ALMANYA&POLONYA TURU


26.11.2018
7 Gece 8 Gün

349 €


1.913 ₺Satın Al
03.12.2018 - 10.12.2018
7 Gece - 8 Gün
Pgs OTELLER
349 €
SEÇ
08.10.2018 - 15.10.2018
7 Gece - 8 Gün
Pgs OTELLER
399 €
SEÇ
29.10.2018 - 05.11.2018
7 Gece - 8 Gün
Pgs OTELLER
449 €
SEÇ
10.09.2018 - 17.09.2018
7 Gece - 8 Gün
Pgs OTELLER
499 €
SEÇ
20.08.2018 - 27.08.2018
7 Gece - 8 Gün
Pgs OTELLER
549 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 349 €
İlave Yatak 349 €
Tek Kişi 519 €
0 - 2 Yaş 190 €
3 - 12 Yaş 339 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) - Berlin(SXF) - İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

  · Şehir konaklama vergileri

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirler arası transferler

  · Panoramik Poznan, Varşova, Krakow, Wroclaw, Berlin şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  · Zorunlu Seyahat Sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

26.11.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BERLİN - POZNAN
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli...
2. Gün
POZNAN - VARŞOVA
Sabah kahvaltısının ardından Poznan şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında; Polonya'nın ...
3. Gün
VARŞOVA - KRAKOW
Sabah kahvaltısının ardından Varşova panoramik şehir turu düzenlenecektir. Görülecek yerler arasında...
4. Gün
KRAKOW
Kahvaltı sonrası panoramik Krakow şehir turumuz başlıyor. Papa II.Jean Paul'un başpiskopası iken pap...
5. Gün
KRAKOW - WROCLAW
Sabah kahvaltısının ardından Wroclaw'a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin e...
6. Gün
WROCLAW - BERLIN
Sabah kahvaltısının ardından Berlin'e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstr...
7. Gün
BERLIN
Sabah kahvaltısının ardından Berlin şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Berlin şehir turumuz...
8. Gün
BERLIN - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket. Pegasus Hava Yolları'nın PC 980 sefer sayılı uçuş...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda "TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ" geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Tevfik Ali Küçükbaş
  Polonya ve Berlin turunu seçmiş olmaktan çok memnunum. Tarih ve yeşillik, her günü dolu geçen gezimiz her yönüyle mükemmeldi. Oteller merkezi, temizdi ve gürültü yoktu, kahvaltı çeşidi ve kalitesi de yeterli idi. Rehberimiz rahatımızı, zamanımızı iyi kullanmakla gezimizin verimli olmasını sağladı, sabırla sorularımızı cevaplandırdı. Rehberimiz Sn Enis Aslan' a çok teşekkür ediyoruz. Tatil zamanı geldiğinde Tura Turizmle seyahat etmeyi düşünüyorum.
 • Kayhan Özel
  Değerli Yöneticiler Şirketiniz aracılığı ile yapmış olduğumuz Polonya Berlin turundan son derecede memnun kaldığımızı, Polonya'daki otellerin son derecede temiz ve kahvaltılarının mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Rehberimiz Can Limoncu da verdiği bilgiler ve rehberliği ile gayet yeterli olduğunu kanıtladı.
 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER OCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler (Saliha Uysal)
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim(Saadet Sertgoz)
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

YORUM YAZ

26.11.2018 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BERLİN - POZNAN
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06.30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 979 sayılı tarifeli seferi ile saat 09.50'da Berlin'e uçuş. Yerel saat ile 11.55'de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Poznan'a hareket. Poznan'a varışımızın ardından otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde.
2. Gün
POZNAN - VARŞOVA
Sabah kahvaltısının ardından Poznan şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında; Polonya'nın en büyük serası “The Palm House”u, Market Meydanı'nı, Rönesans'ın ülkeye etkilerini en güzel yansıtan Şehir Binası'nı , ülkedeki en güzel Barok yapılardan biri olan St.Maria Magdelana Collegiate Kilisesi'ni ve Özgürlük meydanını göreceğiz. Turumuzun ardından Varşova'ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Torun turuna (35 Eur) katılabilirler. Torun, Orta Çağ Gotik mimarisini yansıtan, tamamen tuğladan yapılmış, anıtsal kiliseler, tarihi belediye binası ve şehir duvarlarını barındırmaktadır . UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan Torun, Dünyanın evrenin merkezinde yer almadığı gerçeğini Mikaloj Kopernik'in doğduğu ve büyüdüğü şehirdir. Eski kent merkez, Belediye Binası, ve Kopernik'in evini ziyaretin ardından Varşova'ya hareket ve geceleme otelimizde.
3. Gün
VARŞOVA - KRAKOW
Sabah kahvaltısının ardından Varşova panoramik şehir turu düzenlenecektir. Görülecek yerler arasında; Panoramik olarak Kraliyet Sarayı, III. Zygmunt Waza sütün heykeli, Kraliyet Meydanı, Çanlı meydan, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan, Deniz Kızı Sirena anıtı ve Madam Curie'nin evini göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Czestochowa turuna (35 Eur) katılabilirler. Polonyanın açık hava müzesi olarak bilinen Czestochowa, Siyah Madonna tablosu, Bakire Meryem tapınağının evi olan Jasna Gora'nın Pauline manastırını bulunduran, dünyaca ünlü bir şehirdir. Her sene yaklaşık 5 milyon üzerinde ziyaretçinin akınına uğrayan bu kutsal şehir gördükten sonra Krakow'a hareket ediyoruz.
4. Gün
KRAKOW
Kahvaltı sonrası panoramik Krakow şehir turumuz başlıyor. Papa II.Jean Paul'un başpiskopası iken papa seçildiği bu şehirde ilk olarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan tarihi şehir merkezini göreceğiz. Avrupa'nın en büyük meydanlarından biri olan ve etrafını çeviren sayısız tarihi binalar bulunan bu meydanda Ortaçağ Avrupası'nda geziyormuş gibi hissedeceksiniz. Sonrasında ise Wawel Kalesi'ni ve Papa II.Jean Paul'un rahip olarak ilk vaazını verdiği Wawel Katedrali'ni göreceğiz. Diğer görülecek yerler arasında ise; Pazar meydanı, Kumaş Pazarı-Kapalı Çarşı Sukiennice, Meryem Ana Bazilikası, Florianska caddesi, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Wieclzka Tuz Madeni turuna katılabilirler (65 Euro). 13. Yüzyılda kaya tuzu madeni olarak kullanılan ve zaman içinde tuzdan heykeller yapılan Wieliczka Tuz Madeni, sanatsal çalışmalar ile yer altı şehrine dönüşmüş ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde de bulunmaktadır. Gezi sonrası otele transfer. Akşamını eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemekli Leh gecesi turunda (55 Euro), canlı müzik eşliğinde yerel tatların denenebileceği lokal bir restoranda geçirebilirler. Geceleme otelimizde .
5. Gün
KRAKOW - WROCLAW
Sabah kahvaltısının ardından Wroclaw'a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak yol üzerinde düzenleyeceği Auschwitz Nazi Kampı turuna (65 Euro) katılabilirler. İkinci Dünya Savaşı sırasında yaklaşık 1,5 milyon Yahudi'nin sistematik olarak işkenceye maruz kaldığı ve katledildiği, UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan Auschwitz -Birkenau Nazi kampını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Wroclaw'a varış ve Wroclaw şehir turu. Şehir turumuzda tarihi merkezde bulunan Market Meydanı, 13.yüzyılda yapımına başlanan ve bugün hala toplumsal ve kültürel olaylar için kullanılan Şehir Binası'nı göreceğiz. Sonrasında ise tarihi 9.yüzyıla uzanan ve şehrin en eski kısmı olan Ostrow Tumski “Katedral Adası”nı göreceğiz. Son durağımız ise UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan ve 20.yüzyıl betonarme mimarisi için referans kabul edilen Hala Ludowa'ı görüyor ve otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde .
6. Gün
WROCLAW - BERLIN
Sabah kahvaltısının ardından Berlin'e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak yol üzerinde düzenleyeceği Dresden turuna (40 Euro) katılabilirler. Dresden'e varışımızı takiben şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Kadınlar Kilisesi, Martin Luther Meydanı ve Prag Caddesi bulunmaktadır. Dresden'i gördükten sonra, Berlin'e hareket ediyoruz. Berlin'e varış ve geceleme otelimizde .
7. Gün
BERLIN
Sabah kahvaltısının ardından Berlin şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Berlin şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Alexanderplatz, Fernsehturm (TV Kulesi), Rotes Rathaus (Berlin Belediye binası), Nikolai Meydanı, Berlin Katedrali, Schlossplatz ve Unter den Linden Bulvarı, iki ünlü katedrali ile Friedrichstraße ve Gendarmenmarkt, Berlin duvarı kalıntıları, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Platz ve Kurfürstendamm bulvarı bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Potsdam turuna katılabilirler (40 Euro). UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitiminin ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.
8. Gün
BERLIN - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket. Pegasus Hava Yolları'nın PC 980 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:35'da İstanbul'a hareket. Saat 16:30'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Tevfik Ali Küçükbaş
  Polonya ve Berlin turunu seçmiş olmaktan çok memnunum. Tarih ve yeşillik, her günü dolu geçen gezimiz her yönüyle mükemmeldi. Oteller merkezi, temizdi ve gürültü yoktu, kahvaltı çeşidi ve kalitesi de yeterli idi. Rehberimiz rahatımızı, zamanımızı iyi kullanmakla gezimizin verimli olmasını sağladı, sabırla sorularımızı cevaplandırdı. Rehberimiz Sn Enis Aslan' a çok teşekkür ediyoruz. Tatil zamanı geldiğinde Tura Turizmle seyahat etmeyi düşünüyorum.
 • Kayhan Özel
  Değerli Yöneticiler Şirketiniz aracılığı ile yapmış olduğumuz Polonya Berlin turundan son derecede memnun kaldığımızı, Polonya'daki otellerin son derecede temiz ve kahvaltılarının mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Rehberimiz Can Limoncu da verdiği bilgiler ve rehberliği ile gayet yeterli olduğunu kanıtladı.
 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER OCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler (Saliha Uysal)
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim(Saadet Sertgoz)
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Almanya&Polonya Turu
Pgs
25.06.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 €
Almanya&Polonya Turu
Pgs
02.07.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
16.07.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 €
Almanya&Polonya Turu
Pgs
23.07.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
06.08.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 €
Almanya&Polonya Turu
Pgs
20.08.2018 549 € 719 € 549 € 190 € 539 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
10.09.2018 499 € 669 € 499 € 190 € 489 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
17.09.2018 449 € 619 € 449 € 190 € 439 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
01.10.2018 449 € 619 € 449 € 190 € 439 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
08.10.2018 399 € 569 € 399 € 190 € 389 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
22.10.2018 449 € 619 € 449 € 190 € 439 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
29.10.2018 449 € 619 € 449 € 190 € 439 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
12.11.2018 349 € 519 € 349 € 190 € 339 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
26.11.2018 349 € 519 € 349 € 190 € 339 € Satın al
Almanya&Polonya Turu
Pgs
03.12.2018 349 € 519 € 349 € 190 € 339 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda "TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ" geçerlidir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Tevfik Ali Küçükbaş
  Polonya ve Berlin turunu seçmiş olmaktan çok memnunum. Tarih ve yeşillik, her günü dolu geçen gezimiz her yönüyle mükemmeldi. Oteller merkezi, temizdi ve gürültü yoktu, kahvaltı çeşidi ve kalitesi de yeterli idi. Rehberimiz rahatımızı, zamanımızı iyi kullanmakla gezimizin verimli olmasını sağladı, sabırla sorularımızı cevaplandırdı. Rehberimiz Sn Enis Aslan' a çok teşekkür ediyoruz. Tatil zamanı geldiğinde Tura Turizmle seyahat etmeyi düşünüyorum.
 • Kayhan Özel
  Değerli Yöneticiler Şirketiniz aracılığı ile yapmış olduğumuz Polonya Berlin turundan son derecede memnun kaldığımızı, Polonya'daki otellerin son derecede temiz ve kahvaltılarının mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Rehberimiz Can Limoncu da verdiği bilgiler ve rehberliği ile gayet yeterli olduğunu kanıtladı.
 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER OCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler (Saliha Uysal)
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim(Saadet Sertgoz)
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

549 € 'dan itibaren
04/11/18

Balkanlar Turu Pgs ile Tiran

549 € 'dan itibaren
15/09/18

Balkanlar Turu Thy ile Belgrad

599 € 'dan itibaren
18/08/18

Balkanlar Turu Thy ile Tiran

549 € 'dan itibaren
06/10/18

Balkanlar Turu Thy ile Uskup

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya 3 Bangkok Forum Park vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya 4 Gold Orchid vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 3 Bangkok Forum Park vb. Pattaya , 3 Mike beach vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Singapur Hava Yolları

699 € 'dan itibaren
22/10/18

Bangkok Phuket

699 € 'dan itibaren
22/10/18

Bangkok Phuket SAW CIKIS

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Bangkok , 3 Bangkok Forum Park vb. Pattaya , 3 Mike beach vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
24/08/18

Basklar Güney Fransa Thy

349 € 'dan itibaren
08/12/18

Benelüx Paris Turu Atlas 3 4 Oteller (Merkeze 10-15km)

399 € 'dan itibaren
19/01/19

Benelüx Paris Turu THY 3 4 Oteller (Merkeze 10-15km)

399 € 'dan itibaren
19/01/19

Bir Başka İtalya Turu Thy

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Budapeşte Viyana Prag Turu 3 ve 4 Oteller PGS

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Budapeşte Viyana Prag Turu 3 ve 4 Oteller THY

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Budapeşte Prag Viyana Turu 3 ve 4 Oteller THY

479 € 'dan itibaren
25/08/18

Büyük Orta Avrupa Budapeşte Viyana Prag Berlin THY 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/07/18

Büyük Orta Avrupa THY / 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/07/18

Büyük Orta Avrupa THY 3 ve 4 Oteller

1.349 € 'dan itibaren
15/09/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

1.349 € 'dan itibaren
15/09/18

Büyük Uzakdoğu Emirates 4 ve 5 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/12/18

Büyük İspanya Turu - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

399 € 'dan itibaren
10/12/18

Büyük İspanya Turu PGS - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

349 € 'dan itibaren
03/11/18

Büyük İtalya Turu

349 € 'dan itibaren
03/11/18

Büyük İtalya Turu THY

849 € 'dan itibaren
07/09/18

Egzotik Uzakdoğu Singapur Havayolları

349 € 'dan itibaren
16/11/18

Endülüs Turu 3 Oteller (10-15 Km) Thy

299 € 'dan itibaren
01/11/18

Espresso İtalya PGS

449 € 'dan itibaren
17/08/18

Güney İtalya THY 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
18/07/18

Güney İtalya Turu 3 ve 4 Oteller Merkeze 10-15 km

449 € 'dan itibaren
08/10/18

Güney İtalya Sicilya Turu Thy

349 € 'dan itibaren
27/10/18

Klasik İtalya Turu PGS

349 € 'dan itibaren
27/10/18

Klasik İtalya Turu PGS 3 ve 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
18/11/18

Klasik İtalya Turu THY

349 € 'dan itibaren
18/11/18

Klasik İtalya Turu THY 3 ve 4 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 ve 4 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 Oteller (mrk.10-15km)

499 € 'dan itibaren
02/07/18

Milano Nice Marsilya Turu 3 ve 4 Oteller

649 € 'dan itibaren
25/06/18

ORTA AVRUPA VE MUHTEŞEM GÖLLER 3 THY

3.996 ₺ 'dan itibaren
29/07/18

PHUKET ODA KAHVALTI TK 4 The Marina Patong hotel

3.996 ₺ 'dan itibaren
29/07/18

PHUKET YARIM PANSİYON TK 4 Angsana Phuket hotel

549 € 'dan itibaren
03/07/18

Paris Disneyland Turu 3 Oteller

749 € 'dan itibaren
16/09/18

Phuket Singapur THY

449 € 'dan itibaren
07/12/18

Portekiz Endülüs Turu 3 ve 4 Oteller (10-15 Km)

399 € 'dan itibaren
16/11/18

Porto Lizbon Turu 3 Oteller (10-15 Km)

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Prag Viyana Budapeşte

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Prag Viyana Budapeşte Turu 3 ve 4 oteller Thy

399 € 'dan itibaren
26/07/18

Prag Viyana Turu 3 Oteller PGS

299 € 'dan itibaren
20/09/18

Prag turu 3 Oteller - PGS

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Roma Turu 4 Hotel Black vb.-Pgs Havayolları

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Roma Turu Hotel Bell Ambriana vb.

549 € 'dan itibaren
20/07/18

Sicilya Malta turu Thy

399 € 'dan itibaren
14/09/18

Sicilya Turu 3 Oteller (Merkeze 10-15 km)

1.449 € 'dan itibaren
10/07/18

Yeni Uzakdoğu Emirates

699 € 'dan itibaren
04/11/18

İskandinavya Turu Atlas Hy 3 ve 4 Oteller (15-20 km)

699 € 'dan itibaren
04/11/18

İskandinavya Turu Pegasus Hy 3 ve 4 Oteller (15-20 km)

399 € 'dan itibaren
26/11/18

İspanya Krallığı Turu 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

399 € 'dan itibaren
26/11/18

İspanya Krallığı Turu - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 10-15 km)

BENZER TURLARIMIZ

549 € 'dan itibaren
04/11/18

Balkanlar Turu Pgs ile Tiran

549 € 'dan itibaren
15/09/18

Balkanlar Turu Thy ile Belgrad

599 € 'dan itibaren
18/08/18

Balkanlar Turu Thy ile Tiran

549 € 'dan itibaren
06/10/18

Balkanlar Turu Thy ile Uskup

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya 3 Bangkok Forum Park vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya 4 Gold Orchid vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 3 Bangkok Forum Park vb. Pattaya , 3 Mike beach vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Pattaya Singapur Hava Yolları

699 € 'dan itibaren
22/10/18

Bangkok Phuket

699 € 'dan itibaren
22/10/18

Bangkok Phuket SAW CIKIS

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Bangkok , 3 Bangkok Forum Park vb. Pattaya , 3 Mike beach vb.

499 € 'dan itibaren
27/10/18

Bangkok Bangkok , 4 Gold Orchid vb. Pattaya , 4 Aiyara Palace vb.

499 € 'dan itibaren
24/08/18

Basklar Güney Fransa Thy

349 € 'dan itibaren
08/12/18

Benelüx Paris Turu Atlas 3 4 Oteller (Merkeze 10-15km)

399 € 'dan itibaren
19/01/19

Benelüx Paris Turu THY 3 4 Oteller (Merkeze 10-15km)

399 € 'dan itibaren
19/01/19

Bir Başka İtalya Turu Thy

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Budapeşte Viyana Prag Turu 3 ve 4 Oteller PGS

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Budapeşte Viyana Prag Turu 3 ve 4 Oteller THY

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Budapeşte Prag Viyana Turu 3 ve 4 Oteller THY

479 € 'dan itibaren
25/08/18

Büyük Orta Avrupa Budapeşte Viyana Prag Berlin THY 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/07/18

Büyük Orta Avrupa THY / 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/07/18

