SİCİLYA


04.10.2019
4 Gece 5 Gün

399 €


2.597 ₺


Bu fırsatta son 6 kişi kaldıSatın Al
04.10.2019 - 08.10.2019
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
399 €
SEÇ
14.08.2019 - 18.08.2019
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
449 €
SEÇ
20.09.2019 - 24.09.2019
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
499 €
SEÇ
09.08.2019 - 13.08.2019
4 Gece - 5 Gün
OTELLER(10-15KM)
599 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 399 €
İlave Yatak 399 €
Tek Kişi 519 €
0 - 2 Yaş 190 €
3 - 12 Yaş 389 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Katanya - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* otel kategorisinde 4 gece kahvaltı dahil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı ve şehirlerarası transferler

  · Panoramik Katanya ve Palermo şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  · Şehir vergileri

  · Zorunlu seyahat sigortası· Vize ücreti (120 Euro)

  · Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  04.10.2019 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:3...
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Tur...
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düze...
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden mis...
  EKSTRA TURLAR

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  UYARILAR VE NOTLAR
  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  YORUM YAZ

  04.10.2019 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İSTANBUL - KATANYA
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 06:45'te Katanya'ya uçuş. Yerel saat ile 08:05'te varış. Varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Katanya şehir turu için hareket. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell'Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler (45 Euro). Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız turumuzda göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Siracusa Katedrali, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı ve Altın Kale bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
  2. Gün
  KATANYA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Etna & Taormina & Savoca turuna katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Avrupa'nın tek faal yanardağı olan Etna Yanardağı'nın görülmesinin ardından Sicilya'nın en güzel kıyı kentlerinden olan Taormina'ya geçilecektir. Tauro Dağı'nın eteklerinde bulunan bu kentte Roma-Yunan tarzı tiyatro'nun görülmesinin ardından alışveriş için serbest zaman fırsatı bulabileceksiniz. Serbest zamanımız sonrasında Savoca'ya hareket ediyoruz. Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi film üçlemelerinden biri olarak gösterilen The Godfather (Baba) filminin çekildiği bu şehirde, Al Pacino'nun kahve içtiği kafede kahve içip, filmin çekildiği sokaklarda serbest zamanızı geçirebilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde
  3. Gün
  KATANYA - PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından Palermo'ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Palermo şehir turu. Turumuzda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Normanni Sarayı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.
  4. Gün
  PALERMO
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Erice & Monreale & Castellammare del Golfo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda surları, avlulu taş evleri ve sokaklarıyla tipik bir ortaçağ şehri olan Erice'de yapacağımız gezi sonrası Sicilia'nın en önemli kilisesinin bulunduğu Monreale şehrine hareket ediyoruz. Monreale şehir turumuzda alışveriş caddesi, Vittorio Emmanuel meydanı ve Monreale kilisesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında uğrayacağımız Castellammare del Golfo ise küçük bir balıkçı kasabası olmasına rağmen adanın ünlü kasabalarından biri haline gelmiştir. Burada gerçekleştireceğimiz şehir turunda Aragonese kalesi ve sahil şeridini gördükten sonra halk plajında serbest zaman vereceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  5. Gün
  PALERMO - KATANYA - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından Katanya Havalimanı'na hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Cefalu turuna katılabilirler (35 Euro). Gezimizde Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu'da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Katanya Havalimanı'na devam ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1396 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.40'ta İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22.50'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  09.08.2019 599 € 719 € 190 € 589 €
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  14.08.2019 449 € 569 € 190 € 439 € Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  20.09.2019 499 € 619 € 190 € 489 € Satın al
  Sicilya - 3* Oteller / (TK CTA CTA)
  OTELLER(10-15KM)
  04.10.2019 399 € 519 € 190 € 389 € Satın al

  • Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
  • 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
  • 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
  • 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
  • Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
  • Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

  · Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

  · Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  · Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

  · Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

  · TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.  · TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

  · Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

  · Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

  · Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.  · Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

  · Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  · Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

  · Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

  · Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.  · Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

  · Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

  · Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

  · Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

  · Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.  · TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  · Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.  · 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

  · Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

  · Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

  · 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

  · İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • RIFKI ACAR
   ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
  • EMEL BOLLUK
   cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
  • SERPIL UZMAN
   turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
  • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
   her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
  • OKTAY TIBETLI
   rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
  • METE KILIÇ
   cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
  • OMER KOCAK
   cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
  • GÜNSELİ SAYLAM
   hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
  • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
   gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
  • NAZIM GÜMÜSSOY
   mukemmeldi
  • SALIHA UYSAL
   ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
  • MELIKE AYSE AKALIN
   rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
  • SIBEL BASACIK
   uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
  • EMINE GUL YILDIRIM
   Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
  • GOKHAN TOPKURULU
   tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  349 € 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris (TK SAW

  699 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bir Başka İtalya

  499 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bosna Hersek Sırbistan

  329 € 'dan itibaren
  01/11/19

  Budapeşte Viyana Prag

  449 € 'dan itibaren
  04/10/19

  Güney İtalya

  499 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Güney İtalya Sicilya

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Klasik ve Güney İtalya PC 3 Oteller

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya PGS

  599 € 'dan itibaren
  09/08/19

  Klasik İtalya THY

  899 € 'dan itibaren
  26/08/19

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  899 € 'dan itibaren
  26/08/19

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  849 € 'dan itibaren
  19/07/19

  İskandinavya

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Tiran Gidis

  749 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Benelüx Paris (PC ORT CGN) 3/4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  25/11/19

  İspanya Krallığı

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK Sabah Gidiş Akşam Dönüş 3-4 Oteller

  599 € 'dan itibaren
  02/10/19

  Marrakech Casablanca

  449 € 'dan itibaren
  29/07/19

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  379 € 'dan itibaren
  03/10/19

  Paris

  599 € 'dan itibaren
  14/08/19

  Paris Disneyland

  599 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Budva Turu

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Tiran Gidis

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Belgrad Gidiş

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

  449 € 'dan itibaren
  10/10/19

  Amsterdam

  429 € 'dan itibaren
  03/08/19

  Adım Adım Ukrayna

  399 € 'dan itibaren
  18/11/19

  Almanya Polonya

  399 € 'dan itibaren
  18/11/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  799 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Endülüs Fas

  349 € 'dan itibaren
  15/11/19

  Espresso İtalya

  799 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Fas Endülüs

  799 € 'dan itibaren
  02/11/19

  Fas Kraliyet Şehirleri

  449 € 'dan itibaren
  12/08/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Avrupa Karması

  399 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bakü Turu // 4 Oteller

  549 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Bangkok Pattaya

  799 € 'dan itibaren
  18/10/19

  Bangkok Pattaya Phuket

  599 € 'dan itibaren
  15/09/19

  Bangkok Phuket

  329 € 'dan itibaren
  10/11/19

  Barcelona

  349 € 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelux Paris

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

  599 € 'dan itibaren
  15/10/19

  Basklar Güney Fransa

  749 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Baştan Başa Rusya

  299 € 'dan itibaren
  26/07/19

  Belgrad

  349 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  529 € 'dan itibaren
  02/08/19

  Büyük Orta Avrupa

  669 € 'dan itibaren
  04/08/19

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Büyük ve Güney İtalya

  999 € 'dan itibaren
  28/07/19

  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

  449 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Büyük İspanya

  349 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya

  599 € 'dan itibaren
  02/10/19

  Casablanca Marrakech

  599 € 'dan itibaren
  01/08/19

  Dubai

  899 € 'dan itibaren
  14/09/19

  Egzotik Uzakdoğu

  899 € 'dan itibaren
  14/09/19

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  299 € 'dan itibaren
  17/10/19

  Prag

  329 € 'dan itibaren
  22/11/19

  Prag Viyana Budapeşte

  299 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Roma

  349 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Saraybosna

  399 € 'dan itibaren
  26/10/19

  Venedik

  399 € 'dan itibaren
  27/08/19

  Viyana Budapeşte

  999 € 'dan itibaren
  20/07/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  599 € 'dan itibaren
  15/09/19

  Phuket Bangkok

  449 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Lizbon Porto

  549 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Malta Sicilya

  449 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Porto Lizbon

  549 € 'dan itibaren
  02/11/19

  Portekiz Endülüs

  349 € 'dan itibaren
  30/10/19

  İtalya Fransa

  BENZER TURLARIMIZ

  349 € 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelüx Paris (TK SAW

  699 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bir Başka İtalya

  499 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bosna Hersek Sırbistan

  329 € 'dan itibaren
  01/11/19

  Budapeşte Viyana Prag

  449 € 'dan itibaren
  04/10/19

  Güney İtalya

  499 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Güney İtalya Sicilya

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Klasik ve Güney İtalya PC 3 Oteller

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

  249 € 'dan itibaren
  13/02/20

  Klasik İtalya PGS

  599 € 'dan itibaren
  09/08/19

  Klasik İtalya THY

  899 € 'dan itibaren
  26/08/19

  Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

  899 € 'dan itibaren
  26/08/19

  Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

  849 € 'dan itibaren
  19/07/19

  İskandinavya

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Tiran Gidis

  749 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Benelüx Paris (PC ORT CGN) 3/4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  25/11/19

  İspanya Krallığı

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK Sabah Gidiş Akşam Dönüş 3-4 Oteller

  599 € 'dan itibaren
  02/10/19

  Marrakech Casablanca

  449 € 'dan itibaren
  29/07/19

  Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

  379 € 'dan itibaren
  03/10/19

  Paris

  599 € 'dan itibaren
  14/08/19

  Paris Disneyland

  599 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Budva Turu

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Tiran Gidis

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar TK 3 4 // Belgrad Gidiş

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

  449 € 'dan itibaren
  10/10/19

  Amsterdam

  429 € 'dan itibaren
  03/08/19

  Adım Adım Ukrayna

  399 € 'dan itibaren
  18/11/19

  Almanya Polonya

  399 € 'dan itibaren
  18/11/19

  Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  799 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Endülüs Fas

  349 € 'dan itibaren
  15/11/19

  Espresso İtalya

  799 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Fas Endülüs

  799 € 'dan itibaren
  02/11/19

  Fas Kraliyet Şehirleri

  449 € 'dan itibaren
  12/08/19

  Arnavutluk Makedonya Kosova

  399 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Avrupa Karması

  399 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Bakü Turu // 4 Oteller

  549 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Bangkok Pattaya

  799 € 'dan itibaren
  18/10/19

  Bangkok Pattaya Phuket

  599 € 'dan itibaren
  15/09/19

  Bangkok Phuket

  329 € 'dan itibaren
  10/11/19

  Barcelona

  349 € 'dan itibaren
  01/02/20

  Benelux Paris

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

  449 € 'dan itibaren
  20/07/19

  Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

  599 € 'dan itibaren
  15/10/19

  Basklar Güney Fransa

  749 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Baştan Başa Rusya

  299 € 'dan itibaren
  26/07/19

  Belgrad

  349 € 'dan itibaren
  21/11/19

  Endülüs

  529 € 'dan itibaren
  02/08/19

  Büyük Orta Avrupa

  669 € 'dan itibaren
  04/08/19

  Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

  549 € 'dan itibaren
  10/08/19

  Büyük ve Güney İtalya

  999 € 'dan itibaren
  28/07/19

  Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

  449 € 'dan itibaren
  04/11/19

  Büyük İspanya

  349 € 'dan itibaren
  23/11/19

  Büyük İtalya

  599 € 'dan itibaren
  02/10/19

  Casablanca Marrakech

  599 € 'dan itibaren
  01/08/19

  Dubai

  899 € 'dan itibaren
  14/09/19

  Egzotik Uzakdoğu

  899 € 'dan itibaren
  14/09/19

  Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

  299 € 'dan itibaren
  17/10/19

  Prag

  329 € 'dan itibaren
  22/11/19

  Prag Viyana Budapeşte

  299 € 'dan itibaren
  11/11/19

  Roma

  349 € 'dan itibaren
  11/08/19

  Saraybosna

  399 € 'dan itibaren
  26/10/19

  Venedik

  399 € 'dan itibaren
  27/08/19

  Viyana Budapeşte

  999 € 'dan itibaren
  20/07/19

  ispanya Portekiz Fas / TK / 3

  599 € 'dan itibaren
  15/09/19

  Phuket Bangkok

  449 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Lizbon Porto

  549 € 'dan itibaren
  05/10/19

  Malta Sicilya

  449 € 'dan itibaren
  20/09/19

  Porto Lizbon

  549 € 'dan itibaren
  02/11/19

  Portekiz Endülüs

  349 € 'dan itibaren
  30/10/19

  İtalya Fransa