ADIM ADIM UKRAYNA


06.06.2020
7 Gece 8 Gün

3.419 ₺

Satın Al
29.08.2020 - 05.09.2020
7 Gece - 8 Gün
3419 ₺
SEÇ
25.01.2020 - 31.01.2020
6 Gece - 7 Gün
3614 ₺
SEÇ
27.07.2020 - 03.08.2020
7 Gece - 8 Gün
3744 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 526 ₺
İlave Yatak 526 ₺
Tek Kişi 716 ₺
0 - 2 Yaş 267 ₺
3 - 12 Yaş 516 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   - THY ile İstanbul - Lviv / Kherson - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuş,

   - Havalimanı vergileri,

   - Lviv'de 2 gece - Kiev'de 2 gece - Odessa'da 2 gece ve Kherson'da 1 gece olmak üzere toplam 7 gece oda + kahvaltı konaklama,

   - Kherson, Odessa, Kiev ve Lviv'de yapılacak panoramik şehir turları,

   - Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,

   - Tüm şehirlerarası transferler,

   - Otel vergileri,

   - Türkçe rehberlik hizmetleri- Seyahat Sağlık Güvence Paketi

   - Yurtdışı çıkış Pulu

   - Extra turlar ve kişisel harcamalar

   - Müze ve Ören yeri girişleri

   - Şöför Bahşişleri
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  06.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul - Lviv
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 05:00'da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj iş...
  2. Gün
  Lviv
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenl...
  3. Gün
  Lviv - Rivne - Kiev
  Sabah kahvaltısının ardından Kiev'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde öğle yemeği için Rivne şehrinde v...
  4. Gün
  Kiev
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenl...
  5. Gün
  Kiev - Odessa
  Sabah kahvaltısının ardından Odessa'ya doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Odessa şehir tur...
  6. Gün
  Odessa
  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenl...
  7. Gün
  Odessa - Kherson
  Sabah kahvaltısının ardından Kherson'a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Kherson şehi...
  8. Gün
  Kherson - İstanbul
  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirteceği saatte Kherson Havali...
  EKSTRA TURLAR

  * Eczacılık Müzesi & El Yapımı Çikolata Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu
  * Öğle Yemekli Şatolar Turu
  * İkinci Dünya Savaşı Müzesi
  * Metro Turu & Kültür Alışveriş Turu
  * Pecerskaya Lavra Manastırı

  UYARILAR VE NOTLAR
  * Katılım sayısı yetersiz olursa tur bir sonraki tarihe kaydırılabilir.

  * Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir..Genel şartlar 'Tur Broşürü' nün ve 'Tur Kayıt Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.  · Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  · Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  · Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tura Turizm misafirleri Tura Turizm sorumluluğundadır.

  · Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

  · Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  · Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

  · Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  · Tura Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

  · Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  · Tura Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  · Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu tutulamaz.

  · Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  · Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

  · Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program TC vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. TC vatandaşlarının Ukrayna'ya geçerli biyometrik kimlik belgeleri ile vizesiz olarak seyahat edebilmeleri mümkündür. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  YORUM YAZ

