MSC BELLİSİMA İLE AKDENİZ TURU


21.07.2019
7 Gece 8 Gün

9.000 ₺Bu fırsat kaçtı ...21/07/19 -
7 Gece - 8 Gün
Balkonlu Bella Balkonlu Kabin
9000 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 9.000 ₺
İlave Yatak 8.500 ₺
Tek Kişi 15.500 ₺
0 - 2 Yaş 2.500 ₺
3 - 17 Yaş 8.000 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul -Milano/İstanbul Havalimanı uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri

  *Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

  *Msc Bellisima gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece Tam Pansiyon konaklama

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği

  * Gemi servis ücreti
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

  *Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

  *Programda belirtilen ve gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir)

  *Vize bedeli (120 €)

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat sağlık sigortası ( 65 yaş ve üstü için sür prim uygulanır )

  *Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 1901 SABIHA GOKCEN - MALPENSA
09:50 - 11:45
TK - 1902 MALPENSA - SABIHA GOKCEN
12:45 - 16:30
TUR PROGRAMI

21.07.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
Milano-Cenova
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde Tura Turizm yetkili...
2. Gün
Napoli-İtalya
Gemimiz saat 11.00 de Napoli limanında yanaşacaktır. İtalya’nın onemli denizcilik kenti olan Napoli’...
3. Gün
Messina-İtalya
Gemimiz sabah saat 08.00 de Messina limanına yanaşacaktır. Akdeniz’in en buyuk adası olan Sicilya Ad...
4. Gün
Valetta-Malta
Gemimiz sabah saat 08.00 de Valetta limanına yanaşacaktır. Malta Şövalyeleri tarafından kurulmuş ve ...
5. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
6. Gün
Barselona-İspanya
Gemimiz sabah saat 07.00 de Barselona limanına yanaşacaktır.Kenti dolaşmak ve keyifli zaman geçirmek...
7. Gün
Marsilya -Fransa
Gemimiz sabah saat 08.00 de Marsilya limanına yanaşacaktır.Marsilya Limanı ticaret hacmi ve alan ola...
8. Gün
Cenova-Milano
Gemimiz sabah saat 08.00 de Cenova limanına yanaşacaktır.Kahvaltının ardından rehberimizin belirleye...
EKSTRA TURLAR

Napoli-Sorrento Turu : 65 Euro
Sicilya Turu : 80 Euro
Valetta Şehir Turu : 65 Euro
Barselona Turu : 65 Euro
Marsilya Turu : 75 Euro

UYARILAR VE NOTLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

21.07.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
Milano-Cenova
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde Tura Turizm yetkilileri ile buluşma.Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları ile Milano ya hareket ediyoruz. Milano ya varış ve havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Savona limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman.Gemimiz akşam 17.00 de Cenova limanından ayrılıyor.
2. Gün
Napoli-İtalya
Gemimiz saat 11.00 de Napoli limanında yanaşacaktır. İtalya’nın onemli denizcilik kenti olan Napoli’de, San Carlo Tiyatrosunu, Reale San Francesco di Paola Bazilikasını, Castel Nouvo’ yu, Umberto Galerisini görebilirsiniz. Daha sonra Via Toledo caddesi boyunca yuruyebilirsiniz. Cadde boyunca birbirinden ihtişamlı yapılar, kucuk yerel dukkanlar gormek mumkundur. Caddenin sonuna doğru Napoli Ulusal Arkeoliji Muzesini gorebilirsiniz. Avrupa’ nın en buyuk iki yanardağından biri olan Vezuv Yanardağı Napoli’ dedir. Dağın eteklerinde bulunan ve M.S. 79 yılındaki buyuk patlamada tamamiyle yok olan Pompei Antik Kenti bulunur. Ve Arkeoloji muzesinde Pompei ve Herculaneum Antik kentinde bulunan eserler sergilenir. Tarihte bir yolculuk yapmak isterseniz muzeyi gezebilir ya da Pompei Antik Kentine gidebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Napoli turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 19.30 da limandan ayrılacaktır.
3. Gün
Messina-İtalya
Gemimiz sabah saat 08.00 de Messina limanına yanaşacaktır. Akdeniz’in en buyuk adası olan Sicilya Adası’nın kuzey doğusunda bulunan Messina, coğrafi konumu dolayısıyla tarih boyunca onemli ve stratejik bir yer olmuş ve bir cok savaşın nedeni olmuştur. Yakın tarihinde gecirdiği cok buyuk depremler ve Tsunami ile bugunku Messina’ da gecmişin izlerini taşıyan az sayıda yapıdan biri olan şehrin katedrali ic mimarisi ve astronomik saat kulesiyle unludur. Messina kentinin adı, buraya goc eden ve burayı bir ticaret noktası haline gelen Messeneli Yunan denizciler tarafından konulmuştur. Taormina kenti mutlaka gormeniz gereken tipik bir İtalyan kasabasıdır. Bu guzel kasabadan Etna Yanardağını gormeniz mumkun olacaktır. 10. yy da arapların yaşamış olduğu Sicilya Adasında, bugun hala Arap etkisinin gorunduğu yapılar vardır ve bunlardan biri de Taormina’ da bulunan Corvaja Sarayıdır. Taormina’da ayrıca Greko-Romen bir antik donem tiyatrosu da bulunmaktadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Messina turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.Gemimiz akşam saat 18.00 de limandan ayrılacaktır.
4. Gün
Valetta-Malta
Gemimiz sabah saat 08.00 de Valetta limanına yanaşacaktır. Malta Şövalyeleri tarafından kurulmuş ve ayrıca UNESCODünya Kültür Mirası Listesinde bulunan bir kent olan Valletta muhteşem manzarası, şövalyeler zamanından kalma yapıları ileziyaretçileri ortaçağ yıllarına götüren tarihi bir şehir merkezine sahiptir. İtalyan Barok Dönem ressamlarından Caravaggio nun imzalı tek tablosunun bulunduğu St John the Baptist Katedrali, muhteşem barok iç mimarisiyle ziyaretçileri büyülemektedir.Şehirde şövalyeler döneminden kalan Büyük Ustat Sarayı, mükemmel manzarasıyla Barrakka Bahçesi, renkli cadde ve sokak-ları ile La Valletta tekrar gelinmek istenen bir yer olacaktır. Adada ayrıca "Sessiz Kent"olarak bilinen ortaçağ surları ve tipik ortaçağ kale formundaki şehir Mdina görülmesi gereken bir yerdir. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Valetta şehir turuna katılabilirler.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz . Gemimiz limandan 18.00 de ayrılacaktır.
5. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
6. Gün
Barselona-İspanya
Gemimiz sabah saat 07.00 de Barselona limanına yanaşacaktır.Kenti dolaşmak ve keyifli zaman geçirmek isteyenmisafirlerimiz Mont Juic e çıkıp eşsiz Barselona manzarasını izleyebilirler. Daha sonrasında Ulusal Tarih Müzesi, Barselona ArenasıParc Guell, La Sagrada Familia, Passeig de Gracia, Casa Mila, Casa Batlo, Katalunya Meydanı, Gotik Katedral ve mahalleyi geze-bilirsiniz. Barselona Katalunya Bölgesinde yaşayan ve yaklaşık 1.6 milyon nüfusa sahip, oldukça ünlü bir şehirdir. Las Rambla üze-rinde onlarca mağaza ve restoran bulunur. Bunların dışında Barcelonata adı verilen yeni kentin bulunduğu yerde plajlar vardır.Kolombus sütunu, gümrük binası, denizcilik müzesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.1852 yılında doğmuş olan Antoni Gaudi burada yaşamış olan dünyaca ünlü bir mimardır. Bugün kentin birçok yerinde farklı tarzdakiyapıları hala durmaktadır. En büyük eseri olan La Sagrada Familia ise ölümünün 100. yılı olan 2026 yılında bitirilmesi planlananmuhteşem bir yapıdır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Barselona turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 18.00 de limandan ayrılacaktır.
7. Gün
Marsilya -Fransa
Gemimiz sabah saat 08.00 de Marsilya limanına yanaşacaktır.Marsilya Limanı ticaret hacmi ve alan olarak Akdenizin en büyük limanıdır.Limanın şehir merkezine olan uzaklığı otobüsle yaklaşık 25 dakika kadardır. Bu limanda görülmeye değer iki şehir vardır. Bunlardan biri Aix-en Provence ve diğeri de Marsilya şehridir. Aix-en Provence Şehri, Provence bölgesinde yaşayanlar tarafından eğitim ve sanat şehri olarak tasfir edilir. Dünyanın ünlü markalarının bulunğu sokaklar, eski ve yeni kentin otantik cadde ve sokakları, kentin her yerinde karşımıza çıkan meydanlar ve bu meydanlardaki farklı tarzlara ve hikayelere sahip çeşmeleri ile büyüleyici bir şehirdir.Marsilya şehri ise, M.Ö. 6. yy da Foçalı denizciler tarafından kurulan bir şehirdir. Şehir bugünkü marina olarak kullanılan tarihi limanın etrafında kurulmuş bir kenttir. Limanın girişini korumakla görevli St. John ve St. Nikolas hisarları bugün restorasyonlarla veetraflarına yapılan yeni yapılarla dikkat çekmektedir. Kentin tepesinde bulunan Notre Dame de la Garde, şehri ve şehre gelen ziya-retçileri her daim selamlamaktadır. St Charles Tren İstasyonu, Longchamp Sarayı ve Kornişi gezerek şehrin büyüsünü yaşayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marsilya turuna katılabilirler.Gemimiz limandan akşam 18.00 de ayrılacaktır.
8. Gün
Cenova-Milano
Gemimiz sabah saat 08.00 de Cenova limanına yanaşacaktır.Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte gemiden iniyoruz ve İstanbul a dönüş için bizi bekleyen aracımızla Milano havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımız ardından Türk havayollarının uçuşu ile İstanbul a uçuyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışımızın ardından bir sonraki turda buluşma dilekleri ile birbirimize veda ediyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Msc Bellisima İle Akdeniz Turu
Balkonlu Bella
21/07/19 9.000 ₺ 15.500 ₺ 2.500 ₺ 8.000 ₺

Napoli-Sorrento Turu : 65 Euro
Sicilya Turu : 80 Euro
Valetta Şehir Turu : 65 Euro
Barselona Turu : 65 Euro
Marsilya Turu : 75 Euro


YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

8.900 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

7.500 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

5.900 ₺ 'dan itibaren
25/10/19

Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/10/19

Norwegian Epic İle İtalya Fransa İspanya Turu

4.500 ₺ 'dan itibaren
14/10/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

3.900 ₺ 'dan itibaren
10/11/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

13.800 ₺ 'dan itibaren
27/09/19

Norwegian Joy İle Alaska Turu

12.800 ₺ 'dan itibaren
30/11/19

Norwegian Joy İle Los Angeles Meksika Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
09/02/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
28/08/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

12.800 ₺ 'dan itibaren
21/09/19

Norwegian Bliss İle Alaska Turu

10.900 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

9.800 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası

7.900 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/10/19

Costa Fortuna İle Cazibeli Akdeniz

6.500 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

Costa Pacifica İle İtalya İspanya Balear Adaları Malta Turu

BENZER TURLARIMIZ

8.900 ₺ 'dan itibaren
21/11/19

Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

7.500 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

5.900 ₺ 'dan itibaren
25/10/19

Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/10/19

Norwegian Epic İle İtalya Fransa İspanya Turu

4.500 ₺ 'dan itibaren
14/10/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

3.900 ₺ 'dan itibaren
10/11/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

13.800 ₺ 'dan itibaren
27/09/19

Norwegian Joy İle Alaska Turu

12.800 ₺ 'dan itibaren
30/11/19

Norwegian Joy İle Los Angeles Meksika Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
09/02/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
28/08/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

12.800 ₺ 'dan itibaren
21/09/19

Norwegian Bliss İle Alaska Turu

10.900 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

9.800 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası

7.900 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/10/19

Costa Fortuna İle Cazibeli Akdeniz

6.500 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

Costa Pacifica İle İtalya İspanya Balear Adaları Malta Turu