BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR


30.05.2019
10 Gece 11 Gün

1.299 €


8.599 ₺


Bu fırsatta son 4 kişi kaldıSatın Al
26.06.2019 - 06.07.2019
10 Gece - 11 Gün
1299 €
SEÇ
08.08.2019 - 18.08.2019
10 Gece - 11 Gün
1399 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.299 €
İlave Yatak 1.299 €
Tek Kişi 1.798 €
0 - 2 Yaş 690 €
3 - 12 Yaş 1.249 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   - Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ),

   - Zorunlu sigorta ücreti (20 Euro),

   - Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

   - Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

   - Müze ve ören yerleri girişleri,

   - Rehber ve şoför bahşişleri.
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  30.05.2019 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KOPENHAG
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.00'te bul...
  2. Gün
  KOPENHAG - OSLO (DFDS Cruise) GEMİ KONAKLAMA
  Kahvaltımızın ardından Başkentde alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden ...
  3. Gün
  OSLO - GEILO (219 km)
  Gemimizde yapacağımız kahvaltının ardından 09.30'da Oslo'ya varışımızda panoramik şehir turu için ha...
  4. Gün
  GEILO - BERGEN (243 km)
  Kahvaltımızın ardından Bergen'e hareket ediyoruz. Yolculuğumuza Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Do...
  5. Gün
  BERGEN - SOGNEFJORD - FØRDE TOWN (175 km)
  Kahvaltımızın ardından Bergen şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sizlere ayrı...
  6. Gün
  FØRDE TOWN - BALESTRAND - AURLANDSFJORD - GUDVANGEN - FLAM - HAMAR (540 km)
  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar'a doğru hareket ediyoruz. İlk du...
  7. Gün
  HAMAR - KARLSTAD - ÖREBRO - STOCKHOLM (557 km)
  Kahvaltımızın ardından erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üz...
  8. Gün
  STOCKHOLM
  Kahvaltımızın ardından panoramik Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Turumuz esn...
  9. Gün
  STOCKHOLM - HELSINKI ( Silja Line Cruise ) GEMİ KONAKLAMA
  Sabah kahvaltısının otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak...
  10. Gün
  HELSINKI
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından, panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Helsinki turu için ...
  11. Gün
  HELSINKI - TALLIN (FERİBOT) - İSTANBUL
  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile otelimizden harek...
  EKSTRA TURLAR

  **** Kronborg Kalesi ve Frederisburg Sarayı (80 Euro) + Vigeland Turu (30 Euro) + Flam Tren turu ( 70 Euro)
  Viking Vasa Gemisi turu (50 Euro) +Uppsala ve Sigtuna (65 Euro) + Porvoo Kasabası Turu (45 Euro)
  Avantajlı ekstra geziler: 340euro yerine, 265 EURO(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
  *** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

  UYARILAR VE NOTLAR
  Geilo, Forde Town ve Hamar Bölgerlerine varış saatinin geç olması, bölgelerde restaurant seçeneklerinin kısıtlı ve yüksek fiyatlarda olması sebebi ile misafirlerimizin konforu düşünülerek akşam yemekleri dahil edilmiştir. Yemekler otellerin yoğunluğu ile alakalı olarak açık büfe veya set menü olarak verilmekte olup, domuz ürünü içermemektedir. Kişibaşı 1 adet su ve kahve dahil edilmiştir.  Kopenhag - 3* veya 4* // Zleep Hotel Ballerup & Quality Airport Dan vb.

  DFDS

  Geilo - 4* // Storefjell Resort & Bardøla Høyfjellshotel vb.

  Bergen - 4* Thon Bergen Airport vb.

  Førde Town - 4* veya 4* Kinn Hotel Førde or Sognefjord Hotel vb.

  Hamar - 4* Scandic Hamar vb.

  Stockholm - 3* Connect City Hotel veya Connect Kista Hotel vb.

  Silja Line Cruise vb.

  Helsinki 3* // Scandic Miehelati vb.Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

  ***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

  *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  ***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  **Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  ***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre

  değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.  ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  *** Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

  Vize

  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tura Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.  Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  30.05.2019 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KOPENHAG
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.00'te buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.30'da Kopenhag'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09.45'de Kopenhag'a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuz için hareket ediyoruz. Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı, Avrupa'nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı ve Tivoli Baheçeleri göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer dinlenmek üzere günümüz serbest.
  2. Gün
  KOPENHAG - OSLO (DFDS Cruise) GEMİ KONAKLAMA
  Kahvaltımızın ardından Başkentde alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Kronborg Kalesi ve Frederisburg Sarayı turuna çıkıyoruz (80 Euro). Turumuz esnasında, Rönesans akımının olağanüstü örneklerinden biridir ve Kuzey Avrupa bölgesinin tarihinde önemli bir role sahip olan Kaleyi görecek ardından Danimarka kraliyet ailesinin yazlık sarayı olarak kullanılan sarayı ve özel dizayn edilmiş bahçesini görüyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp bizleri Oslo'ya götürecek olan (DFDS Cruise) gemisine geçiyoruz. Kabinlere yerleşdikden sonra serbest zaman. Akşam yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Gecemiz gemide geçiyor.
  3. Gün
  OSLO - GEILO (219 km)
  Gemimizde yapacağımız kahvaltının ardından 09.30'da Oslo'ya varışımızda panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Residance Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimizile birlikte ekstra düzenlenecek olan Vigeland turu için hareket ediyoruz (30 Euro). Birbirinden özel heykellerle süslenmiş bu güzel parktaki gezimin ardından Geilo'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ünlü kayak merkezi Geilo'ya varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
  4. Gün
  GEILO - BERGEN (243 km)
  Kahvaltımızın ardından Bergen'e hareket ediyoruz. Yolculuğumuza Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Doğal Parkında bulunan Hardanger köprüsünden Eidfjord'a geçiyoruz. Ardından Bruravik üzerinden Voss'u geçip bir Fiyord şehri olan Bergen'e varıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız gezimizin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.
  5. Gün
  BERGEN - SOGNEFJORD - FØRDE TOWN (175 km)
  Kahvaltımızın ardından Bergen şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sizlere ayrılan öğle yemeği zamanının ardından rehberimizin bildirdiği saatte Kuzey'de Fioyrdlara doğru olan yolculuğumuza başlıyoruz. Feribot ile Oppedal-Lavik'den Sognefjord'a geçip Førde'ye doğru yapacağımız otobüs yolculuğumuzda muhteşem Fiyord manzaları bizlere eşlik edecek. Varışımıza istinaden otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz ve günümüz dinlenmek üzere serbest. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
  6. Gün
  FØRDE TOWN - BALESTRAND - AURLANDSFJORD - GUDVANGEN - FLAM - HAMAR (540 km)
  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar'a doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız tarihi Balestrand. Burada birbirinden güzel resimler çekmek üzere vereceğimiz molamızın ardından Dragsvik'den Vangsnes'e geçmek üzere feribota biniyoruz. Ardından Stalheim üzerinden Gudvangen'e doğru kısa bir yolculuğumuz olacak. Turumuzun en can alıcı noktalarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Aurlandsfjord'u arasında 2 saatlik muhteşem bir Fiyord gezisi yapacağız. Flam'a varışımıza istinaden alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirsiniz. (70 Euro) Bu güzel turumuzun ardından Borgund Stave Kilisesini görecek ve Hamar'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Varışımıza istinaden otelimize giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Günümüz serbest. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
  7. Gün
  HAMAR - KARLSTAD - ÖREBRO - STOCKHOLM (557 km)
  Kahvaltımızın ardından erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üzerinden Stockholm'e uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Stockholm'e varış. Geceleme otelimizde.
  8. Gün
  STOCKHOLM
  Kahvaltımızın ardından panoramik Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alış veriş için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirsiniz.(50 Euro) 17.y.y'da vikingler tarafından yapılmış olan, yıllarca batık olarak kaldıktan sonra çıkartılıp dönemin tek savaş gemisi olarak müzeye çevrilmiştir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
  9. Gün
  STOCKHOLM - HELSINKI ( Silja Line Cruise ) GEMİ KONAKLAMA
  Sabah kahvaltısının otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek şirin ve tarihi kentler Uppsala ve Sigtuna turuna katılabilirler (65 Euro). Gezimizde yarı Gotik yarı Ortaçağ tarzını göreceğiniz, bir üniversite şehri olan Uppsala ve İsveç'in tarihte kurulan ilk kenti olan Sigtuna görülecektir. Alternatif olarak ekstra Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı turu da yapılabilir (65 Euro). Tur sonrası Helsinki'ye bizi götürecek gemiye (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana hareket. Saat 17.00'da hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.
  10. Gün
  HELSINKI
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından, panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Helsinki turu için hareket ediyoruz. Sibelius Anıtı'nın da bulunduğu Senato Meydanı, Tempellaukkio Rock Kilisesi, Parlamento Meydanı ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porvoo kasabası turuna katılabilirler (45 Euro). Finlandiya'daki altı ortaçağ kasabasından biri olan kasaba da yapacağımız kefiyli gezinin ardından otelimize transfer dinlenmek üzere serbest saatler.
  11. Gün
  HELSINKI - TALLIN (FERİBOT) - İSTANBUL
  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile otelimizden hareket ediyoruz. Tallin'e doğru yapacağımız Feribot yolculuğunun ardından varışımızda panoramik Talin şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. eski şehir surları ve gözetim kuleleri, Aleksandr Nevsky Katedrali, Tall Herman Kulesi, Parlamento Binası, en güzel panoramik Tallinn fotoğraflarının çekildiği Tompea Tepesi, Dome Katedrali, St. Nicholas Kilisesi, Belediye Meydanı, Avrupa' nın en eski ve hala aktif halde hizmet veren eczanesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1422 sefer sayılı uçuşu ile 18:45'de İstanbul Atatürk havalimanına doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22:00'de İstanbul'a hoş geldiniz.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  30.05.2019 1.299 € 1.798 € 690 € 1.249 € Satın al
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  05.06.2019 1.299 € 1.798 € 690 € 1.249 € Satın al
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  26.06.2019 1.299 € 1.798 € 690 € 1.249 € Satın al
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  10.07.2019 1.399 € 1.898 € 690 € 1.349 € Satın al
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  17.07.2019 1.399 € 1.898 € 690 € 1.349 € Satın al
  7+
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  07.08.2019 1.399 € 1.898 € 690 € 1.349 € Satın al
  7+
  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar - 3* 4* Oteller / TK
  08.08.2019 1.399 € 1.898 € 690 € 1.349 € Satın al
  7+

  **** Kronborg Kalesi ve Frederisburg Sarayı (80 Euro) + Vigeland Turu (30 Euro) + Flam Tren turu ( 70 Euro)
  Viking Vasa Gemisi turu (50 Euro) +Uppsala ve Sigtuna (65 Euro) + Porvoo Kasabası Turu (45 Euro)
  Avantajlı ekstra geziler: 340euro yerine, 265 EURO(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
  *** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

  Geilo, Forde Town ve Hamar Bölgerlerine varış saatinin geç olması, bölgelerde restaurant seçeneklerinin kısıtlı ve yüksek fiyatlarda olması sebebi ile misafirlerimizin konforu düşünülerek akşam yemekleri dahil edilmiştir. Yemekler otellerin yoğunluğu ile alakalı olarak açık büfe veya set menü olarak verilmekte olup, domuz ürünü içermemektedir. Kişibaşı 1 adet su ve kahve dahil edilmiştir.  Kopenhag - 3* veya 4* // Zleep Hotel Ballerup & Quality Airport Dan vb.

  DFDS

  Geilo - 4* // Storefjell Resort & Bardøla Høyfjellshotel vb.

  Bergen - 4* Thon Bergen Airport vb.

  Førde Town - 4* veya 4* Kinn Hotel Førde or Sognefjord Hotel vb.

  Hamar - 4* Scandic Hamar vb.

  Stockholm - 3* Connect City Hotel veya Connect Kista Hotel vb.

  Silja Line Cruise vb.

  Helsinki 3* // Scandic Miehelati vb.Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

  ***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

  *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  ***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  **Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  ***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre

  değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.  ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  *** Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

  Vize

  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tura Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.  Tura Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tura Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  429 € 'dan itibaren
  22/06/19

  Adım Adım Ukrayna

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Almanya Polonya

  399 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

  379 € 'dan itibaren
  10/10/19

  Amsterdam

  349 € 'dan itibaren
  12/07/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  449 € 'dan itibaren
  15/07/19

  Avrupa Karması

  499 € 'dan itibaren
  19/09/19

  BENELUX PARİS 3

  349 € 'dan itibaren
  17/04/19

  BILBAO MADRID

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya

  799 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bangkok Pattaya Phuket

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

  599 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Bangkok Phuket

  999 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Phuket Singapur

  549 € 'dan itibaren
  14/06/19

  Basklar Güney Fransa

  699 € 'dan itibaren
  25/08/19

  Baştan Başa Rusya

  299 € 'dan itibaren
  21/06/19

  Belgrad

  399 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Benelux Paris

  549 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bir Başka İtalya

  399 € 'dan itibaren
  05/06/19

  Bosna Hersek Sırbistan

  329 € 'dan itibaren
  01/11/19

  Budapeşte Viyana Prag

  499 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Budva Turu

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  BÜYÜK İSPANYA 3

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

  399 € 'dan itibaren
  06/05/19

  Büyük Orta Avrupa

  649 € 'dan itibaren
  12/05/19

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

  449 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Büyük ve Güney İtalya

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Büyük İspanya

  349 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya

  599 € 'dan itibaren
  15/05/19

  Casablanca Marrakech

  299 € 'dan itibaren
  03/05/19

  Dubai

  849 € 'dan itibaren
  24/07/19

  Egzotik Uzakdoğu

  849 € 'dan itibaren
  24/07/19

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  349 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  349 € 'dan itibaren
  30/10/19

  Espresso İtalya

  749 € 'dan itibaren
  06/07/19

  Fas Kraliyet Şehirleri

  399 € 'dan itibaren
  04/10/19

  Güney İtalya

  399 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Güney İtalya Sicilya

  349 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Klasik İtalya

  449 € 'dan itibaren
  26/09/19

  Lizbon Porto

  549 € 'dan itibaren
  18/07/19

  Londra

  299 € 'dan itibaren
  17/04/19

  MADRID BILBAO

  499 € 'dan itibaren
  07/09/19

  Malta Sicilya

  599 € 'dan itibaren
  15/05/19

  Marrakech Casablanca

  399 € 'dan itibaren
  03/10/19

  Paris

  549 € 'dan itibaren
  28/06/19

  Paris Disneyland

  599 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Phuket Bangkok

  449 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Portekiz Endülüs

  449 € 'dan itibaren
  26/09/19

  Porto Lizbon

  299 € 'dan itibaren
  16/05/19

  Prag

  329 € 'dan itibaren
  22/11/19

  Prag Viyana Budapeşte

  299 € 'dan itibaren
  08/11/19

  Roma

  349 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Saraybosna

  399 € 'dan itibaren
  17/05/19

  Sicilya

  399 € 'dan itibaren
  05/06/19

  Sırbistan Bosna Hersek

  399 € 'dan itibaren
  26/10/19

  Venedik

  399 € 'dan itibaren
  27/08/19

  Viyana Budapeşte

  429 € 'dan itibaren
  09/06/19

  Viyana Prag Budapeşte

  799 € 'dan itibaren
  17/05/19

  İskandinavya

  349 € 'dan itibaren
  17/04/19

  İspanya Portekiz

  399 € 'dan itibaren
  25/11/19

  İspanya Krallığı

  299 € 'dan itibaren
  13/11/19

  İtalya Fransa

  799 € 'dan itibaren
  22/06/19

  Fas Endülüs

  999 € 'dan itibaren
  20/07/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  399 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bakü Turu // 4 Oteller

  BENZER TURLARIMIZ

  429 € 'dan itibaren
  22/06/19

  Adım Adım Ukrayna

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Almanya Polonya

  399 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

  379 € 'dan itibaren
  10/10/19

  Amsterdam

  349 € 'dan itibaren
  12/07/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  449 € 'dan itibaren
  15/07/19

  Avrupa Karması

  499 € 'dan itibaren
  19/09/19

  BENELUX PARİS 3

  349 € 'dan itibaren
  17/04/19

  BILBAO MADRID

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya

  799 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bangkok Pattaya Phuket

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

  499 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

  599 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Bangkok Phuket

  999 € 'dan itibaren
  10/05/19

  Bangkok Phuket Singapur

  549 € 'dan itibaren
  14/06/19

  Basklar Güney Fransa

  699 € 'dan itibaren
  25/08/19

  Baştan Başa Rusya

  299 € 'dan itibaren
  21/06/19

  Belgrad

  399 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Benelux Paris

  549 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bir Başka İtalya

  399 € 'dan itibaren
  05/06/19

  Bosna Hersek Sırbistan

  329 € 'dan itibaren
  01/11/19

  Budapeşte Viyana Prag

  499 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Budva Turu

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  BÜYÜK İSPANYA 3

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  13/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

  399 € 'dan itibaren
  06/05/19

  Büyük Orta Avrupa

  649 € 'dan itibaren
  12/05/19

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

  449 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Büyük ve Güney İtalya

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Büyük İspanya

  349 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya

  599 € 'dan itibaren
  15/05/19

  Casablanca Marrakech

  299 € 'dan itibaren
  03/05/19

  Dubai

  849 € 'dan itibaren
  24/07/19

  Egzotik Uzakdoğu

  849 € 'dan itibaren
  24/07/19

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  349 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  349 € 'dan itibaren
  30/10/19

  Espresso İtalya

  749 € 'dan itibaren
  06/07/19

  Fas Kraliyet Şehirleri

  399 € 'dan itibaren
  04/10/19

  Güney İtalya

  399 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Güney İtalya Sicilya

  349 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Klasik İtalya

  449 € 'dan itibaren
  26/09/19

  Lizbon Porto

  549 € 'dan itibaren
  18/07/19

  Londra

  299 € 'dan itibaren
  17/04/19

  MADRID BILBAO

  499 € 'dan itibaren
  07/09/19

  Malta Sicilya

  599 € 'dan itibaren
  15/05/19

  Marrakech Casablanca

  399 € 'dan itibaren
  03/10/19

  Paris

  549 € 'dan itibaren
  28/06/19

  Paris Disneyland

  599 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Phuket Bangkok

  449 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Portekiz Endülüs

  449 € 'dan itibaren
  26/09/19

  Porto Lizbon

  299 € 'dan itibaren
  16/05/19

  Prag

  329 € 'dan itibaren
  22/11/19

  Prag Viyana Budapeşte

  299 € 'dan itibaren
  08/11/19

  Roma

  349 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Saraybosna

  399 € 'dan itibaren
  17/05/19

  Sicilya

  399 € 'dan itibaren
  05/06/19

  Sırbistan Bosna Hersek

  399 € 'dan itibaren
  26/10/19

  Venedik

  399 € 'dan itibaren
  27/08/19

  Viyana Budapeşte

  429 € 'dan itibaren
  09/06/19

  Viyana Prag Budapeşte

  799 € 'dan itibaren
  17/05/19

  İskandinavya

  349 € 'dan itibaren
  17/04/19

  İspanya Portekiz

  399 € 'dan itibaren
  25/11/19

  İspanya Krallığı

  299 € 'dan itibaren
  13/11/19

  İtalya Fransa

  799 € 'dan itibaren
  22/06/19

  Fas Endülüs

  999 € 'dan itibaren
  20/07/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  399 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bakü Turu // 4 Oteller