MSC ARMONİA İLE KÜBA&KARAYİPLER

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.996 €

04.05.2018 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İSTANBUL-HAVANA KÜBA Gemi Varış: - Gemi Hareket:23.59

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde buluşarak Türk Havayollarının seferi ile Havana'ya hareket ediyoruz. Sabah saat 07.00 de Havana'ya varıyoruz ve rehberimiz eşliğinde Havana limanında bizi bekleyen gemimize transfer oluyoruz ve Check in işlemlerimiz ve kabinlere yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur “Tropicana Show”u izleyebilirler. Bu dünyaca ünlü kabare şovunda bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacaklar. Turumuzun ardından gemimize transfer. Gemimiz bu gece Havana limanında demirleyecektir
2. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00:01 Gemi Hareket: 23:55

Bugün rehberimizin dileyen misafirlerimiz için organize edeceği, hem bin bir rengi hem de derin bir melankoliyi iç içe yaşatan, tüm güzelliklerini sokaklarında barındıran başkent Havana'yı yakından tanıyacağımız panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Art deko ve modern mimari ile karışık Vedado ve Miramar Bölgesi, dünyaca ünlü Devrim Meydanı, Capitolio Binası, Central Park, Opera Binası, Obispo Caddesi, Eski Havana'nın koloniyel tarzı meydanları, Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco de Asis gezilerimizi yapıyoruz. Eski sokakları gezerken çamaşırlar asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlıların selamını alıyor, tam manası ile zamanda bir yolculuğa çıkıyoruz. Turumuzun sonunda gemimize dönüyoruz
3. Gün

DENİZDE SEYİR Gemi Varış: - Gemi Hareket: -

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
4. Gün

BELİZE CİTY, BELİZE Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 17:00

Sabah saat 08:00' de Belize'ye varıyor ve akşam 17:00'a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Belize Şehri ve Maya Hazineleri turuna katılabilirler. Orta Amerika'da resmi dili İngilizce olan tek ülke Belize Cumhuriyeti olup, yaklaşık 23.000 kilometrekarelik alana sahip bir ülkedir. 1973 senesine kadar İngiliz Honduras'ı olarak bilinen ülke 1981 senesinde bağımsızlığını ilan etmiştir. El Salvador'dan sonra Orta Amerika ülkeleri sıralamasında en küçük ikinci ülke olan Belize, aynı zamanda bayrağında insan resmi olan dünyanın tek ülkesi olma özelliğine sahiptir. Turumuz sırasında Belize'nin tarihi ve Maya hazineleri ile alakalı bilgi alma şansınsa sahip oluyoruz. Maya bölgesinin en önemi tarihi mekanları arasında yer alan Altun Ha antik kalıntılarını görme şansına sahip oluyoruz. Günlük yaşamı, ritüeli ve savaşı bu Maya şehrinde keşfetme şansını yakalıyoruz. Gezimiz sonrası gemiye dönüyoruz.
5. Gün

ISLA DE ROATAN,HONDURAS Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 17:00

Sabah saat 08:00'de Roatan'a yanaşıyor ve akşam 17:00'e kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Garifuna Köyü, İguana Çiftliği ve Mangrove Tüneli turuna katılıp gerçek Roatan'ı yaşama fırsatını yakalayabilirler. Bu turumuzda gemiden inişimizle birlikte Roatan'ın doğusuna doğru hareket ediyor ve otantik Garifuna balıkçı köylerini ziyaret ediyoruz. Burada yemyeşil ormanları, tertemiz plajları, mercan kayalıklarını ve inanılmaz manzaralara sahip tepeleri görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında rotamızı, Fransız Limanı'nın balıkçı kasabasına çeviriyor ve bu Karayip köyünün sakinlerinin günlük yaşantılarını gözlemle şansına sahip oluyoruz. Akabinde gezimize, Iguana Çiftliği ile devam ediyoruz. Burada, kocaman yeşil iguanalar ile tanışıp onları ellerimiz ile besleme deneyimini yaşıyoruz. Gezimizin devamında Oakridge ve Janesville turlarımızı yapıyor ve bu iki eski Karayip balıkçı köyünü daha yakından tanıma fırsatını yakalayarak birbirinden güzel anlar yakalıyoruz. Burada otantik motorlu bir kanoya binip Mangrove tünellerinde geziyor ve vahşi yaşama tanıklık ediyor oluyoruz. Bu yemyeşil tropik çevrede rahatladıktan sonra gemimize dönüyoruz.
6. Gün

