MUHTEŞEM KANARYA ADALARI


03.11.2020
11 Gece 12 Gün

9.900 ₺

Satın Al
03.11.2020 - 14.11.2020
11 Gece - 12 Gün
İç Kabin IC KABIN
9900 ₺
SEÇ
03.11.2020 - 14.11.2020
11 Gece - 12 Gün
Dış Kabin DIS KABIN
10900 ₺
SEÇ
03.11.2020 - 14.11.2020
11 Gece - 12 Gün
Balkonlu Kabin BALKONLU KABIN
12200 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 9.900 ₺
İlave Yatak 9.600 ₺
Tek Kişi 12.600 ₺
0 - 1 Yaş 7.200 ₺
2 - 17 Yaş 8.900 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Milano-İstanbul Havalimanı uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri

  *Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

  *Costa Favolosa gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 11 gece Tam Pansiyon konaklama

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

  *Gemi servis ücreti (Günlük 10 € kişi başı gemide ödenir )

  *Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

  *Programda belirtilen ve gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir)

  *Vize bedeli (120 €)

  *Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat sağlık sigortası ( 65 yaş ve üstü için sür prim uygulanır )

  *Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

03.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Milano-Savona
İstanbul havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve Tura Turizm yetkilisi ile buluşuyoruz. Check-...
2. Gün
Marsilya/Aıx En Provence
Gemimiz sabah saat 08.00 de Marsilya limanında yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizle ber...
3. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
4. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
5. Gün
Arrecife de Lanzarote, İspanya/Kanarya Adaları
Gemimiz saat 13.00 de limana yanaşacaktır.Atlas Okyanusu´nda, Afrika Kıtasına 300 km uzakta, Fas ile...
6. Gün
Santa Cruz de Tenerife,İspanya/Kanarya Adaları
Gemimiz saat 08.00 de Santa Cruz de Tenerife limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız sabah kahva...
7. Gün
Funchal-MADEİRA
Gemimiz sabah saat 08.00 de Funchal limanına yanaşacaktır.Funchal, Portekizin Madeira Özerk Bölgesin...
8. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
9. Gün
Malaga/İSPANYA
Gemimiz sabah saat 08.00 de Malaga limanına yanaşacaktır.Malaga, İber Yarımadasının doğusunda, Endül...
10. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
11. Gün
Civitavecchia - ROMA
Gemimiz sabah saat 09.00 da Civitavecchia limanına yanaşacaktır.Civitavecchia Limanı, "Sonsuzluğun Ş...
12. Gün
Savona-Milano-İstanbul
Gemimiz saat 08.30 da Savona limanına yanaşıyor. Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saa...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

03.11.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Milano-Savona
İstanbul havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve Tura Turizm yetkilisi ile buluşuyoruz. Check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile Milano ya uçuyoruz. Milano havalimanına varışımızın ardından gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 17.00 de limandan kalkacaktır.
2. Gün
Marsilya/Aıx En Provence
Gemimiz sabah saat 08.00 de Marsilya limanında yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizle beraber ekstra olarak düzenlenecek olan Aix en Provence turuna katılabilirler. Limandan ayrılıp yaklaşık 50 dakikalık özel otobüsümüz ile yapacağımız yolculuk sonrası ünlü ressam Cezannenin Doğduğu yer olarak bilinen ve ilk olarak Romalılar tarafından kurulan, üniversite ve kaplıcalar kenti olan Aix en-Provence turumuzda, Romanesk ön cephesi ile sizleri gerçekten büyüleyecek olan XII yüzyılda yapılmış meşhur St. Saviours Katedrali yle başlayacak. Şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında antik hanlar, Adalet Sarayı, Belediye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Fransanın Harika restaurantlarında deniz ürünlerini tatmanızı tavsiye ederiz.Gemimiz 17.00 de limandan ayrılacaktır. (Aıx En Provence ekstra Turu Kişi başı 80 EUR)
3. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
4. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
5. Gün
Arrecife de Lanzarote, İspanya/Kanarya Adaları
Gemimiz saat 13.00 de limana yanaşacaktır.Atlas Okyanusu´nda, Afrika Kıtasına 300 km uzakta, Fas ile aynı paralelde yer alan Lanzarote´de ısı 20-28 derece arasında değişir, ancak yılda 10 gün kadar yağmur yağar. Neredeyse her evin arka bahçesinde bir volkan var dedirtecek kadar çok, görünümleriyle ilginç oldukları kadar korkunç da bulabileceğiniz volkanlardan çıkan lavlardan oluşuyor bu ada. Kumsalı bile siyah. Siyah dokusu içine beyaz ve maviyi alaşımlamış düzayak evleri koyduğunuzda karşınıza çarpıcı bir tablo çıkıyor. Adanın yarıya yakını geçit vermez volkan taşları ve dev volkan kayalarıyla kaplıdır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzeneleyeceği ekstra tura katılabilirler. Bugün yapacağımız tur, programımızın en ilginç turu olacak. Turumuzun ilk bölümünde Timanfaya Milli Parkı’na gideceğiz. Yaklaşık olarak 51 km2’lik bir alana yayılmış tamamen volkanik bir sahayı gezeceğiz. Parkın sembolü ile Arricife’li ünlü sanatçı ve mimar olan Cesar Manrique’nin yaptığı ‘El Diablo’ heykelidir.Burada Volkanlar, tektonik hareketler ve gezegenimizin coğrafi hareketlilikleri ile ilgili çok detaylı bilgiler alacağız. Halen aktif olan bu sahayı gezerken, bastığınız yerin sadece 14 metre altındaki ısının 100 ile 600 derece arasında olduğunu hatırlatan gayzerleri görebileceksiniz. Bu ziyaretimizin ardından adanın en ünlü şarap üretim merkezi olan La Geria’yı ziyaret edeceğiz ve burada bölgenin volkan külleri üzerinde yetişen son derece lezzetli üzümlerinden imal edilen şaraplarından tatma ve satın alma fırsatından faydalanacağız.Gezimizin ardından Bizi Limanda bekleyen gemimize geri dönüyoruz.Gemimiz limandan 19.00 da ayrılacaktır. (Arrecife de Lanzarote turu kişi başı 65 Euro)
6. Gün
Santa Cruz de Tenerife,İspanya/Kanarya Adaları
Gemimiz saat 08.00 de Santa Cruz de Tenerife limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Santa Cruz de Tenerife İspanyanın Kanarya Adaları Özerk Bölgesinin Las Palmas de Gran Canaria şehri ile birlikte eş-başkentidir. Ayrıca Santa Cruz de Tenerife İlinin de en büyük kenti ve başkentidir. Şehir Tenerife adasını en önemli yerleşim merkezidir. Kanarya Adaları’nın gözbebeği olan ada, İspanya’nın turizm gelirleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan bir tatil durağı. Plajları, mekânları, doğası ve sıcakkanlı insanlarıyla keşfedilmesi ve yaşanması gereken bir maceranın diğer adıdır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “St.Cruz de Tenerife Şehir Turu” ile bu güzel adayı tanıma fırsatı bulacaklardır. Afrika kıyılarının batı sahilindeki Yedi adadan oluşan Kanarya adalarının en büyüğü olan Tenerife adasında Gemimizin yanaştığı Santa Cruz de Tenerife’den aracımızla ilk olarak şehrin simgesi Auditoruim Adrian Martin görerek başlıyoruz, adanın eşsiz manzaraları eşliğinde Ortva vadisinin şirin kasabası La Ortavada , 17 yy zengin konaklarının en güzeli olan ‘’ Casa Del Balcones’’ i görüyoruz. Sonrasında Siyah Kumsalıyla ünlü olan Puerto De La Cruz ikinci durağımız. Burdaki serbest zamanımızdan sonra Tenerife adasının ilk başkenti olan tarihi kokan sokakları ve Yeni yıl Pazarının kurulduğu La Laguna’ya geliyoruz.Sonraında Gemiye dönmek için araçcımıza binip limana gidiyoruz. İsteyen misafirlerimiz geminin son binişsaatinden önce Santa Cruz de Tenerife’de biraz daha kalabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 17.00 de ayrılacaktır.(Santa Cruz de Tenerife ekstra turu kişi başı 60 Euro )
7. Gün
Funchal-MADEİRA
Gemimiz sabah saat 08.00 de Funchal limanına yanaşacaktır.Funchal, Portekizin Madeira Özerk Bölgesinde Madeira Adasında yer alan belediyelerden biridir. Funchal şehir merkezi tarihi dokusu, mağazaları, kafe ve barlarıyla oldukça keyifli zaman geçirilebilecek biryerdir. 5 Şubat 1985, Funchal doğumlu olan Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, yaptığı yardımlar ve açtığı okullarla yerel halkıngözdesi olan bir sporcudur. Bu yüzden her yerde heykeline rastlamanı mümkündür. Ancak adanın güzelliğini daha iyi görebilmek için Cabo Giraoya, deniz seviyesinden 1026 m yüksekte olan ve Nun Vadisini görebileceğiniz Eira do Serradoya ve botanik bahçesi, kilisesi ve teleferik durağıyla ünlü Monteye gitmenizi öneririz. Monte den şehir merkezine teleferik ile yaklaşık 15 dakikalıkbir seyahat ile varabiliyorsunuz, altınızda onlarca muz bahçesi, güzel mustakil evler, sonsuz Atlantik Okyanusunu ve Limanı izleyerek şehir merkezine kadar inebiliyorsunuz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Funchal turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.Gemimiz 17.00 de limandan ayrılacaktır
8. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
9. Gün
Malaga/İSPANYA
Gemimiz sabah saat 08.00 de Malaga limanına yanaşacaktır.Malaga, İber Yarımadasının doğusunda, Endülüs Özerk Topluluğu arazileri güneyinde, Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol (Güneş Sahili)" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehridir. Cebelitarık Boğazından 100 km doğuda ve en yakın Kuzey Afrika sahilinden 130 km uzaklıktadır. Kentte Endülüs döneminden beri kullanılan Cibralfaro Kalesi, hala boğa güreşlerininyapıldığı arena ve müzesi, Picassonun doğduğu ev olan Picasso Müzesi, Picassonun vaftiz edildiği kiliseyi de içinde bulundurn Al-cazaba bölgesi, Malaga Üniversitesi nin şehir merkezinde olan fakülte binaları, Roma Dönemine ait amfitiyatro kalıntıları, MalagaKatedrali, eski bir arap camisi iken kiliseye dönüştürülen İglesia del Sagrario Kilisesi ve kısaca Larios olarak bilinen Calle Marquesde Larios alışveriş caddesini gezebilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Malaga turuna katılabilirler. Gemimiz saat 13.00 de limandan ayrılacaktır.(Malaga Turu Kişi başı 60 Euro )
10. Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
11. Gün
Civitavecchia - ROMA
Gemimiz sabah saat 09.00 da Civitavecchia limanına yanaşacaktır.Civitavecchia Limanı, "Sonsuzluğun Şehri" Romaya açılan kapıdır. İstanbul gibi 7 tepe üzerine kurulu olan Roma şehri, tarihi ve mimarisi ile Avrupanın en önemli kentlerinden biridir. Bugünkü ekstra turumuzda Civitavecchia limanından grubumuza özel aracımızla hareketimizden yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra Roma şehrine varıp turumuza başlıyoruz. Antik çağda gladyatör oyunlarının düzenlendiği ünlü Colosseumu fotoğraflamak için aracımızdan iniyoruz. (Colosseum dışarıdan fotoğraflanıyor). Constantinus Takını da fotoğrafladıktan sonra tekrar aracımıza binip panoramik Roma turumuzu gerçekleştiriyoruz. Circo Massimo olarak adlandırılan Antik Dünya nın en ünlü hippodromu, Herkül Tapınağı, Vesta Rahibeleri Tapınağı, tiyatro Marcellus Tiyatrosu, Boca Della Verita (Gerçeğin ağzı Taşı), Piazza Veneziadaki beyaz mermerden yapılmış ünlü Vittorio Emanuele sarayı araçla yapacağımız panoromik turda göreceğimiz eserlerden bazıları. Ardından Traforo köprüsünün altında araçımızdan inip turumuza yürüyerek devam ediyoruz. Ünlü Aşk Çeşmesi olarak bilinen Trevi çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri gezildikten sonra verilecek serbest zamanın ardından belirlenen yer olan Popolo meydanında buluşup aracımıza biniyor ve gemimize geri dönüyoruz. Tur esnasında rehberiniz tarafından Roma nın en ünlü tiramisu dükkanından ve en eski dondurmacısından meşhur Roma dondurmasını tatmadan dönmemenizi öneririz. Gemimiz 19.30 da Civitavecchia limanından ayrılacaktır.
12. Gün
Savona-Milano-İstanbul
Gemimiz saat 08.30 da Savona limanına yanaşıyor. Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte gemiden iniyoruz ve İstanbul a dönüş için bizi bekleyen aracımızla Milano havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımız ardından İstanbul a uçuyoruz. Havalimanına varışımızın ardından bir sonraki turda buluşma dilekleri ile birbirimize veda ediyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Muhteşem Kanarya Adaları-Costa Favolosa İle
İç Kabin
03.11.2020 9.900 ₺ 12.600 ₺ 7.200 ₺ 8.900 ₺ Satın al
7+
Muhteşem Kanarya Adaları-Costa Favolosa İle
Dış Kabin
03.11.2020 10.900 ₺ 14.600 ₺ 7.200 ₺ 9.900 ₺ Satın al
Muhteşem Kanarya Adaları-Costa Favolosa İle
Balkonlu Kabin
03.11.2020 12.200 ₺ 17.200 ₺ 7.200 ₺ 11.200 ₺
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltik Baskentleri Princess Anastasia Ile

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Baltık Başkentleri Costa Magica İle

14.000 ₺ 'dan itibaren
09/08/20

Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

19.390 € 'dan itibaren
08/11/20

CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

7.700 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

11.290 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Bahamalar Turu

11.690 ₺ 'dan itibaren
08/12/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Batı Karayipler Turu

14.990 ₺ 'dan itibaren
17/11/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Doğu Karayipler

12.200 € 'dan itibaren
19/07/20

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

9.300 ₺ 'dan itibaren
27/10/20

Miami Bahamalar Havana Turu Empress Of The Seas ile

11.290 ₺ 'dan itibaren
09/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Independence Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Mariner Of The Seas ile

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Navigator Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Bahama Karayip Havana

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Karayip Bahama Havana

13.800 ₺ 'dan itibaren
25/11/20

Miami Karayip Havana

10.500 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

15.690 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

9.700 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

12.690 ₺ 'dan itibaren
16/09/20

TEK SEFERDE 8 ÜLKE

6.014 ₺ 'dan itibaren
25/10/21

İstanbul çıkışlı Ege Adriyatik Turu

10.400 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

14.600 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

17.200 ₺ 'dan itibaren
26/07/20

Norwegian Spirit ile Japonya ve Güney Kore turu

BENZER TURLARIMIZ

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltik Baskentleri Princess Anastasia Ile

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Baltık Başkentleri Costa Magica İle

14.000 ₺ 'dan itibaren
09/08/20

Baltık Başkentleri Msc Meraviglia İle

8.390 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Baltık Başkentleri Princess Anastasia İle

19.390 € 'dan itibaren
08/11/20

CELEBRİTY SOLSTİCE İLE AVUSTRALYA YENİ ZELANDA

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

12.290 ₺ 'dan itibaren
12/09/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

7.700 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Costa Mediterranea İle Büyük Uzakdoğu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Diadema İle İbizalı Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Independence Of The Seas ile Batı Karayipler

11.290 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Bahamalar Turu

11.690 ₺ 'dan itibaren
08/12/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Batı Karayipler Turu

14.990 ₺ 'dan itibaren
17/11/20

Independence Of The Seas İle Miami New York Doğu Karayipler

12.200 € 'dan itibaren
19/07/20

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

9.300 ₺ 'dan itibaren
27/10/20

Miami Bahamalar Havana Turu Empress Of The Seas ile

11.290 ₺ 'dan itibaren
09/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Independence Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Mariner Of The Seas ile

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana Turu Navigator Of The Seas ile

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Bahama Karayip Havana

11.990 ₺ 'dan itibaren
06/09/20

Miami Bahamalar Havana

12.490 ₺ 'dan itibaren
18/09/20

Miami Karayip Bahama Havana

13.800 ₺ 'dan itibaren
25/11/20

Miami Karayip Havana

10.500 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

10.200 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Norveç Fiyortları Turu Costa Fascinosa ile

15.690 ₺ 'dan itibaren
03/11/20

Norwegian Pearl İle Miami Panama Kanalı Turu

11.490 ₺ 'dan itibaren
05/06/20

Portofino da Aşk İbiza da Meşk Diadema İle

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

14.350 ₺ 'dan itibaren
06/06/20

Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

14.100 ₺ 'dan itibaren
15/08/20

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

13.000 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

9.700 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas Ile Çin Japonya Turu

13.400 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

12.690 ₺ 'dan itibaren
16/09/20

TEK SEFERDE 8 ÜLKE

6.014 ₺ 'dan itibaren
25/10/21

İstanbul çıkışlı Ege Adriyatik Turu

10.400 ₺ 'dan itibaren
04/06/20

İtalya İspanya Sicilya Costa Pacifica İ

14.600 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

İzlanda,İskoçya,Almanya Turu Costa Fortuna İle

17.200 ₺ 'dan itibaren
26/07/20

Norwegian Spirit ile Japonya ve Güney Kore turu