Büyük Orta Avrupa THY 3 ve 4 Oteller

1.349 € 'dan itibaren
15/09/18

Büyük Uzakdoğu Emirates

1.349 € 'dan itibaren
15/09/18

Büyük Uzakdoğu Emirates 4 ve 5 Oteller

399 € 'dan itibaren
10/12/18

Büyük İspanya Turu - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

399 € 'dan itibaren
10/12/18

Büyük İspanya Turu PGS - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

349 € 'dan itibaren
03/11/18

Büyük İtalya Turu

349 € 'dan itibaren
03/11/18

Büyük İtalya Turu THY

849 € 'dan itibaren
07/09/18

Egzotik Uzakdoğu Singapur Havayolları

349 € 'dan itibaren
16/11/18

Endülüs Turu 3 Oteller (10-15 Km) Thy

299 € 'dan itibaren
01/11/18

Espresso İtalya PGS

449 € 'dan itibaren
17/08/18

Güney İtalya THY 3 ve 4 Oteller

399 € 'dan itibaren
18/07/18

Güney İtalya Turu 3 ve 4 Oteller Merkeze 10-15 km

449 € 'dan itibaren
08/10/18

Güney İtalya Sicilya Turu Thy

349 € 'dan itibaren
27/10/18

Klasik İtalya Turu PGS

349 € 'dan itibaren
27/10/18

Klasik İtalya Turu PGS 3 ve 4 Oteller

349 € 'dan itibaren
18/11/18

Klasik İtalya Turu THY

349 € 'dan itibaren
18/11/18

Klasik İtalya Turu THY 3 ve 4 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 ve 4 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 Oteller

299 € 'dan itibaren
08/11/18

Marsilya Nice Milano Turu PGS 3 Oteller (mrk.10-15km)

499 € 'dan itibaren
02/07/18

Milano Nice Marsilya Turu 3 ve 4 Oteller

649 € 'dan itibaren
25/06/18

ORTA AVRUPA VE MUHTEŞEM GÖLLER 3 THY

3.996 ₺ 'dan itibaren
29/07/18

PHUKET ODA KAHVALTI TK 4 The Marina Patong hotel

3.996 ₺ 'dan itibaren
29/07/18

PHUKET YARIM PANSİYON TK 4 Angsana Phuket hotel

549 € 'dan itibaren
03/07/18

Paris Disneyland Turu 3 Oteller

749 € 'dan itibaren
16/09/18

Phuket Singapur THY

449 € 'dan itibaren
07/12/18

Portekiz Endülüs Turu 3 ve 4 Oteller (10-15 Km)

399 € 'dan itibaren
16/11/18

Porto Lizbon Turu 3 Oteller (10-15 Km)

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Prag Viyana Budapeşte

319 € 'dan itibaren
12/11/18

Prag Viyana Budapeşte Turu 3 ve 4 oteller Thy

399 € 'dan itibaren
26/07/18

Prag Viyana Turu 3 Oteller PGS

299 € 'dan itibaren
20/09/18

Prag turu 3 Oteller - PGS

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Roma Turu 4 Hotel Black vb.-Pgs Havayolları

299 € 'dan itibaren
09/11/18

Roma Turu Hotel Bell Ambriana vb.

549 € 'dan itibaren
20/07/18

Sicilya Malta turu Thy

399 € 'dan itibaren
14/09/18

Sicilya Turu 3 Oteller (Merkeze 10-15 km)

1.449 € 'dan itibaren
10/07/18

Yeni Uzakdoğu Emirates

699 € 'dan itibaren
04/11/18

İskandinavya Turu Atlas Hy 3 ve 4 Oteller (15-20 km)

699 € 'dan itibaren
04/11/18

İskandinavya Turu Pegasus Hy 3 ve 4 Oteller (15-20 km)

399 € 'dan itibaren
26/11/18

İspanya Krallığı Turu 3 ve 4 Oteller (Merkeze 15-20 km)

399 € 'dan itibaren
26/11/18

İspanya Krallığı Turu - 3 ve 4 Oteller (Merkeze 10-15 km)