FAS BÜYÜLÜ KRALİYET KENTLERİ


29.03.2020
6 Gece 7 Gün

4.128 ₺Bu fırsat kaçtı ...29.03.2020 - 04.04.2020
6 Gece - 7 Gün
4* Oteller
4127 ₺
SEÇ
08.03.2020 - 14.03.2020
6 Gece - 7 Gün
4* Oteller
4445 ₺
SEÇ
15.03.2020 - 21.03.2020
6 Gece - 7 Gün
4* Oteller
4635 ₺
SEÇ
26.01.2020 - 01.02.2020
6 Gece - 7 Gün
4* Oteller
4777 ₺
SEÇ
02.02.2020 - 08.02.2020
6 Gece - 7 Gün
4* Oteller
4795 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 635 ₺
İlave Yatak 635 ₺
Tek Kişi 755 ₺
0 - 1 Yaş 576 ₺
2 - 11 Yaş 625 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) - Casablanca (CMN) -İstanbul (SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 4* otellerde 5 gece konaklamalar

  · 5 Sabah Kahvaltısı ve 5 Akşam Yemeği dâhil

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirlerarası transferler

  · Panoramik Casablanca - Meknes- Marakeş şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Şehir vergileri (10 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

29.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
ISTANBUL - CASABLANCA
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değe...
2. Gün
CASABLANCA / RABAT / MEKNES
Sabah kahvaltısının ardından Casablanca şehir turu için otelden hareket ediyoruz.Düzenli koloniyal a...
3. Gün
MEKNEZ / FEZ / MEKNES
Sabah kahvaltısının ardından Meknez şehir turu için otelden hareket ediyoruz Fas tarihinin efsane su...
4. Gün
MEKNES / MARAKEŞ
Sabah kahvaltısının ardından Güneyin İncisi olarak bilinen Marakeş şehrine geçiyoruz. Öğleden sonra ...
5. Gün
MARAKES
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Essao...
6. Gün
MARAKEŞ-CASABLANCA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Berbe...
7. Gün
CASABLANCA / ISTANBUL
Yerel saat ile 07.00de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.
EKSTRA TURLAR

· BAŞKENT RABAT TURU
· FEZ MEDINASI
· ESSAOUIRA TURU
· URİKA VADİSİ VE YSL BAHÇELERİ
· CHEZ ALI GECESİ YEMEK DAHİL

TOPLAM 235 EURO YERİNE 195 EURO !!!

