SİCİLYA


01.05.2020
4 Gece 5 Gün

3.094 ₺Bu fırsat kaçtı ...01.05.2020 - 05.05.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3094 ₺
SEÇ
19.06.2020 - 23.06.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3419 ₺
SEÇ
20.05.2020 - 24.05.2020
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
3744 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 476 ₺
İlave Yatak 476 ₺
Tek Kişi 596 ₺
0 - 2 Yaş 367 ₺
3 - 12 Yaş 466 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Katanya - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* otel kategorisinde 4 gece kahvaltı dahil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı ve şehirlerarası transferler

  · Panoramik Katanya ve Palermo şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  · Şehir vergileri

  · Zorunlu seyahat sigortası· Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  01.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:...
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Tur...
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden mis...
  EKSTRA TURLAR

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  UYARILAR VE NOTLAR
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • Dilek Ergün & Erhan Ergün
   ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

  YORUM YAZ

  01.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 06:45'te Katanya'ya uçuş. Yerel saat ile 08:10'da varış. Varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Katanya şehir turu için hareket. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell'Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler (45 Euro). Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız turumuzda göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Siracusa Katedrali, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı ve Altın Kale bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Etna & Taormina & Savoca turuna katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Avrupa'nın tek faal yanardağı olan Etna Yanardağı'nın görülmesinin ardından Sicilya'nın en güzel kıyı kentlerinden olan Taormina'ya geçilecektir. Tauro Dağı'nın eteklerinde bulunan bu kentte Roma-Yunan tarzı tiyatro'nun görülmesinin ardından alışveriş için serbest zaman fırsatı bulabileceksiniz. Serbest zamanımız sonrasında Savoca'ya hareket ediyoruz. Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi film üçlemelerinden biri olarak gösterilen The Godfather (Baba) filminin çekildiği bu şehirde, Al Pacino'nun kahve içtiği kafede kahve içip, filmin çekildiği sokaklarda serbest zamanızı geçirebilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Turumuzda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Normanni Sarayı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Erice & Monreale & Castellammare del Golfo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda surları, avlulu taş evleri ve sokaklarıyla tipik bir ortaçağ şehri olan Erice'de yapacağımız gezi sonrası Sicilia'nın en önemli kilisesinin bulunduğu Monreale şehrine hareket ediyoruz. Monreale şehir turumuzda alışveriş caddesi, Vittorio Emmanuel meydanı ve Monreale kilisesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında uğrayacağımız Castellammare del Golfo ise küçük bir balıkçı kasabası olmasına rağmen adanın ünlü kasabalarından biri haline gelmiştir. Burada gerçekleştireceğimiz şehir turunda Aragonese kalesi ve sahil şeridini gördükten sonra halk plajında serbest zaman vereceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Cefalu turuna katılabilirler (35 Euro). Gezimizde Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu'da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Katanya Havalimanı'na devam ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1396 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.45'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22.55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Dilek Ergün & Erhan Ergün
   ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  13.03.2020 3.419 ₺ 4.199 ₺ 2.385 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  01.05.2020 3.094 ₺ 3.874 ₺ 2.385 ₺ 3.029 ₺
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  20.05.2020 3.744 ₺ 4.524 ₺ 2.385 ₺ 3.679 ₺ Satın al
  7+
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  19.06.2020 3.419 ₺ 4.199 ₺ 2.385 ₺ 3.354 ₺ Satın al
  7+

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Dilek Ergün & Erhan Ergün
   ABC Turizm Havacılık ve Ticaret Ltd. Şirketi, 01 Aralık 2019 İstanbul Sn. İlgili, Son iki yıl içinde şirketinizin düzenlediği turlardan ilgimizi çeken bazılarına katılmaktayız. Bu turlarınızın hazırlık ve anons aşamasından satış ve satış sonrası hizmet pazarlama süreçlerine kadar kurumunuzun biz müşterilerinize sunmakta olduğu tüm hizmetleri detaylı olarak incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu değerlendirmeleri yaparken fiyat-performans kriterinden müşteri profiline, tur tasarımından pazarlama tekniklerine, alt tedarikçi seçimi ve iletişiminden rehber kalitesine kadar pek çok konuda değişik yorumlar üretip, bunları diğer katılımcılarla ve hatta şimdi yaptığımız gibi ana tedarikçi ile de paylaşıyor, böylece sunulan hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile, şu ana kadar katıldığımız turlarla ilgili genel memnuniyet seviyemizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle pazarlama ve satış aşamalarında temasta olduğumuz yetkiliniz Sn. Selin Camdelen‘in işini büyük bir içtenlik, heves ve dikkatle yapıyor olmasının yanısıra her sorumuza ve dileğimize süratle yanıt üretmesini takdirle karşılıyoruz. Şimdiye kadar tanıdığımız tur rehberliği hizmeti sunan profesyonel kişiler arasında da, son olarak katıldığımız Berlin-Polonya turunda (18-25 Kasım 2019) rehberliğimizi üstlenen sn. Ümit Can Limoncu’ yu detaycı ve bilgili kişiliği, alçakgönüllü davranışları, organizasyon kabiliyeti ve kibarlığı gibi nitelikleri nedeniyle farklı bir yere koyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özellikleriyle, sürekliliği sağlanacak ilişkiler sayesinde kurumunuzun gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda katılacağımız kesin olan ve katılmayı düşünebileceğimiz olası organizasyonlarınızdan geriye kalacak düşüncelerimizi de sizlerle paylaşmayı umuyor, başarılı ve verimli çalışmalar diliyoruz. Saygılarımızla, Dilek Ergün Erhan Ergün

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  3.939 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Almanya Polonya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.964 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  BENELUX

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Bangkok Pattaya

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  5.369 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Barcelona

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris // 3

  4.004 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  476 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  10.244 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyülü Fas Kızıl Şehirler

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  08/01/20

  Casablanca Marrakech

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VİZE DAHİL

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 3 Ibis One Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 4 Novotel Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 5 Pullman Deira

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  19/01/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.598 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.694 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  4.914 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güzel İtalya 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Klasik İtalya 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.594 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  3.558 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  7.319 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  8.294 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.994 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  13.175 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

  BENZER TURLARIMIZ

  3.939 ₺ 'dan itibaren
  22/05/20

  Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Adım Adım Ukrayna

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Almanya Polonya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  2.964 ₺ 'dan itibaren
  24/02/20

  Avrupa Karması

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  BENELUX

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  10/04/20

  BUDAPEŞTE PRAG VİYANA 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  BUDAPEŞTE VİYANA PRAG 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  25/06/20

  Bakü Turu // 4 Oteller

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Bangkok Pattaya

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

  5.369 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Bangkok Phuket

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Barcelona

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

  4.420 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD 1 Tam 1 Yarım

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

  3.243 ₺ 'dan itibaren
  05/04/20

  Belarus Ukrayna

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Belgrad

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/07/20

  Belgrad Saraybosna 4 / THY

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris (TK IST

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris // 3

  4.004 ₺ 'dan itibaren
  08/09/20

  Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

  3.366 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Benelüx Paris TK

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Budapeşte Viyana Prag

  476 € 'dan itibaren
  17/08/20

  Budva Turu

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  BÜYÜK İSPANYA 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  BÜYÜK İTALYA 3 3 ve 4 Oteller

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Büyük Balkanlar TK 4

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

  10.244 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyük Uzakdoğu // 4

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Büyük İspanya

  3.289 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Büyük İspanya Endülüs TK 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Büyülü Fas Kızıl Şehirler

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  08/01/20

  Casablanca Marrakech

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VIZE DAHIL

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Dubai VİZE DAHİL

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 3 Ibis One Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 4 Novotel Wtc

  546 € 'dan itibaren
  22/05/20

  Dubai 5 Pullman Deira

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

  6.669 ₺ 'dan itibaren
  27/03/20

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  19/01/20

  Endülüs (TK AGP AGP)

  2.598 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Espresso Italia 3

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 3 Oteller

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Euro 2020 Final ve Londra Turu 4 Oteller

  5.694 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Fas Endülüs

  4.069 ₺ 'dan itibaren
  22/03/20

  Fas Büyülü Kraliyet Kentleri

  4.914 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Fas Kraliyet Şehirleri

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  GÜNEY İTALYA 3

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney Italya Sicilya

  3.971 ₺ 'dan itibaren
  16/03/20

  Güney İtalya Sicilya

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güney İtalya 3

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3- 4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  22/07/20

  Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Güzel İtalya 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  KLASİK İTALYA 3

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // İzmir Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

  2.314 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 5 Fairmont Kyiv vb // IST Hareket

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Klasik İtalya 3

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  03/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  9.594 ₺ 'dan itibaren
  20/03/20

  Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Londra Turu 3 Oteller // TK

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Oteller Freebird Havayollları ile

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

  1.794 ₺ 'dan itibaren
  19/02/20

  Lviv Turu // 4 Oteller Freebird Havayollları ile

  3.558 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  Lübnan

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  06/04/20

  Malta Sicilya

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  3.419 ₺ 'dan itibaren
  05/09/20

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  PRAG VİYANA BUDAPEŞTE 3

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  PRAG 3 OTEL PC PRG

  4.394 ₺ 'dan itibaren
  28/01/20

  Paris Disneyland Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  6.344 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

  3.744 ₺ 'dan itibaren
  21/02/20

  Portekiz Endülüs

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Porto Lizbon

  2.054 ₺ 'dan itibaren
  27/02/20

  Prag

  2.726 ₺ 'dan itibaren
  08/02/20

  Prag Viyana Budapeşte

  2.406 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Roma

  7.319 ₺ 'dan itibaren
  23/02/20

  SINGAPUR (2) BALI (4) 4 OTELLER (SQ SIN DPS)

  3.094 ₺ 'dan itibaren
  29/12/19

  Saraybosna

  4.719 ₺ 'dan itibaren
  23/01/20

  St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

  8.294 ₺ 'dan itibaren
  16/02/20

  Tayland Vietnam Kamboçya

  3.200 ₺ 'dan itibaren
  29/03/20

  YENI GRAND UKRAYNA 3 4 OTELLER-ATLAS HAVAYOLLARI

  6.994 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  5.044 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  İskandinavya 3

  3.046 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  İspanya Krallığı

  2.769 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  İtalya Fransa

  13.175 ₺ 'dan itibaren
  21/01/20

  İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!