamlı Neuschwanstein şatosunu yaptırmışlardır. II. Ludwigin ölümü çok acıklı olup halen gizemini korumaktadır. Ludwig annesinin anısına yaptırdığı şatosundan seyrettiği Schwansee gölünde bir sabaha karşı boğulmuş halde bulunur. Rivayete göre şatoyu yaptırmak için krallığın tüm parasını harcayan ve hazineyi sıfırlayan Ludwig, buna çok kızan halkı tarafından gölde boğdurularak öldürülmüştür. Ne hazindir ki şatonun yapımında harcadığı paralar nedeniyle bizzat halkının öldürttüğü II. Ludwigin şatosu bugün bölgenin en önemli gelir kaynağıdır. Neuschwanstein şatosunun yanındaki büyük şelale ve üzerindeki ince köprünün hikayesini ise gezimize saklıyoruz. Şato gezilerimizden sonra Münih'e hareket ediyoruz.

Salzburg Turu - Kişi Başı: 650 TL

Salzburg, ünlü besteci Mozartın sadece doğduğu şehir değil ayrıca yaşayıp en güzel bestelerini yarattığı yer olmasıyla birlikte tarihi binaları ile de görülmeye değerdir. Turumuza UNESCO tarafından dünya mirası listesine eklenmiş Altstadt (eski şehir) bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz. Yürüyüşümüz sırasında 9. Ve 10. YYlardan kalma binaların halen nasıl dimdik ayakta kaldığına hayret edeceksiniz. Her binanın üzerinde yazan iki tarih göreceksiniz. Bu tarihlerden eski olanı binanın yapılış yılını, yeni olanı ise yenilenme yılını gösterir. Gezimize panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg kalesini ziyaret ederek devam ediyoruz. Turumuzu tarihin en önemli yapıtlarından biri olan başkanlık sarayını dışardan ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Serbest zamanın ardından Münih'e dönüyoruz.

Nürnberg Turu - Kişi Başı: 500 TL

Nürnberg, Pegnitz Nehri ile Ren, Main ve Tuna Kanalı üzerinde kurulmuş. Şehrin etrafında Ortaçağ'da şehri korumak amacıyla yapılan çok kuleli surlar bulunuyor. Surların içinde Kaiserburg isimli kalenin çevresinde gotik tarzda kiliseler, asillerin oturduğu evler, romantik döneme ait binalar, köprüler, tarihi çeşmeler ve çok sayıda müze var. Tarihi surlar içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra serbest zaman vereceğiz. Turumuzun ardından Münih'e dönüyoruz.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

1.096 € 'dan itibaren
22/03/20

Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARITHY

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika Promo

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

GİZEMLİ NEPAL

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR

7.900 ₺ 'dan itibaren
19/12/19

Büyülü Zanzibar

7.900 ₺ 'dan itibaren
19/12/19

Büyülü Zanzibar

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

San Francisco Los Angeles

3.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

RİMİNİ TATİLİ

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Münih Salzburg Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

New York Atlantik City Washington

8.900 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Güney Afrika

6.900 ₺ 'dan itibaren
10/04/20

Vanilya Adası Mauritius

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/11/19

Vanilya Adası Mauritius THY-1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Viyana

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

2.696 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

1.346 € 'dan itibaren
20/03/20

Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
27/09/20

Brezilya Arjantin Paraguay 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

796 € 'dan itibaren
23/05/20

Bavyera Alsace

2.396 € 'dan itibaren
12/04/20

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

12.000 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Combo Amerika

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

11.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARI THY

9.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Houston Dallas New Orleans

1.196 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
20/02/20

Meksika Taxco Acapulco

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Miami New York AF

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

New York Firsati THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika Promo

4.296 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO

3.796 € 'dan itibaren
22/03/20

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

Baştan Başa Amerika

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORYDA KIYILARI THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

6.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

KUZEY ALMANYA

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

KÜBA TURU AF 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

6.500 ₺ 'dan itibaren
11/12/19

Küba Turu AF

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles SON 3 KISI

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.546 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland SON 2 KİŞİ!

12.500 ₺ 'dan itibaren
18/04/20

Bir Baska Amerika

12.000 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Combo Amerika SON 5 KISI

3.400 ₺ 'dan itibaren
12/04/20

Costa Brava Tatili

5.400 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali QR - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
08/01/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

4.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya Turu

3.400 ₺ 'dan itibaren
10/03/20

Amalfi Tatili

4.400 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Nice Marsilya

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO

396 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

5.400 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARI THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika PROMO

4.400 ₺ 'dan itibaren
20/04/20

Sardinya Adası Tatili

6.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/20

Küba Turu THY

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

Küba Turu THY 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

10.900 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Los Angeles Hawai

2.696 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATİLİ

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

5.400 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

Miami Newyork

9.900 ₺ 'dan itibaren
07/01/20

Miami Orlando Newyork

4.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Miami Tatili AF

7.400 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Los Angeles Las Vegas THY

2.396 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

5.400 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

New York Miami

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Avrupa Masalı

696 € 'dan itibaren
22/05/20

Toskana Vadisi

3.400 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Strasbourg Colmar

2.100 ₺ 'dan itibaren
20/02/20

Sicilya

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

8.900 ₺ 'dan itibaren
23/03/20

Baştan Başa Vietnam

6.900 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

3.296 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
09/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

6.200 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

MIAMI ORLANDO

3.400 ₺ 'dan itibaren
10/03/20

Lyon Tatili

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

MIAMI WASHINGTON NEW YORK

BENZER TURLARIMIZ

1.096 € 'dan itibaren
22/03/20

Van Goghun Avrupa Köyleri 1 TAM 1 YARIM

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARITHY

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika Promo

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

GİZEMLİ NEPAL

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR

7.900 ₺ 'dan itibaren
19/12/19

Büyülü Zanzibar

7.900 ₺ 'dan itibaren
19/12/19

Büyülü Zanzibar

1.896 € 'dan itibaren
22/01/20

GUNEY HINDISTAN 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

San Francisco Los Angeles

3.400 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

RİMİNİ TATİLİ

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Münih Salzburg Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

New York Atlantik City Washington

8.900 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Güney Afrika

6.900 ₺ 'dan itibaren
10/04/20

Vanilya Adası Mauritius

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/11/19

Vanilya Adası Mauritius THY-1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Viyana

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

7.900 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

2.696 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

1.346 € 'dan itibaren
20/03/20

Biscay Körfezi Hazineleri 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
27/09/20

Brezilya Arjantin Paraguay 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
28/03/20

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

796 € 'dan itibaren
23/05/20

Bavyera Alsace

2.396 € 'dan itibaren
12/04/20

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

12.000 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Combo Amerika

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

11.900 ₺ 'dan itibaren
13/04/20

Büyük Japonya

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARI THY

9.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Houston Dallas New Orleans

1.196 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
20/02/20

Meksika Taxco Acapulco

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Miami New York AF

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

New York Firsati THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika Promo

4.296 € 'dan itibaren
17/01/20

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATİLİ PROMO

3.796 € 'dan itibaren
22/03/20

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

10.900 ₺ 'dan itibaren
11/02/20

Baştan Başa Amerika

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORYDA KIYILARI THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

6.900 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

KUZEY ALMANYA

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

KÜBA TURU AF 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

6.500 ₺ 'dan itibaren
11/12/19

Küba Turu AF

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles SON 3 KISI

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

Heidinin Köyleri 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.546 € 'dan itibaren
20/01/20

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland SON 2 KİŞİ!

12.500 ₺ 'dan itibaren
18/04/20

Bir Baska Amerika

12.000 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Combo Amerika SON 5 KISI

3.400 ₺ 'dan itibaren
12/04/20

Costa Brava Tatili

5.400 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali QR - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

1.096 € 'dan itibaren
20/03/20

4 Göl 5 Köy Turu 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
08/01/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER 1 TAM 1 YARIM

4.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya Turu

3.400 ₺ 'dan itibaren
10/03/20

Amalfi Tatili

4.400 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Nice Marsilya

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO

396 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

5.400 ₺ 'dan itibaren
26/10/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

FLORIDA KIYILARI THY

8.900 ₺ 'dan itibaren
13/12/19

Güney Afrika PROMO

4.400 ₺ 'dan itibaren
20/04/20

Sardinya Adası Tatili

6.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/20

Küba Turu THY

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

Küba Turu THY 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

10.900 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Los Angeles Hawai

2.696 € 'dan itibaren
05/03/20

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATİLİ

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

5.400 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

Miami Newyork

9.900 ₺ 'dan itibaren
07/01/20

Miami Orlando Newyork

4.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Miami Tatili AF

7.400 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Los Angeles Las Vegas THY

2.396 € 'dan itibaren
17/01/20

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

5.400 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

New York Miami

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası Hafta Sonu Kaçamağı

3.400 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

Nice Fransız Rivierası Sevgililer Günü Kaçamağı

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Avrupa Masalı

696 € 'dan itibaren
22/05/20

Toskana Vadisi

3.400 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Strasbourg Colmar

2.100 ₺ 'dan itibaren
20/02/20

Sicilya

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/01/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

8.900 ₺ 'dan itibaren
23/03/20

Baştan Başa Vietnam

6.900 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

14.900 ₺ 'dan itibaren
10/08/20

Çin Yangtze

3.296 € 'dan itibaren
05/04/20

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.296 € 'dan itibaren
09/04/20

Çin Turu 1 TAM 1 YARIM

12.900 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

İpek Yolu Masalı: Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

6.000 ₺ 'dan itibaren
11/01/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.300 ₺ 'dan itibaren
21/07/20

PHUKET TATILI PROMO SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

6.200 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

MIAMI ORLANDO

3.400 ₺ 'dan itibaren
10/03/20

Lyon Tatili

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA

9.800 ₺ 'dan itibaren
25/04/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

MIAMI WASHINGTON NEW YORK