COSTA MAYA,MEKSİKA Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket: 18:00

Sabah saat 08:00'de Costa Maya'ya varıyor ve akşam 18:00'a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Chaccoban Kalıntıları turuna katılabilirler. Bu turumuzda 20. Yüzyılın sonlarında keşfedilen Unesco'nun koruma altına aldığı muazzam piramitleri ve kutsal tapınaklarla gizemli arkeolojik alanı geziyor ve bu köklü tarihin her adımına ait efsaneleri, hikâyeleri uzman rehberimizin dilinden ve bilgisinden faydalanarak dinleme imkânı buluyoruz. Tur sonrasında gemiye dönüyoruz. Costa Maya`nın da en popüler aktivitesi dalış. Mercanlara bu kadar yakınken, scuba keyfi yapmadan dönmeyin. Karayiplerin eşsiz ekolojisinin ve Mayaların izini sürebilirsiniz.
7. Gün

COZUMEL, MEKSİKA Gemi Varış: 07:00 Gemi Hareket: 16:00

Sabah saat 07:00'de Cozumel'e varıyor ve akşam 18.00' a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Bir Karayip adası olan Cozumel'in en büyük yerleşim yeri San Miguel de Cozumel'dir. Burası Mayalar'ın ilk yerleşim yerlerinden biri olması sebebi ile Mayalar'a ait birçok arkeolojik alana ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cozumel Adası ve San Gervasio, El Cedral ve El Caracol Kalıntıları turuna katılıp Maya Uygarlığı hakkında benzersiz ipuçlarını yakalama şansına sahip olabilirler. Turumuz sonrası gemiye dönüyoruz.
8. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 10:00 Gemi Hareket: -

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak organize edeceği Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turuna katılabilirsiniz. 1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği vadide tam gün sürecek turumuzda, tütün tarlalarını gezecek ve doğuşundan itibaren bir Puronun hikâyesini dinleyeceksiniz. Tütünün nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirileceğiz. Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yaşadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indioyu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkışında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak. “Los Jazmines” Tepesindeki seyir terasından Vinales Vadisi manzarasını seyrettikten sonra Ressam Leovigildo Gonzalesa ait olan ve kayalara yapılmış dünyanın en büyük duvar resmini gördükten sonra Havana daki otelimize geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecegi Casa de la Musicalarının en iyisi olan Miramar ı izleme fırsatı bulabilirler. Geceleme gemimizde.
9. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00:01 Gemi Hareket:23:59

Gemide alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği “Ernest Hemingway Müze Turu”muza katılabilir. Kübaya gidip Ernest Hemingwayin izlerini takip etmemek olmaz. “Çanlar Kimin İçin Çalıyor” romanını yazdığı Ambos Mundos Otelinin 511 numaralı odası; Havana dışında bugün müze olan evi La Vigia Çiftliği, “Yaşlı Adam ve Deniz”i yazarken esinlendiği Cojimar balıkçı köyügörülüp küba günlük hayatının küçük bir balıkçı köyünde yansımalarını izleme imkanı ve gemimize dönüyoruz. Bu akşam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyelerinin de sahneye çıktığı Taberna Restaurant a gidebilirler. Geceleme gemimizde.
10. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 00:01 Gemi Hareket:18:00

Bugün alışılmışın dışında hayatların yaşandığı, sokaklarını rengarenk evlerin, klasik otomobillerin ve sanatçıların süslediği güzel şehir Havana da serbest zamana ayırıyoruz. Gemimiz akşam saat 18.00 de limandan ayrılacaktır.
11. Gün

DENİZDE SEYİR Gemi Varış: - Gemi Hareket: -

Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
12. Gün

MONTEGO BAY, JAMAİCA Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket:19:00

Gemimiz sabah saat 08.00 de Montego Bay limanına yanaşacaktır. Montego Bay, Jamaika'da yer alan aynı zamanda da St. James ilçesi'nin başkenti olan şehirdir. Hızlı yaşamdan uzak Jamaika, yavaş ve rahat bir ülkedir. Uzun yıllar kölelikle ve kolonileşmeyle mücadele eden Jamaika küçük bir ülke olmasına rağmen oldukça köklü bir kültüre sahiptir.1962 senesinden Birleşik Krallık'tan bağımsızlığını kazanan ülkenin çok gelişmiş bir müzik kültürü vardır. Karayipler'in üçüncü büyük adası olan ülkede kuru ve ıslak kireçtaşı ormanları, yağmur ormanları, nehir kıyısı ormanlık, sulak alanlar, mağaralar, nehirler, deniz çayırları ve mercan resifleri gibi pek çok doğal alan bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği şehir turuna katılabilirler. Gemimiz akşam saat 19.00 da limandan ayrılacaktır.
13. Gün

GEORGE TOWN, CAYMAN ADALARI Gemi Varış: 08:00 Gemi Hareket:19:00

Grand Cayman her Karayip gezisinin incisidir. Cayman Adalarının başkenti George Town; dünyanın en güzel kumsallarından biri olarak kabul edilen ve birçok çeşitte su sporları yapılan Seven Mile Beach ile ünlüdür. Kıyıdaki kumluklara gelen vatozlara yem verebileceğiniz ve dokunabileceğiniz Stingray City`e şnorkelle bir ziyarette bulunabilirsiniz. Adalarda bulunan binlerce tropikal kuş çeşidini keşfedebilir, mavi cayman iguanaları ve su kaplumbağalarını görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tur sonrası gemimize dönüyoruz.
14. Gün

COZUMEL, MEKSİKA Gemi Varış: 10:00 Gemi Hareket: 18:30

Sabah saat 10:00' da Cozumel'e varıyor ve akşam 18.30' a kadar serbest zaman ayırıyoruz. Bir Karayip adası olan Cozumel'in en büyük yerleşim yeri San Miguel de Cozumel'dir. Burası Mayalar'ın ilk yerleşim yerlerinden biri olması sebebi ile Mayalar'a ait birçok arkeolojik alana ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cozumel Adası ve San Gervasio, El Cedral ve El Caracol Kalıntıları turuna katılıp Maya Uygarlığı hakkında benzersiz ipuçlarını yakalama şansına sahip olabilirler. Turumuz sonrası gemiye dönüyoruz.
15. Gün

HAVANA KÜBA Gemi Varış: 13:30 Gemi Hareket: -

Gemimiz saat 13.30 da Havana limanına yanaşıyor Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Türk Havayolları'nın seferi ile saat İstanbul için hareket ediyoruz.
16. Gün

İSTANBUL

İstanbula hoşgeldiniz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 1 Yaş 2 - 17 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella-Dolmuştur
13.04.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica-Dolmuştur
13.04.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Suit Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 3.396 € 6.102 € 3.396 € 690 € 3.396 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
04.05.2018 1.896 € 3.102 € 1.846 € 690 € 1.796 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
04.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica
04.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantasica
04.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
18.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
18.05.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
18.05.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
18.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
18.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
15.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
15.06.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
15.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
15.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
29.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
29.06.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
29.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
29.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
06.07.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
06.07.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
06.07.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
06.07.2018 2.596 € 4.502 € 2.596 € 690 € 2.596 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
06.07.2018 3.196 € 5.702 € 3.196 € 690 € 3.196 € Satın al

MSC ARMONİA İLE KÜBA&KARAYİPLER

04.05.2018
16 Gece 17 Gün

1.996 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.996 €
İlave Yatak 1.996 €
Tek Kişi 3.302 €
0 - 1 Yaş 690 €
2 - 17 Yaş 1.996 €
Satın Al


Tura Dahil Olan Hizmetler
  Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı İstanbul - Havana - İstanbul uçuşu

  Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 14 gece tampansiyon konaklama

  Havaalanı - liman - havaalanı transferleri

  Türkçe Rehberlik Hizmeti.(20 kişi ve üzeri katılım durumunda)

  Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

  Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

  Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

  Fitness

  İptal teminatını da kapsayan seyahat & sağlık sigortası.

  Liman ve Havaalanı vergileri 690 Euro
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  Günlük kişi başı 10€ gemi servis ücreti (bahşişler)

  Sağlık hizmetleri.

  Kara turları

  Güzellik merkezi ve SPA alanı

  Gemideki tüm içecekler

  Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

  Vize bedeli

  Yurt dışı çıkış harcı

  İç hat bağlantı uçuşları

  Küba vizesi (2 girişli) (2 girişli vize bedeli)
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TK - 183 ISTANBUL - HAVANA
01:40 - 07:50
TK - 183 HAVANA - ISTANBUL
09:20 - 09:00

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 1 Yaş 2 - 17 Yaş   Online Satın Al
%5 İndirim Kazan
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella-Dolmuştur
13.04.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica-Dolmuştur
13.04.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Suit Fantastica-Dolmuştur
13.04.2018 3.396 € 6.102 € 3.396 € 690 € 3.396 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
04.05.2018 1.896 € 3.102 € 1.846 € 690 € 1.796 €
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
04.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantasica
04.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantasica
04.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
18.05.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
18.05.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
18.05.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
18.05.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
18.05.2018 2.896 € 5.102 € 2.896 € 690 € 2.896 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
15.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
15.06.2018 2.096 € 3.502 € 2.096 € 690 € 2.096 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
15.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
15.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
29.06.2018 1.996 € 3.302 € 1.996 € 690 € 1.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
29.06.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
29.06.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
29.06.2018 2.996 € 5.302 € 2.996 € 690 € 2.996 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Bella
06.07.2018 2.196 € 3.702 € 2.196 € 690 € 2.196 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
İç Fantastica
06.07.2018 2.296 € 3.902 € 2.296 € 690 € 2.296 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Bella
06.07.2018 2.496 € 4.302 € 2.496 € 690 € 2.496 € Satın al
7+
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Dış Fantastica
06.07.2018 2.596 € 4.502 € 2.596 € 690 € 2.596 € Satın al
Msc Armonia İle Küba&Karayipler
Balkonlu Fantastica
06.07.2018 3.196 € 5.702 € 3.196 € 690 € 3.196 € Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.

BENZER TURLARIMIZ

1.999 € 'dan itibaren
27/01/18

Allure Of The Seas Batı Karayipler

1.999 € 'dan itibaren
26/01/18

Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

1.396 € 'dan itibaren
21/02/18

Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

2.549 € 'dan itibaren
26/01/18

Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

2.099 € 'dan itibaren
30/01/18

Msc Armonia İle Küba Karayipler

1.599 € 'dan itibaren
27/01/18

Regal Princess ile Batı Karayipler

1.749 € 'dan itibaren
23/01/18

Veendam ile Kübalı Karayipler

1.396 € 'dan itibaren
28/02/18

Msc Opera İle Küba Karayipler

BENZER TURLARIMIZ

1.999 € 'dan itibaren
27/01/18

Allure Of The Seas Batı Karayipler

1.999 € 'dan itibaren
26/01/18

Caribbean Princess İle Panama Kanalı ve Karayipler

1.396 € 'dan itibaren
21/02/18

Costa Deliziosa Mayaların İzinde Denizin Üstünde

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/04/18

Empress Of The Seas ile Küba Karayipler

2.549 € 'dan itibaren
26/01/18

Harmony Of The Seas ile Doğu Karayipler

2.099 € 'dan itibaren
30/01/18

Msc Armonia İle Küba Karayipler

1.599 € 'dan itibaren
27/01/18

Regal Princess ile Batı Karayipler

1.749 € 'dan itibaren
23/01/18

Veendam ile Kübalı Karayipler

1.396 € 'dan itibaren
28/02/18

Msc Opera İle Küba Karayipler