BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ JEWEL OF THE SEAS İLE


08.03.2020
8 Gece 9 Gün

9.900 ₺
Satın Al
08.03.2020 - 16.03.2020
8 Gece - 9 Gün
İç Kabin/1 Tam 1 Yarım İÇ KABİN
9900 ₺
SEÇ
08.03.2020 - 16.03.2020
8 Gece - 9 Gün
Dış Kabin/1 Tam 1 Yarım DIŞ KABİN
10400 ₺
SEÇ
08.03.2020 - 16.03.2020
8 Gece - 9 Gün
Balkonlu Kabin/ 1 Tam 1 Yarım BALKONLU KABİN
10900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 9.900 ₺
İlave Yatak 9.400 ₺
Tek Kişi 17.800 ₺
0 - 1 Yaş 2.000 ₺
2 - 17 Yaş 8.900 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Fly Dubai Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul(Saw)-Dubai/Dubai İstanbul(Saw) Havalimanı uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri(2000 TL)

  *Havalimanı-Liman-Havalimanı transferleri

  *Jewel Of The Seas gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece Tam Pansiyon konaklama

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  08.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ile buluşuy...
  2. Gün
  İstanbul-Dubai
  Fly Dubai havayolları ile Dubaiye hareket ediyoruz. Dubaiye varışımıza istinaden havalimanında bizi ...
  3. Gün
  Dubai,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizi...
  4. Gün
  Abu Dhabi,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz limana sabah saat 08:00 de yanaşacaktır.Dünyanın en zengin kenti kabul edilen ve BAEnin (Bir...
  5. Gün
  Sir Bani Yas,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz 08.00 de Sir Bani Yas limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyece...
  6. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
  7. Gün
  Muscat,Umman
  Gemimiz sabah saat 07:00 de limana yanaşacaktır. Maskat, Antik Romadan beri Dünyanın en büyük limanl...
  8. Gün
  Dubai,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz sabah saat 14.00 de Dubai limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz bugün serbest zaman a...
  9. Gün
  Dubai-İstanbul
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemimizden çıkış işlemlerimizi yaparak serbest zaman alıyo...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • Sevda Akcabelen
   Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

  YORUM YAZ

  08.03.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde yetkililerimiz ile buluşuyoruz.
  2. Gün
  İstanbul-Dubai
  Fly Dubai havayolları ile Dubaiye hareket ediyoruz. Dubaiye varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen aracımız ile Dubai limanında bizleri bekleyen gemimize transfer oluyoruz.Dubai, dünyadaki tek 7-yıldızlı Otel olan Burj Al Arab Oteline ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca yine palmiye şeklinde ve insan yapımı takım adası Palm Jumeirahta burada bulunmaktadır. Muhteşem Atlantis Oteli, dünyadaki en büyük insan yapımı marina olan Dubai Marina, Burj Gölü, 828 metre uzunlukla dünyanın en uzun binası olan Burj Al Khalifa, geleneksel Arap pazarı olan “Souk Al Bahar”, Şeyh Zayit Caddesi, The Springs ve Emirates Hills mahalleleri ve devasa alışveriş merkezleriyle Dubai sizi tam anlamıyla büyüleyecektir. Dileyen misafirlerimiz gemiye biniş öncesinde rehberimizin düzenlyeceği ekstra panaromik Dubai şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dubainin ilk kurulduğu şehir olan Eski Dubai bölgesi Bur Dubaiyi ziyaret edeceğiz. İlk olarak El Fahidi Hisarı bölgesinde 1787 yılında istila etmek isteyen güçlere karşı kullanılmış ve sonradan müze haline getirilmiş Dubai Müzesini ziyaret edeceğiz. Buradaki ziyaretimizin ardından Deira bölgesine geçerek sehrin popüler Gold Souk (Altın Pazarı) ve Spice Bazaar (Baharat Çarşısı) bolgesinde serbest zaman verecegiz. Buradaki gezimizin ardından Jumeriah bölgesine geçerek Burj Al Arab Oteli ni ve Jumeirah Plajını fotograflama fırsatı bulacağız.( Dubai şehir turu kişi başı 40 USD )
  3. Gün
  Dubai,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Çöl Safari turuna katılabilirler. Arap yarımadasının olmazsa olmaz turu olarak bilinir. Turumuzda önce 4x4 araçlar ile gemimizden hareket ediyoruz. 45 dakikalık bir yolculuk ile çöle ulaşıyoruz. Profesyonel şoförlerimizin lastiklerin havalarını indirmek için verdikleri 10 dakikalık moladan sonra turumuz başlıyor. Nefes kesici çöl safarimizde kum tepelerinin üzerinden geçerken heyecanın doruklarını yaşayacaksınız. Safarinin ardından isteyenler ekstra olarak deve turu ve kum sörfü yapabilirler. Dubai nin olmazsa olmazlarından olan safari turumuzun sonrasında araçlarımız sizi gemimize kadar bırakıyor. Geceleme gemimizde. Gemimiz limandan 17:00 de ayrılacaktır. (Çöl Safari Turu Kişi başı 70 USD )
  4. Gün
  Abu Dhabi,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz limana sabah saat 08:00 de yanaşacaktır.Dünyanın en zengin kenti kabul edilen ve BAEnin (Birleşik Arap Emirlikleri) baskenti olan Abu Dhabi turumuz esnasında zenginliğin neler yaptırabildiğine tanıklık edeceğiz. Çöl olmasına rağmen milyar dolarlar harcanarak yemyeşil bir görünümü olan kentte en ilgi çeken yapı sizleri gezdireceğimiz Seyh Zayed Camisidir. Dünyanın en güzel ve büyük camilerinden biri olan bu yapı beyaz mermerden muhteşem mimarisi haricinde, barındırdığı Dünyanın en büyük avizesi ve Dünyanın en büyük el dokuma halısı ile de dikkat çekiyor. Sonrasinda Emirates Palace Hotel onunde verecegimiz fotograf molasiyla devam edecek. Sonrasinda 74 katlı Etihad Kulesini, Marinayi, Dalgakirani, Lulu Adasini ve Corniche Yolunu panoramik olarak gorerek turumuzu sonlandiriyoruz. Dünyanın ilk ve en büyük dairesel gökdeleni Aldar Head Quarter, Etihad gökdelenleri gibi çok ilginç mimari tarzda yapılar ile Saadiyat Adası nda yapılmakta olan Louvre, Guggenheim gibi müze inşaatlarını panoramik olarak görüp şehrin zenginliğini tanıdıktan sonra gemimize döneceğiz.*Cami gezisi esnasinda bayanlarin uzun kollu, uzun pacalı bol giysiler ve sal bulundurmasi; beylerin ise diz altinda sort veya pantolon giymeleri gerekmektedir. (Abu Dhabi Şehir ve Şeyh ve Zayed Camisi Turu 80 USD ) Gemimiz limandan 20:00 de ayrılacaktır.
  5. Gün
  Sir Bani Yas,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz 08.00 de Sir Bani Yas limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Sir Bani Yas şehir turuna katılabilirler. Sir Bani Yas adası, Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti Abu Dhabinin 170 km açığında yer alan doğal bir adadır. Abu Dhabiye ilk yerleşen Bani Yas kabilesinden ismini alan ada, Birleşik Arap Emirlikleri nin en büyük vahşi yaşam rezervidir. 36 arkeolojik siteye ev sahipliği yapan adada en eski kalıntılar milattan sonra 600 yılından kalma bir Hristiyan manastırına aittir. Ada etrafında tekne turu, cipler ile vahşi yaşam safarisi, inci dalışı, kum sörfü, şnorkel, at binme adada yapılabilecek etkinliklerden olabilir. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 18.00 de ayrılacaktır.( Sir Bani Yas Turu kişi başı 40 USD )
  6. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda şansınızı deneyebilirsiniz.
  7. Gün
  Muscat,Umman
  Gemimiz sabah saat 07:00 de limana yanaşacaktır. Maskat, Antik Romadan beri Dünyanın en büyük limanlarından biri olarak tanınmıştır. Zamanda yolculuk yaparak nefes kesici Al Jalali ve Al Mirani Kalelerini, kalabalık Arap pazarlarını gorun, Sultan Qaboos Camisini ve Bait Al Zübair Müzesini ziyaret edin. 5 adet minareye sahip olan Sultan Qaboos Ulu Camisi, 17. yüzyıldan kalma Nizwa ve Jabrin Kaleleri, Qasr Al Alam yani Sultan Sarayı, doğal güzellikleri ve deniziyle Wadi Arbayeen sizleri bekliyor olacak. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en büyük ikinci tek parça el dokuma halısı ve kristal avizelerin de olduğu Sultan Qaboos Camisini ziyaret ediyoruz. Sultan Sarayında fotoğraf molası verip, Al Celali Kalesi, Al Mirani Kalesini panoramik olarak gördükten sonra eski Muscat kültürünü yakından görebileceğiniz Bayt Al Zubair Müzesini gezeceğiniz ve Muscat Opera Sarayı nı göreceğiz. Ardından Matrah çarşısında alışveriş içi serbest zamanımız olacak. *Cami gezisi esnasında bayanların uzun kollu, uzun paçalı bol giysiler ve sal bulundurması beylerin ise diz altında şort veya pantolon giymeleri gerekmektedir. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 17:00 de ayrılacaktır. ( Maskat Şehir Turu kişi başı 60 USD )
  8. Gün
  Dubai,Birleşik Arap Emirlikleri
  Gemimiz sabah saat 14.00 de Dubai limanına yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz bugün serbest zaman alarak alışveriş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimizin düzenleyeceği turlardan birine katılabilirler. Gemimiz bu gece Dubai limanındadır.
  9. Gün
  Dubai-İstanbul
  Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemimizden çıkış işlemlerimizi yaparak serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir, dileyen misafirlerimiz kendileri şehri gezebilir alışveriş için vakit ayırabilirler. Gezimizin bitiminde rehberimizin belirlediği noktada buluşarak havalimanına transfer oluyoruz. Fly Dubai Havayolları ile Sabiha Gökçen e uçuyoruz. İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Sevda Akcabelen
   Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 3. Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Birleşik Arap Emirlikleri Jewel Of The Seas İle
  İç Kabin/1 Tam 1 Yarım
  08.03.2020 9.900 ₺ 17.800 ₺ 9.400 ₺ 2.000 ₺ 8.900 ₺ Satın al
  Birleşik Arap Emirlikleri Jewel Of The Seas İle
  Dış Kabin/1 Tam 1 Yarım
  08.03.2020 10.400 ₺ 18.800 ₺ 9.900 ₺ 2.000 ₺ 9.400 ₺ Satın al
  Birleşik Arap Emirlikleri Jewel Of The Seas İle
  Balkonlu Kabin/ 1 Tam 1 Yarım
  08.03.2020 10.900 ₺ 19.800 ₺ 10.400 ₺ 2.000 ₺ 9.900 ₺ Satın al
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Sevda Akcabelen
   Sevda Akcabelen Merhaba, İlk defa deneyimlediğimiz gemi seyahatimizde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan rehberimiz Tolga Çetin e sonsuz teşekkür ederiz. Bize her konuda yardımcı olmuştur, son günümüzde eğlenceli şehir turu ile seyahatimizi tamamlamıştır. Başka bir seyahatte tekrar karşılaşmak ümidiyle. Teşekkürler

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  8.500 € 'dan itibaren
  12/03/20

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Akdeniz Costa Smeralda İle

  17.500 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Akdenizden Baltıklara Costa Magica ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  05/05/20

  Akdenizden Lizbon a Lizbon dan Aarhus Fiyortlarına Costa Fascinosa

  13.500 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Amerikanın 5 Harikası Costa Luminosa İle

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/09/20

  Baltık Başkentleri Costa Magica İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  19/07/20

  Baltık Başkentleri Jewel Of The Seas İle

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  04/06/20

  Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

  7.000 € 'dan itibaren
  10/05/20

  Bati Akdeniz Rccl Allure Of The Seas Ile

  8.500 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Birlesik Arap Emirlikleri Costa Diadema İle

  7.500 € 'dan itibaren
  21/02/20

  Birlesik Arap Emirlikleri Pullman Horizon İle

  11.800 € 'dan itibaren
  20/02/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Costa Pacifica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  Brezilyadan Barselonaya

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Büyük Britanya Costa Fortuna İle

  14.500 € 'dan itibaren
  27/02/20

  CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/09/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  Costa Pacifica İle İtalya, İspanya, Sicilya

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  07/02/20

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Diadema İle İbizalı Akdeniz

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  28/11/20

  Explorer Of The Seas ile Doğu Karayipler

  14.400 € 'dan itibaren
  15/02/20

  Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Ispanya Portekiz Almanya Fransa Costa Fortuna İLe

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

  17.900 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Mediterranea ile Mauritius Seyşeller Madagaskar Reunion Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Miami Meksika Bahamalar Msc Armonia İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  25/04/20

  Miami Meksika Karayipler

  11.400 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  10.500 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  11.000 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  7.400 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Muhteşem Avrupa Costa Favolosa İle

  6.200 ₺ 'dan itibaren
  03/11/20

  Muhteşem Kanarya Adaları

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Norwegian Jewel Ile Avusturalya Yeni Zellanda Tazmanya Turu

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Norwegian Jewel İle Avusturalya Yeni Zellanda Tazmanya Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Norwegian Joy İle Miami Panama Kanalı Turu

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Norwegian Pearl Ile Miami Panama Kanali Turu

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Norwegian Star ile Şili Fiyortlarından Rioya

  8.700 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Oasis of the Seas ile Batı Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  25/04/20

  Oasis of the Seas ile Doğu Karayipler

  12.500 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  15/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

  11.400 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

  11.400 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Singapur Tayland KamboçyaTuru Costa Fortuna ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Kamboçya VietnamTuru

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  16/09/20

  TEK SEFERDE 8 ÜLKE

  11.500 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  İspanya Portekiz Fransa İngiltere İsveç Costa Magica ile

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  İspanya,Portekiz,Fransa,Almanya Fortuna ile

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İle

  12.000 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

  BENZER TURLARIMIZ

  8.500 € 'dan itibaren
  12/03/20

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  17/02/20

  Akdeniz Costa Smeralda İle

  17.500 ₺ 'dan itibaren
  15/05/20

  Akdenizden Baltıklara Costa Magica ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  05/05/20

  Akdenizden Lizbon a Lizbon dan Aarhus Fiyortlarına Costa Fascinosa

  13.500 ₺ 'dan itibaren
  11/02/20

  Amerikanın 5 Harikası Costa Luminosa İle

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/09/20

  Baltık Başkentleri Costa Magica İle

  10.400 ₺ 'dan itibaren
  19/07/20

  Baltık Başkentleri Jewel Of The Seas İle

  4.500 ₺ 'dan itibaren
  04/06/20

  Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

  7.000 € 'dan itibaren
  10/05/20

  Bati Akdeniz Rccl Allure Of The Seas Ile

  8.500 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Birlesik Arap Emirlikleri Costa Diadema İle

  7.500 € 'dan itibaren
  21/02/20

  Birlesik Arap Emirlikleri Pullman Horizon İle

  11.800 € 'dan itibaren
  20/02/20

  Brezilya Arjantin Uruguay Costa Pacifica ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  14/04/20

  Brezilyadan Barselonaya

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Büyük Britanya Costa Fortuna İle

  14.500 € 'dan itibaren
  27/02/20

  CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/09/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  20/11/20

  Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  Costa Pacifica İle İtalya, İspanya, Sicilya

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  07/02/20

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Diadema İle İbizalı Akdeniz

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  28/11/20

  Explorer Of The Seas ile Doğu Karayipler

  14.400 € 'dan itibaren
  15/02/20

  Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  Ispanya Portekiz Almanya Fransa Costa Fortuna İLe

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  21/06/20

  MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

  17.900 ₺ 'dan itibaren
  28/02/20

  Mediterranea ile Mauritius Seyşeller Madagaskar Reunion Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  19/04/20

  Miami Meksika Bahamalar Msc Armonia İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  25/04/20

  Miami Meksika Karayipler

  11.400 € 'dan itibaren
  23/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  10.500 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  11.000 ₺ 'dan itibaren
  17/04/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  7.400 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Muhteşem Avrupa Costa Favolosa İle

  6.200 ₺ 'dan itibaren
  03/11/20

  Muhteşem Kanarya Adaları

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  30/05/20

  Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Norwegian Jewel Ile Avusturalya Yeni Zellanda Tazmanya Turu

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  Norwegian Jewel İle Avusturalya Yeni Zellanda Tazmanya Turu

  12.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Norwegian Joy İle Miami Panama Kanalı Turu

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Norwegian Pearl Ile Miami Panama Kanali Turu

  11.900 ₺ 'dan itibaren
  28/04/20

  Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

  15.900 ₺ 'dan itibaren
  14/02/20

  Norwegian Star ile Şili Fiyortlarından Rioya

  8.700 ₺ 'dan itibaren
  07/03/20

  Oasis of the Seas ile Batı Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  25/04/20

  Oasis of the Seas ile Doğu Karayipler

  12.500 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  15/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  04/04/20

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  24/03/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

  13.000 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

  11.400 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  13/11/20

  Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

  11.400 ₺ 'dan itibaren
  10/02/20

  Singapur Tayland KamboçyaTuru Costa Fortuna ile

  9.800 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Singapur Malezya Tayland Kamboçya VietnamTuru

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  10/06/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  16/09/20

  TEK SEFERDE 8 ÜLKE

  11.500 ₺ 'dan itibaren
  18/05/20

  İspanya Portekiz Fransa İngiltere İsveç Costa Magica ile

  5.400 ₺ 'dan itibaren
  30/04/20

  İspanya,Portekiz,Fransa,Almanya Fortuna ile

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

  6.400 ₺ 'dan itibaren
  07/05/20

  İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İle

  12.000 ₺ 'dan itibaren
  18/06/20

  İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle