MSC ARMONİA İLE KÜBA&KARAYİPLER

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.996 €

13.04.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İSTANBUL-HAVANA KÜBA Gemi Varış: - Gemi Hareket:23.59

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak Türk Havayollarının seferi ile Havanaya hareket ediyoruz. Sabah saat 07.00 de Havana ya varıyoruz ve rehberimiz eşliğinde Havana limanında bizi bekleyen gemimize transfer oluyoruz ve Check in işlemlerimiz ve kabinlere yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur “Tropicana Show”u izleyebilirler. Bu dünyaca ünlü kabare şovunda bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacaklar. Turumuzun ardından gemimize transfer. Gemimiz bu gece Havana limanında demirleyecektir.
2. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00:01 Gemi Hareket: 23:59

Bugün rehberimizin dileyen misafirlerimiz için organize edeceği, hem bin bir rengi hem de derin bir melankoliyi iç içe yaşatan, tüm güzelliklerini sokaklarında barındıran başkent Havanayı yakından tanıyacağımız panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Art deko ve modern mimari ile karışık Vedado ve Miramar Bölgesi, dünyaca ünlü Devrim Meydanı, Capitolio Binası, Central Park, Opera Binası, Obispo Caddesi, Eski Havana nın koloniyel tarzı meydanları, Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco de Asis gezilerimizi yapıyoruz. Eski sokakları gezerken çamaşırlar asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlıların selamını alıyor, tam manası ile zamanda bir yolculuğa çıkıyoruz. Turumuzun sonunda gemimize dönüyoruz.
3. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00.01 Gemi Hareket: 18.00

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak organize edeceği Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turuna katılabilirsiniz. 1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği vadide tam gün sürecek turumuzda, tütün tarlalarını gezecek ve doğuşundan itibaren bir Puronun hikâyesini dinleyeceksiniz. Tütünün nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirileceğiz. Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yaşadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indioyu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkışında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak. “Los Jazmines” Tepesindeki seyir terasından Vinales Vadisi manzarasını seyrettikten sonra Ressam Leovigildo Gonzalesa ait olan ve kayalara yapılmış dünyanın en büyük duvar resmini gördükten sonra Havana daki otelimize geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecegi Casa de la Musicalarının en iyisi olan Miramar ı izleme fırsatı bulabilirler. Geceleme gemimizde.
4. Gün

DENİZDE SEYİR Gemi Varış: - Gemi Hareket: -

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
5. Gün

MONTEGO BAY, JAMAİCA Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket:19:00

Gemimiz sabah saat 08.00 de Montego Bay limanına yanaşacaktır. Montego Bay, Jamaikada yer alan aynı zamanda da St. James ilçesinin başkenti olan şehirdir. Hızlı yaşamdan uzak Jamaika, yavaş ve rahat bir ülkedir. Uzun yıllar kölelikle ve kolonileşmeyle mücadele eden Jamaika küçük bir ülke olmasına rağmen oldukça köklü bir kültüre sahiptir.1962 senesinden Birleşik Krallıktan bağımsızlığını kazanan ülkenin çok gelişmiş bir müzik kültürü vardır. Karayipler in üçüncü büyük adası olan ülkede kuru ve ıslak kireçtaşı ormanları, yağmur ormanları, nehir kıyısı ormanlık, sulak alanlar, mağaralar, nehirler, deniz çayırları ve mercan resifleri gibi pek çok doğal alan bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği şehir turuna katılabilirler. Gemimiz akşam saat 19.00 da limandan ayrılacaktır.
6. Gün

GEORGE TOWN, CAYMAN ADALARI Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket:19:00

Grand Cayman her Karayip gezisinin incisidir. Cayman Adalarının başkenti George Town; dünyanın en güzel kumsallarından biri olarak kabul edilen ve birçok çeşitte su sporları yapılan Seven Mile Beach ile ünlüdür. Kıyıdaki kumluklara gelen vatozlara yem verebileceğiniz ve dokunabileceğiniz Stingray City`e şnorkelle bir ziyarette bulunabilirsiniz. Adalarda bulunan binlerce tropikal kuş çeşidini keşfedebilir, mavi cayman iguanaları ve su kaplumbağalarını görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tur sonrası gemimize dönüyoruz.
7. Gün

COZUMEL, MEKSİKA Gemi Varış: 10:00 Gemi Hareket: 18:30

Sabah saat 10:00da Cozumele varıyor ve akşam 18.30a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Bir Karayip adası olan Cozumelin en büyük yerleşim yeri San Miguel de Cozumeldir. Burası Mayaların ilk yerleşim yerlerinden biri olması sebebi ile Mayalar a ait birçok arkeolojik alana ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cozumel Adası ve San Gervasio, El Cedral ve El Caracol Kalıntıları turuna katılıp Maya Uygarlığı hakkında benzersiz ipuçlarını yakalama şansına sahip olabilirler. Turumuz sonrası gemiye dönüyoruz.
8. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 13.30 Gemi Hareket:-

Gemide alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği “Ernest Hemingway Müze Turu”muza katılabilir. Kübaya gidip Ernest Hemingwayin izlerini takip etmemek olmaz. “Çanlar Kimin İçin Çalıyor” romanını yazdığı Ambos Mundos Otelinin 511 numaralı odası; Havana dışında bugün müze olan evi La Vigia Çiftliği, “Yaşlı Adam ve Deniz”i yazarken esinlendiği Cojimar balıkçı köyügörülüp küba günlük hayatının küçük bir balıkçı köyünde yansımalarını izleme imkanı ve gemimize dönüyoruz. Bu akşam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyelerinin de sahneye çıktığı Taberna Restaurant a gidebilirler. Geceleme gemimizde.
9. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00:01 Gemi Hareket:18:30

Bugün alışılmışın dışında hayatların yaşandığı, sokaklarını rengarenk evlerin, klasik otomobillerin ve sanatçıların süslediği güzel şehir Havana da serbest zamana ayırıyoruz. Gemimiz akşam saat 18.30 da limandan ayrılacaktır.
10. Gün

DENİZDE SEYİR Gemi Varış: - Gemi Hareket: -

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
11. Gün

BELİZE CİTY, BELİZE Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 17:00

Sabah saat 08:00de Belizeye varıyor ve akşam 17:00a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Belize Şehri ve Maya Hazineleri turuna katılabilirler. Orta Amerikada resmi dili İngilizce olan tek ülke Belize Cumhuriyeti olup, yaklaşık 23.000 kilometrekarelik alana sahip bir ülkedir. 1973 senesine kadar İngiliz Hondurası olarak bilinen ülke 1981 senesinde bağımsızlığını ilan etmiştir. El Salvadordan sonra Orta Amerika ülkeleri sıralamasında en küçük ikinci ülke olan Belize, aynı zamanda bayrağında insan resmi olan dünyanın tek ülkesi olma özelliğine sahiptir. Turumuz sırasında Belize nin tarihi ve Maya hazineleri ile alakalı bilgi alma şansınsa sahip oluyoruz. Maya bölgesinin en önemi tarihi mekanları arasında yer alan Altun Ha antik kalıntılarını görme şansına sahip oluyoruz. Günlük yaşamı, ritüeli ve savaşı bu Maya şehrinde keşfetme şansını yakalıyoruz. Gezimiz sonrası gemiye dönüyoruz.
12. Gün

ISLA DE ROATAN,HONDURAS Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 17:00

Sabah saat 08:00de Roatana yanaşıyor ve akşam 17:00e kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Garifuna Köyü, İguana Çiftliği ve Mangrove Tüneli turuna katılıp gerçek Roatanı yaşama fırsatını yakalayabilirler. Bu turumuzda gemiden inişimizle birlikte Roatanın doğusuna doğru hareket ediyor ve otantik Garifuna balıkçı köylerini ziyaret ediyoruz. Burada yemyeşil ormanları, tertemiz plajları, mercan kayalıklarını ve inanılmaz manzaralara sahip tepeleri görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında rotamızı, Fransız Limanı nın balıkçı kasabasına çeviriyor ve bu Karayip köyünün sakinlerinin günlük yaşantılarını gözlemle şansına sahip oluyoruz. Akabinde gezimize, Iguana Çiftliği ile devam ediyoruz. Burada, kocaman yeşil iguanalar ile tanışıp onları ellerimiz ile besleme deneyimini yaşıyoruz. Gezimizin devamında Oakridge ve Janesville turlarımızı yapıyor ve bu iki eski Karayip balıkçı köyünü daha yakından tanıma fırsatını yakalayarak birbirinden güzel anlar yakalıyoruz. Burada otantik motorlu bir kanoya binip Mangrove tünellerinde geziyor ve vahşi yaşama tanıklık ediyor oluyoruz. Bu yemyeşil tropik çevrede rahatladıktan sonra gemimize dönüyoruz.
13. Gün

COSTA MAYA,MEKSİKA Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 18:00

Sabah saat 08:00de Costa Mayaya varıyor ve akşam 18:00a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Chaccoban Kalıntıları turuna katılabilirler. Bu turumuzda 20. Yüzyılın sonlarında keşfedilen Unesco nun koruma altına aldığı muazzam piramitleri ve kutsal tapınaklarla gizemli arkeolojik alanı geziyor ve bu köklü tarihin her adımına ait efsaneleri, hikâyeleri uzman rehberimizin dilinden ve bilgisinden faydalanarak dinleme imkânı buluyoruz. Tur sonrasında gemiye dönüyoruz. Costa Maya`nın da en popüler aktivitesi dalış. Mercanlara bu kadar yakınken, scuba keyfi yapmadan dönmeyin. Karayiplerin eşsiz ekolojisinin ve Mayaların izini sürebilirsiniz.
13. Gün

COZUMEL, MEKSİKA Gemi Varış: 07:00 Gemi Hareket: 16:00

Sabah saat 07:00de Cozumele varıyor ve akşam 18.00a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Bir Karayip adası olan Cozumelin en büyük yerleşim yeri San Miguel de Cozumeldir. Burası Mayaların ilk yerleşim yerlerinden biri olması sebebi ile Mayalar a ait birçok arkeolojik alana ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cozumel Adası ve San Gervasio, El Cedral ve El Caracol Kalıntıları turuna katılıp Maya Uygarlığı hakkında benzersiz ipuçlarını yakalama şansına sahip olabilirler. Turumuz sonrası gemiye dönüyoruz.
15. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 10:00 Gemi Hareket: -

Gemimiz saat 13.30 da Havana limanına yanaşıyor Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Türk Havayolları nın seferi ile saat İstanbul için hareket ediyoruz.
16. Gün

İSTANBUL

İstanbula hoşgeldiniz

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 1 Yaş 2 - 17 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella-Dolmuştur
13.04.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica-Dolmuştur
13.04.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Suit Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 3.396 € 6.102 € 3.396 € 690 € 3.396 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
04.05.2018 1.896 € 3.102 € 1.846 € 690 € 1.796 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
04.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica
04.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantasica
04.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
18.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
18.05.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
18.05.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
18.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
18.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
15.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
15.06.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
15.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
15.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
29.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
29.06.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
29.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
29.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
06.07.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
06.07.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
06.07.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
06.07.2018 2.596 € 4.502 € 2.596 € 690 € 2.596 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
06.07.2018 3.196 € 5.702 € 3.196 € 690 € 3.196 € Satın al

MSC ARMONİA İLE KÜBA&KARAYİPLER

13.04.2018
16 Gece 17 Gün

1.996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.996 €
İlave Yatak 1.996 €
Tek Kişi 3.302 €
0 - 1 Yaş 690 €
2 - 17 Yaş 1.996 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  Tura Dahil Olmayan Hizmetler
   Günlük kişi başı 10€ gemi servis ücreti (bahşişler)

   Sağlık hizmetleri.

   Kara turları

   Güzellik merkezi ve SPA alanı

   Gemideki tüm içecekler

   Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

   Vize bedeli

   Yurt dışı çıkış harcı

   İç hat bağlantı uçuşları

   Küba vizesi (3 girişli) (3girişli vize bedeli) 140 EURO
  Otel Detayları
  Uçuş Detayları
  TK - 183 ISTANBUL - HAVANA
  01:40 - 07:50
  TK - 183 HAVANA - ISTANBUL
  09:20 - 09:00

  FİYATLAR

  Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
  Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi 3. Kişi 0 - 1 Yaş 2 - 17 Yaş   Online Satın Al
  %5 İndirim Kazan
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica-Dolmuştur
  13.04.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 €
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Bella-Dolmuştur
  13.04.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantasica-Dolmuştur
  13.04.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 €
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Suit Fantastica-Dolmuştur
  13.04.2018 3.396 € 6.102 € 3.396 € 690 € 3.396 €
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Bella
  04.05.2018 1.896 € 3.102 € 1.846 € 690 € 1.796 €
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica
  04.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantasica
  04.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Balkonlu Fantasica
  04.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Bella
  18.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica
  18.05.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Bella
  18.05.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantastica
  18.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Balkonlu Fantastica
  18.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Bella
  15.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica
  15.06.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantastica
  15.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Balkonlu Fantastica
  15.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Bella
  29.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica
  29.06.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantastica
  29.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Balkonlu Fantastica
  29.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Bella
  06.07.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  İç Fantastica
  06.07.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Bella
  06.07.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
  7+
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Dış Fantastica
  06.07.2018 2.596 € 4.502 € 2.596 € 690 € 2.596 € Satın al
  Msc Armonia İle Küba&Karayipler
  Balkonlu Fantastica
  06.07.2018 3.196 € 5.702 € 3.196 € 690 € 3.196 € Satın al

  Bella Deneyimi
  - Standart Kabinler.
  - Kabine kahvaltı servisi.
  - Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramlar.
  - Akşam yemeği oturum tercihi (restoran müsaitliğine göre değerlendirilir.)
  - Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe.
  - Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
  - Havuz, Fitness salonu ve açık hava spor faaliyetleri.
  Ücretli Hizmetler
  - Özel güneşlenme alanına geçiş.
  - Kabine kahvaltı servisi 3.5€ (Sadece servis ücretidir).
  - 24 saat oda servisi.
  - Özel çocuk aktiviteleri.

  Fantastica Deneyimi
  - Superior kabinler.
  - Kabine kahvaltı servisi (Continental kahvaltı - servis bedeli uygulanmaz).
  - Ücretsiz oda servisi. (Hizmet ücreti alınmaz)
  - Akşam yemeği oturum önceliği.
  - Fitness ve yoga derslerinde %50 indirim.
  - Ücretsiz özel çocuk aktiviteleri.
  - 1 adet hatıra fotoğrafı.
  Ücretli Hizmetler
  - Özel güneşlenme alanına geçiş.

  Yapım Yılı : 2004
  Tonaj : 65.600 Ton
  Uzunluk : 274.9m
  Genişlik : 28.8m
  Kabin Sayısı : 976
  Yolcu Kapasitesi : 2679
  Personel Sayısı : 721
  Maksimum Hız : 21 Deniz Mili
  Voltaj : 110/220 Volt
  Stabilizatör : Mevcut
  Yolcu Güvertesi : 9 Adet
  Asansör : 9 Adet
  Havuz : 2 büyük ve çocuk, 2 jacuzzi
  Döviz Cinsi : € / $ ( G.Amerika )
  Kabinler : balkonlu suite,(22 m2) aile süite, ( 22 m2) dış kabin, ( 13 m2) iç kabin,(13 m2) engelliler kabini, 4 adet iç kabin
  Restoran : 4 Adet
  Bar / Salon : 8 Adet
  Salon / Konferans : 6 Adet
  Revir : Mevcut
  Aktiviteler : Starlight Disco, Palm Beach Casino, Armonia Spa, Spor Merkezi, Çocuk Kulübü, Oyun salonu ve Kütüphane, Alışveriş mağazaları, Tırmanma duvarı, Mini golf, Solarium, Duty free shop
  Toplantı Ekipmanları : Mikrofon, projektör, perde, tepegöz ve TV
  Oda Donanımları : Klima, TV, telefon, radyo, mini bar, duşlu banyo, kasa
  Suit Donanımları : Klima, TV, telefon, radyo, mini bar, küvetli banyo, kasa, gardrop

  ALLEGRISSIMO ALL INCLUSIVE - 431 - YETİŞKİN (18 yaş ve üstü) / 26€ (Günlük Kişi başı)

  ) *Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

  ALLEGRISSIMO ALL INCLUSIVE - 432 - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12€ (Günlük Kişi başı) *Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurantlar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT tür (4).

  ALLEGRO NO3 SOFT DRINKS / 34€ 14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir.

  ALLEGRO NO1 ŞARAP VE SU / 69€ 4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

  BİRA PAKETİ / 59 € 14 adet fıçı bira Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir.

  KAHVE PAKETİ / 26 € 15 fincan kahve Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir.

  SU PAKETİ / 27€ 14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir.

  Gemi İptal Şartları

  14 gece ve altı rotalarda:
  Seyahat tarihine 60 gün ve daha fazla kalan sürede iptallerde: Kişi başı 50€
  Seyahat tarihine 59 - 35 gün kalan sürede iptallerde: %30
  Seyahat tarihine 34 - 15 gün kalan sürede iptallerde: % 60
  Seyahat tarihine 14 gün ve daha az kala iptallerde : % 100

  15 gece ve üzeri rotalarda
  Seyahat tarihine 90 gün ve daha fazla kalan sürede iptallerde:Kişi başı 50€
  Seyahat tarihine 89 - 60 gün kalan sürede iptallerde:%30
  Seyahat tarihine 59 - 35 gün kalan sürede iptallerde:%60
  Seyahat tarihine 34 - 15 gün kalan sürede iptallerde:%80
  Seyahat tarihine 14 gün ve daha az kala iptallerde:% 100

  BENZER TURLARIMIZ

  1.999 € 'dan itibaren
  27/01/18

  Allure Of The Seas Batı Karayipler

  1.999 € 'dan itibaren
  26/01/18

  Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

  1.396 € 'dan itibaren
  21/02/18

  Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  22/04/18

  Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

  2.549 € 'dan itibaren
  26/01/18

  Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

  2.099 € 'dan itibaren
  30/01/18

  Msc Armonia İle Küba Karayipler

  1.599 € 'dan itibaren
  27/01/18

  Regal Princess ile Batı Karayipler

  1.749 € 'dan itibaren
  23/01/18

  Veendam ile Kübalı Karayipler

  1.396 € 'dan itibaren
  28/02/18

  Msc Opera İle Küba Karayipler

  BENZER TURLARIMIZ

  1.999 € 'dan itibaren
  27/01/18

  Allure Of The Seas Batı Karayipler

  1.999 € 'dan itibaren
  26/01/18

  Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

  1.396 € 'dan itibaren
  21/02/18

  Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

  5.900 ₺ 'dan itibaren
  22/04/18

  Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

  2.549 € 'dan itibaren
  26/01/18

  Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

  2.099 € 'dan itibaren
  30/01/18

  Msc Armonia İle Küba Karayipler

  1.599 € 'dan itibaren
  27/01/18

  Regal Princess ile Batı Karayipler

  1.749 € 'dan itibaren
  23/01/18

  Veendam ile Kübalı Karayipler

  1.396 € 'dan itibaren
  28/02/18

  Msc Opera İle Küba Karayipler