UYARILAR VE NOTLAR
· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

29.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
ISTANBUL - CASABLANCA
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Pegasus Hava Yollarının PC 651 sefer sayılı uçuşu ile 20.15de Casablancaya uçuş. Yerel saat ile 23:20de varış ve Casablancaya hareket. Varışımızı ve pasaport işlemlerimizi takiben havalimanında yerel rehber ve tur aracımız ile buluşacağız. Aracımızla Casablanca da yer alan otelimize hareket edecek, otelimizde dinlenmek üzere odalarımıza yerleşeceğiz.Geceleme otelinizde.
2. Gün
CASABLANCA / RABAT / MEKNES
Sabah kahvaltısının ardından Casablanca şehir turu için otelden hareket ediyoruz.Düzenli koloniyal ana caddeleri ile Afrikanın en büyük kentlerinden Beyaz Şehir Casablancayı Birleşmiş Milletler Meydanı ve V. Muhammed Bulvarı panoramik turu ile başlıyoruz. Ardından meşhur Hassan Camiini göreceğiz. 200 metreyi bulan dev minaresi ile Atlas Okyanusu üzerine inşa edilmiş anıtsal yapıyı fotoğraflayacak, Atlas Okyanusu sahilinde yer alan Corniche(Korniş) kordon boyunda gezeceğiz. Öğleden sonra bir dönem Fas Sultanlığına başkentlik yapmış Meknez şehrine geçiyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği modern Fas Krallığının başkenti Rabat şehrini (25 Euro) gezebilirler. Buregreg nehrinin okyanusa dökülen geniş deltasında, Afrika kıtasından Endülüs İspanyasına yapılan seferler için bir askeri üs olarak kurulan Rabat, bir dönem korsanların hüküm sürdüğü bir kaleye dönüşmüştür. Fransız koloni döneminde tekrar başkent ilan edilmiş döneminin en modern binaları ile süslenmiştir. Başkent olma özelliğinin yanı sıra koloniyal mimarisi ve Udaya kalesi ile Fas Sultanlığını ziyaret edenlerin önemli duraklarından birisidir. Turumuza bakanlıklar vb. önemli art deko binalarla süslü Muhammed V caddesinden geçerek, V. Muhammedin anıt mezarı ve Hassan kulesi ile Endülüs camii kalıntılarını gezeceğiz. Günün en keyifli anlarından biri, şüphesiz Udaya kalesinin daracık sokaklarından geçerek ulaşacağımız Moresk Kahvede vereceğimiz nane çayı molası sonrası Meknez e hareket. Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.Geceleme otelinizde.
3. Gün
MEKNEZ / FEZ / MEKNES
Sabah kahvaltısının ardından Meknez şehir turu için otelden hareket ediyoruz Fas tarihinin efsane sultanlarından Mulay Ismail tarafından önce ordugah ve saray olarak inşa edilmiş ardından 16. Yüzyılın yeni başkenti olarak imar edilmiş Meknez şehrinde serbest zaman. . Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fez / Meknez Fez Medinasi / (50 Euro) turuna katılabilirler.Dünya üzerinde Doğu kültürünün en güzel şehir kapısı olarak bilinen (Bab) Mansur kapısı ve meydanını ziyaret edeceğiz ve İslam dünyasının bir dönem lider şehirlerinden, ilim merkezi kabul edilen günümüze neredeyse el değmeden ulaşmış tek arap ortaçağ kenti olan Fez şehrine gideceğiz. Endülüs ün kutsal bilim merkezlerinden Fez şehrini gezmeye Borj tepesine çıkarak başlıyoruz. Fez şehrinin bölgeye yerleşen ilk Müslümanlar tarafından kuruluşunu dinliyor, bilgi alıyor, şehir manzarasını seyrediyoruz. Fez medinasında yapacağımız yürüyüş ortaçağa yapacağımız bir zaman yolculuğuna dönüşecek. Gezimiz, Mellah Musevi Mahallesi ve Endülüs semti, Karavin Camii ve Medresesi, Neccarin Çeşmesi ve Attarin Medresesi ile devam ediyor. Akşamüzeri binlerce yıllık geleneksel üretimin devam ettiği deri tabakhaneleri, Fez çarşısı İstasyon görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele transfer.Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.Geceleme otelinizde.
4. Gün
MEKNES / MARAKEŞ
Sabah kahvaltısının ardından Güneyin İncisi olarak bilinen Marakeş şehrine geçiyoruz. Öğleden sonra varacağımız Marakeş şehrinde dünyanın en egzotik yerlerinden kabul edilen Jma El Fna meydanı ve Marakeş tarihi medinasını keşfedeceğiz. Gerçek bir 1001 gece masalı sahnelenen bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma El Fena Meydanı ve hemen yanında yer alan dev bir labirente benzeyen çarşıları gezeceğiz.Akşam üzeri Marakeşde otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiz.Chez Ali Berberi Gecesi Ekstra turu na katılabilir.(55 Euro) (Akşam yemeğini de burada alacağız.) Tura katilmayan misafirlerimiz aksam yemeklerini otelde alabilirler. Geceleme otelinizde.
5. Gün
MARAKES
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Essaouira ve Argan şehir (55 Euro) turuna katılabilirler. Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouiraya gidiyoruz. Marakeşden uzaklaştıkça dünya üzerinde nadir bulunan Argan ağaçlarını görecek yol boyunca kurulan Argan yağı kooperatiflerini ziyaret edeceğiz. Unesco tarafından “Dünya Mirası” ilan edilen ve Fasın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas okyanusu kıyısında, bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehridir. Şehrin kalesi ve balıkçı limanı gezilecek, eski roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen medinası keşfedilecektir. Medinanın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuştur. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar şehrin tarihi medinasında (sur içi) yaşamışlardır. 18.yy da avrupalı bir mimar tarafından yapılmış olan tarihi surlarından Atlas okyanusunun köpüklü dalgalarını seyretmek insanı büyüler (Jeremy Irons ve Patricia Kaas ın Ladies and gentlemen filmindeki gibi). Kilometrelerce uzunluktaki kum plaj her sene uluslararası dalga sörfü yarışmalarına ev sahipliği yapar. Kilimler, yöreye has ağaç işi eşyalar,deri işlemeler, rengarenk tablolar; tarihi ve canlı çarşısındaki dükkanlarda alışveriş oldukça keyiflidir. Tur sonrası otele transfer.Akşam yemeği ve Geceleme otelinizde.
6. Gün
MARAKEŞ-CASABLANCA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Berberi köyleri ve Yves Saint Laurent bahçeleri ( 45 Euro) turuna katılabilirler. Urika Vadisi & Yves Snt Laurent Marakeş şehri ile Atlas dağları arasında sıkışıp kalmış ve yüzyıllardır zamanı durdurmayı başarmış bir vadi. Renklerin yarattığı karşıtlık, Atlas dağlarının yamaçlarına asılı duran berberi köyleri, sizi şaşırtacak. Berberi köyleri, geleneksel dükkânlar ve köy evlerini gezecek gezi boyunca fotoğraf çekmeye doyamayacağız. Öğleden sonra döneceğimiz şehir merkezinde Yves Saint Laurentın anıt mezarı kabul edilen, bir dönem ikametgah olarak kullandığı, 20. yy başında Fransız ressam Majorel tarafından oluşturulan özel bahçeyi gezeceğiz. Günümüz yeniden Afrika kıtasının en hareketli şehir meydanı Jma El Fna ve SUK adı verilen şehrin kapalı çarşı gezisi sonrasında serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği satte Casablanca Havalimanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 652 sayılı tarifeli seferi ile saat 00.20da İstanbul a hareket.
7. Gün
CASABLANCA / ISTANBUL
Yerel saat ile 07.00de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
17.01.2020 4.777 ₺ 5.557 ₺ 3.744 ₺ 4.712 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
19.01.2020 4.777 ₺ 5.557 ₺ 3.744 ₺ 4.712 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
22.01.2020 4.777 ₺ 5.557 ₺ 3.744 ₺ 4.712 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
24.01.2020 4.777 ₺ 5.557 ₺ 3.744 ₺ 4.712 ₺ Satın al
7+
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
26.01.2020 4.777 ₺ 5.557 ₺ 3.744 ₺ 4.712 ₺ Satın al
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
02.02.2020 4.795 ₺ 5.635 ₺ 4.032 ₺ 4.725 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
16.02.2020 4.445 ₺ 5.285 ₺ 4.032 ₺ 4.375 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
01.03.2020 4.445 ₺ 5.285 ₺ 4.032 ₺ 4.375 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
08.03.2020 4.445 ₺ 5.285 ₺ 4.032 ₺ 4.375 ₺
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
15.03.2020 4.635 ₺ 5.511 ₺ 4.204 ₺ 4.562 ₺ Satın al
Fas Büyülü Kraliyet Kentleri - 4* Oteller /Yarım Pansiyon / PC
4* Oteller
29.03.2020 4.127 ₺ 4.907 ₺ 3.744 ₺ 4.062 ₺

