PORTEKİZ & ENDÜLÜS


17.04.2020
7 Gece 8 Gün

4.544 ₺Bu fırsatta son 2 kişi kaldıSatın Al
17.04.2020 - 24.04.2020
7 Gece - 8 Gün
SEHIR ICI(10-15 KM)
4543.5 ₺
SEÇ
01.05.2020 - 08.05.2020
7 Gece - 8 Gün
SEHIR ICI(10-15 KM)
4867.5 ₺
SEÇ
22.05.2020 - 29.05.2020
7 Gece - 8 Gün
SEHIR ICI(10-15 KM)
5992.5 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 699 ₺
İlave Yatak 699 ₺
Tek Kişi 899 ₺
0 - 2 Yaş 290 ₺
3 - 12 Yaş 689 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Porto / Malaga - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* & 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirler arası transferler

  · Panoramik Porto, Lizbon, Sevilla, Granada ve Malaga şehir turları

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Vize ücreti (120 Euro)

  · Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Ekstra turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  · Şehir vergileri
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

17.04.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - PORTO
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli konukla...
2. Gün
PORTO
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Braga & Bom Jesus Do Monte ...
3. Gün
PORTO - LİZBON
Sabah kahvaltı sonrası Lizbon'a doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde ekstra Fatima & Nazare & Obi...
4. Gün
LİZBON
Sabah kahvaltı sonrası düzenlenecek panoramik Lizbon şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kal...
5. Gün
LİZBON - SEVILLA
Sabah kahvaltısının ardından Sevilla'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panora...
6. Gün
SEVILLA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sevill...
7. Gün
SEVILLA - GRANADA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada`ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misa...
8. Gün
GRANADA - MALAGA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası Ünlü ressam Pablo Picasso'nun doğduğu şehir olan Malaga'ya hareket ediyoruz...
EKSTRA TURLAR

• Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
• 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
• 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
• 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
• Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

UYARILAR VE NOTLAR
· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER KOCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz
 • Emine Çil
  Çok profesyonel , bilgili , herkese eşit mesafede duran , kendini millete adamış Rehberimiz Ayşegül Özkan la şaha bir gezinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Şükranlarımı sunuyorum .
 • Ahmet Faruk Yılmaz
  Turumuz ve rehberimiz harika idi.
 • Nafiz Oğuz
  3 yada 4 turdur üst üste sizlerle birlikteyiz. İyisiniz . Daha iyi olmanız dileğiyle .
 • Selma Taşkınlar
  Sayin tura tur yetkilisi, 13 ekim tarihli Amerika turunuza esimle ve arkadaslarimizla katildik. Bu sure boyunca oncelikle her turlu istegimizi yerine getiren, bizi son derecede onemseyip rahat bir seyahat gecirmemizi saglayan rehberimiz Osman kardesimize sonrasinda sizlere tesekkur ederiz. Bir sonraki seyahatimizde gorusmek uzere... Iyi calismalar.
 • Hatice Kollan Sakız
  Güleryüzlü , sorumluluk sahibi , sabırlı , insanlarla iletişimi güzel mesleğinde başarılı .
 • Ayşe İnci Poroy
  Keyifli , güzel bir gezi oldu ,rehberimiz Mukaddes Hanım da gayet güleryüzlü ve iyi idi. Biz zaten hep Tura Turizm geziyoruz ve memnunuz. Bundan sonra güzel bir gemi turu yapmak isterim. Meksika olabilir.
 • Gülçin Egemen
  Genel olarak başarılı buldum .
 • Danış Oğuz Sakız
  Rehber Mukaddes Hanım mesleğinde çok başarılı insanlarla iletişimi çok iyi.

YORUM YAZ

17.04.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - PORTO
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 05.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1451 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.15'te Porto'ya uçuş. Yerel saat ile 11.10'da varış. Varışa istinaden panoramik Porto şehir turumuzu yapıyoruz. Portekiz' in Lizbon' dan sonra ikinci büyük şehri Porto'da, Douro Nehri' ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Porto Tekne Turuna (25 Euro) katılabilirler. Bu muhteşem şehri bir de nehirden görme fırsatı bulup, Okyanus'a kadar ilerledikten sonra turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
2. Gün
PORTO
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Braga & Bom Jesus Do Monte & Guimares turu (55 Euro) . Portekiz'in önemli şehirlerinden biri olan Braga ilk durağımız. Braga'da önemli kutsal mekanlardan biri olan 'Dağların İsası Kilisesi'ni (Bom Jesus Do Monte) görüyoruz. 650 basamakla çıkılan bu muhteşem yapı Kuzey Portekiz'in granit yapılarının en güzel örneği. Dindar insanlar kutsal günlerde bu basamakları dizlerinin üzerinde çıkarak kutsal mekana ulaşıyorlar. Braga'dan sonra Portekiz'in eski başkenti Guimares'e hareket ediyoruz. Unesco koruması altında olan Guimares tipik evleri ve meydanlarıyla çok sevimli bir şehir. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
3. Gün
PORTO - LİZBON
Sabah kahvaltı sonrası Lizbon'a doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde ekstra Fatima & Nazare & Obidos turu (35 Euro) düzenlenecektir. İlk durağımız olan Fatima'ya doğru yola çıkıyoruz. Meryem Ana'nın 1917 yılında üç küçük çobana görünüp üç sırrı verdiği bu yer, Hristiyanlık'ın en büyük hac ve ibadet merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Fatima'dan sonra Okyanus kıyısına yönelip Nazare adlı, kumsalıyla ünlü balıkçı kentine yöneliyoruz. Nazare kentine tepeden bakan Sitio tarihi bölgesini ve Zenci Meryem ve bebek İsa heykeli ile ünlü Nazaredeki Meryem kilisesini ziyaret ediyoruz. Ünlü Kaşif Vasco de Gama'nın uzak deniz yolculuklarına çıkmadan önce dua etmek için geldiği Nazare falezlerinden etkilenmemek mümkün değil. Daha sonra, hala 12 Yüzyıl surları ayakta olan, tarihi dokusunu korumayı başarmış Orta Çağ mirası Obidos Kenti'ni geziyor ve Lizbon'a hareket ediyoruz. Varışa istinaden otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
4. Gün
LİZBON
Sabah kahvaltı sonrası düzenlenecek panoramik Lizbon şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, Restauradores Meydanı, Pombal Marguis Meydanı, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem' de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Estoril & Cabo de Roca turuna ( 55 Euro) katılabilirler. Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı'nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz akşamlarını ekstra olarak düzenlenecek olan yemekli Fado Gecesi turuna (75 Euro) veya yemeksiz Fado Gecesi turuna (50 Euro) katılarak geçirebilirler. Geceleme otelimizde.
5. Gün
LİZBON - SEVILLA
Sabah kahvaltısının ardından Sevilla'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize transferiniz yapılıyor. Akşam arzu eden misafirler ile ekstra “Flamenco Gecesi” (45 Euro) içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.
6. Gün
SEVILLA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sevilla Katedrali & Cordoba turuna (80 Euro) katılabilirler. Yapımına 1181 yılında başlanan, Vatikan ve Londra'daki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali ve aynı zamanda en dünyanın büyük gotik katedrali olan Sevilla Katedrali ilk durağımız. Ardından 140 km mesafede bulunan Cordoba'ya hareket ediyoruz. 785 yılında yapımına başlanan ve 987 yılında tamamlanan Batı İslam Sanatı'nın en etkili ve en büyük yapılarından biri olan Cordoba Camisi Mezquita'yı görüyoruz. Üç kez ilave yapılarak büyütülmüş olan 1013 sütunlu caminin içine 16. Yüzyıl'da 157 sütun yıkılarak, katedral oturtulmuş ve bugünkü halini almış. Ardından bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi Judeira,zafer anıtı, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
7. Gün
SEVILLA - GRANADA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada`ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda Turumuza katılabilir 40 Euro - (Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati uygunsa gerçekleştirilebilir). Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Granada'ya devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur bitiminde dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra Sarayı turu (65 €) - (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turu (45 € ). Bu turumuzda Granada'da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız. Geceleme otelinizde.
8. Gün
GRANADA - MALAGA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası Ünlü ressam Pablo Picasso'nun doğduğu şehir olan Malaga'ya hareket ediyoruz. Varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1306 seferi ile saat 13.00'te İstanbul'a uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 18.20'da İstanbul' a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER KOCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz
 • Emine Çil
  Çok profesyonel , bilgili , herkese eşit mesafede duran , kendini millete adamış Rehberimiz Ayşegül Özkan la şaha bir gezinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Şükranlarımı sunuyorum .
 • Ahmet Faruk Yılmaz
  Turumuz ve rehberimiz harika idi.
 • Nafiz Oğuz
  3 yada 4 turdur üst üste sizlerle birlikteyiz. İyisiniz . Daha iyi olmanız dileğiyle .
 • Selma Taşkınlar
  Sayin tura tur yetkilisi, 13 ekim tarihli Amerika turunuza esimle ve arkadaslarimizla katildik. Bu sure boyunca oncelikle her turlu istegimizi yerine getiren, bizi son derecede onemseyip rahat bir seyahat gecirmemizi saglayan rehberimiz Osman kardesimize sonrasinda sizlere tesekkur ederiz. Bir sonraki seyahatimizde gorusmek uzere... Iyi calismalar.
 • Hatice Kollan Sakız
  Güleryüzlü , sorumluluk sahibi , sabırlı , insanlarla iletişimi güzel mesleğinde başarılı .
 • Ayşe İnci Poroy
  Keyifli , güzel bir gezi oldu ,rehberimiz Mukaddes Hanım da gayet güleryüzlü ve iyi idi. Biz zaten hep Tura Turizm geziyoruz ve memnunuz. Bundan sonra güzel bir gemi turu yapmak isterim. Meksika olabilir.
 • Gülçin Egemen
  Genel olarak başarılı buldum .
 • Danış Oğuz Sakız
  Rehber Mukaddes Hanım mesleğinde çok başarılı insanlarla iletişimi çok iyi.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Portekiz & Endülüs - 3* 4* Oteller (TK OPO AGP)
SEHIR ICI(10-15 KM)
17.04.2020 4.544 ₺ 5.844 ₺ 1.885 ₺ 4.479 ₺ Satın al
Portekiz & Endülüs - 3* 4* Oteller (TK AGP OPO)
SEHIR ICI(10-15 KM)
01.05.2020 4.868 ₺ 6.368 ₺ 2.175 ₺ 4.793 ₺ Satın al
Portekiz & Endülüs - 3* 4* Oteller (TK OPO AGP)
SEHIR ICI(10-15 KM)
22.05.2020 5.993 ₺ 7.493 ₺ 2.175 ₺ 5.918 ₺ Satın al

• Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10'luk indirim olacaktır.
• 0 - 7 Yaş arası ücretsiz
• 8 - 17 Yaş arası %50 indirim
• 18 - 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim
• Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla ücretsiz
• Tur esnasında kredi kartı ile ödeme imkanı.

· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURA TURIZM kesinlikle sorumlu değildir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· TURA TURIZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURA TURIZM dan tazminat hakkı yoktur.· TURA TURIZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

· Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

· Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURA TURIZM sorumlu değildir.

· Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

· Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURA TURIZM'un sorumluluğunda değildir.

· Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURA TURIZM sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.· TURA TURIZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

· Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURIZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • RIFKI ACAR
  ozellikle rehber sofor ve arac cok iyiydi
 • EMEL BOLLUK
  cok iyi programlanmis bir turdubircok ulkenin odak noktaalirni gorme firsati yaratmis muhtesem bir turdu organize edenlere tesekkurler
 • SERPIL UZMAN
  turlar rehberlerle guzellesir rehberimizin bilgisi ve sicaklifi turumuza ayri bir keyif kattigi icin cok tesekkur ederim
 • AGAVNİ OLMEZ PARMAKSIZ
  her zaman seyahatlerimi tura turizm ile yapmaktayim com memnunum
 • OKTAY TIBETLI
  rehberimiz Erdal bey cok iyiydi
 • METE KILIÇ
  cok memnun kaldik sehir guzel rehberimiz Erdal bey guleryuzlu yardimci cozum uretici başka bir tur ile katiliyorduk suana kadar Tura ile ilk deneyimizi oldu bundan sonrada Tura ile turlara katilmaya devam edecegiz
 • OMER KOCAK
  cok memnunum. rehberimiz Erdal Turan super kibar yardimci basarili onun sayesinde daha memnunuz
 • GÜNELİ SAYLAM
  hersey cok guzeldi rehber Can beye cok tesekkurler
 • RAMAZAN RIFKI HEPSEVER
  gayet iyi bir seyahat Lindeo adasini tura dahil etmemeniz bir eksiklik Siber Satiroglu son derece bilgili her sorunu halledebilen deneyimli bir kisi bence turu basarili kilan bir rehber
 • NAZIM GÜMÜSSOY
  mukemmeldi
 • SALIHA UYSAL
  ilk kez Tura tur ile seyahat ettim mukemmle bir destinasyon ve kaliteli hizmet sunumunuz icin cok tesekkurler. otellerimiz soforumuz herseyden daha inemlisi rehberimiz Sibel hnmin mukemmel anlatimi koruyucu kollayici ve tum olaylara duyarli yaklasimi gezimize deger katti cok tesekkur (Sevim Suleymanoglu) Tum hizmetlerden memnun kaldik odedigimiz ucretle aldigimiz hizmet dogru orantiliydi oteller cok guzel soforumuz ve otobus cok guvenli rehberimiz Sibel hnm esliginde harika bri gezi oldu tesekkurler
 • MELIKE AYSE AKALIN
  rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlardan haberdar olmak isterim (Melike Ayse Akalin) gezi butunu ile cok guzel idi Sibel hnm ayakli kutuphane gibi her sorumuza tatmin edici cevaplar ile geziye zenginlik katti rehberimiz Sibel hnm in katildigi turlari bildiriseniz sevinirim
 • SIBEL BASACIK
  uyumlu bir grupla mukemmel bir rehber esliginde turumuzu tamamladik gezdigimiz yerleri cok begendim tun oncesinde Asli Ugras Umut Horozcu cok ilgilendilertesekkru ederim
 • EMINE GUL YILDIRIM
  Tur cok iyi organize edilmis otellerin hepsi harikaydi
 • GOKHAN TOPKURULU
  tur rotasi bir nokta disinda cok iyiydi Lindau nun tur kapsaminda olmasi gerekirdi Bregenz e sadece 10 dk izmirden daha uygun transfer ayarlansa iyiydi Rehberimiz Sibel hnm cok yardimci oldu onun turlarina katilmak isteriz
 • Emine Çil
  Çok profesyonel , bilgili , herkese eşit mesafede duran , kendini millete adamış Rehberimiz Ayşegül Özkan la şaha bir gezinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Şükranlarımı sunuyorum .
 • Ahmet Faruk Yılmaz
  Turumuz ve rehberimiz harika idi.
 • Nafiz Oğuz
  3 yada 4 turdur üst üste sizlerle birlikteyiz. İyisiniz . Daha iyi olmanız dileğiyle .
 • Selma Taşkınlar
  Sayin tura tur yetkilisi, 13 ekim tarihli Amerika turunuza esimle ve arkadaslarimizla katildik. Bu sure boyunca oncelikle her turlu istegimizi yerine getiren, bizi son derecede onemseyip rahat bir seyahat gecirmemizi saglayan rehberimiz Osman kardesimize sonrasinda sizlere tesekkur ederiz. Bir sonraki seyahatimizde gorusmek uzere... Iyi calismalar.
 • Hatice Kollan Sakız
  Güleryüzlü , sorumluluk sahibi , sabırlı , insanlarla iletişimi güzel mesleğinde başarılı .
 • Ayşe İnci Poroy
  Keyifli , güzel bir gezi oldu ,rehberimiz Mukaddes Hanım da gayet güleryüzlü ve iyi idi. Biz zaten hep Tura Turizm geziyoruz ve memnunuz. Bundan sonra güzel bir gemi turu yapmak isterim. Meksika olabilir.
 • Gülçin Egemen
  Genel olarak başarılı buldum .
 • Danış Oğuz Sakız
  Rehber Mukaddes Hanım mesleğinde çok başarılı insanlarla iletişimi çok iyi.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

2.900 € 'dan itibaren
24/05/20

Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

5.900 € 'dan itibaren
18/05/20

Almanya Polonya Turu

3.500 ₺ 'dan itibaren
20/10/20

Amalfi Tatili

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

BASTAN BASA AMERIKA THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA THY

13.500 ₺ 'dan itibaren
21/06/20

Bir Baska Amerika

12.900 ₺ 'dan itibaren
10/10/20

BÜYÜK MEKSİKA KÜBA TURU

12.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

Büyük Japonya

11.000 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Combo Amerika

11.000 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Combo Amerika SON 5 KISI

5.900 ₺ 'dan itibaren
14/06/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARI THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARI THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARITHY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORYDA KIYILARI THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
02/05/20

GÜNEY AFRİKA SÜPER EKO

3.900 € 'dan itibaren
25/08/20

GÜZEL VE ASİL RUSYA

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika Katar Hava Yolları

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika KAPALI GRUP

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/09/20

Güney Afrika PROMO

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/09/20

Güney Afrika Promo

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/07/20

GİZEMLİ NEPAL

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/07/20

GİZEMLİ NEPAL

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

11.900 ₺ 'dan itibaren
15/06/20

HAVALI KÜBA

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/06/20

Hindistan Altın Üçgen TÜM TURLAR DAHİL

10.900 € 'dan itibaren
30/07/20

Houston Dallas New Orleans

7.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/20

Küba Turu THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/04/20

Küba Turu THY 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

Los Angeles Las Vegas New York

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

6.400 ₺ 'dan itibaren
19/05/20

Los Angeles Las Vegas THY

5.400 € 'dan itibaren
10/09/20

Lyon Tatili

13.900 ₺ 'dan itibaren
30/07/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/05/20

MIAMI WASHINGTON NEW YORK

5.700 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

MIAMI ORLANDO

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

Miami New York AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

Miami Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

Miami Orlando Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

New York Atlantik City Washington

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

New York Atlantik City Washington SON 4 KISI

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

New York Miami Air France

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

New York Firsati THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

New York Miami

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

New York Miami Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

New York Miami SON 4 KISI

6.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

PHUKET SİNGAPUR

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

13.500 ₺ 'dan itibaren
28/04/20

Panama Küba Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

RİMİNİ TATİLİ

6.900 ₺ 'dan itibaren
08/05/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/01/21

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/20

San Francisco Los Angeles

2.900 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Strasbourg Colmar

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius YARIM PANSİYON KONAKLAMA

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius -ALL INCLUSIVE

15.900 ₺ 'dan itibaren
10/10/20

Çin Yangtze

3.400 ₺ 'dan itibaren
08/08/20

Adım Adım Ukrayna

3.900 ₺ 'dan itibaren
13/06/20

Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

3.391 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Almanya Polonya

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3 EXTRA TURLAR DAHİL

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3

2.992 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

Arnavutluk Makedonya Kosova

3.646 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Avrupa Karması

3.646 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Avrupa Karması 3

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

BENELUX

549 € 'dan itibaren
07/08/20

BENELUX PARIS ALMANYA 3

549 € 'dan itibaren
07/08/20

BENELUX PARIS 3

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 5 Merkezi Otel

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 5 Merkezi Otel

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü Turu // 4 Oteller

4.900 € 'dan itibaren
17/08/20

Baltık Polonya Ukrayna

5.091 ₺ 'dan itibaren
21/08/20

Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

5.091 ₺ 'dan itibaren
14/08/20

Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

4.492 ₺ 'dan itibaren
01/05/20

Bangkok Pattaya

6.791 ₺ 'dan itibaren
01/08/20

Bangkok Phuket

3.243 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Barcelona

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

4.100 € 'dan itibaren
02/08/20

Belarus Ukrayna

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx

4.042 ₺ 'dan itibaren
08/09/20

Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx Paris (TK IST

4.042 ₺ 'dan itibaren
08/09/20

Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx Paris TK

4.300 € 'dan itibaren
01/08/20

Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

2.992 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

Bosna Hersek Karadağ Arnavutluk THY / 4 Oteller / Kurban Bayramı

3.742 ₺ 'dan itibaren
22/08/20

Budapeşte Viyana Prag

2.992 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

Budva Turu

4.496 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

BÜYÜK ORTA AVRUPA 3

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar TK 4

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar4 // Üsküp Gidiş / Pegasus Hvy.

3.816 ₺ 'dan itibaren
05/10/20

Büyük Ispanya

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

4.496 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Büyük Orta Avrupa

4.751 ₺ 'dan itibaren
23/08/20

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

10.068 ₺ 'dan itibaren
18/04/20

Büyük Uzakdoğu // 4

3.816 ₺ 'dan itibaren
05/10/20

Büyük İspanya 3

3.200 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Büyük İspanya Endülüs TK 3

4.492 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

Büyük İspanya 3 VE 4 Oteller (TWI MAD MAD)

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

2.992 ₺ 'dan itibaren
12/06/20

Büyük İtalya 3 Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Milano (1) - Venedik (1)

5.100 ₺ 'dan itibaren
22/07/20

Casablanca Marrakech

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai VIZE DAHIL

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai VİZE DAHİL

8.242 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

8.242 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

6.000 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Endülüs Fas

3.816 ₺ 'dan itibaren
16/10/20

Endülüs (TK AGP AGP)

2.918 ₺ 'dan itibaren
26/04/20

Espresso Italia 3

6.000 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Fas Endülüs

5.300 ₺ 'dan itibaren
25/10/20

Fas Kraliyet Şehirleri

3.000 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

3.400 ₺ 'dan itibaren
17/08/20

GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit Turu (TWI HER HER) 3 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit Turu (TWI HER HER) 4 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 3 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 4 Otel

3.800 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

3.800 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
08/05/20

GÜNEY İTALYA 3

649 € 'dan itibaren
15/05/20

Güney Italya Sicilya

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Güzel İtalya 3

2.617 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

2.617 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

2.617 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

2.617 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Klasik İtalya 3

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

2.918 ₺ 'dan itibaren
22/04/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.742 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.742 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.093 ₺ 'dan itibaren
24/04/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

1.867 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

3.592 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Lübnan

699 € 'dan itibaren
18/05/20

Malta Sicilya

2.966 ₺ 'dan itibaren
10/11/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.966 ₺ 'dan itibaren
05/11/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

3.400 ₺ 'dan itibaren
22/11/20

Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

5.091 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

7.117 ₺ 'dan itibaren
10/04/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

4.117 ₺ 'dan itibaren
11/07/20

Porto Lizbon

2.398 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

Prag

4.241 ₺ 'dan itibaren
16/08/20

Prag Viyana Budapeşte 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

4.267 ₺ 'dan itibaren
11/08/20

ROMANTİK YOL 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Roma

799 € 'dan itibaren
24/05/20

Rusya Masalı (LED 3-4 Oteller // TK

4.241 ₺ 'dan itibaren
16/08/20

SLAVRUPA (TK GRZ

4.300 € 'dan itibaren
18/07/20

Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

3.742 ₺ 'dan itibaren
20/05/20

Sicilya

4.867 ₺ 'dan itibaren
06/08/20

St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

2.992 ₺ 'dan itibaren
26/08/20

Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

8.992 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Tayland Vietnam Kamboçya

549 € 'dan itibaren
21/05/20

Ukrayna Polonya 3

4.156 ₺ 'dan itibaren
02/08/20

VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3

6.818 ₺ 'dan itibaren
16/05/20

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

6.791 ₺ 'dan itibaren
21/08/20

İskandinavya 3

9.742 ₺ 'dan itibaren
10/07/20

İskandinavya ve Fiyordlar // 3 ve 4 Oteller Türk Hava Yolları

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

16.125 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!

BENZER TURLARIMIZ

2.900 € 'dan itibaren
24/05/20

Almanya Avusturya İmparatorluğuna İzinde

5.900 € 'dan itibaren
18/05/20

Almanya Polonya Turu

3.500 ₺ 'dan itibaren
20/10/20

Amalfi Tatili

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

BASTAN BASA AMERIKA THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

BAŞTAN BAŞA AMERIKA THY

13.500 ₺ 'dan itibaren
21/06/20

Bir Baska Amerika

12.900 ₺ 'dan itibaren
10/10/20

BÜYÜK MEKSİKA KÜBA TURU

12.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/20

Büyük Japonya

11.000 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Combo Amerika

11.000 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Combo Amerika SON 5 KISI

5.900 ₺ 'dan itibaren
14/06/20

Egzotik Bali THY - VİZESİZ - Mercure Hotel Nusa Dua

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARI THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARI THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORIDA KIYILARITHY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

FLORYDA KIYILARI THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
02/05/20

GÜNEY AFRİKA SÜPER EKO

3.900 € 'dan itibaren
25/08/20

GÜZEL VE ASİL RUSYA

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika Katar Hava Yolları

11.900 ₺ 'dan itibaren
24/08/20

Güney Afrika KAPALI GRUP

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/09/20

Güney Afrika PROMO

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/09/20

Güney Afrika Promo

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/07/20

GİZEMLİ NEPAL

9.900 ₺ 'dan itibaren
20/07/20

GİZEMLİ NEPAL

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

HARİKALAR DİYARI ZANZİBAR THY İLE DİREKT UÇUŞ

11.900 ₺ 'dan itibaren
15/06/20

HAVALI KÜBA

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/06/20

Hindistan Altın Üçgen TÜM TURLAR DAHİL

10.900 € 'dan itibaren
30/07/20

Houston Dallas New Orleans

7.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/20

Küba Turu THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
24/04/20

Küba Turu THY 1 MAYIS KÜBA KONAKLAMALI

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

Los Angeles Las Vegas New York

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

6.400 ₺ 'dan itibaren
19/05/20

Los Angeles Las Vegas THY

5.400 € 'dan itibaren
10/09/20

Lyon Tatili

13.900 ₺ 'dan itibaren
30/07/20

MEKSİKA CANCUN KÜBA

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/05/20

MIAMI WASHINGTON NEW YORK

5.700 ₺ 'dan itibaren
06/10/20

MIAMI ORLANDO

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Tam Pansiyon

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

Miami New York AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

Miami Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

Miami Orlando Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

New York Atlantik City Washington

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/05/20

New York Atlantik City Washington SON 4 KISI

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

New York Miami Air France

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/05/20

New York Firsati THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

New York Miami

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/11/20

New York Miami Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/05/20

New York Miami SON 4 KISI

6.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

PHUKET SİNGAPUR

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

4.500 ₺ 'dan itibaren
15/07/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

13.500 ₺ 'dan itibaren
28/04/20

Panama Küba Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

RİMİNİ TATİLİ

6.900 ₺ 'dan itibaren
08/05/20

San Francisco Las Vegas Los Angeles

7.900 ₺ 'dan itibaren
17/01/21

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/20

San Francisco Los Angeles

2.900 ₺ 'dan itibaren
10/06/20

Strasbourg Colmar

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius YARIM PANSİYON KONAKLAMA

8.900 ₺ 'dan itibaren
28/07/20

Vanilya Adası Mauritius -ALL INCLUSIVE

15.900 ₺ 'dan itibaren
10/10/20

Çin Yangtze

3.400 ₺ 'dan itibaren
08/08/20

Adım Adım Ukrayna

3.900 ₺ 'dan itibaren
13/06/20

Almanya Göller Bölgesi TK (TGL LJU )

3.391 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Almanya Polonya

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3 EXTRA TURLAR DAHİL

3.391 ₺ 'dan itibaren
09/11/20

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke 3

2.992 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

Arnavutluk Makedonya Kosova

3.646 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Avrupa Karması

3.646 ₺ 'dan itibaren
02/11/20

Avrupa Karması 3

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

BENELUX

549 € 'dan itibaren
07/08/20

BENELUX PARIS ALMANYA 3

549 € 'dan itibaren
07/08/20

BENELUX PARIS 3

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE GALLER MAC TURU 5 Merkezi Otel

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 4 Otel Yarı Merkezi

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü // TURKIYE ISVICRE MAC TURU 5 Merkezi Otel

2.992 ₺ 'dan itibaren
20/08/20

Bakü Turu // 4 Oteller

4.900 € 'dan itibaren
17/08/20

Baltık Polonya Ukrayna

5.091 ₺ 'dan itibaren
21/08/20

Baltık Başkentleri (TLL 3-4 Oteller / TK

5.091 ₺ 'dan itibaren
14/08/20

Baltık Başkentleri (VNO 3-4 Oteller / TK

4.492 ₺ 'dan itibaren
01/05/20

Bangkok Pattaya

6.791 ₺ 'dan itibaren
01/08/20

Bangkok Phuket

3.243 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Barcelona

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MAD

3.816 ₺ 'dan itibaren
20/11/20

Basklar Güney Fransa 3 4 Oteller (PC MRS

4.100 € 'dan itibaren
02/08/20

Belarus Ukrayna

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx

4.042 ₺ 'dan itibaren
08/09/20

Benelüx Paris (AF IST CDG IST) 3/4 Oteller

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx Paris (TK IST

4.042 ₺ 'dan itibaren
08/09/20

Benelüx Paris // Air France / 3 4 Oteller

3.816 ₺ 'dan itibaren
31/10/20

Benelüx Paris TK

4.300 € 'dan itibaren
01/08/20

Berlin Prag Salzburg // TK // 3 4 Oteller

2.992 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

Bosna Hersek Karadağ Arnavutluk THY / 4 Oteller / Kurban Bayramı

3.742 ₺ 'dan itibaren
22/08/20

Budapeşte Viyana Prag

2.992 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

Budva Turu

4.496 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

BÜYÜK ORTA AVRUPA 3

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar TK 4

2.788 ₺ 'dan itibaren
26/09/20

Büyük Balkanlar4 // Üsküp Gidiş / Pegasus Hvy.

3.816 ₺ 'dan itibaren
05/10/20

Büyük Ispanya

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük Italya 3 ve 4 Oteller

4.496 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Büyük Orta Avrupa

4.751 ₺ 'dan itibaren
23/08/20

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller / TK LJU SZG

10.068 ₺ 'dan itibaren
18/04/20

Büyük Uzakdoğu // 4

3.816 ₺ 'dan itibaren
05/10/20

Büyük İspanya 3

3.200 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Büyük İspanya Endülüs TK 3

4.492 ₺ 'dan itibaren
04/04/20

Büyük İspanya 3 VE 4 Oteller (TWI MAD MAD)

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 ve 4 OtelleR

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 ve 4 Oteller

3.391 ₺ 'dan itibaren
06/11/20

Büyük İtalya 3 3 ve 4 Oteller

2.992 ₺ 'dan itibaren
12/06/20

Büyük İtalya 3 Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Milano (1) - Venedik (1)

5.100 ₺ 'dan itibaren
22/07/20

Casablanca Marrakech

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai VIZE DAHIL

2.918 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Dubai VİZE DAHİL

8.242 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (QR BKK

8.242 ₺ 'dan itibaren
22/05/20

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

6.000 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Endülüs Fas

3.816 ₺ 'dan itibaren
16/10/20

Endülüs (TK AGP AGP)

2.918 ₺ 'dan itibaren
26/04/20

Espresso Italia 3

6.000 ₺ 'dan itibaren
24/10/20

Fas Endülüs

5.300 ₺ 'dan itibaren
25/10/20

Fas Kraliyet Şehirleri

3.000 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

GRAND UKRAYNA Pegasus Havayolları ile 3 / 4 Oteller

3.400 ₺ 'dan itibaren
17/08/20

GRAND UKRAYNA Türk Hava Yolları ile 4 / 5 Oteller

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit Turu (TWI HER HER) 3 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit Turu (TWI HER HER) 4 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 3 Otel

349 € 'dan itibaren
23/05/20

Girit İzmir Çıkışlı (TWI HER HER) 4 Otel

3.800 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Grand İspanya Endülüs ( PC BCN / MAD ) 3

3.800 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Grand İspanya Endülüs ( PC MAD/BCN ) 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
08/05/20

GÜNEY İTALYA 3

649 € 'dan itibaren
15/05/20

Güney Italya Sicilya

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel Ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel Ve Asil Rusya (VKO 3 - 4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (LED 3- 4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (LED 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller / TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya (VKO 3-4 Oteller // TK

749 € 'dan itibaren
25/08/20

Güzel ve Asil Rusya 3 ve 4 Oteller // TK

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Güzel İtalya 3

2.617 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 3 Vita Park Borysfen Hotel vb. // IST Hareket

2.617 ₺ 'dan itibaren
23/04/20

Kiev Turu // Ukrayna Havayolları 4 Favor Park Hotel vb. // IST Hareket

2.617 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Klasik ve Güney İtalya 3 Bari (1) - Napoli (1) - Roma (2) - Floransa (2) - Venedik (1)

2.617 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Klasik ve Güney İtalya 3 Venedik (1) - Floransa (2) - Roma (2) - Napoli (1) - Bari (1)

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Klasik İtalya 3

549 € 'dan itibaren
06/07/20

Klasik İtalya 3 Tüm çevre gezileri dahil!!!

2.918 ₺ 'dan itibaren
22/04/20

Klasik İtalya 3 Oteller (PC BLQ BLQ)

6.742 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

6.742 ₺ 'dan itibaren
16/03/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

9.093 ₺ 'dan itibaren
24/04/20

Kuala Lumpur Singapur Bali 4 Oteller ( EK KUL DPS)

1.867 ₺ 'dan itibaren
11/03/20

Lviv Turu // 3 Volter Hotel vb.

3.592 ₺ 'dan itibaren
23/05/20

Lübnan

699 € 'dan itibaren
18/05/20

Malta Sicilya

2.966 ₺ 'dan itibaren
10/11/20

Marsilya Nice Milano / (PC BGY MRS)

2.966 ₺ 'dan itibaren
05/11/20

Milano Nice Marsilya / (PC BGY MRS)

3.400 ₺ 'dan itibaren
22/11/20

Ola Portekiz Hola Endülüs // TK 3

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri (BUD 3 4 Oteller // THY

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri (PRG 3 4 Oteller // THY

2.600 ₺ 'dan itibaren
14/11/20

Orta Avrupa Baskentleri TK 3 4 Oteller

5.091 ₺ 'dan itibaren
07/08/20

Paris Disneyland 3 ve 4 OTELLER ( PC ORY ORY)

7.117 ₺ 'dan itibaren
10/04/20

Phuket Pattaya Bangkok // (TK HKT BKK) 3 4 OTEL

4.117 ₺ 'dan itibaren
11/07/20

Porto Lizbon

2.398 ₺ 'dan itibaren
18/06/20

Prag

4.241 ₺ 'dan itibaren
16/08/20

Prag Viyana Budapeşte 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

ROMA 4 OTELLER (PC FCO FCO)

4.267 ₺ 'dan itibaren
11/08/20

ROMANTİK YOL 3

3.367 ₺ 'dan itibaren
11/09/20

Roma

799 € 'dan itibaren
24/05/20

Rusya Masalı (LED 3-4 Oteller // TK

4.241 ₺ 'dan itibaren
16/08/20

SLAVRUPA (TK GRZ

4.300 € 'dan itibaren
18/07/20

Salzburg Prag Berlin // TK // 3 4 Oteller

3.742 ₺ 'dan itibaren
20/05/20

Sicilya

4.867 ₺ 'dan itibaren
06/08/20

St. Petersburg // 4 Oteller TK IST Hareket

2.992 ₺ 'dan itibaren
26/08/20

Sırbistan Bosna Hersek turu THY ile 4

8.992 ₺ 'dan itibaren
12/05/20

Tayland Vietnam Kamboçya

549 € 'dan itibaren
21/05/20

Ukrayna Polonya 3

4.156 ₺ 'dan itibaren
02/08/20

VİYANA PRAG BUDAPEŞTE 3

6.818 ₺ 'dan itibaren
16/05/20

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

6.791 ₺ 'dan itibaren
21/08/20

İskandinavya 3

9.742 ₺ 'dan itibaren
10/07/20

İskandinavya ve Fiyordlar // 3 ve 4 Oteller Türk Hava Yolları

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı (PC MAD BCN)

3.816 ₺ 'dan itibaren
07/12/20

İspanya Krallığı (PC BCN MAD)

16.125 ₺ 'dan itibaren
31/07/20

İzlanda 4 Oteller /// Tüm Çevre Gezileri Dahil !!