BANGKOK & PHUKET & SİNGAPUR


10.05.2019
8 Gece 9 Gün

999 €


6.593 ₺


Bu fırsatta son 2 kişi kaldıSatın Al
10.05.2019 - 18.05.2019
8 Gece - 9 Gün
Oteller
999 €
SEÇ
10.05.2019 - 18.05.2019
8 Gece - 9 Gün
Oteller
1049 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 999 €
İlave Yatak 999 €
Tek Kişi 1.274 €
0 - 2 Yaş 690 €
3 - 12 Yaş 989 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Havayolları ile İstanbul (IST)- Bangkok / Singapur - İstanbul (IST)donus parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,

  · Yerel Havayolları ile Bangkok - Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları, (Bagaj hakkı 15 kg)

  · Yerel Havayolları ile Phuket - Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları, (Bagaj hakkı 15 kg)

  · Seçilen kategorideki otellerde Bangkokda 2 gece Phuketde 4 gece ve Singapurda 1 gece oda kahvaltı bazında konaklama,

  · Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,

  · Otellerde welcome coctaili ( Tayland )

  · Otellerde bagaj tasima islemleri ( Tayland ),

  · Bangkokda ve Singapur da panoramik şehir tanıtım turu,

  · Thailand otobuslerde devamli su ve islak mendil ikrami

  · Havalimanı Vergileri.
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

  · Seyahat Koruma Paketi (20 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

  · Tüm kişisel harcamalar,

  · Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

  · Öğle ve Akşam yemekleri,

  · Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  · Şoför bahşişleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

10.05.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BANGKOK- 10 Mayıs 2019
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 17.00da buluşma...
2. Gün
BANGKOK
Yerel saat ile 09:40te Bangkoka varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bangkoku yakından ta...
3. Gün
BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Yüzen Çar...
4. Gün
BANGKOK & PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Bangkok havalimanına transfer. Yol üzerinde bi...
5. Gün
PHUKET
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği tam günlük ekstra Phi Phi a...
6. Gün
PHUKET
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gez...
7. Gün
PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceğiFil S...
8. Gün
PHUKET - SINGAPUR
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve Singapura hareket . Singapura varışın ardından...
9. Gün
SINGAPUR - ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından check out ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düze...
EKSTRA TURLAR

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi-1
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1 : 480 Usd yerine 420 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası, Singapur Gece Turu,Sentosa adasi)

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi -2
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 2 : 505 Usd yerine 440 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası, Singapur Gece Turu, Universal Studyo Turu)

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi-3
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 3 : 345 Usd yerine 300 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası)

UYARILAR VE NOTLAR
Bangkok , Montien Riverside 5* vb

Phuket , Ramada Deevana by Wyndham 4* vb

Singapur, Furama Riverfront 4* vb· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizmvize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizmsorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizmmisafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizmprogramda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizmiptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Tura turizm , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Tura turizm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizmsorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZMSATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

10.05.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BANGKOK- 10 Mayıs 2019
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 17.00da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 64 sefer sayılı uçuş ile saat 20.10da Bangkok a hareket. Geceleme uçakta.
2. Gün
BANGKOK
Yerel saat ile 09:40te Bangkoka varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bangkoku yakından tanıyacağımız panoromik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), içinde günümüzde de faaliyette olan masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağını geziyoruz. Otobüsümüzle yapılacak panoramik şehir gezisinde ise Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkoktaki malikânesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarıne katılabilirler (35 Usd- Ulaşım+ Akşam yemeği ). 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğimizin ardından dünyaca unlu Patpong gece pazarına gidiyoruz. Hemen hemen tüm ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu bu pazarda alışveriş imkânı bulacaksınız. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
3. Gün
BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Yüzen Çarsı Gezisine katılabilirler (55 Usd ). Bu turumuzda Bangkokun dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram Kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkının Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşıya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkoka dönüş yolunda rehberinizin alacağı Taylandın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Kanal turu Gezisine katılabilirler (40 Usd). Uzak Doğunun Venediki olarak bilinen Bangkokta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkokun tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Taylandın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkokun en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arunu panoramik olarak göreceğiz.Gezi bitiminde otele dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceğiChao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarıturuna katılabilirler (55 Usd). Uzakdoğu`nun Venediki olarak bilinen Bangkokun krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Kraligina dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede insa edilmiş, tarih ve modernizmin iç içe geçtiği, içerisinde 1500den fazla dükkan ve restoran ile, Bangkokun en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alış-veriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
4. Gün
BANGKOK & PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Bangkok havalimanına transfer. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Taylandda çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Phukete hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yerel havayolları ile Phuket`e uçuyoruz. Phukete varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman , Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği akşam yemekli ekstra Phuket Siam Niramit Show turuna katılabilirler (55 Usd) (Ulaşım + Giriş + Açık büfe Akşam Yemeği + Show). Tayland kültür ve sanatını muhteşem koreografiler eşliğinde tanıtan ve Guinnes rekorlar kitabına giren, uluslararası birçok ödülü bulunan gösteriye hoş geldiniz. Şov öncesi bahçede bulunan ve Taylandın bölgelerine has kültürünü yaşayacağınız yöresel bilgiler alacağınız Thai evlerini geziyoruz. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra önce Filler ve ışık gösterilerinin , Thai boksunun yer aldığı dışarıdaki şovu seyrediyoruz ardından gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. İzleyenlerin unutulmaz bir gece geçireceğine inandığımız gösteride, 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri ve Tay kültürünün anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show umuzun ardından otelimize dönüş. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
5. Gün
PHUKET
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği tam günlük ekstra Phi Phi adası Gezisine katılabilirler (80 Usd) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Taylandın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajında Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarasını ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda alıyoruz. Tur sonrasında otele transfer. ve serbest zaman.Geceleme otelinizde.
6. Gün
PHUKET
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gezisine katılabilirler (80 Usd) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Gezi teknelerimizle ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adasının ve Phang Na Koyunun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adasını ziyaret ediyoruz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi teknemizde açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrası Müslüman köyünü ziyaret edip alışveriş yapabilmek için serbest zaman verilecek. Öğleden sonra şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adasına gidiyoruz. (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur bitimi otele dönülüyor. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin düzenleyeceği ekstra Simon Cabaret Gezisine katılabilirler (45 Usd ) (Ulaşım + Giriş). Uzak Doğu nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
7. Gün
PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceğiFil Safarisi turuna katılabilirler. ( 40 Usd ). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize geri donus ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
8. Gün
PHUKET - SINGAPUR
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve Singapura hareket . Singapura varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Singapur Gece Turu turuna katılabilirler. ( 55 Usd ) (Ulaşım+Tekne+Işık Gösterisi+Rehberlik). Turumuzda Uzakdoğunun Champs Elysees caddesi kabul edilen ışıklı OrchardRoadta serbest zaman. Singapurun tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay de turumuz son bulur. Tur sonrası otelinize transfer.Geceleme otelinizde.
9. Gün
SINGAPUR - ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından check out ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turuna katılabilirler ( 80 Usd ) (Ulaşım+Rehberlik). Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada Singapurun sembolü olan merlionu görecek ve sonrasında Sea Aquarium ziyaret edilecek. VEYA Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Universal Studioları-USS Turu`na” katılabilirler .(105 Usd )( Ulaşım+Rehberlik+Giriş ). Turumuzda sinema dünyasına adım atıyor ve kendimizi bir anda gerçek bir Hollywood stüdyosunda buluyoruz. Gişe rekorları kıran, aralarında Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformersın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Daha sonra arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Garden By the Bay ve Marina Sand Bay turu ( 75.Usd ) (Ulasim+Rehberlik+Giris) Dünyanın her köşesinden gelmiş binlerce bitkinin özel bir yapının içinde kendi doğal ortamları oluşturularak gösterildiği, görebileceğiniz en büyük ve muhteşem bahçe ve bir gemi seklindeki gazinosu, ilginç yapısıyla ünlü Marina Sand Bay otelini gezme ve fotoğraf çekme imkânı. Tur bitiminde Havalimanına transfer , Tur sonrası Singapur havalimanına hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 55 sefer sayılı uçuş ile saat 23.35da İstanbula hareket. Yerel saat ile 05.25 de varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Bangkok & Phuket & Singapur - TK (BKK - SIN) // 4-5* Oteller
Oteller
10.05.2019 1.049 € 1.374 € 690 € 999 €
Bangkok & Phuket & Singapur - TK (BKK - SIN) // 3* Oteller
Oteller
10.05.2019 999 € 1.274 € 690 € 989 € Satın al

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi-1
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1 : 480 Usd yerine 420 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası, Singapur Gece Turu,Sentosa adasi)

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi -2
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 2 : 505 Usd yerine 440 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası, Singapur Gece Turu, Universal Studyo Turu)

*Avantajlı Ekstra Tur Paketi-3
Avantajlı Paket Ekstra Geziler 3 : 345 Usd yerine 300 Usd (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı, Yüzen Çarsı, Kanal turu, Phuket Siam Niramit Show, James Bond Adası, Phi Phi adası)

Bangkok , Montien Riverside 5* vb

Phuket , Ramada Deevana by Wyndham 4* vb

Singapur, Furama Riverfront 4* vb· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizmvize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizmsorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizmmisafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizmprogramda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizmiptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Tura turizm , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Tura turizm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizmsorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZMSATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

429 € 'dan itibaren
22/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Almanya Polonya

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

379 € 'dan itibaren
10/10/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
12/07/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
15/07/19

Avrupa Karması

499 € 'dan itibaren
19/09/19

BENELUX PARİS 3

349 € 'dan itibaren
17/04/19

BILBAO MADRID

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
11/08/19

Bangkok Pattaya Phuket

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Bangkok Phuket

549 € 'dan itibaren
14/06/19

Basklar Güney Fransa

699 € 'dan itibaren
25/08/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
21/06/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
23/11/19

Benelux Paris

549 € 'dan itibaren
11/08/19

Bir Başka İtalya

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

499 € 'dan itibaren
11/08/19

Budva Turu

399 € 'dan itibaren
11/11/19

BÜYÜK İSPANYA 3

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Casablanca Marrakech

299 € 'dan itibaren
03/05/19

Dubai

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

349 € 'dan itibaren
30/10/19

Espresso İtalya

749 € 'dan itibaren
06/07/19

Fas Kraliyet Şehirleri

399 € 'dan itibaren
04/10/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Lizbon Porto

549 € 'dan itibaren
18/07/19

Londra

299 € 'dan itibaren
17/04/19

MADRID BILBAO

499 € 'dan itibaren
07/09/19

Malta Sicilya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Marrakech Casablanca

399 € 'dan itibaren
03/10/19

Paris

549 € 'dan itibaren
28/06/19

Paris Disneyland

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Phuket Bangkok

449 € 'dan itibaren
23/11/19

Portekiz Endülüs

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

299 € 'dan itibaren
08/11/19

Roma

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

399 € 'dan itibaren
17/05/19

Sicilya

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

399 € 'dan itibaren
26/10/19

Venedik

399 € 'dan itibaren
27/08/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

799 € 'dan itibaren
17/05/19

İskandinavya

349 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Fas Endülüs

999 € 'dan itibaren
20/07/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

399 € 'dan itibaren
11/08/19

Bakü Turu // 4 Oteller

BENZER TURLARIMIZ

429 € 'dan itibaren
22/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Almanya Polonya

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

379 € 'dan itibaren
10/10/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
12/07/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
15/07/19

Avrupa Karması

499 € 'dan itibaren
19/09/19

BENELUX PARİS 3

349 € 'dan itibaren
17/04/19

BILBAO MADRID

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
11/08/19

Bangkok Pattaya Phuket

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Bangkok Phuket

549 € 'dan itibaren
14/06/19

Basklar Güney Fransa

699 € 'dan itibaren
25/08/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
21/06/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
23/11/19

Benelux Paris

549 € 'dan itibaren
11/08/19

Bir Başka İtalya

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

499 € 'dan itibaren
11/08/19

Budva Turu

399 € 'dan itibaren
11/11/19

BÜYÜK İSPANYA 3

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Casablanca Marrakech

299 € 'dan itibaren
03/05/19

Dubai

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

349 € 'dan itibaren
30/10/19

Espresso İtalya

749 € 'dan itibaren
06/07/19

Fas Kraliyet Şehirleri

399 € 'dan itibaren
04/10/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Lizbon Porto

549 € 'dan itibaren
18/07/19

Londra

299 € 'dan itibaren
17/04/19

MADRID BILBAO

499 € 'dan itibaren
07/09/19

Malta Sicilya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Marrakech Casablanca

399 € 'dan itibaren
03/10/19

Paris

549 € 'dan itibaren
28/06/19

Paris Disneyland

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Phuket Bangkok

449 € 'dan itibaren
23/11/19

Portekiz Endülüs

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

299 € 'dan itibaren
08/11/19

Roma

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

399 € 'dan itibaren
17/05/19

Sicilya

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

399 € 'dan itibaren
26/10/19

Venedik

399 € 'dan itibaren
27/08/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

799 € 'dan itibaren
17/05/19

İskandinavya

349 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Fas Endülüs

999 € 'dan itibaren
20/07/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

399 € 'dan itibaren
11/08/19

Bakü Turu // 4 Oteller