KUALA LUMPUR & SİNGAPUR & BALİ 4* OTELLER ( EK KUL DPS)


20.03.2020
9 Gece 10 Gün

9.399 ₺

Satın Al
24.04.2020 - 03.05.2020
9 Gece - 10 Gün
Oteller
9399 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.446 ₺
İlave Yatak 1.446 ₺
Tek Kişi 1.796 ₺
0 - 2 Yaş 537 ₺
3 - 12 Yaş 1.436 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

   · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

   · Opsiyonel turlar

   · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

   · Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  20.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - DUBAI
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saa...
  2. Gün
  DUBAI - KUALA LUMPUR
  Saat 01.20'de Dubai'ye varış. Saat 03.30'da Emirates Hava Yolları'nın EK 346 sefer sayılı uçağı ile ...
  3. Gün
  KUALA LUMPUR
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği...
  4. Gün
  KUALA LUMPUR - SINGAPUR
  Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Kuala Lumpur Havalimanı'na transfer. Yerel bir havayolu ile S...
  5. Gün
  SINGAPUR
  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Ad...
  6. Gün
  SINGAPUR - BALI
  Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Singapur Havalimanı'na transfer. Yerel havayolu ile yapacağım...
  7. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & T...
  8. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Tegenungan Şelalesi & Besakih T...
  9. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman (Otelden check-out işlemi saat 12:00'da yapılacaktır.). A...
  10. Gün
  BALI
  Saat 00.05'te Emirates Hava Yolları'nın EK 399 sefer sayılı uçağı ile Dubai'ye hareket. Yerel saatle...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  · Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turızm vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  · Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turızm sorumlu değildir.

  · Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turızm misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

  · Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

  · Dış nedenlerden dolayı Tura Turızm programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  · Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turızm iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

  · Tura Turızm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

  · Tura Turızm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

  · Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

  · Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turızm sorumlu değildir.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  Gemi İptal Şartları

  Katılımcının gezinin başlamasından 30-21 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik talep etmesi halinde; gezi bedelinin %35’ini, 20-11 gün öncesine kadar %65’ini, 10 gün ve daha az süre kala ise tamamını cayma akçesi olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  20.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - DUBAI
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 17.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 20.05'te Dubai'ye hareket.
  2. Gün
  DUBAI - KUALA LUMPUR
  Saat 01.20'de Dubai'ye varış. Saat 03.30'da Emirates Hava Yolları'nın EK 346 sefer sayılı uçağı ile Kuala Lumpur'a hareket. Yerel saatle 14.35'te Kuala Lumpur'a varış. Varışı takiben Kuala Lumpur şehir turu. Panoramik şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler (60 USD). (Ulaşım+Akşam Yemeği+Rehberlik) Malezya'nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesindeki gece pazarıyla devam edecek. Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
  3. Gün
  KUALA LUMPUR
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Batu Mağaraları turuna katılabilirler.(45 USD) (Ulaşım + Rehberlik) Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga'nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde.
  4. Gün
  KUALA LUMPUR - SINGAPUR
  Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Kuala Lumpur Havalimanı'na transfer. Yerel bir havayolu ile Singapur uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Singapur by Night turuna katılabilirler. (55USD) (Ulaşım + Tekne + Işık Gösterisi + Rehberlik). Uzakdoğu'nun Champs Elysees Caddesi kabul edilen ışıklı Orchard Road'ta serbest zaman. Singapur'un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay'de turumuz son bulur. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
  5. Gün
  SINGAPUR
  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turu'na katılabilirler (80 USD) (Ulaşım +Girişler +Rehberlik). Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada Singapur'un sembolü olan merlionu görecek, Sea Aquarium ziyaret edilecek. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
  6. Gün
  SINGAPUR - BALI
  Kahvaltı sonrasında otelden ayrılış ve Singapur Havalimanı'na transfer. Yerel havayolu ile yapacağımız yolcuğun ardından Bali'ye varış ve şehir turu. Turumuzda şehrin ana caddesi olan Gajah Mada, tarih öncesi dönemden günümüze kadar uzanan geniş bir sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Bali Müzesi, yerli halkın ürünlerini sattıkları yöresel pazar ve ahşap oyma eserlerin bulunduğu Bali Sanat Merkezi görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
  7. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası turuna katılabilirler (90 USD). Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubud'da alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizmi'nin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalang'a hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkanlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali'nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.
  8. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı turuna katılabilirler (85 USD). Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesi'ni ziyaret ediyoruz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağı'na yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağı'na giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Bali'nin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı'na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce siz de yıkanmadan duramayacaksınız. Turumuzun ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
  9. Gün
  BALI
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman (Otelden check-out işlemi saat 12:00'da yapılacaktır.). Arzu eden misafirlerimiz Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili turuna katılabilirler (85 USD). Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu'nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası Bali Havalimanı'na transfer.
  10. Gün
  BALI
  Saat 00.05'te Emirates Hava Yolları'nın EK 399 sefer sayılı uçağı ile Dubai'ye hareket. Yerel saatle 05.25'te varış. Dubai'ye varışımızın ardından Emirates Hava Yolları'nın EK 123 sefer sayılı uçağı ile saat 10.45'te İstanbul'a hareket. Yerel saatle 14:.55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Kuala Lumpur & Singapur & Bali 4* Oteller ( EK KUL DPS)
  Oteller
  20.03.2020 9.399 ₺ 11.674 ₺ 3.490 ₺ 9.334 ₺ Satın al
  7+
  Kuala Lumpur & Singapur & Bali 4* Oteller ( EK KUL DPS)
  Oteller
  24.04.2020 9.399 ₺ 11.674 ₺ 3.490 ₺ 9.334 ₺ Satın al
  7+
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  · Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turızm vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  · Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turızm sorumlu değildir.

  · Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  · Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turızm misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

  · Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

  · Dış nedenlerden dolayı Tura Turızm programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  · Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turızm iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

  · Tura Turızm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  · İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

  · Tura Turızm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

  · Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

  · Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

  · Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turızm sorumlu değildir.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  Gemi İptal Şartları

  Katılımcının gezinin başlamasından 30-21 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik talep etmesi halinde; gezi bedelinin %35’ini, 20-11 gün öncesine kadar %65’ini, 10 gün ve daha az süre kala ise tamamını cayma akçesi olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya //1 Tam 1 Yarım

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Budapeşte Viyana Prag

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  5.174 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  Benelüx Paris TK

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Adım Adım Ukrayna

  2.899 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya

  3.549 ₺ 'dan itibaren
  04/12/19

  Casablanca Marrakech

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

  7.124 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  KLASİK İTALYA 3

  10.049 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  12.980 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  GUZEL ITALYA

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  06/02/20

  Espresso Italia 3

  5.414 ₺ 'dan itibaren
  07/12/19

  Fas Endülüs

  2.899 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  08/03/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.549 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 3 Oteller

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.199 ₺ 'dan itibaren
  04/05/20

  Malta Sicilya

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  22/11/19

  Klasik İtalya

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  08/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  BENELUX

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.704 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  4.199 ₺ 'dan itibaren
  03/01/20

  Bangkok Pattaya

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  4.849 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  6.694 ₺ 'dan itibaren
  16/11/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Sicilya

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Porto Lizbon

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  Prag

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.214 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  7.195 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.122 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Benelux Paris

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  Benelüx Paris (TK IST

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  BENZER TURLARIMIZ

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya //1 Tam 1 Yarım

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Budapeşte Viyana Prag

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  5.174 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  Benelüx Paris TK

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Adım Adım Ukrayna

  2.899 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Almanya Polonya

  3.549 ₺ 'dan itibaren
  04/12/19

  Casablanca Marrakech

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (EK BKK

  7.124 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Güzel İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  KLASİK İTALYA 3

  10.049 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  12.980 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  GUZEL ITALYA

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  06/02/20

  Espresso Italia 3

  5.414 ₺ 'dan itibaren
  07/12/19

  Fas Endülüs

  2.899 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  08/03/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.549 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  11/03/20

  Paris Disneyland Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 3 Oteller

  3.494 ₺ 'dan itibaren
  30/12/19

  Lviv Turu // 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.199 ₺ 'dan itibaren
  04/05/20

  Malta Sicilya

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  22/11/19

  Klasik İtalya

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  6.149 ₺ 'dan itibaren
  08/03/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  25/01/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  BENELUX

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BENELUX PARİS 3

  2.704 ₺ 'dan itibaren
  24/01/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  4.199 ₺ 'dan itibaren
  03/01/20

  Bangkok Pattaya

  6.474 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  4.849 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  6.694 ₺ 'dan itibaren
  16/11/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  13/03/20

  Sicilya

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  05/03/20

  Porto Lizbon

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  16/01/20

  Prag

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.214 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  2.854 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.174 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  2.534 ₺ 'dan itibaren
  25/03/20

  Güney İtalya 3

  7.195 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.122 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  2.574 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Benelux Paris

  496 € 'dan itibaren
  07/12/19

  Benelüx Paris (TK IST

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.224 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım