BALTIK BAŞKENTLERİ JEWEL OF THE SEAS İLE


28.06.2020
7 Gece 8 Gün

9.400 ₺

Satın Al
28.06.2020 - 05.07.2020
7 Gece - 8 Gün
İç Kabin/1 Tam 1 Yarım İç Kabin
9400 ₺
SEÇ
28.06.2020 - 05.07.2020
7 Gece - 8 Gün
Dış Kabin/1 Tam 1 Yarım Dış Kabin
10400 ₺
SEÇ
28.06.2020 - 05.07.2020
7 Gece - 8 Gün
Balkonlu Kabin/1 Tam 1 Yarım Balkonlu Kabin
11400 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 9.400 ₺
İlave Yatak 6.550 ₺
Tek Kişi 15.300 ₺
0 - 2 Yaş 3.500 ₺
3 - 17 Yaş 5.750 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   * Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Stockholm-Stockholm/İstanbul uçuşları

   * Liman ve havalimanı vergileri

   * Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

   * Jewel Of The Seas gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece Tam Pansiyon konaklama

   * Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

   * TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

   * Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

   * Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

   * Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği* Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,mağazalarda ürünler vb)

   * Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )

   * Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

   * Schengen Vize bedeli 120 € (Rusya için ekstra tura katılmanız durumunda vize gerekmemektedir aksi takdirde Rusya da dışarı çıkabilmeniz için vize almanız gerekir)

   * Seyahat ve iptal sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır)

   * Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

   * Sağlık hizmetleri

   * Güzellik merkezi ve spa

   *Rusya Vizesi :Rehberin veya geminin düzenlemiş olduğu ekstra turlara katılmanız durumunda, Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Kendi imkanları ile gemiden çıkıp gezmek isteyen misafirlerimizin tura başlamadan önce vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  28.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul-Stockholm
  İstanbul havalimanı dış hatlar terminalinde belirlenen saatte Tura Turizm yetkilileriyle buluşuyoruz...
  2. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
  3. Gün
  St.Petersburg, Rusya
  Sabah saat 07.00 de St. Petersburg limanına varış.Rus İmparatorluğunun merkezinde, Deli Petro tarafı...
  4. Gün
  St.Petersburg, Rusya
  Sabah kahvaltımızın ardından arzu edenler rehberimizin düzenleyeceği ekstra Petrovdvorets Saray ve N...
  5. Gün
  Helsinki, Finlandiya
  Gemimiz sabah 07.00 de Helsinki limanına varıyor. Finlandiyanın başkenti olan Helsinki, ülkenin en b...
  6. Gün
  Tallinn, Estonia
  Gemimiz sabah 08.00 de Estonya nın başkenti Talinn e varacak. Avrupa nın en atmosferik şehri, dernek...
  7. Gün
  Visby, Sweden
  Gemimiz sabah saat 09:00 Visby limanına yanaşacaktır.Visby, İsveçin Gotland adasında yer alan tarihi...
  8. Gün
  Stockholm-İstanbul
  Gemimizin 07.00 de Stockholm limanına varışının ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve İsta...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  - Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

  - Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  - Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

  - Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

  - Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

  - Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

  - Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

  - Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

  - Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

  - Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  - Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

  Gemi İptal Şartları

  TL TURLARDA İPTAL HAKKI OLMAYIP %100 KESİNTİ YAPILMAKTADIR.

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  YORUM YAZ

  28.06.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul-Stockholm
  İstanbul havalimanı dış hatlar terminalinde belirlenen saatte Tura Turizm yetkilileriyle buluşuyoruz. Türk Hava Yolları seferi ile Stockholm havalimanına hareket ediyoruz. Stockholm e varışımızın ardından limana transferimizi gerçekleştiriyor ve gemiye biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşiyoruz.Gemimiz akşam 18.00 de limandan ayrılacaktır.
  2. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
  3. Gün
  St.Petersburg, Rusya
  Sabah saat 07.00 de St. Petersburg limanına varış.Rus İmparatorluğunun merkezinde, Deli Petro tarafından 1703 yılında kurulan St. Petersburg muhteşem Barok sarayları, meydanları, parkları ve kanalları ile büyüleyici bir şehirdir. Güneş akşamları sayılı olarak gökyüzünde belirdiğindeBeyaz Gecelerisiz de doğanın içinde yaşayın. Anlatılanlara göre St. Petersburg Londra, Paris ve Viyana gibi batı kentlerine benzemesi için inşa edilmiştir. Fakat kraliyet saraylarını ve büyük meydanlarını gördükten sonra hiç bir benzerliğinin olmadığına karar vereceksiniz. Bugün rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve dünyaca ünlü Hermitage müzesini de kapsayan St.Petersburg Şehir & Hermitage Müze Turuna katılabilirsiniz.Turumuz esnasında panoramik olarak St.İsaac Katedrali,Puşkin in ünlü şiirinde bahsedilen Petro anıtı, Kazan katedrali, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kan üstündeki kilise göreceğimiz yerlerden sadece bazılarıdır. .Sonrasında dünyanın en eski müzelerinden ve en büyük sanat kolleksiyonu olan HERMİTAGE Müzesi ziyaret edilecektir. İçinde barındırdığı 5 değişik binada 3 milyondan fazla eserin bulunduğu bu sarayda aynı zamanda yıllarca Çar sülalesine ev sahipliği yapan kışlık sarayın odalarını da görme imkanı bulacaksınız. Tur sonrası Nevski caddesinde alışveriş için serbest zamanımız olacak.(St.Petersburg Şehir & Hermitage MüzeTuru 100 € ) Önemli not: Rusya Federasyonu yeşil pasaportta dahil olmak üzere Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Rehberinizin veya geminin düzenlemiş olduğu ekstra turlara katılmanız durumunda, Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Kendi imkanları ile gemiden çıkıp gezmek isteyen misafirlerimizin tura başlamadan önce vize başvurusu yapmaları gerektiğini önemle belirtmek isteriz…
  4. Gün
  St.Petersburg, Rusya
  Sabah kahvaltımızın ardından arzu edenler rehberimizin düzenleyeceği ekstra Petrovdvorets Saray ve Neva nehri&kanal turu na katılabilirler. Rusların Büyük Petro bizim Deli Petro olarak adlandırdığımız çar zamanında St.Petersburg banliyösünde inşa edilen muhteşem PETRODVORETS yazlık sarayı ve bahçeleri birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ve bahçesi ile büyüleneceksiniz. Tekrar St.Petersburg a geri dönerek Rusyanın Venediki olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri ve kanal üzerinde yapacağımız bir tekne turu ile keşfedeceğiz. Gemimiz limandan 18.00 de ayrılacaktır.(Petrovdvorets Saray ve Neva nehri&kanal turu 100 € ) Önemli not: Rusya Federasyonu yeşil pasaportta dahil olmak üzere Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Rehberinizin veya geminin düzenlemiş olduğu ekstra turlara katılmanız durumunda, Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Kendi imkanları ile gemiden çıkıp gezmek isteyen misafirlerimizin tura başlamadan önce vize başvurusu yapmaları gerektiğini önemle belirtmek isteriz…
  5. Gün
  Helsinki, Finlandiya
  Gemimiz sabah 07.00 de Helsinki limanına varıyor. Finlandiyanın başkenti olan Helsinki, ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri aynı olmakla birlikte bir kültür başkentidir. Unsimaa Yönetim birimin merkezi olan kent açık renkli granit taşlarıyla yoğunlaşmış mimarisinden dolayıKuzeyin Beyaz Kentiolarak anılır. Sahil koyları ile maviyi, doğal alanlarıyla yeşili içinde barındıran Helsinki, Avrupada denize ve doğaya en yakın olan şehirdir. 6 yüz bin nüfusa sahip olan bu kent, aynı zamanda birçok sosyal ve kültürel organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır. Düzen ve huzuru, modernlik ve doğallığı birlikte hissedeceğiniz Helsinkide bazı dönemler karanlığı görmek zorlaştığından geç saatlerde bile güneşin varlığını hissedebilirsiniz.Arzu misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Helsinki şehir turana katılabilirler. Göreceğimiz yerler arasında Siberyus Anıtının da bulunduğu senato meydanı, Tempellaukkio Rock kilisesi, Universite, Parlamento Meydanı ve Kraliyet Opera Binası bulunmaktadır.Gemimizin limandan saat 17.00 de ayrılacaktır.(Helsinki Turu kişi başı 50 € )
  6. Gün
  Tallinn, Estonia
  Gemimiz sabah 08.00 de Estonya nın başkenti Talinn e varacak. Avrupa nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve yüksek kiliselerinin mimari zenginlikleri ile bilinen Tallinn e hoşgeldiniz. Bugün ekstra olarak düzenlenecek turumuzda limandan ayrılıp Otobüsle 1.Petronun yaptırdığı Tallinnin dışındaki Kadrioga sarayı & parkına gideceğiz. Burada Cumhurbaşkanlığı konutu ve 1.Petronun eşi için yaptırdığı sarayı dışarıdan görme fırsatı bulacaksınız. Daha sonra Estonyanın bağımsızlığında önemli bir yeri olan Müzik festivalinin olduğu arena ziyaret edilecektir. Yol üzerinde,Estonyanın ünlü heykeli Russalka(denizkızı) abidesi de görüldükten sonra Tallinn şehrinin merkezindeki Katedral tepesinden (Toompea) aşağı yürüyerek yapacağımız tur esnasında Estonya parlamentosu, Uzun Herman kulesi, Alexander Nevsky katedrali, Dome kilisesi ve mükemmel fotoğraf çekme fırsatları sunan panoramik platform;duvar ve kuleleri ile eski şehir,Belediye Binası ve meydanı görülecek yerlerden bazıları. Sanatçı atölyelerinin bulunduğu St.Catherine pasajından da geçerek Tallinin ana alışveriş caddesi Viru ya varıyoruz. El sanatları dükkanlarının da bulunduğu bu bölgede alışveriş ve serbest zaman sonrası gemiye dönüyoruz. Gemimiz limandan saat 17.00 da ayrılacaktır.(Tallin Şehir Turu ve sanat,mimari ve gotik hazineleri Kişi başı 50 €)
  7. Gün
  Visby, Sweden
  Gemimiz sabah saat 09:00 Visby limanına yanaşacaktır.Visby, İsveçin Gotland adasında yer alan tarihi bir kenttir. Şehir bu bağlamda Gotland adasındaki tek İsveç kenti olup, Ortaçağdan kalma yapılarıyla UNESCO Dünya Miras Listesinde yer almaktadır. Bu tarihi kalıntılardan en önemlisi, Ringmuren adı verilen surlar olup, kenti ve eski kilise kalıntılarını çevrelemektedir.Çoğu kimse Visby yi "güllerin ve yıkıntıların kenti" olarak tanımlar. Ada halkına göre ise kent, sadece "kasaba" olarak anılır. Ağustos ayında ise turistik ziyaretler zirve noktasına erişir. Ağustosa denk gelen yılın 32. haftasında Ortaçağ Haftası kutlanır. Hafta kapsamında çoğunlukla turistler Ortaçağ kıyafetleri giyerler.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.Gemimiz limandan 19:00 da hareket edecektir.
  8. Gün
  Stockholm-İstanbul
  Gemimizin 07.00 de Stockholm limanına varışının ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere Stockholm havalimanına doğru hareket ediyoruz. Havalimana varışımızın ardından Türk Hava Yolları uçuşu ile İstanbula hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bir turumuzun sonuna geliyoruz.

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Baltık Başkentleri Jewel Of The Seas İle
  İç Kabin/1 Tam 1 Yarım
  28.06.2020 9.400 ₺ 15.300 ₺ 3.500 ₺ 5.750 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri Jewel Of The Seas İle
  Dış Kabin/1 Tam 1 Yarım
  28.06.2020 10.400 ₺ 17.300 ₺ 3.500 ₺ 6.800 ₺ Satın al
  7+
  Baltık Başkentleri Jewel Of The Seas İle
  Balkonlu Kabin/1 Tam 1 Yarım
  28.06.2020 11.400 ₺ 19.300 ₺ 3.500 ₺ 7.550 ₺ Satın al
  7+
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  - Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

  - Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  - Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

  - Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

  - Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

  - Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

  - Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

  - Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

  - Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

  - Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  - Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

  Gemi İptal Şartları

  TL TURLARDA İPTAL HAKKI OLMAYIP %100 KESİNTİ YAPILMAKTADIR.


  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  12/12/19

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Adventure Of The Seas İle Miami Cayman Adaları Meksika

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  12/11/19

  Akdeniz Msc Preziosa İle

  9.200 ₺ 'dan itibaren
  09/12/19

  Amerikanın 5 Harikası Costa Luminosa İle

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  03/01/20

  Amerikanın zümrüt Tasları Norwegian Star ile

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Asyanın 5 İncisi Rccl Quantum İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Baltik Baskentleri Princess Anastasia Ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Baltık Başkentleri Costa Magica İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  17/05/20

  Baltık Başkentleri MSC Meraviglia İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  17/05/20

  Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  06/12/19

  Birlesik Arap Emirlikleri Costa Diadema İle

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Birlesik Arap Emirlikleri Pullman Horizon İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Birleşik Arap Emirlikleri Jewel Of The Seas İle

  18.900 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Costa Pacifica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Musica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Musica İle

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  05/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Sinfonia İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  31/10/19

  Cazibeli Akdeniz Costa Fortuna İle

  12.800 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Eclipse ile Amerika’nın 4 Zümrüt Taşı

  10.900 € 'dan itibaren
  17/01/20

  Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Victoria İle Maldivler SrilankaHindistan Turu

  10.000 ₺ 'dan itibaren
  06/01/20

  Dominik Virjin Adaları Antiller Costa Favolosa İle

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  07/02/20

  Empress Of The Seas İle Miami Haiti Porto Rico Bvi

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  Empress Of The Seas İle Miami Meksika Belize

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Empress Of The Seas İle Miami Meksika Florida

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Explorer Of The Seas İle Miami Bahamalar Haiti

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Hong Kong Vietnam Singapur Ncl Jade İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  01/01/20

  Independence Of The Seas İle Miami Cayman Adaları Meksika

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  Independence Of The Seas İle Miami Haiti Jamaica

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  12/02/20

  Independence Of The Seas İle Miami Meksika

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  31/05/20

  Japonya Güney Kore Turu // Costa NeoRomantica ile

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  05/11/19

  Kanarya Adaları Costa Pacifica İle

  9.200 ₺ 'dan itibaren
  10/05/20

  MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  MSC Seaside Ile Miami Porto Rico Karayipler

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  MSC Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Maldivler HindistanTuru Costa Victoria İle

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Maldivler Srilanka Hindistan Turu Costa Victoria İle

  19.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Mediterranea ile Mauritius Seyşeller Madagaskar Reunion Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Meksika Florida RCCL Empress İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Miami Jamaica Cayman Adaları Msc Armonia İle

  9.400 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Miami Karayipler NCL Sun ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Miami Meksika Bahamalar Msc Armonia İle

  8.400 ₺ 'dan itibaren
  18/01/20

  Miami Meksika Karayipler / RCCL Empress İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika BahamaTuru

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Msc Bellissima İle Dubai Sri Lanka Phuket Singapur Hong Kong

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  26/10/19

  Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

  13.500 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Msc Fantasia İle Güney Amerika Turu

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  09/11/19

  Msc Opera Ile Kanarya Adalari

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  09/11/19

  Msc Opera İle Kanarya Adaları

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa Ile Egzotik Casablanca Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Egzotik Casablanca Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  Msc Seaside Ile Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Muhteşem Uzakdoğu RCCL Quantum İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  01/11/19

  Norwegian Sky İle Miami Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Norwegian Sun İle Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Norwegian Sun İle Miami Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/03/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/03/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  20/11/19

  Portekiz İspanya Fransa Costa Favolosa İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/10/19

  Portofino da Aşk Başkadır Costa Fascinosa İle

  7.200 ₺ 'dan itibaren
  05/06/20

  Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch Ile Baltik Baskentleri

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  RCCL Allure Of The Seas İle Egzotik Orta Amerika

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

  11.300 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  09/02/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 6 lısı

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası

  9.500 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  İspanya Portekiz Fransa İngiltere İsveç Costa Magica ile

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  29/04/20

  İspanya,Portekiz,Fransa,Almanya Fortuna ile

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İle

  9.500 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

  BENZER TURLARIMIZ

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  12/12/19

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/01/20

  Adventure Of The Seas İle Miami Cayman Adaları Meksika

  2.900 ₺ 'dan itibaren
  12/11/19

  Akdeniz Msc Preziosa İle

  9.200 ₺ 'dan itibaren
  09/12/19

  Amerikanın 5 Harikası Costa Luminosa İle

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  03/01/20

  Amerikanın zümrüt Tasları Norwegian Star ile

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Asyanın 5 İncisi Rccl Quantum İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Baltik Baskentleri Princess Anastasia Ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Baltık Başkentleri Costa Magica İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  17/05/20

  Baltık Başkentleri MSC Meraviglia İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  17/05/20

  Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  06/12/19

  Birlesik Arap Emirlikleri Costa Diadema İle

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Birlesik Arap Emirlikleri Pullman Horizon İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Birleşik Arap Emirlikleri Jewel Of The Seas İle

  18.900 ₺ 'dan itibaren
  30/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Costa Pacifica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Musica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Musica İle

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  05/01/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Msc Sinfonia İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  31/10/19

  Cazibeli Akdeniz Costa Fortuna İle

  12.800 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Eclipse ile Amerika’nın 4 Zümrüt Taşı

  10.900 € 'dan itibaren
  17/01/20

  Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  15/02/20

  Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Victoria İle Maldivler SrilankaHindistan Turu

  10.000 ₺ 'dan itibaren
  06/01/20

  Dominik Virjin Adaları Antiller Costa Favolosa İle

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  07/02/20

  Empress Of The Seas İle Miami Haiti Porto Rico Bvi

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  03/04/20

  Empress Of The Seas İle Miami Meksika Belize

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Empress Of The Seas İle Miami Meksika Florida

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Explorer Of The Seas İle Miami Bahamalar Haiti

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Hong Kong Vietnam Singapur Ncl Jade İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  01/01/20

  Independence Of The Seas İle Miami Cayman Adaları Meksika

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  Independence Of The Seas İle Miami Haiti Jamaica

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  12/02/20

  Independence Of The Seas İle Miami Meksika

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  31/05/20

  Japonya Güney Kore Turu // Costa NeoRomantica ile

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  05/11/19

  Kanarya Adaları Costa Pacifica İle

  9.200 ₺ 'dan itibaren
  10/05/20

  MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  MSC Seaside Ile Miami Porto Rico Karayipler

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  MSC Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Maldivler HindistanTuru Costa Victoria İle

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Maldivler Srilanka Hindistan Turu Costa Victoria İle

  19.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Mediterranea ile Mauritius Seyşeller Madagaskar Reunion Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/02/20

  Meksika Florida RCCL Empress İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Miami Jamaica Cayman Adaları Msc Armonia İle

  9.400 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Miami Karayipler NCL Sun ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Miami Meksika Bahamalar Msc Armonia İle

  8.400 ₺ 'dan itibaren
  18/01/20

  Miami Meksika Karayipler / RCCL Empress İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  01/08/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika BahamaTuru

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/02/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  21/03/20

  Msc Bellissima İle Dubai Sri Lanka Phuket Singapur Hong Kong

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  26/10/19

  Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

  13.500 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Msc Fantasia İle Güney Amerika Turu

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  09/11/19

  Msc Opera Ile Kanarya Adalari

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  09/11/19

  Msc Opera İle Kanarya Adaları

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa Ile Egzotik Casablanca Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Egzotik Casablanca Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  Msc Seaside Ile Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  04/09/20

  Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  05/02/20

  Muhteşem Uzakdoğu RCCL Quantum İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  23/05/20

  Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  01/11/19

  Norwegian Sky İle Miami Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Norwegian Sun İle Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  11/04/20

  Norwegian Sun İle Miami Bahamalar Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/03/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/03/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  20/11/19

  Portekiz İspanya Fransa Costa Favolosa İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/10/19

  Portofino da Aşk Başkadır Costa Fascinosa İle

  7.200 ₺ 'dan itibaren
  05/06/20

  Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch Ile Baltik Baskentleri

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  01/03/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  RCCL Allure Of The Seas İle Egzotik Orta Amerika

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  27/01/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

  11.300 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  09/02/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 6 lısı

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası

  9.500 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  İspanya Portekiz Fransa İngiltere İsveç Costa Magica ile

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  29/04/20

  İspanya,Portekiz,Fransa,Almanya Fortuna ile

  6.500 ₺ 'dan itibaren
  23/04/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İle

  9.500 ₺ 'dan itibaren
  12/07/20

  İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle