HEİDİNİN KÖYLERİ TURLAR DAHİL

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.196 €
Çocukluğunun en naif, en masum, en kaygısız, tasasız anlarını yeniden yaşamak isteyenlerin turudur Heidi'nin Köyleri. O çok sevdiğimiz çizgi film kahramanı Heidi'nin köyünü, evini ve yemyeşil dağını ziyaret etmekle kalmayacağız. Her biri ayrı bir doğa harikası destinasyonlarımızda tadı damağınızda kalacak benzersiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Eşsiz Deneyimler

- 5 ülke, 8 şehir gezmeye hazır mısınız? Gezimiz esnasında göreceğiniz ülkeler Fransa, Almanya, Avusturya, İsviçre ve Liechtenstein. Göreceğiniz şehir ise Colmar, Würzburg, Bregenz, St. Moritz, Davos, Rothenburg, Vaduz ve Zürich.
- Bregenz'de teleferik turu esnasında Bregenz gölü etrafına dizilmiş olan 3 ülkeyi kuş bakışı görmeniz mümkün olacak.
- 12.YY'dan kalma, yılda 500.000 kişi tarafından ziyaret edilen ve benzersiz bir manzara sunan Haut Koningsburg Şato'su gezinizin en önemli uğrak noktalarından biri.

29.08.2017 TARİHLİ Tur Programı

DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ  

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Frankfurt - Würzburg - Rothenburg

Gezimizin ilk günü, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm Deski önünde rehberimizle buluşma ile başlıyor. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın sabah uçuşu ile Frankfurt'a hareket ediyoruz. Frankfurt'a varışımızın ardından Würzburg'a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası gezimizin ilk durağı Würzburg'a varıyoruz. Nehir kenarında tepelik bir alana kurulu şehir, Almanya'nın en büyük şarap bölgelerinin de ortasında yer alır. UNESCO miras listesinde yer alan Würzburg 'da, Rönesans ve Barok tarzın etkilerini göreceğimiz Kraliyet Sarayı, Mainfrankiscshes Müzesi, 1719 'da inşa edilen Rokoko mimarisinin de etkisinin görüldüğü Residenzpltatz, Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Rothenburg'a transferimiz gerçekleşiyor. Dinlenmek üzere otelimize yerleşiyoruz.
2. Gün

Rotehnburg - Heidelberg - Rothenburg

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Almanya´nın en eski şehirlerinden biri olan romantik Heidelberg'i keşfetmek için yola çıkıyoruz. Tarih kokan Almanya'nın en eski üniversitesi olan Heidelberg Üniversitesi, Alman İmparatorlarının yuvası Heidelberg Sarayı ve eski köprüyü panoramik geziyoruz. Tarihi eserlerin yanı sıra aynı zamanda 1.5 kilometre uzunluğu ile Almanyanın en uzun alışveriş caddelerinden biri olma özelliğini de taşıyan meşhur merkez caddesi (Hauptstrasse), bu caddeye sıralanmış cafeler, cafelerde oturan öğrenciler, bey ve hanımzadeler de kesinlikle görülmeye değer bir tablo oluşturuyor. Eski şehiri (Altstadt), Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası Listesinde bulunan Heidelberg kesinlikle unutamayacağınız şehirler listesinde yerini alacak nitelikte. Gezimiz sonrasında serbest zaman. Turun ardından Rothenburg'a transferimiz gercekleşiyor. Geceleme Rothenburg'daki otelimizde.
3. Gün

Rothenburg - Colmar

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Japonlar tarafından dünyada en çok ziyaret edilen şehir unvanına sahip, Romantik Yolun en güzel duraklarından biri olan Rothenburg'u keşfediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan bu küçük şehrin masalsı mimarisi sizi esir alacak. Varışımız ile birlikte Marktplatz, St. Jacob Kilisesi ve Eski Belediye Binası panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Her şehirden anı olarak magnet alınır ama Rothenburgta almanızı önerdiğimiz şey; yöreye özgü çikolatalar ile tatlandırılmış ev yapımı kurabiyeler ve keklerdir. Rothenburgdaki gezimizde molamızı meydandaki ortaçağdan kalan evlere açılmış saat kulesi manzaralı kafelerde vereceğiz. Bu molamızda dileyen misafirler meydanda saatin çıkışını izleyebilirler, şehrin etrafını saran tarihi surların üzerinde yürüyüş yapabilir. Serbest zamanınızın ardından Colmar'a hareket ediyoruz. Varışımızla, rengârenk çiçeklerle bezeli, özenerek tasarlanmış evleri, sokakları; sonsuz gibi görünen o üzüm bağları arasında uzanan yolları ve lezzetli yerel şarapları ile ünlü Colmar'da, ”küçük Venedik” olarak bilinen ve nehir kenarına bir süs gibi dizilmiş rengârenk evleri göreceğiz. Birçoğumuzun hafızasına kazınmış bu fotoğraf karesinin bu bilinmeyen güzel kente ait olması, görenleri şaşırtıyor. Ardından 1609 yılında yapılmış, farklı yüz ifadeleri ile dekore edilmiş ev “Mason Des Tetes”i, St. Martin Katedrali'ni görüyor ve şehir merkezine doğru yürüyoruz. Dikkatimizi çeken birçok ev arasında şehrin sembolü olan Pfister'in evinin bulunduğu kasaba meydanında mola veriyoruz. Ardından günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize geçiyoruz.
4. Gün

