BÜYÜK İTALYA


23.11.2019
7 Gece 8 Gün

3.900 ₺Bu fırsatta son 5 kişi kaldıSatın Al
23/11/19 -
7 Gece - 8 Gün
//1 Tam 1 Yarım OTELLER
3900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 3.900 ₺
İlave Yatak 2.900 ₺
Tek Kişi 5.061 ₺
0 - 2 Yaş 1.500 ₺
3 - 12 Yaş 2.830 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Napoli(NAP)- ve Milano(MXP)- İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirler arası transferler

  · Panoramik Napoli, Roma, Floransa, Venedik ve Milano şehir turları

  · Şehir vergileri (25 Euro)

  · Vaporetto ücreti (15 Euro)

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat sağlık sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

23.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - NAPOLİ
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirl...
2. Gün
NAPOLİ - ROMA
Sabah kahvaltısının ardından Romaya hareket ediyoruz. Romaya varışımızı takiben panoramik şehir turu...
3. Gün
ROMA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
4. Gün
ROMA - FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Floransaya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olar...
5. Gün
FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
6. Gün
FLORANSA - VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olara...
7. Gün
VENEDİK - MİLANO
Sabah kahvaltısının Milanoya hareket. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ver...
8. Gün
MİLANO - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Malpensa Havalimanına transfer. Bagaj ve chec...
EKSTRA TURLAR

• Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10 luk indirim olacaktır.
• 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
• 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
• 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
• Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

UYARILAR VE NOTLAR
3 ve 4* Oteller

Napoli (Merkeze 10 - 15 km mesafe)

Roma (Merkeze 10 - 15 km mesafe)

Floransa (Montecatini)

Venedik (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)

Milano (Merkeze 10 - 15 km mesafe). Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Tura Turızm kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· Tura Turızm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Tura Turızm dan tazminat hakkı yoktur.· Tura Turızm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tura Turızm sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Tura Turızm sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Tura Turızm un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turızm sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· Tura Turızm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “Tura Turızm SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

23.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - NAPOLİ
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06.00da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1879 sayılı tarifeli seferi ile saat 08.35te Napoliye uçuş. Yerel saat ile 08.55te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda Napolinin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Romada bulunan San Pietro Meydanından ve Pantheondan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei Antik Kenti turuna (45€) katılma imkanı. Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer.
2. Gün
NAPOLİ - ROMA
Sabah kahvaltısının ardından Romaya hareket ediyoruz. Romaya varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultanın hapsedildiği Castel SantAngelo, Mussoli nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde
3. Gün
ROMA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfoda Papanın yazlık sarayı, Dünyanın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölünü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyüne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyünün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalyanın en ünlü Outleti olan Castel Romano Outlete varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize veya tercihen kent merkezine transfer. Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu (25€) veya Yemekli Gece Turu (55€) na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
4. Gün
ROMA - FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Floransaya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turuna katılma imkanı (25€). İtalyanın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvietoda antik kent merkezinin ve Orvieto Duomosunun görülmesinin ardından Floransaya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransayı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Ailesinin Floransaya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesansın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalyanın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer.
5. Gün
FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino (90 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
6. Gün
FLORANSA - VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (25€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bolognanın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi,Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bolognanın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedike hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanına varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer.
7. Gün
VENEDİK - MİLANO
Sabah kahvaltısının Milanoya hareket. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı (35€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Verona Arenası, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Milanoya hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalyanın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
8. Gün
MİLANO - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Malpensa Havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1896 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.45te İstanbula hareket. Yerel saat ile 19.25te İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Büyük İtalya - THY
//1 Tam 1 Yarım
23/11/19 3.900 ₺ 5.061 ₺ 1.500 ₺ 2.830 ₺ Satın al

• Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10 luk indirim olacaktır.
• 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
• 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
• 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
• Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

3 ve 4* Oteller

Napoli (Merkeze 10 - 15 km mesafe)

Roma (Merkeze 10 - 15 km mesafe)

Floransa (Montecatini)

Venedik (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)

Milano (Merkeze 10 - 15 km mesafe). Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Tura Turızm kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· Tura Turızm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Tura Turızm dan tazminat hakkı yoktur.· Tura Turızm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tura Turızm sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Tura Turızm sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Tura Turızm un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tura Turızm sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· Tura Turızm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “Tura Turızm SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

3.224 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Büyük İspanya

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya

2.406 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

Budapeşte Viyana Prag

3.174 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

5.174 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

496 € 'dan itibaren
07/12/19

Benelüx Paris TK

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/02/20

Büyük Balkanlar TK 4

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.419 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Adım Adım Ukrayna

2.899 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya

3.549 ₺ 'dan itibaren
04/12/19

Casablanca Marrakech

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

7.124 ₺ 'dan itibaren
23/02/20

SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

KLASİK İTALYA 3

10.049 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

2.534 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

1.794 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

PRAG 3 OTEL PC PRG

12.980 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

3.224 ₺ 'dan itibaren
29/03/20

Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

GUZEL ITALYA

3.494 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

2.406 ₺ 'dan itibaren
06/02/20

Espresso Italia 3

5.414 ₺ 'dan itibaren
07/12/19

Fas Endülüs

2.899 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.494 ₺ 'dan itibaren
28/01/20

Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

3.549 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Portekiz Endülüs

2.854 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3.494 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

3.494 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

3.366 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Lübnan

4.199 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

Malta Sicilya

2.574 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.574 ₺ 'dan itibaren
13/02/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

2.534 ₺ 'dan itibaren
22/11/19

Klasik İtalya

2.406 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.399 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

2.854 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

2.769 ₺ 'dan itibaren
24/02/20

Avrupa Karması

496 € 'dan itibaren
07/12/19

BENELUX

2.574 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BENELUX PARİS 3

2.704 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

2.406 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

4.199 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

4.849 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

İskandinavya 3

6.694 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

3.224 ₺ 'dan itibaren
13/03/20

Sicilya

3.174 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

Porto Lizbon

1.794 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

Prag

2.534 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

Prag Viyana Budapeşte

2.214 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Roma

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

2.574 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

İtalya Fransa

2.854 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

İspanya Krallığı

3.224 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BÜYÜK İSPANYA 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

GÜNEY İTALYA 3

3.174 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Güney İtalya Sicilya

2.534 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

Güney İtalya 3

7.195 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

3.122 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

2.574 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Benelux Paris

496 € 'dan itibaren
07/12/19

Benelüx Paris (TK IST

3.224 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

3.224 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

4.420 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

BENZER TURLARIMIZ

3.224 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Büyük İspanya

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya

2.406 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

Budapeşte Viyana Prag

3.174 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

5.174 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

496 € 'dan itibaren
07/12/19

Benelüx Paris TK

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/02/20

Büyük Balkanlar TK 4

2.854 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.419 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Adım Adım Ukrayna

2.899 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya

3.549 ₺ 'dan itibaren
04/12/19

Casablanca Marrakech

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

7.124 ₺ 'dan itibaren
23/02/20

SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

KLASİK İTALYA 3

10.049 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

2.534 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

1.794 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

PRAG 3 OTEL PC PRG

12.980 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

3.224 ₺ 'dan itibaren
29/03/20

Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

2.534 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

GUZEL ITALYA

3.494 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

2.406 ₺ 'dan itibaren
06/02/20

Espresso Italia 3

5.414 ₺ 'dan itibaren
07/12/19

Fas Endülüs

2.899 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.494 ₺ 'dan itibaren
28/01/20

Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

3.549 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Portekiz Endülüs

2.854 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3.494 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

3.494 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

3.366 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Lübnan

4.199 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

Malta Sicilya

2.574 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.574 ₺ 'dan itibaren
13/02/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

2.534 ₺ 'dan itibaren
22/11/19

Klasik İtalya

2.406 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.149 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.399 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.149 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

2.854 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

2.769 ₺ 'dan itibaren
24/02/20

Avrupa Karması

496 € 'dan itibaren
07/12/19

BENELUX

2.574 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BENELUX PARİS 3

2.704 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

2.406 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

4.199 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

6.474 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

4.849 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

İskandinavya 3

6.694 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

3.224 ₺ 'dan itibaren
13/03/20

Sicilya

3.174 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

Porto Lizbon

1.794 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

Prag

2.534 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

Prag Viyana Budapeşte

2.214 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Roma

2.534 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

2.574 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

İtalya Fransa

2.854 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

İspanya Krallığı

3.224 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BÜYÜK İSPANYA 3

2.534 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

GÜNEY İTALYA 3

3.174 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Güney İtalya Sicilya

2.534 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

Güney İtalya 3

7.195 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

3.122 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

2.574 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Benelux Paris

496 € 'dan itibaren
07/12/19

Benelüx Paris (TK IST

3.224 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

3.224 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

4.420 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım