BALTIK BAŞKENTLERİ PRİNCESS ANASTASİA İLE


13.11.2020
6 Gece 7 Gün

9.690 ₺Bu fırsatta son 6 kişi kaldıSatın Al
13.11.2020 - 19.11.2020
6 Gece - 7 Gün
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım İç Kabin
8390 ₺
SEÇ
16.07.2020 - 22.07.2020
6 Gece - 7 Gün
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım İç Kabin
8890 ₺
SEÇ
13.11.2020 - 19.11.2020
6 Gece - 7 Gün
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım A Class Dış Kabin
9690 ₺
SEÇ
02.07.2020 - 08.07.2020
6 Gece - 7 Gün
B Class Iç Kabin // 1 Tam 1 Yarim İç Kabin
9790 ₺
SEÇ
07.08.2020 - 13.08.2020
6 Gece - 7 Gün
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım İç Kabin
10890 ₺
SEÇ
21.08.2020 - 27.08.2020
6 Gece - 7 Gün
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım İç Kabin
11890 ₺
SEÇ
21.08.2020 - 27.08.2020
6 Gece - 7 Gün
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım A Class Dış Kabin
12890 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 9.690 ₺
İlave Yatak 9.390 ₺
Tek Kişi 14.690 ₺
0 - 2 Yaş 5.690 ₺
3 - 17 Yaş 7.690 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  * İstanbul Havalimanı – Helsinki - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  * 3*Princess Anastasia gemisinde 4 gece 5 gün oda + kahvaltı konaklama

  * Tüm transferler

  * Helsinkide şehirde serbest zaman

  * Gemi personel servis ücreti

  * Havaalanı ve liman vergileri

  * St.Petersburgda 2 gece 4*otelde oda + kahvaltı konaklama

  * St.Petersburg da 72 saat geçerli geçici Rusya vize bedeli

  * Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

  * Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  * Gemide alınacak öğle ve akşam yemeği ve ayrıca bütün alkollü ve alkolsüz içecekler,

  * Gemi tarafından düzenlenen ekstra turlar. (Türkçe rehberlik hizmeti grup minimum 20 kişi olması durumunda sağlanmaktadır)

  * Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, St Petersburg şehir vergisi, vs)

  * Çok Girişli Schengen vizesi 120 €. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

  * Yurtdışı çıkış fonu 50 TL

  * SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, bagaj hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)  Bu tur için Çok Girişli Shengen vizesi gerekmektedir.  ÖNEMLİ NOT : Kayıt esnasında pasaport detaylarının alınması zorunludur. (pass no, doğum yeri, pass veriliş tarihi, geçerlilik tarihi, pass veriliş yeri. Aksi taktirde gemi maalesef konfirme vermemektedir)
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 1761 ISTANBUL YENI HAVALIMANI - HELSINKI VANTAA
09:05 - 11:40
TK - 1764 HELSINKI VANTAA - ISTANBUL YENI HAVALIMANI
18:10 - 22:40
TUR PROGRAMI

13.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL HAVALİMANI - HELSİNKİ
İstanbul Havalimanında Tura Turizm yetkilileri ile buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri...
2. Gün
ST.PETERSBURG - OTEL
Sabah saat 09.00’da St. Petersburg limanına varış.Sabah gemimizin yanaşmasıyla birlikte sabah kahval...
3. Gün
ST.PETERSBURG - OTEL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyece...
4. Gün
ST.PETERSBURG - GEMİ
Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyo...
5. Gün
TALİNN
Gemimiz sabah 09.00 da Estonya nın başkenti Talinn e varacak. Avrupa nın en atmosferik şehri, dernek...
6. Gün
STOCKHOLM
Gemimiz sabah saat 09.30 Stockholm limanına yanaşacaktır.Stockholm her biri oldukça özel atmosfere s...
7. Gün
HELSİNKİ - İSTANBUL HAVALİMANI
Gemimiz sabah saat 08.00de Helsinki limanına yanaşacak. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boş...
GEMİ ÖZELLİKLERİ

B Class : İç kabin Air condition, gardrop, banyo 9 m2 kabin. 2,3 ve 4 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 4.,5 ve 6. katlarında. Yataklar birleştirilemez

A Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo 9 m2 kabin. 2,3 ve 4 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 4.,5 ve 6. katlarında. Yataklar birleştirilemez

Commodore Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo, saç kurutma makinası, LCD Tv, minibar, koltuk. 12 m2 kabin. 2 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 5 ve 6. katlarında

Deluxe Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo, saç kurutma makinası, LCD Tv, minibar, koltuk. 16 m2 kabin. 2 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri geminin 8. katında; 3. kişinin de konaklayabileceği kabinlerde sofa bed bulunmakta olup geminin 5. katındadır.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

Gemi İptal Şartları

PROMOSYON TURLARDA İPTAL HAKKI OLMAYIP %100 KESİNTİ YAPILCAKTIR

MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Sevda Akcabelen
  Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

YORUM YAZ

13.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL HAVALİMANI - HELSİNKİ
İstanbul Havalimanında Tura Turizm yetkilileri ile buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Helsinkiye hareket. Yerel saat ile Helsinkiye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limandaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Gemimiz akşam 19.00 da limandan ayrılacak. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemide
2. Gün
ST.PETERSBURG - OTEL
Sabah saat 09.00’da St. Petersburg limanına varış.Sabah gemimizin yanaşmasıyla birlikte sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg da ki otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinin ardından şehri keşfetmek için serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra St.Petersburg Şehir & Hermitaj Müzesituruna katılabilirler.Eski Çarlık başkenti ve günümüzde Rusyanın en önemli iki şehrinden biri olan St.Petersburg oldukça kısa geçmişine rağmen sarayları, köprüleri, meydanları ve müzeleriyle Avrupanın en güzel şehirlerinden biri olarak hızlı bir şekilde gelişmiştir.Şehrin hikayesi bir anlamda kurucusu Büyük “Deli” Petronun Rusyayı dönüştürmek için verdiği mücadelenin hikayesidir. Bugünkü turumuzda geçmişte Rusya Çarlığı aristokrasinin inşa ettiği sarayların önünden geçerken; Ishak Katedrali, Deniz Fenerleri ve Borsa Binası, Kutsal Kan Kilisesi, Rusyanın en uzun ana caddelerinden olup adeta şehrin kalbinin de attığı Nevski Caddesi rotamızın üzerindeki duraklarımız arasında olacak. Daha sonrasında bir dönem Çarlık ailesine kışlık saray olarak hizmet vermiş olan ve birbirine bitişik 5 değişik binada 3 milyondan fazla paha biçilemez eserin sergilendiği HERMİTAJ Müzesi ni rehberimiz eşliğinde en önemli eserlerin önünden geçerek ziyaret ediyoruz. Tur sonrası serbest zaman alıyoruz. Geceleme St.Petersburg daki otelimizde.
3. Gün
ST.PETERSBURG - OTEL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Peterhof Saray ve Bahçeleri & Petersburg Nehir Kanal Turuna katılabilirler. Çar Petronun Fransa ziyareti ertesinde Parisin dışında yeralan Versay Sarayı ndan esinlenerek inşa ettirdiği barok yazlık Peterhof Sarayı ve bahçelerini gezeceğimiz bugünkü turumuz hatırlarınızda güzel bir yer edinecek. Saray ve Bahçe gezimizin ertesinde Petersburg şehrine dönerek şehrin nehri Neva ve şehrin çeşitli su kanalları üzerinde yapacağımız keyifli bir tekne gezisi ile günümüzü tamamlayıp otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
ST.PETERSBURG - GEMİ
Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg limanına transfer. Gemiye giriş işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam 19.00 da limandan ayrılacak. Gemi kalkış saatine kadar arzu eden misafirlerimiz şehri keşfetmeye devam edebilirler. Geceleme gemide.
5. Gün
TALİNN
Gemimiz sabah 09.00 da Estonya nın başkenti Talinn e varacak. Avrupa nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve yüksek kiliselerinin mimari zenginlikleri ile bilinen Tallinn e hoşgeldiniz. Bugün ekstra olarak düzenlenecek turumuzda limandan ayrılıp Otobüsle 1.Petronun yaptırdığı Tallinnin dışındaki Kadrioga sarayı & parkına gideceğiz. Burada Cumhurbaşkanlığı konutu ve 1.Petronun eşi için yaptırdığı sarayı dışarıdan görme fırsatı bulacaksınız. Daha sonra Estonyanın bağımsızlığında önemli bir yeri olan Müzik festivalinin olduğu arena ziyaret edilecektir. Yol üzerinde,Estonyanın ünlü heykeli Russalka(denizkızı) abidesi de görüldükten sonra Tallinn şehrinin merkezindeki Katedral tepesinden (Toompea) aşağı yürüyerek yapacağımız tur esnasında Estonya parlamentosu, Uzun Herman kulesi, Alexander Nevsky katedrali, Dome kilisesi ve mükemmel fotoğraf çekme fırsatları sunan panoramik platform;duvar ve kuleleri ile eski şehir,Belediye Binası ve meydanı görülecek yerlerden bazıları. Sanatçı atölyelerinin bulunduğu St.Catherine pasajından da geçerek Tallinin ana alışveriş caddesi Viru ya varıyoruz. El sanatları dükkanlarının da bulunduğu bu bölgede alışveriş ve serbest zaman sonrası gemiye dönüyoruz. Gemimiz limandan saat 18.30 da ayrılacaktır.
6. Gün
STOCKHOLM
Gemimiz sabah saat 09.30 Stockholm limanına yanaşacaktır.Stockholm her biri oldukça özel atmosfere sahip 14 farklı adadan oluşmaktadır. Dileyen misafirlerimiz bugün rehberimizin organize edeceği ekstra Şehir Turu ve Vasa Müzesi Ziyareti turuna katılabilirler. Panoramik turumuz süresince; şehri fotoğraflayabileceğiniz bir manzara noktası olan Fjallgatan, dar sokakları ve şirin evleriyle eski şehir Gamla Stan, Büyük kilise, Ulusal Müze, Grand Hotel, Royal Theatre göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca Djurgarden adası üzerinde 1628de denize çıkarılmasıyla batması bir olan savaş gemisi Vasanın 333 yıl sonra denizin altından kurtarılıp restore edildiği ve sergilendiği Vasa müzesini ziyaret edeceğiz. Stockholmun bu en önemli müzesini ziyaret ettikten sonra Nobel ödül törenlerinin de yapıldığı Şehir Belediye sarayını dışarıdan göreceğiz. İlginç sürprizlerle dolu eski şehir Gamla Stan da otobüsten inip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Bunlara ek olarak yaya alışveriş caddeleri, geniş modern binaları ile şehir merkezini görme fırsatınız da olacak. Burada öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman verilmektedir. Arzu edenler serbest zaman sonrası Kraliyet sarayını görebilirler. Serbest zaman sonrası gün sonunda gemiye transfer.Gemimiz 17.30 da limandan ayrılacaktır.
7. Gün
HELSİNKİ - İSTANBUL HAVALİMANI
Gemimiz sabah saat 08.00de Helsinki limanına yanaşacak. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Helsinki havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile İstanbul a varış. Turumuzun sonu.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Sevda Akcabelen
  Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Baltik Baskentleri Princess Anastasia Ile
B Class Iç Kabin // 1 Tam 1 Yarim
02.07.2020 9.790 ₺ 14.890 ₺ 4.690 ₺ 7.065 ₺ Satın al
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım
16.07.2020 8.890 ₺ 13.090 ₺ 4.690 ₺ 6.790 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım
24.07.2020 10.890 ₺ 17.090 ₺ 4.690 ₺ 8.490 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım
24.07.2020 11.890 ₺ 19.090 ₺ 4.690 ₺ 9.240 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım
07.08.2020 10.890 ₺ 17.090 ₺ 4.690 ₺ 8.490 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım
07.08.2020 11.890 ₺ 19.090 ₺ 4.690 ₺ 9.240 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım
21.08.2020 11.890 ₺ 19.090 ₺ 4.690 ₺ 9.240 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım
21.08.2020 12.890 ₺ 21.090 ₺ 4.690 ₺ 9.990 ₺ Satın al
7+
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
B Class İç Kabin / 1 Tam 1 Yarım
13.11.2020 8.390 ₺ 12.090 ₺ 4.690 ₺ 6.390 ₺
Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle
A Class Dış Kabin / 1 Tam 1 Yarım
13.11.2020 9.690 ₺ 14.690 ₺ 5.690 ₺ 7.690 ₺ Satın al

B Class : İç kabin Air condition, gardrop, banyo 9 m2 kabin. 2,3 ve 4 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 4.,5 ve 6. katlarında. Yataklar birleştirilemez

A Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo 9 m2 kabin. 2,3 ve 4 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 4.,5 ve 6. katlarında. Yataklar birleştirilemez

Commodore Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo, saç kurutma makinası, LCD Tv, minibar, koltuk. 12 m2 kabin. 2 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri. Geminin 5 ve 6. katlarında

Deluxe Class : Dış kabin açılmaz pencereli. Air condition, gardrop, banyo, saç kurutma makinası, LCD Tv, minibar, koltuk. 16 m2 kabin. 2 kişilik konaklamalara uygun kabin tipleri geminin 8. katında; 3. kişinin de konaklayabileceği kabinlerde sofa bed bulunmakta olup geminin 5. katındadır.

- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

Gemi İptal Şartları

PROMOSYON TURLARDA İPTAL HAKKI OLMAYIP %100 KESİNTİ YAPILCAKTIR

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Sevda Akcabelen
  Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Baltık Başkentleri Costa Magica İle

14.000 ₺ 'dan itibaren
09/08/20

Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

19.390 € 'dan itibaren
08/11/20

CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

7.700 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

11.290 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Bahamalar Turu

11.690 ₺ 'dan itibaren
08/12/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Batı Karayipler Turu

14.990 ₺ 'dan itibaren
17/11/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Doğu Karayipler

12.200 € 'dan itibaren
19/07/20

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

9.300 ₺ 'dan itibaren
27/10/20

Miami Bahamalar Havana Turu Empress Of The Seas ile

11.290 ₺ 'dan itibaren
09/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Independence Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Mariner Of The Seas ile

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Navigator Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Bahama Karayip Havana

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Karayip Bahama Havana

13.800 ₺ 'dan itibaren
25/11/20

Miami Karayip Havana

10.500 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

9.900 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Muhteşem Kanarya Adaları

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

15.690 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

9.700 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

12.690 ₺ 'dan itibaren
16/09/20

TEK SEFERDE 8 ÜLKE

6.014 ₺ 'dan itibaren
25/10/21

İstanbul çıkışlı Ege Adriyatik Turu

10.400 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

14.600 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

17.200 ₺ 'dan itibaren
26/07/20

Norwegian Spirit ile Japonya ve Güney Kore turu

BENZER TURLARIMIZ

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Baltık Başkentleri Costa Magica İle

14.000 ₺ 'dan itibaren
09/08/20

Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

19.390 € 'dan itibaren
08/11/20

CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

7.700 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

11.290 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Bahamalar Turu

11.690 ₺ 'dan itibaren
08/12/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Batı Karayipler Turu

14.990 ₺ 'dan itibaren
17/11/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Doğu Karayipler

12.200 € 'dan itibaren
19/07/20

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

9.300 ₺ 'dan itibaren
27/10/20

Miami Bahamalar Havana Turu Empress Of The Seas ile

11.290 ₺ 'dan itibaren
09/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Independence Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Mariner Of The Seas ile

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Navigator Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Bahama Karayip Havana

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Karayip Bahama Havana

13.800 ₺ 'dan itibaren
25/11/20

Miami Karayip Havana

10.500 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

9.900 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Muhteşem Kanarya Adaları

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

15.690 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

9.700 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

12.690 ₺ 'dan itibaren
16/09/20

TEK SEFERDE 8 ÜLKE

6.014 ₺ 'dan itibaren
25/10/21

İstanbul çıkışlı Ege Adriyatik Turu

10.400 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

14.600 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

17.200 ₺ 'dan itibaren
26/07/20

Norwegian Spirit ile Japonya ve Güney Kore turu