Colmar - Haut Koningsburg Şatosu - Kintzheim (şarap Tadımı) - Riquewihr - Colmar

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası keyifli bir gezi bizleri bekliyor. Dünyaca ünlü şarap bölgesinde ilk durağımız 9. yüzyılda inşasına başlanmış Haut-Koningsburg Şatosu. Fransızların efsanevi Kralı Charlemagne'le anılan bu şato bütün Alsace bölgesine kuş bakışı bir noktada yer almakta. Bu büyüleyici şato gezimizden sonra bölgede yetişen üzümlerden yapılan şarapları tadacağımız tipik bir Fransız evine hareket ediyoruz. Bir üzümün, dalından koparıldıktan sonraki sürecin anlatıldığı tanıtım sonrası, çeşitli şarapları tadıyoruz ve dilerseniz damak tadınıza en uygun şaraplardan alma şansına sahip oluyorsunuz. Şarap tadımı sonrası, Alsace bölgesinin en güzel köylerinden biri olan Riquewihr'e doğru hareket ediyoruz. 1. Dünya Savaşı'nda Almanlar ve Fransızlar arasında bir türlü paylaşılamayan bu kasabanın daracık sokaklarında dolaşacağız. Cıvıl cıvıl sokaklarda, sokak satıcılarından hediyelik eşya alabilir, yöreye mahsus tatlardan tadabilirsiniz. Alsace bölgesinin en güzel noktalarını gezdikten sonra otelimize geri dönüyoruz.
5. Gün

Colmar - Zürich - St. Moritz

Kahvaltı sonrası Zürih' e doğru yola çıkıyoruz. Zürih kendisi ile aynı adı taşıyan gölün kuzey ucunda, gölü besleyen Limmat Nehri'nin iki yakasına kurulmuştur. Avrupa'nın en büyük saatlerinden birine sahip olan St. Peter kilisesi, Opera binası, 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali burada panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzu, tarihi merkez Lindenhof'a çıkarak tamamlıyoruz. Burada tepeden Limmat nehrinin muhteşem manzarasının keyfini çıkarıyor, tarih boyunca Goethe, Wagner, Lenin gibi isimleri konuk eden ünlü Odeon Cafe'de kahve molası veriyoruz. Molanın ardından Termal kaplıcaları, sarayı, donmuş göl üzerinde oynanan polosu ve kumarhanesi ile 1864'den beri yüksek sosyetenin çekim merkezi olan St. Moritz'e geçiyoruz. Burada panoramik olarak gezeceğimiz noktalar arasında Eğik Kule, Chesa Futura, Segantini Müzesi ve ünlü Koşucu Cresta heykeli bulunmaktadır. Gezimizin ardından gecelemek üzere otelimize yerleşiyoruz.
6. Gün

St. Moritz - Davos - Maienfeld - Liechtenstein (vaduz) - Bregenz

Bu sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp, ünlü Alman yazar Thomas Mann tarafından yazılan “The Magic Mountain” (Büyülü dağ)'ın bulunduğu Davos'a doğru yola çıkıyoruz. Dünya Ekonomik Forumu'na ev sahipliği yapan; dünyaca ünlü liderlerin bir araya geldiği Davos'ta yapacağımız şehir gezisinde; St.Luke's İngiliz Kilisesi, Gemeindehaus olarak bilinen ve 1964 yılında yapılan eski evi, şehir merkezi ve parkını geziyoruz. Buradan isviçreli yazar Johanna Spyri'nin tarafından yazılan ve orijinal adı “Heidi, Girl of the Alp” (Alplerin Kızı Heidi) olan ve bu masalsı kahramanın yaşadığı köye doğru, Alp Dağları'nın muhteşem manzarası eşliğinde devam ediyoruz. Kışın beyazı yazın yeşili kendine renk edinmiş bu masalsı şehir Maienfeld'e varışımızla ilk dikkatimizi çeken büyüleyici doğanın, romana tema olmuş yüzyıl önceki doğallığını ve güzelliğini korumasıdır. Maienfeld gezimizin ikinci noktası olan Heidi'ni Evi'ni geziyoruz. Heidihaus olarak bilinen bu yer tipik bir Alp köy evi. Ahşap malzemelerin kullanıldığı bu yerde, Heidi'nin yaşamına tanık olacak ve geçmişi yeniden yaşayacağız. Daha sonra 160 km kare yüzölçümüyle dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Liechtenstein Prensliği'nin başkenti Vaduz'u geziyoruz. Panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında Parlemento binası, Vaduz kalesi Red House ve Vaduz meydanı bulunmaktadır. Vaduz gezisi sonrası Avusturya, Almanya ve İsviçre sınırında bulunan ve her yıl üzerine büyük bir set kurularak Konstanz Gölü Tiyatro Festivaline ev sahipliği yapan büyüleyici Bregenz'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızla otelimize yerleşiyoruz.
7. Gün

Bregenz

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte cennettin yeryüzündeki simgesi diyebileceğimiz Bregenz'i kuşbakışı görebileceğimiz teleferik gezimizi gerçekleştiriyoruz. Teleferik ile çıktığımız yüksek noktada, manzara eşliğinde restoranlarda yemeğinizi alabilir, yöresel tatlılardan tadabilir, sevdiklerinize hediyelik eşya alabilirsiniz. Gezi sonrası yine teleferik ile merkeze iniş ve otelimize hareket.
8. Gün

Bregenz - Basel - İstanbul

Turumuzun son gününde otelde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 2.5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Basel Havalimanı'na varıyoruz Bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1926 nolu seferi ile saat 18:10'da İstanbul'a hareket ediyoruz. 22:10'da İstanbul'a varışımızla bu güzel seyahatimizin sonu gelmiş oluyor. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Fatma Ç.
  Bütün hizmetlerden çok memnunum bir daha katılmak isterim.
 • Hamide B.
  Çok memnunum tekrar katılmayı düşünürüm.
 • Demet A.
  Çok yoğun bir tur olmasına rağmen rehber başta olmak üzere tüm hizmetlerden çok memnun kaldım. Temmuz 2017 ’de kesinlikle kısmetse Yaldızlı Kıyılar’ı çok istiyorum.
 • Handan G.
  Şöförümüzden ve rerhberimiz Ahmet Aybar ’dan çok memnunuz.
 • Zekiye Ş.
  Olabilecek kadar keyifliydi , şahsım adına teşekkürler.
 • NİLGÜN Ö.
  Acentanızın hazırladığı tur programı çok güzel ve doyurucuydu.Çok memnun kaldım.
 • MAKBULE İPEK A.
  Çocukluk hayalim olan çok güzel bir tura katıldım.
 • AYŞEGÜL M.
  Heidinin köyleri masal vaat etti fazlasını verdi. Dün akşam döndüğümüz seyahat tüm gurubumuz gibi beni ve arkadaşlarımı da çok mutlu etti.Daha önce katılan arkadaşlarımızdan hem rehberinizin hemde turun methini duymuştuk. Turu planlayan gerçekleştiren seyahat sırasında bilgi ve özverisiyle bizimle olan rehberimiz başta olmak üzere herkese teşekkürler.
 • TÜLİN Ö.
  Bu tur hayalimdeki gibi geçti,rahatlıkla başkalarına tavsiye edebilirim.Ayşin Hanım ve Sibel Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
 • SAFURE E.
  Herşey çok güzeldi.Bu gezi bizi tam anlamıyla doyurdu.Adeta yenilendim.
 • Neslihan H.
  Biraz yorucu ama çok memnun kaldık.
 • Sema G.
  Oteller temizdi. Her şey dakikti. Her şey güzeldi.
 • İbrahim E.
  Turunuz çok iyi. Oteller ve gezilen yerler çok güzel.
 • Sema M.
  Rehberimiz bilgili, anlatımı güzel.
 • Bülend Asaf N.
  Başarılı bir turdu...
 • Işın D.
  Tura ile ilk gezimdi. Rehber ve şoförden çok memnun kaldım. Kaldığımız oteller de performans olarak gayet iyiydi.
 • Sevinç Ş.
  Genel olarak güzel bir geziydi. Rehberimize teşekkür ederiz.
 • Sevgi Ş.
  Çok yoğun bir gezi programı oldu. Rehber ve otobüs şoförümüzden çok memnun kaldım.
 • Özlem K. Ö.
  Keyif aldığım bir turdu.
 • Lale D.
  Çok rahat, güvenli bir turdu. Rehberimiz çok bilgilendirdi.
 • Beyhan K.
  TURA ile bu tur 3. seyahatim. Hepsinden memnun kaldım.
 • Berrin A.
  Bu turda oteller ve bulundukları mahaller iyi idi. Rehberlik hizmeti ve ulaşım hizmeti de güzeldi.
 • Recep & Nermin Y.
  Her şey düşündüğüm gibi. İlave edeceğim bir şey yok... Tura'dan, rehberimizden, kaptanımızdan çok memnunuz.
 • Handan T.
  Ekstra turların dahil olması güzel bir hizmet.
 • Hülya K.
  Rehberimiz çok bilgili çok memnun kaldım. Ulaşım çok iyiydi. Her şey mükemmeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler...
 • Zuhal P.
  Güzel yerler gördük. St. Moritz oteli güzeldi.
 • Sabahat G.
  Güzel bir geziydi. Güzel gözle bakmasını bilene...
 • Safure Ö. E.
  Her şey çok güzeldi. Bu gezi bizi tam anlamıyla doyurdu. Adeta yenilendim..
 • Kamile A.
  Rehber, şoför ve geziden çok memnun kaldık.
 • Rana P.
  Keyifli, güzel bir turdu.
 • Semra K.
  Her şey güzeldi.
 • Nil B.
  Rehber bilgiliydi, anlatımı iyiydi.
 • Fatma O.
  Rehberimiz Sibel Hanıma teşekkür ederim her konuda yardımcı olduğu için :)
 • Tülin Ö.
  Bu tur hayalimdeki gibi geçti. Beni memnun etti. Başkalarına da tavsiye ederim. Ben pasaportumu çaldırdım, bu konuda Ayşin Hanım ve Sibel Hanıma yardımları için çok teşekkür ederim. Özellikle rehber Sibel Hanım sorumluluk sahibi, donanımlı bir rehber. Güleryüzlü, pozitif bir kişiliğe sahip. Teşekkürler.
 • Nilgün Ö.
  Acentenizin hazırladığı program çok güzeldi. Çok memnun kaldım.
 • Sermin Y.
  Her şey güzeldi..
 • Makbule İpek A.
  Çok güzel, çocukluk hayalimdi.
 • Ayşegül M.
  Heidi'nin Köyleri masal vaat etti, fazlasını verdi. Dün akşam döndüğümüz seyahat tüm grubumuz gibi beni ve arkadaşlarımı da çok mutlu etti. Daha önce katılan arkadaşlarımızdan hem rehberinizin hem de turun methini duymuştuk. Turu planlayan gerçekleştiren seyahat sırasında bilgi ve özverisiyle bizimle olan rehberimiz Nehrun İncili başta olmak üzere herkese teşekkürler.
 • Zekiye Tülay Ş.
  Olabilecek kadar keyifliydi, şahsım adına teşekkürler.
 • Demet A.
  Çok yoğun bir tur olmasına rağmen rehber başta olmak üzere tüm hizmetlerden çok memnun kaldım.
 • Handan G.
  Şoförümüzden ve rehberimiz Ahmet Aybar’dan çok memnunuz.
 • Erdil T.
  Tura Turizm Md, Turlarınıza 6-7 defa katıldım. Genelde hepsinden memnun kaldım. Son olarak Heidi’nin Köyleri’ne katıldım. Güzel bir gezi oldu. Teşekkür ederim. Bu arada; bana bu turlarda büyük ilgi gösteren, hatta turlara gitmeme neden olan; güler yüzlü Tuğba BALTACI hanımefendiye şahsınızda teşekkür etmek isterim. Saygılarımla.
 • Petek K.
  İlk defa turunuza katıldım. Rehber ve şoför iyiydi. Konuya hakim idiler. İstekle katıldığım tur olduğu için mutluyum.
 • Nilüfer P.
  Heidi'nin Köyleri, Tura Turizm bu sıra dışı turu için ve rehberimiz sevgili Ahmet Aybar'ı da üstün kişilik ve mesleki başarısından dolayı kutluyor, candan Teşekkür Ediyoruz.
 • Gülden S.
  Rehberimizden çok memnun ayrıldık. Onunla yine bir seyahat yapmak isterim.
 • Hamide B.
  Merhaba, 3 Ekim Heidi'nin Köyleri turuna katıldım. Başlangıçta ufak tefek sorunlar olmuştu ancak turunuzun programı, tur rehberimiz çok iyiydi. Kendisini ve elbette sizleri tebrik ediyorum. İlk gün İsviçre’de bize küçük bir servis aracı verilmişti. Biz de itiraz etmiştik. Ancak tur şirketi zarara uğramasına rağmen bize 600 km öteden bir araç gönderdi. Çok memnun olduk. Teşekkür ederim. Başarılar dilerim.
 • Seyhan İ.
  Rehberlik hizmeti çok güzeldi. (Profesyonel)
 • Nurcan B.
  Rehberimiz Levent Bey'e çok teşekkürler yakın ilgisine, bilgisine.. Sıkmadan anlattığı olaylardan çok şeyler öğrendik.
 • Şengül B.
  Rehberin bilgileri çok iyiydi.

HEİDİNİN KÖYLERİ TURLAR DAHİL

29.08.2017
7 Gece 8 Gün

1.196 €' den başlayan fiyatlarla

İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 1.196 €
İlave Yatak 1.196 €
Tek Kişi 1.596 €
0 - 2 Yaş 396 €
3 - 12 Yaş 1.176 €


Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Hava Yolları ile İstanbul - Frankfurt/Basel - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

  - Colmar'da 2 gece oda kahvaltı konaklama,

  - Würzburg'da 2 gece oda kahvaltı konaklama,

  - Bregenz'de 2 gece oda & kahvaltı konaklama,

  - St. Moritz'de 1 gece oda & kahvaltı konaklama,

  - Programda dâhil olduğu belirtilen tüm transferler,

  - Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar,

  - Heidihaus girişi

  - Havalimanı ve güvenlik vergisi,

  - Türkçe rehberlik hizmeti,

  - Zorunlu seyahat sigortası
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Vize ücreti ve servis bedeli (Kişi Başı 120 €),

  - Her türlü kişisel harcamalar,

  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler,

  - Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),

  - Öğle ve akşam yemekleri,

  - Şehir Vergileri (Gecelik - kişibaşı 3- 5 €)

  - Müze ve Ören Girişler

  - Rehber ve Şöför bahşişleri (Günlük +/- 5€)
Otel Detayları
Flairhotel Reichsküchenmeister (ve benzeri otel)
Boutique
HOTEL LE RAPP (ve benzeri otel)
HOTEL BERNINA1865 (ve benzeri otel)
HOTEL MESSMER (ve benzeri otel)
Uçuş Detayları
TK - 1587 ISTANBUL - FRANKFURT
07:55 - 10:10
TK - 1926 BASEL MULHOUSE - ISTANBUL
18:10 - 22:10
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25'i kesilip geri kalanı iade edilir.

30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50'si kesilip geri kalanı iade edilir.

Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100'ünü Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat Iptal Kosulları) Sigortası satın alabilirsiniz.
 • Fatma Ç.
  Bütün hizmetlerden çok memnunum bir daha katılmak isterim.
 • Hamide B.
  Çok memnunum tekrar katılmayı düşünürüm.
 • Demet A.
  Çok yoğun bir tur olmasına rağmen rehber başta olmak üzere tüm hizmetlerden çok memnun kaldım. Temmuz 2017 ’de kesinlikle kısmetse Yaldızlı Kıyılar’ı çok istiyorum.
 • Handan G.
  Şöförümüzden ve rerhberimiz Ahmet Aybar ’dan çok memnunuz.
 • Zekiye Ş.
  Olabilecek kadar keyifliydi , şahsım adına teşekkürler.
 • NİLGÜN Ö.
  Acentanızın hazırladığı tur programı çok güzel ve doyurucuydu.Çok memnun kaldım.
 • MAKBULE İPEK A.
  Çocukluk hayalim olan çok güzel bir tura katıldım.
 • AYŞEGÜL M.
  Heidinin köyleri masal vaat etti fazlasını verdi. Dün akşam döndüğümüz seyahat tüm gurubumuz gibi beni ve arkadaşlarımı da çok mutlu etti.Daha önce katılan arkadaşlarımızdan hem rehberinizin hemde turun methini duymuştuk. Turu planlayan gerçekleştiren seyahat sırasında bilgi ve özverisiyle bizimle olan rehberimiz başta olmak üzere herkese teşekkürler.
 • TÜLİN Ö.
  Bu tur hayalimdeki gibi geçti,rahatlıkla başkalarına tavsiye edebilirim.Ayşin Hanım ve Sibel Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
 • SAFURE E.
  Herşey çok güzeldi.Bu gezi bizi tam anlamıyla doyurdu.Adeta yenilendim.
 • Neslihan H.
  Biraz yorucu ama çok memnun kaldık.
 • Sema G.
  Oteller temizdi. Her şey dakikti. Her şey güzeldi.
 • İbrahim E.
  Turunuz çok iyi. Oteller ve gezilen yerler çok güzel.
 • Sema M.
  Rehberimiz bilgili, anlatımı güzel.
 • Bülend Asaf N.
  Başarılı bir turdu...
 • Işın D.
  Tura ile ilk gezimdi. Rehber ve şoförden çok memnun kaldım. Kaldığımız oteller de performans olarak gayet iyiydi.
 • Sevinç Ş.
  Genel olarak güzel bir geziydi. Rehberimize teşekkür ederiz.
 • Sevgi Ş.
  Çok yoğun bir gezi programı oldu. Rehber ve otobüs şoförümüzden çok memnun kaldım.
 • Özlem K. Ö.
  Keyif aldığım bir turdu.
 • Lale D.
  Çok rahat, güvenli bir turdu. Rehberimiz çok bilgilendirdi.
 • Beyhan K.
  TURA ile bu tur 3. seyahatim. Hepsinden memnun kaldım.
 • Berrin A.
  Bu turda oteller ve bulundukları mahaller iyi idi. Rehberlik hizmeti ve ulaşım hizmeti de güzeldi.
 • Recep & Nermin Y.
  Her şey düşündüğüm gibi. İlave edeceğim bir şey yok... Tura'dan, rehberimizden, kaptanımızdan çok memnunuz.
 • Handan T.
  Ekstra turların dahil olması güzel bir hizmet.
 • Hülya K.
  Rehberimiz çok bilgili çok memnun kaldım. Ulaşım çok iyiydi. Her şey mükemmeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler...
 • Zuhal P.
  Güzel yerler gördük. St. Moritz oteli güzeldi.
 • Sabahat G.
  Güzel bir geziydi. Güzel gözle bakmasını bilene...
 • Safure Ö. E.
  Her şey çok güzeldi. Bu gezi bizi tam anlamıyla doyurdu. Adeta yenilendim..
 • Kamile A.
  Rehber, şoför ve geziden çok memnun kaldık.
 • Rana P.
  Keyifli, güzel bir turdu.
 • Semra K.
  Her şey güzeldi.
 • Nil B.
  Rehber bilgiliydi, anlatımı iyiydi.
 • Fatma O.
  Rehberimiz Sibel Hanıma teşekkür ederim her konuda yardımcı olduğu için :)
 • Tülin Ö.
  Bu tur hayalimdeki gibi geçti. Beni memnun etti. Başkalarına da tavsiye ederim. Ben pasaportumu çaldırdım, bu konuda Ayşin Hanım ve Sibel Hanıma yardımları için çok teşekkür ederim. Özellikle rehber Sibel Hanım sorumluluk sahibi, donanımlı bir rehber. Güleryüzlü, pozitif bir kişiliğe sahip. Teşekkürler.
 • Nilgün Ö.
  Acentenizin hazırladığı program çok güzeldi. Çok memnun kaldım.
 • Sermin Y.
  Her şey güzeldi..
 • Makbule İpek A.
  Çok güzel, çocukluk hayalimdi.
 • Ayşegül M.
  Heidi'nin Köyleri masal vaat etti, fazlasını verdi. Dün akşam döndüğümüz seyahat tüm grubumuz gibi beni ve arkadaşlarımı da çok mutlu etti. Daha önce katılan arkadaşlarımızdan hem rehberinizin hem de turun methini duymuştuk. Turu planlayan gerçekleştiren seyahat sırasında bilgi ve özverisiyle bizimle olan rehberimiz Nehrun İncili başta olmak üzere herkese teşekkürler.
 • Zekiye Tülay Ş.
  Olabilecek kadar keyifliydi, şahsım adına teşekkürler.
 • Demet A.
  Çok yoğun bir tur olmasına rağmen rehber başta olmak üzere tüm hizmetlerden çok memnun kaldım.
 • Handan G.
  Şoförümüzden ve rehberimiz Ahmet Aybar’dan çok memnunuz.
 • Erdil T.
  Tura Turizm Md, Turlarınıza 6-7 defa katıldım. Genelde hepsinden memnun kaldım. Son olarak Heidi’nin Köyleri’ne katıldım. Güzel bir gezi oldu. Teşekkür ederim. Bu arada; bana bu turlarda büyük ilgi gösteren, hatta turlara gitmeme neden olan; güler yüzlü Tuğba BALTACI hanımefendiye şahsınızda teşekkür etmek isterim. Saygılarımla.
 • Petek K.
  İlk defa turunuza katıldım. Rehber ve şoför iyiydi. Konuya hakim idiler. İstekle katıldığım tur olduğu için mutluyum.
 • Nilüfer P.
  Heidi'nin Köyleri, Tura Turizm bu sıra dışı turu için ve rehberimiz sevgili Ahmet Aybar'ı da üstün kişilik ve mesleki başarısından dolayı kutluyor, candan Teşekkür Ediyoruz.
 • Gülden S.
  Rehberimizden çok memnun ayrıldık. Onunla yine bir seyahat yapmak isterim.
 • Hamide B.
  Merhaba, 3 Ekim Heidi'nin Köyleri turuna katıldım. Başlangıçta ufak tefek sorunlar olmuştu ancak turunuzun programı, tur rehberimiz çok iyiydi. Kendisini ve elbette sizleri tebrik ediyorum. İlk gün İsviçre’de bize küçük bir servis aracı verilmişti. Biz de itiraz etmiştik. Ancak tur şirketi zarara uğramasına rağmen bize 600 km öteden bir araç gönderdi. Çok memnun olduk. Teşekkür ederim. Başarılar dilerim.
 • Seyhan İ.
  Rehberlik hizmeti çok güzeldi. (Profesyonel)
 • Nurcan B.
  Rehberimiz Levent Bey'e çok teşekkürler yakın ilgisine, bilgisine.. Sıkmadan anlattığı olaylardan çok şeyler öğrendik.
 • Şengül B.
  Rehberin bilgileri çok iyiydi.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
29.08.2017
1.446 €
1.196 €
1.846 €
1.596 €
1.446 €
1.196 €
646 €
396 €
1.426 €
1.176 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
01.09.2017
1.446 €
1.196 €
1.846 €
1.596 €
1.446 €
1.196 €
646 €
396 €
1.426 €
1.176 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
29.09.2017
1.446 €
1.196 €
1.846 €
1.596 €
1.446 €
1.196 €
646 €
396 €
1.426 €
1.176 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
20.10.2017
1.446 €
1.196 €
1.846 €
1.596 €
1.446 €
1.196 €
646 €
396 €
1.426 €
1.176 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
20.11.2017
1.346 €
996 €
1.746 €
1.396 €
1.346 €
996 €
746 €
396 €
1.326 €
976 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
19.04.2018
1.396 €
1.196 €
1.796 €
1.596 €
1.396 €
1.196 €
596 €
396 €
1.376 €
1.176 €
7+
Heidinin Köyleri Turlar Dahil
19.05.2018
1.496 €
1.196 €
1.896 €
1.596 €
1.496 €
1.196 €
696 €
396 €
1.476 €
1.176 €
7+

BENZER TURLARIMIZ

1.349 € 'dan itibaren
29/07/17

Msc Fantasia ile Baltık Başkentleri

1.096 € 'dan itibaren
29/07/17

Monarch ile Norveç Fiyortlari

1.996 € 'dan itibaren
28/08/17

Güney Afrika

2.896 € 'dan itibaren
01/09/17

Güney Afrika Victoria Şelaleleri(Kurban Bayramı)

2.696 € 'dan itibaren
31/08/17

Japonya Kore

699 € 'dan itibaren
28/08/17

Klasik İspanya Turu

1.996 € 'dan itibaren
28/08/17

Kuba Baharı Kurban Bayramı

2.396 € 'dan itibaren
19/10/17

Kırgızistan • Kazakistan • Özbekistan

996 € 'dan itibaren
01/09/17

Leman Gölü Hatıraları (Kurban Bayramı)

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Lizbon Porto Turu

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba

1.096 $ 'dan itibaren
31/08/17

Miami Orlando THY

896 € 'dan itibaren
31/08/17

4 Göl 5 Köy Turu Turlar Dahil

1.896 € 'dan itibaren
29/08/17

Hindistan Nepal

1.896 € 'dan itibaren
29/08/17

Hindistan Nepal (Turumuz Dolmuştur)

2.396 € 'dan itibaren
27/08/17

Hindistan Sri Lanka

1.096 € 'dan itibaren
27/08/17

Almanya Polonya Polonya Turları Dahil

896 € 'dan itibaren
29/08/17

Amalfi Kıyıları Capri Turlar Dahil

2.029 € 'dan itibaren
31/08/17

Amalyra ile Paris Normandiya Seine Nehri

1.249 € 'dan itibaren
27/08/17

Armonia ile Balear Adaları Akdeniz

1.196 € 'dan itibaren
31/08/17

Avrupanın En Güzel Gölleri

609 € 'dan itibaren
28/08/17

Balkanlar Turu

549 € 'dan itibaren
28/08/17

Bangkok Pattaya Turu

499 € 'dan itibaren
27/07/17

Barcelona Turu

349 € 'dan itibaren
19/08/17

Benelüx Paris Turu THY

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika

1.196 € 'dan itibaren
19/04/18

Biscay Körfezi Hazineleri

2.296 € 'dan itibaren
29/08/17

Brezilya Arjantin

3.496 € 'dan itibaren
30/08/17

Büyük Güney Amerika

1.649 € 'dan itibaren
17/08/17

Caribbean Princess İle Büyük Britanya Turu

1.249 € 'dan itibaren
26/08/17

Costa Diadema ile Batı Akdeniz

2.599 € 'dan itibaren
02/12/17

Emerald Princess ile Güney Orta Amerika

1.296 € 'dan itibaren
30/08/17

Fas Endülüs Turu

1.199 € 'dan itibaren
27/08/17

Fascinosa ile Batı Akdeniz İbiza

1.179 € 'dan itibaren
30/07/17

Msc Magnifica İle Norveç Fiyortları

869 € 'dan itibaren
21/08/17

Msc Meravıglıa ile Akdeniz

1.099 € 'dan itibaren
26/08/17

Msc Sinfonia İle Ege Adriyatik

1.096 € 'dan itibaren
28/08/17

Normandiya Şatoları Turlar Dahil

1.109 € 'dan itibaren
20/08/17

Orchestra ile Balear Adaları Akdeniz

946 € 'dan itibaren
20/11/17

Polonya

3.200 ₺ 'dan itibaren
28/07/17

Pullman Sovereign ile Akdeniz Toulon

2.099 € 'dan itibaren
18/08/17

Regal Princess İle Baltıklarda 7 Ülke

1.649 € 'dan itibaren
27/08/17

Ren Nehir Turu

1.996 € 'dan itibaren
29/08/17

Sınırların Ötesinde Gürcistan Ermenistan

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Van Goghun Avrupa Köyleri 1.GRUP DOLMUŞTUR!

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Van Goghun Avrupa Köyleri Turlar Dahil

2.296 € 'dan itibaren
27/08/17

Vietnam Kamboçya

2.549 € 'dan itibaren
19/12/17

Volendam İle Güneydoğu Asyada 5 Ülke

1.599 € 'dan itibaren
29/08/17

Volga Seyahati

2.496 € 'dan itibaren
30/08/17

Yerden Göğe Moğolistan

2.496 € 'dan itibaren
26/08/17

Çin Yangtze

2.696 € 'dan itibaren
26/08/17

İzlanda Turu

4.200 ₺ 'dan itibaren
31/08/17

Las Vegas Los Angeles AF

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları

BENZER TURLARIMIZ

1.349 € 'dan itibaren
29/07/17

Msc Fantasia ile Baltık Başkentleri

1.096 € 'dan itibaren
29/07/17

Monarch ile Norveç Fiyortlari

1.996 € 'dan itibaren
28/08/17

Güney Afrika

2.896 € 'dan itibaren
01/09/17

Güney Afrika Victoria Şelaleleri(Kurban Bayramı)

2.696 € 'dan itibaren
31/08/17

Japonya Kore

699 € 'dan itibaren
28/08/17

Klasik İspanya Turu

1.996 € 'dan itibaren
28/08/17

Kuba Baharı Kurban Bayramı

2.396 € 'dan itibaren
19/10/17

Kırgızistan • Kazakistan • Özbekistan

996 € 'dan itibaren
01/09/17

Leman Gölü Hatıraları (Kurban Bayramı)

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Lizbon Porto Turu

2.996 € 'dan itibaren
27/08/17

Meksika Cancun Küba

1.096 $ 'dan itibaren
31/08/17

Miami Orlando THY

896 € 'dan itibaren
31/08/17

4 Göl 5 Köy Turu Turlar Dahil

1.896 € 'dan itibaren
29/08/17

Hindistan Nepal

1.896 € 'dan itibaren
29/08/17

Hindistan Nepal (Turumuz Dolmuştur)

2.396 € 'dan itibaren
27/08/17

Hindistan Sri Lanka

1.096 € 'dan itibaren
27/08/17

Almanya Polonya Polonya Turları Dahil

896 € 'dan itibaren
29/08/17

Amalfi Kıyıları Capri Turlar Dahil

2.029 € 'dan itibaren
31/08/17

Amalyra ile Paris Normandiya Seine Nehri

1.249 € 'dan itibaren
27/08/17

Armonia ile Balear Adaları Akdeniz

1.196 € 'dan itibaren
31/08/17

Avrupanın En Güzel Gölleri

609 € 'dan itibaren
28/08/17

Balkanlar Turu

549 € 'dan itibaren
28/08/17

Bangkok Pattaya Turu

499 € 'dan itibaren
27/07/17

Barcelona Turu

349 € 'dan itibaren
19/08/17

Benelüx Paris Turu THY

2.546 € 'dan itibaren
27/08/17

Bir Başka Amerika

1.196 € 'dan itibaren
19/04/18

Biscay Körfezi Hazineleri

2.296 € 'dan itibaren
29/08/17

Brezilya Arjantin

3.496 € 'dan itibaren
30/08/17

Büyük Güney Amerika

1.649 € 'dan itibaren
17/08/17

Caribbean Princess İle Büyük Britanya Turu

1.249 € 'dan itibaren
26/08/17

Costa Diadema ile Batı Akdeniz

2.599 € 'dan itibaren
02/12/17

Emerald Princess ile Güney Orta Amerika

1.296 € 'dan itibaren
30/08/17

Fas Endülüs Turu

1.199 € 'dan itibaren
27/08/17

Fascinosa ile Batı Akdeniz İbiza

1.179 € 'dan itibaren
30/07/17

Msc Magnifica İle Norveç Fiyortları

869 € 'dan itibaren
21/08/17

Msc Meravıglıa ile Akdeniz

1.099 € 'dan itibaren
26/08/17

Msc Sinfonia İle Ege Adriyatik

1.096 € 'dan itibaren
28/08/17

Normandiya Şatoları Turlar Dahil

1.109 € 'dan itibaren
20/08/17

Orchestra ile Balear Adaları Akdeniz

946 € 'dan itibaren
20/11/17

Polonya

3.200 ₺ 'dan itibaren
28/07/17

Pullman Sovereign ile Akdeniz Toulon

2.099 € 'dan itibaren
18/08/17

Regal Princess İle Baltıklarda 7 Ülke

1.649 € 'dan itibaren
27/08/17

Ren Nehir Turu

1.996 € 'dan itibaren
29/08/17

Sınırların Ötesinde Gürcistan Ermenistan

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Van Goghun Avrupa Köyleri 1.GRUP DOLMUŞTUR!

896 € 'dan itibaren
28/08/17

Van Goghun Avrupa Köyleri Turlar Dahil

2.296 € 'dan itibaren
27/08/17

Vietnam Kamboçya

2.549 € 'dan itibaren
19/12/17

Volendam İle Güneydoğu Asyada 5 Ülke

1.599 € 'dan itibaren
29/08/17

Volga Seyahati

2.496 € 'dan itibaren
30/08/17

Yerden Göğe Moğolistan

2.496 € 'dan itibaren
26/08/17

Çin Yangtze

2.696 € 'dan itibaren
26/08/17

İzlanda Turu

4.200 ₺ 'dan itibaren
31/08/17

Las Vegas Los Angeles AF

3.596 € 'dan itibaren
01/09/17

Amerikan Kasabaları