· BAŞKENT RABAT TURU
· FEZ MEDINASI
· ESSAOUIRA TURU
· URİKA VADİSİ VE YSL BAHÇELERİ
· CHEZ ALI GECESİ YEMEK DAHİL

TOPLAM 235 EURO YERİNE 195 EURO !!!

· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kgdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kga düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

3.477 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Büyük İspanya

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya

3.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya //1 Tam 1 Yarım

2.656 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

Budapeşte Viyana Prag

3.424 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

5.427 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

Benelüx Paris TK

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/02/20

Büyük Balkanlar TK 4

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.672 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Adım Adım Ukrayna

3.152 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya

4.452 ₺ 'dan itibaren
04/12/19

Casablanca Marrakech

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

7.377 ₺ 'dan itibaren
23/02/20

SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

KLASİK İTALYA 3

10.302 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

2.784 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

2.047 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

PRAG 3 OTEL PC PRG

13.169 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

GUZEL ITALYA

3.744 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

2.656 ₺ 'dan itibaren
06/02/20

Espresso Italia 3

5.664 ₺ 'dan itibaren
07/12/19

Fas Endülüs

3.152 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.744 ₺ 'dan itibaren
28/01/20

Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

6.402 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

3.802 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Portekiz Endülüs

3.104 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3.744 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

3.744 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

3.616 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Lübnan

4.452 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

Malta Sicilya

2.827 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.827 ₺ 'dan itibaren
13/02/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

2.784 ₺ 'dan itibaren
22/11/19

Klasik İtalya

2.656 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.402 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.402 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.652 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.402 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

3.104 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

3.022 ₺ 'dan itibaren
24/02/20

Avrupa Karması

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

BENELUX

2.827 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

BENELUX PARİS 3

2.957 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

2.656 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

4.452 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

5.102 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

İskandinavya 3

6.694 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

3.152 ₺ 'dan itibaren
01/05/20

Sicilya

3.424 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

Porto Lizbon

2.047 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

Prag

2.784 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

Prag Viyana Budapeşte

2.464 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Roma

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

2.827 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

İtalya Fransa

3.104 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

İspanya Krallığı

3.477 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BÜYÜK İSPANYA 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

GÜNEY İTALYA 3

3.424 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Güney İtalya Sicilya

2.784 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

Güney İtalya 3

7.440 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

3.395 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

2.827 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Benelux Paris

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

Benelüx Paris (TK IST

3.477 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

3.477 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

4.420 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

BENZER TURLARIMIZ

3.477 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Büyük İspanya

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya

3.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya //1 Tam 1 Yarım

2.656 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

Budapeşte Viyana Prag

3.424 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

5.427 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

Benelüx Paris TK

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/02/20

Büyük Balkanlar TK 4

3.104 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.672 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Adım Adım Ukrayna

3.152 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Almanya Polonya

4.452 ₺ 'dan itibaren
04/12/19

Casablanca Marrakech

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

7.377 ₺ 'dan itibaren
23/02/20

SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

KLASİK İTALYA 3

10.302 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Büyük Uzakdoğu // 4

2.784 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

2.047 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

PRAG 3 OTEL PC PRG

13.169 ₺ 'dan itibaren
21/01/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

2.784 ₺ 'dan itibaren
05/12/19

GUZEL ITALYA

3.744 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

2.656 ₺ 'dan itibaren
06/02/20

Espresso Italia 3

5.664 ₺ 'dan itibaren
07/12/19

Fas Endülüs

3.152 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.744 ₺ 'dan itibaren
28/01/20

Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

6.402 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

3.802 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Portekiz Endülüs

3.104 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3.744 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

3.744 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

3.616 ₺ 'dan itibaren
23/01/20

Lübnan

4.452 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

Malta Sicilya

2.827 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.827 ₺ 'dan itibaren
13/02/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

2.784 ₺ 'dan itibaren
22/11/19

Klasik İtalya

2.656 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.402 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.402 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.652 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

6.402 ₺ 'dan itibaren
08/03/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

3.104 ₺ 'dan itibaren
25/01/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

3.022 ₺ 'dan itibaren
24/02/20

Avrupa Karması

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

BENELUX

2.827 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

BENELUX PARİS 3

2.957 ₺ 'dan itibaren
24/01/20

BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

2.656 ₺ 'dan itibaren
04/01/20

BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

4.452 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Bangkok Pattaya

6.727 ₺ 'dan itibaren
27/03/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

5.102 ₺ 'dan itibaren
14/02/20

İskandinavya 3

6.694 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

3.152 ₺ 'dan itibaren
01/05/20

Sicilya

3.424 ₺ 'dan itibaren
05/03/20

Porto Lizbon

2.047 ₺ 'dan itibaren
16/01/20

Prag

2.784 ₺ 'dan itibaren
08/02/20

Prag Viyana Budapeşte

2.464 ₺ 'dan itibaren
28/02/20

Roma

2.784 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

2.827 ₺ 'dan itibaren
24/03/20

İtalya Fransa

3.104 ₺ 'dan itibaren
10/02/20

İspanya Krallığı

3.477 ₺ 'dan itibaren
03/02/20

BÜYÜK İSPANYA 3

2.784 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

GÜNEY İTALYA 3

3.424 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Güney İtalya Sicilya

2.784 ₺ 'dan itibaren
25/03/20

Güney İtalya 3

7.440 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

3.395 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

2.827 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Benelux Paris

3.104 ₺ 'dan itibaren
01/02/20

Benelüx Paris (TK IST

3.477 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

3.477 ₺ 'dan itibaren
21/02/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

4.420 ₺ 'dan itibaren
15/05/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım