BALTIK BAŞKENTLERİ (TLL


29.06.2020
5 Gece 6 Gün

4.500 ₺Bu fırsat kaçtı ...Satın Al
26.10.2020 - 31.10.2020
5 Gece - 6 Gün
3-4* Oteller / TK Oteller
4500 ₺
SEÇ
31.07.2020 - 07.08.2020
7 Gece - 8 Gün
3-4* Oteller / TK Oteller
4900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.500 ₺
İlave Yatak 4.500 ₺
Tek Kişi 5.920 ₺
0 - 2 Yaş 2.000 ₺
3 - 12 Yaş 4.500 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   ÜCRETE DAHİL OLANLAR

   - Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Tallin / Vilnius - İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

   - Havalimanı vergileri

   - Otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama

   - Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

   - Panoramik Tallin, Riga, Vilnius şehir turları

   - Türkçe rehberlik hizmeti- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)

   - Vize ücreti

   - Seyahat sağlık sigortası

   - Kişisel harcamalar

   - Ekstra turlar
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  29.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  ISTANBUL - TALLIN
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 11:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemler...
  2. Gün
  TALLINN
  Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Tallinn şehir turumuz başlıyor. En iyi korunmuş Ortaçağ şehirleri...
  3. Gün
  TALLINN - PARNU - RİGA
  Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Letonya'nın başkenti Riga'ya...
  4. Gün
  RIGA
  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turu'na katılma imk...
  5. Gün
  RİGA - VILNIUS
  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Vilnius''a hareket. Yolumuz üzerinde Haçlar Tepesi (Hill ...
  6. Gün
  VILNIUS - ISTANBUL
  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyec...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · TURA TURIZM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. TURA TURIZM, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  · TURA TURIZM, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  · Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

  · Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  29.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  ISTANBUL - TALLIN
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 11:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1421 numaralı tarifeli seferiyle saat 14:30'da Tallinn'e hareket. Yerel saate göre 17:45'de varış ve havalimanında bekleyen özel aracımız ile Tallinn'de ki otelimize transfer. Geceleme Tallinn'deki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : ----- Öğle Yemeği : ----- Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Euro
  2. Gün
  TALLINN
  Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Tallinn şehir turumuz başlıyor. En iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO'nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz ve Toompea Tepesi'nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğraflarını çektikten sonra St. Nicholas Kilisesi'ne geçiliyor. Şehir turunun bitiminde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Rocca Al Mare turumuz başlıyor. (50 Euro) Avrupa`da sayısı az olan açıkhava müzelerinden In Rocca-Al-Mare turunda 18. yy Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu açıkhava müzesi, 18.yy dönemini yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi, köy okulu ile sizi zamanda yolculuğa çıkartarak Estonya`nın geçmişine tanık ediyor. Birbirinden farklı evlerde, eski dönem Estonyalılar`ın yaşantısı teatral olarak anlatılıyor. Turun ardından otele geri dönüş. Veya Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki turuna katılabilirler ( 90 Euro) ; Finlandiya'nın başkenti Helsinki'ye yapacağımız gezimiz için feribot iskelesine hareket ediyoruz. Helsinki Katedrali, Senato Meydanı, Hükümet Sarayı, Belediye binası, Uspenski Ortodoks Katedrali ve Pazar Meydanı göreceğimiz yerler arasında, sonrasında serbest zaman ve Tallin'e dönüş için feribot iskelesine hareket ediyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimizle akşam yemeğimizi almak üzere ekstra düzenlenecek olan Viking Köyü`ne doğru yola çıkıyoruz. (55 Euro) Viking yaşam tarzını yansıtan bu şirin restoranda ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Bu heyecan ve eğlence dolu dakikaların ardından akşam yemeğimizi yiyoruz ve otelimize geri dönüyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Rocca Al Mare yada Helsinki turunda extra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Viking Köyü turunda extra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Euro
  3. Gün
  TALLINN - PARNU - RİGA
  Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Letonya'nın başkenti Riga'ya hareket. Yol üstünde Estonya'nın yazlık kasabası olan Parnu'da mola veriyoruz. Estonya ve Letonya'nın ormanları içinde devam eden yaklaşık 5 saat süren yolculuğumuz sonrasında Riga'ya varıyoruz. Varışımızı takiben panoramik Riga şehir turumuz başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga şehir turunda, Old Town denilen tarihi merkezdeki şehrin dokusuna tanık olacağımız önemli yapılar ziyaret ediliyor. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turunun ardından serbest zaman. Geceleme Riga'daki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Euro
  4. Gün
  RIGA
  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turu'na katılma imkanı. (55 Euro) Riga'ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya'nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası'nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri'nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. Turumuzun ardından Riga'ya geri dönüyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Jurmala Turu'na katılma imkanı. (40 Euro) Letonya'nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya'nın sayfiye bölgesi ziyaret ediliyor. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri'nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi Jurmala… Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz ünlü SPA'larının tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerinde keyif yapabilirsiniz. Turumuzun ardından otele geri dönüş. Geceleme Riga'daki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Euro
  5. Gün
  RİGA - VILNIUS
  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Vilnius''a hareket. Yolumuz üzerinde Haçlar Tepesi (Hill of Crosses) ziyaretimiz olacak. Burası Katolik Litvanya'nın kutsal yerleşim bölgesi. Bu bölgede yaklaşık 50.000 adet birbirinden farklı boylarda Hac bulunduğu tahmin ediliyor. Litvanya'nın en etkileyici yerlerinden biri olan Hill of Crosses'i gezdikten sonra, yolumuza devam ediyoruz ve Vilnius'a varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik Vilnius şehir turumuz başlıyor. Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius'un panoramik şehir turunda; Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasının fotoğrafını çekme fırsatı. Ardından Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı da gezerek turumuz tamamlanıyor. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Trakai turuna katılabilirler. (55 Euro) Vilnius'a 29 km. uzaklıktaki Trakai turunda, 15.yy'da Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Sonrasında Vilnius'a dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra akşam yemeğimizi almak üzere Belmontas Restaurant'a hareket ediyoruz. (35 Euro) Dere kıyısında yemyeşil bir alan üzerine kurulu bu geniş tesiste ağaçların altında serinleyerek, suyun rahatlatıcı sesi eşliğinde günün yorgunluğunu atacağımız keyifli bir akşam yemeği yiyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize hareket. Geceleme Vilnius'taki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Euro
  6. Gün
  VILNIUS - ISTANBUL
  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kaunas turu'na katılabilirler. 430.000 kişilik nüfusu ile Litvanya'nın ikinci en büyük şehri olan Kaunas, Nemunas ve Neris Nehirleri'nin kesiştiği bölgede olan ziyaretimiz başlıyor. II. Dünya Savaşı'nda yok edilmeyen şehirlerden olan Kaunas'da 13. YY'dan kalma kale, tarihi şehir merkezi, “Beyaz Kuğu; olarak da adlandırılan Bazilika, St. Francis Xavier Kilisesi ve Cizvit Manastırı, Perkunas Evi, Vytautas Kilisesi ve barok döneme ait Pazaislis Manastır Kompleksi'ni ziyaretimiz sonrası gezimiz sona eriyor. Rehberin belirlediği saatte havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1408 numaralı tarifeli seferi ile saat 20:05'de İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 22:45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  25.05.2020 4.900 ₺ 6.300 ₺ 2.000 ₺ 4.900 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  29.06.2020 4.500 ₺ 5.920 ₺ 2.000 ₺ 4.500 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  11.07.2020 4.500 ₺ 6.100 ₺ 2.000 ₺ 4.500 ₺ Satın al
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  29.07.2020 4.900 ₺ 6.300 ₺ 2.000 ₺ 4.900 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  31.07.2020 4.900 ₺ 6.500 ₺ 2.000 ₺ 4.900 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  21.08.2020 4.500 ₺ 6.100 ₺ 2.000 ₺ 4.500 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri (TLL-VNO)
  3-4* Oteller / TK
  26.10.2020 4.500 ₺ 5.900 ₺ 2.000 ₺ 4.500 ₺ Satın al
  7+
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · TURA TURIZM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. TURA TURIZM, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  · TURA TURIZM, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  · Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

  · Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

  · Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  · Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Almanya Polonya

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3 EXTRA TURLAR DAHİL

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS ALMANYA 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARİS ALMANYA 3

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 5 Merkezi Otel

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 5 Merkezi Otel

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  26/04/20

  Bangkok Pattaya

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Bangkok Phuket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Barcelona

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.750 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Belarus Ukrayna

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris (TK IST

  539 € 'dan itibaren
  04/10/20

  Benelüx Paris // 3

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris TK

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  Budapeşte Viyana Prag

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Budva Turu

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar4 // Üsküp Gidiş / Pegasus Hvy.

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük Ispanya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa 3

  4.192 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

  10.068 ₺ 'dan itibaren
  18/04/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya 3

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  07/11/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  499 € 'dan itibaren
  30/11/20

  Büyük İspanya 3

  4.492 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Büyük İspanya 3 VE 4 Oteller (TWI MAD MAD)

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Casablanca Marrakech

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai VİZE DAHİL

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  08/04/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  08/04/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  28/03/20

  Endülüs Fas

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Espresso Italia 3

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  28/03/20

  Fas Endülüs

  5.300 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit Turu (TWI HER HER) 3 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit Turu (TWI HER HER) 4 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 3 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 4 Otel

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney Italya Sicilya

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Güzel İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  09/03/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.093 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  1.867 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  3.065 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Lübnan

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  22/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 Oteller ( PC ORY ORY)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Portekiz Endülüs

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  Porto Lizbon

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  Prag

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  29/06/20

  ROMANTİK YOL 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Roma

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  06/07/20

  Rusya Masalı (LED 3-4 Oteller // TK

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  SLAVRUPA (TK GRZ

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  20/05/20

  Sicilya

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

  7.793 ₺ 'dan itibaren
  13/04/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  08/06/20

  Ukrayna Polonya 3

  3.667 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3

  6.818 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  İskandinavya 3

  9.367 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  İskandinavya ve Fiyordlar // 3 ve 4 Oteller Türk Hava Yolları

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Bosna Hersek Karadağ Arnavutluk THY / 4 Oteller / Kurban Bayramı

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  25/05/20

  GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  BENZER TURLARIMIZ

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Almanya Polonya

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3 EXTRA TURLAR DAHİL

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  09/11/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Avrupa Karması 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  BENELUX

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS ALMANYA 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARIS 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  23/11/20

  BENELUX PARİS ALMANYA 3

  3.217 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 5 Merkezi Otel

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 5 Merkezi Otel

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  17/08/20

  Baltık Polonya Ukrayna

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.218 ₺ 'dan itibaren
  26/04/20

  Bangkok Pattaya

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Bangkok Phuket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Barcelona

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.750 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Belarus Ukrayna

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris (TK IST

  539 € 'dan itibaren
  04/10/20

  Benelüx Paris // 3

  4.042 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  31/10/20

  Benelüx Paris TK

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

  3.517 ₺ 'dan itibaren
  13/06/20

  Budapeşte Viyana Prag

  2.463 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Budva Turu

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  BÜYÜK ORTA AVRUPA 3

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.788 ₺ 'dan itibaren
  26/09/20

  Büyük Balkanlar4 // Üsküp Gidiş / Pegasus Hvy.

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük Ispanya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa

  2.918 ₺ 'dan itibaren
  20/04/20

  Büyük Orta Avrupa 3

  4.192 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

  10.068 ₺ 'dan itibaren
  18/04/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  05/10/20

  Büyük İspanya 3

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  07/11/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  499 € 'dan itibaren
  30/11/20

  Büyük İspanya 3

  4.492 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Büyük İspanya 3 VE 4 Oteller (TWI MAD MAD)

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Casablanca Marrakech

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.593 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Dubai VİZE DAHİL

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  08/04/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.493 ₺ 'dan itibaren
  08/04/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  28/03/20

  Endülüs Fas

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  10/03/20

  Espresso Italia 3

  6.000 ₺ 'dan itibaren
  28/03/20

  Fas Endülüs

  5.300 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit Turu (TWI HER HER) 3 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit Turu (TWI HER HER) 4 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 3 Otel

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 4 Otel

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney Italya Sicilya

  3.893 ₺ 'dan itibaren
  27/04/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  599 € 'dan itibaren
  23/04/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Güzel İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.467 ₺ 'dan itibaren
  09/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  02/11/20

  Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

  2.842 ₺ 'dan itibaren
  09/03/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.742 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.093 ₺ 'dan itibaren
  24/04/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  1.867 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  3.065 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  Lübnan

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  05/11/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  22/11/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  2.600 ₺ 'dan itibaren
  14/11/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

  3.568 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Paris Disneyland 3 ve 4 Oteller ( PC ORY ORY)

  7.117 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  4.543 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Portekiz Endülüs

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  19/03/20

  Porto Lizbon

  2.398 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  Prag

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte

  3.001 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Prag Viyana Budapeşte 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

  4.117 ₺ 'dan itibaren
  29/06/20

  ROMANTİK YOL 3

  2.617 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Roma

  5.617 ₺ 'dan itibaren
  06/07/20

  Rusya Masalı (LED 3-4 Oteller // TK

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  SLAVRUPA (TK GRZ

  3.800 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

  3.742 ₺ 'dan itibaren
  20/05/20

  Sicilya

  4.867 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

  7.793 ₺ 'dan itibaren
  13/04/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  08/06/20

  Ukrayna Polonya 3

  3.667 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3

  6.818 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  4.868 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  İskandinavya 3

  9.367 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  İskandinavya ve Fiyordlar // 3 ve 4 Oteller Türk Hava Yolları

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

  3.367 ₺ 'dan itibaren
  07/12/20

  İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

  12.675 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  31/07/20

  Bosna Hersek Karadağ Arnavutluk THY / 4 Oteller / Kurban Bayramı

  3.000 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

  3.400 ₺ 'dan itibaren
  25/05/20

  GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

  2.242 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

  2.992 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller