PULLMAN ZENİTH İLE BALTIK BAŞKENTLERİ


02.05.2020
7 Gece 8 Gün

4.900 ₺Bu fırsatta son 2 kişi kaldıSatın Al
02.05.2020 - 09.05.2020
7 Gece - 8 Gün
İç Kabin İç Kabin
4900 ₺
SEÇ
09.05.2020 - 16.05.2020
7 Gece - 8 Gün
Dış Kabin Dış Kabin
5900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.900 ₺
İlave Yatak 4.700 ₺
Tek Kişi 9.100 ₺
0 - 2 Yaş 2.700 ₺
3 - 17 Yaş 4.500 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   * Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Kophenhag-Helsinki/İstanbul uçuşları

   * Liman ve havalimanı vergileri

   * Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

   * Pullmantur Zenith gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece HER ŞEY DAHİL konaklama

   * Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

   * TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

   * Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

   * Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

   * Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği* Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,mağazalarda ürünler vb)

   * Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )

   * Gemi servis ücreti (77 € rezervasyon esnasında ödenir)

   * Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

   * Schengen Vize bedeli 120 € (Rusya için ekstra tura katılmanız durumunda vize gerekmemektedir aksi takdirde Rusya da dışarı çıkabilmeniz için vize almanız gerekir)

   * Seyahat ve iptal sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır)

   * Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

   * Sağlık hizmetleri

   * Güzellik merkezi ve spa

   *Rusya Vizesi :Rehberin veya geminin düzenlemiş olduğu ekstra turlara katılmanız durumunda, Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Kendi imkanları ile gemiden çıkıp gezmek isteyen misafirlerimizin tura başlamadan önce vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TUR PROGRAMI

  02.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul-Kophenhag-Malmö
  İstanbul havalimanı dış hatlar terminalinde belirlenen saatte Tura Turizm yetkilileriyle buluşuyoruz...
  2. Gün
  Warnemunde,Almanya
  Gemimiz sabah saat 08.00 de Warnemunde,Almanya limanına yanaşacaktır.Warnemunde şehri 5.57 km2 lik, ...
  3. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyen misafirlerimiz sabahtan geminin günlük spor pro...
  4. Gün
  Stockholm (Nynashamn)
  Gemimiz sabah saat 07.00 de Stockholm limanına yanaşacaktır.Stockholm her biri oldukça özel atmosfer...
  5. Gün
  Tallin,Estonya
  Gemimiz saat 12.00 de Tallin limanına yanaşacaktır.Avrupa’nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve ...
  6. Gün
  St. Petersburg ,Rusya
  Gemimiz sabah saat 09.00 de St.Petersburg limanına yanaşacaktır.Rus İmparatorluğu nun merkezinde, De...
  7. Gün
  St. Petersburg,Rusya
  Bugün ekstra tura katılan misafirlerimiz ile, Petro’nun planlarını kendi çizdiği yazlık sarayı olan ...
  8. Gün
  Helsinki - İstanbul
  Gemimizin 09.00 da Helsinki limanına varışının ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve İstan...
  EKSTRA TURLAR
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  UYARILAR VE NOTLAR
  - Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

  - Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  - Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

  - Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

  - Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

  - Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

  - Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

  - Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

  - Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

  - Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  - Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

  Hem konforlu hem güvenli...
  Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri " Cruise Lines İnternational Association " tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.Dde bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemine bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.

  Aktiviteler
  Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Gemideki tüm aktiviteleri ve gemi dışındaki gezileri her gün için özetleyen ( Bülten ) programlar, her akşam kabinlere dağıtılmaktadır. Gündüz havuzda güneşin tadını çıkarabilir ve sportif aktivitelerden (buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol ve golf sahaları, fitness, aerobik...) * faydalanabilirsiniz. Sessiz bir ortamda bulunmak isterseniz güvertede bir yürüyüş yapıp tertemiz havayı içinize çekebilir, wellness centerların (güzellik salonları**, masajlar**, Aqua ya da Thalasso terapiler**) sınırsız olanaklarından yararlanabilir ya da oturma salonları ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bütün bunlara ilaveten her seyahatte sunulan farklı manzaraların, koyların ve rotanızda bulunan liman şehirlerinin mutlaka tadını çıkarmanızı öneririz. * Sunulan sportif faaliyetler, gemiden gemiye farklılık göstermektedir. **Güzellik salonu,masaj ya da terapiler ayrıca ücrete tabidir

  Gemide Yemekler
  Geminizde yemekler dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Kahvaltıdan gece büfesine kadar, tüm restoranlarda, her türlü damak zevkine hitap eden ; Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve diğer dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu, her gün ayrı seçenekleri olan menüler ve muhteşem açık büfeler mevcuttur. Genel olarak sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri açık büfe ve akşam yemekleri a la carte olup , bir çok gemide 24 saat kabin servisi vardır. Gemi seyahatlerinde ayrıca farklı bir unsur olarak akşam yemeklerinizde iki oturum ( main 18:30 ve second 20:30 ) seçeneğinize sunulmakta ya da hiçbir kısıtlama olmadan Freestyle Cruising diye adlandırılan seçenek bulunmaktadır.* * Akşam yemeğinin oturumlu ya da serbest olma özelliği gemiden gemiye farklılık göstermektedir.

  Gemide yanıma ne tür kıyafetler almalıyım -
  Herhangi bir tatile giderken yanınıza aldığınız giysileri, gemi seyahati için de götürebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz bölgenin o mevsimdeki iklimi, dışarıda giyeceğiniz giysiler üzerinde belirleyici faktör olacaktır. Gemi içinde gündüz rahat ve spor kıyafetler tercih edilmektedir, Restoranlarda sabah ve öğlen spor kıyafetler, gece ise abiye kıyafetler tavsiye edilmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun gemi içerisinde klimaların yüksek seviyede çalışmasından dolayı ceket, hırka, şal gibi koruyucu giysilerin yanınızda bulunmasında fayda vardır.

  Kabinler
  Kabinler suit, balkonlu kabin, deniz manzaralı kabin ya da iç kabin gibi seçeneklere ayrılmıştır. Günümüz gemilerindeki kabinler en az 4 - 5 yıldızlı lüks otel odalarındaki konfora sahipken ölçü olarak otel odaları kadar büyük değildir.

  Dil
  İngilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Birçok gemide farklı ülkelerden mürettebat vardır. Böylece dil problemi minimum düzeye indirilmiştir. Hatta bazı gemilerin servis personeli arasında Türk barmen ve personele rastlamak mümkündür.

  Resepsiyon
  Resepsiyon, geminin lobby bölümündedir. 24 saat boyunca, sorularınızı ve isteklerinizi cevaplar.

  Gemiye binerken...
  Check-in ; hareket anından 3 saat öncesine kadar yapılmalıdır. Bununla birlikte, gemiye binerken yapmanız gereken bazı formaliteler olacaktır. Bagaj teslimi, bilet ve kredi kartı kayıtları gibi... Check-in zamanlamaları ile ilgili kesin bilgiler, seyahat evraklarınız ile beraber size gönderilecektir.

  Bagaj
  Yanınızda bulunan bagajlara, gemi şirketinin özel bagaj fişleri takılacaktır. Bu fişlerde, " Adınız ve soyadınız, gemi adı, gemi kalkış tarihi ve kabin numarası " gibi bilgiler yer alacaktır. Check-in işlemlerinden sonra, bagajınız bellboylar tarafından kabininize getirilecektir. Bagaj riski, yolcunun kendisine ait olduğu için, ek sigorta yapıp yapmama kararı size bırakılmıştır. ( Sigorta ücretlerinin düşük olduğu göz önüne alınırsa, sigorta yaptırmanızı öneririz. )

  Elektrik
  Gemilerdeki elektrik prizleri, 220 / 110 Volt elektriğe uyumlu aletler için öngörülmüştür. Ancak yanınızda, özel seyahat adaptörü bulundurmanızda da fayda vardır.

  Gemilerde nakit para geçiyor mu -
  Gemilerde nakit para kullanımı yoktur. Tüm formaliteler tamamlandıktan sonra, gemide kullanacağınız, üzerinde isminizin, akşam yemek saatinizin ve masa numaranızın yazılı olduğu bir " Cruise Card " verilecektir. 

  Nasıl bahşiş vereceğim -
  Servis ve kabin personeline verilen bahşişler, onların gelirlerinin büyük bir bölümüdür. Bahşişler genellikle kabin extrenize yansıtılır ve kredi kartınızla ödersiniz. 

  Seyahatinize başlarken yanınıza almanız gereken evraklar
  Gerekli vizenizin olduğu, en az 6 ay eçerli pasaportunuz ve ayrı bir kimliğiniz daha uçak biletleri ve seyahat programı .Gemi bileti veya voucher lar ve gemi bagaj etiketiniz  Gemi İptal Şartları

  77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
  76 - 60 gün kala % 25,
  59 - 45 gün kala % 40,
  44 - 31 gün kala % 60,
  30 - 21 gün kala % 80,
  20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır.
  *** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.
  Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  MÜŞTERİ YORUMLARI
  • Banu Vardar
   Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
  • Neriman Büyük
   Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
  • Murat Demir
   Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
  • ZARİFE GÜNEŞ
   Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
  • HASAN TUNÇBİLEK
   Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.
  • Nihal Çağlar
   Merhabalar, Sömestırda çocuklarla İtalya’ya bir tatil planı yapmak istedim ve sosyal medyada dönen reklamlarınızdan sizi gördüm.Akşam geç bir saatte başvuruda bulundum.3-5 dk sonra çalışanlarınızdan Murat Elmas tarafından arandım.Bu kadar hızlı geri dönüşe çok şaşırmıştım.Murat beyin işine duyduğu saygıyı bana hızlı geri dönüşden,işine olan hakimiyeti ve tecrübesini kendisiyle iletişime geçtiğimde anlamıştım ama şirketiniz hk.da hiç bir bilgiye sahip değildim.O konuda da sizlere güven duymamıza ikna edecek o kadar tatmin edici sözler sarfettiki ertesi günü işlemleri başlattık. Bende Yıldız Holding’de uzun yıllar yöneticilik yaptım.İşini bu kadar samimiyet ve aidiyet duygusu içinde yapan çalışanlardan yöneticilerininde haberdar olmasını isterim.Sizlerin nezninde kendisine gösterdiği gayret ve emekleri için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ve gezimiz boyunca engin tecrübesi,bilgi birikimi,nezaketi,hoşgörüsü ve sabrıyla,bizlerden emeğini hiç esirgemeden ilgilenerek hepimizin ayrı ayrı takdirini kazanan çok kıymetli rehberimiz Erhan Sarıkaya beyede yine sizlerin nezninde sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Bu organizasyonda emeği geçen tüm Abc turizm çalışanlarınada sonsuz teşekkürler. İyi’ki varsınız. Daha nice yerleri sizlerle gezip görebilmek ümidiyle. İyi Çalışmalar.
  • OMER ESENYEL
   16 Mart’ta başlayıp 23 Mart’ta biten klasik İtalya turundan son derece memnun kaldım bu memnuniyetimi büyük ölçüde İtalya’daki rehberimiz Ayşe Dovan’a borçluyum. Tur esnasında herkesle birebir ilgilenmesi ve seyahat edenler açısından en iyisini yapmaya çalışması ve enerjisi takdire şayandır.Ayşe Dovan’a çok çok teşekkür ediyorum, lütfen kendisine iletin. Selamlar
  • Fuad Karakule
   16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
  • BELGİN GÜNSEZER
   Ramazan bayramında katıldığım şirketinizin pullmantur un genisi ile gerçekleştirdiği akdeniz turunda bize eşlik eden tur rehberi Kaan beyden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gerek sabrı ile gerek derin bilgisi ile mükemmel bir tatil geçirmemize vesile oldu. Kendisine ve şirketinize teşekkür ederim

  YORUM YAZ

  02.05.2020 TARİHLİ Tur Programı

  1. Gün
  İstanbul-Kophenhag-Malmö
  İstanbul havalimanı dış hatlar terminalinde belirlenen saatte Tura Turizm yetkilileriyle buluşuyoruz. Türk Hava Yolları seferi ile Kophenhag havalimanına hareket ediyoruz. Kophenhag a varışımızın ardından Malmö limanına transferimizi gerçekleştiriyor ve gemiye biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşiyoruz.Gemimiz akşam 20.00 de limandan ayrılacaktır.
  2. Gün
  Warnemunde,Almanya
  Gemimiz sabah saat 08.00 de Warnemunde,Almanya limanına yanaşacaktır.Warnemunde şehri 5.57 km2 lik, 8500 kişinin yaşadığı bir şehirdir. Şehirde Warnemunde Kilisesi, eskiden balıkcıların kullandığı Alexandrinenstrase uzerindeki renkli evler, Teepot olarak adlandırılan kucuk bir alışveriş merkezi ve Warnemunde Feneri bulunmaktadır. Almanyanın en buyuk şehri ve başkenti olan Berlin ve Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin Baltık Denizi uzerinde bulunan sahillerinin hemen hemen ortasında konumlanan Rostock, Warnemundeye yakın en onemlı şehirlerdir. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.Gemimiz saat 22.00 de limandan ayrılacaktır.
  3. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyen misafirlerimiz sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
  4. Gün
  Stockholm (Nynashamn)
  Gemimiz sabah saat 07.00 de Stockholm limanına yanaşacaktır.Stockholm her biri oldukça özel atmosfere sahip 14 farklı adadan oluşmaktadır. Dileyen misafirlerimiz bugün rehberimizin organize edeceği ekstra Şehir Turu ve Vasa Müzesi Ziyareti turuna katılabilirler. Panoramik turumuz süresince; şehri fotoğraflayabileceğiniz bir manzara noktası olan Fjallgatan, dar sokakları ve şirin evleriyle eski şehir Gamla Stan, Büyük kilise, Ulusal Müze, Grand Hotel, Royal Theatre göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca Djurgarden adası üzerinde 1628de denize çıkarılmasıyla batması bir olan savaş gemisi Vasanın 333 yıl sonra denizin altından kurtarılıp restore edildiği ve sergilendiği Vasa müzesini ziyaret edeceğiz. Stockholmun bu en önemli müzesini ziyaret ettikten sonra Nobel ödül törenlerinin de yapıldığı Şehir Belediye sarayını dışarıdan göreceğiz. İlginç sürprizlerle dolu eski şehir Gamla Stan da otobüsten inip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Bunlara ek olarak yaya alışveriş caddeleri, geniş modern binaları ile şehir merkezini görme fırsatınız da olacak. Burada öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman verilmektedir. Arzu edenler serbest zaman sonrası Kraliyet sarayını görebilirler. Serbest zaman sonrası gün sonunda gemiye transfer.Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır.(Stockholm-Şehir Turu ve Vasa Müzesi Ziyaret 70 € )
  5. Gün
  Tallin,Estonya
  Gemimiz saat 12.00 de Tallin limanına yanaşacaktır.Avrupa’nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve yüksek kiliselerinin mimari zenginlikleri ile bilinen Tallinn e hoşgeldiniz. Bugün ekstra olarak düzenlenecek turumuzda limandan ayrılıp Catherine Sarayı’nı ziyaret ettikten sonra yol üstünde el sanatları çarşılarını görebileceğiniz Pirita meydanına gideceğiz. Pirita meydanı her yıl uluslararası regattaların düzenlendiği çok keyifli bir meydandır. Buradan dönerken Estonya’nın ünlü heykeli Russalka (denizkızı) abidesini ve Kont Orlov’un yazlık köşkünü göreceğiz ve daha sonra Tallin in en güzel yeri olan eski şehire gideceğiz. Yürüyüşümüze üst şehirden başlayacagız. Ardından günümüzde Estonya parlamentosunun binası olan Toompea Kalesi’ni , Rus Ortodoks Kilisesi Alexander Nevsky’yi ve Gothic Dome Kilisesi’ni ziyaret edeceğiz ve buradan görülen harika manzaranın tadını çıkaracağız. Buradan ayrıldıktan sonra şehrin aşağısına inip dar ve dolambaçlı sokaklarından geçip, XV. yy eczanesi Town Hall’a varmadan önce Blackheads Brotherhood’un ve daha pek çok Ortaçağ tüccarının evini ve Great Guild’i göreceğiz. Serbest zamanin ardindan gemiye geri dönüşümüz başlayacaktır.Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır.(Tallinn, Şehir Turu ve sanat, mimari ve gotik hazineleri 50 €)
  6. Gün
  St. Petersburg ,Rusya
  Gemimiz sabah saat 09.00 de St.Petersburg limanına yanaşacaktır.Rus İmparatorluğu nun merkezinde, Deli Petro tarafından 1703 yılında kurulan St. Petersburgda bugün düzenleyeceğimiz ekstra şehir turunda, Nevski Caddesine geçiyoruz ve St. İsaac Katedralini görüyoruz. Turda ilk durak St. İsaac Meydanı olacak. Güneşli günlerde St. İsaac Katedralinin yaldızlı kubbesi kilometrelerce öteden görülebilir. Rusyanın bu önemli şehrinde panoramik bir tur yaptıktan sonra, Spilled Blood Katedralinde fotoğraf çekmek için duracağız. Sonrasında ise Neva Nehri deltasında ufak bir ada üzerine kurulmuş Aziz Peter ve Aziz Paul Kalesini, üniversiteyi, Çar Petro Anıtını, Decembrist Meydanını ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nı göreceğiz. Bu arada alışveriş yamak için vaktimiz olacak. Nevsky caddesinde vereceğimiz serbest zamanın ardından gemiye geri döneceğiz.Gemimiz bu gece limandadır.(St.Petersburg- Şehir ve Hermitage Müze Turu 100 € )
  7. Gün
  St. Petersburg,Rusya
  Bugün ekstra tura katılan misafirlerimiz ile, Petro’nun planlarını kendi çizdiği yazlık sarayı olan Peterhof turumuz için limandan ayrılıyoruz. Paris’teki Versailles’a rakip bina ve bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksi olan Peterhof, Rus sanat ve mimarisinin doruk noktasıdır. 150 anıtsal çeşme 4 şelalenin süslediği muhteşem bir bahçe düzenlemesi gözlerinizi kamaştıracak. 1714’te Petro tarafından ünlü İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirilen saray, 2. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmüş ancak savaş sonrası tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Öğleden sonra Hermitage müzesine geçeceğiz.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır.
  8. Gün
  Helsinki - İstanbul
  Gemimizin 09.00 da Helsinki limanına varışının ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere Helsinki havalimanına doğru hareket ediyoruz. Havalimana varışımızın ardından Türk Hava Yolları uçuşu ile İstanbula hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bir turumuzun sonuna geliyoruz.(Helsinki Şehir Turu 40 €)

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Banu Vardar
   Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
  • Neriman Büyük
   Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
  • Murat Demir
   Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
  • ZARİFE GÜNEŞ
   Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
  • HASAN TUNÇBİLEK
   Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.
  • Nihal Çağlar
   Merhabalar, Sömestırda çocuklarla İtalya’ya bir tatil planı yapmak istedim ve sosyal medyada dönen reklamlarınızdan sizi gördüm.Akşam geç bir saatte başvuruda bulundum.3-5 dk sonra çalışanlarınızdan Murat Elmas tarafından arandım.Bu kadar hızlı geri dönüşe çok şaşırmıştım.Murat beyin işine duyduğu saygıyı bana hızlı geri dönüşden,işine olan hakimiyeti ve tecrübesini kendisiyle iletişime geçtiğimde anlamıştım ama şirketiniz hk.da hiç bir bilgiye sahip değildim.O konuda da sizlere güven duymamıza ikna edecek o kadar tatmin edici sözler sarfettiki ertesi günü işlemleri başlattık. Bende Yıldız Holding’de uzun yıllar yöneticilik yaptım.İşini bu kadar samimiyet ve aidiyet duygusu içinde yapan çalışanlardan yöneticilerininde haberdar olmasını isterim.Sizlerin nezninde kendisine gösterdiği gayret ve emekleri için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ve gezimiz boyunca engin tecrübesi,bilgi birikimi,nezaketi,hoşgörüsü ve sabrıyla,bizlerden emeğini hiç esirgemeden ilgilenerek hepimizin ayrı ayrı takdirini kazanan çok kıymetli rehberimiz Erhan Sarıkaya beyede yine sizlerin nezninde sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Bu organizasyonda emeği geçen tüm Abc turizm çalışanlarınada sonsuz teşekkürler. İyi’ki varsınız. Daha nice yerleri sizlerle gezip görebilmek ümidiyle. İyi Çalışmalar.
  • OMER ESENYEL
   16 Mart’ta başlayıp 23 Mart’ta biten klasik İtalya turundan son derece memnun kaldım bu memnuniyetimi büyük ölçüde İtalya’daki rehberimiz Ayşe Dovan’a borçluyum. Tur esnasında herkesle birebir ilgilenmesi ve seyahat edenler açısından en iyisini yapmaya çalışması ve enerjisi takdire şayandır.Ayşe Dovan’a çok çok teşekkür ediyorum, lütfen kendisine iletin. Selamlar
  • Fuad Karakule
   16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
  • BELGİN GÜNSEZER
   Ramazan bayramında katıldığım şirketinizin pullmantur un genisi ile gerçekleştirdiği akdeniz turunda bize eşlik eden tur rehberi Kaan beyden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gerek sabrı ile gerek derin bilgisi ile mükemmel bir tatil geçirmemize vesile oldu. Kendisine ve şirketinize teşekkür ederim

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
  Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri
  İç Kabin
  02.05.2020 4.900 ₺ 9.100 ₺ 2.700 ₺ 4.500 ₺ Satın al
  Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri
  Dış Kabin
  09.05.2020 5.900 ₺ 11.100 ₺ 2.700 ₺ 5.500 ₺ Satın al
  Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
  - Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2020 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

  - Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

  - Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

  - Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

  - Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

  - Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

  - Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

  - Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

  - Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

  - Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  - Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

  Hem konforlu hem güvenli...
  Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri " Cruise Lines İnternational Association " tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.Dde bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemine bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.

  Aktiviteler
  Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Gemideki tüm aktiviteleri ve gemi dışındaki gezileri her gün için özetleyen ( Bülten ) programlar, her akşam kabinlere dağıtılmaktadır. Gündüz havuzda güneşin tadını çıkarabilir ve sportif aktivitelerden (buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol ve golf sahaları, fitness, aerobik...) * faydalanabilirsiniz. Sessiz bir ortamda bulunmak isterseniz güvertede bir yürüyüş yapıp tertemiz havayı içinize çekebilir, wellness centerların (güzellik salonları**, masajlar**, Aqua ya da Thalasso terapiler**) sınırsız olanaklarından yararlanabilir ya da oturma salonları ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bütün bunlara ilaveten her seyahatte sunulan farklı manzaraların, koyların ve rotanızda bulunan liman şehirlerinin mutlaka tadını çıkarmanızı öneririz. * Sunulan sportif faaliyetler, gemiden gemiye farklılık göstermektedir. **Güzellik salonu,masaj ya da terapiler ayrıca ücrete tabidir

  Gemide Yemekler
  Geminizde yemekler dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Kahvaltıdan gece büfesine kadar, tüm restoranlarda, her türlü damak zevkine hitap eden ; Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve diğer dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu, her gün ayrı seçenekleri olan menüler ve muhteşem açık büfeler mevcuttur. Genel olarak sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri açık büfe ve akşam yemekleri a la carte olup , bir çok gemide 24 saat kabin servisi vardır. Gemi seyahatlerinde ayrıca farklı bir unsur olarak akşam yemeklerinizde iki oturum ( main 18:30 ve second 20:30 ) seçeneğinize sunulmakta ya da hiçbir kısıtlama olmadan Freestyle Cruising diye adlandırılan seçenek bulunmaktadır.* * Akşam yemeğinin oturumlu ya da serbest olma özelliği gemiden gemiye farklılık göstermektedir.

  Gemide yanıma ne tür kıyafetler almalıyım -
  Herhangi bir tatile giderken yanınıza aldığınız giysileri, gemi seyahati için de götürebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz bölgenin o mevsimdeki iklimi, dışarıda giyeceğiniz giysiler üzerinde belirleyici faktör olacaktır. Gemi içinde gündüz rahat ve spor kıyafetler tercih edilmektedir, Restoranlarda sabah ve öğlen spor kıyafetler, gece ise abiye kıyafetler tavsiye edilmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun gemi içerisinde klimaların yüksek seviyede çalışmasından dolayı ceket, hırka, şal gibi koruyucu giysilerin yanınızda bulunmasında fayda vardır.

  Kabinler
  Kabinler suit, balkonlu kabin, deniz manzaralı kabin ya da iç kabin gibi seçeneklere ayrılmıştır. Günümüz gemilerindeki kabinler en az 4 - 5 yıldızlı lüks otel odalarındaki konfora sahipken ölçü olarak otel odaları kadar büyük değildir.

  Dil
  İngilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Birçok gemide farklı ülkelerden mürettebat vardır. Böylece dil problemi minimum düzeye indirilmiştir. Hatta bazı gemilerin servis personeli arasında Türk barmen ve personele rastlamak mümkündür.

  Resepsiyon
  Resepsiyon, geminin lobby bölümündedir. 24 saat boyunca, sorularınızı ve isteklerinizi cevaplar.

  Gemiye binerken...
  Check-in ; hareket anından 3 saat öncesine kadar yapılmalıdır. Bununla birlikte, gemiye binerken yapmanız gereken bazı formaliteler olacaktır. Bagaj teslimi, bilet ve kredi kartı kayıtları gibi... Check-in zamanlamaları ile ilgili kesin bilgiler, seyahat evraklarınız ile beraber size gönderilecektir.

  Bagaj
  Yanınızda bulunan bagajlara, gemi şirketinin özel bagaj fişleri takılacaktır. Bu fişlerde, " Adınız ve soyadınız, gemi adı, gemi kalkış tarihi ve kabin numarası " gibi bilgiler yer alacaktır. Check-in işlemlerinden sonra, bagajınız bellboylar tarafından kabininize getirilecektir. Bagaj riski, yolcunun kendisine ait olduğu için, ek sigorta yapıp yapmama kararı size bırakılmıştır. ( Sigorta ücretlerinin düşük olduğu göz önüne alınırsa, sigorta yaptırmanızı öneririz. )

  Elektrik
  Gemilerdeki elektrik prizleri, 220 / 110 Volt elektriğe uyumlu aletler için öngörülmüştür. Ancak yanınızda, özel seyahat adaptörü bulundurmanızda da fayda vardır.

  Gemilerde nakit para geçiyor mu -
  Gemilerde nakit para kullanımı yoktur. Tüm formaliteler tamamlandıktan sonra, gemide kullanacağınız, üzerinde isminizin, akşam yemek saatinizin ve masa numaranızın yazılı olduğu bir " Cruise Card " verilecektir. 

  Nasıl bahşiş vereceğim -
  Servis ve kabin personeline verilen bahşişler, onların gelirlerinin büyük bir bölümüdür. Bahşişler genellikle kabin extrenize yansıtılır ve kredi kartınızla ödersiniz. 

  Seyahatinize başlarken yanınıza almanız gereken evraklar
  Gerekli vizenizin olduğu, en az 6 ay eçerli pasaportunuz ve ayrı bir kimliğiniz daha uçak biletleri ve seyahat programı .Gemi bileti veya voucher lar ve gemi bagaj etiketiniz  Gemi İptal Şartları

  77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
  76 - 60 gün kala % 25,
  59 - 45 gün kala % 40,
  44 - 31 gün kala % 60,
  30 - 21 gün kala % 80,
  20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır.
  *** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.
  Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

  Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

  • Banu Vardar
   Daha önceden bir çok acente ile seyahat ettim fakat bu turdan sonra bir daha Tura Turizm den vazgeçmeyeceğim ; gerek rehber , gerek turların destinasyonu inanılmazdı . Sanki rüya gibi bir tatil yaşadım. Özellikle extra turlar inanılmazdı . Rehberin gruba hakimiyeti ve bilgisi fevkalede idi. Seneye tekrar görüşmek üzere ….
  • Neriman Büyük
   Tura Turizm i çok eski yıllardan beri tanıyoruz ve güveniyoruz ; bunca zamandır nasıl ayakta kalabildiğini bu tur ile birlikte daha iyi anladım. Tüm Tura Turizm ailesine ben ve çocuklarıma güzel anıyı sağladığı için müteşekkirim. Tur zamanlaması ve uğradığı bölgeler harika idi. Otobüs şoförü ve Rehber bizlere harika hizmet verdiler. Özellikle rehberin tarih bilgisi çok kuvvetli idi. Sevgilerle kalın …
  • Murat Demir
   Güzel ve programlı bir tura katıldığım için çok memnun kaldım. Bütün ekstra turlar muhteşem geçti. Rehberimiz gayretli ve iyi niyetli idi. Tura Turizm e böylesine güzel bir organizasyon için teşekkürler.
  • ZARİFE GÜNEŞ
   Tur başından sonuna kadar muhteşem geçti. Bu kadar verimli geçeceğini açıkçası tahmin etmemiştim. Rehberin genel kültürü ve anlatım şekli çok etkiliciydi. Tura Turizm in diğer turlarına katılmak arzusundayım . Tekrar görüşmek dileyiğle.
  • HASAN TUNÇBİLEK
   Tura Turizm ile ilk defa bu program ile tanıştım . Bundan sonra başka bir acente ile tura katılmayı asla düşünmeyeceğim . Satış temsilcisindan tur rehberine kadar her şey muhteşemdi. Hayatıma unutamayacağım bir anı kattığı için bütün Tura Ailesine teşekkür ederim.
  • Nihal Çağlar
   Merhabalar, Sömestırda çocuklarla İtalya’ya bir tatil planı yapmak istedim ve sosyal medyada dönen reklamlarınızdan sizi gördüm.Akşam geç bir saatte başvuruda bulundum.3-5 dk sonra çalışanlarınızdan Murat Elmas tarafından arandım.Bu kadar hızlı geri dönüşe çok şaşırmıştım.Murat beyin işine duyduğu saygıyı bana hızlı geri dönüşden,işine olan hakimiyeti ve tecrübesini kendisiyle iletişime geçtiğimde anlamıştım ama şirketiniz hk.da hiç bir bilgiye sahip değildim.O konuda da sizlere güven duymamıza ikna edecek o kadar tatmin edici sözler sarfettiki ertesi günü işlemleri başlattık. Bende Yıldız Holding’de uzun yıllar yöneticilik yaptım.İşini bu kadar samimiyet ve aidiyet duygusu içinde yapan çalışanlardan yöneticilerininde haberdar olmasını isterim.Sizlerin nezninde kendisine gösterdiği gayret ve emekleri için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ve gezimiz boyunca engin tecrübesi,bilgi birikimi,nezaketi,hoşgörüsü ve sabrıyla,bizlerden emeğini hiç esirgemeden ilgilenerek hepimizin ayrı ayrı takdirini kazanan çok kıymetli rehberimiz Erhan Sarıkaya beyede yine sizlerin nezninde sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Bu organizasyonda emeği geçen tüm Abc turizm çalışanlarınada sonsuz teşekkürler. İyi’ki varsınız. Daha nice yerleri sizlerle gezip görebilmek ümidiyle. İyi Çalışmalar.
  • OMER ESENYEL
   16 Mart’ta başlayıp 23 Mart’ta biten klasik İtalya turundan son derece memnun kaldım bu memnuniyetimi büyük ölçüde İtalya’daki rehberimiz Ayşe Dovan’a borçluyum. Tur esnasında herkesle birebir ilgilenmesi ve seyahat edenler açısından en iyisini yapmaya çalışması ve enerjisi takdire şayandır.Ayşe Dovan’a çok çok teşekkür ediyorum, lütfen kendisine iletin. Selamlar
  • Fuad Karakule
   16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
  • BELGİN GÜNSEZER
   Ramazan bayramında katıldığım şirketinizin pullmantur un genisi ile gerçekleştirdiği akdeniz turunda bize eşlik eden tur rehberi Kaan beyden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gerek sabrı ile gerek derin bilgisi ile mükemmel bir tatil geçirmemize vesile oldu. Kendisine ve şirketinize teşekkür ederim

  YORUM YAZ

  BENZER TURLARIMIZ

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  15/11/19

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  19.000 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Eclipse ile Amerika’nın 4 Zümrüt Taşı

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  18/01/20

  Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  27/10/19

  Costa Fascinosa İle Portofino da Aşk Başkadır

  10.000 ₺ 'dan itibaren
  06/01/20

  Costa Favolosa İle Dominik Cumhuriyeti Virjin Adaları Antiller Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  21/10/19

  Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Costa Fortuna ile Singapur Tayland Kamboçya Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  09/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  31/10/19

  Costa Fortuna İle Cazibeli Akdeniz

  8.800 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Luminosa İle New York tan Mayalara

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Costa Pacifica İle İtalya, İspanya, Sicilya

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  15/11/19

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Diadema İle Portofino da Aşk İbiza da Meşk

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Explorer Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Independence Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  MSC Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  03/10/19

  Majesty Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika BahamaTuru

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  20/10/19

  Msc Bellisima İle Akdeniz Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  26/10/19

  Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Msc Fantasia İle Güney Amerika Turu

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  25/11/19

  Msc Magnifica İle İtalya Yunanistan

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/10/19

  Msc Musica İle Muhteşem Avrupa Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  25/10/19

  Msc Opera İle Bir Başka Akdeniz Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  12.800 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Ncl Jade İle Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  21/09/19

  Norwegian Bliss İle Alaska Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/19

  Norwegian Epic İle İtalya Fransa İspanya Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  Norwegian Joy İle Los Angeles Meksika Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  13/09/19

  Norwegian Sky İle Miami Bahamalar Turu

  9.600 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU

  9.600 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  14/10/19

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  07/09/19

  Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  12/10/19

  RCCL Allure Of The Seas İle Egzotik Orta Amerika

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  18/10/19

  RCCL Allure Of The Seas İle Miami Haiti Karayipler Meksika

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

  8.400 ₺ 'dan itibaren
  07/09/19

  RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  06/09/19

  RCCL Empress Of The Seas İle Miami Küba Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  09/02/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 6 lısı

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası

  BENZER TURLARIMIZ

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  15/11/19

  5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

  19.000 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Eclipse ile Amerika’nın 4 Zümrüt Taşı

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  18/01/20

  Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  04/01/20

  Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  27/10/19

  Costa Fascinosa İle Portofino da Aşk Başkadır

  10.000 ₺ 'dan itibaren
  06/01/20

  Costa Favolosa İle Dominik Cumhuriyeti Virjin Adaları Antiller Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  21/10/19

  Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

  7.500 ₺ 'dan itibaren
  02/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Costa Fortuna ile Singapur Tayland Kamboçya Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  13/01/20

  Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  09/03/20

  Costa Fortuna ile Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  31/10/19

  Costa Fortuna İle Cazibeli Akdeniz

  8.800 ₺ 'dan itibaren
  29/11/19

  Costa Luminosa İle New York tan Mayalara

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  06/06/20

  Costa Magica İle Baltık Başkentleri

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  02/04/20

  Costa Pacifica İle İtalya, İspanya, Sicilya

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  23/11/19

  Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  15/11/19

  Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  29/05/20

  Diadema İle Portofino da Aşk İbiza da Meşk

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  31/01/20

  Explorer Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  29/02/20

  Independence Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  MSC Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  03/10/19

  Majesty Of The Seas İle Miami Bahama Newyork Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  24/05/20

  Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  26/01/20

  Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika BahamaTuru

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  20/10/19

  Msc Bellisima İle Akdeniz Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  26/10/19

  Msc Divina İle Cazibeli Akdeniz

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  05/12/19

  Msc Fantasia İle Güney Amerika Turu

  3.500 ₺ 'dan itibaren
  25/11/19

  Msc Magnifica İle İtalya Yunanistan

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  12/10/19

  Msc Musica İle Muhteşem Avrupa Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  25/10/19

  Msc Opera İle Bir Başka Akdeniz Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  03/11/19

  Msc Preziosa İle Akdeniz Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  11/09/20

  Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  10/01/20

  Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/20

  Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

  12.800 ₺ 'dan itibaren
  12/01/20

  Ncl Jade İle Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  21/09/19

  Norwegian Bliss İle Alaska Turu

  3.900 ₺ 'dan itibaren
  30/10/19

  Norwegian Epic İle İtalya Fransa İspanya Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  14/12/19

  Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  Norwegian Joy İle Los Angeles Meksika Turu

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  21/11/19

  Norwegian Pearl İle Panama Kanalı Turu

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  13/09/19

  Norwegian Sky İle Miami Bahamalar Turu

  9.600 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU

  9.600 ₺ 'dan itibaren
  13/02/20

  PULLMAN MONARCH ILE PANAMA KOLOMBİYA KARAYİP TURU VİZESİZ

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch Ile Norveç Fiyortlari

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  08/08/20

  Pullman Monarch İle Baltık Başkentleri

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  02/05/20

  Pullman Monarch İle Bir Zamanlar Casablanca Turu

  5.500 ₺ 'dan itibaren
  08/05/20

  Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  16/05/20

  Pullman Monarch İle Norveç Fiyortları

  4.900 ₺ 'dan itibaren
  14/10/19

  Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

  7.800 ₺ 'dan itibaren
  07/09/19

  Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

  9.900 ₺ 'dan itibaren
  20/01/20

  Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  12/10/19

  RCCL Allure Of The Seas İle Egzotik Orta Amerika

  8.900 ₺ 'dan itibaren
  18/10/19

  RCCL Allure Of The Seas İle Miami Haiti Karayipler Meksika

  6.900 ₺ 'dan itibaren
  30/11/19

  RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

  8.400 ₺ 'dan itibaren
  07/09/19

  RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

  7.900 ₺ 'dan itibaren
  06/09/19

  RCCL Empress Of The Seas İle Miami Küba Turu

  10.900 ₺ 'dan itibaren
  09/02/20

  Spectrum Of The Seas İle Çin Japonya Turu

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 6 lısı

  10.800 ₺ 'dan itibaren
  29/01/20

  Vision Of The Seas İle Amerikanın 7 Harikası