BANGKOK & PATTAYA & PHUKET // (THY HKT


27.01.2020
8 Gece 9 Gün

6.344 ₺

Satın Al
10.04.2020 - 18.04.2020
8 Gece - 9 Gün
Oteller
6344 ₺
SEÇ
08.03.2020 - 16.03.2020
8 Gece - 9 Gün
Oteller
7319 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 976 ₺
İlave Yatak 976 ₺
Tek Kişi 1.276 ₺
0 - 2 Yaş 567 ₺
3 - 12 Yaş 966 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  · Türk Hava Yolları ile İstanbul - Bangkok / Phuket - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri

  · Havalimanı vergileri

  · 3* veya 4 * otellerde 6 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

  · Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

  · Tüm şehirlerarası transferler

  · Yerel havayolu ile Bangkok - Phuket arası uçuş

  · Panoramik Bangkok şehir turu

  · Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  · Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  · Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  · Opsiyonel turlar

  · Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

  · Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
Otel Detayları
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

27.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BANGKOK- 27 Ocak 2020
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimi...
2. Gün
BANGKOK - 28 Ocak 2020
Saat 07.50de Bangkoka varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 me...
3. Gün
BANGKOK - 29 Ocak 2020
Sabah kahvaltısının ardından ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu (50 USD) (Ulaşım + Rehberli...
4. Gün
BANGKOK - PATTAYA 30 Ocak 2020
Kahvaltıyla başlayan gün Pattayaya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher...
5. Gün
PATTAYA - 31 Ocak 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan ...
6. Gün
PATTAYA - BANGKOK - PHUKET 01 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra Bangkok Havalimanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemle...
7. Gün
PHUKET- 02 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Phi-Phi Adası Gezisi...
8. Gün
PHUKET- 03 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gez...
9. Gün
PHUKET - ISTANBUL - 04 Şubat 2020
Sabah kahvaltısının ardından uçağın saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlem...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
Bangkok 4* Gold Orchid vb.

Phuket 3* Aspira Patong Prime vb.· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizm vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizm sorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizm misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizm programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizm iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Tura Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Berna Bilgiç
  13/24 Nisan tarihleri arasında Hindistan-Nepal seyahatine katıldım. Son derece keyifli bir seyahat gerçekleştirdim. Özellikle ve özellikle rehberimiz Kadriye Uyak'ın bilgi birikimi, güler yüzü, alçak gönüllülüğü, becerikliliği, sabrı, pozitif enerjisi ve becerikliliği bu seyahati muhteşem kıldı. Kadriye Hanım ile gerçekleşecek her türlü seyahate katılmak isterim. Tura Turizm; böylesine mükemmel bir rehberi ekibinizde bulundurduğunuz için tebrik ederim.
 • Murat Bakın
  Öncelikle müşteri hizmetlerinden Semih bey yardımları sıcak ve içtenliğinden dolayı TURA turizm seçtik. Gezi bir Harika yiyecek sorunumuz hiç olmadı . Otel 5* zaten rehberimiz ise güler yüzlü ve çok konuşlandı. Tekrar tura diyorum..

YORUM YAZ

27.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL - BANGKOK- 27 Ocak 2020
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 15.30da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 58 sefer sayılı uçağı ile saat 18.35te Bangkok a hareket.
2. Gün
BANGKOK - 28 Ocak 2020
Saat 07.50de Bangkoka varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupalar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Taylandın şu anki kralının Bangkoktaki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turuna katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Uzak Doğunun Venediki olarak bilinen Bangkokta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkokun tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Taylandın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkokun en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz ve odalarımızı alıyoruz.
3. Gün
BANGKOK - 29 Ocak 2020
Sabah kahvaltısının ardından ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu (50 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Bu turumuzda Bangkokun dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram Kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkının Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşıya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkoka dönüş yolunda rehberinizin alacağı Taylandın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turuna katılabilirler. (45USD) (Ulaşım +Rehberlik +Açık Büfe Akşam Yemeği). Uzakdoğunun Venediki olarak bilinen Bangkokun krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin iç içe geçtiği, içerisinde 1500den fazla dükkân ve restoran ile Bangkokun en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Geceleme otelimizde.
4. Gün
BANGKOK - PATTAYA 30 Ocak 2020
Kahvaltıyla başlayan gün Pattayaya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Taylandda çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattayaya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği Gezisine katılabilirler. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(25 USD) Timsahlarıyla ünlü Taylandda bulunan yüzlerce timsah çiftliklerinin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Parkı ziyaret ediyoruz. Timsah şov gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Alcazar Showunda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(40 USD) Taylandda Lido tarzında sunulan bu özel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel şöleni izleyerek geçireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz. .
5. Gün
PATTAYA - 31 Ocak 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisine katılabilirler. (Ulaşım + Öğle yemeği + Park girişi + Rehberlik)(50 USD) Pattaya Sahilinden özel sürat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.
6. Gün
PATTAYA - BANGKOK - PHUKET 01 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra Bangkok Havalimanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bagaj ve bilet işlemlerinin ardından yerel havayolu ile Phukete uçuş. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Fil Safarisi Gezisine katılabilirler. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(40 USD). Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari macerası başlıyor. Sonrasında serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği yemekli ekstra Siam Niranit Gezisine katılabilirler (55 USD) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği). Phuketin en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi, ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show umuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
7. Gün
PHUKET- 02 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Phi-Phi Adası Gezisine katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Taylandın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajında Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkânı buluyoruz. Daha sonra Viking Mağarasını ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası nda alıyoruz. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.
8. Gün
PHUKET- 03 Şubat 2020
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra James Bond Adası Gezisi ne katılabilirler (80 USD) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği). Özel teknemizle çıkacağımız turda ilk duragimiz bir cok belgesele konu olmus Panak ve Hong adalari olacak. Özel kanolarimiz ile yapacagimiz bu gezi sirasinda, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız , yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
9. Gün
PHUKET - ISTANBUL - 04 Şubat 2020
Sabah kahvaltısının ardından uçağın saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 173 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:35te İstanbula hareket. Yerel saat ile 18:45te İstanbul a varış.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Berna Bilgiç
  13/24 Nisan tarihleri arasında Hindistan-Nepal seyahatine katıldım. Son derece keyifli bir seyahat gerçekleştirdim. Özellikle ve özellikle rehberimiz Kadriye Uyak'ın bilgi birikimi, güler yüzü, alçak gönüllülüğü, becerikliliği, sabrı, pozitif enerjisi ve becerikliliği bu seyahati muhteşem kıldı. Kadriye Hanım ile gerçekleşecek her türlü seyahate katılmak isterim. Tura Turizm; böylesine mükemmel bir rehberi ekibinizde bulundurduğunuz için tebrik ederim.
 • Murat Bakın
  Öncelikle müşteri hizmetlerinden Semih bey yardımları sıcak ve içtenliğinden dolayı TURA turizm seçtik. Gezi bir Harika yiyecek sorunumuz hiç olmadı . Otel 5* zaten rehberimiz ise güler yüzlü ve çok konuşlandı. Tekrar tura diyorum..

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Bangkok & Pattaya & Phuket // (THY HKT-BKK) 3 & 4* Otel
Oteller
27.01.2020 6.344 ₺ 8.294 ₺ 3.685 ₺ 6.279 ₺ Satın al
7+
Bangkok & Pattaya & Phuket // (THY HKT-BKK) 3 & 4* Otel
Oteller
17.02.2020 6.344 ₺ 8.294 ₺ 3.685 ₺ 6.279 ₺ Satın al
7+
Bangkok & Pattaya & Phuket // (THY BKK-HKT) 3 & 4* Otel
Oteller
08.03.2020 7.319 ₺ 9.269 ₺ 3.685 ₺ 7.254 ₺ Satın al
Phuket & Pattaya & Bangkok // (TK HKT BKK) 3 & 4* OTEL
Oteller
21.03.2020 6.344 ₺ 8.294 ₺ 3.685 ₺ 6.279 ₺ Satın al
7+
Phuket & Pattaya & Bangkok // (TK HKT BKK) 3 & 4* OTEL
Oteller
10.04.2020 6.344 ₺ 8.294 ₺ 3.685 ₺ 6.279 ₺ Satın al
7+
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
Bangkok 4* Gold Orchid vb.

Phuket 3* Aspira Patong Prime vb.· Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Tura Turizm vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

· Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Tura Turizm sorumlu değildir.

· Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

· Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Tura Turizm misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

· Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

· Dış nedenlerden dolayı Tura Turizm programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Tura Turizm iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

· Tura Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

· İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

· Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

· Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

· Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

· Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Tura Turizm sorumlu değildir.

· İptal ve değişiklik durumunda “TURA TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Berna Bilgiç
  13/24 Nisan tarihleri arasında Hindistan-Nepal seyahatine katıldım. Son derece keyifli bir seyahat gerçekleştirdim. Özellikle ve özellikle rehberimiz Kadriye Uyak'ın bilgi birikimi, güler yüzü, alçak gönüllülüğü, becerikliliği, sabrı, pozitif enerjisi ve becerikliliği bu seyahati muhteşem kıldı. Kadriye Hanım ile gerçekleşecek her türlü seyahate katılmak isterim. Tura Turizm; böylesine mükemmel bir rehberi ekibinizde bulundurduğunuz için tebrik ederim.
 • Murat Bakın
  Öncelikle müşteri hizmetlerinden Semih bey yardımları sıcak ve içtenliğinden dolayı TURA turizm seçtik. Gezi bir Harika yiyecek sorunumuz hiç olmadı . Otel 5* zaten rehberimiz ise güler yüzlü ve çok konuşlandı. Tekrar tura diyorum..

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

PHUKET SİNGAPUR

4.394 ₺ 'dan itibaren
17/04/20

Bangkok Pattaya

6.344 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

5.369 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

7.793 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

12.900 ₺ 'dan itibaren
12/03/20

5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

14.400 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

7.900 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

9.800 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya Tayland Kamboçya VietnamTuru

BENZER TURLARIMIZ

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

6.000 ₺ 'dan itibaren
12/02/20

PHUKET TATİLİ IBIS PHUKET PATONG 3 VB.

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/20

PHUKET SİNGAPUR

4.394 ₺ 'dan itibaren
17/04/20

Bangkok Pattaya

6.344 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Bangkok Pattaya Phuket // (THY BKK

5.369 ₺ 'dan itibaren
20/03/20

Bangkok Phuket

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 4 Otel // SQ 5 Gece

5.843 ₺ 'dan itibaren
17/02/20

Koh Samui // 5 Otel // SQ 5 Gece

7.793 ₺ 'dan itibaren
16/02/20

Tayland Vietnam Kamboçya

12.900 ₺ 'dan itibaren
12/03/20

5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

14.400 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
27/01/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

7.900 ₺ 'dan itibaren
13/11/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Mediterranea ile

9.800 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya Tayland Kamboçya VietnamTuru