PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU


12.09.2019
9 Gece 10 Gün

6.900 ₺Bu fırsatta son 1 kişi kaldıSatın Al
19.03.2020 - 28.03.2020
9 Gece - 10 Gün
İç Kabin İÇ KABİN
6900 ₺
SEÇ
19.03.2020 - 28.03.2020
9 Gece - 10 Gün
Dış kabin DIŞ KABİN
7900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 6.900 ₺
İlave Yatak 6.400 ₺
Tek Kişi 11.800 ₺
0 - 2 Yaş 2.000 ₺
3 - 16 Yaş 5.900 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  *Air France Havayolları Paris aktarmalı seferi ile İstanbul Yeni havalimanı -Paris-Panama/Panama-Paris-İstanbul Yeni havalimanı uçuşları

  *Liman ve havalimanı vergileri (2000 TL)

  *Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

  *Pullmantur Monarch gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece HER ŞEY DAHİL konaklama

  *Colon da 1 gece otel konaklaması

  *Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

  *TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

  *Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

  *Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

  *Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme v.b.)

  *Gemi servis ücreti ( 77€ kişi başı olarak rezervasyon esnasında ödenmelidir.)

  *Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

  *Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

  *Sağlık hizmetleri

  *Güzellik merkezi ve spa

  *Seyahat ve iptal sigortası (sadece türk pasaportlu misafirler için),(65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır).
Otel Detayları
Uçuş Detayları
AF - 1391 ISTANBUL YENI HAVALIMANI - CHARLES DE GAULLE
04:15 - 06:55
AF - 474 CHARLES DE GAULLE - TOCUMEN INTL
13:55 - 17:45
AF - 475 TOCUMEN INTL - CHARLES DE GAULLE
20:00 - 13:20
AF - 1391 CHARLES DE GAULLE - ISTANBUL YENI HAVALIMANI
22:55 - 03:15
TUR PROGRAMI

12.09.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
ISTANBUL-PARİS-COLON(PANAMA)
Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in işle...
2. Gün
COLON-PANAMA(GEMİYE BİNİŞ)
Panama, Orta Amerikanın en güneyinde hem Pasifik Okyanusunun hem de Atlas Okyanusu nun tadını rahatç...
3. Gün
CARTAGENA:KAHVE VE ZÜMRÜT ÜLKESİ COLOMBİA
Gemimiz sabah saat 09.30 da Willemstad limanına yanaşacaktır.Sıcakkanlı insanları, tarihi, mimarisi,...
4. Gün
DENİZDE SEYİR
Tüm gün gemi içerisinde düzenlenecek aktivitelerden yararlanabilir ve bugün özel olarak havuz başınd...
5. Gün
CURAÇAO (KARAYİP): KARAYİPLERİN BAŞKENTİ
Gemimiz sabah saat 08.00 de Willemstad limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımız...
6. Gün
GÜZEL BONAİRE(KARAYİP)
Gemimiz sabah saat 08.00 de Kralendijk limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız kahvaltının ardınd...
7. Gün
BEYAZ KUMLU SAHİLLER:ARUBA(KARAYİP)
Gemimiz sabah saat 08.00 de Oranjestad limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımız...
8. Gün
DENİZDE SEYİR
Tüm gün gemi içerisinde düzenlenecek aktivitelerden yararlanabilir ve bugün özel olarak havuz başınd...
9. Gün
COLON-PANAMA-PARİS
Gemimiz sabah saat 07.00 de Colon limanına yanaşacaktır.Odaların boşaltılması pasaport ve çıkış işle...
10. Gün
İSTANBUL
İstanbula varış ve turumuzun sonu.
GEMİ ÖZELLİKLERİ

77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
76 - 60 gün kala % 25,
59 - 45 gün kala % 40,
44 - 31 gün kala % 60,
30 - 21 gün kala % 80,
20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır..

*** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

12.09.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
ISTANBUL-PARİS-COLON(PANAMA)
Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Air France Havayolları ile Paris aktarmalı Panamaya hareket ediyoruz. Aynı gün Panama ya varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile Colondaki otelimize hareket ediyoruz.Odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz serbest zaman alabilir,dileyen misafirlerimiz ise Colonu kendi frekansı ile keşfe çıkabilirler. Geceleme Colondaki otelimizdedir.
2. Gün
COLON-PANAMA(GEMİYE BİNİŞ)
Panama, Orta Amerikanın en güneyinde hem Pasifik Okyanusunun hem de Atlas Okyanusu nun tadını rahatça çıkarabileceğiniz nadir ülkelerde biri. Herkesin bildiği Panama Kanalı dışında en önemli özelliği çok gelişmiş bir başkentlerinin olması, gökdelenlerle dolu bu şehre geldiğinizde çok şaşıracaksınız. Bunlardan en ilginci burgu seklinde olan F&F Tower. Şehir içinde herhangi bir Amerikan markasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehirde görülmesi gereken en önemli yer tabi ki Panama Kanalı. Kocaman gemilerin bu dar kanallarda yavaşça ilerleyişi görülmeye değer. Kanal bundan yüzyıl önce Amerika tarafından yapılmış ve 1999 yılından sonra işletimi Panama hükûmetine devredilmiş. Kanalın izlenebilir bölümünde yine kanalın geçmişi hakkında bilgi alabileceğiniz bir müze bulunuyor. Güzel ve bilgilendirici bir müze. Giriş ücretli. Halk otobüsleri ile kanalın bulunduğu yere rahatça gidebilirsiniz.Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiye biniş öncesinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Panama kanalı turuna katılabilirler.( Katılım sağlamayacak misafirlerimiz rehberimizin belirlediği yerde sizlere bildirdiği saate kadar serbest zaman alacaklardır ). Turumuzun bitiminde Colon limanında bizi bekleyen gemimize transfer oluyoruz. Gemiye biniş,check in ve pasaport işlemlerimiz ardından odalarıma yerleşerek , gemiyi keşif için serbest zaman alıyoruz. Gemimiz 14.30 da Colon limanından ayrılacaktır.(Panama kanalı turu 250 TL )
3. Gün
CARTAGENA:KAHVE VE ZÜMRÜT ÜLKESİ COLOMBİA
Gemimiz sabah saat 09.30 da Willemstad limanına yanaşacaktır.Sıcakkanlı insanları, tarihi, mimarisi, doğası, tropikal iklimi, lezzetli yemekleri ve meyveleri, muhteşem eğlence hayatıyla Cartagena da keyifli bir güne hazır olun. Santa Marta ile beraber Kolombiya`nın önde gelen tatil merkezlerinden biridir. Büyük bir lagünün etrafında kurulmuş olan şehir, geniş plajlara sahiptir. Cartagena`nın tarihi şehir merkezi UNESCO tarafında "Dünya Kültür Mirası" listesine alınmıştır. 1553 yılında keşfedilen Cartagena İspanyol koloni şehrinin mükemmel bir örneğidir. Büyük bir kale duvarı sanki birer mücevhermiş gibi, tarihi şehrin pastel renkli mimarisini, hoş sokaklarını ve katedrallarin etrafını sarmaktadır. Duvarla çevrili eski kasabanın (Cidad Murallada) etrafını gezebilir, eskiden zindan olan butiklerden alışveriş yapabilir ya da zengin tarihin tadını çıkarabilirsiniz. Tropikal iklimi olan adada dünyaca ünlü plajlarda denize girmeyi ve sahilde yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği ekstra Cartagena şehir turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam 19.00 da Cartagena limanından ayrılacaktır.(Cartagena turu 200 TL)
4. Gün
DENİZDE SEYİR
Tüm gün gemi içerisinde düzenlenecek aktivitelerden yararlanabilir ve bugün özel olarak havuz başında güneş banyosu yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz nerden ne yemeli show una katılabilirler.Dünya mutfaklarından birbirinden özel şeflerin hazırlayacakları ve sunum yapacakları yemeklerin & tatlıların nasıl yapıldığını hem görmek hemde tatmak için bu özel showu Resepsiyon katında izlemeyi sakın unutmayın…
5. Gün
CURAÇAO (KARAYİP): KARAYİPLERİN BAŞKENTİ
Gemimiz sabah saat 08.00 de Willemstad limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler.Limana girdiğinizde Hollanda kolonyel döneminden kalma binalarla kentin kültürel mirası hemen belli olur. Willemstad, Venezuela kıyılarında uzanan, Hollanda Krallığının Karayiplerdeki bir parçasını oluşturan şehir ve Curaçao nun başkenti. Yanındaki Bonaire ve Aruba adalarıyla Curaçao, ABC Adaları zincirini oluşturur. Curaçao daki bu adaları ziyaret ettiğinizde eşsiz, ilginç kültürü sizi alıp götürecek. Unutulmaz kumu ve deniz rengi ile Kenepa plajında denize girebilir, tüp ya da şnorkel ile dalış yapabilirsiniz. Punda bölgesinde ufak ve birçoğu ilginç olan mağazalarda gezebilirsiniz. Ayrıca bölgede ünlü olarak nitelendirilen Hato mağaralarını gezebilir, Shete Boka Ulusal parkını gezebilirsiniz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer (oluyoruz. Gemimiz akşam saar 19.00 da limandan ayrılacaktır.(Curacao turu 200 TL )
6. Gün
GÜZEL BONAİRE(KARAYİP)
Gemimiz sabah saat 08.00 de Kralendijk limanına yanaşacaktır.Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Bonaire turuna katılabilirler.Bonaire, keşfedilmemiş bir elmas, pek güzel elmasların deniz manzarası. Bununla birlikte, Bonaire, doymuş bir dünyada el değmemiş bir cennet olarak kalması bakımından eşsizdir.Bonairenin güzelliği, sadeliğin sadece huzur kattığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. ABC adalarının (Bonairenin Aruba ve Curacao ile birlikte oluşturduğu) en az seyahat ettiği yer, Venezuelanın kuzeyinde Karayipler de sessizce duruyor.Tropik dünyanın bu özel bölümü, birçok gezegeni, dünya çapında gezginleri teşvik eden geniş ve etkileyici bir okyanus alanını elinde tutuyor. Geçmişindeki sırlar hem eski hem de yeni olduğundan, berrak suların arasında yer alan şaşırtıcı bir şey şnorkel ve dalış cenneti olarak bilinir.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır.(Bonaire Turu 200 TL)
7. Gün
BEYAZ KUMLU SAHİLLER:ARUBA(KARAYİP)
Gemimiz sabah saat 08.00 de Oranjestad limanına yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Oranjestad, Karayipler adası Aruba nın başkentidir ve Hollanda Krallığının bir parçası olan Hollanda kültüründen etkilenmiştir. Son zamanlarda en çok ilgi çeken tatil mekanlarından biri olan Aruba,beyaz kumlu sahilleri,tertemiz denizi ve flamingo sahilleri ile ünlüdür. Aruba`da yıl boyu güneş ve dünyanın en güzel kumsallarından bazıları vardır. Gezmenin en iyi yolu yürümektir; canlı başkent Oranjestad`ın palmiye ağaçlarıyla dolu sokaklarında dolaştığınızda Hollanda koloni geleneği olan canlı bir kent, pastel boyalı evler görür, harika alışveriş fırsatları bulursunuz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 15.30 da limandan ayrılacaktır.
8. Gün
DENİZDE SEYİR
Tüm gün gemi içerisinde düzenlenecek aktivitelerden yararlanabilir ve bugün özel olarak havuz başında güneş banyosu yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz nerden ne yemeli show una katılabilirler.Dünya mutfaklarından birbirinden özel şeflerin hazırlayacakları ve sunum yapacakları yemeklerin & tatlıların nasıl yapıldığını hem görmek hemde tatmak için bu özel showu Resepsiyon katında izlemeyi sakın unutmayın…
9. Gün
COLON-PANAMA-PARİS
Gemimiz sabah saat 07.00 de Colon limanına yanaşacaktır.Odaların boşaltılması pasaport ve çıkış işlemlerimiz ardından dileyen misafirlerimiz Colon da rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman alabilir dileyen misafirlerimiz ise rehberimizin sunacağı ekstra Colón Yağmur Ormanı turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde rehberimizin belirlediği yer ve saatte buluşarak Panama havalimanına yola çıkıyoruz.Varışımızın ardından pasaport check in işlemlerimizi yaparak uçuşumuz için hazırlanıyoruz ve İstanbula uçuş.(Yağmur Ormanı turu 300 TL )
10. Gün
İSTANBUL
İstanbula varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
12.09.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
12.09.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
20.09.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
20.09.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
26.09.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
26.09.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
03.10.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
03.10.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
17.10.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
17.10.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
24.10.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
24.10.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
31.10.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
31.10.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
07.11.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
07.11.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
14.11.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
14.11.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
21.11.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
21.11.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
05.12.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
05.12.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
19.12.2019 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
19.12.2019 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
09.01.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
09.01.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
16.01.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
16.01.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
30.01.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
30.01.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
06.02.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
06.02.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
13.02.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
13.02.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
20.02.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
20.02.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
27.02.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
27.02.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
12.03.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
12.03.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
İç Kabin
19.03.2020 6.900 ₺ 11.800 ₺ 2.000 ₺ 5.900 ₺ Satın al
7+
PULLMAN MONARCH ILE PANAMA&KOLOMBİYA&KARAYİP TURU
Dış kabin
19.03.2020 7.900 ₺ 13.800 ₺ 2.000 ₺ 6.900 ₺ Satın al
7+

77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
76 - 60 gün kala % 25,
59 - 45 gün kala % 40,
44 - 31 gün kala % 60,
30 - 21 gün kala % 80,
20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır..

*** Rezervasyonda isim değişiklikleri, kişi başına 100 Euro ücrete tabi olarak seyahat başlangıcından 20 gün öncesine kadar talep edilebilir. Seyahate 19 gün kala yapılan isim değişikliği talepleri iptal sayılır.

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

- Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Geminin kaptanı gerekli gördüğü durumlarda rotada ve uğranacak limanlarda değişiklik yapabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

6.400 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Celebrity Equinox ile Doğu Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.900 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

6.500 ₺ 'dan itibaren
02/11/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
28/09/19

RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

8.400 ₺ 'dan itibaren
13/09/19

Symphony of the Seas ile Batı Karayipler

BENZER TURLARIMIZ

6.400 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Celebrity Equinox ile Doğu Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.900 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

6.500 ₺ 'dan itibaren
02/11/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
28/09/19

RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

8.400 ₺ 'dan itibaren
13/09/19

Symphony of the Seas ile Batı Karayipler