  06.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul - Lviv
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 05:00'da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 441 tarifeli seferi ile saat 08:05'de Lviv'e hareket. Yerel saat ile saat 10:00'da Lviv'e varış. Varışımızın ardından Lviv şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Lviv kurucusunun heykeli, UNESCO tarafından koruma altına alınan şehrin trafiğe kapalı alanı, opera binası, Pazar meydanındaki tarihi her biri farklı hikayeye sahip binaları ve tarihi kiliseleri de gördükten sonra otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal turuna katılabilirler (30 Euro). Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi'ni, Lviv'de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars'ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv'in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Uçakta alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  2. Gün
  Lviv
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Şatolar turuna katılabilirler (60 Euro). Gezimiz sırasında Lviv bölgesinde 16. Yüzyıldan kalma tarihi şatolardan en önemli 3 tanesini görme imkanımız olacak, kendinizi adeta şövalyeler zamanında hissedecek ve şövalye kıyafetleri ile fotoğraf çektirme imkanına sahip olacaksınız. Şato gezilerinin ardından öğle yemeğini yine gezdiğimiz şatonun içindeki batı Ukrayna mutfağı ile ünlü restoranımızda alıyoruz yemekten sonra Lviv'e dönüş, otele transfer ve serbest zaman. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Şatolar turunda alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  3. Gün
  Lviv - Rivne - Kiev
  Sabah kahvaltısının ardından Kiev'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde öğle yemeği için Rivne şehrinde vereceğimiz mola sonrası öğleden sonra Kiev'e varış ve şehir turumuza başlıyoruz. Dinyeper kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyüğü olan Kiy'den almıştır. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar'ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. Şehir turumuz Vladimirskaya Caddesinde bulunan Merkez Opera ve Bale Binası ile başlıyoruz, Opera ve Bale binasının ardından ünlü Altın Kapı'yı görerek Aya Sofya Meydanı'nda kısa bir mola verdikten sonra Dostluk Heykeli'nin yer aldığı Dostluk Tepesi'ni ziyaret edip Shevchenko Bölgesi'nde yer alan ve Kiev'in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğunda olan ve Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip ünlü Kreschatik caddesine geçiyoruz. Birçok restoran ve kafenin bulunduğu Kreschatik Caddesi'nde, sokak dansçıları ve müzisyenler de kentin dinamizmini arttırıyor. Bu gezilerimizin ardından otobüsümüzle Kiev'in en eski semtlerinden biri olan Padol'u ziyaret edip burada Başbakanlık, Parlamento Binası, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli'ni panoramik olarak gördükten sonra panoramik Kiev Turu'muzu tamamlıyoruz. Şehir turumuz sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  4. Gün
  Kiev
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği İkinci Dünya Savaşı Müzesi turuna katılabilirler (30 Euro). İlk durağımız 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş Turu'na katılabilirler (45 Euro). Kiev'in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu'nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Dinyeper Nehrinin manzarasını, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Turumuz sonrası serbest zaman verilecektir. Ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  5. Gün
  Kiev - Odessa
  Sabah kahvaltısının ardından Odessa'ya doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Odessa şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Günümüzde Karadeniz'in İbiza'sı olarak adlandırılan ve Ukrayna'nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar'dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz'in değil, Doğu Avrupa'nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  6. Gün
  Odessa
  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Katakomplar turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odesa'nın İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi Almanya'sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler (25 Euro). 1899 Yılında Odesa'da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya'da Konyak ve Votka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Odessa Tekne Turuna katılabilirler (25 Euro). Bu turumuzda Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  7. Gün
  Odessa - Kherson
  Sabah kahvaltısının ardından Kherson'a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Kherson şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turu süresince görülecek yerler arasında Kherson Kalesi, Kuzey ve Ochakov Kapıları, St. Catherine Katedrali, Perekopskaya ve Suvorova caddeleri yer almaktadır. Suvorova caddesinde arzu edenler misafirler için bir kafede öğlen yemeği için mola verilecektir. Tur sonrası otele transfer ve yerleşme. Geceleme Kherson otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Ukrayna - Grivna / 1 Euro yaklaşık 31 Grivna
  8. Gün
  Kherson - İstanbul
  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirteceği saatte Kherson Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 472 seferi ile saat 09:15'de İstanbul'a hareket ve saat 10:50'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  25.01.2020 3.614 ₺ 4.589 ₺ 1.735 ₺ 3.549 ₺
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  18.04.2020 3.744 ₺ 4.979 ₺ 1.735 ₺ 3.679 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  23.05.2020 3.744 ₺ 4.979 ₺ 1.735 ₺ 3.679 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  06.06.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  13.06.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  20.06.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  27.06.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  04.07.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  11.07.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  12.07.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  18.07.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  25.07.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  27.07.2020 3.744 ₺ 4.979 ₺ 1.735 ₺ 3.679 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  08.08.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  15.08.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  22.08.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+
  Adım Adım Ukrayna - THY ile / 3* 4* Oteller
  29.08.2020 3.419 ₺ 4.654 ₺ 1.735 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+

  * Eczacılık Müzesi & El Yapımı Çikolata Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu
  * Öğle Yemekli Şatolar Turu
  * İkinci Dünya Savaşı Müzesi
  * Metro Turu & Kültür Alışveriş Turu
  * Pecerskaya Lavra Manastırı

  * Katılım sayısı yetersiz olursa tur bir sonraki tarihe kaydırılabilir.

  * Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir..Genel şartlar 'Tur Broşürü' nün ve 'Tur Kayıt Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.  · Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  · Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  · Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tura Turizm misafirleri Tura Turizm sorumluluğundadır.

  · Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

  · Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  · Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

  · Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  · Tura Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.

  · Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tura Turizm'in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  · Tura Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  · Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu tutulamaz.

  · Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  · Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur - Alan - Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.

  · Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program TC vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. TC vatandaşlarının Ukrayna'ya geçerli biyometrik kimlik belgeleri ile vizesiz olarak seyahat edebilmeleri mümkündür. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  3.939 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Almanya Polonya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.964 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  BENELUX

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Bangkok Pattaya

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  5.369 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Barcelona

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris // 3

  4.004 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  476 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  10.244 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyülü Fas Kızıl Şehirler

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  08/01/20

  Casablanca Marrakech

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VİZE DAHİL

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 3 Ibis One Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 4 Novotel Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 5 Pullman Deira

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  19/01/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.598 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.694 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  4.914 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güzel İtalya 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Klasik İtalya 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.594 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  3.558 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  7.319 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  01/05/20

  Sicilya

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  8.294 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.994 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  13.175 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  BENZER TURLARIMIZ

  3.939 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Almanya Polonya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.964 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  BENELUX

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Bangkok Pattaya

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  5.369 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Barcelona

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris // 3

  4.004 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  476 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  10.244 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyülü Fas Kızıl Şehirler

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  08/01/20

  Casablanca Marrakech

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VİZE DAHİL

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 3 Ibis One Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 4 Novotel Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 5 Pullman Deira

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  19/01/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.598 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.694 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  4.914 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güzel İtalya 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Klasik İtalya 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.594 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  3.558 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  7.319 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  01/05/20

  Sicilya

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  8.294 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.994 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  13.175 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!