GUNEY HINDISTAN


25.09.2019
6 Gece 7 Gün

996 €


6.384 ₺
Satın Al
25.10.2019 - 31.10.2019
6 Gece - 7 Gün
996 €
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 996 €
İlave Yatak 996 €
Tek Kişi 1.396 €
0 - 2 Yaş 200 €
3 - 12 Yaş 976 €
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - İstanbul / Mumbai - Kochin/ İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

  -Yerel havayolu şirketleri ile Mumbai - Madurai

  - Programda dahil olduğu belirtilen transferler

  - 4* ve 5* otellerde 6 gece yarım pansiyon esasına göre konaklama

  - Tur programında belirtilen öğle yemekleri

  - Programda yazan tüm çevre gezileri ve şehir turları

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Tura Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Hindistan vize ücreti ve servis bedeli (Kişi Başı 145 USD olup, fiyat artışı olması halinde tarafınıza bildirilecektir)

  - Misafirlerimizin yanlarında vize için iki adet vesikalık fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

  - Programda belirtilmeyen turlar

  - Yurt dışı çıkış harcı

  - Tur programında belirtilmeyen öğle yemekleri ve içecekler
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

25.09.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Mumbai
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm yetkililerimiz ve rehberimiz ile buluşuyoruz. T...
2. Gün
Mumbai
Mumbaiye varışımızın ardından, kahvaltımızı almak üzere otelimize hareket ediyoruz. Kahvaltı sonrası...
3. Gün
Mumbai - Madurai
Sabah kahvaltısı ardından Mumbaiden Maduraiye uçmak üzere havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoru...
4. Gün
Madurai - Periyar
Kahvaltının ardından Periyara hareket ediyoruz. Hindistanın Kerala Eyaletine bağlı Periyarda bahara...
5. Gün
Periyar - Kumarakom - Kochin
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte, Kerala Eyaletine bağlı Kumarakoma hareket ed...
6. Gün
Kochin
Kahvaltının ardından Dutch Palace Müzesi ve Paradesi Sinagogu gezeceğiz. Sinagog Sokağında serbest z...
7. Gün
Kochin - İstanbul
Kahvaltının ardından, serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanı transferimizi gerç...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

25.09.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Mumbai
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm yetkililerimiz ve rehberimiz ile buluşuyoruz. Türk Hava Yollarının seferi ile Mumbai ye hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.
2. Gün
Mumbai
Mumbaiye varışımızın ardından, kahvaltımızı almak üzere otelimize hareket ediyoruz. Kahvaltı sonrası UNESCO Dünya Kültür Miras Listesinde yer alan Elephanta Mağaralarıturumuza başlıyoruz. Mumbai Limanından, feribot ile bir saatlik yolculuk sonrasında Arap Denizinin bir kolunda yer alan Elephanta Adasına ulaşıyoruz. Bu adadaki bazalt kayalara 5. ve 6. yy.lar da oyulmuş olan Elephanta Mağaralarındaki en etkileyici eser Hint tanrısı Shivaya ait olan “Sadashiva” isimli 7 metre yüksekliğindeki heykeldir. Tek parça kayadan yontulma bu heykel Shivanın yaratıcı, koruyucu ve yıkıcı özeliklerini etkileyici bir biçimde tasvir etmiştir.Öğleden sonra Mumbai panaromik şehir turunda bu şehre limandan gelen ziyaretçileri karşılayan etkileyici Hint Kapısını, Colaba Causeway Caddesini, Marine Drive ve Dhobi Ghat da çamaşır yıkayanları gördükten sonra otelimize dönüyoruz. Yerel restorantta alacağımız akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.
3. Gün
Mumbai - Madurai
Sabah kahvaltısı ardından Mumbaiden Maduraiye uçmak üzere havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz.Tamil Nadu eyaletine bağlı Maduraiye varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Hindu ve Saracen Mimarisinin örneği olan Thirumalai Nayak Sarayını geziyoruz. 1636 tarihli bir yapı olan saray, orijinalinde bugünkü halinden dört kez daha büyük inşa edilmişti. Daha sonra Hindistanın en kutsal ve en büyük Hindu Tapınaklarından biri olan, Tanrıça Meenakshi ve Tanrı Shivaya adanmış muhteşem mimarisi ile Meenakshi Tapınağı nı ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.
4. Gün
Madurai - Periyar
Kahvaltının ardından Periyara hareket ediyoruz. Hindistanın Kerala Eyaletine bağlı Periyarda baharat bahçelerini gezerken kakule, karanfil, muskat, karabiber ve tarçın bitkilerinin nasıl yetiştirildiğini görüyoruz. Güney Hindistanın yaylalarında, havadaki değişik aromaların bize eşlik edeceği baharat bahçesi gezimizin ardından Kumily Mahallesinde yürüyüş yapıyoruz. Güney Hindistanda ortaya çıkmış, antik bir sağlık sistemi Ayurveda Merkezi Periyar da isteyenler Ayurveda yağları ile masaj da yaptırabilirler.Yerel restoranda alacağımız akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.
5. Gün
Periyar - Kumarakom - Kochin
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte, Kerala Eyaletine bağlı Kumarakoma hareket ediyoruz. Kumarakomun tropik bitki örtüsü ve yaşam alanlarıyla eğlenceli vakit geçireceğimiz, geleneksel pirinç ve yiyecek taşıma yöntemlerini de gözlemleyeceğimiz tekne turuna çıkacağız. Öğle yemeği sonrası; Hint Okyanusundan gelen ters akıntılarla oluşmuş Vembanad Gölünde yapacağımız tekne turu sonrası Kochin e hareket. Akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.
6. Gün
Kochin
Kahvaltının ardından Dutch Palace Müzesi ve Paradesi Sinagogu gezeceğiz. Sinagog Sokağında serbest zaman sonrası Kochin Kalesi sınırları içerisindeki 1503te Portekizli Fransisken rahiplerinin kurduğu ve Hindistandaki en eski Avrupa tarzında inşa edilmiş, Vasco de Gamanın Mezar Taşının da bulunduğu St. Francis Kilisesi ni geziyoruz. Öğle yemeği dahil yapacağımız Kochin turumuzda Hintli balıkçıların, Çin balıkçı ağları ile geleneksel balık tutma yöntemlerini göreceğiz. Akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.
7. Gün
Kochin - İstanbul
Kahvaltının ardından, serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Kochinden İstanbula uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
GUNEY HINDISTAN
25.09.2019 996 € 1.396 € 200 € 976 € Satın al
7+
GUNEY HINDISTAN
25.10.2019 996 € 1.396 € 200 € 976 € Satın al
7+
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

996 € 'dan itibaren
20/09/19

GİZEMLİ NEPAL

1.896 € 'dan itibaren
25/12/19

Hindistan Nepal

996 € 'dan itibaren
20/09/19

Hindistan Altın Üçgen

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

BENZER TURLARIMIZ

996 € 'dan itibaren
20/09/19

GİZEMLİ NEPAL

1.896 € 'dan itibaren
25/12/19

Hindistan Nepal

996 € 'dan itibaren
20/09/19

Hindistan Altın Üçgen

6.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu